Reklama

.

.

pátek 30. března 2018

Co přivezl Paul Ryan do Prahy za argumenty, že česká vláda skrze ministra spravedlnosti, který měl ve věci poslední slovo, se rozhodla pro utajené noční a rychlé vydání Jevgenije Nikulina do USA pouhé dva dny po Ryanově projevu?

Šéfredaktor AE News
30. 3. 2018       AE News
Velký pátek v Česku: Babišova vláda ukřižovala Jevgenije Nikulina, v noci a potají ho odvezli americkým letadlem do USA. Jeho obhájce se o tom dozvěděl až z médií. Stačily 3 dny po Ryanově projevu ve sněmovně, aby byl Nikulin pohotově vydán do USA. Nikulin možná vyrazí na Guantánamo, Babiš však vyrazil k moři!
Jevgenij Nikulin
Letošní Velikonoce jsou v České republice ve znamení hororů. Nejprve v úterý vystoupil v poslanecké sněmovně v Praze nejvyšší americký neocon a šéf amerického kongresu Paul Ryan [1], který přijel lobbovat za vydání ruského hackera Jevgenije Nikulina do USA a za tendr na vojenské vrtulníky, který se v České republice zadrhl, protože tendr byl zresetován a zahájen od samotného počátku, o což se postarala ministryně obrany Karla Šlechtová a americké zbrojovky kvůli tomu silně znervóznily. Hned následující večer a druhý den ve čtvrtek přišel další šok, Český olympijský výbor představil veřejnosti novou verzí české národní hymny, která vyvolal obrovský odpor, protože se nedá vlastně ani poslouchat [2]. Navíc, podle informací, nové aranžmá a nahrávka vyšla ČOV na téměř 600.000,- Kč z peněz daňových poplatníků. Reakce veřejnosti jsou, až na naprosté výjimky, silně negativní, protože nová verze hymny je vlastně paskvilem, který se schovává za umění. Takže Zelený čtvrtek se nesl v duchu národní hymny.

Jenže dnešní den, největší křesťanský svátek v roce, Velký pátek, den ukřižování Krista, přinesl doslova a do písmene jedno skutečné ukřižování. Česká vláda, po úterní intervenci a nátlaku Paula Ryana v poslanecké sněmovně, se rozhodla urychleně jednat a potají a v tichosti došlo v noci ze čtvrtka na pátek k vydání Jevgenije Nikulina do USA [3]. Americký stroj Gulfstream V, který jednoho času používala i americká CIA v letech 2004 až 2007 k transportu vězňů do Egypta a do Uzbekistánu k výslechům a mučení osob podezřelých z terorismu, dopravil Jevgenije Nikulina na leteckou základnu Harry P. Davis Field. Pokud jste zatím o kauze Jevgenije Nikulina nevěděli, více informací najdete v článku zde.

Tuto základnu velmi aktivně využívá americká CIA z nedalekého Langley, centrály CIA. Hlavní otázkou je, jestli Jevgenij Nikulin bude postaven před americký soud, anebo se na něho bude vztahovat status nepřátelského bojovníka. V tom případě by mohl teoreticky skončit i na základně Guantánamo na Kubě. V tomto případě se ale spíš očekává “weaponizace” Nikulina, pokusí se ho využít jako zbraň proti Rusku a proti Trumpovi, aby Nikulin dosvědčil, že americké prezidentské volby opravdu byly ovlivněny hackerskými útoky, a že tyto útoky nařídil osobně Vladimir Putin. O nic jiného v podstatě nejde.
Potají, v noci, narychlo, do přistaveného Gulfstreamu, který používala CIA za Bushovy vlády k převozu vězňů na mučení do Uzbekistánu a Egypta

Způsob, jakým byl Jevgenij Nikulin vydán do USA, připomíná doslova jinou kauzu, narychlo provedené a utajené vydání Alího Fajáda do Libanonu, za kterým stál opět Robert Pelikán, který nechal Fajáda dokonce volat ze svého mobilu [4]. To je síla, že? Zatímco tehdy se Robert Pelikán zasadil o nevydání Alího Fajáda do USA, dnes se naopak zasadil o jeho nevydání do Ruska. Návštěva Paula Ryana v ČR tak otevírá daleko více záhad, než jsme dosud tušili.

Co přivezl Paul Ryan do Prahy za argumenty, že česká vláda skrze ministra spravedlnosti, který měl ve věci poslední slovo, se rozhodla pro utajené noční a rychlé vydání Jevgenije Nikulina do USA pouhé dva dny po Ryanově projevu? Proces předání obviněného do rukou Američanů proběhl naprosto v rozporu se všemi pravidly. Obhájce Nikulina se dozvěděl o vydání svého klienta až z médií v době, kdy už byl jeho klient v USA. Miloš Zeman, který se v kauze také angažoval, usiloval o vydání Jevgenije Nikulina do Ruska, protože v USA hrozí Nikulinovi, jako cizímu státnímu příslušníkovi, který není americkým občanem, mučení. Jak se však ukazuje, Miloš Zeman v této věci měl krátkou páku.Robert Pelikán (Hnutí ANO), ministr spravedlnosti.

Česká vstřícnost Američanům ve věci předání Jevgenije Nikulina má zřejmě zajistit české armádě lepší cenu ve věci nákupu amerických vrtulníků pro českou armádu. Tuto informaci jsme dnes získali v redakci ze dvou zdrojů z okruhu ministerstva obrany a pokud se podíváme na souvislosti, najednou to do sebe všechno zapadá. Už 1. února ministerstvo obrany oznámilo, že obdrželo od vojáků dodatečné požadavky na nové vrtulníky pro armádu a Karla Šlechtová oznámila, že na základě těchto požadavků vypíše výběrové řízení [5]. Jenže Američané si mysleli, že výběrové řízení už je u konce, že česká armáda už ví, jaké vrtulníky chce.

