Reklama

středa 28. března 2018

Gobbelsovská totální válka poslankyně Němcové Zdroj: http://radimvalencik.pise.cz/5576-gobbelsovska-totalni-valka-poslankyne-nemcove.html

Radim Valenčík
28. 3. 2018  blog autora 
Co byste si pomysleli o člověku, který ukradne prezidentskou standardu s nápisem "Pravda vítězí" a rozstříhá ji na kousíčky v naději, že tím zničí pravdu jako takovou?
A co si myslet o člověku, který obviní prezidenta z velezrady za to, že se řídí nápisem na standardě a chce zjistit pravdu? 

 

K tomu, pro ty, co neznají kontext:


"Jsem přesvědčená, že prezident se té velezrady dopustil. Svými slovy nahrává Rusku, nikoli jistotě ČR," řekla poslankyně (Němcová). - O podání ústavní žaloby na prezidenta pro velezradu mluví hnutí Starostové a nezávislí. Němcová k tomu uvedla, že neví, zda bude případná žaloba relevantní. "V politické rovině máme jasno, v trestně-právní se obáváme, že podstata věci nebude taková, aby mohlo být řízení zahájeno," konstatovala. 
- Zeman v pondělí uložil BIS, aby zjistila, zda se na území České republiky nevyvíjel nebo neskladoval nervový plyn novičok. Rusko v minulosti uvedlo, že látka mohla být i z Česka.  (ZDE)

To, co je příčinou hysterie pramenící ze snahy zakázat lidem uvažovat v alternativách, jsem se pokusil objasnit v rozhovoru v Parlamentních listech 27. března. Vybírám relevantní pasáže:

"Já si skutečně myslím, že si dosazená a současnou mocí vydíratelná euroreprezentace poprvé uvědomila, s jakým zlem se setkala. S mocí, která je v rukou politbyrovsky zestárlých jedinců působících ze zákulisí. Ti se stali nenávistnými v důsledku svého celoživotního selhání... - Snaha dopídit se pravdy jako servilita vůči Rusku?! Přiznám se, že toto už opravdu přesahuje moje meze chápání toho, kam až může "zapouzdřená hloupost" – jak určitý specifický fenomén projevující se politizací věcných problémů nazývám – dojít. - Z hlediska vývoje bezpečnosti ve světě je pro každého normálně myslícího člověka nejpřijatelnější alternativou ruského lídra Putin. Z tohoto důvodu bych ho volil. Přes všechny provokace, přes všechny pokusy o potupení hrdého národa stále drží Rusko dostatečně daleko od nepřiměřených reakcí. Když to srovnáte třeba se současnou hysterií v Británii či v řadách některých našich představitelů. Taková vytrvalá snaha provokovat a vyprovokovat Putina... Dokážete si představit, jak ubohé a zlé charaktery se tomu propůjčily. Ale tím bych se vracel k popisu moci, kterou jsem definoval již před delší dobou, myslím dost prorocky v článku O (degeneraci) současné moci, viz (Napsal jsem přesně před rokem a uveřejnil 7.4.2017):

