Reklama

úterý 20. března 2018

Historka s Novičokem je dalším podvodem ve stylu irácké ZHN

Craig Murray
20. 3. 2018    TheTrouthSeeker, překlad Zvědavec
Již v r. 2016 dr. Robin Black, šéf detekční laboratoře v jediném britském zařízení na chemické zbraně v Porton Down, bývalý kolega dr. Davida Kellyho, uveřejnil v mimořádně prestižním vědeckém časopise, že důkazy o existenci Novičoku jsou nedostatečné a jeho složení neznámé.


V posledních letech se objevilo mnoho spekulací, že v Rusku byla vyvinuta čtvrtá generace nervových činitelů, typu „Novičok“ (novinka), a to již na počátku 70. let, jako součást programu „Foliant“, s cílem nalézt látky, které by představovaly obranná opatření. Informace o těchto sloučeninách byly ve veřejných doménách zřídkavé a jejich zdrojem byl většinou jen odpadlický ruský vojenský chemik Vil Mirzajanov. Žádná nezávislá potvrzení ohledně složení či vlastností takových sloučenin uveřejněny nebyly. (Black, 2016).

Robin Black. (2016) Vývoj, historická použití a vlastnosti chemických bojových látek. Královská chemická společnost.


Avšak nyní britská vláda tvrdí, že je schopna okamžitě identifikovat látku, kterou její jediné středisko biologických zbraní nikdy předtím nevidělo a nebylo si jisto její existencí. A co hůř, tvrdí, že je schopna ji nejen identifikovat, ale také určit její původ. Vzhledem k publikaci dr. Blacka je evidentní, že takovéto tvrzení nemůže být pravdivé.

Světoví experti na chemické zbraně sdílí názor dr. Blacka. Organizace pro zákaz chemických zbraní (OPCW) je institucí OSN sídlící v Haagu. V r. 2013 zpráva jejího Vědeckého poradního výboru (VPV), jejímiž členy jsou američtí, francouzští, němečtí a ruští zástupci vlád, a v níž byl dr. Black zástupcem Velké Británie, uvedla:


(VPV) zdůraznil, že definice toxických chemikálií obsažená v Konvenci by měla pokrývat všechny potenciální chemikálie, které je možno použít jako chemické zbraně. Ohledně nových toxických chemikálií, které nejsou uvedeny v příloze týkající se chemikálií, avšak mohou představovat riziko pro Konvenci, VPV odkazuje na „Novičoky“. Název „Novičok“ se používá v publikaci bývalých sovětských vědců, kteří oznámili zkoumání nové třídy nervových látek vhodných k použití jako binární chemické zbraně. VPV uvádí, že nemá dostatečné informace, aby mohl komentovat existenci či vlastnosti „Novičoků“. (OPCW, 2013)
OPCW: Zpráva Vědeckého poradního výboru o vývoji ve vědě a technologiích, pro třetí hodnotící konferenci 27. března 2013

Skutečně, OPCW byla ohledně schopností „Novičoků“ tak skeptická, že rozhodla – za souhlasu USA a Británie – je na seznam zakázaných látek nepřidat, ani jejich údajné prekurzory. V krátkosti, vědecká komunita široce akceptuje, že Mirzajanov pracoval na „Novičocích“, ale pochybuje, že byl úspěšný. Vzhledem k tomu, že OPCW dospěla k názoru, že důkazy o existenci „Novičoků“ jsou pochybné, tak pokud Británie skutečně má vzorek jednoho z nich, je extrémně důležité, aby Británie tento vzorek předla OPCW. Skutečně, Británie je vázána smlouvou, aby tento vzorek OPCW předala. Rusko – aniž by o tom korporátní média informovala – předložilo OPCW požadavek, aby Británie předala vzorek materiálu ze Salisbury k mezinárodní analýze.

Avšak Británie jej předat OPCW odmítá.

Proč?