Najednou je to všechno jinak a mluví se o úplně novém výběrovém řízení, které už jako doopravdy bude poslední. Američané začali mít obavy, a proto vyslali do Prahy Paula Ryana, aby českým partnerům připomněl, že nové vrtulníky pro českou armádu musí být americké. Nová nabídka od Američanů tak mohla být vylepšena v některých ohledech, ovšem za podmínku vydání Jevgenije Nikulina do USA. Ruka ruku myje. Česká vláda tak na Velký pátek zřejmě prodala Nikulina za zlevněné americké vrtulníky stejně, jako Jidáš za 30 stříbrných prodal Krista.
V Praze zuří válka mezi neocony a globalisty o český Jeruzalém

Protože přesně o takový systém mytí rukou se jednalo i v kauze Alího Fajáda, který byl také v tichosti a přímo na základě intervence Roberta Pelikána předán do Libanonu. V České republice se naplno rozhořel boj o pražský Jeruzalém. Právě na Velikonoce vidíme, jak mezi sebou globalisté a neoconi svádí v Praze urputný boj, až lítají třísky všude kolem. Nejprve neoconi vyšlou do Prahy svého šéfa, ten tepe ve sněmovně české lumíky do hlav větami o transatlantické spolupráci, helikoptérách a o jednom Rusovi v české vazbě.

Hned druhý den následuje odveta globalistů, vypustí v reakci na proslov Paula Ryana, který mluvil o národních státech obou zemí, mohutnou pěst proti ukotvení českého státu, zdeformovanou a kabalisticky překroucenou českou národní hymnu. A přichází další den, Velký pátek a opět nová odveta, neoconi předávají ruského občana z české země do USA, v den výročí ukřižování Krista. Doslova můžeme říct, že vidíme salvy a kanonádu výstřelů z obou stran, od globalistů i neoconů na bojišti o kontrolu Jeruzaléma, toho pravého, v Praze.Alí Fajád, obchodník a údajně agent libanonské tajné služby, kterého Američané enormně chtěli, ale nedostali.

Andrej Babiš si vysvětluje tandem s Milošem Zemanem jinak, než si tento tandem vysvětluje Miloš Zeman. Oba dva chtějí tento tandem řídit a ovládat toho druhého. Andrej Babiš je malý kousek před vytvořením menšinového kabinetu s ČSSD za tolerance KSČM, protože Lidový dům má doslova pečený a na lopatě, Andrej Babiš si může obracet socialisty jako lívanec na pánvi a pěkně si je smažit, dokud nebudou tak akorát. ČSSD pomalu couvá ze svých priorit, už zbývá jen poslední, jejich neochota jít do vlády s trestně stíhaným Andrejem Babišem, ale i tento odpor příští týden zřejmě padne, ČSSD ví, že Hnutí ANO je široce rozkročené a bude dělat levicovou politiku stejně, jako tu pravicovou. Pokud ČSSD nebude ve vládě, může se stát, že Andrej Babiš vyzobe ČSSD volební program, zrealizuje ho, ale bude to vydávat za úspěch Hnutí ANO. ČSSD tak prakticky spadla do kleští. Pokud zůstane v opozici, Andrej Babiš bude vládnout s podporou KSČM a SPD. V obou případech však ČSSD bude dál ztrácet své voliče.
Andrej Babiš se chce odstřihnout od Miloše Zemana? Zatímco Nikulina Babišova vláda prodala, samotný Babiš vyrazil k moři

Jakmile bude mít Babišova vláda důvěru, svrhnout ji může pouze 101 aktivně hlasujících poslanců. A tolik hlasů se ve sněmovně proti Babišovi nikdy nenajde, pokud bude nadále dělat politiku vyzobávání programových bodů od politických stran, které ho budou držet u moci. Babiš umožní schválení prioritních programových bodů ČSSD, KSČM a SPD, s různými kompromisy, které budou plné nedokonalostí. Chápete už tu krutost mocenského tenzoru?

A tímto způsobem může vládnout nejen 4 roky, ale dokonce i bez asistence Miloše Zemana. A když vidíme, že Andrej Babiš vydáním Jevgenije Nikulina do USA se postavil proti Miloši Zemanovi už bez jakýchkoliv pochybností, potom najednou se ukazuje, že Miloš Zeman se může nakonec stát tím, kdo bude v mocenském tandemu Zeman – Babiš tahat za kratší provaz.

Globalisté tento zápas v Praze zatím prohrávají, protože i čínská CEFC, která donedávna kryla globalistům v Praze pozice, se dostala do problémů v Číně v poslední době, její pozice oslabuje [6], a to se přenáší obrazně jako na kvantové mocenské úrovni okamžitě do Prahy, do brány globalistů v Evropě, do pražského Jeruzaléma. A ihned se to projevuje v oslabení Zemanovy moci v úzkém mocenském tandemu s Babišem, kterého ovládají neoconi.

Dnes na Velký pátek budeme na Svobodném vysílači CS od 19:00 hodin hovořit o návštěvě Paula Ryana v Česku, o nové verzi české hymny, o vydání Jevgenije Nikulina do USA a dostaneme se znovu ke kauze zahazovaných emailů v České republice. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

112 komentářů :

 1. Tak se zda , ze se Pelikan a Babis uplne sesrali hruzou z Rayena!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A ČSSD, KSČM a SPD jim k tomu budou "tleskat" ?!

   Vymazat
  2. 22:52
   Nezdá se dle jeho bodrého slovenského úsměvu
   (a přiblblého šklebu Pelikána) že by se zesrali.
   Jenom doufám, že na Rivieře kam odjel na "zaslouženou rekreaci" ho sežere žralok.
   I když toho žraloka bych litoval. Třeba se najde nějaký snědý inženýr a slováka nás zbaví.

   Vymazat
  3. 22:52
   Ti dva budou miláčci ČT a Havlérky, to mají jisté. Babiš si už přísahal pokrevní bratrství s generálním bukem
   Moravcem minulou neděli v ovm. Tipuji, že většina ANO, volila Drahoše, on to již nakousl R. Vondráček, je takový slušný, dal bych mu hlas? Prezidenta Zemana, vzhledem k jeho zdraví, už jen lehce opotřebují. Proto A. B., před volbou prezidenta, vyčinil M. Z. za Mináře a okolí, které mu překáželo. Babiš a spol. je všehoschopný manipulátor a zm€tek!
   Ramón

   Vymazat
  4. Dnes se rozhoduje zda budeme v EU pod nadvládou Německa a se statisíci imigranty nebo v tzv. Středoevropské federaci mezi Ruskem a EU, ale bez migrantů. Vyberte si.

