Reklama

sobota 24. února 2018

Ukrajinský politolog vyvolal masovou rvačku na NTV.


24. 2. 2018       zdroj a zdroj 
V živém vysílání pořadu Místo setkání na kanálu NTV se odehrála masová rvačka. Informace o tom byla na internetové stránce kanálu. Zpočátku vznikl konflikt mezi německým poslancem Andreasem Maurerem a ukrajinským politologem Dmitrijem Suvorovem. Maurer hovořil o smrti stovek dětí na Donbasu, načež Ukrajinec začal křičet a požadovat, aby byly poskytnuty jako důkazy fotografie. Moderátor pořadu Andrej Norkin, ve snaze uklidnit hosta, ho uchopil za rameno, načež se rozpoutala rvačka. K bitce se připojila ještě více než desítka osob, některé z nich se v průběhu mely ocitly na podlaze. Video je na internetu zablokováno NTV Broadcasting Company ZDE , ale je ZDE

Ukrajinský politolog okomentoval rvačku ve vysílání NTV 

Ukrajinský politolog Dmitrij Suvorov, který se popral s moderátorem NTV Andrejem Norkinem ve vysílání pořadu Místo setkání, okomentoval situaci na své stránce na Facebooku.

"Co se týká dnešního incidentu, rvačky, dokonce to rvačkou nazvat nemohu, prostě jsme se pošťuchali, tím to skončilo", řekl Suvorov.

Podle něj jím "zacloumaly emoce", když německý poslanec Andreas Maurer mluvil o genocidě obyvatel Donbasu ze strany ukrajinských vojáků.

"Tuto lež jsem nemohl strpět, zacloumaly mnou emoce, ale proč vybuchl Andrej Norkin, to nemohu pochopit, protože pravda je samozřejmě na mé straně", prohlásil politolog.

Dodal, že bránil zemi, ale moderátor neměl morální důvody se na něj vrhnout.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

73 komentářů :

 1. Neunesl že jejich armáda zabíjí civilisty.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No já si nejsem úplně jistý, že neunesl, Šarij píše, že za podobné incidenty v ruských TV dostávají hosté z Ukraruiny zaplaceno. Podobné rváče mají i ve svém parlamentu, je to jako v hokeji. Například takový Kovtun dostává za roli debila 25000.- rublů a měsíčně si přijde na půl melounu. To je cca 7100.- Eur nebo 170tis Kč.

   Vymazat
  2. 12:13
   A kolik bereš ty,kolaborante Svatováclavské orlice?!

   Vymazat
  3. Proč tě zajímá můj příjem führere? Cca 4x míň než Kovtun, proti němu jsem úplný břídil. Pochlub se ty.

   Vymazat
  4. Pozval bych tam pár tatínků co jim zabili děti ať jim vysvětlí Dmitrij Suvorov z očí do očí jak je Ukrajinská armáda nezabíjí.

   Vymazat
  5. 13:09
   Nejsem majitel Svatováclavské orlice ani kolaborant,takže se žádnému banderovci se zpovídat nehodlám!

   Vymazat
  6. 13:44, nemusíš se zpovídat führere. Já jen jestli tě neštve, že tvůj soukmenovec z Ukroreichu má o tolik víc než ty.

   Apropos, ty taky tvrdíš, že těch 200 dětí zabili jejich rodiče, aby měla ruská propaganda argumenty?

   Vymazat
  7. 14:30
   Jo tak ruská propaganda???
   Ty už zase chlastáš ty milovníku uASSackejch okupantů a banderovskejch zmrdů?!!!!

   Vymazat
  8. 14:59, ne já jen přináším doplňující info z ruského prostoru, abyste nezemřeli úplně blbí.

   Vymazat
  9. 15:20 Za to voní budou nejmíň generálplukovnik!!!!!:-)

   Vymazat
  10. Každý den povinně a pozorně sledovat, bych naordinoval celé kavárně a sluníčkům. Takové my dnes podporujeme a kamarádíme s nimi. Jen zas nemelte, že to je Ruská propaganda.
   http://novysmer.cz/index.php/historie/2890-qkdybych-ml-zapomenout-na-n-boe-na-nebi-zapome-na-mq Vok Jan Michálkovice

   Vymazat
  11. 15:26, néé já su jen lajtnant.

