Reklama

sobota 24. března 2018

Britské školy pracujú s publikáciou označujúcou Putina za “najnebezpečnejšieho vodcu v Európe po Hitlerovi”

24. 3. 2018 HlavnéSprávy
Protiruská propaganda už dorazila aj na britské školy. Žiaci v Spojenom kráľovstve dostali novú špeciálnu publikáciu, ktorá vysvetľuje, ako Rusko a “toxický Putin” otrávili Západ.Nová publikácia zložená z krátkych článkov a videa o aktuálnych udalostiach slúži ako učebná pomôcka v britských školách. Bez uvedenia faktov ale vysvetľuje študentom, že Vladimir Putin je “najnebezpečnejší vodca v Európe po Hitlerovi.”

Ide o ďalší klasický príkladom rusofóbie – populárnej predstavy, ktorá tvrdí, že Rusko je najväčšou hrozbou pre ľudstvo a krajinou na pokraji kolapsu. Zdá sa, že niektoré inštitúcie v Spojenom kráľovstve chcú túto predstavu vtlačiť do hláv občanom skôr, než vôbec vyrastú.

Článok s názvom “Toxický Putin v misii otráviť Západ” hovorí o mnohých obvineniach proti ruskej vláde, od zostrelenia civilného lietadla MH17 nad Ukrajinou, vedenia “digitálneho blitzkriegu” proti Európe a objednávania útoku chemickými zbraňami na Sergeja Skripaľa, zatiaľ čo v texte chýbajú akékoľvek zmienky o dôkazoch týchto tvrdení.

Článok oznamuje zásadný kontext o všetkých týchto prípadoch a tvrdí, že “Putin sa len uškŕňa a všetko popiera.” Prezident Ruska však v skutočnosti hovorí “ukážte verejnosti dôkazy”. Okrem toho v inkriminovanej publikácii sa uvádza, že Putin “sedí na zásobách chemických zbraní.” Článok ponúka názor na “Vlada” Putina – je vraj silný a nebezpečný pre slobodný svet.

Vo svojom príhovore hlavný redaktor publikácie Richard Addis tvrdí, že založil spravodajskú agentúru v januári 2011 s cieľom riešiť ekonomickú nespravodlivosť a pomôcť deťom z chudobných prostredí dozvedieť sa, ako funguje svet. “Spustili sme akciu Deň pre školy a stredné školy, aby sme mladým pomohli vysvetliť aktuálne politicko-spoločenské záležitosti v krátkych článkoch napísaných a ilustrovaných našimi vlastnými spisovateľmi a grafikmi. Projekt má byť vážnou službou pre všetkých, nielen pre ľudí na vrchole pyramídy, má pomôcť nahradiť debaty, ktoré mnohí mladí doma nevedú; má tiež vymedziť základné otázky, ktoré formujú svet a pomôcť čitateľom spýtať sa na dobré otázky, “napísal.

Je ironické, že v publikácii nájdeme napríklad ilustráciu Putina s odrazmi jadrového výbuchu v jeho okuliaroch – autori tak nechávajú veľmi malý priestor pre deti, aby rozmýšľali a urobili si vlastný názor na základe faktov.

V ďalšom ironickom texte v publikácii dehonestujú opozičného lídra Jeremyho Corbina, ktorý sa dostal pod paľbu kritiky za to, že požiadal britskú vládu o dôkazy predtým, ako sa unáhlil v záveroch, že Rusko stojí za otravou Skripaľa.

