Reklama

.

.

pondělí 12. února 2018

Zběsilé útoky na Okamuru: Naši věznitelé dostali poprvé strach. Děs z referenda je přímo mýtický. Cikánský, nebo slovanský holokaust? Národ i stát je možné uchovat. Jak na Druhé obrození? Tady jsme doma MY!

Petr Hájek
11. 2. 2018  ProtiProud

Petr Hájek vidí za probíhající kampaní proti Tomio Okamurovi hrůzu politického a mediálního kartelu Páté kolony z naší možné svobody a přes všechen ten hluk a pološero tuší na konci tunelu záblesk světla 


 Vzteklé povolební pokřikování na prezidenta Zemana aktuálně poněkud ochabuje, a současně plynule přechází do vzteklého předvolebního pokřikování na Tomia Okamuru. Nejvíce se pochopitelně činí trpaslíci, kteří se s odřenýma ušima protlačili do sněmovny. Protože ovšem právě oni mají přímou linku do tzv. veřejnoprávních a s nimi propojených (stále více trpasličích) Bakalových médií, jsou jejich nenávistné výkřiky zesilovány, až uši zaléhají.

Naštěstí jejich moc už není taková jako ještě před pár lety. Většina veřejnosti jim nevěří, nebo je už vůbec nesleduje. Soudruzi z Kavčích hor a českého rozhlasu mezitím bojují o svobodu slova. Tím se míní svoboda šířit pomluvy, propagandu a lži o politických a mediálních konkurentech Kavárny (viz kauza Kroupův klan). Neumějí to ovšem jinak než po bolševicku: kdo nejde s námi jde proti nám, je to fašoun či Putinův agent. Je třeba ho umlčet, poslat do vězení, nebo přímo na věčnost. Jako novináře Karla Slezáka, který se jejich hyenským bojůvkám postavil – a byl vzápětí k smrti uštván novinářskou smečkou Kavárny.

S Okamurou to ale tak jednoduché mít asi nebudou. Jednak je podstatně mladší, především však má za sebou více než půl miliónu lidí, kteří jeho SPD poslali do sněmovny v dosti silné pozici. A tak naším veřejným prostorem prozměnu opět bouří „skandál“ o údajném „popírání holokaustu“ ve sběrném cikánském táboře v Letech. Ale především se v médiích – tak pevně jako ještě nikdy předtím – usídlilo slovo referendum: jeden ze základních pojmů politického programu Okamurovy Strany přímé demokracie.


Tři v jednom


Lety jsou odpudivý evergreen, který politicky korektní snipeři vytahují, kdykoli je potřeba odstřelit politického soupeře. Okamura se jim před zaměřovače připletl tím, že vznesl legitimní otázku na absurdní stovky miliónů, za něž Sobotkova vláda s lidoveckým „ministrem Sudeťáků a jejich kultury“ Danielem Hermanem vykoupila tamní zemědělský provoz, aby k dosavadnímu pietnímu místu mohla vybudovat za další milióny velký „památník cikánského holokaustu“. Ani slovo proti každé jediné oběti nacistů. Avšak na desítky a stovky podobných zařízení z dob německého protektorátu po celé naší zemi si ani nevzdechla, přestože tam se skutečně vraždilo, nikoli „jen“ umíralo na tyfus.

Naše berlínsko-bruselská Pátá kolona kavárníků zaržála a rozjela kampaň. Velmi se podobá té, která zrovna v té chvíli bouřila proti Polsku, jež nechce připustit, aby se v souvislosti s německými koncentráky na jeho území mluvilo o „polských koncentrácích“. Snaha vytvořit dojem, že německá zvěrstva byla ve skutečnosti „internacionální“, že vinu nesou také občané z okupovaných zemí Hitlerovy Nové Evropy, je již dlouho součástí hnusné propagandistické mytologie Merkelové Nové Evropy. Útok na Okamuru s tím bezprostředně souvisí.

Hermana sice voliči vyprovodili z politiky, ale jeho bratři z KDU převzali onu zapáchající štafetu. Nyní chtějí odvolávat Okamuru z postu místopředsedy poslanecké sněmovny, neboť prý svými výroky popíral cikánský holokaust. Že se stejně vehementně neberou za „slovanský holokaust“, jehož rozměry a důsledky byly nekonečně strašnější – a o němž se vůbec nemluví?

Jako člověk, jehož otec a babička trpěli ve skutečných koncentrácích, aniž byli židé či cikáni, bych to docela ocenil. A nebyl bych jistě sám. Jenže lidovci plní internacionální zadání bratrů Bavorů. A v tomto případě se podařilo současně dostat do jednoho „fake“ balení Okamuru, německé zájmy na „úpravě“ historie a zviditelnit polomrtvou Bělobrádkovu a Bartoškovu partaj. Tři v jednom, no nekupte to!


