Reklama

.

.

úterý 13. února 2018

Ztráty SVS Vagner v Sýrii neboli Rusko se vždy za své pomstí


Ruslan Ostaško
13. 2. 2018   Ruslanostashko
Sýrie se stává místem, kde se doslova před našima očima, v plamenech války, přižemž války jak běžné, tak i informační, kuje nový světový řád. Pokaždé, když nastává další zlom obvyklého a výhodného pro Západ a zejména pro USA obrazu světa, vztek na Západě prostě kypí. Právě tento vztek nyní řídí západní vztah k Rusku v politice, ve sportu, v ekonomice a v sankcích. Jak říkali Američané při přijímání protiruských sankcí - je nutné, abychom si my, Rusové, pamatovali, kdo prohrál studenou válku. My si to pamatujeme, ale odmítáme se chovat jako poražení. A kvůli tomu mají mnozí ve Washingtonu a nejen ve Washingtonu nervové záchvaty. Připomenu jednu epizodu z nepříliš vzdálené minulosti, protože v tomto věku klipového myšlení se mnohé příliš rychle zapomíná, ale zbytečně. Vzpomeňte si, jaký svátek byl v USA, na ministerstvu zahraničí USA a zejména v Kongresu poté, co američtí vojáci udeřili raketami na syrskou leteckou základnu. Vzpomínáte si?

Pamatujete si, jak se radovali naši sousedé na mapě a doufali, že nám budou v Sýrii uspořádány krvavé lázně a druhý Afghánistán? A pamatujete si, jak se radovali někteří takzvaní vojenští experti, včetně pseudo-vlastenců, pro něž je každá porážka Ruska sladké štěstí, protože to zvyšuje jejich osobní rating a výši převodů z ministerstva zahraničí USA do Yandex-peněženky? Mimochodem, já jsem v té době, můžete si to prověřit, zachoval naprosto chladnou hlavu a mírně optimistický pohled na situaci. A měl jsem pravdu - žádná americká intervence v Sýrii nenastala, nikdo Damašek nebombardoval a ruská armáda metodicky směřuje svou činnost v tomto regionu ke konci. Avšak Američané by nebyli Američané, kdyby se nás nepokusili porazit na cílové čáře, ale ne na vojenské, nýbrž na ideologické a informační frontě.

Tak například situace s tzv. postřílením takzvané "páté roty" takzvané SVS (soukromé vojenské společnosti) Vagner. Nevím, co to bylo nebo nebylo ve skutečnosti, ale troufám si tvrdit, že nikdo, to znamená opravdu nikdo z těch gaučových expertů, kteří nyní hulákají v sociálních sítích, opravdu neví, co se tam stalo. A přesto právě oni hulákají, že Putin všechny záměrně vydal a že pindosové beztrestně zabíjejí naše kluky a že Šojgu je mizera a zbabělec, protože nepřizná ztráty naší armády. Občané, když uvidíte takového gaučového patriota, hulákajícího v sociálních sítích, vězte, že před vámi je buď hlupák, nebo placený propagandista ministerstva zahraničí USA, přičemž v tomto případě je hlupák a panikář mnohem nebezpečnější a horší, než placený propagandista.

Pro informaci, bez ohledu na to, co tam bylo či nebylo, šíření nepřátelské propagandy je přinejmenším podlé a nevlastenecké. Kromě toho soukromé vojenské společnosti na to jsou, ať už v Rusku, Číně či Americe. Existují proto, aby dělaly ty věci a v těch místech, kde je přítomnost oficiálních ozbrojených sil nežádoucí. A pokud se někomu zdá, že takové chování je nedůstojné velmoci, znamená to, že tento gaučový expert se považuje za chytřejšího, než jsou vůdci USA, Číny, Velké Británie a Ruska dohromady. A to není všechno. Dokonce i Sovětský svaz na vrcholu své slávy posílal do Koreje vojenské poradce, kteří byli oficiálně uváděni jako korespondenti novin Pravda, ne jako sovětští vojáci. A že Sovětský svaz nebyl velmocí nebo že měl ve svém čele hlupáky? Ne. Jednoduše řečeno, je viditelná část každé války a je neviditelná, která běží podle svých vlastních zákonů. A není co tam lézt s jejich špinavýma prackama a vřeštět o tom, že někoho tam vydali. Jediná správná připomínka, kterou je možné a nutné vznést vůči ruskému vedení v této situaci, spočívá v tom, že ještě není normální legislativní úprava pro vznik a legální činnost soukromých vojenských společností v Rusku. Duma je si problému vědoma a zákon o SVS bude brzy přijat. A pokud se tam v Sýrii opravdu stalo něco jinak, než mělo být, pak budou účty vyrovnány v rámci pracovního režimu. Určitě budou.

