Reklama

.

.

neděle 18. února 2018

Ukrajina čtyři roky po "majdanu"

18. 2. 2018

22 komentářů :

 1. Nevím sice, kdo je Bilčenko a Kocaba, ale vím, kdo je Fištejn. Takže je jasné, že se tam opět pokusí prosadit světovou válku fšech proti Rusku, protože v jeho vidění světa Putin může za každou špatnost od jižního po severní pól a kdybychom měli nějaké lidi na Marsu, tak i tam.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já zase vím kdo je Schneider. A vy jste omezenec který miluje jen diskuse kde se navzájem jen názoroví spřízněnci plácají po zádech.

   Vymazat
  2. Na besedu pujdu az budu chtit spachat sebevrazdu infarktem.Poslouchat probanderovskeho kolaborantskeho Fištejna a koukat na jeho slizsky ksicht by mne spolehlive privedlo do hrobu.ČT mi uplne staci.

   Vymazat
  3. ...Fištejn je patologický a profesionální
   rusofob...

   Vymazat
  4. Máte naprostou pravdu. Nikdo z nás není povinen poslouchat nesmysly jen proto, aby dokázal, jaký je demokrat. Ani by mě nenapadlo vést diskusi s člověkem, který mě bude přesvědčovat např. o materiálních výhodách našeho členství v EU a NATO. Takovému člověku prostě pojmy, jako je národní hrdost, sebevědomí, svoboda nebo čest zhola nic neříkají. A s takovým člověkem prostě nebudu marnit svůj drahocenný čas.

   Vymazat
  5. Kdybychom nefungovali, jako super otrokářská země, pro Německé korporace, jsme už z EU dávno vyhozeni. ...Fištejn je patologický a profesionální
   rusofob...ale zapomněl jste napsat, že na blbost by mu měli dát titul. Ukrajinci už si pomalu začínají uvědomovat, kde je EU a uSSa dotáhla. Jsem zvědavý, jestli jím Prasečeko uteče, nebo jestli ho pověsí. Víte, jak poznáte nahého Ukrajince, od nahého Čecha, když budou oba mlčet? Ukrajinec bude mít na řiti pavučinu. :-)

   Vymazat
  6. Bilčenko a Kocaba jsou Ukrajinci, proti nim rusofob Fištejn. Bude to zajímavé, jak se s Fištejnem vypořádají. Být Ukrajincem neznamená být debilem. Už jsem viděl hádku Ukrajinců s ruským liberalem v ruské TV.

   Vymazat
 2. Mohlo by to být zajímavé,když to moderuje Jan Schneider.

  OdpovědětVymazat
 3. Jen slyším Fištejn a hned vím, že to bude naprosto vyvážené, bez jakékoliv propagandy, lží a proamerických "keců", proto říkám - ano, na takové setkání bych nikdy nešla.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nemyslíš, že míra vyváženosti závisí na moderátorovi?

   Vymazat
  2. 16:06 Mám stejný názor. V rámci vyváženosti programu by se mohl se svým nestranným, nezaujatým projevem objevit Štetina.

   Vymazat
  3. Potkávám mnoho cizinců. S mnoha z nich kamarádím. Vůbec se nestává, že by pomlouvali zemi, odkud pochází. Já bych také nemohl pomlouvat poměry doma. Ten Fištejn je přes čáru, dokonce i to, že propagace se ujímá NR.

   Vymazat
  4. Nepochopili jste, proč organizátor diskuze pozval Fištejna. On chce, aby byla diskuze zajímavá, dramatická a aby to jiskřilo mezi proti stranami. Kdo si myslí, že ta beseda bude nějaká proamerické kvákání, jako na ČT či ČRo, tak se hrubě mýlí! Přijďte a uvidíte.

   Vymazat
 4. Ti pánové nam přednášeli ve school škole,účast všech žákú bila povina pod trestem znížení známky mravů.Obiěť inkluzivniho školství.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pravopis hodny school naseho skolstvi .Asi podle demokracie :pis jak chces.Svoboda pravopisu .

   Vymazat
  2. Kteří pánové? Můžeš i english.

   Vymazat
 5. Fištejn to neznám, ale Frištejnský to byl krásný chlap.

  OdpovědětVymazat
 6. snad aby besedu uspořádali v Kyjevě.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nic jste nepochopili. Beseda má být stet, ne plácání po zádech, jako u toho teplého idiota Moravce-Hlodavce.

   Vymazat
 7. A bude se tam říkat pravda, nebo lhát jako normálně.

  OdpovědětVymazat