Reklama

.

.

sobota 10. března 2018

Další vývoj?

10. 3. 2018
Co se musí stát, aby si evropské země udržely kulturní identitu a státnost...

20 komentářů :

 1. Kulturní identu již "národy" Eu dávno nemají, nahradili ji civilizační, jak to odpovídá pokroku těla se zaostalým duchem. Svaly, to je důležité, zaostalci, zahoďte své mozkové závity, osvoboďte se od myšlení, kór když ho tak bolestně prožíváte. Státnost, tu ještě Brusel dovoluje? Snad Němcům, možná Francouzům, ale kdo jsou ti podlidé v srdci Evropy, co zavazí Deutschland, Deutschland über alles!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na hlavách budete mít turbany a na nohou opánky, nebudete naříkat ani plakat; zahynete pro své nepravosti a jen budete vzdychat jeden přes druhého. (Písmo Svaté, Ezechiel 24,23)

   Vymazat
  2. Hlavy na ty turbany NEBUDOU..Jen optimisti asi na 5 minut.Je neuveritelne ze pres velke nebezpeci nikdo se nebrani..

   Vymazat
  3. Bezpochyby tak i Německo přestává být německé! Dnešní Pseudoněmci jsou jen pouhé nemnožící se a proto vymírající polobuzny schopné plivat na pokyn cizáků na dějiny svého vlastního národa! Nad zájem národa je jim sloužit té nejodpornější xenofilské havěti, hodlající podkopat a zničit základy naší - tedy Bílé civilizace!! Německo po svém sjednocení se nikomu zvenčí "otvírat" nepotřebovalo! Samo kolonizovalo a rozvíjelo se! Německá Jihozápadní Afrika se stala domovem pro statisíce Němců, kteří tam byli svrchovanými pány a místním lidožroutům, různým těm Herrerům apod. předali základy kulturního chování! A sami si žádnýho z nich, aby je čímkoliv "obohacoval" do Německa nepustili! A proto bývávali hrdými Němci! Kdyby se nevzdali, tak by je nikdo porazit nedokázal. To že válka skončila je pouze dílem politiky bílé Ameriky (+ Stalina a jeho známému "Hitlerové přicházejí a odcházejí, ale německý národ a stát zůstává!") , která dala jisté přísliby vládnoucím německým kruhům, že na tom budou lépe než s Hitlerem. T co vyvolali obě světové války původně počítali právě s Německem! Přesedlali až v důsledku podobných příslibů od Bílých Britů:)) Takový paradox dějin - https://www.protiprudu.org/mytus-o-nemecku-ako-narode-zla-cast-2/

   Vymazat
 2. Obávám se, že věci zašly už příliš daleko a Evropě, alespoň té na západ od nás, už není pomoci. I když se v lidech začíná probouzet pud sebezáchovy, probouzí se velmi pomalu. A čas je právě to, co pracuje nyní proti lidem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Toto praví Hospodin: „Hle, vzbudím proti Babylónu zkázonosný vítr, proti obyvatelům onoho ‚srdce mých protivníků‘. Pošlu na Babylón cizáky a ti jej rozptýlí, vylidní jeho zemi, budou proti němu ze všech stran v jeho zlý den. (Písmo Svaté, Jeremiáš 51,1-2)

   Vymazat
  2. Odpověď pro "11.března 2018 0:44"
   Hospodin=Jahve=Jehova, tedy mstivý, žárlivý a nenávistný Bůh Temnoty lačnící po krvi, po krvavých obětech a krvavých rituálech. Jedině prolitá krev lidí a zvířat je to, co mu přináší pocit uspokojení a co posiluje jeho vliv na Zemi.

   Vymazat
  3. V tom se ukázala Boží láska k nám, že Bůh poslal na svět svého jediného Syna, abychom skrze něho měli život.
   V tom je láska: ne že my jsme si zamilovali Boha, ale že on si zamiloval nás a poslal svého Syna jako oběť smíření za naše hříchy. Evangelium (Písmo Svaté, 1. List Janův 9,10)

   Vymazat
  4. Náboženství a bohové jsou typickým fake news!

   Vymazat
 3. Šmarjapano, zase žvásty tohoto blba o jakémsi tajemném Globálním prediktorovi který vše organizuje a vše řídí. Připadá mi to jako nová forma náboženství pro jednoduché blby kteří nejsou schopni pobrat složitost světa a potřebují na vše jednoduché vysvětlení.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nechtěl jsem reagovat, ale nakonec alespoň krátkou poznámku.
   Zdá se vám, že by se chování Bruselu, potažmo západu, dalo ještě omluvit lidskou blbostí? Že by mohla Merkelová, Holland, Juncker a další říct, po všech těch zločinech napáchaných muslimy v Evropě, spletli jsme se? Západní špičky již dávno minuly pomyslný bod lidské blbosti. Dnes se již pohybují někde mezi šílenstvím a konspiračním spiknutím. Můžete si vybrat.

   Vymazat
  2. 19:29
   jako blb,vlastně megablb se projevujete vy

   Vymazat
  3. Pro 19.29
   zkuste zformulovat váš názor na migraci

   Vymazat
  4. 19,29 zformuluje tak akorát velké kulové, protože on do blbů nadává ostatním, zatímco sám je králem všech blbů. On vůbec nemá ani tušení, kde a jaká je pravda, to asi nikdo z nás, ale bude se tu naparovat. Fuj.

   Vymazat
  5. 10. března 2018 19:29
   Ty moulo Ty vůbec nevíš o čem mluvíš. Asi máš maximálně Serešovi školy. Nebo školy po r. 2000. Nebo jsi členem neziskových organizací nedej pánbuh členem Jandova komanda.
   Václav

   Vymazat
 4. mne zarazilo, že po měsících posměchu těm kdo uvěřili v no go zóny a to ze strany francouzských švédských i našich politiků, blisty se tím živily po měsíce... a najednou vyleze Merkelka mluví o nich taky....je něco shnilého v EU

  OdpovědětVymazat
 5. 19:29 - mas nejaky nazor ? Nebo jen nadavky ? TY HNUPE !

  OdpovědětVymazat
 6. Jen svinské usa obětují celou Evropu na válku s Ruskem proto jsem cpou migranty. Ale i kdyby sem přestěhovali celou Afriku tak jim to nepomůže počty by nehrály roli.
  Pjakin to ve videu dobře objasnil.

  OdpovědětVymazat
 7. Německo,Francie i Anglie,už jsou v tom až po krk.Říkalo se do dvaceti let,ale ono to nebude trvat ani deset let a Německo,Francie,Anglie,budou muslimské ze vším všudy.Co je ale horší,tyto státy proti tomu nepodnikají,neprotestují,nesnaží se vlády tomu zabránit.
  Co ale ještě dělají,vnucují to všem státům v Evropě,pod pohrůžkou soudů,pokut,odebrání EU dotací.
  Jenže,všimnete si,posílají je sem dopravními prostředky,pak musíme s nimi něco dělat.Kde je naše vláda,ministerstvo vnitra,celní správa,zastavovat už na hranicích,nepouštět do vnitrozemí a když už,doprovodit je na Německé hranice,ať jdou tam kam chtějí.

  OdpovědětVymazat