Hrůza z lidového hlasování


Avšak přece jen to hlavní, co předseda SPD do naší reality v posledních dnech přinesl, je onen „strašák, který obchází Evropou“: referendum o setrvání či opuštění Evropské unie. Nebylo zbytí. Babiš totiž stále ještě musí s Okamurou jednat, přestože ho nesnáší. Nikoli z ideových důvodů – o něčem tak hloupém velký Andrej neuvažuje, ani když sní – ale protože pouze SPD pro něj představuje jedinou reálnou hrozbu v podzimních senátních a komunálních volbách. Stále sice doufá, že splichtí svou vládu s polomrtvou ČSSD a tolerancí komunistů, ale blížící se sjezd socialistů a jeho výsledky jsou sázkou velmi nejistou. Nechává si proto k SPD otevřená zadní vrátka.

Tím se dostalo téma referenda do světel reflektorů. A ten pohled stál (a stojí) za to! Ta hrůza, kterou z lidového hlasování o našem setrvání v bruselském ráji všichni (s výjimkou komunistů) mají, je až komická. Všechno, jen ne to! Šéf sněmovny Ondráček (ANO) dokonce tvrdí, že by se toto slovo nemělo vůbec vyslovit. Piráti jsou v kleštích, protože se sice také tváří, že jsou pro „přímou demokracii“ – ale kupodivu právě s touto výjimkou. No vždyť jsou stvořeni jako marketingový projekt přímo v lůně EU a jejich „mezinárodní vedení“ šéfuje zdatný muslim, takže na tom opravdu nic divného není.

O ostatních ani nemluvě. ODS, která se zapřísahá „eurokritičností“, má rovněž referendum o EU za sprosté slovo. Kalousek, Bělobrádek, Gazdík a spojení trpaslíci by to měli přímo za zločin. Nějak jim všem uniká, že takto hystericky proti hlasování „nevědomého a hloupého lidu“ neprotestovali, když se schválilo jednorázové referendum o vstupu do unie. Tehdy ještě měli plně v rukou média, ta internetová skoro neexistovala: Jó, to se dělala „fake“ unijní propaganda úplně jinak!


Jsme na další křižovatce


Strach je to přímo šílený. Andrej Babiš vymýšlí přímo „olympijské“ překážky, které by takovému referendu zabránily. Jako aby formálně v ústavě bylo, ale fakticky se nedalo provést. Jiní už jenom více či méně artikulovaně řvou NE! NE! NE! Vstoupit do berlínsko-bruselské pasti bylo snadné, ale dostat se z fešáckého kriminálu pomocí hlasování? Kdo to kdy slyšel? Tak je to se svobodou, její ztrátou a pokusem o opětovné nabytí vždy.

Jenže tím řevem učinili již z Tomia Okamury vítěze – bez ohledu na to, jak vše nakonec dopadne. Protože džin možného národního osvobození a státní suverenity byl vypuštěn z dosud pečlivě uzavřené láhve, a nikdo ho už dovnitř nedostane. Bude se vracet se stále větší naléhavostí. O to více nyní uslyšíme, jak strašlivě by se nám bez „unijních dotací“ a podobných zrůdností vedlo. O to více bude muset být „potrestána“ Velká Británie, která jako první prostřednictvím lidového hlasování vězení národů opustila.

Jenže všechno marno. Dříve nebo později se to stane. Touhu národů po svobodě a nezávislosti nelze držet v papiňáku totality neomezeně dlouho. Máme s tím právě MY jisté zkušenosti. Do té doby nezbývá, než pracovat a krok za krokem tento okamžik připravovat. Nejspíš bude potřeba i „Druhé národní obrození“.


Malý krok ke světlu


Chci proto i v této souvislosti každého znovu upozornit na měsíčník MY (z Čech, Moravy, Slezska a Slovenska), jehož druhé číslo šlo právě do prodeje. Časopis, který se naší současností i dějinami zabývá v klidném tónu (klidný časopis do bouřlivé doby), je jedním z takových prvních malých kroků směrem ke světlu. Moc proto prosím všechny přátele Protiproudu, aby ho četli a všemi prostředky a cestami šířili. A protože je vystaven složitostem „distribuce“, a zdaleka se nedostane do všech prodejen tisku, aby si ho předplatili a doporučili totéž svým přátelům a známým.

Nejde o žádnou závratnou částku – a pomůžete tak svým konkrétním činem tomuto prvnímu, na velkých vydavatelských domech nezávislému, „nosiči Druhého obrození“ žít a dýchat. Přinášet co největšímu počtu lidí ze všech koutů naší vlasti příběhy o tom, že to jde. Že všude u nás žijí zajímaví a hrdí lidé, kteří se navzdory těžké době nevzdávají, nenechávají se „poevropštit“, ale jsou tu a nezoufají. Udržují tradice, budují své rodiny, žijí své každodenní životy, o něž „velká média“ ani nezavadí. A posílejte do redakce své tipy na tyto příběhy, nebo je sami pište!

