Reklama

pátek 23. března 2018

Fake news . Zahajte stíhání vedení ČT!!

Jaroslav Loudil
23. 3. 2018
Nedávno jsem sledoval v České televizi, jak novináři tvrdě "propírají" jakéhosi penzistu za to, že svým známým přeposílal neověřené mejly, tedy prý tzv. Fake news. Je obviněn za šíření dezinformací a snad mu hrozí i nějaké soudní stíhání. Musím se jenom pobaveně smát, že toto vysílá televize, která roku 2003, právě před 15 lety , přebrala od zločinců z USA, tedy členů americké vlády, klasickou "Fake news" o údajné existenci chemických zbraní v Iráku. 


Česká televize tuto "jistotu" vyrobenou podloudně ve Washingtonu , když ji představitelé USA "získali" od jakéhosi iráckého imigranta Ahmeda al Jalabiho, pohotově přebrala a denně nám ji pak všem -"pumpovala do mozků". Tedy ČT roku 2003 neděla nic jiného a nic menšího, než že šířila velmi nebezpečnou Fake news ! Tato Fake news byla vyrobena v USA a USA ji dokonce bezostyšně prezentovaly i na půdě OSN. Dezinformace byla po celém světě rozšířena i díky tak odporným a prolhaným organizacím, jako je ČT ,které si vůbec nic neověřovaly a jen dále šířily.

P.S. Pokud bude u nás kdokoli v budoucnu stíhán za šíření neověřených "dezinforamcí", tak požaduji, aby jako první stanulo před soudem bývalé vedení České televize z let 2002/3 a zároveň vedení Českého rozhlasu z této doby i šéfredaktoři hlavních českých listů. Tito všichni totiž tehdá šířili neověřenou dezinfomaci o ZHN v Iráku. Šíření této dezinfomace nakonec skončilo invazí 150 000 invazních okupačních žoldáků USA do Iráku a zavraždění 300 000 lidí v uvedené zemi. Takže, koho soudit za šíření dezinformací jako prvního už víme, je to vedení ČT a ČRo , šéfredaktoři MFDnes, Práva, Lidových Novin atd. atd.

https://echo24.cz/a/wSq9t/pribeh-velke-lzi-jak-odstartovala-valka-v-iraku

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/2375818-zdroje-jsem-mel-ale-zrovna-vcera-mi-zmizely-rika-autor-dezinformaci-lzive-e-maily25 komentářů :

 1. ČTžumpa by nejraději za USvrahy pořádala jejich vysněnou válku s Ruskem , jenom aby se páníčkům zpoza oceánu dostatečně zalíbila ! Děvka prodejná , vlastizrádná !

  OdpovědětSmazat
 2. Jenže po té 3.WW,která již brzy a to na 100% bude, nebude ani ČT.....a to je opravdu škoda!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ČT možná ne! - http://veda-a-technika.eurozpravy.cz/veda/210211-zkazu-zeme-by-lidstvo-prezilo-svet-po-jaderne-valce-by-ale-nikdy-nebyl-stejny/


   Štěstí přeje připraveným - http://veda-a-technika.eurozpravy.cz/veda/218885-blizi-se-soudny-den-v-lesich-vznikaji-tajne-tabory-pro-preziti-blizici-se-krize/

   Smazat
 3. Staří komouši meli pravdu že USA vyvolává válečné konflikty a zabíjí nevinné lidi .
  Marcel

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To neříkali žádní komunisti:) Ti říkali že imperialismus jako nejvyšší stádium kapitalismu potřebuje ke své existenci vést války ... tedy i ten ruskej, bacha!

   Smazat
  2. Ono by se to válčilo, kdy věděli SS, že se jich to nedotkne. Asi tak 90% úderů by šlo na USA. A jak nedávno nevím kdo nasal: Mezi Kanadou a Mexikem by byl průplav.

   Smazat
 4. To je sice všechno hezké, ale co dělaly tajné a dobře placené služby, které z našich daní a nám údajně sloužící, by měli samy včas upozornit na to co se děje? A nebo to možná bude úplně jinak, ne že bychom je my neplatili, ale asi slouží někomu jinému a z nás mají akorát srandu. A pokud jsme úplně blbí tak si to necháme opět líbit. Souhlasu netřeba.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tajné služby?Vždyt je to samej americkej sráč.Tak co by tady na něco upozornovali,když jim to páníček nedovolí.

   Smazat
 5. Celé bakalovo mediální impérium do lochu to by bylo dobré.

  OdpovědětSmazat
 6. Hodně mně vadí, když se po největších prolhaných hajzlech, pojmenovávají veřejné objekty.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No asi nebudete sám, pokud by si to zasloužili, proč né. Ovšem jak říkáte, pro po největších a prolhanejch hajzlech a ještě lavičky?

