Reklama

.

.

středa 7. března 2018

Co všechno můžeme na Slovensku ještě čekat?

J. Kovář 
7.3.2018  ČNL

Jistě to nebude nic nového, co bychom neznali. Politické síly, které nejsou schopné v demokratických volbách uspět, se budou snažit, možná že i všelijakými prostředky, získat alespoň podíl na moci, když už ne moc celou. Jak na to půjdou? Demonstrace, propaganda. Většina zůstane dále většinou, ale aktivní menšina bude budit zdání o opaku. A jako vždy přijdou ke slovu i jidáši, pátá kolona ve vládní koalici. A půjde o to, kdo z koho. Výsledek je nejistý. Je pravděpodobné, že zahraniční vlivy, řečeno šetrně, již na Slovensku v nejrůznějších podobách pracují.


Pan státní tajemník ministerstva zahraničních věcí SR, Ivan Korčok, to řekl dobře. Podle něj "politický vývoj na Slovensku není nijak ovlivňovaný ze zahraničí". Ovšem pan tajemník měl mluvit nejen za svou osobu, ale především z pozice své funkce. A tam by asi musel říci něco jiného. Téměř každému je totiž zřejmé, že pan Soroš ovlivňuje, více či méně, nejeden stát v Evropě. Maďaři o tom mluví již dlouhodobě a hledají cesty, jak sorošovské vlivy v Maďarsku omezit nebo dokonce znemožnit. Mluví o zasahování do jejich vnitřních záležitostí. Že by pan Soroš byl najednou tak útlocitný, a Slovensko ponechal jeho dalšímu vývoji bez dalšího? Vždyť i na Slovensko jeho vlastní poslanci v EU posílají jakousi komisi, která má provést určitá šetření na jeho území .

Pokud se slovenským vyšetřovatelům nepovede v časově přiměřeném době odhalit vrahy a ty, kteří za nimi stojí, vnitroslovenská politická scéna se značně rozvlní.*/ Výsledky však také závisí na politických rozhovorech, které relevantní politické síly povedou. I ty mohou však za určitých okolností vést ke změnám na vládní úrovni. Zvláště když opozice se bude snažit vyhrát střet s pozicí víceméně nedemokratickými prostředky. Zejména když opozici podpoří nevládní organizace, média a určité zahraniční síly, aby Slovensko nevybočovalo z nastíněné eurounijní cesty. SR se pak může stát odstrašujícím příkladem pro ty státy, které by uvažovaly o nějaké samostatné cestě a netleskaly dostatečně silně plánům na vytvoření eurofederace, na ústřední rozdělování migrantů a na vše další, o čem páni z Bruselu a Berlína, případně i z Paříže, ve své nekonečné moudrosti dobrácky rozhodnou ve „prospěch národů“, které do své budoucnosti nejsou schopny ani vhlédnout a proto musí s vděčností na všechny budoucí časy přijímat vše to, co za ně rada moudrých v EU rozhodla.
 
- - - 

Pozn. red. NR: Podle informací, které hovoří o situaci na místě činu, šlo pravděpodobně o vraždu amatérskou, spáchanou osobou, kterou oba zavraždění dobře znali a které oba zavraždění důvěřovali. Zatímco zavražděná Martina Kušnírová hovořila s vrahem v přízemí, zavražděný Ján Kuciak si odskočil do sklepa, kde se zdržel. Ona byla střelena zblízka do hlavy (poprava), on byl střelen do nohy a následně do hrudi, což ukazuje na sekundární oběť. Na místě byla nalezena rozsypaná nevystřílená munice. Velkou chybu učinil hned na začátku vyšetřování slovenský policejní ředitel Gašpar, když začal mluvit o nájemné vraždě související s prací zavražděného novináře. To ostatní je smutné divadlo opozice, která podobně jako v Čechách není schopna vyhrát v demokratických volbách a tak zkouší "majdanit".