Druhou částí obvinění vznesených May je,, že „Novičoky“ lze vyrobit pouze v jistých vojenských zařízeních. Avšak i to je prokazatelně nepravda. Pokud vůbec existují, byly „Novičoky“ údajně navrženy tak, aby je bylo možné vyrobit na zařízení jakékoliv komerční chemické laboratoře – to bylo jejich hlavní charakteristikou. Jediným skutečným důkazem existence „Novičoků“ byla výpověď bývalého sovětského vědce Mirzajanova. A toto napsal Mirzajanov skutečně:

Je třeba mít na paměti, že chemické komponenty či prekurzory A-232, či jeho binární verze Novičok-5, jsou běžnými organofosfáty, které lze vyrobit v komerčních chemičkách vyrábějících takové produkty, jako hnojiva a pesticidy.

Vil S. Mirzajanov, „Demontáž sovětského/ruského komplexu chemických zbraní: Pohled insidera“, v „Odzbrojení Ruska v oblasti chemických zbraní: Problémy a vyhlídky, Stimsonova zpráva č. 17, říjen 1995, str. 21, autorů Amy E. Smithsona, dr. Vila S. Mirzajanova, Gena Rolanda Lajoie a Michaela Krepona. (“Dismantling the Soviet/Russian Chemical Weapons Complex: An Insider’s View,” in Amy E. Smithson, Dr. Vil S. Mirzayanov, Gen Roland Lajoie, and Michael Krepon, Chemical Weapons Disarmament in Russia: Problems and Prospects, Stimson Report No. 17, October 1995, p. 21.)

Je vědecky nemožné, aby zařízení v Porton Down bylo schopno provést test na ruské „Novičoky“, pokud nikdy nevlastnilo ruský vzorek, aby je mohlo porovnat. Mohou analyzovat vzorek odpovídající Mirzajanovu vzorci, ale protože ten jej zveřejnil světu před dvaceti lety, tak to není důkazem původu v Rusku. Pokud ho může Porton Down syntetizovat, může i spousta jiných, nejen Rusové.

A konečně – Mirzajanov je uzbecké jméno a program Novičok, za předpokladu, že kdy existoval, byl program v Sovětském svazu, ale daleko od dnešního Ruska, v Nukus v současném Uzbekistánu. Navštívil jsem zařízení na výrobu chemických zbraní v Nukus osobně. Bylo demontováno a zabezpečeno a všechny zásoby zničeny a zařízení odvezeno americkou vládou, a odvoz ukončen, když jsem tam působil jako velvyslanec. Ve skutečnosti neexistovaly jakékoliv důkazy, že nějaké „Novičoky“ kdy existovaly v samotném Rusku.

Shrnuto:

1) Porton Down ve svých publikacích přiznalo, že žádné ruské „Novičoky“ nikdy nevidělo. Britská vláda nemá naprosto žádné informace s „otisky prstů, jako nečistoty, na základě kterých lze s jistotou přisoudit tuto látku Rusku.

2) Doposud ani Porton Down, ani světoví experti v Organizaci pro zákaz chemických zbraní (OPCW) nebyli přesvědčeni, že „Novičoky“ kdy existovaly.

3) Británie odmítá poskytnout vzorek OPCW.

4) „Novičoky“ byly specificky navrženy tak, aby je bylo možno vyrábět z běžných přísad v jakékoliv vědecké laboratoři. Američané demontovali a prostudovali zařízení, které je údajně vyvíjelo. Je zcela nepravdivé, že je mohli vyrábět pouze Rusové, když je může vyrábět kdokoliv.

5) Program „Novičok“ byl v Uzbekistánu, nikoliv v Rusku. Jeho odkaz zdědili Američané během jejich aliance s Karimovem, nikoliv Rusové.

Velké poděkování zdrojům, které nelze v tuto chvíli uveřejnit.The Novichok Story Is Indeed Another Iraqi WMD Scam vyšel 15. března 2018 na thetruthseeker.co.uk. Překlad v ceně 375 Kč Zvědavec.

