Reklama

pátek 2. března 2018

Eurokomise žádá do hodiny mazat nepohodlné příspěvky z Facebooku a dalších sociálních sítí, píší na Idnesu!

Adam Mikulášek
2.3. 2018   Rukojmí
Už jim nestačí do 24ti hodin jako v Německu, eurokomisařka pro nespravedlnost Věra Jourová se nepostavila proti!
Tak odcitujme, jak o věci smýšlí paní komisařka za Babišovo hnutí ANO:

„Odstraňování obsahu by mělo být přiměřené a zároveň respektovat svobodu projevu. Potřebujeme záruky, aby nebyl mazán i legální obsah. Vše je o rovnováze,“ uvedla unijní komisařka pro spravedlnost Věra Jourová.
Ultimátum EU: Nesnášenlivé příspěvky musíte smazat 60 minut od zveřejnění

Ani slovíčko o tom, že již současný „německý model“ je v podstatě cenzurou, že se mažou často i nevinné vtípky, dokonce se cenzurují i soukromé zprávy, což jsem sám zakusil ještě dávno před migrační krizí, když mi Facebook nechtěl pustit nesmyslně blokovaný odkaz na stránku Ligy vozíčkářů…, ano, čtete dobře, nikoli u veřejného příspěvku, ale v soukromé zprávě!!!

Dokonce si paní Jourová ani netroufne, nebo spíše ani nechce troufnout…, protestovat proti nesmyslně krátké šedesátiminutové lhůtě. Vždyť sama před časem znechuceně zrušila svůj facebookový účet, když tuto sociální síť označila jako „dálnici nenávisti“! Takoví lidé „hájí“ zájmy České republiky v Evropské unii!

A stejní lidé vykřikují různé ty jejich bláboly o „návratu totality“, např. v souvislosti se znovuzvolením pana Ondráčka za předsedu sněmovní komise pro kontrolu GIBS! Na jedné straně mlčí, nebo rovnou schvalují bezprecedentní pošlapávání svobody projevu nejvyšším orgánem Evropské unie, jejímiž jsme členy, jde tedy o ohrožení i naší vlastní svobody projevu na internetu, a jedním dechem se zaštíťují „svobodou a demokracií“!

Gratuluji ke zvolení panu Ondráčkovi už proto, že tím pokrytci typu Jakubů Jandů, Ivanů Gabalů či Robertů Pelikánů dostali zasloužený políček. Nejsem člověk, jenž touží vést minulou válku, když nám hrozí úplně jiná a stejně nebezpečná válka současná.

Naopak jsem přesvědčen, že v boji proti nastupujícím „euronáckům“ je potřeba se sjednotit, od liberálů po konzervativce, od studentů po seniory a od Komunistů po Svobodné! Stejně, jako se západ spojil se Sovětským svazem ve společné válce proti nacizmu a fašizmu, je třeba se nyní sjednotit ve společném boji proti novému fašizmu, pod zástěrkou „solidarity“, „tolerance“, „lidských práv“, „liberální demokracie“ a „evropských hodnot“. Tento nový eurofašizmus totiž všechny tyto vznosné principy a ideály bohapustě popírá, ač to stále mnoho „eurověřících“ odmítá uznat.

31 komentářů :

 1. Na FB nejsem, ale cenzura v podání EK je hnus.
  Skutečně netuším, co v tom odporném spolku s názvem EU pořád hledáme!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:07

   Lid versus Larry Flynt
   režie - Miloš Forman
   "Jde o zakázané složení jednotlivých písmenek - jde o utichnutí svobody slova, používat je budou moci, jen vyvolení otrokáři".

   Smazat
  2. Vidím že se tady vloupal nějaký demokrat. A je jedno zda asociální, obšanský, lidomilný či starostlivý. Možná i sama joujourová. Oni tam ti anone mají různé ptáčky, jako ten pelikánek, co tak plakal nad volbou toho z ksč.