45 komentářů :

 1. Bože ať to dobře dopadne.I u nás se různí zhrzení Kalousci, Hermanové, Gazdíkové a další kolaboranti jako Pehe , Halík, atd.,snaží vyvolat demonstrace pod jakoukoliv záminkou.Parlamentní ani prezidentské volby nedopadly jak oni chtěli, tak je třeba proti demokracii bojovat.Jen aby nebyli mrtví.Pak může nastat další Ukrajina.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Majdaniste se nezastavi .Jak rika ceske prislovi :Kdo chce psa bit hul s najde.(nebo si ji vyrobi )V dejinach je prikladu mnoho .Gliwice,Tonkinsky zaliv ,11.zari ,Jizni Osetie atd.atd.

   Vymazat
 2. ALL THANKS TO UPSTART LOAN AM NOW FINANCIALLY STABLE . upstartloan@yahoo.com
  I am Michelle Huxford from Casper, Wyoming. I was in a very chronic financial issue and terminal health situation some few weeks back. After all my search for assistance from friends and neighbors proved abortive, I feel there was no one who truly cares. I became so emaciated due to lack of good food and my 2 kids age 5 and 8 were not also good looking due to lack of proper care as a result of finance. One faithful morning I saw an old time friend of my late husband and I told him all I have been going through and he said the only way he could help was to direct me to a good loan agency that also helped him, He explained to me on how he was financially down and how he got boosted by this loan agency UPSTART LOAN INC ( upstartloan@yahoo.com ) who grant him 245,000 USD loan at an affordable rate. He further assured me that they were the only legit loan firm he found in the quest of seeking for loan after been scammed by various fake loan lenders online. He gave me their email: upstartloan@yahoo.com or text/call (574) 301-1639, That was how i applied and was also granted a loan and my life changed for the good. CONTACT THE ONLY GENUINE LENDERS( UPSTART LOAN INC) VIA email: upstartloan@yahoo.com or call +1 (574) 301-1639 to resolve your financial mess.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Spam, pro Policii české republiky... k dalšímu opatření!

   Vymazat
  2. Milý americký příteli,tvůj liberální produkt u nás asi nikoho nepřesvědčí.Neb ti co by ti snad uvěřili neumí anglicky.

   Vymazat
  3. Was is Das ?

   Vymazat
  4. Kdo si to přeložil do češtiny (12:49) lehce zjistil, že jde o typickou reklamu (z anglofonní země). To sem vůbec nepatří a měla by se smazat, aby tyto "móresy" někdo neopakoval.

   Vymazat
  5. HELE, JDU VOLAT DO AMERIKY PRO PUJCKU.

   Reklama je kdyz znam podnik a nabizi urcity produkt. V tomto konkretnim pripade, podnik neni znam, pouze nejaky e-mail. Vsadim se, kdyz tam napisete, obdrzite obratem zpravu ve ktere vas budou vyzyvat k uvedeni osobnich udaju vcetne bankovniho spojeni (kam by se udajne mela poslat pujcka). Dale tento dobrodruh zmizi a po par tydnech zacnou se hrnout spamy. Vase osobni udaje budou prodany a nekdo na tom vydela.

   Vsechni se budou mit dobre, jen ne Vy.

   Vymazat
  6. Bábka Hranol a za ním Doňa Mária - skutočná a vládkyňa nášho Chumajova pod Tatrami! - https://media.novinky.cz/268/532684-original1-dsyjz.jpg

   Vymazat
  7. Tu reklamu 12:49 smaže kdo?

   Vymazat
 3. Opozicia spraví Majdan, a môžu sa opožičnici tešiť aj Donbas!!

