Reklama

.

.

pondělí 5. března 2018

Budu obviněn z konspirace, že poprava Kuciaka byla dílem Ficovy opozice, jak ho odstranit a najala si k tomu vraha? Možná víc napoví zdánlivě s tím nesouvisející únos syna prezidenta Kováče roku 1995...

Břetislav Olšer
5.3. 2018   Rukojmí
Zastřelení Jána Kuciaka a jeho partnerky bylo zločinem, ale pokud by nebyl investigativní novinář, šetřila by to policie jako běžný, byť brutální trestný čin dvojnásobné vraždy... Třeba ze žárlivosti nebo z ryze osobní vrahovy nenávisti ke své oběti...Ovšem účel světí prostředky; začíná to proto být nyní jasnější; muselo jít o investigativního novináře, který má proti sobě potencionální nepřátele, o nichž nelichotivě psal, a kteří ho tak měli důvod odstranit; zvrhlá hra opozice...?

A tak se také stalo a Slovensku hrozí ukrajinský Majdan, když se v Kyjevě před čtyřmi roky napřed rovněž střílelo, aby byl poté sesazen tehdejší prezident Janukovyč, co musel uprchnout…(Vůdce ukrajinské opoziční strany UDAR Vitalij Kličko před shromážděnými nacionalisty a Banderovci na Náměstí nezávislosti v Kyjevě, nazývaným Majdan, vyhrožoval smrtí prezidentu Viktoru Janukovyči, že může skončit zlynčován jako Muammar Kaddáfího nebo popraven zastřelením, jako Nicolae Ceausescu a jeho žena...)

Prezident Kiska a Robert Fico měli včera původně ještě s šéfem parlamentu Andrejem Dankem vystoupit večer ve veřejnoprávní televizi. Kiska ale vystoupení zrušil a předstoupil před veřejnost sám nečekaně už odpoledne. Fico v odpovědi Kiskovi prohlásil, že prezident nemá žádnou ústavní roli v sestavování vlády.
"Naším cílem je vyšetřit vraždu, nikoliv tancovat na hrobě obětí, jako to dělají opozice, média a dnes i pan prezident," řekl premiér Fico. „Smrt dvou mladých lidí se pro opozici stala obyčejným politickým nástrojem, kterým chce vyhnat lidi do ulic a takovým způsobem získat moc. Není toho totiž schopna dosáhnout ve svobodných demokratických parlamentních volbách.“. Opozice podle něj sází na emoce lidí, kterými vražda novináře otřásla.
Právě tato opoziční partička nejhrubějšího zrna totiž nedokázala od roku 2006 vyhrát parlamentní volby a svého cíle chce nyní dosáhnout prostřednictvím protestních akcí. „Jejich jediným cílem je kriminalizace Směru a celé vládní koalice, přičemž se neštítí využívat přirozených lidských emocí a pochopitelného pohnutí novinářské obce,“ řekl Fico.

