Reklama

neděle 18. března 2018

Američania dokončujú svoje prípravy na útok v Sýrii. Provokácia s chemickými bojovými látkami pod falošnou vlajkou je už pripravená

18. 3. 2018 HlavéSprávy
Vysoký ruský dôstojník, generálplukovník Sergej Rudskoj z ruského Generálneho štábu pre portál rusvesna uviedol, že Američania dokončujú svoje prípravy na útok v Sýrii. Podľa ruského dôstojníka pripravili americkí inštruktori niekoľko skupín teroristov v oblasti Et Tanf. Skupiny teroristov už boli presunutí do oblasti, kde sa aktivizujú príslušníci Slobodnej sýrskej armády.


Rudskij uviedol, že Američania už na východe Sýrie v humanitárnych konvojoch dopravili teroristom chemické bojové látky, teroristi sú pripravení zaútočiť pod falošnou vlajkou. Do falošného útoku sa zapojí Dzebchat an Nusra a Biele prilby, útočiť sa bude v mestách Al Gabid, Kalb Luza vo vzdialenosti 25 km západne od Idlibu. K dispozícii majú podľa ruskej tajnej služby proamerickí teroristi 20 kontajnerov s bojovými otravnými látkami na báze chlóru.

Takisto sa zaktivizovali americké bojové lode v Stredozemnom mori a Červenom mori. odkiaľ môžu americké lode zaútočiť Tomahawkami. Pred niekoľkými dňami Rusko Američanov vystríhalo, že ak budú ohrozené životy ruských vojakov, ktorí sa na rozdiel od Američanov nachádzajú v Sýrii v súlade s medzinárodným právom, pretože ich do Sýrie pozval sýrsky legitímny prezident Bašár Asad, Rusko bude likvidovať eixstujúcu hrozbu, vrátane amerických rakiet, lietadiel či lodných nosičov, ktoré na ruské pozície vystrelia svoje rakety.

- - -

25 komentářů :

 1. Na co čekají, mají pod Syrskou vlajkou už jim mezi ty kontejnéry něco poslat.

  OdpovědětSmazat
 2. Mistrovství světa ve fotbale v Rusku nebude. To už je nyní jasná věc. Provokacemi a záminkami k bojkotu mistrovství západ nebude váhat žádným svinstvem. Už se mu povedlo to rozjet na Slovensku a rozjíždí to pomalu a jistě u nás v Čechách. Fišer v dnešních otázkách Moravce na ČT 24 sdělil, že Slovensko v demokracii je o hodně dál než ˇČeská republika, protože tam demonstruje 50 tisíc lidí a u nás jenom pár tisícovek a zároveň vyzval všechny aby šli demonstrovat a svrhnout jak Babiše tak Zemana. O nějaké demokracii a demokratických volbách, kde většinou hlasů byli zvoleni zástupci o tom si lidé můžou nechat zajít chuť. Bude rozhodovat ulice a několik tisícovek študáků a ostatních, kteří nemusí chodit dnes a denně do práce. U nás se čeká už jenom na roznětku, kterou byla na Slovensku vražda Kuciaka. Bez důkazů za vraždou stojí přímo Fico a náměstí křičí "Dost bolo Fica". Čeká se na rozhodující roznětku vůči Rusku, aby mohli ukazovat běžící bílé přílby s dítětem v náručí a křičet to způsobil Putin. Všechny zažité zákony a zvyklosti v diplomacii jdou stranou, když sankce nevedou k pádu Ruska, je třeba přitvrdit až do rozpoutání válečného konfliktu. Že to odnesou ty nejnižší vrstvy obyvatelstva, to nadutě představitelé demokratických západních vlád nemusí zajímat. Jim stačí ukázat že nejhorší zlo na světě je Rusko a oni jsou největší dobro akorát že zbrojí 15 x více než to zlo, a ve zbrani mají 3 x více vojáků než to zlo a NATO se rozšiřuje k hranicím Ruska a ne naopak. Otázka je jenom kolik bude zabitých lidí? Stovky milionů nebo až miliarda? Co na tom záleží? Představitelům západních demokracii je to jedno.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dobře vystihnutá situace,díky...

   Smazat
  2. V té Ghútě bude obviněno i Rusko, protože se zaútočí kromě Sarinu také "Novičkem". V Daily Telegraph už vyšlo několik článků, které popisují, jak se Putin zbavuje bývalých agentů a nepřátel, hlavně pomocí netradičních způsobů na území Británie a ohrožuje tak i britské obyvatelstvo. Tohle povede k přímému zásahu. Je také podán návrh na zrušení koncese pro RT a její blokování na internetu v rámci cele EU. Stejně tak budou blokovány ostatní weby, jako Sputnik apod.

   Smazat
  3. Západní impérium už přepína strunu, ale asi jim nic jiného nezbývá, tak hrají vabank.
   Nepomůže jim ale už nic a my to musíme nějak přetrpět. Snad nám ve smrtelné křeči nezničí svět.

   Smazat
 3. Amerika
  Mrtvé pohřbívají, z krčmy zní opilé hlasy,
  Vítr si pohrává s vlajkou z pruhů a hvězd.
  Blyští se bodáky, hlavně a tankové pásy,
  Strýček Sam přivezl nám svévole děs.
  R.: Amerika, jistá v zádech dýka!
  Falešný demokrat, agresor, válečný štváč.
  Amerika, jistá v zádech dýka!
  Hrobařka míru a světa rozesírač!