Mimochodem, když už mluvíme o vyrovnávání účtů a předvádění síly. Vedle Sýrie je stát, který má na Blízkém východě zvláštní postavení a zvláštní spojenecké vztahy s USA. Tímto státem je Izrael. Izraelské vedení mnohokrát předvedlo, řekněme, přezíravý postoj k syrské svrchovanosti a ruské vojenské přítomnosti v Sýrii. Činilo to prostřednictvím náletů izraelského letectva na syrské území. Pokaždé bylo toto předvádění síly doprovázeno hysterií v sociálních sítích a informačním poli ohledně skutečnosti, že tam ruská armáda nic nekontroluje, Syřané jsou ponižováni a izraelská letadla bombardují, co se jim zachce. Jak určitě víte, poslední takový výpad skončil velmi žalostně.

Zřejmě signál, který nijak nedocházel diplomatickou cestou, byl doručen prostřednictvím protiletadlové rakety, která sestřelila izraelský letoun F-16. Přičemž ne pouze F-16, ale velmi modernizovanou verzi amerického letadla. Není třeba být prorokem, aby se člověk dovtípil, že další bojové vzlety izraelského letectva v Sýrii, pokud budou, klidně mohou skončit stejně špatně, nebo ještě hůř.

Premiér Izraele všechno pochopil a hned po tomto incidentu telefonoval do Moskvy; už během tohoto rozhovoru mu Putin sdělil následující, cituji internetovou stránku Kremlu: "Ruská strana se vyslovila pro to, že je nutno se vyhýbat jakýmkoli krokům, které by mohly vést k novému kolu pro všechny strany nebezpečného protistání v regionu". Je to velmi slušný a diplomatický návrh, aby se přestalo dělat to, co Netanjahu dělal předtím.

Ruská strana je mimochodem stále velmi zdvořilá a dává možnost všem, aby si zachovali tvář, proto se všichni tváří, že tento prastarý syrský prostředek vzdušné obrany úspěšně drbnul do relativně moderního amerického bojového letounu. A jaký je závěr tohoto příběhu? Závěr je jednoduchý - aby bylo všechno v pořádku, je třeba se nejprve domlouvat s Ruskem. Pokud se s Ruskem domlouvat nebudou, pak dříve či později bude všechno špatně. Ale ne u nás, u těch, kteří se nechtějí s Ruskem domlouvat. To je také celá podstata ruské zahraniční politiky.Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

70 komentářů :

 1. Jak je to s pravdou. Olimpionici ruska sedí doma pro doping. Padesát procent medailí na olimpiádě získají těžcí astmatici, kterým VADA zajistila tisíce dávek dopingu, jen když západ vyhraje. To už snad není politická špína, ale hluboká bažina západní usokracie.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rusové také mohli zůstat doma všichni. Rozhodnutí MOV bylo poměrně mírné, ostatní volali pro totální diskvalifikaci ve všech sportech a vymazání všech medailových zisků z minulosti. Rusko by tak přestalo ve sportu existovat. Ještě se neřeklo poslední slovo, dost možná, že k tomu dojde. A upřímně, mohou si za to sami.

   Vymazat
  2. 20:22 - Hele, ty olimpionik ruska (správně olympionik Ruska), odkdy ty budeš sedět v školní lavici a šprtat českou gramatiku?! Jsi trapní!

   Vymazat
  3. Olympionik. Překlep jsem se. Promiň americkej slizkej trole, placenej z našich daní díky poskokům naší politické ......

   Vymazat
  4. 21:18 At si vymazou vsechy ruske sportovce ze statistik a rozdaji si medaile, ubozaci astmaticti.