Vo februári začal radiť ukrajinskej vláde Ivan Mikloš, v apríli sa stal poradcom prezidenta Petra Porošenka Mikuláš Dzurinda..
Připomeňme si tedy namátkou březen 2008, kdy by volilo nejsilnější opoziční stranu Slovenskou demokratickou a křesťanskou unii (SDKU) bývalého premiéra Mikuláše Dzurindy podle posledního průzkumu pouze 12 procent Slováků. Celkem 14 členů bratislavské organizace SDKU vyzvalo Dzurindu k odchodu z čela strany.
„Demokrat“ Dzurinda reagoval po svém; tedy rozpuštěním bratislavských organizací SDKU. "Dosavadní struktury v Bratislavě byly nefunkční a porušovaly naše pravidla," prohlásil, byť jeho opoziční Křesťanskodemokratické hnutí prošlo vnitřní krizi. Před několika týdny předtím totiž jeho řady opustili čtyři poslanci v čele s bývalým ministrem vnitra Vladimírem Palkem.
Ke změně vedení došlo také v čele opoziční Strany maďarské koalice, když oblíbeného Bélu Bugára vystřídal v čele nevýrazný Pál Csáky. Dnes ten samý chameleon Bugár v nynější koaliční vládě Fica vyzývá k jeho odchodu z vlády…
A nyní marné pokusy o odvolání Fica: Slovenský parlament 7. července 2016 kvůli obstrukcím znovu nedokázal vyslovit nedůvěru vládě Roberta Fica. Vláda byla složená ze stran Směr-sociální demokracie (Směr-SD), Slovenská národní strana, Most-Híd.
Další pokus: Slovenské opozici se podle očekávání ani 17. února 2017 nepodařilo prosadit ve sněmovně návrh na vyslovení nedůvěry premiérovi Robertu Ficovi. Při nočním hlasování, které následovalo po zhruba 11 hodin trvající rozpravě, předsedu vlády podržela koaliční většina. Od loňských voleb se slovenská opozice pokusila premiéra odvolat ve sněmovně již podruhé.
S návrhem na vyslovení nedůvěry premiérovi přišly dvě nejsilnější opoziční strany v den, kdy Slovensko začalo předsedat Evropské unii. Fico by podle nich měl odejít zejména proto, že neodvolal ministra vnitra Roberta Kaliňáka. Toho opozice kritizovala za jeho obchodování s podnikatelem Ladislavem Bašternákem, který čelil podezření z daňových úniků... https://www.youtube.com/watch?amp=&v=igZWQGL4Qgo
Ministr vnitra podle opozičníků zároveň bránil vyšetření podvodu, kterého se měla dopustit Bašternákova firma při nákupu bytů. Kaliňák ale jakékoli nekalé jednání odmítá a zastávají se ho i koaliční strany... Ovšem, co se nepovedlo loni, může se povést letos; zemřel snad proto Ján Kuciak…?
Vraťme se do času skutečných mafiánských praktik, kdy byl roce 1995 obdobným způsobem vydíraného vysokého politika únos syna slovenského prezidenta Michala Kováče; stála za ním Slovenská informační služba (SIS). V televizi Markíza to v březnu 2017 potvrdil korunní svědek únosu a její bývalý příslušník Oskar Fegyveres.Hned po Lexově nástupu do SIS se jedním z jejích hlavních úkolů stalo odstranění tehdejšího prezidenta Michala Kováče.
"Už 26. května 1995 nabídl ředitel SIS premiéru Mečiarovi tři varianty odstranění prezidenta," uvádí se ve zprávě. Existenci této analýzy potvrdil i exprezident Kováč, který ji tehdy získal od lidí z SIS, kteří byli vůči němu loajální. "Věděl jsem o tom, ale netušil jsem, že se odhodlají k únosu syna," říká Kováč.
V létě roku 1995 SIS mladého Kováče, který tenkrát čelil mezinárodnímu zatykači kvůli údajnému podvodu v obchodech se společností Technopol, (stejně jako jsou nyní v Kuciakových investigativních fámách Ficovi kolegové zapleteni do údajných mafiánských a korupčních afér), unesla do Rakouska v naději, že tam bude zatčen, a jeho otec tím diskreditován. Únos řídil náměstek ředitele SIS Svěchota a osobně na něj dohlížel ředitel Ivan Lexa.
"Lexa se v den únosu, tedy ráno 31. srpna 1995, zdržoval v objektu SIS poblíž rakousko-slovenské hranice," uvádí zpráva; dále říká, že k únosu Kováče se SIS odhodlala poté, co jeho otec odmítl nabídky lukrativních privatizací, které mu SIS výměnou za abdikaci nabízela. „Únos probíhal rychle a vypadalo to, jako policejní akce. My jsme čekali na pokyn, abychom zablokovali silnici,“ řekl Fegyveres.
Když Kováč ml. vyjel od svého domu, zablokovaly ho dva vozy. „Vyskákali z nich lidé, kteří křičeli, že se jedná o policejní akci, aby vystoupil. On odmítl, tak ho násilím vytáhli z vozu a přeložili do druhého auta,“ líčil únos Fegyveres s tím, že Kováč ml. kladl odpor a křičel o pomoc. Poté Fegyveres s dalším příslušníkem SIS zatím blokovali silnici, aby ostatní vozidla nemohla projet.
Následně Kováče ml. násilím přinutili vypít značné množství alkoholu...A podle policejního vyšetřování důstojník SIS Ján Takáč 31. srpna 1995 odpoledne cestoval do Hainburgu. Telefonicky (a anonymně) pak oznámil rakouské policii, že se před hainburskou policejní stanicí v zaparkovaném Mercedesu nachází člověk, na kterého je vydán mezinárodní zatykač. Šlo o uneseného, ​​zbitého a do bezvědomí opilého Michala Kováče mladšího... Měl štěstí, že ještě žil a nedopadl jako Ján Kuciak...
A následně pokračovala řada provokací v podobě účelových akcí, které měly v očích veřejnosti diskreditovat prezidenta Kováče. SIS se pokoušela vyvolávat ve společnosti protizápadní nálady a diverzními akcemi v sousedních zemích ztěžovat jejich integraci do NATO. Operace Omega měla vyvolat dojem, že Spojené státy protežují Maďarsko na úkor ostatních.
Akce Most měla vyvolat nedůvěru Rakouska vůči Německu. Operace Neutron měla v ČR vyvolat diskusi ohledně integrace do NATO. Cílem akce Dežo byla zase aktivace českých neofašistických skupin s cílem vyvolat v zemi rasistické skandály namířené proti Romům, a zabránit tak přijetí země do NATO. Operace Východ měla za cíl přesvědčit co nejvíce občanů Slovenska o potřebě návratu země do sféry ruského vlivu a vykreslit optimistickou perspektivu takové budoucnosti...
Jak to bylo s únosem Kováče ml.: https://zpravy.idnes.cz/na-unos-syna-prezidenta-kovace-dohlizel-sam-lexa-fuv-/zahranicni.aspx?c=990219_003152_zahranicni_pch
Za vlády Mečiara se navíc SIS zabývala monitorováním všech osob a institucí, které jakýmkoli způsobem kritizovaly vládu. Extrémem, který dokazuje, že SIS sledovala veškeré občanské aktivity, je spis s názvem Aktivity Slovenské rady rodičovských sdružení…
Po volební porážce Vladimíra Mečiara docházelo v prostředí tajné služby k hromadné skartaci dokumentů. Jen údaje od 20. října 1998 uvádějí, že bylo skartováno celkem 271 zpravodajských spisů. Jde především o spisy týkající se organizovaného zločinu, drog, nelegálního prodeje zbraní, radioaktivních látek, korupce a finančních podvodů…
Kde by mě napadlo něco tak tragicky absurdního, jako jsou dnes popravy kvůli odstoupení premiéra Fica, když jsem byl na slovenském Hradě podruhé, kde nás v roce 2001 přijal prezident Slovenska Rudolf Schuster s členy delegace spisovatelů u příležitosti udělování mezinárodní prestižních česko-slovenských Cen E. E. Kische za výjimečná díla literatury faktu.