  Známými obrazy ze Zjevení jsou např. čtyři apokalyptičtí jezdci (kap. 6), 144 000 spravedlivých vykoupených (kap. 7), dva svědkové, kteří jsou zabiti a pak vstanou z mrtvých (kap. 11), žena oděná sluncem a ohrožená drakem, který chce pohltit dítě, které má porodit (kap. 12), dravé šelmy vládnoucí světu a číslo, kterým jsou označeni jejich uctívači (kap. 13, „číslo Antikrista“ je 666), rozhodující bitva u Armageddonu (Zj 16,16), odsouzení nevěstky opilé krví mučedníků a pád Velkého Babylónu (kap. 17–18), beránkova svatba (kap. 19), tisíciletá říše Kristova (kap. 20), nebeský Jeruzalém (kap. 21–22).

  OdpovědětVymazat
 4. Co všechno můžeme v Čechách ještě čekat ?*

  OdpovědětVymazat
 5. Na náměstích na Slovensku tak na náměstích v Čechách demonstrují tisíce lidí, kteří křičím v obou státech proti vládě a o demisi vlády. Ano jej jich několik tisíc, jak donekonečna a pořád dokola opakuje televize. No a co? Proč no a co? Prostě proto, že jak Fica tak Babiše a Zemana zvolili miliony lidí a na rozdíl od studentů, kteří nemají problém kdykoliv jít na demonstrace organizované stranami které prohráli volby. Tyto strany, které prohrály volby mají jednoho velkého spojence a to jsou sdělovací prostředky, které dnes a denně štvou proti legálně a demokraticky zvoleným zástupcům. V každém případě v obou případech jde tady o pokus o puč, neboli převrat a to blokem stran, které si říkají. Má to jednoho a toho samého jmenovatele, velvyslanectví USA které provádí barevné revoluce po celém světě.

  OdpovědětVymazat
 6. Sledoval jsem na TA3 tiskovku jednoho z objednavatelů vraždy, Matoviče, kde byl i spolupachatel od Sulíka a kohorta dam, v čele s jistou Durišovou.
  Nechali zabít nějakou novinářskou nulu, navíc bydlící v nějaké díře zvané Velká Mača, kde byl ideální terén a podmínky pro nepozorované vniknutí. S jistotou že se na vraha nepřijde, teď rozjeli pouliční nepokoje za pomoci mladých hlupáku a stejné verbeže, lichvářů a prostitutek, jako u nás. V pátek chtějí vykonat po svých ukrajinských vzorech, Majdan. Navíc za asistence samotného prezidenta, přítele Porošenka, Kisky. Jen úplnému hlupákovi unikne, kdo má zájem na vraždě toho nešťastníka. Navíc ta holka tomu všemu dodala jistý patos.
  Takž i slovenští pseudodemokrati ukázali svou tvář a touhu po demokracii. S pomoci ulice, o které se pravice vždy vyjadřovala hanlivě. Zajímavá ukázka demokracie uvnitř tohoto spolku je, že ke svému usnesení budou hlasovat veřejně, což je taky jeden ze znaků totality, který vyčítali levici.
  Za Fica a spol bych ruku do ohně nevložil, ale toho hnoje co na něj kydal Matovič, bylo moc. Že prý bydlí ve slonovinové věži, jakoby on bydlel v paneláku.
  Slovensko jak známo i u nás, je nuceno zbrojit či přezbrojovat, hlavně koupit americké vrtulníky a letadla.
  Ten poblblík Matovič to začal vyčítat Ficovi, jako by on kdyby se dostal ke korytu to nemusel dělat.
  No, přál bych fašounské pravici na Slovensku, aby se zase po hubených létech dostali k vytouženým korytům. Střídání u koryt je hlavní zásada buržujské demokracie. Pokud to jde tak zatím pomocí voleb, kdy se vždy najde dosatek blbců, hlavně těch mladých. Jejich vládnutí by mělo jepičí život, jako jejich všechny vlády v posledním období. Začala by reprivatizace, obnova komerčních pojišťoven a těm mladým blbům by za odměnu zrušili dopravu zdarma.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Plný souhlas.V české kotlině zatím s medialních pout se oprostil Jaromír Soukup, jak dlouho se udrží? Bakalovská státní televize už po něm jde.