72 komentářů :

 1. Ti Britští gauneři plní přání svého největšího přítele USA. Všechno je to jeden zinscenovaný podvod a nehorázná drzost na Rusko, na Putina a oni to sakra dobře ví. Když žádalo Rusko vzorek plynu, co byl použit na Skripala, bylo to rázně ze strany Britů odmítnuto. On totiž obsahuje jako součást nosnou látku, dle které je možno dohledat odkud plyn pochází, kde byl vyroben. Tím se fakticky usvědčili ze lži. Putinova pronárodní politika globalistům nehraje do jejich předem připraveného scénáře a tak vymýšlí různé intriky. Od sestřeleného letadla na Ukrajině, přes potrestání Ruských sportovců, vyhlášení sankcí, nespokojenost USA s vývojem v Sýrii, likvidace Skripala a mnoho dalšího. A my opět stojíme na té blbé straně, plné lží, nenávisti a terorizmu.Západnímu světu vládnou narušení jedinci a psychopaté a otázka už nestojí zda bude, nebo nebude jimi vyprovokovaná válka s RF, ale kdy!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0:59 Tohle všechno souvisí s tlakem Trumpa na Merkelovou v posledních 14ti dnech, aby zrušila projekt Nord Stream 2 a přistoupila k likvidaci Nord Stream 1. Je to ekonomická válka, Bradley.

   S tím souvisí také Sýrie, přez kterou mělo vést potrubí z největšího naleziště plynu v Perzském zálivu do Evropy, které sdílí Irán a Katar. Proto Katar tajně spolupracoval s Ruskem. Rusko nabízí za účast na projektu transportu plynu mnohem lepší finanční podmínky a nechová se k zúčastněným zemím jako k póvlu, který musí poskytnout jen území pro transport, lidské zdroje, enviro zátěž a infrastrukturu, přičemž zisky budou plynout jen na účty energetických korporací.

   Angela už od projektu NS2 předběžně odstoupila a nazvala to "diverzifikací", přičemž Němci se zavázali, že na vlastní náklady postaví terminál na kapalný plyn z amerických dodávek, který je pochopitelně mnohem dražší než ten ruský. Přitom USA klidně mohou dodávat zkapalněný ruský plyn a diskont bude jejich. Pamatuju na tvář Merkelové, když odcházela ze střetávky s Trumpem. To byl výraz poraženého. A i tak to nestačilo Trump udělil embargo na ocel, hliník a některé německé zboží.

   Podobný tlak použil Trump loni na Saúdskou Arábii. A daří se mu. Ekonomika USA roste raketovým tempem, radikálně se zlepšilo postavení chudých (což je facka Demokratům) a dolar opět upevňuje svou pozici globální měny. Ovšem tady to je trochu sporné, protože to bude záviset na finanční elitě, jestli nebude chtít mít svůj projekt ještě pojištěný někde jinde, třeba v Číně. "Projekt America" je podporován hlavně domácí politikou, jejímž činitelem je právě Trump.

   To se týká i Skripala. Je zde evidentní snaha oddělit zbytek Evropy od její ruské součásti. Kdyby Rusko padlo a přenechalo vládu nad svou zemí korporátkám, nic takového by se nedělo. Tyhle metody se běžně vyučují má politologických institutech, to není konspirace. Na anglosaských institutech. Tohle je čistě anglosaská politika, která se snaží zabránit vzniku třetího globálního ekonomického centra. A možná nejúspěšnějšího.

   Jak řekl roku 2015 G.Friedmann: "Jazýčkem na vahách je Německo. Musíme stůj co stůj překazit jeho orientaci na Evropu a tím i k Rusku, to je to největší nebezpečí. Musíme Němce obrátit k USA."

   Smazat
  2. Ještě dodatek: Amerika musí spěchat, protože ten vzestup možná není trvalého rázu, ale signalizace dalších nahromaděných problémů.

   www.zerohedge.com%2Fnews%2F2018-03-21%2Fcongress-just-quietly-formed-committee-bail-out-200-pension-funds%3AyR1RMfbVpAD4C8jNQZKvip0PXA0&cuid=2911865

   Zároveň nová elita vytlačuje tu předchozí, probíhá boj o koryta. Bohužel to americké je hodně velké.

   https://www.hlavnespravy.sk/intercept-saudsky-korunny-princ-sa-chvalil-ze-ma-trumpovho-zata-vo-vrecku/1350816

   Smazat
 2. A čo kebyste vy prolhaní kokoti dali odkaz na onu "publikáciu"?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Požádej ty kokot některého anglického žáka aby ti ji poslal a mohl jsi ji studovat.