"Pokračující degenerace jádra současné globální moci zašla tak daleko, že roste intenzita tlaku na reformu jak zevnitř, tak i zvenku, ze strany veřejnosti. I zde se projevuje snaha jádra globální moci řešit problémy vyvoláním drastických konfliktů, tentokráte přímo uvnitř jednotlivých zemí, v nichž má jádro globální moci původ. Hrozbu pokračující degenerace a úpadku řeší jádro současné globální moci obdobně jako goebbelsovsky vyšinuté nacistické Německo pokusem o dotažení stávající tendence vyhrocování konfliktů k totální válce proti všem vedené slouhy, slouhy slouhů a zapouzdřenými poskoky této současné globální moci. Jsme přímými svědky a oběťmi této šílené totální války, jejím následkům se však dokážeme efektivně bránit, protože je stále zřetelnější, o co jde."(ZDE) Samozřejmě je to jen jedna z možných alternativ. Ale kdo nám vnucuje jen jednu a vyvolá hysterii, ten to s námi nemyslí dobře. Proto jsem velmi ostražitý. V této souvislosti bych zmínil to, co považuji za velmi nebezpečné. Na setkání se studenty v Plzni, kde byl spolu s dalšími novináři, brojil Veselovský proti uvažování v alternativách. To považuji za zcela nepřijatelné, zvláště v současné době. Za selhání morality i racionality. Proto jsem se tomu podrobně věnoval, viz mimo jiné: "Rozvíjejte svoji schopnost myslet v alternativách, představovat si alternativy, dozvídat se o alternativách, porovnávat alternativy mezi sebou, pídit se za tím, kde je pravda. Nevěřte těm, co chtějí, abyste byli netrpěliví, abyste museli věřit tomu, co se vám z pozice určité alternativy sděluje. Buďte kritičtí svým rozumem, kritičtí právě na základě uvažování v alternativách. – Jinak se totiž stanete obětí manipulace a vaše kritičnost bude zneužita." (ZDE) Doufám, že studenti jsou dostatečně odolní proti tomu, aby se nechali stáhnout do pekel jednoalternativního uvažování, tj. do toho, aby se s nimi manipulovalo vyhlašováním "jediných možných pravd".

Celý rozhovor ZDE


- - -55 komentářů :

 1. Ta škeble má co povídat o vlastizradě cizácký zájmy nejsou zájmy ČR obvinění Ruska je stejně falešné a Prezident není ničí poskok.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Toto se nesmí zapomenout, připomínat a připomínat!
   Poslední poselství a rozloučení s panem Karlem KRYLEM, na pohřeb mu nepřišli ani "desidinté", kteří byli již narvaní ve státní moci, pospolu s estébáky a převlékači šusťáků!

   https://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Takto-psal-Karel-Kryl-o-rozkradani-Havlovi-i-Klausovi-Nikdo-to-nechtel-vydat-226768
   http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/kryl-karel/demokracie-220832

   Demokracie - text

   Demokracie rozkvétá, byť s kosmetickou vadou
   Ti, kteří kradli po léta, dnes dvojnásobně kradou
   Ti, kdo nás léta týrali, nás vyhazují z práce
   A z těch, kdo pravdu zpívali, dnes nadělali zrádce
   Ti, kdo nás léta týrali, nás vyhazují z práce
   A z těch, kdo pravdu zpívali, dnes nadělali zrádce

   Demokracie prospívá, bez nás a pragmaticky
   Brbláme spolu u píva, jak brblali jsme vždycky
   Farář nám slíbil nebesa a čeká na majetky
   My nakrmíme forbesa, za dvě, či za tři pětky
   Farář nám slíbil nebesa a čeká na majetky
   My nakrmíme forbesa, za dvě, či za tři pětky

   Demokracie zavládla, zpívá nám Gott a Walda
   Zbaštíme sóju bez sádla u strejdy McDonalda
   Král Václav jedna parta je se šmelinářským šmejdem
   Pod střechou velký partaje se u koryta sejdem
   Král Václav jedna parta je se šmelinářským šmejdem
   Pod střechou jedný partaje se u koryta sejdem

   Demokracie panuje od Aše po Humenné
   Samet i něha v pánu je a zuby vylomenné
   Dali nám nové postroje a ač nás chomout pálí
   Zaujímáme postoje, místo, abychom stáli
   Dali nám nové postroje a ač nás chomout pálí
   Zaujímáme postoje, místo, abychom stáli

   Demokracie dozrává do žaludečních vředů
   Bez poctivosti, bez práva a hlavně bez ohledů
   A je to mýlka soukromá snad optického klamu
   Že místo srdce břicho má
   A místo duše tlamu!