   Vymazat
  12. 14:30 Zajeď klauso-merkelskej pšouku, co se furt vysouvá z lejnolíhně škarednýho kremelskýho židočekisty s krysím xichtem a odtáhni za nim do toho Rusácka. Třeba ti tam teplej Putler poskytne nějakou tu azylovou kvótu někde na Sibíři a možná i příděl jedovatý pěny do koupele lžinegerskej mongoloide! :D:D:D

   Vymazat
  13. Prassolini je zrádce! - https://pp.vk.me/c638823/v638823068/6e6b/-Vnc10oW1Wc.jpg

   Vymazat
  14. 7:57, á pán už spojil Merklici s Putinem a bojuje proti "židobolševikům". Pán je dle všeho frustrovanej neonácek, co by opět rád okovanou holínkou tepal evropská náměstí. No chlapče, vypadá to tak, že se vy, svastikoví vypatlanci, budete muset spojit s vašimi džihádistickými druhy ve jménu Alláha či Adolfa (muslimové nechť prominou) a přisát se k jejich finančním zdrojům. Jinak je šance na úspěch minimální stejně tak počty členů vaší základny. Leč pozor, konečnými vítězi nakonec budou vaši bratři džihádisti, vy jste jen "bílý odpad na jedno použití". Tak jako nebohá Ukrajina, která slouží jako beranidlo na Rusko.

   Vymazat
  15. 9:37 Éééé to těžko. Rusko zaniklo v březnu 1917! Snad ale v budoucnu opět znovu povstane, jak tu řiká Jeho Vysokoblahorodí Igor Iványč!- http://iks2010.info/?p=133664http://iks2010.info/?p=133664

   Vymazat
  16. Jeho Vysokoblahorodí Igor Iványč přesně popsal současnou kliku vládnoucí nad Chujlostanem! - http://iks2010.info/?p=133905

   Vymazat
  17. 15:17, na ty tvoje debilní odkazy nechodím, zbytečně je sem dáváš. Igor G. mě nezajímá.

   Rusko zmizelo 1917? Tak proč ho furt má celá planeta na přetřesu?Ten tvůj chujlostan je tvůj kvartýr. Popelnice, smrad, hovno na zápraží, špinavá matrace a na ní ty - Chujlo.

   Vymazat
  18. 16:29 Ani bys nemoh, zarudlej užgryndanej čechomužiku, páč jsou rusky a to bys rozhodně nepřečet:)))

   A co se používání pojmu "Rusko" týče, to je jen zvyk! V realitě nemá Chujlostan NIC společnýho s historickým Ruskem - slovy atamana P. N. Krasnova - žádnou "federací", ale jediným a nedělitelným Impériem, ne republikou, což jest masonská lumpárna, ale samoděržavnou, Bohem danou monarchií a nikoliv židy ovládanou, nýbrž pravoslavnou, židuprostou, Svatou! -
   http://iks2010.info/?p=1226

   Vymazat
 2. Kdože to už jenom zůstal na UA, asi jen politologové a politikové a vojáci a lidé jimi postižení, všemožným způsobem. Ještě, že tomuto uniknuli lidé na Krymu. Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
 3. Ukrajinský politolog Dmitrij Suvorov je zřejmě přesvědčen o své "pravdě", "šťastný" to člověk. Žije v přesvědčení, že ukrajinské granáty na Donbasu nikoho nezabíjejí. Civilistům, zvláště dětem, se přece "humanisticky vyhýbají"...
  Rozbořená donbaská města a vesnice jsou pro něho jen ruskou propagandou...

  OdpovědětVymazat
 4. K poslední větě:
  Těším se, že příště bude pro změnu zpráva o nějaké rvačce, kde útočník "měl morální důvody" se na někoho vrhnout...

  OdpovědětVymazat
 5. Zfašizovaná země plná teroru po násilném převratu USA. Lituji Ukrajince, opravdu nešťastná země. Převraty, které dělala říše zla v minulém století někde v tramtárii přesunula do civilizovaného středu Evropy.
  Současné plundrování Evropy primitivní americkou civilizací se dá srovnat jen s plundrováním Evropy Mongoly ve 13. století.