   Smazat
  2. 1:09 Hele běž si číst sulikovi žvásty a tady neopuzuj kokot drevený nepodojený.

   Smazat
 3. Vzorem pro brity by mohl byt unos Eichmana z Argentiny a rovnou do Izraele.... Jak v tomto pripade rozpoutala Britannie, USA a cely zapadni svet ,obrovske " bour" protestu ??#%^&*(&%^$%$
  Herky Jerky !! Abrakadabra . Kde ty lonsky NEPROTESTUJICI protesty jsou dnes...

  OdpovědětSmazat
 4. Hitleru je jenom v USA od 1945 asi milion nejmin...Vedou v Hitlerech nad celym svetm...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale to byl film, vole! Navíc když doktora roztrhali ti dobrmani tak se přerušila vývojová linie a ten program byl zrušenej ... bohužel!

   Smazat
 5. Dnes vidime proc byl zvolenej nepodarenej Manasek.
  Chytry uz zacali slavit Konec Sveta.
  To je dnes jedina jistota..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No a? Svět má právo na restart! - http://veda-a-technika.eurozpravy.cz/veda/210211-zkazu-zeme-by-lidstvo-prezilo-svet-po-jaderne-valce-by-ale-nikdy-nebyl-stejny/


   Štěstí přeje připraveným - http://veda-a-technika.eurozpravy.cz/veda/218885-blizi-se-soudny-den-v-lesich-vznikaji-tajne-tabory-pro-preziti-blizici-se-krize/

   Smazat
  2. Co ti sebevrazi co ziji v mestech?

   Smazat
  3. 8:00 Pokud tenhle bude mezi nima, nic proti!- http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/EkGqBuz.jpg

   Smazat
  4. 11:24
   F73,Q90 A52 Q56....Ty budeš hořet jak fagule,vochlasto nacucanej!!!!!!☺

   Smazat
  5. 12:29
   A52, F73, A52, Q56 - Společné foto:) - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/c2c576b97f72115.jpg

   Ale nadávat jim bys asi takto veřejně neměl, protože jestli se to Putler dozví, sotva ti pak poskytne tvůj oblíbený příděl pravé siiřské jedovatý pěny do koupele!:D:D:D

   Smazat
  6. 15:17
   A52 Q56 máš už v rodným totalitním papíru mamrde!!!!!☺☺☺☺☺☺

   Smazat
  7. 15:20 No taváryš, razlučáj sa s priděljóm tvajej ljubýmoj stakány vannovoj pjenýýýýýýýý! I tvajo mésto v majej žopé tepér nachóditsa pod ugrozoj!

   Tvoj fjúrer, Pútler! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  8. 15:20 Tóže i ja pripajús! Étot mraz napál na naše kamunystýčeskoje djélo!

   Vóva Q56 - http://risovach.ru/upload/2012/09/comics_Lenin_orig_1347032282.jpg

   Smazat
  9. Co to je za debilni žblept????? Nějaká banderovskoustašovská sračka???!!!☺☺☺☺��������

   Smazat
  10. 15:36 Copak my víme v jakým jazyce se s tebou tvůj putleroffskej vypouštěč domluvá, kremloprde?:))))

   Smazat
 6. Mezi Hitlerem a Putinem zase tak velky rozdil neni.
  A mezi jejich stoupenci rovnez ne.
  Staci se podivat na vlastizradnou, nacisticko-komunistickou spodinu na techhle rudohnedych strankach.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vezměte můj nejhlubší obdiv nad vaším hlubokomyslným projevem pane J.C. Velice jste nás jím obohatil, asi podobně jako vaši "bratři" ve víře a ideologii. Karel z Plzně

   Smazat
  2. Nežvaň! Jak můžeš tohle - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   srovnávat s mužem kterej dobyl celou Evropu!

   Smazat
  3. 2.52...Vy budete zase asi stoupencem a obdivovatelem Havla,že?
   To ale také není žádný výron intelektu.