   Demokracie - zpívá Karel Kryl:

   http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/kryl-karel/demokracie-220832

   Vova

   Vymazat
  2. Velká Británie sdělila, že došlo k útoku nervově paralytickými bojovými látkami, tedy nikdo nemá šanci přežít. Policista z místa činu je už doma a dva Rusové, na které byl údajně spáchán útok, ještě nadále jsou na živu a s největší pravděpodobnosti, jsou v docela dobrém zdravotním stavu, protože, kdyby tomu tak nebylo, představitelé Velké Británie, by už dávno jejich "strašný zdravotní stav" použila k ještě většímu rozdmýchání hysterie proti Rusku. Jenže ti dva jsou v dobrém zdravotní stavu a použít jejich dobrý zdravotní stav k hysterii proti Rusku není možné, protože by celá věc se lží o útoku, vyšla naprázdno a byla by velkou blamáži. Ona to velká blamáž je už nyní, protože se vyhlašuje, zatím jen diplomatická válka, proti Rusku na základě vymyšlených faktů. Nyní je vše ve fázi, jak ze strany Velké Británie vše dovézt do ještě větších protiruských sankcí, dokud se neukáže, že vše byl jenom propagandistický útok a k útoku ze strany Ruska vůbec nedošlo. Všechno toto je normálním lidem jasné, ale politici, kteří dělají karieru, nemají odvahu předstoupit před lidi a říct jim, je to vymyšlené a s Velkou Británii nebudeme dělat před obyčejnými lidmi dělat šašky. Ale realita je horší. Bez důkazů jsou udělaná opatření na hranici vyhlášení války. Kdo se postaví proti, je označen za Ruského agenta. Je to všechno zkouška, do jaké míra jsou státy NATO připraveny, až jim vyhlásí rozkaz i bez příčiny zaútočit na Rusko, tak všichni bez námitek sklapnou paty a půjdou zaútočit. Je pravdou že Američani budou bojovat s Ruskem do posledního Evropana. Ámen !

   Vymazat
  3. Zlodějka rohlíků a hardcore škola bolševismu.
   Pravidlo č.1: "O tvrzeních západu se nepochybuje!"
   Pravidlo č.2: "O tvrzeních západu se nepochybuje ani kdyby to byla vyložená blbost!"
   Pravidlo č.3: "O pravidlech 1 a 2 se nepochybuje!"

   Vymazat
  4. A co se divíte?
   Mají jen svou pravdu a k té se musí PROLHAT !!!
   Copak kripl, který umí jen pomlouvat, štvát, dezinformovat, škodit a nenávidět ví, jak se hledá pravda???
   J.C.

   Vymazat
  5. Pokud je skutečně cílem těchto provokací proti Rusku psychologická příprava obyvatel EU na válku, je to hodně špatné. USA by z války na evropském kontinentě nesmírně profitovaly, a to bez ohledu na vítěze. Válka by přinesla astronomické zisky nejen vojensko-průmyslového komplexu a mnoha dalším odvětvím, ale hlavně bankovnímu sektoru, financujícímu obnovu všeho zničeného. Jsem však optimista a myslím si, že cílem je spíše naprosté odstřihnutí Ruska od Evropy, z čehož by USA opět profitovaly, prodejem předražené ropy, plynu, a hlavně ztrátou konkurenceschopnosti evropských firem. Uvidíme, co vymyslí příště.

   Vymazat
  6. Němcová je kráva, jinak to vevidíííím.

   Vymazat
  7. Je to ale modrá kráva - MILKA

   Vymazat
 2. Její výrok je absolutně mimo, ale vbíte kdo tomu dodá na obludnosti? No přece naše ČT Nova, Prima a podobní-neustále budou do toho názoru rýpat babrat se v něm, aniž by dali divákům možnost slyšet rozbor proč to všechno a názor z druhé strany- pořád budou oblbovat- ještě by měli Němcovou vyfotit s tou 12tiletou blbkou Viktorkou nebo jak se ta blbka jmenovala...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Již její příjmení, které jí dali rodiče dává tušit pro který národ její srdce bije.