Proklínaný Tomio Okamura udělal svým „vypuštěným džinem“ referenda první větší otvor do pevných kulis našeho virtuálního vězení. Takových událostí bude ovšem potřeba ještě nesčetně, než budeme opět svobodně dýchat, sami si tvořit své zákony a opravdu svobodně volit své politické představitele. Každý by měl nyní vyzkoušet svůj malý krok, myslíme-li to opravdu vážně.

- - -

41 komentářů :

 1. Jde o děs z demokracie. Referenda by totiž mohla nastartovat zájem lidu o skutečnou demokracii. Cesta z dehumanizace společnosti vede jen přes likvidaci kapitalismu a nastolení demokracie! Jak prosté!
  Štefan

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Z referenda
   má strach hlavně Evropská komise v EU a pak v Německu současná Merkel a Co.

   Již stokrát omílané analýzy o volbě prezidenta
   tak nahradilo další téma, po kterém média s chutí skočila, tak je zase na chvíli o čem psát...
   Až tohle vycucnou do mrtě, chopí se novinářské kurvičky zase něčeho jiného...
   Také musí být z něčeho živi, pochopte to !

   Vymazat
  2. Likvidace kapitálových vztahů je skutečně jedinou cestou k humanizaci společnosti. T

   Vymazat
  3. Případ nepovšimnuté knihy. Havel udával Židy a Schwarzenberg používal k práci vězně z tábora v Letech

   http://www.freeglobe.cz/Articles/407-pripad-nepovsimnute-knihy-havel-udaval-zidy-a-schwarzenberg-pouzival-k-praci-vezne-z-tabora-v-letech.aspx

   Vymazat
  4. 13:58 Humanizace=jiné slovo pro degeneraci! Neb dějiny píší pouze rasy či národy (které v pravém smyslu toho slova vytvořila jen ta bílá) brutální vůle! A tou ta naše dávno být přestala a bude z dějin zákonitě odejita! Nahrazena a vyměněna rasou houževnatější, odolnější, nepodléhající zhoubnému individualismu, buzerantismu, xenifilismu, egalitarismu a dalším úpadkovým vlivům a idejím!
   Vlast není cosi dané, ta se musí bránit a proto je nezbytné vést permanentní zápas. Např. Řím - dokud vedl války ve kterých šlo o bytí a nebytí Republiky, jakou byla ta s Pyrrhem, Jugurthou či Mithridatem a hlavně ovšem s Hannibalem, země byla pevná jako ocel, lidé v ní hrdí a nezdolní! Zocelení bojem a každodenním nebezpečím, potřebou sebeobětování! Jak ale nastal tzv. mír, tedy jistí imperátoři - cézaři vedli místo válek jen různé drobné válčičky či spíše šarvátky na vzdálených hranicích říše, tu s Germány, jindy zas s primitivními Dáky či Svéby, nastal úpadek! V samotném Římě pak množili se buzeranti, děvky a alkoholici a rostla korupce, letargie, tupost, bujely blbost a intrikaření! Dnes se k tomuto stavu opět přibližujem. To chceme? A bude hůř! Páč příroda nedopouští přežívání slabých a nemocných a my se k ní musíme vrátit, neboť jinak jako druh zahynem! I proto musí být pravidelně vedeny války, protože pud boje je hluboce zakódován v genech každého člověka, jen se ho u každého jedince nepodařilo stejně potlačit. Boj tříbí! Ten vynáší na povrch vynikající jedince mého typu a vyhání z času přebytečný kompars ražení místních užgryndaných čechomužiků, neb lidstvo existuje jen jako materiál pro šlechtění vynikajících jedinců, kteří píší dějiny! Ostatní z nich jsou pak beze stopy odejiti v podobně kolaterálních ztrát ... neb jak praví klasik: „Slabí a nezdaření mají zahynout: první věta naší lásky k člověku. A má se jim k tomu ještě pomáhat.“ Friedrich Nietzche

   Vymazat
 2. Media krici ze referendum je zbytecne nekteri dokonce ze je nebezpecne a ze CR padne do kolen. Bez EU bude bida hlad a mor a nestovice. Tak bych shrnul vsedni recicky o referendu a vystupu s NATO a EU. Opak je pravdou, kvici ti co berou dotace a ziji s EU coz je prave ona hromada politiku a firem kteri si dotace rozdeluji kristalove kristalove. A na obycejne firmicky nevyjdou. Ti ostatne maji jiny ukol - byt vyhlazovany. Nase politicka scena bohuzel jiz dlouho nema zadne profesionalni politiky ale jen loutky- Ty se boji prijit o korytko i prikazy Bruselu. Nebot korytko je tucne a nikdy nekoncici a prikazy nemusi nikdo resit jen je odsouhlasuji. Politik profesional nepotrebuje nikoho aby mu daval prikazy sam musi umet manevrovat na uzkem kruhu zajmu tak aby uspokojil co nejvice vlastnich obcanu- Ma zajme aby hospodarstvi vlastni zeme vzkvetalo a lid byl spokjeny. Takze obavany strach s referenda je prave v politicke scene ktery tusi ze lide chteji vystoupit s besile jizdy EU do zahuby. A to i za cenu ze se docasne propadne ekonomika a dojde k vznovuskriseni zemedelstvi, podniku a zivnostniku. Prikladem by mohlo byt i Rusko. Ktere to muselo take podstoupit.