  OdpovědětVymazat
 6. Media všeho druhu už pouštějí do světa jen sračky. Hlavně pak negativní sračky. Kde kdo a jak úděsně zemřel, co kdo nesmyslného a praštěného prohlásil, skandály a excesy,erotické zhovadilosti. Takzvaných novinářů už je taková spousta, že jeden se snaží v psaní sraček trumfnout druhého. A možná vycházejí z poznatku, že lidské opice nejvíc zajímají právě takové sračky, a že ke štěstí potřebujeme vidět úděsné, blbé a stupidní filmy, neskutečně idiotské seriály, a absolutně pokleslé a bulvární trapárny pro blbečky, kterým se přezdívá reality šou. Není to pravdivé, všechno je to aranžované, verbovaný kompars dostává peníze, proto taky se propůjčuje k těm zhovadilostem, ale představuje se to jako pravda, a hromady lidských opic to sledují a považují za realitu. Proto taky ten název - reality šou. Aby to nebylo napadnutelné, za jaké blby a voly jsou diváci považováni. A psavá media se od toho ničím neliší. Popisují jen zhovadilosti, které čtenáře naserou. Nejzhovadilejší je Seznam.cz se svojí společnosti Borgis a serverem Novinky.cz, kteří zoufale potřebují diskuze, aby měli na své královské platy. Ukazujou a popisujou totální sračky, vyhladovělá zvířata kdesi v Zoo, lidi napadené psem,umírající, sebevrahy, vrahy, lumpy a zloděje, blbé a zlé politiky, blbou a zlou justici - ale už jsem četl leckde na internetu ještě blbější sračky. Proložené tisícem poskakujících reklam, které jsou totálně otravné, a čtenářům těch sraček se doslova vnucujou.Novinářská havěť totiž přišla na způsob snadné obživy - zakládat weby, psát nasrávací články, pouštět do toho reklamy, a na diskuzích opic u počítačů vydělávat. A jednomu to nedá - článek ho patřičně nasere,a ačkoliv všichni víme, že novináři jsou hyeny,( často se to píše a opakuje) kteří k psaní všech těch srágor nemusí mít ani vzdělání, ani nadání, diskutujeme k těm hovadinám o sto péro. Některá diskuze vypadá takto:
  - a chudák!
  - no - to neměl dělat!
  - strašné!
  - chudáci rodiče!

  a tak dále. Sračky, kraviny, pořád totéž, přesto to lidi nutí, aby tyhle hovadiny vyhledávali, četli, a psali k tomu tyhle praštěné reakce. A peníze se hyenám jen sypou -no - nebuď hyena,když je to nenáročné a jednoduché, a lidské opice už potřebujou čtení těch blbostí k životu. I reklamní predátoři se činí - a miliony za hovna, lži, nic, a výmysly se jen sypou. Svět je teď úplně nejhorší ze všech dob. A k článku? Nějací političtí blbci se porvali - politika je prašivina - nemoc impotentních prašivců, kteří lezou do politiky vzrušovat se, a navíc se to platí. Ale i kdyby se to neplatilo, lezli by do politiky pro své vzrušování a moc nad ostatními. Za posledních několik let jsem nikde nečetl příznivé, a pozitivní články. On je svět jednoznačně prašivý, zlý, a plný blbců, válečníků, politiků a blbců? Nic pozitivního se nikde neděje?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jedna lidska opice nam to tu pekne vysvetlila

   Vymazat
  2. 13:03, vy jste to četl?

   Vymazat
  3. Ty hovne,hyeny jsou ve společenském žebříčku víš,než ty!!!!!!
   Ty parchanty,co jsi zplodil by ani prodělali!

   Vymazat
  4. Nepodělali

   Vymazat
  5. 11:52 Z vašeho příspěvku vyplývá, že nejvíce ze všech jste vzrušený vy.

   Vymazat
  6. 11:52 tímhle užvaněným textem tapetuje víc míst na internetu. Netřeba na to reagovat. Je to druh trola.

   Vymazat
  7. 3:26 Já ti to řeknu asi tak: tohle celý vo tý "republice" je blamáž! Realita je taková, že židobolševik david sní o tom, že se stane rudým komisařem jako jeho příbuzní v Rusku před 100 lety! A že to on a jemu podobná svoloč by rozhodovala koho ovládat a koho rovnou "mazat"! Tak to je. Jenže my se jimtu postavíme jináč! My jsme poučený z dějin! Totiž kdyby jeho Výsost Imperátor jednal s jeho předchůdci tak jak s nimi jednali už pozdě bohužel jeho generálové a atamani za občanské války, tak by ani žádná nebyla! U každýho druhýho gaunera rudýho nosatýho - ať to byl Parvus, Zederblum, Bronstein nebo Džugašvili čteš v životopise "utekl z vyhnanství"! Pak se většina objevila někde na západě jako "exulanti"! Kdyby je carská ochranka vhodila zaživa do kotle lokomotivy hned po prvním zatčení, bylo by po problému a navíc jako bonus by zlevnila i přeprava na Transsibiřské magistrále ...