Nový šéf SIS Vladimír Mitro z února 1999 konstatoval, že nelze vyloučit existenci paralelní tajné služby, jejíž členové se rekrutují z řad bývalých agentů SIS. Po nástupu Mitra do funkce odešlo celkem 128 agentů a disponují zbraněmi, legalizačními doklady, zpravodajskou technikou a značnými finančními prostředky, které lidé z SIS v minulosti získávali ze svých nelegálních aktivit a ve spolupráci s podsvětím…

Při vší pietě se přesto musím ptát s vědomím, že moje otázka nebude nikdy věrohodně zodpovězena; nebyla náhodou hanebná poprava Kuciaka jen záměrem Ficovy opozice, jak ho konečně po mnoha předcházejících marných pokusech odstranit z vlády a najala si nyní k tomu zákeřného vraha…?

Inu, viz výše detailně popsána kauza únosu syna prezidenta Kováče, která přesně koresponduje s výše uvedenou arogancí lichváře Kisky, který se stal prezidentem Slovenska. Porazil v roce 2014 právě současného premiéra Fica (Kiska se ziskem 59,38 procenta hlasů porazil premiéra Roberta Fica, který dostal 40,61 procenta) a nyní ho chce zlikvidovat definitivně; a o tom je celý tragický příběh užitečného idiota - nebohého Jána Kuciaka...

38 komentářů :

 1. Zavraždění novináře = změna nepohodlné vlády.
  3000 mrtvol 11.9.2001 řízená demolice = zahájení války.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tohle si myslím také. Tutově v tom bude i V4 a snaha o její rozklížení, však se lichvář Kiska radil se Sorosem. Taky není vyloučeno, podívejme se na řádění hlupáků u nás, že je to jenom dělostřelecká příprava na Zemana, vůbec bych se nedivil. Co kdyby se zadařilo? Jak se říká příklady táhnou, a blbců je u nás taky dost, stačí se podívat v ČT na Václavák, jenom doufám, že se to tady obejde bez vraždění.

