Reklama

.

.

sobota 17. února 2018

Zobali, zobou a budou zobat


Ivan Votava 
17.2.2018 

Kristova noho. Tady čtu, že anglický cyklista Chris Froome dopoval. Tomu prostě nemohu uvěřit. Našli mu prý v krvi nepovolenou dávku léku Salbutamol. To je lék na astma. On má chudák astma a někdo ho honí na kole po silnicích kopec nekopec, rovinu nepočítaje. Kam jenom ten svět spěje. 


Jak jsem se dozvěděl, není na tom se zdravím takhle špatně sám. Nějaký nezodpovědný pisálek, pravděpodobně kremelský agent, uveřejnil jména dalších sportovců a ta jména nejsou ruská. Třikrát fuj za takovou podlost. Ale jak to udělat a zavřít hubu těm, co zcela nepravdivě roztrušují, že nejen Rusové, ale i sportovci jiných zemí zobou. Okamžitě tu začaly provokovat nějaké konspiračně-propagandisticko dezinformační weby a ptají se, jak je vůbec možné, že se tolik nemocných chudáků pohybuje po všech možných světových sportovištích, když invalidní celebrity u nás, které se nacházejí pod špičkovou zdravotní péčí, nejsou schopny dojít ani do soudní síně.

Jeden marod vedle druhého. Ale já to pochopil. Oni nedopují, oni se léčí. Je přece jasné, že doping používají jen Rusové. Že na rozdíl od svých demokratických soupeřů, tahají v báglech, místo sportovního náčiní, krabice zakázaných látek. V tomto, ale i v dalších podobných případech, jde zcela jistě o nedorozumění a je třeba k tomu přistupovat tak nějak lidsky.

Je nutné urychleně najít ruského švába a jeho poskoky, kteří tomu chudákovi z ostrovů tohle svinstvo podstrčili. Určitě se najde někdo rusky mluvící, který dostane v USA azyl a v zájmu čistoty sportu nezištně Američanům sdělí podrobnosti. Mimo to světu oznámí, že ruské výzkumáky již vyrábějí turbo, které je jednoduchým operačním zákrokem vpravováno ruským sportovcům pod kůži. Takže pozor!

Vzhledem k tomu, že v mezinárodní koalici vedené Spojenými státy není nikoho, kdo by kdy doping viděl, bude poněkud obtížné identifikovat všechny postižené sportsmeny, kterým ti zlotřilci bobule k zobání podsouvají.

Až bude viník nalezen, musí být dospělým Rusům zakázáno jezdit na kole a jejich dětem na koloběžkách. V rámci přijatých sankcí, nebudou se smět do Ruska vyvážet jízdní kola. Tím zbudou Rusům neužívané a rychle chátrající cyklostezky, což nepochybně podlomí Putinovu oblibu. Díky tomu, bude mít tenhle diktátor v nastávajících prezidentských volbách potíže, zvláště když opozice, za kterou stojí devadesát procent národa, uspořádá na protest proti rozpadajícím se asfaltovým cestám pro cyklisty masivní demonstrace mezigalaktického rozměru.

Nevím jak se to mohlo stát, ale nějak mi uniklo, co na to říká šmrncovní Gáby a její biatlonový parťák Boušek, známí to bojovníci proti dopingu. Budou žádat nepřipuštění Frooma na mezinárodní scénu a vyhlásí bojkot britských sportovců a zákaz jejich startu na všech budoucích olympijských hrách?

Pokud ve svém svatém úsilí vydrží a přidají i jiná jména, pak se třeba podaří vyloučit sportovce mnoha dalších zemí a naši opět začnou z olympiád a mistrovstvích vozit medaile.

- - -

Poznámka škodolibého a velmi zákeřného promoskevského trolla:
"Jestlipak ta naše barevně sladěná Gábinka nejela na olympiádu proto, aby z ní bobulky vyprchaly. Svedeme to na kolínka. Ono je přece lepší jedny závody vynechat, než být doživotně diskvalifikován (rozuměj diskvalifikovaná)."

9 komentářů :

 1. Gábinka, jak vy říkáte, by nikdy diskvalifikovaná být nemohla, i kdyby zobala jak zběsilá. A to z jednoduchého důvodu – není Ruska.

  OdpovědětVymazat
 2. Už jsme v době že nelze zvyšovat lidskou výkonnost tak všichni žerou prášky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Frome a mnoho zavislaku na Dopingu , pouze ze zapadnich zemi , jsou ovsem a samozrejme NEVINNI.
   Rusove jim tajne podstrcili doping. A nevinne obeti nic netusi , ani proc vyhravaji !!

   Vymazat
 3. Autore
  Palec nahoru!
  S dopingem se musí bojovat, padni, komu padni!
  My, demograti, víme nejlépe, kdo dopuje! A my s nimi pěkně zatočíme!

  OdpovědětVymazat
 4. Gabinka zobala jako vrabčáci na nádraží.A teď nám chce nalhat,že je zraněná, to by uvěřil jedině blbec.Tý sv..i nevěřím ani slovo.Ta lže jak členové demokratického bloku ve sněmovně.Vrána k vráně sedá.Blbka,která si nalhává,že nad ní není.

  OdpovědětVymazat
 5. OH ztratily úplně svůj původní smysl. Je to jen o politice, penězích a dopingu. ASi by bylo nejlépe je zrušit. Svět se doslova zbláznil a jede svůj doslova poslední závod o život, bohužel astmatický život.

  OdpovědětVymazat
 6. A to jste ještě nezmínil norskou "olympijskou" výpravu, která si do Koreje vezla 6000 dávek léku na astma. Ti Norové jsou nemocní všichni.

  OdpovědětVymazat
 7. jojo, ale užívání těchto léků je detailně pod kontrolou....jejich lékaře.

  První OH co vůbec nesleduji, nemám čas babrat se v tom kdo vyhrál že na to skutečně měl, nebo jen dostal zelenou k dopování.

  OdpovědětVymazat
 8. No konečně někdo jen ťukl na hřebíček. Samozřejmě že Gabča se musela stáhnout, protože z ni do začátku sezony nevyvětraly bobule a i když by ji třeba kryla WADA a MOV, přece by to nemuselo být košér. A ostatně proč nemít další hvězdičku pro hry a chléb, třeba nějakou Ledovou princeznu. A dvě na tom našem prdinebi, to by bylo moc.

  OdpovědětVymazat