   Vymazat
  8. Tapetáři 25. února 2018 8:02 - jak jsem proti mazání příspěvků, tak ty tvoje tapety, možná cokoli ze tvé IP bych mazal, mazal a mazal. Něco tak blbého příčetný člověk snad ani nemůže sesmolit. Natož opakovaně věšet pod diskuze.

   Vymazat
  9. 19:54 Pravdu rudej xindle neumčíčš! Zrovínka jako fakt že tohle jsou skuteční autoři NR! - http://terrapapers.com/wp-content/uploads/2016/02/terrapapers.com_The-Protocols-of-the-Elders-of-Zion-10.jpg

   Vymazat
 7. Tolik slov a nic z nich. jen povzdech. Dříve stačilo "ó tempore, ó moris", ale dneska každý grafoman musí protáhnout svůj povzdech donekonečna.

  Mimochodem 11:52 na sebe prozradil, že vůbec neví, která bije. Takže: německý novinář v ukrajinské televizi řekl pravdu, na kterou oficiální Ukrajina není nijak zvědavá, cenzurou lidem zacpává uši a cloní oči a když někdo se osmělí říci pravdu, dostane po hubě. Zkrátka "demokracie" jako vyšitá.

  Pozitivní je odpor proti ukrajinskému fašismu, proti imperiálním prasárnám USA, proti sociálnímu inženýrství pablbů, kteří předstírají, že vedou Evropu. Pozitivní je číst alternativní weby a porovnávat s oficiální režimní propagandou. Vždyť je toto je zdrojem velkého neutuchajícího humoru.

  Jsme přece svědky dalšího režimu, který se rozkládá a hnije. Nemusíme o tom číst v knížkách, máme to kolem sebe.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 12:02 Tak ňák.

   Andreas Maurer musel být v šoku nad tou reakcí, ale asi jenom on tam byl tím skutečně emocionálně angažovaným. Zajímalo by mě, jestli Suvorov dostal za to extempore zaplaceno anebo jestli to je kretén doopravdy.

   Ale v podstatě takto vypadá ta emotivnější a debilnejsi část ukr. politické veřejnosti. Ti ostatní jsou nestoudní cynici.

   Vymazat
  2. Hele - nech to napadání ostatních - co je to alternativní web? Píšou prostě jiný sračky! A co je ti do toho, ty demokrate na baterky, kolik vět a slov použiju já pro uplatnění svého názoru? Nelezu k tomuhle plkači každý den, asi jako ty, protože to považuju za směšný, a proč, to jsem právě popsal. Jestli se potřebuješ rochnit v článcích typu jak se někde někdo z těch mluvících hlav popral, a proč a nač a zač, prosím - rochni se. Jsou známy i duševní nemoci, při nichž se postižení matlají v hovnech a výkalech, a čím více od toho smrdí, tím jsou šťastnější. Nějak se ta nemoc jmenuje, ale zapomněl jsem to. No a jiní postižení se potřebujou matlat denně v mediálních sračkách, popisujících politickou prašivinu - nemoc impotentů. Kdo má rodinu, děti, vnoučata, a je schopnej ještě pravidelně šoustat, ten do politické prašiviny neleze - to je vědecky dokázáno. No a mediální psavci ( tam ti nevadí dlouhé bláboly?) se svými bláboly živí. Musí je tudíž někde shánět, asi jako ty když chodíš do práce na osmičku, a celou osmičku musíš makat - ty asi nechodíš, nýbrž dřepíš u těch kidů každej den a čekáš radostně na důchod? No - nic ve zlym.

   Vymazat
  3. 12:41
   Ještě abys tady ty havloide zvracel ty tvoje scénáře každej den,to by nám tak chybělo!

   Vymazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  5. 13:14
   Znám jeden bezva fór.....Havloksindl se zamyslel!!!!!
   Na tebe a tvoje pindy to sedí úplně přesně!:-)

   Vymazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  7. Musím se opravit - zdechlina 13.47 jistě jásá nad mým překlepem - samozřejmě, vyjádřením ve 14.00 jsem měl na mysli jeho - sviňáka sprostýho - anonyma 13.47! To je o něm - že neumí nic jinýho než sprostě nadávat a urážet. Blb a dement - denně u počítače - to je materiál!