   Vymazat
  2. Za všechno může lůza! Kdyby se lůzokracie (tzv. demokracie) zakázala a vlády se ujala legitimní moc, tyto věci by se neděly a pokud děly, vyšetřovala by je Ochranka a to tak že by nechala pověsit každého desátého lůzra, buřiče a komunistu na strom pro výstrahu a byl by klid na obnovenou v plné šíři robotu a zavládla by opět úcta k Bohu, panovníkovi a říši!

   Vymazat
  3. A proč komunistu? Proč ne modrýho ptáka nebo oranžovýho pitomce? některého z tý hromady lumpů a zlodějů ty praštěnej všiváku 15.47? Co meleš pořád o komunistech, kteří nejsou u moci už třicet let - tak kdo rozkradl, vyraboval, zdecimoval a zničil republiku ty diskuzní hovniváre? Lůzr a buřič - to by měli oběsit tebe? Jsem pro!

   Vymazat
  4. 13:55, Jano Kuciak byl sice mladý, ale podle mnohých nadaný novinář. V žádném případě to nebyla nula. Cynismus je sice taky legitimní projev, ale češtině může rozumět někdo, koho se to dotkne.

   Vymazat
  5. 18:38 Komouši tu řáděj v Evropě minimálně od Světový války! Je to ohavná antiárijská slota! - http://astraea.cz/zaklady-jedenadvacateho-stoleti-michael-omeara/

   Vymazat
  6. 18:38 Tebe ani nepověsej, chcípneš někde pod mostem jako každá podobná komoušská zdechlina neschopná života bez nafetování prdy svýho kreténskýho liliputního fýrera z Kremlu. Ten ovšem bude mít špagát excelentní!:) - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/EkGqBuz.jpg

   Vymazat
 7. Z článku vyplývá, že šlo o vraždu ze žárlivosti (vrah zabil nejprve ženu a při odchodu z domu i novináře, který se vracel z garáže). Jak se vše bude vyvíjet, pokud by o podporu veřejnosti formou shromáždění na náměstích požádal R. Fico nebo někdo z jeho okolí?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Z článku nic podobného nevyplývá a dokonce ani z poznámky redakce. Kde to nabrali, nevím, ale s podivuhodnou rychlostí na to opozice zareagovala.

   Vymazat
 8. Už chytli toho hocha, co chodil s Martinou Kušnírovovou před tím novinářem?

  OdpovědětVymazat
 9. Majetek,prachy,odmítnutý milenec náruživé děvy, těch motivů je řada.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, nielen ja, ale aj mnohí naši i vaši novinári majú dojem, že ide o vyššie záujmy - rozbiť súdržnosť V4, aby mohli prejsť nové navrhované projekty - naposledy Istanbulská dohoda. Aj ten postreh A 13:55 o nakupovaní zbraní, je takisto možný.. Nemáte to ani vy v Čechách ľahké, zmanipulovaní poslanci odvolávajú práve teraz v snemovni Tomia Okamuru. Zdá sa, že tlak je na všetky strany!!MK

   Vymazat
  2. 15:01 "Majetek,prachy,odmítnutý milenec náruživé děvy, těch motivů je řada." - Je to
   otázka času, než se řada těch motivů prošetří.
   Proto matovičové "napredujú", aby se události vyvijely podle nich. Jako při privatizaci předbíhali "ekonomové" před právníky, tak ženou serešové protestní akce
   před zjevení pravdy. sck