   Vymazat
  2. 100 mrtvol = krvavý převrat a občanská válka.

   Vymazat
  3. Za tím bude Soros a USA ambasáda tak jako vždy. Slováci měli zkontrolovat, jestli po náměstích neběhá Nulandová s koláčkama.

   Vymazat
  4. Politická špína v které žijeme nevylučuje tuto variantu.Pokud by se někdy prokázalo že to skutečně bylo účelové tak bůh s námi všemi.

   Vymazat
 2. Ke stejnému závěru jsem dospěl o den dřív. Kromě vraždy je tady další rozdíl- napojení na Sorosovy neziskovky po Evropě. Jak jinak by se zdařilo spustit tak rychle koordinované demonstrace včetně tisku hesel na plakátech a tramsparentech včetně vymyšlení textů.

  OdpovědětVymazat
 3. Je to mimo téma- ale co se to děje i tadfy u nás? Kdo jsou ti lidé co demonstrují proti Ondráčkovi?Byly tu demokratické volby ? Byly. Zvolil parlament Ondráčka? Zvolil tak o co tu sakra jde!!!Někdo si tu i za cenu pošlapávání demokracie a za vydatné pomoci novinářů ohýbá zákony podle sebe

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pamatujete ještě Ukrajinu, nebo Sýrii? Očekávám, že se v brzku objeví dívčina s plakátkem: "Jsem Hanka, chci zůstat v Evropě a nosit krajkové kalhotky".

   Pak další dívčina kousek dál na východ:"Som Biba, mam rada svoju zem, európske hodnoty a čipkové nohavičky" Stanou se tváří československé revoluce hrdosti.

   Už jsem to viděl ve třech zemích, naposledy na Ukrajině. A určitě toho bylo už víc.

   Vymazat
  2. Ono to jde když se chce a když je dost blbců, tak jde všechno. Mezi ty blbce neřadím těch 30% z Prahy co volili Zemana.

   Vymazat
  3. efpe Vy nevíte čí to je práce kavárnických špín a celého „demokratického bloku".

   Vymazat
 4. Teroristická a diktátorská EU a Brusel spějí ke svému zasloužilému konci. V dnešní době je důležité, aby státy V4 (ČR, SR, Polsko a Maďarsko...) držely spolu ve snaze vystoupit z EU (a NATO) a osamostatnit se od západního, hlavně německého vykořisťování! K tomu je třeba mít ve vysoké politiky lidí, kteří to podpoří! A to je meritum současnosti a dění.
  Listopad 1989 byl sametový podvod, kterého rozbuškou byl mrtvý student Šmíd (jinak živý StB Živčák). Dnes je jako rozbuška na Slovensku mrtvý investigativní novinář Ján Kucian. A zde v Čechách je to zatím živý poslanec Ondráček! Jsou to i paralely s kijevským majdanem. A to vše jen proto, aby došlo v těchto zemích ku změně demokraticky zvolených vlád a jejich nahrazením antidemokratickými probruselskými eurohujeri! Těmi, kteří budou podporovat islamizaci EU.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Polsko nikdy z NATO nevystoupí. Patří k nejmilitantnějším členům. Poláci si vždycky rádi hráli na vojáky a na rozdíl od nás v historii i mnohokrát o svou svobodu bojovali. NATO je pro Poláky pojistka před Ruskem. Je to sice krátkozraké, ale mají to historicky podložené.

   Vymazat
  2. Poláci halt stále opakují stejnou chybu.

   Vymazat
  3. Poláci jsou pod diktátem katolické církve.*

   Vymazat
  4. Poláci dědí kořennou rusofobii z generace po generaci už celá staletí.

   Vymazat
  5. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
 5. Babiš chce sesadit Ondráčka !Co je mu po tom !!Tohle je demokracie ?Vzdyt byl zvolen .Bude-li zvoleny Ondracek sesazen ,tak přisambohu tohle byly moje posledni volby.Dalsi saskarny se odmitam zucastnovat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bagoun To je špatné rozhodnutí pak to šmejdi budou mít jednoduší žádná demokracie v ČR neexistuje jen všiví kapitalismus.