   Vymazat
  8. 14:03
   Zmlkni a nepředstírej myšlení ani myšlenku ty havlozmrde!!!!!
   Táhni na Blicí listy,tam tě Čulík za ty havlosračky bez hlavy a pátý pochází!:-)

   Vymazat
  9. 14:17 Tak si všímám - ten tvůj zkurvenej komoušskej fotr v tesilovým saku s nevkusným hadrem místo kravaty a smradlavejma haxnama v trapnejch hnědejch polobotkách se asi musel dost hřát přízní velkejch rudejch soudruhů co? Taky si se asi těšil na teplý místečko co po něm zdědíš a náhle do toho přikvačil ten vandrák chrchlavej v ošuntělých džínách a vytahaným svetru a udělal ti pořádnej rejhanec přes plány, co? To se frustrátskej smrade nedivím že z toho máš celoživotní trauma - Havel v každý větě:))) Tvůj fotr z toho asi zdech, co? Uchlastal se bez svý funkcičky, estaban jeden zkurvenej ... snad ho budeš záhy následovat!

   Vymazat
  10. 25. února 2018 8:03 natvrdlé tapetáře mazat, mazat a mazat!

   Vymazat
  11. 20:00 Přesně! Rudé vylepovače plakátů a rozeštvávače - střílet! střílet, střílet! A ty co je poslali pěkně použít jako otop do kotlů spaloven, a hnátama napřed a makovice pravidelně polejvat ledovou vodou! Aby nám rudoši předčasně neomdleli a užili si krutý chcípání až do poslední chvíle! :)))

   Vymazat
 8. Vážený pane 11.52 Máte skoro ve všem pravdu až na krátkou zmínku k článku. Nejspíše jste si nepustil video. Víte "pro pravdu se hńup nejvíce zlobí" se praví v jednom přísloví a o tom ten článek je. Prostě Ukrajinský poslanec neunesl obvinění z toho, že jejich armáda zabíjí i malé děti. Bohužel je to pravda a nebude už dlouho trvat a takoví lidé budou za svoje činy a podporu fašistů odsouzeni a já dodávám, že zaplaťbůh.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlas. 12.11 Ale lidé a děti jsou masově zabíjeny i jinde - a fůra lidí a dětí! A důvody k tomu už asi unikají všem, a nejspíš asi ani nikdy nebyly. Prostě - vyrobené zbraně se někde musí uplatit - je to kšeft. Stejně jako lékárenské jedy vyráběné zhovadilci k zabíjení ( třeba myší -viz warfarin) se někde musí odzkoušet. Nejlepší jsou zaostalejší země, kde lidi pro kus žvance udělají cokoli - prodají ledvinu, zblajznou nějaký to svinstvo- no a pak o tom nějaký mediální blábola napíše šokující blaf, protože se to dozvěděl první, proto se smečky takzvaných novinářů, drzých jako opice, všude tlačí, aby byli první. Co je na té rvačce? Ukrajinec je zkrátka temperamentnější něž Němec, a potom - v historii Německa je genocida... no, víte, ono je na tomhle světě už tolik hnusu, že nemá smysl rozebírat všechen ten hnus jednotlivě. Zkrátka se poprali. Známe to i u nás - třeba Macek jak se předvedl - pan zubař - který ale sám zlikvidoval Knižní velkoobchod či co. Takže - o čem to všechno je? Jen bláboly. Nic víc.

   Vymazat
 9. Nová republika tímto článkem a vloženým videem zase upozornila na děs na Ukrajině. Doufám, že sem také vložíte článek ze setkání na Novotného lávce na kterou jste dávali upozornění a kde byl moderátoremm pan Schneider . Na Parlamentních listech o tomto setkání již byla zmíňka a je mi líto, že jsem se nemohl zůčastnit, stálo to zato.
  Zaorálek byl nejspíše v šoku rád bych viděl celý záznam.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přidávám se k prosbě; plíz, plíz, plíz! ��

