Reklama

.

.

neděle 25. března 2018

Akoby ich jedna mater vychovala

24.3.2018        Diskusneforum.sk
Angela Merkel, Tereza May v USA spolu študovali program pre manažérov v Inštitúte medzinárodných ekonomických vzťahov vo Whasingtone. Dá sa preto dedukovať, či vyvodiť niekoľko záverov. Výber kandidátov do postov premiérov nenechávajú Spojené štáty Americké za nijakých okolností na nejakú náhodu. Sú pozorne vytipovávaní, školení a napokon aj nasadzovaní. 

Merkelová slepo počúva všetky pokyny z poza Atlantiku. A preto aj z aktuálnej reakcie Merkelovej, týkajúcej sa otravy ruského exagenta a jeho dcéry, je úplne jasné, že aj napriek nulovému dôkazu, ktorý dodnes svetu Tereza May nepredložila, musí spolužiačka podržať svoju spolužiačku. A kto je tretia "záhadná" dievčina? Je to Dalia Grybauskaitėová (lit. Dalia Grybauskaitė; * 1. marec 1956, Vilnius, Litva) súčasná litovská prezidentka, bývalá ministerka financií a členka Európskej komisie pre vzdelanie a kultúru. Takže, aby sme vedeli, zopakujme si, že takto sa rodia kádre, americké poslušné figúrky! (A takto podobne bol do služieb USA aj "naverbovaný" akýsi umývač riadu a upratovač americkej benzínovej pumpy, Andrej Kiska)!

24 komentářů :

 1. A další co mají společné je to, že všechny jsou reprodukčně neúspěšné, tedy nemají děti. A ta litevská prezidentka je dokonce svobodná. To samozřejmě o něčem vypovídá. Podle toho taky ta politika vypadá.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ta litevka žije se ženou. Je to lesba

   Vymazat
  2. Je zarážející,kolik lidí nadává na minulou dobu a vůbec si přitom neuvědomují, že vlastně celá Evropa je de fakto okupována a kontrolována amíky od konce války.
   Copak nejsou us vojáci v Německu, Francii, Itálii, Řecku atd. a nyní i ve všech státech bývalé Varšavské smlouvy
   Do čela EU jsou vybíráni bezdětní a lehce vydíratelní lidé. Proto ta poslušnost ke svému pánu
   Pokud by se našel lídr, který by bojoval za svou zem, tak ho dehonestují a okamžitě odstaví. A lidé jednotlivých zemí mají tak vymyté mozky a jsou pod neustálým masírováním,že vždy uvěří a naletí

   Vymazat
  3. Údajně, což je běžný termín ve slovníků ČT či Blesku, je to taky svého času bordelmamá, z dob postsovětského Vilna.

   Vymazat
  4. 12:43 Přesně tak jalové krávy co jim na nějakých obyčejných lidských hodnotách nezáleží.

   Vymazat
  5. 12:59 Na to existuje jednoduchá odpověď: WWII. prohrála Naše rasa jako celek, ne jen nějací Němci! Každý Čech se moh dříve či později poněmčit, nikdo to nepozná, ale čmoudem se nestane a do mentality koránu či jiných divošských kultů nepronikne i kdyby se potentočkval! Slované by bývali byli z velké části odsunuti za Ural, kde by toto území osídlili naší, tedy Bílou rasou a zachránili ho tak pro nás! Nyní připadne rase žluté, bohužel. Tak jako celý zbytek Ruska a ten ocásek na konci Asie zvaný Evropa zase rasám tmavým. Páč dějiny píší jen rasy rozpínavé a ostatní - ty zdegenerované a změkčilé z ní bývají odejity. A to čeká nás, je to po porážce v roce 45 náš neodvratný osud. Stalinský systém na Východě jen dočasně zakonzervoval stav, který se ale i tak stal historicky neudržitelným. Celkově vyhrál sice SSSR, ale Rusové byli poraženým národem ve WWII - http://img-fotki.yandex.ru/get/3304/tapirr.11f/0_27c44_2dd8151b_orig.jpg

   Vymazat
 2. tak tohle jestli je to pravda, tak je to fakt síla...

  OdpovědětVymazat
 3. Takže lesba. No to je ještě horší. Nakonec Angela i Tereza jsou třeba taky lesby. Jen to maskují formálním manželstvím.

  OdpovědětVymazat
 4. No, když se Andělky ptali, co nejvíce obdivuje na svém druhém muži, tak řekla, že jeho oči...
  No nevím, ale žena, snad ostatní, cení na svém manželovi lásku, obdiv, mužnost, oporu, podporu, já nevím...
  Ale oči???