   Vymazat
  2. 22:33 "...přisambohu tohle byly moje posledni volby" - To je vytrestáš! To si tedy budou pamatovat! sck

   Vymazat
  3. Babiš je vůl, jak bude sesazen Ondráček, tak pak poletí i Babiš, on si fakt myslí, že to ustojí, ale ani náhodou. Oni se s ním i demokrati dohodnou, ale ta militantní část kavárny, tu už nezadrží, ti lační po krvi.

   Vymazat
  4. 9:59
   Babiš by si mněl udělat pořádek ve svém kurníku. Protože tam každý kohout a slepice kdáká jak se jim zlíbí. Nakonec je dost možné, že se stane obětí své vlastní hlouposti stejně jako se stalo panu Okamurovi. A tím pádem bude celé ANO jako výprodej pro ostatní strany.

   Vymazat
 6. Jsme 30 let daleko od vládnutí tehdejšího komunistického politbyra ČSSR v čele s G.Husákem a M.Jakešem,což je dost dlouhá doba na to, aby různí úplatní křiklouni,zejména z řad zlodějských ODS,KDU-ČSL, TOP 09,STAN, ale i ČT neustále nestrašili nesmyslným omíláním proklamovaných hloupostí typu, že komunisti se opět dostávají k moci. Kromě toho, že KSČM je nyní rozhodně demokratičtější stranou,( řádně zvolenou v posledních sněmovních volbách),než např. fašizoidní kolaborantské KDU-ČSL,TOP 09,nebo STAN,má nyní z bývalé vládnoucí KSČ jen podobnější slovní název – KSČM. V globále to je podobné, jako by někdo v r.1975 křičel, že se k moci 30 let po válce opět zase dostávají Hitlerovci a Henlainovci. Po 29letech od havlistického puče, je dnes bohužel jasné, že jsme se ocitli v současnosti opět v nové totalitní době,kdy tentokrát nám diktuje nadřazenecky nová věrchuška z Bruselu a Fašingtonu. Tedy totalita obrácená o 180°. Totalita kořistnického, chamtivého kapitálu.Totalitářské praktiky nám tady dnes zavádí USSA, EU, Germanistán a jejich političtí vládnoucí diletanti, kteří se neštítí ničeho,jen aby našli způsob, jak rozeštvávat méně poddajné národy a společnosti. Jasně se ukazuje, a to i svým načasováním, že nynější záminky k rozeštvávání národů SR a ČR byly jen náhodně "nekoordinované". Na Slovensku vražda novináře Kuciaka má vést k politické destabilizaci, u nás řádné zvolení poslance Ondráčka do čela GIBS má vyhnat "lidi do ulic" a za vším stojí odporný způsob zákulisní fals flag, který má přinést změny ve vládách, které by pak ochotně sloužily k vůli našich novodobých uzurpátorských protektorátních otrokářů z USA! Je na čase se probudit z letargie a vyhnat ze země pátou kolonu, všechny kolaboranty, loutky, zaprodance, kteří kývnou na jakékoliv zrůdnosti, jež si zvrhlí US židozednářští neokons stanovili : zejména nebezpečná je celoevropská islamizace, vymýcení národních států, včetně jejich historie a globalizovat a ovládnout co největší počet zemí!!!A protože do těch zvrhlých neokons plánů v současnosti nezapadá protiimigrační politika zemí V4, rozhodli se různí d'ábelští Sorosové, Rotschildové, a jejich bruselské sloužící loutky,( Junker, Merkel, Macron,Tusk, atd..), že nepoddajné politiky v EU zničí. Proto je tolik uměle vyvolané nenávisti proti Orbánovi v Maďarsku, proti Ficovi na Slovensku a proti Zemanovi v ČR. Nebezpečná pro každou zemi je pátá kolona domácích vlastizrádců, která pro odporný,mrský groš dokáže zradit svou vlast, národ, spoluobčany, rodinu. U nás s tím máme také zkušenosti. Sorosovy nadace Open Society, a další napojené nemorální neziskovky, dělající destabilizační politiku a sloužící svým donátorům, dostávající podivné nekontrolované finanční toky. Úplatné presstitutky z meinstreamu, které neslouží pravdě, ani objektivitě, nýbrž cizím pánům a cizáckým zájmům!! Je čas vyjít do ulic, neboť se právě nyní hraje o náš další osud, další život a poslední zbytky svobod, které ještě máme. Ďáblům, jako je stařecký dement G.Soros, jehož krvavé money mnoho zrádců rádo přijímá, je třeba vystavit rázně STOP !! Vlastenci, občané, teď jde o osud nás všech, o osud Česka i Slovenska!!Na to je třeba stále myslet!!! Kuciak a Ondráček jsou jen falešné záminky k destabilizaci ČR a SR !!!!!