   Smazat
  4. 7:41
   Ty popisovačovi zdí chčijící si do huby s A52,F73,,Q90,Q56!!!!!
   Jediný co ti ty uASSackej potrate čuráčí prdele jde je opisování,hlava funguje jen na to,aby ti nepršelo do krku,hovne!!!!!!!

   Smazat
  5. 8:02 To ty nic popsat nemůžeš, leda dout do kláves nefunkční ruϟϟácký klávesnice, páč expertům se spektrometrem trvalo pouhých pět sekund zjistit že jsi pouze smrdutý pšouk z Putlerovy prdele!:D:D:D

   Smazat
  6. A52,F73,,Q90,Q56 - Společné foto:) - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/c2c576b97f72115.jpg

   Smazat
  7. Jsi jen ubohej,nesvépravnej ZMRD s Q56.....celej Edgar Howner,jen ty žůžový šaty a boty na podpatky ti chybí!!!!!!!!☺

   Smazat
  8. Q56 - myslíš tohodle žůžovku? - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BC301.jpg

   Tě zneužíval, viď?:)

   Smazat
  9. 9:20
   Mluví z tebe zkušenosti z vlastního fotra,dědka a s strejdy prcÁDA?!!!!☺

   Smazat
  10. 9:34 A co tvůj autor, rudoprde? Jakže mu řikáš? Q56 :)) - http://risovach.ru/upload/2012/09/comics_Lenin_orig_1347032282.jpg

   Smazat
  11. Opakování stále stejnej hoven,který si sám ani zjistit nemusíš....jasná diagnóza A52!!!!!!☺

   Smazat
  12. 2:52 Liberální pomatený vlastizrádce co by zničil celý národ. Migrací a co by zbylo by dal skopčákům. Filcka přisátá k západnímu zadku nám bude kázat.

   Smazat
  13. 10:05 Ty už ani nevíš kerýmu šábesdekloj si z tý lejnolíhně vylít, co?:)) Tak si vyber: máš je tu všechny podle čísel s A52 v čele ! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/c2c576b97f72115.jpg

   Smazat
  14. 11:30
   A52 a Q56 máš ty a tvojí uASSaci,mamrde zkurvenej....kulky je pro tebe škoda,ale hořet budeš dobře,vochlasto nacucanej!!!!!!☺

   Smazat
  15. 12:27 Tvůj rudonoš tě tak nasral že si mu troufneš už i veřejně lát?:))

   P. S.: Sprav si už to "R" konečně, ať ty tvý skřeky komoušskýho prda začnou aspoň krapet dávat smysl.

   Smazat
  16. 15;09
   Omyl untermensch,na tý fotce jsi byl ty,hovne zkurvenej!!!!!
   A jak říkal tvůj strejda v blázinci:Oheň očišťuje,připrav se!!!!!☺☺☺☺☺

   Smazat
  17. 15:14 No taváryš, razlučáj sa s priděljóm tvajej ljubýmoj stakány vannovoj pjenýýýýýýýý! I tvajo mésto v majej žopé tepér nachóditsa pod ugrozoj!

   Pútler! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  18. 15:21
   Co to je za debilni žblept???!!!!
   Nějaká nějaká banderovskoustašovská vysranina???!!!!☺☺☺��☺☺☺

   Smazat
  19. 15:34 Nejspíš:) Nevíme v jakým jazyce se s tebou tvůj putleroffskej vypouštěč domlouvá, kremloprde.

   Smazat
  20. 15:34 Banda ustrašená? To bude asi tahle parta těch hajzlů z Chujlostanu, ne? - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/c2c576b97f72115.jpg

   Smazat
  21. 16:46
   Já zase nechápu jakou banderovskoustašovskou hatmatilkou bleješ kolonádě s A52 a Q56!!!!!☺☺☺☺☺☺☺

   Smazat
  22. 16:52 Nějaká putlerština to asi bude, neboj! My co ovládáme jazyk tvýho prdonoše z Kremlu si vše potřebné v té "hatmatilce" přečtem, kdežto tebe jakožto těkavý prd definuje jen smrad z prdele agenta A52 - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   Nebo případně jeho strejdy Q56 - http://risovach.ru/upload/2012/09/comics_Lenin_orig_1347032282.jpg