   Vymazat
  5. Bohužel režimy USA,Izraele a Turecka dělají vše pro úplné zničení Sýrie.---https://dimpenews.com/2018/02/11/%CE%B7-%CF%84%CE%BF%CF%85%CF%81%CE%BA%CE%AF%CE%B1-%CE%AD%CE%BA%CE%BF%CF%88%CE%B5-%CF%84%CE%B1-%CE%BD%CE%B5%CF%81%CE%AC-%CF%84%CE%BF%CF%85-%CE%B5%CF%85%CF%86%CF%81%CE%AC%CF%84%CE%B7-%CF%80%CF%81%CE%BF/

   Vymazat
  6. 13. února 2018 21:18
   Ještě že není MOV "politická organizace" mohli by chtít vymazat Rusko z mapy!!!!!

   Vymazat
  7. Američané sehnali ruského Žida, který byl ochoten za peníze lhát, to je celý ten doping. Směšné, ale na druhé straně poučné i pro nás.

   Vymazat
  8. Tý vole, ti putlerčici tam u tou Dajr-Zauru umírali jak vzteklí psi! Koukněte na krátký ruský dokument! -
   https://www.youtube.com/watch?time_continue=53&v=R1tS0VlqdZo

   Vymazat
  9. Ty idiote, však jsou tam nastřihané záběry ještě z Krymu a vesměs jdou tam záběry ruské armády, jsi opravdu takový idiot nebo to máš po rodičích? Vzteklý pes byl jedině tvůj fotr, který zplodil takového blba.

   Vymazat
  10. to 21:18
   Troufalé tvrzení, že Rusko přestane ve sportu existovat. Spíš bude, že přestane existovat stávající OH. Příznivci Ruska budou organizovat své OH hry a tím pádem znehodnotí výsledky stávajících OH, takže to bude znamenat úplný konec OH.

   Vymazat
  11. 12:49, pokud se o nich vymažou záznamy od e.1920, tak existovat nebudou. Jinak se vymažou sami. Jak se ukazuje, Rusko bez dopingu není schopno získat jedinou medaili. Před chvílí pukli se Slováky v hokeji a zoufalství pokračuje.

   Vymazat
  12. 16:53
   Ty homokládo,ty máš zase tři promile krve v alkoholu,co?????

   Vymazat
  13. Putler ví, že Haag ho nemine! Je v depresi. Ti Slováci ho jen dorazili -
   https://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/kreml-mowi-o-chorobie-putina-nigdy-wczesniej-to-sie-nie-zdarzalo,815084.html

   Vymazat
  14. 8:57
   A jak je možný je uASS dostali nakládačku od Slovinců????

   Vymazat
  15. 8:57, "Putler" má Haag na háku. Stejně jako Bush, Clinton B., Clinton H., Albright, Sarkozy, Blaire a kupa dalších. Měli by se zaměřit na to, jak získat medaile bez dopingu.

   Vymazat
  16. 9:51 Od Slováků! Neplést - https://isport.blesk.cz/clanek/ostatni-olympijske-hry-zoh-pchjongcchang-2018-hokej-na-zoh-2018/326694/rusove-hrali-jako-stari-pani-rika-vujtek-slovaci-ho-prijemne-prekvapili.html

   Takže ta (pseudo)Rassija dostala po zásluze za uši!

   Vymazat
  17. 9:04
   Vygumové z uASSacký velkożumpy dostali na prdel od SLOVINCŮ TY HAVLOHOVADO DISGRAFICKÝ A DISLEKTICKÝ!

   Vymazat
  18. 9:21 Slovinci porazili pouze USA, což je normální,tam to nikoho nezajímá, většina Amíků nefandí hokeji. Ale Ruϟϟácku jak píšeš (sprav si to "R" u blbe) to hraje i sám ten jejich rádoby Hitler (jemuž nesahá ani po fusekle) - Putler! A ten brečí jak želva, chcípák agresivní, páč porážky nese těžce. Haag nepřežije ...