  OdpovědětVymazat
 7. To divadlo,jehož autora a režiséra neznám (jen tušim), probíhá ve formě forbín.Před oponou jsme ujišťováni o liberální demokracii,funkci parlamentu a jeho pojistky (senátu),de facto jsme jim ukradeni,zajimáme je jen před volbami,kdy nám slíbí ráj na zemi (v programech).
  Za oponou je litý boj o křesla,o komise,o Brusel,o moc.Když volby nedopadnou podle jejich přání,tak kuji pikle. Pravě můžeme v přímém přenosu pozorovat pikleni. Nedej bůh, aby dopustili to co na Slovensku.

  OdpovědětVymazat
 8. VRAŽDA mladého novináře Kuciaka má rukopis americko- sorošovského řešení a vysílá tři podprahové vzkazy:
  1/ u veřejnosti vyvolání nepokojů a odporu proti Ficovi a jeho odstranění,
  2/ pro vedení států V4..takhle nějak zařídíme vypuknutí nepokojů i u vás,pokud nebudete šlapat podle nás
  3/vytvoření mučedníka pro veřejnost a tím snaha o rehabilitaci presstitutů /mladý novinář bojuje za pravdu a takhle dopadne/
  V reakci meistrimu na tuhle vraždu jsou jasné indicie pro všechny vzkazy

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejlepší je, že i kdyby se to vyšetřilo, vrah našel, i případný objednavatel a potvrdilo by se, že to byl někdo mimo Smer, třeba narkomafie nebo dokonce, že stopy vedou do zahraničí, stejně by vřískali to samé - vrah Fico do basy.

   Vymazat
  2. Treba si položiť otázku??
   1-kto mal záujem na vražde??
   2-ak to bol niekto, asy to robil zo strachu, keď nezničil kompromytujúce materialy, alebo si ich rovno nezobral zo sebou??
   3-bolo to podhodenie, veď kopec bezdomovcov v Bratislave zomiera, a opozícia to nevie vyriešiť, aby zabránila úmrtiam Bezdomvocou.
   A za ochranu Bezdomovcov, v Bratislave prečo nevýjdu protestovať za lepšie životné podmienky Bratislavských Bezdomovcov???
   4-Ak sa nájde páchateľ, osnovateľ, možno dôjdeme po rokoch k záveru že to bolo zneužité na povalenie vlády.
   5-Ak budú tie predčastné voľby a vyhrajú ju opäť vládne strany, tak Prezdent ich nepríjme???
   6-Opozícia počíta z tím že KATOLÍCKY DEMORATI sa dostanú do parlamentu, a Sulíkový Slniečkáry a Katolícky Demokrati, z Matovičovímy Ľudmy vytvoria vládu, ktorú z RADOSŤOV vymenuje Riska!!
   7-To chce zahraničie, DZURINDISTICKÝ ODKAZ 98.

   Vymazat
 9. Principiálně vzato
  kanibalům stačí dobré téma
  a dovedou se sejít k vytvoření
  strachu většinové mentality.

  Ostatní sedíme na prdelích
  a žvaníme a hovno.

  REPUBLIKU NEDÁME
  a nebo podobné
  by měli naši intelektuálové a majetní vlastenci
  využít a zorganizovat celostátní shromáždění
  s plnou parádou a kulturním programem...
  ..národní veselice.
  Pak bychom jim zavřeli huby*

  OdpovědětVymazat
 10. Neříkejte poprava, ta se děje podle práva, po právu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Popravy po právu? Jak kdy a jak kde, víme, že v historii USA počty justičních = právních vražd jdou do tisíců a většinou šlo o černochy. Ale justiční vraždou byla i poprava manželů Rosenbergových, také v USA, když si museli v USA "objasnit" touto vraždou sestrojení atomové bomby v někdejším SSSR. Ta spojitost popravy s právem je snad jen slovní hříčkou.