   Vymazat
 10. v skutočnosti to tak nebolo - tento dom je len prízemný, nemá poschodie, je podpivničený,dotyčný možno naozaj šiel za snúbenicou, skutočne bola strelená do hlavy pomerne zblízka, ale pištoľ sa zasekla, musel ju prenabíjať a pritom vyskočí jedna nábojnica, prípadne musel dvakrát, hovorí sa len o jednom náboji, ten typ domu poznám, z kuchyne sa ide chodbičkou doľava smerom k východu do záhrady, potom je pár schodov, odpočívadlo tesne pred dverami von a schody doprava do pivnice, tam sa stretol vrah s obeťou a strelil ho z bezprostrednej blízkosti, žiadna noha sa nespomína, miesto vstrelu je opálené, hneď otvoril dvere a ušiel, na profíka veľmi nebezpečné, lebo hocikto sa mohol objaviť na ulici, a aj mohol sa vrátiť majiteľ nabíjačky, len tak, či funguje, to sa na dedine robí, aspoň zabijem čas a aj pohárik bodne, či pomôžem keby to nešlo, riziko tak pripravenej vraždy skutočne veľké, že to využili opozičné strany, no rukopis je zrejmý, podobne ako v USA, či u vás, voľby musia byť v réžii demokratov, už sa ani netaja tým, že všeobecné volebné právo je chybou, voliť budú tak ako na Hellade len majetní, termín Grécko je nesprávny, žiadne staroveké Grécko neexistovalo, nikdy.....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. polisi idu mimo......obec velka maca je v srdci jedinej slovenskej mafie na slovensku......policia si s nou nevie dat rady uz roky.ked ze je prepletena s policiou......!!!!!!preco to pisem?????ti nas blbci nahanaju nejakych talianov....kocnera....smerakov....blbost!!!!!!!!keby ho zabili kvoli praci.prevratia mu byt na ruby....pocitac zoberu....a pod.......nic takeho sa nestalo.......myslim si ze cele to je o inom..... bojim sa to napisat aby som neskoncil podobne.....je to sice konspiracia ale ma logiku......na rozdiel od talianskej stopy a kocnera.........to je zufalstvo nasej policie.aby ukazala ze nieco robi.......toto nama podla mna nic spolocneho s jeho pracou.....podla mna to vyuzili na pomstu...........!!!!!!!!!

   Vymazat
 11. Stále mi to pripadá ako súboj medzi slovenskou-tunelárskou mafiou (ficovci, dankovci, bugárovci) a medzinárodnou-chazarskou mafiou (média, mimovládky, opzícia, prezident ako agent-provokatér, Demešove analýzy, Sorošove peniaze).
  Samozrejme ide aj o rozvalenie a oslabenie V4.
  Skrátka premiér Fico málo chodil na americkú ambasádu, to sa v kolónii alebo banánovej repuplike nerobí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je mi samozřejmě líto ztraceného života dvou mladých lidí, ale současně se mi zvedá žaludek z toho naprosto nechutného zneužívání jejich smrti k politickým hrátkám. Prý dokonce na Slovensko jede nějaká vyšetřovací komise EU. To je prostě skandál! Když ve Francii nedávno vystříleli celou redakci, tak nikdo nepožadoval rezignaci ministra vnitra, předsedy vlády apod. Politici EU si jen nechali udělat dojímavou společnou fotku. Prostě pokrytecký hnus...

   Vymazat
  2. Podle rychlosti protiakce synchronizované i S ČR to vypadá na sakrální vraždu těch dvou mladých.

   Vymazat
  3. 17:30 y vole !

   Vymazat
 12. Tož na Slovači ožili Hlinkovci a Tissovci, v Česku Gajdové, Národní souručenství a hlavně Kuratorium pod vedením Moravce.
  Jinak připojená poznámka NR je dobrá. Někomu zatímní diktatura nestačí a potřebuje, aby se přitvrdila. Čím více "kapitalistického liberalismu" tím méně občanské demokracie. Za té prý hyne kapitalismus.