   Vymazat
  19. 15:48
   Jako želva řveš jen ty,bukvice z teplárny s natrženou reklamou, havlohulibrku....funguje totiž jako lubrikační jímka pro všechny havlobanderovský termohulibrky....alespoň si v zimě ohřeješ havlosenkrovnu!!!!!!:-)))))

   Vymazat
  20. 16:47
   Zajeď šelomí pšouku, co se pravidelně vysouvá z lejnolíhně škarednýho kremelskýho židočekisty s krysím xichtem :D:D:D
   Expertům trvalo pět minut zjistit že jsi jen prd detekovatelný pouze spektrometrem umístěným v těsné blízkosti Putlerovy prdele!

   Vymazat
  21. 7:06
   Tady tě ty havlozmrde,kterej pořád vymýšlí havlohovado milující a hladit tě hodláme DO ÚPLNÉHO VYHLAZENÍ TY NEGRISTICKAÁ HAVLOATRAPO!!!!!!!:-))))))

   Vymazat
  22. 7:27 Těm skřekům není stejně rozumět, oranžovorudej merkeljebí blekotale ze Sobotkovy lenolíhně! Velký bukvy z tebe už větší bukvici oblétavajcí Putlerovu teplou prdel než už jsi neudělaj :D:D:D

   Vymazat
  23. Rus bude vždy jen mužikem! Kam ho postavíš, tam zůstane sedět a čekat na rozkaz. Udusá si hlínu v zemljamce, maximálně stluče srub a hnáty vomotá slámou a má "láptě"! Prostě je to jen a pouze ten "bílej negr", jak ho vystih Bronstein. Bez pana Forda by byl i celej Asiat Stalin totálně v prdeli! A to chtěli trockisti, věda že tato spolupráce přivede Rusko k síle a proto jen zdržovali vyjednávání. Kontrakt na stavbu první ruský automobilky začal už v roce 1927, ale srali se do toho nosatý šíbři z Wallstreetu co spolýhali že jim Bronstein přinese Rusko na zlatým podnosu a Forda nesnášeli že jim nakouk do kuchyně a napsal vo tom bestseller. Až když ho Stalin vypakoval za hranice, tak se to podařilo uzavřít - tedy v roce 1932! To už běžela dávno pětiletka, který se taky říkalo "fordizace SSSR".

   Skutečným Rusem však je nordicko-slovanský árijec, který je disciplinovaný, svobodomilovný a spíše faustovský než fatalistický - stejně jako Švédové, Dánové či Němci. Fatalistická "slovanská duše" je reakcí ruského lidu na otroctví, které jim pomohla vydržet, aniž by riskovali své životy při vzpouře. Tato idea byla povzbuzována, ochraňována a zneužívaná mongolsko-byzantsko-židovsko-komunistickými vládci euroasijského Projektu. "Slovanská duše" je ve skutečnosti "otrocká duše." (V angličtině: slavic soul - slavish soul.) Je to sen árijského muže uvrženého do otroctví, ochromující práce a života v ponižujících podmínkách, jehož předkové byli vyhlazeni etnicky cizími elitami, a který nemá vůli čelit realitě a postavit se svým pánům. A tak jediní opravdu pracovití Slovani jsou Ukrajinci! Páč maji vizigótskou krev, ale taky dost slovanský a ta je tíhne dolu - ke korupčení. Nicméně jsou houževnatí, včetně děfčat! Putler je nezlomí - https://www.youtube.com/watch?v=iwUknDRq9uQ

   Vymazat
 2. Svet je jeden veliky podvod....jak kdysi rekl psycholog Ceske chem.jednotky v 1. valce v zalivu na otazku,jake poznatky ziskal behem pusobeni s Ceskou jednotkou.
  A je to pravda,zide si bombarduji suverenni stat Syrii,usa bombarduje v Syrii a teroristicka organizace NATO,podyebava,kde se da!OSN a svet mlci,jen aby nebyli prekvapeni,kdyz se probudime jedneho dne do jaderne valky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rusové se pustili do vysoké hry, na níž nemají síly. Ponesou následky a výsledek je velice nejistý. Narozdíl od USA, kteří mají všude věrné spojence. Mají na to sílu a peníze. Přispíváme jim i my. Navíc, obyvatele USA moc nezajímá vnější politika jejich země, Rusy ano a proto neúspěch se brzo promítne do vnitřního pnutí.