   Smazat
 2. Tam se vůbec nejedná jestli pan Ondráček byl či nebyl před 30 ti léty u SNB,ale že se jedná o čestného chlapa ničím nezatíženého mimo toho,že byl policajtem a proto to vyvolává panickou hrůzu,že bude vidět do karet.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pohotovostní pluk VB byl nástupní školou. T=měř každej policajt za komančů, co nebyl po vojně, tam byl. Učili je tam číst, psát a když ho naučili telefonovat, dostal tři frčky a šel do světa (berte to jako nadsázku - byla to prostě praporčická škola pro policejní elévy).

   Smazat
  2. Po vojně v dubnu 1989 jsem měl na přání otce jít k pohotovostnímu zboru Jelikož za dva roky v zeleném mundúru jsem už nechtěl jít do další pakárny a raději jsem oblékl mundur ryflový . Zatím jsem pro eu ale takový lidé Jako Jourová , Junker , Merkel dělají vše proto abych volil NE. eu . Marcel

   Smazat
 3. Pekny vezeni je to EU

  OdpovědětSmazat
 4. Je třeba vystoupit z diktatury eu možná to občanům dojde a budou volit SPD.

  OdpovědětSmazat
 5. CENZORI - jednou se budete omlouvat pred soudem !

  OdpovědětSmazat
 6. Jak hlasovali poslanci ostatních stran, jaké mají názory?

  OdpovědětSmazat
 7. Už se někomu stalo že na Seznamu mu vymazali všechny složky v emailu ?
  Mě dvakrát :))
  Od té doby mám na bedně nálepku :
  POZOR ! NEPŘÍTEL NASLOUCHÁ* ,

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 2:06

   Zmínil jsem se v e-mailu na Seznam.cz o kamaráčovtu a zlodějinách Kalouska a zbrojaře z Omnipolu Hávy. O kterém se jako o Kellnerovi a dalších, nesmí v médiích mluvit.
   Odeslal jsem příbuznému žijícímu v Kanadě a přišlo mi, že provádím nelegální činnost a tři neděle, jsem k němu neměl spojení. Takže jsme sakra pod kontrolou.
   A další důležitá vyčůranost na lidi, odblokování mobilu otiskem prstu, málokdo si uvědomuje, že dobrovolně odevzdává svůj nejosobnější důkaz totožnosti neznámým ... DOBROVOLNĚ!

   Ramón

   Smazat
 8. A máte po vtákach konspirátoři protidemokratické živly ha ha hááá:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))):-DDDDD-DDDDD:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Musleli jste že mladí s netem vám vyhrajou volby :-)
   Smůla , mladých je stále míň a míň a my staří máme také met :-) :-) :-)

   Smazat
 9. Demolraciji si ubránime i za cenu totálni totality jak nás učili ve school škole kterou založil otec nádora Václav Havel s knížetem Karlem Svarcenegrem a pujdeme vsříc novim zítřkum pod vedením mámi noví europi Angely Mustafa Merkel.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. PRO VŠECHNY REDAKCE:
   PŘESTAŇTE SE OHEJBAT NEBO SKONČÍTE S HLAVOU NA ŠPALKU!
   A MY S VÁMI!!!

   Smazat
 10. Ať žije totálni demokracie a ideiidei filantropa a dobrodinče Rodschilda kterí nas osvobodil s pod komunisticke diktatury a dovedl nás k svělim zýtřkum.

  OdpovědětSmazat
 11. Poslední odstavec je krásná a přesná definice tohoto "Euroráje"

  OdpovědětSmazat
 12. CENZORI, vy "demokrati" - budu se modlit, aby jste vychcipali na AIDS, syfilis a leprosy !