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale ty 3 za mlada, vypadají fakt jak sestry

   Vymazat
 5. :))
  Katolická výchova produkuje tyto osobnosti*

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. něco na tom bude, vždyť i ta česká dealerka heroinu Tereza (toho času ve vazbě v Pákistánu), jinak také mezinárodní šlapka, také chodila na katolickou školu na Moravě, takže má skvělou budoucnost před sebou, že?

   Vymazat
  2. Kdo ví co je zač
   jen aby to nebyla další Česká mladá státem vyslaná kolaborantka
   zavřená stejně jako ta v Turecku.*

   Vymazat
 6. Nezdá se mi to, to pozadí je spíše z NDR, ta prostřední má jinej nos i oči a věk mají tak maximálně 20 let, to by tam musela být Merkelová někdy v 70 letech, takže to těžko. Dávejte si na to bacha.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak fotka samozřejmě může být podvrh, ale nejdůležitější na tom je, že všechny tři nemají děti a jedna je dokonce lesba. Této skutečnosti je třeba si všímat. V tom je jádro problému. Na takto důležité pozice by v žádném případě neměly být nominovány reprodukčně neúspěšné osoby nebo osoby, které mají sexuální orientaci na stejné pohlaví, popřípadě mají úchylku jako Macron, který žije se ženskou, která by mohla být pomalu jeho babičkou. Důležité pozice by měly zastávat osoby, které mají normální manželství a k tomu min dvě děti a samozřejmě nerozvedení. Protože takoví lidé uvažují jinak než lesby, homosexuálové nebo bezdětní. Nakonec Hitler taky neměl děti. Ze svého blízkého okolí, ale i z práce znám řadu reprodukčně neúspěšných lidí. Všichni jsou v určité rovině zlí a nezáleží jim na ostatních. Zrovna tak lesby či homosexuálové. Tak jich několik znám. Oni prostě v určitých situacích reagují jinak než normální lidi. Moje životní zkušenosti jsou takové a myslete si o mém názoru co chcete.

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  3. To je samozřejmně důležité, Havel taky bezdětný, Macron taky, ale mně jde o to, aby se nepřetiskovaly jasné fake, pak to snižuje věrohodnost tady toho webu.

   Vymazat
 7. Proč přebíráte ty blbosti bez ověření?

  Jedinou mezinárodně známou tváří na té fotce je Angela. Ta tam má 17 let a je na nich se svými kamarádkami ze střední školy v Lipsku. S Daljou se ještě teoreticky setkat mohla, jsou stejně staré, ale silně pochybuju, protože Angela je fyzikální chemik a Dalja politický ekonom. Obě měly extrémně rozdílné zájmy, úplně jiné povahy, na to aby se kamarádily. Tereza May, to je úplnej úlet. A ještě k tomu ve Washingtoně, v sedmnácti... To už jste úplně ztratili soudnost?

  OdpovědětVymazat
 8. Že je Evropa řízena (podřízena) velkému bratrovi je jasné. Není to tak dávno, co proběhla silná aféra s provalením odposlechů telefonů Angely Merkelové, činěných právě světovým policajtem ze zámoří. Vypadalo to zle, ale náhle vše ztichlo a vyšumělo do ztracena, jen paní Merkelová od té doby změnila názory, začala zobat pruhované zrní a zvát "pronásledované chudáky".

  OdpovědětVymazat
 9. Zajímavé je, že o dvou z této trojice je na netu informace, že jsou vydíratelnými agentkami KGB, Mayová zase vypadá, že musí poslouchat nějakou tajnou službu také, protože se chová jako podřízený agent a ne jako politik, který tajnou službu řídí

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. O kterých dvou? To že Gribauskaite byla prostitutkou a možná v této oblasti pracovala pro KHB se ví dávno a nikomu to nepřekáží, že je buzna, taky ne a že se Merkel pohybovala okolo sympatizantů neonaci a provozovala nudismus, taky ne. Proc by to mělo vadit? To jen May je nudná. Pokud je volí jejich národ, co je komu do toho?

   Vymazat
 10. Více žen v politice? Tady je máte: Němcová Clinotonová Albridgeová, Mayová, Morgerhiniová, Merkelová, Šabatová, Jacques-Bursíková, Udženija, Šrojdrová, Psaki, Haleyová, Jourová...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. samej trapnej případ

   Vymazat
  2. Žena každá je krásná
   pro své ženské vlastnosti.

   Kundu vám dneska za peníze voperují
   prý je to budoucnost...
   Není tedy každý ženou jen pro tenhle orgán*

   Vymazat