   Vymazat
  2. Američané mají všude spojence a všude je milují. Ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha,...........

   Vymazat
  3. Sláva astmatikům, hlavně těm z USA, ať maj trolové radost. A hodně astmatickejch medailí.

   Vymazat
  4. Milovat je možná nemilují, ale jejich prachy ano. A těch mají USA dost.

   Vymazat
  5. Rusové se pustili do hry, kterou vyhráli, porazili IS, Američani vychytrale čekali za bukem a te%dka se budou prsit. Ale to už je Rusům celkemm šumák, jim jde o to, aby se IS nepřelila na jim blízké území, to by byl malér. Američani jsou trapní a skáčou jak tajtrdlíci, to je celé jejich umění.

   Vymazat
  6. 21.26 Mohl jste rovnou napsat "Se Spojenými státy Izraelsko-americkými NA VĚČNÉ ČASY" ... a dělat, že neslyšíte sborové zamručené: "ALE ANI O MINUTU DÉLE!"

   Vymazat
  7. Anonymní13. února 2018 21:26
   „Rusové se pustili do vysoké hry, na níž nemají síly.“
   Rusové se pustili do hry o záchranu svého státu. My, kteří žijeme ve státech, ve kterých vlády takovou ideu považují za fašistickou, to možná odsuzujeme jako velkou drzost.
   Přeci je správně liberální, že stovky miliard odchází z naší země zahraničním vlastníkům. A jistě, bylo by od nás fašistické, chtít to napravit. P.K.

   Vymazat
  8. 13. února 2018 21:26
   Proto bude pro USA překvapením, že navždy zmizí s povrchu světa. USA nemá přátel, má jenom pochlebníky.

   Vymazat
  9. 21.26 je taky zavislak na doppingu a je to videt. Ale kdyz chvali zapad je vzdy pripusten i s drogama.

   Vymazat
  10. Zase se prozradili ,ze stoji za vsim co vede k dalsi svetove valce.
   A snazi se ji po desetileti vyprovokovat.

   Vymazat
  11. Křikem a nadávkami z gauče nic nezměníte. Znovu se aktivizovaly sajty, kde se pro devianty z celého světa nabízí nerušený lov bílých lidí na Donbase, přísun nového "materiálu" pro pedofily, možnost ulovit si ruskou sexuální otrokyni, kterou si budeš moct utýrat a zabít, znovu jsou aktivizovány "transplantační" grupy - Donbas čekají krušné chvíle.

   To v koordinaci s mohutnou ofenzivou v Sýrii přesně v čase volby prezidenta. Očekávám v tom čase také nějakou sakrální oběť, ať již Navalného nebo Grudinina, možná oba, nebo i někoho jiného. Vše spojeno s masivní diverzí na jejich území a terorem. Do toho mediální štětky budou ječet o hrůzné ruské agresi a nutnosti je vyhladit.

   Tohle může vést k totálnímu rozvratu v Rusku a následné válce ve zdejším prostoru spolu s masivní invazí z Afriky. Tím Evropa jakou známe zkončí, protože většina uvažuje přesně jako vy. Otevře hubu a vydává zvuky, aniž by prošly mozkem.

   Vymazat
  12. Tady je jediná rada - jak řiká Igor Iványč (v USA nedávno odsouzený k úhradě odškodného půl miliardy dolarů příbuzným obětí sestřeleného MH-17) - http://iks2010.info/?p=127783

   Vymazat
  13. 7:59, ano. V době, která nastupuje, lze dělat vše. Třeba si tě můžu najít podle IP/MAC a postavit se ti dvacetkrát na obličej a nebudu potrestán. Možná mi v tom pomůžou ti tvoji soukmenovci z východu, které stále, ty hovado nacistické, doporučuješ. Btw. ten příspěvek se týká taky tebe. Budeš obětí - z jedné i druhé strany.

   Vymazat
  14. 8:16 Socialisti si strč do prdele, Chazare! My jsme za Boha, cara a Víru! Na takový jak ty platí jen toto - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/0_905a%D0%BB%D0%B41.png

   Vymazat
  15. 9:00, vidím, že než ti vstoupím na ksicht přiberu ke svým 95 kilům ještě dvacet jako závaží. Ať si to užiješ, nacisto.