   Vymazat
 3. odporná kundo Němcová - ty zlá stará scvrklá babo,táhni do hajzlu.Nejsi pravicový politik,jsi nenávistná a žlučovitá denní husa.Táhni už k čertu a přestaň tu šířit smrad a žluč!!Skončíš v pekle,ty brutálně hloupá NÁNO!!!!!

  OdpovědětVymazat
 4. Nejhorší je otylej albín a bezmozek Johnson.Oteklé narudlé prasátko s mozkem o velikosti vlašského ořechu...Tuponů a hovad král...

  OdpovědětVymazat
 5. Ta žena se nedá nazvat ani paní, protože k té má strašně daleko, tak jen Němcová.

  Řekla: "Jsem přesvědčená, že prezident se té velezrady dopustil. Svými slovy nahrává Rusku, nikoli jistotě ČR," řekla poslankyně (Němcová).

  Jestli je podle ní velezrada zjištění, byť nepříjemné pravdy, tak je třeba pochybovat o jejím duševním zdraví. pravda by jí totiž mohla sebrat argumenty a tomu je třeba čelit!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10:14 Pravdy se bojí jako čert kříže nejen Němcová, ale všichni "demokraté". Jejich blahobyt a celá existence je založena na lžích. Pokud jim ty lži někdo boří, stává se pro ně smrtelným nebezpečím. Proti zjevné pravdě nemohou postavit své lži. Proto vždy zaútočí na toho, kdo pravdu vysloví.

   Vymazat
 6. Všechno se změní !Změní to 3.WW,1.Jaderná WW ! Skončíme všichni včetně blbky 12 leté Viki ,která chce házet jaderné pumy na Moskvu i jaderné války ,které tak propaguje miss HAVLOID Langšádlová a IQ 05 Němcová ......

  Pavel Beran

  OdpovědětVymazat
 7. Máte pravdu, ale tato nula, která je dosud v ODS jenom díky roztržitému profesorovi F. je zbytečná, aby byla vůbec komentována. V.B. a zbabělá T.M. chtěla udělat jen hezký krok do "pranice" a ukázat, že ví, kde je její místo, místo poskoka USA. Bez důkazu a bezuzardění špičky V.B. obvinily RF a snad ani netušily, co to vyvolá za následky. USA se toho chytly jako klíště a spousta patolízalů též. Přitom se jedná o vraždu špiona, který byl 6 let ve vězení v RF a potom vydán do VB, kde žil již 8 let. A teď by si jako na potvoru náhodou, jak říká šáša Johnsson, asi Putin řeknul....Já říkám blbost není věčná, ale Johnsson ano. Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
 8. Pokud bychom uvažovali v intencích Mirky, asi bychom dospěli, že celá ODS, Topka....se dopustili vlastizrady svojí činností či něčinností při rozkdrádání státního majetku, rozkrádání státních financí a zcela určitě bychom našli i to, že se zpronevěřili poslaneckému mandátu, spolupracovali s cizí mocnosti při poškozování zájmu České republiky..... atd. Stačí jen zauvažovat jako Mirka.Ona si ve své naivitě ani neumí představit, že by se vše mohlo obrátit i proti ni. Stačí zvolit malinko jiný úhel pohledu. Pravdou je, že to vše jsou naprosto bezvýznamné sračky, ten správný smrdící odér tomu však dodávají sdělovací prostředky.

  OdpovědětVymazat
 9. Skutečnou pravdu vyjadřuje nejlépe Slovenská poučka že silnější pes jebe. Náš současný svět totálně zdegeneroval a tak musí přijít něco co to dá zpět do rovnováhy. N a naší politické scéně je tak málo moudrých lidí, že to snad ani nejde procenticky vyjádřit. Protože moudrý člověk aby si uchránil identitu tak nemůže debatovat s zvrhlými zdegenerovanými parazity jinak se zblázní.