  OdpovědětVymazat
 3. Schulz skončil,skončí i Juncker,Merkelová a další majitelé klíčů od kriminálu s názvem EU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 8:10
   Schulz že skončil ? Nějak jsem si nevšiml . Je to asi vaše zbožné přání . Zatím je ve vrcholné politice a bude tam zřejmě ještě dlouho i s Merkelovou . Němci jsou disciplinovaný národ a co jim současná staronová trojkoalice naordinuje je pro většinu svaté . Stejně jako za Hitlera .

   Vymazat
  2. tak to vypadá, že se většina pánů , kavárenských povalečů "umělců" a přivrženců
   zbáznila
   kde jste lidi nechali zdravý rozum , skončí to pádem Babylonské věže !!!
   Nechci být v područí Bruselu a slepě poslouchat cizáky,
   chci pracovat a v klidu žít doma v České republice !

   Vymazat
 4. Média a poražená pražská kavárna si potřebují vylít na někom zlost a Okamura vhodný terč.Jenže se chytli do vlastní oprátky,když neznají všechny souvislosti,Takže bude slyšet jen bolestní řev.

  OdpovědětVymazat
 5. Tak sotva skončilo zesměšňování těch, kteří údajně skočili na údajné strašení imigrací, tak se tu rozjelo jiné strašení: Vystoupení z EU bude znamenat konec naší, rozuměj čecháčkovské, civilizace. A kupodivu, protože je to strašení masivní a oficiální a skutečné, tak nemá žádnou odezvu. Oni ani tu propagandu neumějí dělat. Proč?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Čecháčkovské, nebo ŽIDÁČKOVSKÉ? Když zdrobněliny, tak důsledně, prosím. Naše civilizace je ČESKÁ, jako součást bílé civilizace evropské. I když levantské vlivy jsou nepopíratelné...

   Vymazat
  2. My jsme součást zdegenerovanýho Západu, kterej zkrachoval a je na ústupu z historie! Neb dějiny píší pouze rasy či národy (které v pravém smyslu toho slova vytvořila jen ta bílá) brutální vůle! A tou ta naše dávno být přestala a bude z dějin zákonitě odejita! Nahrazena a vyměněna rasou houževnatější, odolnější, nepodléhající zhoubnému individualismu, buzerantismu, xenifilismu, egalitarismu a dalším úpadkovým vlivům a idejím! A když nebude Čtvrtý Řím, pak bude nová Zlatá Horda! Tuvin Šojgu - druhý muž a nástupce Putina v Rusku bude jejím prvním chánem. Páč čím jest Rusko samotné, když ne nástupcem oné říše Mongolů", v reálu ale šlo o říši Eurazijců! Jak řekl již markýz de Custin: „Grattez le Russe, et vous verrez un Tartare“ (podrbej Rusa a najdeš Tatara), což souvisí s ruskou "civilizační volbou" - více o tzv. eurazijském Projektu se dá více dočíst bohužel pouze ve slovenštině ZDE - https://www.protiprudu.org/vazenie-naroda-etnonacionalisticka-historia-ruska-cast-1/
   Však také Moskevské knížectví nebylo jen legitimním nástupcem Byzance jakožto pravoslavný Třetí Řím, ale také dědicem právě oné Mongolské říše, jejíž bylo několik století ulusem! Však také první car Ivan IV. byl sice po linii otce přímým potomkem Rurika, po matce ale chána Mamaje, vládce Zlaté hordy, tedy potomka Čingischána! Ruský historik proto nazývá carskou říši eurazijským Projektem! A tento Projekt nejen že nekončí, ale on přežije i neslavnou jepičí pidiříši zvanou "Euroatlantida", která přestala být invazívní a sama se stala terčem invaze barbarů, což v dějinách je vždy předznamenáním pádu!