   Vymazat
  16. 16:22 Kde bys vzal 95 kilo - přístrojům trvalo pět nanosekund zjistit že jsi pouhý prd detekovatelný pouze spektrometrem umístěným v těsné blízkosti Putlerovy prdele!:)))

   Vymazat
  17. 16:22 Která z těhle židomršin tě vypudila ze svý lejnolíhně, putleronáckovskej smrade? Přiznej se:) - http://iks2010.info/?p=127783

   Vymazat
  18. 9:08 9:16
   Hloupost se projevuje dvojím způsobem:buď mlčí,nebo je výmluvná.
   Mlčenlivá je snesitelnější,jenže tobě ty havlozmrde zjednodušuli slovník,takže nemáš komu co říct!!!!!!
   Inu demokrat jako výši ten!!!!!:-)))))

   Vymazat
  19. 9:27 Nejsem demokrad, rudej dreku vysranej z Putlerský lžidoprdele! Jsem pro nedělitelnlu, germánskou elitou řízenou samoděržavnou říši! - http://iks2010.info/?p=133081

   Vymazat
  20. oprava: nedělitelnou (tedy unitární).
   Vidíš, lejnere putleryči, tohle je budoucí Imperátor Ruské říše! Žádné federace, ale nedělitelné jediné Rusi, žádné republiky - vynálezu to zločinných masonců, nýbrž Bohem dané samoděržavné monarchie, ne ovládané kremložidisty, ale zcela židuprosté! - http://iks2010.info/?p=131738

   Vymazat
  21. 15:53
   Český jazyk žádná havloteplárenská bukvice jako ty nebude nikdy ovládat!!!!!!!!:-)))))

   Vymazat
  22. 16:49 Co tu furt prdíš, lejnere putleryči? Těm skřekům není stejně rozumět, lžidonegerskej mongoloidní rudej blekotale :D:D:D

   Vymazat
  23. Tady ty klauso-putleroffskej blekotající prde musíš hlavně umět rusky! Páč NR je běžný tu dobře, jindy mizerně z ruštiny přeloženej putleroffský hoax! Součást to hybridní války vedené kremelskou klikou anti-ruských židočekistů proti Bílé civilizaci! Leč Pravda je vyžene! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/0_905a%D0%BB%D0%B41.png

   Vymazat
  24. 7:10
   Ty havlolžisračko, než zas budeš opakovat stejný hovadiny dobře se rozmysli.....jenže tvůj bukvickej bezmozek to nezvládá.....ani falšování her a dokumentů z válek ti ty havlosračko nejde!!!!!!!:-)))))

   Vymazat
  25. Jedinou nadějí pro naši rasu je Reconquista - mezinárodní hnutí za evropské “znovudobytí”, inspirované událostmi zimní revoluce v Kyjevě a osvobozeneckého boje v Donbassu. Hnutí se snaží zapálit jiskru nejnovějšího evropského povstání proti dějinnému osudu a postavit očistný oheň oživení po celé Evropě.

   Tato nová generace bojovníků za skutečnou Evropu vznikla, když neo-bolševické Rusko zahájilo nevyhlášenou válku na Ukrajině, zatímco multikulturní EU, plná opovržení pro evropskou identitu, udělala totéž v Evropě.

   Sjednocení ukrajinských patriotů s ruskými a běloruskými spojenci ve válce proti společnému nepříteli (anti-národní režim Putina), který rozséval semeno sváru ve slovanských zemích - to byl první signál, že Reconquista přichází. “Ukrajina dnes, Rus a celá Evropa zítra” - to byl slogan zpečetěn krví kamarádů, které hrdě přijali jako motto příznivci z Německa a Francie, Španělska a Finska. Strom Reconquisty neustále roste a sílí díky vzniku nových poboček příznivců s jejich vlastním národním duchem a symboly. Proto je tento strom nahromaděn neuvěřitelnou národní solidaritou a synergií od dob 2. světové války.