  OdpovědětVymazat
 10. Paní Němcová je velikým bojovníkem za pravdu. Snad by se pro ni nechal i upálit? Tak jak to udělal Mistr Jan Hus. (Pro neznalé věci viz například: https://cs.wikipedia.org/wiki/Jan_Hus. Mohla by však, v našich humanistických dobách, začít tím, že se přejmenuje na "Miroslava Němcová-Husová, rozená Daňková.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, některé staré baby by se měly zlikvidovat již v mládí, jak podotkl Lipský v jakémsi seriálu...

   Vymazat
  2. Když upálit,tak 30. dubna.

   Vymazat
 11. :))
  Zrádci národa
  jsou lidé jenž trvale poškozují zájmy
  občanů ČR
  ¨její suverenitu a samostatnost.
  Milouš svým aktivem
  sbližování falešné katolické církve se státem
  předchozí opravdu naplňuje.
  Zrůda Němcová
  naplňuje nejen zlodějny církve
  ale i ekonomickou a politickou nestabilitu
  celé země*

  OdpovědětVymazat
 12. Je prosím proti falešnému nařčení, navíc vědomému, nějaká obrana? To mohu podávat žalubu třeba na paní Němcovou pro velezradu, protože zradila falšným udavačstvím hlavu státu? A nebo za udavačství a nactiutrhání jsou dnes u nás prémie, zejména když jde o hanobení prezidenta notorickými lháři a podvodníky? Kdejaký zlosyn, kdejaký partajní svrab a lůza se může otírat o prezidenta a kdo by měl konat nápravu?

  OdpovědětVymazat
 13. Bylo by dobré celou záležitost vyřešit u soudu. Může někdo beztrestně obvinit prezidenta z velezrady bez náznaku relevantních faktů? Náš právní řád na to myslím pamatuje. Dokud bude dobro zlu ustupovat, bude zlo sílit.

  OdpovědětVymazat
 14. Němcovou se nemá cenu vůbec zabývat. Je to nula,která dokázala jen desetiletí týt z našich daní a rozčilovat jejím neustálým zděšením. Ale proč ne,že? Když ten hloipý volič jim za žvanění zase hodí hlas.....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nedá hlas Němcové, ale tomu všemu, co představuje a jakou píseň bude zpívat.Jestli ji v budoucnu nahradí blbka Viki, budou to házet blbce Viki, protože ta představuje tu ideu, kterou ti mocní potřebují

   Vymazat
 15. :))
  ..drazí přátelé
  v kolonii obehnané plotem církevních peněz
  věřit v nezávislost soudů
  je humorné.
  Vrah Janoušek
  a zrůdami odsouzený Kájínek
  budíš jazykem hada
  na misce spravedlnosti sestry pravdy*

  OdpovědětVymazat
 16. Ano,Němcová je blbka.A teď ještě na téma vlastizrady prezidenta excelují blbové Kalousek,Gazdík a Farský.Neuvěřitelná sebranka hajzlů.

  OdpovědětVymazat
 17. Jak je vidět, anglická lež je brána na Západě jako jako skutečnost. Důkazy nejsou, ovšem všichni blbci jsou solidární. To mne ubezpečuje v tom, že za těmi lži stojí úplně něco jiného. Tak za prvé. Rusko je pořadatelem mistrovství světa ve fotbale a určitě se najdou národní svazy, které pod nátlakem svá fotbalová mužstva do Ruska nepošlou. Za druhé. Západ se musí sjednotit a připravit obyvatelstvo na III. světovou válku s Ruskem, bez ohledu na jadernou likvidaci života na Zemi. Angličany otrávený Sripal je onou rozbuškou zatím jenom k diplomatickým šarvátkám. Zatím. Prozatimním cílem této šaškárny také je, Rusko opět skandalizovat a "trestat". Rusko musí reagovat tvrdě, ne jen recipročním vyhoštěním stejného počtu diplomatů. Nejsem zastáncem Ruska ani Putinův agent, ovšem zde se opět ukazuje, že jakákoliv lež bez důkazů stačí k vyvolání konfliktu - zatím jen diplomatického.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Říká se přece, že Anglie je "kolébkou demokracie". A co je sněmovna lordů? Tatíček je senátor, synáček je blbeček, ale je taky senátor. Tak s tím jsme solidární :(

   Vymazat
 18. V případě Miroslavy Viky Němcové si příroda pěkně zaskotačila. Jestli není líp dětem na Kociánce.