  OdpovědětSmazat
 13. Tak to vidite bratia Cesi,Bruselu uz vadi priliz demokracie!Zistili,ze ludia si vedia najist informacie o ich spinavostiach,preto ich ovladol strach,ze ovcane EU budu ziadat vystupenie z EU po vzore Britanie.A negativne vzory su nebezpecne.Na druhej strane si musime povedat,ze by nas v pripade vystupenia z EU,ekonomicky znicili,my nie sme silne ekonomiky.Stali sme sa vazalmi a uz nam hrozia sankcie,po vzore USA!A aby si to vsetko poistili,vnutili nasim predajnim politikom clenstvo v exklusivnom klube s menom NATO.Maju nas chytenych a sme
  vydany na milost,ci nemilost Bruselu.A taky,ako p. Jourova,biely konik,ako Mogerini,budu robit za judasky gros vsetko.Ved je to zlaty val,ktory sa v ich zivote nikdy nebude opakovat.

  OdpovědětSmazat
 14. Kdyz nas kolonialni krajiny potrebovali dostat na svou stranu,zrizovali vysilace,grupovali disidenty,podvraceli rezimy,aby lid otevrel oci,ze jedine zapadni cesta je ta spravna...ted,kdyz nas dostali,je nzadouci,aby meli lidi prezpriliz informaci a nazoru.Zacina totalita zapadu!Hold kapitalismus je jako ten starecek,ktery ma svi nejlepsi leta za sebou,tak na vzali do party.Ale my z historie zname,ze nas vzdy podrazili a prodali,proto-Lidi bdete !!

  OdpovědětSmazat 15. 22:07

  Lid versus Larry Flynt
  režie - Miloš Forman
  "Jde o zakázané složení jednotlivých písmenek - jde o utichnutí svobody slova, používat je budou moci, jen vyvolení otrokáři".


  Anonymní3. března 2018 6:50

  OdpovědětSmazat
 16. Na NR to někdy stihnou dříve smáznout než uplyne 60 minut. Že pane Dvořák a pán Davidko

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To má zcela prostou příčinu: a to že židobolševik david sní o tom, že se stane rudým komisařem jako jeho příbuzní v Rusku před 100 lety! A že to on a jemu podobná svoloč by rozhodovala koho ovládat a koho rovnou "mazat"! Tak to je. Jenže my se jimtu postavíme jináč! My jsme poučený z dějin! Totiž kdyby jeho Výsost Imperátor jednal s jeho předchůdci tak jak s nimi jednali už pozdě bohužel jeho generálové a atamani za občanské války, tak by ani žádná nebyla! U každýho druhýho gaunera rudýho nosatýho - ať to byl Parvus, Zederblum, Bronstein nebo Džugašvili čteš v životopise "utekl z vyhnanství"! Pak se většina objevila někde na západě jako "exulanti"! Kdyby je carská ochranka vhodila zaživa do kotle lokomotivy hned po prvním zatčení, bylo by po problému a navíc jako bonus by zlevnila i přeprava na Transsibiřské magistrále ...

   Smazat
 17. Kdyby to mysleli vážně, nesměla by se k nám z Bruselu dostat ani jedna věta !!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:40

   Mohla, ale písmenka by byla poskládána, podle jejich jediné pravdy, Vaše nesprávně poskládaná písmenka, by vyvolení otrokáři zmizeli, či jinak přeházeli, jak se to činí v ČT, všiml jste si, kolik nových "dětí" se na ČT24 střídá? Nová armáda, vláda dětí...! Správně přetvarovaných, bohužel pro nás, jelikož ty nás naženou do neštěstí¿

   Ramón

   Smazat
  2. Jo všiml. Začal jsem to počítat a vychází to na největšího zaměstnavatele "redaktorů" ve Zdejšku.
   Folkvagon jich má jen o trochu víc. Otroci ale aspoň hejbaj rukama.

   Smazat
 18. Pokud bude EU s tou cenzurou nenávisti opravdu důsledná, tak sem z Bruselu nepronikne ani jedna věta.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.