   Nová Evropa, která se táhne mezi třemi moři (Jaderské, Baltské a to Černé), má geopolitický název - Intermarium. Východoevropské země mají mnoho společného: jsou sjednoceny díky svým etnokulturním zvláštnostem a sdílí odpovědnost za budoucnost naší Matky-Evropy, která je pod útokem z východu i západu. Východní obhájci budují Intermarium, opravdový panevropský „reconquest“ odrazový můstek, který přebírá geopolitický model.

   Symbolický význam Reconquista je nesporný v dnešní době, jelikož je to období civilizační kolize. Stará Evropa zmizela v ulicích Paříže, Kolína nad Rýnem a Bruselu. Rozbřesk Nové Evropy je na vzestupu v Kyjevě - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4

   Vymazat
  26. Jdi do prdele ty havlogramofone,nic vlastní palicí plnou sraček nevymysliš ty kolaborantská špíno!!!!!
   V Banderostánu jsou v prdeli stejně,jako ty tady!!!!!!

   Vymazat
  27. Banderostán existuje leda v tom škaredým oslizlým vředu co ti mokvá mezi těmi rachitickými ramínky místo hlavy, škaredý oirhujerský Merkeljebe:)

   Vymazat
  28. Jedinou nadějí pro naši rasu je Reconquista - mezinárodní hnutí za evropské “znovudobytí”, inspirované událostmi zimní revoluce v Kyjevě a osvobozeneckého boje v Donbassu. Hnutí se snaží zapálit jiskru nejnovějšího evropského povstání proti dějinnému osudu a postavit očistný oheň oživení po celé Evropě.

   Tato nová generace bojovníků za skutečnou Evropu vznikla, když neo-bolševické Rusko zahájilo nevyhlášenou válku na Ukrajině, zatímco multikulturní EU, plná opovržení pro evropskou identitu, udělala totéž v Evropě.

   Sjednocení ukrajinských patriotů s ruskými a běloruskými spojenci ve válce proti společnému nepříteli (anti-národní režim Putina), který rozséval semeno sváru ve slovanských zemích - to byl první signál, že Reconquista přichází. “Ukrajina dnes, Rus a celá Evropa zítra” - to byl slogan zpečetěn krví kamarádů, které hrdě přijali jako motto příznivci z Německa a Francie, Španělska a Finska. Strom Reconquisty neustále roste a sílí díky vzniku nových poboček příznivců s jejich vlastním národním duchem a symboly. Proto je tento strom nahromaděn neuvěřitelnou národní solidaritou a synergií od dob 2. světové války.

   Nová Evropa, která se táhne mezi třemi moři (Jaderské, Baltské a to Černé), má geopolitický název - Intermarium. Východoevropské země mají mnoho společného: jsou sjednoceny díky svým etnokulturním zvláštnostem a sdílí odpovědnost za budoucnost naší Matky-Evropy, která je pod útokem z východu i západu. Východní obhájci budují Intermarium, opravdový panevropský „reconquest“ odrazový můstek, který přebírá geopolitický model.

   Symbolický význam Reconquista je nesporný v dnešní době, jelikož je to období civilizační kolize. Stará Evropa zmizela v ulicích Paříže, Kolína nad Rýnem a Bruselu. Rozbřesk Nové Evropy je na vzestupu v Kyjevě - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4

   Vymazat
 3. https://cz.sputniknews.com/politika/201802136777077-erdogan-usa-syrie-is-divadlo-maska/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Překvapení na Syrské frontě! Nečekané překvapení od Syrské PVO! Po 30 letech se Syrská PVO zmátořila. Syrská republika bojuje asi na 4-5 frontách současně podél svých hranic!Bojují jak s ISIS/ISIL, kurdy+vnitřní syrské boje šítských a sunitských kmenů(údajně demokratická opozice),koalicí NATO(USA,Turecko,Francie,Německo) +Saudi a Katarem+Izrael s Golany/Gazou!Do toho všeho Rusko,Irán s Hizbaláhem z Libanonu.Prostě super mega válečný matlaguláš!Nedokáži si představit válčit takto 7 let naši armádu ČR!Izrael podnikl nálety na cíle v Sýrii, přičemž jednu z útočících stíhaček F-16 syrská protivzdušná obrana sestřelila(další tři poškodila) a podle nepotvrzených zpráv zničila i nejméně šest izraelských raket mířících na vojenské objekty v Sýrii. Oba izraelští piloti se katapultovali a dopadli na izraelské území, přičemž podle některých zpráv jeden z nich svým zraněním podlehl.Nečekaná změna nad Golanama/Gazou. Jednalo se o největší izraelské útoky proti Sýrii od roku 1982.