  OdpovědětVymazat
 19. Až bude na volebním lístku. mimo kravin, u kandidáta napsáno, že absolvoval psychiatrické vyšetření a byl shledán způsobilým pro úkony vládnutí a odpovědnosti, pak půjdu k volbám.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nemusíte nikam chodit, Soroš pošle lidi, kteří to udělají za vás.

   Vymazat
 20. Velká Británie sdělila, že došlo k útoku nervově paralytickými bojovými látkami, tedy nikdo nemá šanci přežít. Policista z místa činu je už doma a dva Rusové, na které byl údajně spáchán útok ještě nadále jsou na živu a s největší pravděpodobnosti, jsou v docela dobrém zdravotním stavu, protože, kdyby tomu tak nebylo, představitelé Velké Británie, by už dávno jejich "strašný zdravotní stav" použila k ještě většímu rozdmýchání hysterie proti Rusku. Jenže ti dva jsou v dobrém zdravotní stavu a použít jejich dobrý zdravotní stav k hysterii proti Rusku není možné, protože by celá věc se lží o útoku, vyšla naprázdno a byla by velkou blamáži. Ona to velká blamáž je už nyní, protože se vyhlašuje, zatím jen diplomatická válka, proti Rusku na základě vymyšlených faktů. Nyní je vše ve fázi, jak ze strany Velké Británie vše dovézt do ještě větších protiruských sankcí, dokud se neukáže, že vše byl jenom propagandistický útok a k útoku ze strany Ruska vůbec nedošlo. Všechno toto je normálním lidem jasné, ale politici, kteří dělají karieru, nemají odvahu předstoupit před lidi a říct jim, je to vymyšlené a s Velkou Británii nebudeme dělat před obyčejnými lidmi dělat šašky. Ale realita je horší. Bez důkazů jsou udělaná opatření na hranici vyhlášení války. Kdo se postaví proti je označen že Ruského agenta. Je to všechno zkouška do jaké míra jsou státy NATO připraveny, až jim vyhlásí rozkaz i bez příčiny zaútočit na Rusko, tak všichni bez námitek sklapnou paty a půjdou zaútočit. Je pravdou že Američani budou bojovat s Ruskem do posledního Evropana. Ámen !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Viděl už někdo Skripala a jeho dceru po jejich otrávení jinak, než na fotce před otrávením, se skleničkou v ruce? Stalo se to vůbec?

   Vymazat
  2. 12:50: Good question,indeed.V.

   Vymazat
  3. Nezapomínejme že Britský premiér (Tony Blair) byl před časem vyšetřován pro klamání veřejnosti za lživé obvinění Husajna z držení zbraní hromadného ničení. Zjevně Britští chlapíci věc nedotáhli do konce (trestně právní postih exppremiéra).?uvědomuje si tuto realitu stávající premiérka?

   Vymazat
  4. VÁLEČNÍ ŠTVÁČI - TO JE SETRVALÁ VŮDCOVSKÁ SEBRANKA IMPERIALISMU. DIKTATURA SVĚTOVÉ OLIGARCHIE JE V KONCÍCH, PROTOŽE SE HROUTÍ JEJÍ MOŽNOSTÍ VYKRÁDAT, TUNELOVAT ČI BAKALOVAT SVĚT A VGRAŽDIT MASOVĚ LIDI! PROTO TY TUŽBY POLITICKÝCH LOUTEK IMPERIALISTICKÝCH ZEMÍ DOBŘE SVÝM PÁNŮM POSLOUŽIT A KDYŽ JE NUTNÉ, UDĚLAT ZE SEBE PROSTITUTA / PROSTITUTKU. Jen mi je záhadou, proč Babiš cítí potřebu se k tomu reji u tyče připojit.