   Vymazat
  5. Je to LUZA!!! STYDIM se za to, ze jsem CECH!;;

   Vymazat
  6. Pelikán poslal mladého kluka na 35 let do vězení. Mně by se z toho špatně spalo. Zaprodancům ale stačí že jim americký turista poklepem po ramínku a učůrávaj. Třeba je spravedlnost také jednou dožene.

   Vymazat
  7. Bureš a ta jeho slova se vybavili. Kdyby to ostatním jen trochu pálilo. Vykašlali by se na estébáka Bureše a šli do nových voleb. ANO je podepsaný. A na úplatný podrazáky jsme hákliví.

   Vymazat
  8. Oligarcha coby vládce mezi banány se plně odhalil a Zeman by měl na sjezdu komunistů těmto doporučit, aby oligarchu poslali do kytek. A Tomiovi totéž.

   Vymazat
  9. A divíš se?....Ryan je typický žid s palestínskými předky.....

   Vymazat
  10. ještě neni listopad a už začal tradični americki hon na čarodějnice a čaroděje

   Vymazat
  11. Pan ministr Pelikán měl dobrou výchovu:otec Dragutin Pelikán se zabýval právními dějinami (docent vědeckého komunismu na katedře marxismu-leninismu.Co dodat snad nic!!!

   Vymazat
  12. ano čeští politici "posrali hada" a bude hůř !!!

   Vymazat
  13. KOHO
   překvapuje ukázka podlézavosti v přímém přenosu ?!
   Je to snad něco neznámého v české historii ?!
   Za Protektorátu se lezlo do zadku Němcům,
   po válce Rusákům a teď zase Němcům
   a ještě horlivěji americkým okupantům.

   Co je to za vládu a Parlament, když voliče zastupují takové děvky ?!
   Je fakt smutné,že pouze KOMUNISTÉ odešli ze svých lavic před pokryteckým projevem Ryana !
   Hnus, hnus,hnus !
   Takovému gestu komunistů se říká vlastenectví, ať už se to někomu líbí, nebo ne.

   Vymazat
  14. Už chybí jen málo, aby náš systém vydával své spoluobčany soudním orgánům USA jen na základě jejich obvinění a jejich požadavku.
   Volič-Vilč

   Vymazat
  15. Pojednání o kořenech EU??

   http://desitka.org/nkbeu.pdf

   Vymazat
  16. Pokud někdo uteče před USA do ČR, je buď trouba, nebo chce být vydán. V obou případech si svůj osud zaslouží.

   Vymazat
  17. Mozna jednou prijde doba, kdy obzalovany Pelikan bude soudu vysvetlovat, proc vydal cloveka do zeme, ktera nepodepsala umluvu proti muceni. Ktera dokonce muceni schvaluje a praktikuje (za ticheho souhlasu vsech slunickovych humanistu a Amnesty International). Dozivoti za takove svinstvo se jevi jako optimalni trest.

   Vymazat
 2. Bol som proti rozdeleniu Československa, ale teraz ked vidím tie predajné české politické děvky ktoré skáču ako USSA pískne je to hrozné. Sú odporné vlezlé až po členky v USSA prdeli a slastne chrochtajú od slasti že ešte zalezú hlbšie. Niečo odporné a hnusné. Bez hrdosti a vzdoru. Som rád že my Slováci sme žiadneho diplomata nevyhostili vo vymyslenej afere s nervovoparalytickou látkou tak istou ako vymyslené ZHN v Iraku. Tým preedajní češi u mna stratili úctu a vážnost. Som rád že nemáme spoločných politikov s čechmi ako sliziak Babiš, sliziak Stropnický a ďalší podlízaví lokaji česka voči USSA . Paul Ryan zavelil a češi vydali Nikulina do USSA. Títo politici su u mňa podradní českí bastardi ! Som rád že aspon my na Slovensku máme väčšiu hrdost a nedáme sa tak zmanipulovat a nie sme tak predajní ako české koblihy !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bača z Horného Liptova30. března 2018 23:34

   Súhlas! Som na Teba hrdý, bratku!

   Vymazat
  2. Bohužel máte pravdu, Myslím, že Babiš zklamal hodně lidí.

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  4. 8:32 Ty ses pomátl fašisto ještě tu dá odkaz na takové sračky nadávat našemu odboji.

   Vymazat
  5. 8:32
   F73,Q56,A52,Q54'....A nesnaž se psát slovenský ty KOKOT DŘEVĚNÝ PLECHOM POBITÝ!!!!!☺

   Vymazat
  6. no, já vám Slovákům závidím, máte opravdu větší hrdost než my. Za Rakouska byla Praha téměř německá, česky se začalo mluvit až někdy v druhé pol. 19.století. Pak to byla Praha, kdo boural v roce 1918 památníky z doby Rakouska-Uherska. V r. 1948 to byli zase pražáci, kdo vítal Gotwalda, když se vracel z Hradu. V 1989 to byli zase pražáci, kde byla revoluce proti těm z roku 1948. Byli to pražáci, kteří po revoluci nejvíc rozkradli, včetně fabrik a domů v jiných městech, které dodnes nejsou opravené, nikomu neslouží a hyzdí města. Ano, u nás rozhoduje Praha, podlézáme USA a EU, přitom máme historické zkušenosti, že nás klidně hodí přes palubu - Mnichov. Kdyby nebylo Ruska, tak Česko už neexistuje. Chováme se jako primitivové, nepoužíváme mozek, protože jinak bychom se chovali s rozmyslem a uvážlivěji.