   Vymazat
  2. V Sýrii bojují USA o ropná pole, která zajistí dodávky "jejich břidlicové" ropy do světa. Proto se snaží podkuřovat Kurdům, aby jim ta ropná pole udrželi. Je to válka o energetické zdroje, svět je za lomem v těžbě ropy!

   Vymazat
  3. 12:57, že se v Syrii bojuje o uhlovodíky, to ví i náš papoušek. Jenže břidlice v tom hrají jen menší roli. Pokud korporátka získá možnost těžby někde jinde, břidlice s lehkým srdcem opustí. Tou nejzajímavější oblastí, o níž se perou, je sever Perzského zálivu.

   Vymazat
  4. Na ropný terminál putlerčíci nedosáhli! Zdechávali palbou přesných usraelských kvérů jak vzteklí chujlostanští psi! - http://iks2010.info/?p=132946

   Vymazat
 4. Sestřelujte izraelská letadla nebo budou za chvíli bombardovat i u nás.

  OdpovědětVymazat
 5. Co na to "náš skoro prezident" Drahoš? Zase nic, neměl připravenou otázku.

  OdpovědětVymazat
 6. Nikde není informace o tom, čí je SVS Vagner, kdo tu firmu založil a kdo ji financuje, kdo vyplácí žoldákům žold. Trump? Putin? Assad? Ví to někdo?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nikdo neví, ale v podstatě Kreml a stát. To je vždy v podobných případech, když se vstupuje do bojů, všechny skupiny jsou nějakým způsobem státní (Mecenari, Academi, ASBS Othago, Greystone .. atd.). Např. RSB g. je soukromá, protože její služby jsou spíš strážního charakteru.

   Předpokládá se, že Vagner je se státem spojen přez Prigožina, na výcvik např. používá objekty v Molkinu patřící min.obr.RF.

   Vymazat
 7. Citát:
  "Ruská strana je mimochodem stále velmi zdvořilá a dává možnost všem, aby si zachovali tvář . . "

  Bohužel, všichni si zachovají tvář - ale Rusové ji ztrácejí. Jak to vypadá, Rusko v Sýrii už prohrálo a tím pádem válka v Evropě na sebe nedá dlouho čekat . . . .

  OdpovědětVymazat
 8. A proto si pustîme videoklip od Ruské skupiny LJUBE .
  Zpěvák slaví 50 let .
  Tak nazdarovje maladci . Marčelíno

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to humus, dejte punk nebo metal. I rap by stačil. And english, please.

   Vymazat
  2. 17:43
   Nejlíp Sida Vyšila,to byl ultra mamrd věčně sjetej....

   Vymazat
 9. Jinak Vagnerovců už za ty 2.5 roku umřelo několik tisíc. Protože není možné vycvičit tolik špičkových bojovníků v krátkém čase, přichází stále slabší a slabší a tím i vyšší ztráty. Na Donbas nezbydou síly. To samé platí pro USA, jenže za ně tam bojuje celá Evropa, např. Poláci. Ti mají také pěkný počet mrtvých a šetří tím Amíky. Rusko využívá pouze Střední Asii.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jestliže Rusko odepsalo Vagnerovce, pak odepíše později i Donbas.Nakonec dojde i na ně všichni se proti nim spojí a budou s ostudou vyhnáni ze Sýrie. Konec nadějím . . . Bohužel . . .

   Vymazat
  2. 20:13, hmm a nenapadlo vás, že by mohlo jednat o podvrženou info? Kromě dvou kozáků nějak chybí líbivé fotečky a videjka na YT. Ze by to gůgl promptně vymazával, když může podrýpnout ruskou společnost.

   Vymazat
  3. Jedině podvrženo Putlerem! To je jedinej lhavej gauner - http://iks2010.info/?p=127783

   Vymazat