   Smazat
 7. České nakladatelství
  Naše vojsko
  vyrobilo obrázky Hitlera na hrnečcích...mimo jiné*

  OdpovědětSmazat
 8. Dekadentní západní část EU upřednostňuje to, co mají její lídři na hlavě ( třeba šminky ala Macron nebo "nádherný" úsměv ala Merkel), než to co mají uvnitř té hlavy. Jestli jde vůbec ještě o mozek se schopností vlastního rozvoje myšlení a ne jenom o mozek schopný pouze "papouškovat" naučené fráze (ala Drahoš nebo Teresa May). Vůbec jednostranně zaměření politici, bez potřebných základních znalostí např. lidské historie, alespoň všech světových kultur, když ne rovnou všech zemí, a jiných vědách, se nemohou ani pokoušet dále rozvíjet svoji zem (stát)a upevňovat v ní jí prospěšný řád a zákony. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 9. Lieber Gott, strafe England.

  Er strafe es !!!

  OdpovědětSmazat
 10. Ti blbci z Británie si nějak popletly strany,ne?

  OdpovědětSmazat
 11. Britove, ty hovada, zradili Ceskoslovensko v Mnichove v 1938
  Meli by se stydet, jeste 1000 let

  OdpovědětSmazat
 12. Spravne Washington vykopnul Brity z USA

  OdpovědětSmazat
 13. mají asi muslimské poradce,ti zase učí děti nenávidět Západ,to je takzvaná demokratickoteroristická Anglie

  OdpovědětSmazat
 14. Vrtí psem - jsou neschopní, na co sáhnou, to poserou, tak vrtí psem. Odvádějí pozornost, protože se jim jejich vlhké sny o jejich genialitě hroutí pod rukama. Angláni pochopili, že Brexit těžko rozdejchaj a tak potřebujeou rozesrat Evropu, aby mohli pokřikovat, jak byli moudří, když odešli, SS mají neřešitelný dluh, obyvatelstvo patřící pod jejich knutu chudne, pošlapávají demokracii, vraždí, loupí, lžou (Irák? Sýrie, Lybie, Ukrajina.Nezvládají migraci, kterou jejich zločiny způsobil. Rozsévají smrt a zmar a občanstvo pomalu zjišťuje, jaká zvěrstva v jeho jméně tihle lůzři napáchali a tak vrtí psem. Dobytek.

  OdpovědětSmazat
 15. Debil, kdo ten hnůj napsal a ještě větší debil, kdo tomu věří. Jaká škola, takový národ !!!

  OdpovědětSmazat
 16. Putin je momentálně nejlepší politik .

  OdpovědětSmazat
 17. Ať žije Putin a Ruský národ oni časem ten liberální fašismus rozmontují.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro něj platí toto! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/178161_640.jpg

   Smazat
  2. 11:23
   Hubu drž untermensch!!!!!

   Smazat
  3. 11:23 Vždyť to zpívá Rus! Koukám jevrejskej zápachu, že ty je v skrytu vlastně nesnášíš, ty posluhuješ těm co tě na ruskou a bohužel i naši zem vysílaj ze svých hnusných smrdutých lejnolíhní, což? - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/image02021.jpg

   Smazat
  4. 15:12
   Untermensch příprav se na spalovnu,nechám ti zahrát:POJĎ STOUPAT JAK DÝM!!!!!!☺☺☺☺☺☺

   Smazat
  5. 15:16 Ty stoupáš už dávno, těkavý prde z Putlerovy prdele - si vlastně nikdy ani na pevný zemi nepřistál!:)) Jééééééééé, pane šeditelííííí:))))

   Smazat
  6. 15:22
   Za to o tvojí prdel už nestojí ani bezdomovec ty uASSackej kokote!!!!!
   Oheň čeká,dočkáš se kolaborantská havlosračko!!!!!☺☺☺☺☺☺☺