   Vymazat
  7. Bratku 23:03, Uber plynu, máme toho za ušami tiež nemálo, za čo by sa nám dalo kadečo vytknúť. Nebudem konkrétny, netreba hovno rozmazávať. Uznanie patrí českým kamarátom v komentároch, si priznali čo je špatné a neprudili na oplátku proti Slovensku. Asi tých "normálnych" a "rozmýšľajúcich" pribúda, a to je veľmi dobre.

   Vymazat
 3. Máme problémy s ministry spravedlnosti. Němec bez ohledu na všechny odeslal vězněného pedofilního prince do Kateru, no tem mněl štěstí rodina v Kataru ho samozřejmně neuvěznila, ale našim soudům se vysmál.
  Další ignorat ve funkci ministra spravedlnosti za stranu pochybných existencí ANO vydal u nás souzeného ( ne odsouzeného) ruského občana Jevgenie Nikulina do spárů USA "dobrodějů" - nebo masových vrahů?

  OdpovědětVymazat
 4. Moc „hezké" čtení kterak se cizácké zájmy perou v Praze.

  https://cz.sputniknews.com/byznys/201803307061604-eu-euro-lagardeova/

  OdpovědětVymazat
 5. Doufám, že tento exot ve fukci ministra spravedlnosti požádá JAR o vydání p. Krejčíře. Asi za účelem dlouhého prošetřování jeho případu u místních nesvéprávných soudů. Takže se můžeme dočkat dlouhých tahanic na kterých si advokáti namastí kapsy a stát zchutne o několik miliard.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ne ,on byl velkozlodej pekne vypasenej a mel peknou kulatou prdel ,to maji negri radi ,oni si ho tam nechaji na hrani na hoboje

   Vymazat
  2. Za vraždu se v ČR dává 12.5 roku, za neprokázaný "kyber" útok 30 let či více. To je "svoboda a demokracie".

   Vymazat
 6. VK se mýlí, že Miloš Zeman může "tahat za kratší konec provazu", opak je pravdou. Zapomněl, že Andrej Babiš je nyní předsedou vlády v demisi a nemusí být podruhé jmenován prezidentem republiky předsedou vlády.
  "Jen hlupák nikdy nemění svůj názor..."

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zeman ještě nevyčerpal všechny možné tahy. Může například pověřit sestavením vlády někoho jiného než Babiše. Řekněme nějakého tzv. odborníka, který získá podporu opozice i SPD. Nyní je přece jasné, že ANO je pokračováním ODS. Je to takový pták Fénix, který povstal z popela. Jen se Babiš domnívá, že politiku ODS bude dělat lépe a se souhlasem Bruselu.

   Vymazat
  2. Babiš sa jasne odkopal! Zeman by mal vybrať iného premiéra! Preč s Babišom!

   Vymazat
 7. 22:52
  Ti dva budou miláčci ČT a Havlérky, to mají jisté. Babiš si už přísahal pokrevní bratrství s generálním bukem
  Moravcem minulou neděli v ovm. Tipuji, že většina ANO, volila Drahoše, on to již nakousl R. Vondráček, je takový slušný, dal bych mu hlas? Prezidenta Zemana, vzhledem k jeho zdraví, už jen lehce opotřebují. Proto A. B., před volbou prezidenta, vyčinil M. Z. za Mináře a okolí, které mu překáželo. Babiš a spol. je všehoschopný manipulátor a zm€tek!
  Ramón

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 23:27
   Sem jsem byl z neznámých důvodů přesunut???
   Že by měli babišovci vliv i na NR.
   Ramón

   Vymazat
 8. Pelikán stejně jako Stropnický (a další v ANO) jsou "kavárenský" trojský kůň v ANO. Babiš nemá na státníka koule, je to přízemní handlíř, který nakonec vše vyprodá. Bohužel Zeman i Babišovy voliči se zklamou...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prostě klasika, strana plná kariéristů...dříve ODS, někdo stihl i KSČ (naprř. Telička), nyní ANO. Telička, Stropnický i Pelikán jsou jen "šikovní jako jejich rodiče:
   Telička (roč. 1965) se narodil v USA, kde byl jeho otec českým diplomatem. Dětství a školy prožil v zahraničí.
   Stropnický taktéž
   Pelikánův otec (roč. 1928) byl docent vědeckého komunismu na katedře marx.-lenin. na Právech, kde prý po 1948 patřil k velkým studentským bojovníkům proti antikomun. smýšlejícím studentům.
   Proč jsou lidi tak naivní a tolik chtějí věřit pohádkám...?

   Vymazat
  2. Dodatek -matka Irena Pelikánová je soudkyně Tribunálu Soudního dvora EU.
   Jedna z pohádek, co nám vypráví... Děti nemůžou za své rodiče, nesuďme. Jasně, nemůžou, ale peníze a sociální kapitál ziskaný jejich rodiči potomkům jednoznačně náleží.

   Vymazat
  3. Karma a dědičný hřích zapracují, doufám, že když ne na nich, tak na jejich potomcích. Celé vedení ANO jste ubožáci.

   Vymazat
 9. Ryan je nevertrupistice hovado
  Ze se s nim spinite

  OdpovědětVymazat
 10. Zdejším komoušským rusáckým vymatlancům zřejmě paměť moc neslouží a pozapoměli, že Amíci nám před nedávnem zcela nestardandně vydali svého občana Dalgrena i když se na nás mohli vysrat. Takže máme co oplácet.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ty havlistický blbe ,to byl vrah

   Vymazat
  2. 0:40
   No a co ty pičo? Byl to US občan a ty své občany zpravidla do zahraničí nevydávají. Nám Dahlgrena nečekaně v rámci dobrých vztahů zcela vyjímečně ano.

   Vymazat
  3. Američani nic nestandartně nikdy nedělají! Vždy něco za něco! Jejich politika je standartní a průhledná. Nemám rád lidi, kteří si na základě diskuse léčí své mindráky a komplexy urážkami svých spoluobčanů.

   Vymazat
  4. A co by tak s tím Dalgrénem v Americe dělali????....toto je věc politicko-záškodnická,na kterou u nás někdo dojede.....všeho se využije i zneužije,jinak to nejde....