56 komentářů :

 1. Chceš si vyrobit Novičok?
  https://www.youtube.com/watch?v=oiD3aS35mjo

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. David Christopher Kelly , CMG (14. května 1944 - 17. července 2003)
   byl velšským vědcem a autoritou pro biologickou válku , zaměstnán britským ministerstvem obrany a bývalým inspektorem zbraní u zvláštní komise OSN v Iráku. V červenci 2003 se dostal do pozornosti veřejnosti, když v souvislosti s vládní dokumentací vlády Spojených států o zbraních hromadného ničení vydal nepovolenou diskusi s novinářem BBC Andrewem Gilliganemv Iráku citoval Gilligan a vedl k velké kontroverzi. Kellyho jméno se stalo známým pro média jako zdroj Gilligan a byl povolán, aby se objevil 15. července před parlamentním Výborem pro zahraniční věci, který vyšetřoval problémy, které Gilligan ohlásil. Kelly byl agresivně zpochybněn o svých činnostech. Po dvou dnech byl nalezen mrtev?


   Velvyslanec předsedy vlády Spojeného království Tonyho Blaira připravil Huttonovu šetření , veřejnou anketu o okolnostech Kellyho smrti. Šetření dospělo k závěru, že Kelly spáchal sebevraždu, přičemž příčinou smrti je "krvácení způsobené řeznými ranami levého zápěstí" v kombinaci s "vstřebáváním koproxamolu a aterosklerózou koronární arterie". Lord Hutton také rozhodl, že důkazy týkající se smrti, včetně postmortální zprávy a fotografií těla, by měly zůstat tajné po dobu sedmdesát let?

   V říjnu 2010 Hutton prohlásil, že tak učinil proto, aby ochránil Kellyinu manželku a dcery před utrpením dalších zpráv v médiích o úmrtí ...?

   Vova

   Smazat
  2. Tenhle druh "demokratů" lže,jen otevře tu svojí teroristickou držku!!!!

   Smazat
 2. Tajné služby provádějí tajné operace a vytvářejí dezinformace za účelem svého politického zisku a naopak poškození dobrého jména svých protivníků a samozřejmě všechno pečlivě tají. Kdo má nejlepší, nejvíce honorovanou a největší tajnou službu, neustále v akci? Tak ten toho má také nejvíce na svědomí. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 3. Co mozeme ocakavat od statu, ktory si ODPALIL tkzv Dvojicky ?
  Odpalil Dvojicky len kvoli tomu, aby mohol zacat vojnu proti terorizmu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je stejný blábol jako ten, který označuje Putina za organizátora všech vražd, co se v Británii staly.

   Smazat
  2. 12:27: Pokud jste reagoval na 11:33, má cenu napsat pouze toto: To blábol není. Vy jste blb.

   Smazat
  3. 20. března 2018 13:35
   NEŘíKEJTE člověku, který neumí rozumět tomu co čete, že je blb. To je urážka blbů.

   Smazat
  4. Vy jste naprosto stejní fanatici jako havlérka. Jen překlopení na druhou stranu. Potom se nedivte, že nefunguje žádná smysluplná opozice proti neokonzervativním manipulátorům.

   Byla snad událost z 11.9.2001 vyšetřená? V éteru je oficiální verze a neuvěřitelné množství různých verzí od relativně normálních až po fantaskní. Možná to šíří někdo záměrně. Přitom jediné, co je k tomu novějšího, je Obamova pohrůžka Clintonce, že prozradí, jak to bylo se Saúdy a 11.září. Ale kdyby to něco speciálně znamenalo, Amerika dávno šílí.

   Pokud je do této záležitosti někdo zapojený, třeba z Deep state, veeelmi pravděpodobně se jedná jen o několik jedinců někde v hlubinách budov v Langley a pouto s pachately je dávno přerušeno.