   Smazat
  7. 15:30 A vás rudej xindl pěkně na parníček a do kotle - hnátama napřed. A ten oslizlej mozol co vám raší mezi rachitickými ramínky pěkně oblejvat studenou vodou, abyste neomdleli bolestí předčasně a užili si to dokud za ním nezaklapne ocelovej dekl, jenže to se tebe netejká, kremloprde, ty se budeš po smrti svých prdonošů vznášet nad krematóriem jak atomovej mrak:))))

   Smazat
  8. AŽ PO TOBĚ TY IDIOTE S A52 A Q56!!!!!☺

   Smazat
  9. 15.22
   Tebe musí Putin hodně iritovat,že?
   Máš na sebe vztek,že jsi sedl na lep havlismu a nechceš si přiznat,že jsi jen za užitečného idiota,co?Poznání někdy bolí.Protrp si to.A neotravuj svojí sluníčkářskou hysterií.

   Smazat
  10. 16:59 Smrdíš sračkama, Putleří prde z jeho chujlostanského beznadějova. Neznám žádný "havlisimus", ale pamatuju si jako dítě jsem slýchával od dospěláků průpovídku že "Hitler byl svině, ale komouše, židy a cikány měl vyhubit" anebo že "ho to měli nechat dodělat" apod. Tak jsem se na to těšil, že to dokončíme my, až to tu praskne! Jenže jsem nevěděl že na tom Západě to stojí taky za hovno, jak jsem potom zjistil, páč komouši ve všem lhali! Přitom komunisti nám slibovali v tomto směru ráj!!! Co všecko prý "hrozí" kdyby to "prasklo" (teda kdyby zvítězila kontrarevoluce u nás) a my jak blbečkové tomu věřili! Že prej v západním Německu už "řádí" nějaký Khárl Heinz Hoffmann! Na fotkách vypadal dobře! Velkej knír jak kaizr Wilhelm a v ruce nějaký kvér a na hlavě nacisticku helmu! Frajer. A prej že vede bojůvky neonacistů v západním Německu! A my se těšili až sem přijede na Leopardu (to je tank!) Až pozdějc mi syn emigrantů který tu bydlel u sousedů v pronájmu řekl, že prej je v západním Německu Hitler zakázanej a že ten Hoffmann je prej jen pošuk z jakéhosi spolku vojenské historie! To mě nasralo, ale řekl jsem si - no co no -"poraženej " stát. Ale spolýhal jsem aspoň na Ameriku! Viděl jsem na vlastní oči v ČST záběry pochodujících KKKáček ve Washingtonu jak hajlují a nesou nápisy Free Hess a Hitler was right apod. A měl jsem za to, že to přijde sem! Ještě v listopadu 89 jsme seděli s partou ve vinárně a jeden spolužák dal nohy na stůl a prones památnou větu: "Já tomu stejně nevěřím! Dokud nepojedou po Václaváku meďáky s hákošema na kapotě!". A my se smáli "vtipu". Jenže on měl pravdu! Nic se nezměnilo! Furt stejný žvásty o zlých nacistech, komouše nepověsili, židi zůstali dál nekritizovatelný a dokonce ani neobnovili zákon o potírání cikánských band z 1. republiky, takže naco se to dělalo? Přišel ten čurák Havlů s těma a kecama o "lidských právech" a hovno do hovna! Místo KKK se začlo cikánům říkat "Rom"!! Takže zklamání a podvod. Já hned jak se začli ty demonstrace, tak jsem na náměstí u nás rozflákal komoušský zasklený vitríny s Hrdiny práce" či co. A hned pár lidí s nějakýho OF na mě že prej to nemám dělat, že prej musíme "opatrně" a pod. zbabělý kecy, aby nás prý neměli za "provokatéry"! He! Já jsem čuměl jak zjara! Furt jsem čekal že vohlásej, že byl zatčen Bilak a že už ho někde mučej a vono hovno hovno! Ani ty posraný Rusáky neprotáhli Prahou s prackama vjerch! Hovada ... a prej (kontra)Revoluce! Jo Budapešť 56 -to byla Kontrarevoluce! - http://novysmer.cz/index.php/historie/2679-budape-1956