   Vymazat
  5. amik děla vše jen za prachy jinak těžko hrabne pro někoho kdo je nema leda že by misto peněz měl nerostne bohatsvi na nějakou spravedlnost si už ani v čezku davno nikdo nehraje natož že by si kdy hrali ušaci

   Vymazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  7. 0:16 naivní, blbý, či navedený? Dahlgren přece vůbec žádnou sebevraždu nespáchal, ministr ho vydal zpět do USA, ale protože by se vzbouřil plebs a poškodilo by to kobliháře, tak ho vyexpedovali v utajení. Další s falešnou identitou se v USA snadno ztratí :-)

   Vymazat
 11. Kluci ve vládě opět zklamali. Prohráli nám hrdost. Zapojili se do ponižujicích zavodů,kdo rychleji a lépe vyčistí špinavé boty Terezy a Borise. Jestli si někdo myslí, že se tak dostaneme do extraligy, je na omylu naopak klesáme do velmi levné divize.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak zbohatlíci hájí zájmy ČR a lidí. Ti mají starost jen o své peníze. Až si nastudujete proč TGM provedl "pozemkovou reformu" a proč komunisté udělali měnu v 1956, tak tomu budete rozumět více. Proč se říká odborum ČSSD "žluťácké"? V děnách je pravda.

   Vymazat
 12. Já si myslím, že západní demokracie je na tom bledě. nepochybně se teď začnou utahovat šrouby, nepohodlné názory půjdou z kola ven, bude se dbát na jednotu, diferentní osoby budou vyšetřovány a soudci budou uplatňovat více svůj názor bez ohledu na fakta.
  Je ovšem otázkou, jestli to bude trvat jen pár let, nebo zase celou generaci. Mnozí se stáhnou, jiní se konce nedožijí, tak to prostě na tomto světě chodí.

  OdpovědětVymazat
 13. Vyhoštěním Ruských diplomatů
  a vydání mladého Ruského člověka
  na pospas Americké spravedlnosti která mučí své vězně
  se Česká republika definitivně oficiálně
  postavila proti zájmům svých občanů
  a zdravému rozumu.
  Rasistická kampaň vedená západní křesťanskou ideologií
  je totožná s fašizmem*

  OdpovědětVymazat
 14. ParlamentnéListy.sk » Aréna » Monitor » Zabudli ste na klamstvá Blaira o chemických zbraniach v Iraku? Ak nepôjdeme cestou faktov a dialógu, rútime sa do katastrofy, varuje Čaplovič

  OdpovědětVymazat
 15. Toho spratka Babiša ste sa mali dávno zbaviť a vyhostiť do Izraela alebo do sša.Na Slovensku ho nechceme a stačí nám tu Sorošova bábka Kiska s Matovičom,nechcem ich tu.Vám prezident Zeman priniesol aspoň ekonomické investície z Číny a nám Kiska priviesol pozvracané lietadlo z Mexika ktoré sám dokonca obgrcal.Tích Judášov Babiša a Kisku nepovažujem za Slovákov a sú to lotri ktorí si upísali dušu satanovi krvov a zbedačením nás ostatných.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Babiš je přejmenován na Babičoka. Jinak souhlas. Zdravím Slovensko.

   Vymazat
  2. 8:46 přesně vystiženo

   Vymazat
 16. Ahoj Cesti kuci,podla toho co sa za posledne tyzdne stalo je vidiet , ze mame stejne spratky ! Nas Kiska vojnovy stvac a obliz prdel usa je to same jako u Vas !To je teda nadeleni !Skutocne,v usa mucia ludi a kluk sa z toho nedostane i ked to mozno bol previt.Ale usa urcite nie su demokraticka krajina...to slovo mi je uz na bliti.Tak sa drzte kuci a hezke svatky.jozka ze slovenska

  OdpovědětVymazat
 17. Tak se mi zdá, že na obou stranách bývalé republiky máme víc sviňiarov než je třeba. Ať už táhnou všichni do riti. Jenom by mi zajímalo, kde se furt takový bastardi roděj?

  OdpovědětVymazat
 18. Tak ono už to načasování Dalgrenovy sebevraždy 14 dní před rozsudkem odvolacího soudu bylo podivné. Takový milý podpůrný prostředek: Vy jste nám tu zavraždili občana a nechcete nám vydat ruského zločince? A pak zajímavé načasování jednání ÚS. 23.1 zamítli Nikulinovi stížnost. 13.3 ale zrušili účinnost rozsudku městského soudu v Praze o vydání Nikulina a už ve čtvrtek 29.3 urychleně rozhodli, že ho lze vydat. V sobotu totiž 24.3 přiletěl speciální letoun pro převoz zločinců, v pátek 30.3 si pak už Nikulina odvezli. Zvláště Rychetský se činil. A pak u nás jednají soudy nezávisle a svobodně. Takže Ryan si mohl odškrtnout: Nikulin splněno, vrtulníky splněno, Temelín splněno. Dobrá práce na jeden týden dovolené v Absurdistánu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 8:46
   Též jsem se obrátil na ÚSČR, prostřednictvím advokáta, jinak to nejde? Čekal jsem přes dva roky, advokáta vůbec nekontaktovali? Jen mu soudkyně Janů, zaslala rozhodnutí, zamítá se! Šlo o to, že soud nižší instance, ztratil mé DVA SPISY! Svedli vše na povodně, lež omylem je zaslali do jiného města! To mi sdělil advokát, nic s tím nenaděláte. Nešlo o trestnou věc, vše trvalo 17-let! A výsledek nula, soudy jsou prohnilé!!!
   Ramón

   Vymazat
 19. cele je to o tom jak se dva agenti jeden z estebe a druhy z cia dohodli za hlasiteho potlesku posrancu a sernatoru pro tentokrat bez milouše retardovany pelichan už jen vykonal rozkaz jak je zvykem našich prejže ministru spravedlnosti co nedokaži doma udělat pořadek a tak dělaji pořadek v zahraniči určitě zdarma a z přesvědčeni že za penize jde všechno

  OdpovědětVymazat
 20. Soudruzi, měli jste bránit vašeho ruského soudruha Nikulina vašimi těly! Jste k ničemu!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 9.33
   divne, drive jsi byl predsedou KSC a ted jses nejvetsi komunistobijce :):):)

   Vymazat
  2. 9:45 nereagujte na placeného provokatéra, Pepek Vyskoč je tu stále s námi

   Vymazat
 21. Já bych tam jeden ,,argument" viděl. Přijel nám zdůraznit, že nebýt USA, tak naše republika ani nevznikla. No a mnohým politikům, jak se tak říká, povolily svěrače. ( Byl bych raději, kdyby jim povolily nervy !)