  OdpovědětVymazat
 13. To co sa deje na Slovensku .to uz nema obdoby......vrazda mladych ludi je vyuzivana na politicky hyenizmus.....nikdy som Fica nevolil....ale kazdy den pocuvat dristy psychopata Matovica......Sulika.co sa uz citi buducim premierom......Nicholsnovej.....tak ta je zvlastny pripad!!!!!!To je krava prveho stupna!!!!Tu mat doma tak sa bud obesim alebo ju zaskrtim.....Strasne sprosta zena!!!!!Co jej daju precitat.to precita.......a taka dolezita sa robi!!!!!!chudera blba ledva gymnazium dostudovala azmaturovala......A ona chce kandidovat na prezidentsku funkciu ak ju oslovia......zbohom zdavy rozum ak taky ludia sa dostanu do vlady........!!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tu madam Nicholson jsem viděl v televizi v diskusi s ministrem vnitra. Naprosto očividná hysterka, navíc neobyčejně drzá. Tak tohle si bratři Slováci fakt nezaslouží...

   Vymazat
  2. 18:31 "Tu mat doma tak sa bud obesim alebo ju zaskrtim....." - Zaškrtit ji měl Nicholson! Nejmíň 3x!

   Vymazat
 14. Opozice definitivně sundala škrabošku- chce odvolat vládu v parlamentu. U nás panují TV informace, jenže jako obvykle přísně jednostranné. Třeba Hlavné zprávy převrat nepropagují. A zdá se, že pučisté podcenili situaci v parlamentu. Dost pochybuji,že se k nim připojí Kotlebovci, silně národovečtí a euroskeptičtí.

  OdpovědětVymazat
 15. Zatím se zdá, že všude tam, kde USA rozhodly o uskutečnění barevné revoluce, všude se jim to podařilo. Jsou to Severoafrické státy, Ukrajina, nyní Slovensko. Děje se tak na základě dlouhodobé činnosti velvyslanectví USA, které řídí sdělovací prostředky v každém státě a USA dále má v každém státě svoje tzv. univerzity, kde se učí mladí lidé jak rozvracet svůj stát. Je zcela známá skutečnost, že v každé Evropské vládě je několik lidí přímo napojených na CIA a pracující pro USA. Všude tam, kde USA nemá zcela pod kontrolou situaci ve státě následuje připravený rozvrat, tak jak k němu dochází nyní na Slovensku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nebuďme tak skeptičtí, v Maďarsku se Sorošovcům nedaří a zřejmě nezdaří. Musíme doufat, že se nebude dařit Sorošovcům na Slovensku a také že i Babiš si rozmyslí etablování 5 kolony ze stejné dílny a vyhoštěné z Maďarska u ČR. To bude rozhodující krok - poddá-li se, bude ztracen a s ním i celé ANO, bohužel. Zdálo se, že ta strana má nakročeno celkem slušným směrem k rozvoji státu a společnosti, snad dokonce na pár desetiletí. Ale na straně druhé, pokud se poddá, vrátí se voliči ke KSČM v trojnásobku a tip-TOP či luďáci odejdou z nevděčné do věčné žvanírny - během.

   Vymazat
 16. K vrazde J.Kuciaka.....nemas motiv...nemas vraha!!!!!!Vsetko co doteraz slovenska policia vysetruje je blbost......keby zomrel kvoli praci byt by bol prehladany.....pocitac ukradnuty.......ale nic take sa nestalo!!!!a preco??????lebo bol zabity kvoli niecomu uplne inemu.........!!!!!!!!!co nema nic spolocne s jeho pracou!!!!!!!! niekto im dobre poradil zo slovenskych novinarov ako sa pomstit gasparovi.kalinakovi.......pozri si v googli strelba v opoji a mozno ti to dojde......!!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 17. Kdesi jsem četl, že zavražděný J. Kuciak měl mít v přízemní garáži Lamborghini. Pokud, tak není pravděpodobné, že by u novějšího dobíjel autobaterii ... Co máte kdo na to?

  OdpovědětVymazat
 18. Je vidět jaké bestie havloidi jsou jak v Čechách tak na Slovensku.

  OdpovědětVymazat
 19. žiadna taká garáž tam nie je - auto stálo vonku za domom

  OdpovědětVymazat