   Vymazat
 6. Z dlouhodobého hlediska se nakonec propaganda sama sobě stane katem. Prostě ... tak dlouho opakují lži, polopravdy, dělají rádoby složité závěry, rozhodnutí zahalují mlhou a překrucují, až probudí podvědomí i těch, co to poslouchají jen "na půl ucha".
  Problém s migrací? Nic to není, však to zvládnete, ale já si domů nikoho brát nebudu ...
  Nízké platy? Málo makáte ... nezáviďte
  Miliardáři? Však Ti pracovali 25hodin denně a že by kradli? Rozhodně ne, viděli jste někoho odsouzeného?
  Záleží na úhlu pohledu npř. stal se trestný čin a není odsouzený. Pak se buď pro někoho zásadně změnila pravidla ve společnosti a nebo nefunguje dohledový systém, tedy policie a soudy.
  Honba na Okamuru, který prozatím dělá to co slíbil, je utírání prozatím poměrně čistého zrcadla starým hadrem, znečištěným od kolomazi ....
  A Babiš? Máte snad pocit, že ve firmě se upřednostňuje zájem zaměstnance? Jaký zájem bude zastupovat ANO, to se uvidí. Referenda se bojí jako čert kříže. Referendum nejen že obnoví zájem o politiku a donutí k zamyšlení, ale hlavně by mohlo tvrdě postihnout ty, kteří v politice rozhodně nezastupují zájmy občanů, byť o tom stále mluví.
  ABC

  OdpovědětVymazat
 7. Pronásledování některých českých politiků si nic nezadá už s někdejší perzekucí z 50. let 20. století a i na to věšení se zřejmě pražská kavárna už třese. Je zřejmé, že tato nová politického rasismu nevznikla ani náhodou a ani spontánně, ale že je velmi sofistikovaně řízena z centra panujících oligarchů - tedy z centra diktatury kapitálu u nás, z EU. Je také zřejmé, že šiřitelé tohoto politického rasismu u nás pracují za tučné korupné a je jen třeba si dobře pamatovat jména těchto, zdvořile řečeno, zrádců státu a občanů, jako přes kopírák někdejších Moravců, Beranů, Háchů.
  Já bych, pokud jde o referendum ho vyzkoušel nejdříve na odchodu z NATO a vyhlášení neutrality - můžeme se předem přiučit v Rakousku, Finsku, Švédsku, Irsku, o co přišli svoji neutralitou. To si myslím by bylo i vážné varování pro EU. Ovšem musíme přitom očekávat, že kapitalistická propaganda spustí svoji goebbelsovskou mašinérii, jaké to bude pro nás hrozné - ale nevidím nic hrozného ve Finsku - nezdá se, že by se cítilo Ruskem ohroženo! V každém případě nebudeme účastni na teroristických válkách bohatých a budeme i méně ohrožováni odvetným terorismem chudých.

  OdpovědětVymazat
 8. Oba dva přízpěvky, 9:38 a 10:02 shora uvedené, jsou věcné a konkrátní. Konkrétní k potřebě lidí. Až se opravdu lid probudí z toho podřimování a možná i s malého zájmu o politiku, bude některým rádoby vysoko-postaveným ještě setsakranensky horko. Že nebyl nikdo potrestán od hadráku se ani nedivím, když prošli tito lidé školením od největšího "demokrata"." Šapitó " byl nahrazen jiným kašparem, ale školení o demokracii probíhá dál. Jsou však tito lidé opravdu tak omezení a namyšlení, že si myslí, že jim to lid promine? Tady je další z důkazů: http://www.novarepublika.cz/2018/02/kriminalizace-tomia-okamury-prisla-na.html
  Zřejmě to asi nebude už " sametové" s tím snad ani nejde počítat, ale mám za to, že je to nezbytné pro zachování naší suverenity. V tom US bordelu do dnešního dne nepochopili, že český národ má zkošenosti s nadvládou a kromě pár zaprodanců a propágátorů benderů a podobných sraček, tu jejich demokracii nikdo nechce. Proto to oslabení už v útlém věku. Proto ta propaganda už ve školách. Proto to záměrné zkreslování dějin a skutečností kolem naší zeme. Vždyť Valachová splnila úkol EU? Nebo se pletu? Mám obavu jen z toho, že tu nezůstane pak kámen na kameni. Banda placená Sorosem se musí chytat za hlavu, když se jí téměř vše hroutí pod rukama. Ale jen "houšť a větší kapky". Je to nevyhnutné.

  OdpovědětVymazat
 9. Jo dobře sem volil Okamuru je skvělý politik doufám že referendum bude a že Babiš vyhází havloidy z veřejných funkcí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10:41 Nevím, zda je či není Okamura "skvělý politik". Pomineme-li úspěch jeho SPD ve volbách, tak v politice (řízení státu) toho ještě tolik neudělal a tak bych s tím označením "skvělý" ještě počkal.