  OdpovědětVymazat
 22. 9:45 Ten těžko. Ani neví co je to ten soudruh, jen papouškuje. Při hadráku ho fotr odstříkl do plínky pozdě a tak vznikl náš soudruh.

  OdpovědětVymazat
 23. Celý ten humbuk je předem připravená "akce". Účel této akce se dovíme až časem. Sice nevím, jak to bude trvat dlouho, ale jednou to vyskočí jako DŮKAZ, že se ruští hackeři dopouštěli OVLIVŇOVÁNÍ VOLEB nejen v USA, ale i v jiných zemích. Nikulin se jim totiž "přizná" že se to dělo z nařízení Putina!

  Jak toho dosáhnou, to už si může každý domyslet sám. CUKR a BIČ, případně falešná identita a následné "záhadné ůmrtí". Vidím to spíš na BIČ.

  OdpovědětVymazat
 24. Rusové a Srbové jsou naš bratři . Z našich politiků se stali prodejné děvky .
  Vydali by i svoji matku ! Poslouchají USA a EU na slovo .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pozor! Našimi bratry jsou pouze Slováci. Rusové, Bělorusové, Ukrajinci, Bulhaři, Srbi, Chorvaté a Slovinci jsou bratranci!!

   Vymazat
 25. Západ nás vždy zradil . Proto se prezident Beneš orientoval na Rusko .
  Marcel

  OdpovědětVymazat
 26. Babičok pěkně lezeš do řiti .

  OdpovědětVymazat
 27. Ještě dobře, že ten náš herec Stropnický už "nemaká" na ministerstvu obrany, ten by těžce loboval za ty 10. ti násobně předražené us vrtulníky, oproti jiným a které navíc nemohou létat( resp.startovat) v mrazu. SS musejí svoje předražené zboží prodávat jenom díky politickému, možná i jinému nátlaku, jinak nemaj šanci, naši drazí soudruzi, tedy opravdu drazí a navíc dnes již i špatní. Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. bez obav, Šlechtová to zařídí, má na útraty 155 miliard korun, no a další ministr přidá pár set miliard na předraženou jadernou elektrárnu (připomínám, že premiéra Nečase zlikvidovali právě kvůli dostavbě jaderných reaktorů, protože je slíbil Putinovi)

   Vymazat
  2. Pane Karle z Plzně, vy jste nějak detailně seznámen s podmínkami nákupu víceúčelových vrtulníků pro naši armádu? Který dodavatel nám je dodá ve stejné kvalitě a výbavě desetkrát levněji?
   Díky za info, Petr

   Vymazat
  3. Jediný, kdo se mohl proti nekvalifikovaným nákupům bouřit, byl náčelník GŠ, ten ministryni překážel, tak ho preventivně vyexpedovali, bude vyměněn za loajálnějšího

   Vymazat
  4. Hele, a nebyl to právě pan generál Bečvář, který dost vehementně prosazoval, aby se koupily americké vrtulníky?

   Vymazat
  5. Nevím, neznám, neslyším, ale mám podezření, že na gen.štábu probíhá zemětřesení a ministerstvo ČA je plné pobledlých tváří. Kluci mají ušrum se spodním prádélkem,s padáky, s přezbrojenim tanků a dalšími "výhodným"ivesticemi a prodeji. Uvidíme, fakt je že ženské dovedou uklízet líp.

   Vymazat
  6. 12:45
   No a potom jen stačí počkat až ten emerický zázrak vybuchne. A česká kotlina je volná.

   Vymazat
 28. Ryan si měl odvézt raději Babičoka, chtěl do tepla, tak ho mohl vzít na Quantanamo: https://aeronet.cz/news/velky-patek-v-cesku-babisova-vlada-ukrizovala-jevgenije-nikulina-v-noci-a-potaji-ho-odvezli-americkym-letadlem-do-usa-jeho-obhajce-se-o-tom-dozvedel-az-z-medii-stacily-3-dny-po-ryanove-projevu/

  OdpovědětVymazat
 29. Vrah Dalghren byl vydán zřejmě na základě čistého a účelového rozumu.1.nebudeme ho muset živit ve vězení,
  2.nebo spíš 1. bude se nám to vždycky hodit, když "vstřícné" vydání bezcenného pěšáka můžeme kdykoliv použít jako požadavek na českou stranu 3. Spáchal D.skutečně sebevraždu? Kdo víme?Co víme? Nic nevíme, mohl být převezen do usa jako "brutální nikit".--Babiš, to je jen svinský obchodník, klíč je v odpovědi, proč se tenhle magnát dal na politiku, nevíme.Tam budou vysoké zájmy. Zeman bude nakonec vyšachovaný babišovcemi, protože přese všechno má Z. jiskřičku důvěry k lidem, kdežto tihleti machři mafiánští babinští jsou macchiavelisté.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. viz komentář ve 12:55 Dahlgren přece vůbec žádnou sebevraždu nespáchal, ministr ho vydal zpět do USA, ale protože by se vzbouřil plebs a poškodilo by to kobliháře, tak ho vyexpedovali v utajení. Další s falešnou identitou se v USA snadno ztratí :-)

   Vymazat
  2. 13:01
   Proč se dal Babiš na politiku? Zřejmě proto jako asi 90% těch ostatních, tedy aby byl u zdroje peněz. Pro vybudování svého impéria potřeboval sakra velké úvěry a ty se splácet musí.