   Vymazat
 21. Kdysi jsem byl příznivcem ODS, ale kvůli takovýn ubožákům jako je Němcová jsem vystřízlivěl. Po boku Klause dosáhla životního maxima, vždyť je kdysi volililo přes 27 procent voličů. Dnes je to zhrzená stará ženská, která už nemá perspektivu. Ty billboardy u dálnice, "volte předsedkyni vlády" jsou tytam, místo nich zbyla jen vlajka.
  A opravdu jsou to jen "vlajkaři", ti starší vědí, co to bylo.

  OdpovědětVymazat
 22. O p. Němcové snad není ani nutno mluvit neb tato se svou hloupostí kombinovanou zlobou již historicky předvedla. Zarážející je však jistý fakt v případě Skripal a to ten, že kdo by se měl právo ptát a ohrazovat se vůči všem prohlášením je především Rusko. Mezi poškozenými je minimálně jeden státní příslušník RF a to dcera agenta Skripala. K újmě došlo na území cizího státu a tak by vysvětlovat měli především Britové.
  Milan

  OdpovědětVymazat
 23. M. Němcová to má v hlavě pomotané, trpí stihomamem, za vším vidí Rusko. Co ji prezident nejmenoval premiérkou stává se z ní nebezpečná psychopatka. V politice je příliš dlouho a je odtržená od reality. Není nejmladší a měla by jít do důchodu odpočinout si, než ji praskne cévka.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Paní Němcové zcela viditelně již několi cévek popraskalo, nyní jedině hrozí, že by se jí v hlavičce zlomila sláma.

   Vymazat
 24. Nejlépe to popisuje Ladislav Větvička i s uvedením článku o likvidaci chemické laboratoře za pomocí USA.

  OdpovědětVymazat
 25. Němcová by vůbec neměla stát za to, aby se o ní psalo. Myslím si, že je to obyčejné hysterka, nevynechá jedinou příležitost se předvést na veřejnosti. Je přesvědčena o své ( nejspíše podivné ) pravdě a dál to nezkoumá. Skvěle si užívá své omezenosti a svého pocitu pravdy. Nepochybuje o ničem má jasno na první pohled.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13:41 - Máte pravdu!

   Proč myslíte moudrý pane, že jsem záměrně zmínil pana Karla Kryla a jeho nadčasová, pravdivá slova 12:19, o kterých se dnes nemluví, když už tak jen velice okrajově (Bratříčku nevzlykej...)?
   Dnes by byli schopni jej prohlásit, že po roce 1989 znesvéprávněl!

   Ano, tu nahoře je třeba ignorovat, reklamu si nezaslouží ...