   Vymazat
 11. Ondráček se musel zvolit aby mohla Pražská kavárna udělat nepokoje!Musí sehnad důvod!Bakkala nikomu nevadí za vytunelování!Po Koženém je druhý nejnebezpečnější defraudant v historii země!!!Pro všechny je překvapení,že i Country radio masivně nabádá k nepokojům,demonstracím atd.To už musel Bakkala se Sorossem a jeho nadacema,neziskovkama hodně zatopit pod kotel.Nelze to udělat ve volbách,tak se to musí udělat jako na Slovensku,kde se zavraždí lidi a ti se pak využijí proti zvolené vládě!Najednou jsou organizovaně všude demonstrace,plakáty,hesla,Tv přenosy,spousty polopravd a návaznosti na vládu atd.Prostě takové novodobé Jasmínové jara a převraty.Náhoda?Určitě ne!Je hnus co za zrádce z neziskovek to tady vede!

  OdpovědětVymazat
 12. 8:38
  Country rádio je hnus,nedalo se nikdy poslouchat,šmejdi prouASSacký!

  OdpovědětVymazat
 13. Revoluce jsou vedeny ušlechtilými idejemi, kontrarevoluce neušlechtilými emocemi. Revoluce jsou vedeny rozumem vyzrálých osobností, kontrarevoluce pubertálním nadšenectvím a politickými zločinci. Demonstrace puberťáků na Slovensku jsou jako přes kopírák někdejší svazácké manifestace (nevzpomínám, jak vypadaly srazy Hlinkovy mládeže, ale ty kopírovaly asi Hitlerjugend, když Hlinkova garda kopírovala SA) - a jejich zrcadlový obraz v Česku v "kauza" Ondráček. Ale co soudím, když i já jsem podobně "trpěl" ve své pubertě - a tehdy i dnes, čím více žhavosti a bojovnosti, tím méně rozumu. Jak si vzpomínám, ten pocit světoborectví se nedá ničím nahradit a to tehdy ani nebyly možnosti se producírovat před televizí a tak se, z dnešního mého pohledu, zviditelnit jako idiot.

  OdpovědětVymazat
 14. Nejhorší na tom je, že šmejdi se už neštítí vůbec ničeho. Dovoluje jim to jejich hloupost. A důkazy se jen sypou. Stačí vidět, poslouchat, přemýšlet.

  OdpovědětVymazat
 15. Cui bono, je třeba se stále ptát. Co ten mladý objevitel psal, nebylo nic co by mohlo Fica a spol. nějak ohrozit.
  Bylo potřeba ho položit na oltář mafiánům okolo "američana" Sulíka, Matoviče, Kisky, Vašaryové a hlavně devadesáti devíti procentům slovenské tlače, stejné jakou nás.
  Ta rychlost, s jakou se tito mafiáni stali vyšetřovateli, soudci a kati, je neklamným znakem skutečných objednavatelů vražd. Spoléhají, a to správně, že se střelec nenajde a to že se nenajde bude důvod k ještě většímu tlaku na Fica.
  Jinak, chtěl bych dodat, že Fico není moje krevní skupina, stejně jako naši socani. Tady ale jde o velké věci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10:41 " Fico není moje krevní skupina, stejně jako naši socani." - Protože Vy máte "lepší" krevní skupinu, nejspíš doufáte, že si třeba
   nějaký (degenerovaný?) Knýšepán, nebo jinej pracháč (jako ta služka u Dalího) "opřel o vaši mámu kolo", nebo ještě lépe řečeno, dovolil jí milostivě, aby mu podržela jeho oře. Vlastně se tomu teď říká "ME TOO". sck

   Vymazat
 16. a nakoniec skapala aj talianská stopa - došlo pri odpovedi od Talianov k zámene osôb - ich sa narodil v roku 1952 - náš v 1974 - žije na Slovensku už 20 rokov, Pozná sa s Jasaňom a Troškovou, a aj preto nebol pre tajných zaujímavý

  OdpovědětVymazat
 17. Pokapala na salasi slanina...opozicii.

  OdpovědětVymazat