Reklama

sobota 3. února 2018

V Holandsku se nedávno konala amatérská výtvarná soutěž na téma "Multikulturní Evropa"

3. 2. 2018
Toto je vítěz

18 komentářů :

 1. Na katolickém stromě se houpe ČR*

  OdpovědětSmazat
 2. Rozrezana zenska v dvou kufrech v Italii by tez mohla byt exponat

  OdpovědětSmazat
 3. Obrázek přesně vystihuje současný stav hlavně západní části Evropy. Levice s liberály zde prosadili multikulturní vizi, která opovrhla křesťanské hodnoty na nichž po rozpadu Římské říše vznikala nová Evropa. Protože křesťanství je dílo starověku a středověku, nemá pro tzv. pokrokové lidi už zde místo. Proto také Evropa už úspěšně vymírá a zdejší prostor bude naplněn lidmi s jinou kulturou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To nemá nic společného s levicí, nebo pravicí, tupče. Na pravici a levici to svádí tupouni tvého kalibru.

   Smazat
  2. A tupouni jako je 21:02 umí diskutovat zase jenom jak tupouni a velkého kalibru.

   Smazat
  3. Anonymní3. února 2018 20:44
   „Levice s liberály zde prosadili multikulturní vizi, která opovrhla křesťanské hodnoty ..“
   Největší propagátoři multikulturní vize Evropy je německá vláda. To je CDU a CSU. A to jsou křesťanské strany. Vypadá to, že křesťanské hodnoty se zapojily do rozvratu a likvidace evropských národů, zde nehledejte ochranu. Křesťanství popřelo samo sebe a zapojilo se do propagace islamizace.
   Ještě k tomu označení „levice s liberály“. Také mi to přijde zavádějící. Pod levicí si představuji hnutí, které se zabývá ochranou lidí žijících z práce. Tedy podpora pracovních míst, bezpečnost a kultura práce a dostatečná odměna za práci. A také podpora při nechtěné nezaměstnanosti.
   Do toho mi nezapadá, že tato levice by propagovala přísun konkurence na pracovním trhu a spotřebitele sociálních dávek, o jejichž tvorbu se ničím nezasloužila. Konkurence, která navíc z občanského hlediska irituje a ohrožuje svou nepřizpůsobivostí a arogancí pracujícího člověka, žijícího ve své kultuře.
   Toto neprosazuje levice, ale něco, čemu se říká extrémní levice. U tohoto již nejde o ochranu zájmů pracujícího člověka, ale o ideovou podporu stále větší integrace a globalizace. Totéž prosazuje liberalismus, v zájmu zisků stále užší skupiny majitelů všeho. P.K.

   P.S. Tato „extrémně levicová“ pozice je hlavní proud v EU. Pro ně je potom pravicový každý, včetně prezidenta Zemana, nebo hnutí SPD, které má dosti sociální program.

   Smazat
 4. Je jasné, že každý normální člověk to takto chápe, jenom nechápu jak to někdo může chápat jinak. To není jenom blbost lidí ale i úmysl loutkovodičů. Jakékoliv okecávání, oblbování, další plané a nekonečné diskuze o problému je jenom získávání času a hraní na držáka. Nevím jestli ještě máme tolik času, abychom tuto hrozbu mohli bagatelizovat. Aottj.

  OdpovědětSmazat
 5. Ten zalévač měl mít podobu Merklové.

  OdpovědětSmazat
 6. Itálie má svojeho Brajwika .

  OdpovědětSmazat
 7. Zajímavé, že jak dneska střílel nějaký Ital na přistěhovalce, tak nejenom že ho nezastřelili, jak obvykle to udělají s teroristama, ale hned ho ukazovali v televizi i se jménem a adresou. Když někdo najíždí na bílé občany, tak se žádné jméno nedozvíme dříve, než celý rumraj utichne a lidi zapomenou.

  OdpovědětSmazat
 8. No tak ať jsi to západní státy nechají ještě že jsme neprojely volby.

  OdpovědětSmazat
 9. 21.54,tohle je ta vehlasna zapadni demokracie !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Západní kap. demokracie4. února 2018 6:36

   V západní kap. demokracii (demokrature) nelze prostřednictvím voleb měnit kapitalismus jako základní politické uspořádání společnosti. Vládnoucí elity řídí a kontrolují každého, kdo je zvolen. Volby vyvolávají falešnou představu demokracie, ale nemění nic na převládající politice, favorizující válku a elity. Z tohoto důvodu se vůle lidu stává impotentní. Lidé se přesvědčují o tom, že oni a jejich hlasy nemají na běh věcí žádný vliv, což v nich budí obavy, stres i zlost, čili kombinaci pro vládnoucí elitu nebezpečnou. A tak, jako odpověď na tuto hrozbu, upevňuje elita proti vlastním lidem sílu a moc státu i s využitím propagandy o hrozbách války.

   Smazat
 10. Hlavně že Okamura , Zeman a Babiš jsou populisté .
  Kdysi jsem se tomu smál , dnes už věřím že až se tu natahá miliony uprchlíků válka bude na spadnutí .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. válka už začala, lidem dochází trpělivost, viz brit, co střílel muslimy u mešity v londýně, viz ital, co postřílel 4 černochy pomstou za vraždu 18leté dívky...to je válka skutečná a patří do toho i válka psychologická, která jede i u nás..viz neustálé okopávání kotníků okamurovi a zemanovi, kteří jediní mluví jasně..

   Smazat
 11. Skoda ze v tom provazu neni Frau Merkel!

  OdpovědětSmazat
 12. Obrazek je vic jak pravdivy. Jen provaz by byl kratsi a stromek by rostl rychleji. Ja kdyz vidim co sedi ve vlade domnivam se ze jde o hromadku lidi co jen dostavajoi povely odjinud. Proto vidim vladu jako herce plnici sve herecke role dane autorem a reziserem. NIC vic. Jediny politik je M.Zeman. Me je fuk jak vypada, je me jedno zda dela vtipky bonmoty kterym nechce urcita elita rozumet. Ale Jedna jako spravny politik. Hleda smireni na vsech stranach a to tak aby CR nejen obchodovala na vsechny strany ale byla i neutralni ke vsem stranam politicky. Chaou ze nikdy nikdo se nezavdeci vsem. Ale to co dela je politicke umeni. Bhuzel vlada jen hraje sve role.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:44
   Nejde jen o jeho velikost (myslím stromku) jde i o mohutnost, aby se nezlomila větev. Autor myslel na vše.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.