   Vova

   Vymazat
 26. Vážení,

  patrně nic úplně objevného nepřidám k poznámkám mnohých, kteří stejně myslí a někteří si dali i tu práci co si myslí napsat.
  Avšak neuškodí ani to, když uvidíme, že nás není málo a jsme schopni to napsat slušně ...sprosťáci by radši neměli psát nic...
  Paní Němcová je omezená žena. Omezená je na velmi úzký úhel pohledu a je též obdařena náležitou tupostí, která obvykle s omezeným úhlem pohledu souvisí. Avšak ví co má dělat, aby posloužila. Je to poskok z řady poskoků.
  Onen ruský diplomat, který na tiskové konferenci MZV RF formuloval podstatu celé věci tak, že totiž dva občané Ruské federace byli podrobeni teroristickému útoku na území Velké Britanie to řekl tak jak to je. Taková formulace uvádí na pravou míru k čemu vlastně skutečně došlo. A z čeho by se mělo vycházet.
  I Česká televize se způsobem, jakým průběžně informuje i v této věci, opět zařadila do party propagandistů, připravujících veřejné mínění v ČR na válku civilizovaného světa proti říši zla.
  Arogantně trapná postava Němcová hraje svou roli. A řada poskoků přípravy veřejného mínění na válku to hraje s ní. Poskok Telička, poskok Stropnický, poskok Babiš a poskoci od "demokratického čehosi(bloku?)" a poskoci od soc. dem. a další poskoci.
  Pro tuhle celkem širokou partu poskoků (a kdyby někdo řekl verbež, nebudu moci nic namítat), je každý, kdo se z řady vymyká třeba i nesměle, muž určený k likvidaci.
  Mohu se ptát sám sebe, kdo to jsou lidé, kteří ve spolupráci s cizí mocí ohrožují koneckonců docela i samu existenci lidí v této zemi a vlastně na celé Zemi vůbec. Co si myslí, když z nás chystají potravu už nikoli jen pro děla, nýbrž i pro jaderné zbraně, kdy území, kde leží nejen Česká republika, pomáhají proměnit na potenciální válčiště, území totálního ničení. To si nemyslí nic, nebo si myslí, že je někam ta cizí moc odměnou za jejich dílo poschovává?
  Taková je míra odpovědnosti všelijakých teličků, stropníků a babišků, kteří se tváří jako mistři světa u svých pultíků a mikrofonů... Můžeme je klidně srovnávat s postavami z doby první a druhé republiky, s postavami těch kdo pomáhali na svět Protektorátu ČM. Jsou to stejní "vlastenci".
  Mám bohužel dojem, že se nám v této době nedostává osobností, jako byli K. a J. Čapkové, Werich a Voskovec, V.Vančura a mnoho dalších. Zato se nám přímo rojí hřebejkové, svěrači, hrušínkové (ať se klidně urazí)...
  Osobností-li se nedostává, musíme si vystačit sami...ale hlavně se nesmíme nechat zastrašit a být potichu, když tyhle hyeny zavyjí.

  Jindřich K.

  OdpovědětVymazat
 27. Paní Němcová by se dobře hodila do doby, kdy tu řádila církevní inkvizice. Jako čarodějnice vypadá a fanatik je stejný, ne-li lepší, než tehdejší inkvizitoři. Jenže i když to je pravda a každý to chápe, jí to nikdy nedocvakne a stále se cítí jako hrdinka, která na barikádě neochvějně drží prapor svobody demokracie... Myslím, že asi nebude normální. Aottj.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18:33
   Nemyslím, ta kráva by byla po zásluze mučena a poté upálena. Později by to bylo vysvětleno jako omyl. Ale všichni by jásali.

   Vymazat
 28. Vedle ní by i páter Koniáš zblednul závistí!!!!!

  OdpovědětVymazat
 29. Díky vám paní Němcová , Topolánkovi a M
  Nečasovi klesli preference ODS z 30 % na tu dnešní ostudu . Pokud ODS neprovede Stalinskou čistku , tak budete brzo trosky ala trop 09 . Nezáchraní vás gesta a vaše trapácké řeči . Marcel

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já bych té staré fuchtly neříkala paní,protože pro ni je relevantní název tupá,zlodějská mrcha,která by neměla být v parlamentu placená z našich daní,protože ta mumie by byla v tom postavení i zadarmo drahá.Kdy vrátí republice ty tisíce,co projezdil po světě na náklady parlamentu její synátor,když mu dala k dispozici služební auto i s kartou,na kterou čepoval palivo,aniž by na to měl nárok,ale zlodějka rohlíků mu to umožnila za naše peníze,čubka stará.

   Vymazat
 30. 19:51
  Díky našim zdegenerovaným spoluobčanům je zachrání koalice s piráty a TOP

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bože,pomoz nám,jinak skončíme ještě hůř,protože lidé jsou pohodlní,spíš líní něco pro normální život udělat,protože,pokud se jich to netýká osobně,tak mají jenom svalnaté řeči na netu,nebo po hospodách a to sluníčkáři ví a proto z toho těží,takže je třeba se probudit,nebo ne?

   Vymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.