  Staletí teroru, násilí, zrady a pučí!
  Věznění, mučení, vraždění, týrání mas!
  Strýček Sam s chutí demokracii vnutí,
  Pomůže, poradí, ochrání je tu pro nás. Ref.:

  Ten, kdo odmítne vážit si jeho vkusu,
  nezištné pomoci a dobře míněných rad,
  dává životu sbohem, smrti pusu.
  Strýček Sam Ďábel sám, prostě z pekla smrad! Ref.

  Štefan

  OdpovědětSmazat
 4. Podařilo se VÁm Ušáky vystihnout trefně briskně,pane Štefan

  OdpovědětSmazat
 5. ..Syřané
  Rusové i Turci o tom vědí
  jsou připraveni a dlaně je svědí*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už byl podán návrh na vyloučení Turecka z NATO, ale k tomu nedojde, NATO Turky potřebuje. To spíš se znovu pokusí zabít Erdogana.

   Smazat
  2. :))
   Turecko je země moudrých mužů.
   Podruhé do stejné vody ...
   Konkrétně NATO má v Sýrii z Turecka strach.
   Turecká armáda získala Ruské zbrojní systémy
   ..její udržitelnost v západní alianci
   je nepravděpodobná.*

   Smazat
 6. Svoji neúčast už potvrdila Anglie, přidalo se Španělsko a Švédsko, uvažuje Chorvatsko a Polsko. Je také možné, že nepřijede S.Arábie a některé země Latinské Ameriky. Váhá Japonsko a Jižní Korea, stejně tak Austrálie. To co bude za šampionát?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. MS - člověče nezlob se *

   Smazat
  2. MS někde musí být, jinak "exne" FIFA, protože bude bez peněz. No, třeba to udělaj jako s Ukrajinou, naříděj Rusku, aby uhradil veškeré ztráty v příjmech a něco navíc, aby FIFA přežila.

   Smazat
 7. Putin zatím mlčí. Jistě by ty přípravy mohl zlikvidovat předem. Určitě ví, kde jsou skryty americké chemické prostředky. Ale potřebuje ušákům konečně předvést v praxi S400, Panciry, a hlavně předvést Kynžaly. Až půjde ke dnu pár ušáckých kocábek, budou zdrhat jako z Vietnamu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kindžály na co? Navíc nejsou ještě ve výzbroji, teprve to začíná.

   Smazat
  2. Putin jin nedavno naridil Zaracha.
   Ze jestli vlezou do Syrie dostanou pres cumak.
   Ted sou skripnuty vyvadej.

   Smazat
  3. S400 - další 4 jsou v Syrii (je dostupné video vykládání z lodi) - to znamená že jich tam je minimálně 5. Co se týče kynžalu je pokusně nasazena jednotka s těmito zbraněmi v jižním vojenském okruhu.
   Vaska

   Smazat
 8. 21:34 Jo ty ulhané západní špíny ničemu jinému nerozumí.

  OdpovědětSmazat
 9. Cófnó nebo necófnó?
  Teda ti US huni!
  Pokud snad i ti huni zaútočí, skončí na dně, a pokud nezaútočí, skončí ještě dál. V prdeli!, kam i náleží.
  Huni již nemají mnoho možností, jak situaci ještě zvrátit ke svému zločinnému svržení legitimního Asadpva režimu. A proto jdou na hru zn.: "va banque".
  Beztak odtud odtáhnou! Poraženi, jako odtáhli ti napoleoni a hitlerové ze země bráněné Rusy a jejich odhodláním.
  Nečekají je tam světlé zítřky ... a ani stovky dalších skřípalů povražděných staročoky či novičoky či děcek a starců otrávených chlórem je tam nespasí.
  Mezinár. veřejnost jim nevěří, ba spíš už jimi jen pohrdá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Amerika že couvne a ještě k tomu před Ruskem? Vy jste spadnul odkud?

   Smazat
  2. Amerika. Dálnice samá díra, na most aby se člověk bál vjet. Na spoustě míst bordel, jaký se jen tak nevidí. Jinonánárodnostní menšiny čuměj na bělochy jak vrahové a do jejich sídlišť zvědavě nakouknout je hotová sebevražda. To je ta pravá demokracie. ha,ha,ha,ha

   Smazat
  3. Nevím odkud jsi spadl ty, ušáci couvnou před kýmkoliv kdo se jich nebojí, má koule a hlavně nabito. Jsou to ubožáci, kteří nic jiného než sílu neuznávají (stejně jako malá británie). Jelikož jsou na sešupu, tak jim už nezbývá nic jiného, než lži a podvody a to umějí také velice dobře, takže bacha na ně.

   Smazat
  4. 22:14, byl jste vůbec někdy v Americe, vy vole? Nemáte ani ponětí, co to je za skvělou a nádhernou zemi. Kromě pár států v Západní Evropě to je právě USA, kam se všichni hrnou. I z Evropy.

   Smazat
  5. 19:11
   Tak ať si tam všichni uASSaci z celého světa stáhnou a přestanou otravovat,třeba i tady v Evropě!!!!

   Smazat
 10. USA podporují ISIS v Sýrii, stejně jako Al-Káidu v Jemenu. Měli by se stáhnout i ze Sýrie a z jemenu aby mohl nastat v těchto zemích mír.
  http://www.epshark.cz/clanek/252/proc-pomahaji-usa-saudske-arabii-znicit-jemen

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.