   Vymazat
 30. V USA nutí Ruské diplomaty
  aby zradili svoji zemi*
  https://youtu.be/5CYpE1Deck4

  OdpovědětVymazat
 31. A proč si myslíte, že USA nám někdy předkládají argumenty ke svým rozkazům?
  A že v USA ruské diplomaty a také agenty vydírají ke zběhnutí třeba právě konstrukcemi jejich zločinů proti vlastnímu státu - to je odvěká praxe, tak USA dostaly na šibenici nejen dr. Horákovou! Prostě posloužila k rozvoji toužebně USA potřebné studené války a železné opony. A samozřejmě i všichni ti Skripaljové a Liviněnci jsou obětmi jednak své touhy po korupném, sledovaném touhou USA (a jeho vazala Malé Británie) po 3. světové válce a za to pak ti agenti platí svým životem. To je logické.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Teda to by mě zajímalo, jak to konkrétně amíci zařídili, že dr. Milada Horáková skončila rukou bolševikovou na šibenici.

   Vymazat
  2. 13:34 copak vy nevíte, že Urválek byl také jejich agent?

   Vymazat
  3. 13:34 Doporučuji vám knihu Stewarta Stevena "Výbušnina", která u nás vyšla v češtině v roce 1991...

   Vymazat
  4. 14:03 - Zde je link pro stažení:
   www.uloz.to/!rnDJdbFP78e9/steven-stewart-vybusnina-operace-cia-splinter-faktor-1974-pdf

   Vymazat
  5. No - jak dr. Horáková dojela na západní agenty? Přes tajnou schránku, kterou jakoby nešťastnou náhodou agenti pak odtajnili naší STB. Je to jednoduché jako facka. Dr. Horáková a další měli svými rozsudky smrti posloužit k rozpoutání nepokojů v ČSR a tu vodu na mlýn potřeboval dnes již senilní Západ. Dr. Horáková a další prostě naletěli - sami v dobré víře a proto také "přiznávali". To byl náramný komplot, nevím nakolik i v dalších zemích pro USA v nesprávné sféře vlivu.

   Vymazat
 32. :D)))

  https://www.youtube.com/watch?v=x6f1y1jlxQE

  OdpovědětVymazat
 33. Babiš stráví celé 4 roky v předklonu, nakonec bude servilní ještě mnohem víc, než kdy byl Sobotka. Taky proto šel do politiky - aby získal kontakty kde se dá. Co bude potom je mu vlastně úplně jedno, sám řekl, že za ty 4 roky s politikou skončí. Za tu dobu nám sem nejspíš stihne importovat i nějaké ty přebytečné Araby a černochy z Německa, Francie nebo Itálie, jen aby se zavděčil vrchnosti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ještě stihne Dublin IV a Istambul. smlouvu, a přebyteční se dají od nich očekávat:
   http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/vyzva-nemecke-vlade-chci-svuj-zivot-zpatky/

   Vymazat
 34. Rayen: to měl být kandidát na prezidenta, nevím proč ale pro mně - ani náhodou. Co je přičinou? Nevím, Kennedy byl také mladý, ale pro mně sympatický. Lidé se dělí na dva typy: ti co kopou celý život jen pro sebe - to jsou pravičáci - drtiva většina /snad jen mladý Klauss by měl
  moje sympatie/. Pak to jsou ti, kteří celý život se snaží něco udělat pro jiné - s praktickým výsledkem. Nemůžu to nějak blíže rozvést a nastínit tuto tézi, má co dělat s intuitivním odhadem každého člověka. Náhled na něho se může změnit na základě získaných nových informací. Většina pravicových politiků u mně je ve stejném pytli. Tlachají o tom, že chtěji něco udělat pro lidi, zatím jejich vlastním zájmem je jenom jejich zájem. Jelikož to je nežádoucí - oběcně přijimané pravidlo říká, že hájit pouze své zájmy, to je psychopatické - taková osoba se jmenuje narcis - vytvořili si sofistikované téze, že pracují pro lidi. V některých případech to ale vnitřně nesedí, proto někteří pijí - to je případ Kalouska. Člověk nemůže stále dělat něco špatného, i kdyby se sám sebe přesvědčoval, že dělá "dobře".
  Konec, myslím nepříliš vzlétného uvažování. Závěrem: je si třeba uvědomit, že na světě každý existuje jen proto, že pracuje pro druhé lidi. Dokonce zcela o samotě žijící např. zalesácí existují jen na základě směny toho co vyprodukují /uloví/ za věci potřebné pro sebe. Proto, když někdo říká: pracují pro lidi, pozor na něj jestli jeho systém hodnot na zcela čelní místo neklade
  p ř e d e v š í m vlastní osobu. Blíže zde se tato úvaha bohužel vyložit nedá, protože hned nějaký troll namítne, že vlastně všichni kladou na první místo vlastní osobu a ten troll bude mít pravdu. Jako vždy lze použít i zde latinské přísloví Jsou určité meze .... všeho. Necham to takhle, jak jsem to napsal. Snad mě někdo pochopí co jsem myslel a vyjádři to vzletně on. Možná by to šlo napsat takhle: Gausová křivka - na jednou konci jsou lidé, kteří lidskou káru tlačí dopředu, když hodně, potom jsou to lidé svatí - třeba matka Theresa, ale každý skutečně tvůrčí člověk zde patří, např. i ten Gauss. Na druhém konci jsou narcisové. Zde by byli tzv. přátelé smrti podle Fromma, krajním případem je Hitler, Kaligula atd. Pravicoví politici jsou na této křivce od středu směrem k Hitlerovi. Proč? Posuzuje se nakonec, když člověk zemře, výsledek jeho činnosti. Co zůstává za pravicovými politiky. Většinou to je právě destrukce a smrt - obě světové války jsou výsledkem pravicové politiky, one politiky "všechno soukromé je svaté" atd. Kdosi namítne Churchill též tam patří nebo Delano Roosvelt? Též - je to stejný tábor zla. Co udělal Churchill než odstoupil? Ve Foultonu rozpoutal studenou válku, kterou Západ vůbec nepotřeboval. Roosvelt zemřel dříve než mohl odstoupit od New Deal, který kapitalističtí dravci byli mu nuceni povolit, by mu jej po zotavení se kapitalistické ekonomiky opět vzali. A pravicová kára dojela na okraj propasti dneška. Abyste pochopili, to co říkám, museli byste si přečíst něco z Ericha Fromma, který pregnantně vyjadřuje ve svých knihách, co je podstatou člověka - např. kniha Lidské srdce. Podpis: Rádobyfilosof.