   Smazat
 7. To myslíš ty dementní Loudile vážně, srovnávat zpravodajství České televize s propagandistickým spamováním tohoto zjevně psychicky narušeného debila?

  https://zpravy.aktualne.cz/domaci/havloidni-fasiste-chystaji-cesky-majdan-mailuje-duchodce-z-p/r~69607a442cd911e880d30cc47ab5f122/

  Místo abyste se od těchto individuí distancovali tak kolem sebe začnete kopat? Chudáčci ubozí, ani netušíte jak u toho vypadáte zoufale.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty zoufalé nevydáváš,ty jsi že zoufalé vysranej,havlozvratku!!!!!

   Smazat
  2. 1:14 jsi havluv ocas, hnupe

   Smazat
  3. 1:14
   Studuješ velmi podrobně bakalovo útroby za jeho nakradené prašule. Nelez na seriozní weby, tvůj smrad si můžeš šířit u své bandy darebáků, tam ti věří, smrade.

   Smazat
 8. A to jeste nikdo neresi verejne nove poradce a nejvyssi funkce v USA ,Trump se asi zblaznil.Nova sefova CIA osobne se podilela na muceni veznu ,udajne velice sadisticky . Novy min zahranici Pompeo znamy valecny stvac ktery vystrida umirneneho a dalsi a hlavni vysmech vsemu je Bolton . Prave vcera tento silenec (i zide na TV 24) to resi jakozto velice risky situaci ,snad tam chybi jen Wolfowitz znamy tvurce doktriny o nadrazenosti USA . Obklopen lidmi kteri nikdy nebyli ani na vojne jen krafaji v politice a stvou Americu do valek . Tento Bolton je znam jakozto tvurce napadeni Iraku spolu s dalsimi vylupky jako Kristol Faith a dalsi zlocinci z dablovy synagogy. Ridil je zastupce ktery ani nyni neni necinny a to Cheney ktery ridil i trapneho Jirku Krovi .Mame s ena co tesit situace vypada dosti neprijemne neb tito lide jsou zrudy

  OdpovědětSmazat
 9. Tuhle falešnou zprávu o chemickém útoku
  pak potvrdili i ,,Lékaři bez hranic,,...*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 24. března 2018 4:26
   Pravda. Potom je také vybombardovali ami hrdinní letci. Samozřejně "že omylem" proto těch "lékařů bez hranic" se bombardování nějak nedotklo, ale nemocnice a pacienti to odnesli.

   Smazat
  2. Lékaři bez hranic lidskosti
   je organizace plná
   kolaborantů.
   Když už dotyčného škůdce nepotřebují
   dojdou si pro něho...*

   Smazat
  3. Lékaři bez hranic lidskosti
   je organizace plná
   kolaborantů.
   Když už dotyčného škůdce nepotřebují
   dojdou si pro něho...*

   Smazat
 10. Tato odporná žumpa lží a dezinformací, zvaná Čt má skutečně až patologickou drzost neustále lhát dle toho, jak jí zřejmě její velký bratr požádá. Ředitel televize zřejmě není odpovědný nám koncesionářům, ale těm co "vlastní a řídí" tento svět. Ano slušného a rozumného člověka vláčí bahnem, vloudí se k němu do bytu, přestrojeni za kamarády, a kritizují jej za jeho čnnost. Dalo by se říci, berou mu jeho svobodu slova a nezávislost projevu. Přitom Čt sama "pláče", že ji o její svobodu slova a nezávislost komentovat cokoliv a jakkoliv, chce např. prezident připravit! Dokonce je jí jedno, že organizátoři demonstrací na její podporu, k tomu zneužívají i malé, dosud naivní děti a ještě to pouštějí do éteru. A rada pro vysílání..., tak té je všechno co Čt dělá nebo nedělá zcela "šumák"! A co my? Jak dlouho toto budeme tolerovat a nezačnem již tlačit na A.B. Že má teď práce moc se sestavováním vlády a měsíce čeká až co a jak ti zrádci v ČSSD? (Sjezdy, referendum, atd) Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 11. Doporučuji okamžitě přesunout ČT pod ministerstvo obrany, osazenstvo mobilizovat a nasadit v útočném směru Kyjev- Moskva-Teherán-Peking do první linie. Případné reportáže odvysílat bez cenzury. Aby to bylo genderově o.k., tak včetně žurnalistek, kterým by velela Nora Frydrichová v hodnosti podplukovnice.

  OdpovědětSmazat
 12. at´sepíše nějaký právník petici, já ji podepíší, nejsme jako oni, my se se zabitými v My Lai a Iráku přece nesmíříme

  OdpovědětSmazat
 13. Ta nejak chcipa Schengen
  EU je trapny vtip

  OdpovědětSmazat
 14. Česká televize primitivní: Za života Pavla Dostála, kdy tento z řečnického pultu v Poslanecké sněmovně hřímal směrem k ODS "...odejděte...!" - ve večerních hlavních zprávách ČT bylo pořadí řečníků lehce pozměněno tak, aby budilo dojem, že Dostál hřímá směrem ke KSČM... Něco tak primitivního... V půvabném filmečku Bouřlivé víno, tatáž manipulace. Ostatně, takových "firem", jako měl Mr. Hrdlicka v pavlačáku, těch máme habaděj a v reálu...

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.