   Vymazat
  2. A vy taky toužíte být v šoku 12.19 a 12.26 - vy plíze? Ještě nemáte hotovej oběd? To je mi vás upřímně líto. Ale třeba už nějaká ta domovnice na schodech něco takového má - nebo domovník - ukazuje se totiž, že smečky zženštilých chlapů jsou mnohem zvědavější než kdy byly ženy. Naprosto neracionální - jen žvatlat, lapat kde co, žvatlat a probírat to. Dříve se to slejzalo v hospodách, dnes to dřepí u počítačů. A žvatlá a žvaní - žádná žena - jen chlapi. Ubohost nad ubohost. Proč vás to tak zajímá? Kupte si Blesk, Aha, a další bulvární sračky ( dnes už nic jiného v distribuci není) a tam možná narazíte na další podrobnosti o tom. Bulvární závisláci už nejsou pro život vůbec použitelní. To je fakt.

   Vymazat
  3. 12:56, zapomněl jste vypnout generátor slov, pak musíme víc rolovat.

   Vymazat
  4. No a o co jde 13.16? Tak - jen rolujte -rolujte - vždyť na internet nelezete pro nic jiného - ne? Ty generátore -kapku porouchanej - ne?

   Vymazat
  5. 12:56 je nový druh trola. Kazí diskuze, odvádí pozornost o tématu, zkrátka trolí. Tyhle tapety má předvyrobené a obtěžuje jimi celý internet. Já mu pracovně přidělil jméno Fňukající Tapetář.

   Vymazat
 10. Fašizující se Ukrajina je v totální řixi, jenom EU a česká média předstírají, jak je tam vše v pořádku a vše se vyvíjí správným směrem. Možná ano, pokud nám ovšem nezapomněli sdělit, že i celá EU bude mít fašistickou budoucnost dle banderovského vzoru. Asi to tak bude, protože židé už zase emigrují z Evropy.

  OdpovědětVymazat
 11. Suvorov se ohradil, že rvačku nezačal. Je fakt, že moderátor přišel k němu a chytil ho za rukáv, aby se uklidnil, zrovna v čase jeho emocionálního expozé, to není moc rozumné, ale Suvorov na to vystřelil z lavičky jako torpédo. Je to trapné, když se rvou starší páni v oblecích.

  Všiml jsem si také, že tam mají dobře naleštěnou podlahu, slečna redaktorka odletěla po podlaze jako curlingový čajník a blízko rvačky se ocitnul také pan poslanec Bundestagu. Alespoň se seznámil s horkokrevnou povahou východních soukmenovců pěkně tváří v tvář, to na ZDF hned tak nevidí.

  OdpovědětVymazat
 12. Taky co je zajímavé - publikum. Možná to jsou samí kchůloví lidé, co je nic nerozhází, anebo dostali v čaji nějaké tranqvilizery anebo mají zákaz pod trestem smrti, ale voni se prostě vůbec neprojevili. To mi k Rusovi nesedí. A že jsem těch debat něco viděl. Když porovnám Kotlík u Jílkové, vypadá to krapet jináč. Že bychom byli o tolik temperamentnější?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty šílenosti té praštěné krávy Jílkové 12.54? Která nenechá nikoho pořádně domluvit, nikdy se neví, o co přesně jde, jeden žvaní přes druhýho, řvou a nadávají, a do toho dole píšou postižení diváci nějaké sračky? To je taky správně úchylnej pořad a běží jen proto, že ta - dnes už stará kráva - má v televizi nějakou protekci. Je jí umožněno řídit tu trapnou žvatlárnu, na kterou se soudnej člověk u TV vůbec nemůže dívat. Nevím, jestli jsou Češi temperamentnější ( snad jen na diskuzích) ale jestli jsou, tak jednou někdo rozbije tý krávě její hnusnou držku. Jestlipak jí na pořad doprovází ochranka? A ti, kteří k tomu hnusnýmu divadlu píšou scénáře, a producent - to musejí být pěkný hovada. To je ani ne tak reality šou, nýbrž bulvár jak vymalovanej! I to prase Novotný by s tím měl možná problém.

   Vymazat
  2. Vás se nikdo na nic neptal. Než s vámi, to bych vedl smysluplnější debatu s naším papouškem.

   Vymazat
  3. No - já jsem se vás taky na nic neptal anonyme 13.03. Debatujte si s ptákem, a nelezte se svými názory na veřejné diskuze. Pak riskujete, že na váš blábol někdo zareaguje, protože přesně o tom diskuze jsou. Vás si ve "smysluplné" debatě vůbec neumím představit, ale když vám to alespoň s ptákem jde, jste šťastný to muž.