  OdpovědětVymazat
 35. Jo, dámy a pánové, to máte tu českou spravedlnost, vycválanou v USA. A to jste si mysleli, že snad bude vydán jmenovaný snad jinam, než nařídí nějaký vrátný z nějaké ministerstva USA české vládě?
  Zajímavý je zájem o pana Krejčíře, když si má chudák odsedět 35 roků v JAR. To nevím, proč má "česká srana" o něj zájem - stačilo by po těch 35 letech - to ho máme, my občané, těch 35 roků živit a šatit? V tom zase bude nějaký kejkl bakalistů v řadách ministrantů:

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naprostý souhlas,pana Krejčíře ponechat v jeho zemi zaslíbené, otčiny se zřekl, tak tu nemá co pohledávat.Na další klienty Interpolu, by bylo dobře nebýt moc aktivní a nenápadně je vyšoupnout za hranice,ať si zásluhy za polapění mohou užít i ostatní.

   Vymazat
 36. A.Babiš "nesoutěží" s M.Zemanem, oba jsou v naprosto odlišné pozici; A.B. nemá moc na výběr.
  Ačkoliv nejsem příznivcem M.Z., nemyslím, že je více mstivý, než kdokoliv jiný a narozdíl od "kohokoliv" dokáže stále slušně analyzovat situaci. Tudíž tipuji, že se na A.B. kvůli jejich rozdílnému přístupu zlobit nebude. Doufám, že je spojuje větší a důležitější cíl...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Docela vám rozumím, jen si tiše přeji, aby ten vyšší cíl byl přínosem pro dolních 10 milionů.

   Vymazat
 37. Dojemné jak zdejším blbečkům strašně moc leží na srdci osud jakéhosi moskevského goldenboye který se topí v prachách, prohání se v Lamborghini, Porsche, jdoucího od večírku k večírku.
  Ve skutečnosti je jim nějaký Nikulin úplně u prdele, ale každý důvod k nadávání na USA a naši vládu se zdejším zoufalcům hodí. A když ho nemají tak si ho vymyslí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Místní zoufalci, na rozdíl od tebe, ty tupé zvíře, mají smysl pro pravo, spravedlnost a nesnášejí šplhavé kolaboranty.

   Vymazat
  2. 19:44
   Haha, blbe, to ti tak žeru. Co ty o tom případu vlastně víš? Jsi jen užitečný idiot ruské propagandy.

   Vymazat
  3. 18:28
   Tak to jsi nám vskutku osvětlil svoji moudrost. Diky. Nemusím poslouchat každého blba který navštíví NR.

   Vymazat
  4. Užitečný idiote ssa propagandy 19:49, Pelikán v demisi provedl nevratný krok, a navíc bez souhlasu sněmovny. Právo je pro gaunery tvého ražení cizí pojem, smrade.

   Vymazat
  5. Ani tak moc nám u srdce pan Nikulin neleží. Leží nám u srdce problémy světového míru, který USA a jeho vazalové považují při dalším trvání za konec současné diktatury kapitálu, za konec USA snah o totální vládu nad Světem. A že z těch Nikulinů dovedou vytřískat nebo topením jinak vydolovat přesně co potřebují pro svojí proválečnou propagandu, to nám lhostejné není. Prostě ty soudobé USA a jeho vazalů snahy o novodobé "kříšťálové noci" z dob nacismu nám už tak lhostejné nejsou. ASI JSME VADNÍ, ŽE NEJSME STAVĚNI NA VRAŽDĚNÍ LIDÍ VE VÁLKÁCH - A TĚCH USA VÁLEK, JSOUCÍCH JIŽ OD TÉ 2. SVĚTOVÉ DO DESÍTEK, MÁME VÍCE NEŽ PO KRK. JSOU TO JIŽ PĚKNÉ MILIONY MRTVÝCH CIVILISTŮ, KTERÉ MAJÍ NA SVĚDOMÍ VLÁDY USA!!!

   Vymazat
 38. Čtrnáctiprocentní negramotnost, šílený dluh. Mučí cizí státní příslušníky. Zaručili se že to neudělají? Bravooo Pelikáne.

  OdpovědětVymazat
 39. Co když je to takhle. Už jsem tady jednou psal, že v tajných službách zpravidla nebývají blbci a dobrý šachista analyzuje situaci až na příštích dvacet tahů. Nikulin může být žolík v boji demokratů proti Trumpovi. Na Quantanámu rozhodně neskončí. Vsadím se, že již jeho cesta do Česka nebyla náhoda nebo omyl a že úplně nakonec místo vězení dostane americké občanství a tučnou rentu. Míra.

  OdpovědětVymazat
 40. Věčně zlomený národ .
  Títo horlivci by vydali i dědu mráze :-)

  OdpovědětVymazat
 41. Samozřejmě, že o vydání nerozhodlo právo a už vůbec ne spravedlnost, ale spíše politika. USA nám vydalo čtyřnásobného vraha Dahlgrena a nemuselo, tak proč mu nevydat na oplátku třeba Nikulina.

  OdpovědětVymazat
 42. Žid s Židem, jak je vidno na obrázku

  OdpovědětVymazat
 43. Když někdo zdrhne z Ruska a hledá azyl v šesku, tak ať si to v jůes užije.

  OdpovědětVymazat
 44. Tiež súlasímsúlasím.Peter s Oravy a Orava je bohatá na prírodu a treba si rodnú rudu ochrániť.Peter s Oravy a na stráž.

  OdpovědětVymazat