   Osobně na Babiše tolik "nesázel", z prohlášení Stropnického vyplývá, že nás zřejmě čekají rozhodně "zajímavé" časy:

   "Do popředí zájmu zdejší diplomacie by Stropnický rád vrátil lidskoprávní politiku a upravil by vztah s Čínou."
   "...bude nutné zadat nové technické požadavky na vrtulníky". Ministra zahraničí to rozlítilo. "Nákup schválil americký Kongres i Ministerstvo zahraničí USA, tak jaký marketingový průzkum? V tom obchodu přece nejde jen o vrtulníky, ale také o stvrzení našeho strategického partnerství s USA," říká Stropnický
   https://domaci.ihned.cz/c1-66045870-kriminalka-cernin-martina-stropnickeho-ceka-na-postu-ministra-zahranici-necekane-dobrodruzstvi

   Vymazat
  2. Už aby tito zrádci národa konečně " byli odejiti" Když jsem viděl přízpěvek o " "harcovníku" Bendovi, tak mě přišlo nějak špatně. Vystudovaný plzeňský absolvent za dva měsíce je totální kolaps veškerého školství v našem státě. Ale jak to rychle vyšumělo,samozřejmě Chovanec a další a další. Zřejmě kdyby šlo o vyčištění toho chlíva, tak by v parlamentě nikdo nezůstal. O korupcích a nikdy nedořešených případech ani nemluvě. Zůstalo by tam možná několik jedinců. Konečně příšla nová vlna, která se nedá obalamutit a zkorumpovat za sorosův bakšiš. "Havlérka" se jen třepe i s černoprdelníkama, jen aby si udrželi svá bezedná korýtka. Tady je opravdu vidět, že Okamurův přístup je správný a jen to chce dostát důslednosti a být neústupný. Jen ať se podívají tito TOPkaři a podobní přitakávači bruselu, jak to vypadá u sousedů. Tady je jen malá část: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Nechtejte-vedet-co-o-nas-pisou-Nemci-Ze-jsme-darebaci-a-vylouci-nas-z-EU-rika-Cech-ktery-v-Nemecku-hostil-priznivce-Zemana-i-Drahose-Vsichni-pili-ale-524015

   Vymazat
  3. K přízpěvku 11:13.
   Myslím, že to byla špatná volba tohoto člověka jmenovat do jakéloliv funkce. tak jestli toto má být ten správný reprezentant naší země, tak potěž- pán-bůh. To už tam fakt nikdo není, kdo by pracoval v zájmu naší země? Chapu to tak, že tímto ( naštěstí bývalý) pan min. vyjádřil osobní a to " svoj přístup k usa". Ne vlády, ne státu, ne vůli tohoto lidu. Nakonec nastoupivši ministryně obrany se vyjádřila přesně a nekompromisně. " Tento člověk by neměl být nejenom na postě nim. obrany, ale na žádné takové funkci". S tím s ní plně souhlasím. Že byl svého času na tomto postu, je pro pana Babiše," kostlivec ve skříni ", považuji to za totální průres a selhání.

   Vymazat
  4. 11:13 Okamura stojí pevně za tím co slíbil volil sem ho pro přímou demokracii a referendum. Nechci aby se z ČR stala muslimská zem k čemu by časem po vedením fašistické eu došlo.

   Vymazat
  5. 11:28:
   K tím plzeňským rychlokvaškám bych ještě dopsal socdemáka Haška. Ten zvládl souběžně hejtmanovat na Moravě, menežovat cca 20 funkcí v různých radách, studovat za magistra na jakési vysoké škole na Záhoří na Slovensku. (Rektor té vysoké školy byl jeho soukmeňovec - slovenský socan). Samozřejmě, že za ty své nadlidské výkony také přijímal nadlidské odměny!
   Nelze také zapomenout na plzeňskou právní rychlokvašku Rapkovou:
   Tato také jaké věční poslanecký skřet Benda "úspěšně" vystudovala právo popři svých různých politických funkcí za hezké penízky. O její kvalifikaci dále jen video:
   • www.stream.cz/uservideo/479823-rapkova-a-jeji-znalosti-prava?mid=573

   Vymazat
 10. Stahujte na mobil aplikaci ZELLO a mluvte spolu hlasem!
  Je to internetova vysilacka.
  Kanal: CESKO.

  OdpovědětVymazat
 11. Poprvé jsem volil pana Okamuru . Někteří nám říkali že je to populista . Přitom on a prezideent brání vlast od islámu . Stačí že musíme živit cigánskou populaci . Proč jim Praha nedá práci místo Ukrajincum ? Marcel

  OdpovědětVymazat
 12. Demokraticky jsme se nechávali okrádat dost dlouho.
  Hlas lidí říká jasné dost toho bylo !
  Referendem by lidé poukazovali na zločinnou svévoli katolické církve která hýbe politikou.*

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dovolil bych si poznámku o SPD a ANO.
   Okamura prozatím dělá to, co slíbil a jde tím směrem, kterým se politik má ubírat. K zásadním tématům se prozatím vyjadřuje stejně, jako před volbami a to se mi jeví jako novinka na naší politické scéně. Pokud by mělo dojít ke změnám, jistě přijde čas, kdy bude potřebovat podporu zdola a to i od těch, kteří jej nevolili. Musíme doufat, že nesejde s cesty a sílící tlak ustojí. Soudě dle výkřiků z protilehlého politického táboru dělá přesně to, co jim nevyhovuje a občanům paradoxně ano.
   ANO zatím veřejně hází lano ČSSD, jako by tím mělo být naznačeno "tak kluci, já se budu dělit, ven s kola necháme TOP, STAN, Piráty, ODS a ty bláznivé populisty s SPD". Rád bych se mýlil ...
   ABC

   Vymazat
 13. Panove, videno z dalky a z nadhledu !
  Ceska republika ma 3 novinare , kteri maji uznani sveta a kteri jsou velmi oblibeni mezi temi,
  kdo rozumi cesky !