   Vymazat
  4. Opravuji - anonyme 13.20 ( ten co se nejraději zabavuje ptákem) - vás jsem měl na mysli ve 14.10, aby bylo jasno.

   Vymazat
  5. 13:20 Ty zmlkni rudá posranino, nebo budeš absolvovat kombinované kurzy létání a plavání svržením z helikoptéry do Jezera hrochů! Staneš se hroším lejnem! :D:D:D

   Vymazat
 13. Na ruských sajtech k tomu videjku frčí celkem bouřlivá diskuse.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak bys tam měl co nejdřív vodtáhnout, ne? Ostatně jako každá podobná komoušská zdechlina neschopná života bez nafetování prdy svýho kreténskýho liliputního fýrera z Kremlu:)

   Vymazat
 14. Politolog = ideolog, prostě jen do krve hájí tu svojí vycucanou "pravdu".

  OdpovědětVymazat
 15. Co na to říci, prostě politolog. V.J.Horák_

  OdpovědětVymazat
 16. Ten diskuzní pořad je na ruské televizi. Moderátor vystupuje klidně a často vypráví vtip. Opozice, Ukrajinci většinou nehorázně a sprostě útočí na Rusy. Pokud nevbíhají do arény, moderátor je nechá vymluvit. Místo aby poučoval, klade otázky.

  Přemýšlím, proč to Rusové dělají, že si zahraničními sprosťáky a lidskými hovady nechají nadávat? Možná, že je to příprava domácího obyvatelstva na ozbrojený konflikt. Nemá mít iluze, že se potkají se slušnými lidmi. Američané a Poláci vystupují jako hovada. Mezi Ukrajinci a téměř všemi Němci se najdou takoví, kteří jsou na straně Rusů. Kdyby u nás před převratem ukazovali disidentská monstra, mnoho hlupáků by na náměstích nezvonilo klíči. Zeman by nebyl prezidentem. Vyšinutých jedinců zase u nás není většina.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky jsem si toho všimnul. U Solovjova byl Joch a umíte si představit, co to je za h*v@do. Ještě se tím tady chlubil, jak to tam rozmetal.

   Menzel byl zas v Pitěru na nějaké konferenci o filmu a nejen že jim řekl, že jejich filmy stojí za h*vn* a že Petrohrad je odpuzující město bez jakéhokoliv charismatu, ale nakonec řekl, že už má těch keců plné zuby a musí se jít vychc@t. Vsadím se, že si za to nechal dobře zaplatit.

   Nechápu proč pozývají kořenné rusofoby a nechají se okydávat, asi to jsou masochisti.

   Vymazat
  2. 20:14, Toho Jocha se Solovjovem bych si rád poslechl. Kdy to bylo?

   Vymazat
  3. 21:00, rád bych vám dal odkaz, ale bohužel nevím. Tu diskusi jsem narozdíl od jiných neviděl, jen vím že se tím ne tak dávno chlubil. Myslím, že r.2016, 2015. Zkoušel jsem to narychlo vyhledat i v RJ, jenže neúspěšně, V.Solovjovů je na netu hodně, Jocha v Rusku neznají. Možná to bylo v jiné ruské TV debatě, ne Solovjov. Už jsem jako ten Zeman s Peroutkou :)

   Vymazat
 17. Nejlepší řešení bude když Putin obsadi DNR a LNR .
  Bude mír jako na krymu .Nebudou umírat lidé .
  Až bude Ukrajina v NATO bude již pozdě .
  Marcel

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A tím by Putin právě udělal velkou chybu. Ukrajina se hroutí, má problémy sama se sebou, její patroni musí pumpovat peníze a moc se jim to zajídá. EU, USA i NATO se musí v očích Ukrajinců úplně zdiskreditovat. To je proce na mnoho let. Ale nakonec z toho vyjde Rusko jako vítěz. Bohužel, ukrajinští Rusové to budou ještě dlouho odnášet.

   Vymazat
 18. Vždyť ty banderovský odpady nikdo v NATO nechce,jen jim slibujou!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Do NATO chce jen tenhle zrádce! - https://pp.vk.me/c638823/v638823068/6e6b/-Vnc10oW1Wc.jpg

   Vlastenci NIKDY! - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4

   Vymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.