   Smazat
 18. Jenže to je právě ta nejstrašnější překážka pro agresívní války NATO - Putin. Toho tak zavraždit, to by se Západu ulevilo. Určitě už na atentát na Putina vydaly miliardy dolarů - kšeft je kšeft, následným vykradením bilionů v Rusku ta rentabilita by byla přímo o skvělá. A kdo že je dnes věrnou kopií Hitlerovského nacismu? No přece NATO: kdo podniká agrese všude možně po světě, kdo vyvolává puče, převraty, Majdany.... kdo vykrádá cizí země? Samozřejmě, že země NATO pod bičem otrokářských USA. Kdopak válčil proti Korei, Vietnamu, na Grenadě, v Panamě, po boku Pinochetta, proti Kubě...- Kdo válčil a válčí proti Iráku, Jemenu, Afghanistánu, Libyi, Egyptu, Sýrii. Kdo vyrábí migranty tím, že povraždí jejich rodiny a přemění jejich domov v rozvaliny? Kdo válčil proti Srbsku, též s nadšením prováděl tzv. "humanitárním vražděním" civilního obyvatelstva? Kdo kryl lidská jatka, na kterých byli vražděni mladí Srbové na orgány na transplantaci pro bohaté v Albánii-Kosovu? Hitler - ten byl celkem dobrák proti soudobému masovému vrahovi, který chce namlouvat světu něco o demokracii, a přitom jeho historie je pokryta miliony a miliony nevinných povražděných diktaturou kapitálu, kdo povraždil bez jediné slzy 170 milionů Indiánů, kdo s úsměvem lovil černé otroky po Africe a kdo jich více než 15 milionů zavraždil? Hitler byl proti tomuto ZLU troškař, kam se hrabal s 6 miliony zabitými židy!!!
  A pak by chtěl tento masová vrah a vyvrhel všech vyvrhelů něco říkat na adresu PUTINA. Toho Putina, který dostal 76 % hlasu svých občanů - který z USAprezidentů jich měl kdy tolik - snad všichni dohromady ve stejně podivně konstruovanými volbami přes zprostředkovatelnu - volitele!? Ne Putin, ale Západ je následovníkem Adolfa Hitlera, je to nová podoba nacismu s antirusismem - EUnacismus a NATOnacismus.

  OdpovědětSmazat
 19. Angličan. Označení pro nejproradnější, nejzločinnější lidskou odrudu.
  Nejbrutálnější koloniální země, která si podřídila nejprve své sousedy, Skoty, Walesany a Iry. Ovládala terorem skoro polovinu světa. Tvořila základ zločinného státu světa USA. Spolu s Francii nás prodali Hitlerovi, svému anglosaskému příbuznému. Dnes jsou společně tito vrazi a zrádci našimi nejlepšími přáteli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A co tak nam komunisto polibit prdel, sbalit cemodan a tahnout do Ruska?

   Smazat
  2. 18:30
   Táhni do Fuckingtownu jsi dle havlobanderovskej!!!!!

   Smazat
  3. 18:38 Ty rudá posranino, esi zavčas nevodtáhneš se svou zdegenerovanou famílijej na Sibíř, kde ti jistě pederast Putler poskytne krom azylový kvóty i nějakej ten stakan votrávený pěny do koupelny, tak budeš absolvovat kombinované kurzy létání a plavání pana Trujilla svržením z helikoptéry do žraločí zátoky! Tak si vyber:)))

   Smazat
 20. Briti su taky zdegenerovany tupi narod že ine vyhlasenia človek nemože čakat.Myslia odzadu

  OdpovědětSmazat
 21. Ja tebja lubju Rasija .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když už tak Rassija! Tu je každej chytrej jak rádio a ani neví jak se em kde by se chtěl uchlastat jedovatou pěnou do koupele správně píše! - https://en.wikipedia.org/wiki/Russia

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.