  Jsou to, (byl to) Libor Stejskal, ktery zmizel do neznama ! Ivan Hoffman, ktery je ted dominovan Pasovem v Bavorsku a PETR HAJEK z Protiprodu.

  Pane Hajek, pisete velmi zajimave a vystizne a mate vysoke analyticke schopnosti. Je radost Vas cist.
  Gratulujeme k nadani a dekujeme za vase vety.
  Cesi podporujte pana OKAMURU !

  Nedejte si diktovat vase zivotni hodnoty ! Nedejte se sebou manipulovat. (Nebo prijdete o penezenku.)
  AT ZIJE OKAMURA !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak co, HOVNOluláčku, už jsi se vykecal z té své papundeklové chatrče na Floridě?!

   Vymazat
 14. Přesně tak, jak to naznačil autor článku: "Evropu obchází strašidlo, strašidlo referenda." Pro demokraty něco nepřijatelného.

  OdpovědětVymazat
 15. Staré přísloví"stokrát opakovaná lež se stává pravdou",již neplatí a to si ti idiotové neuvědomují.Oni totiž pořád žijí v iluzích že ten národ je fakt úplně blbej.Dnes se informace šíří rychlostí světla a to je jejich průser.Než najdou jinou metodu,jak oblbovat lid,uběhne hodně vody.Ten národ není soudruzi blbej,ne JE??????

  OdpovědětVymazat
 16. Zákon o referendu předpokládá naše ústava ( byť se dnes nejméně jeden ústavní právník vyjadřuje proti němu). Referendum je a musí být v každé demokracii jako pojistka proti zneužití nebo nenaplnění demokracie. Dnes také proti nedemokratickému jednání EU, respektive evropské komise,ato proti zatím snad suverénním státům v EU a vnucování jim svoji vůli, která může být v rozporu s většinovým přáním lidu toho, kterého státu. Je to pojistka proti zlovůli mocných, ať již demokraticky (europarlament) zvolených nebo jen jmenovaných (eurokomise) občanů. Drahoš říkal, že lid nemá informace a tudíž nemůže kvalifikovaně hlasovat o nejdůležitějších věcech ( a co jsou probůh veškeré volby?). Já říkám, že naopak v každé zemi i EU se najdou na vedoucích pozicích nekompetentní či zkorumpovatelní nebo i zlí lidé, kteří jsou schopni vést celá národy a státy do "pekel" a naopak lidé, jejich většina je v tomto konání může zastavit. Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane Karle: Vzledem k tomu, že záměry začínající EU (volnost pohybu zboží a osob) se diametrálně liší od nynějšího stavu a dalšího směřování EU (jednotná politika a zákony), by bylo vhodné vytesat do kamene odůvodnění důvodů pro vyhlášení Brexitu od Theresy Mayové:

   Řekla: "VE SVÉ VLASTNÍ ZEMI SI CHCEME TOVŘIT SVÉ VLASTNÍ ZÁKONY".

   Tím je snad řečeno VŠE.

   Vymazat
  2. Přesně tak pane Drahoši ! Neměli jsme o vás informace , dvě debaty pro vás K.O. Tak jsem volil prezidenta Miloše Zemana .

   Vymazat
 17. Přinejmenším pokud jde o Polsko, Petr Hájek, jak je jeho zvykem, sprostě lže a věci zcela překrucuje tak, aby mu pasovaly do krámu, když říká, že jde o "internacionalizaci".

  Ve skutečnosti jde o orwellovské úsilí dnešní polské vládnoucí kliky o "očištění" polských dějin od všeho "nepěkného". Obvykle se tomu říká censura.

  Je to přímo učebnicová ukázka populismu, když si Kaczynski-ho parta osobuje výhradní právo mluvit za polský národ. Kdo nesouhlasí - je protinárodní živel a zrádce. Jak prosté...

  Hájkova prolhanost a demagogie je ostudná a svinská!! Jestli dnes někdo lidi rozeštvává, pak je to především on a jemu podobní.

  A pochopitelně strana "protivná" používá stejných metod s rostoucí chutí: Tabery v Respektu, Jakub Patočka v Deníku Referendum - e tutti quanti.

  Všichni pospolu se pak tito "levicoví", "pravicoví" a bůhvíjací pisálkové tváří, jak jim leží na srdci blaho lidstva!

  Připomíná to píseň Hlinkovy gardy v době fašistického Slovenské štátu:
  "Kto za pravdu horí v svätej obeti..."

  https://www.socialeurope.eu/jaroslaw-kaczynskis-jewish-question

  http://denikreferendum.cz/clanek/27010-kdo-raboval-majetek-zidu-jejich-pamet-nase-hanba#comment_87416

  https://www.socialeurope.eu/eastern-european-populism-different


  http://wyborcza.pl/10,158533,22938999,pisza-do-mnie-wypieprzaj-z-tego-kraju-a-ja-nie-zamierzam.html?disableRedirects=true#HPw6

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13:18 - Úraz hlavy s následnou poruchou logického uvažování a volba silných expresivních slov charakterizuje vaši hloupou a ničím nepodloženou reakci na článek Petra Hájka.

   Vymazat
 18. Trochu jiný pohled na tanečky kolem Let u Písku a Okamury (nedělejme z něj ale chudinku, protože on si ve skutečnosti to "pronásledování" s velikou chutí užívá!) nabízí David Rath v článku "Lágry ministra Pelikána":

  http://vasevec.parlamentnilisty.cz/domaci-politika/lagry-ministra-pelikana-0

  OdpovědětVymazat
 19. Z vyjádření Babiše, lidovců, topkařů atd. vyplývá asi toto: občané přece nemohou rozhodovat o tak zásadní otázce v referendu, jako je otázka, zda vystoupit či nevystoupit z EU. Hm, tak o vstupu do EU občané byli schopni rozhodovat, ale nyní již nemohou. To ale není demokracie, to je závan diktatury v pláštíku demokracie. Já jsem byl proti vstupu do EU, protože jsem tehdy byl přesvědčen o tom, že máme jedinečnou možnost nevlézat do dalšího spolku poté, co skončila éra socialistická. Kdybychom byli neutrální země, mohli bychom plnit jakési nárazníkové pásmo mezi Z a V. Ekonomové křičí, že by to byla tragédie a zkáza vystoupit z EU. Řeknu to asi takto a z okolí znám mnoho lidé podobného náhledu: hrozba přívalu ekonomických migrantů s vyznáním středověkých zásad je natolik silná, že nějaké ekonomické problémy jsou až druhořadé. Pokud totiž by nastal trend jako ve Francii a v Německu, pak za několik pár let si může situace dramaticky změnit a ekonomika bude stejně v p..eli Zeptejte se lidí v okolí Teplic, jaké zažívají problémy a jaké mají zkušenosti s těmi lidmi jiného vyznání, co se usídlují. Kdyby migranti byli skutečně pozitivem, proč by bylo takové pnutí v Německu a ve Francii? Takže budu podporovat politiky, kteří budou zaujímat tento postup: Pokud se v EU nepodaří provést změnu politiky ve smyslu původní myšlenky, včetně ochrany vnějších hranic EU, a zavládne nesmyslná představa, že většina může vnutit i menšině povinnost převzít a starat se o desetitisíce migrantů vyznávající problematické náboženství, je zde velký problém. V takovém případě chci hlasovat v referendu o vystoupení z EU, což ovšem neznamená, že by tím měla skončit spolupráce se státy EU na bázi, jako tomu bylo před naším vstupem do EU.

  OdpovědětVymazat
 20. Když si pustím ČT24, tak mám dojem, že je to TV KDU-ČSL. Bohužel je to všech Čechů, ne Kalouskova či Jurečkova.

  OdpovědětVymazat
 21. Pokud chcete se obšírně seznámit s problémem tábor Lety u Písku, zde jest pořad na youtube ze Svobodného radia, dle mého názoru - objektivní, fakty podložené sdělení o tomto táboře - nejednalo se o žádný koncentrační tábor a všimněte si, že v pořadu ČT 24 Bartošek, KDUČSL a redaktorka Tvarůžková, si česká televize veřejnopravní s nějakým alespoň letmým osvětlením, co to vůbec ten tabor byl, nedělá vůbec žádný problém. Ten je na youtube rovněž. Zájemci se mohou podívat i na tento, odkaz následuje pod prvně zmíněným - to jest po Svobodném Rádiu:
  https://www.youtube.com/watch?v=ewR66IYC6Lc
  ČT24:
  https://www.youtube.com/watch?v=VbiRfU4NiNA
  Jinak si všimněte, že redaktorka Tvaruškova je jasně proti Okamurovi zaujata.

  OdpovědětVymazat
 22. Dnes 12 února reportéŕiČT . Zase špiníte SPD a T.Okamuru .
  Bakala zlikvidoval naše OKD . Na to jste už zapomněli ? To nebyly miliony ale miliardy !
  Máte dvojí metr .

  OdpovědětVymazat