   Smazat
  5. Zapad , kterej pouzival daleko horsi Agent Orange a NAPALM , Atomovou bomby ve srovnani s tim je VX temer lidumilna zalezitost , zeptejte se ve Vietnamu v Koreji , v Iraku a Iranu jiz v 1917 hazel Churchill toxicke prudce jedovate latky. , v jemenu a Syrii....V Japonsku na atomove bomby hazene na civilni obyvatelstvo nikol na vojenske cile ,
   Ja osobne bych uvital zase videt fotografie germanskych fasistu, podelanych strachy , jak vylezaji z krytu s rukama nad hlavou na ne nemiri samopal a zapaluje machorku.
   Ja myslim , ze jsou dnes zapotrebi vic nez kdy jindy..
   Aby vsichni mladi lide videli kam je generalove /Pavel/ posilaji z jejich kancelari...

   Smazat
 4. ÚČEL SVĚTÍ PROSTŘEDKY! Jaký byl a je účel "Novyčok Skripal"? Dále vyvolávat atmosféru mezi občany, že pro záchranu Západní civilizace je jediné řešení atomová válka. Že soudobou diktaturu v této civilizaci může zachránit jen kapitalismus! Že povídačky o právní a sociální spravedlnosti patří do sféry balamucení občanů komunisty. A že jedině důtky, chléb a hry jsou správnou orientací lidstva a doznání, že není nad kapitalismu na věčné časy a a nikdy jinak! A tzv. demokracie? Pokud znáte vytunelovanější slovo, napište!

  OdpovědětSmazat
 5. Když si USA odvezli celé zařízení z Uzbekistánu,tak ať nám ukážou jeho likvidaci.Nikdy ho nezlikvidovali a zadarmo přišli ke kvalitnímu zařízení,tak si ho doma jen přestavěli a vyrábějí chemické látky pro Sýrii.

  OdpovědětSmazat
 6. Pro koho je článek? Pro mě, pro Karla z Plzně a pro mnoho dalších, ale pro Stropnického ne, a to je to hlavní. Jim stačí, že GB má jasno. Sice pro normálně uvažující jejich hloupé argumenty nestačí a ani nemůžou, ale Gabal by už nejraději válčil. Tak co s tím?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:19 Tak to je, jako ve středověku. Jestliže "pomazané hlavy" prohlásí něco za "boží sdělení", tak všichni jsou povinni tomu věřit. A kdo o té zprávě pochybuje a začne jí kriticky zkoumat je kacíř, rozvraceč církve svaté a patří na hranici.

   Smazat
  2. Ten komediant je k smíchu (hořkému). Chce si stěžovat u ruského velvyslance a tvrdí, že ČR nic takového nemá. Neměl by se ztrapňovat. V NAŠICH mediích před pár dny bylo vyjádření našeho experta přes chemické bojové látky z univerzity obrany: "takové látky vyrábíme laboratorně, ale jen v gramových množstvích pro výzkumné účely". To je sice pochopitelné, ale nutno uvážit, že letální dávka těchto látek se pohybuje okolo 1 miligramu!!! Takže ty laboratorní výstupy by stačily na zabití stovek až tisíců lidí.

   Smazat
 7. Vážení tohle si přečtěte závažné informace:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/EU-muze-znarodnovat-prosadila-to-Jourova-Nejde-o-vtip-528712

  OdpovědětSmazat
 8. Mimochodem "novičok" neznamená "novinka", ale "nováček".

  Novinka je novinka.

  OdpovědětSmazat
 9. Angličtina je primitivní jazyk
  Jak mluvíš
  tak uvažuješ..
  .
  19. BŘEZNA 2018 18:41 LIDOVKY.CZ > ZPRÁVY > SVĚT
  Útok v Salisbury je část vzorce ruského chování, míní Stoltenberg
  Zdroj: https://www.lidovky.cz/utok-v-salisbury-je-cast-vzorce-ruskeho-chovani-mini-stoltenberg-py9-/zpravy-svet.aspx?c=A

  Ty idioti
  se na nic jiného nezmůžou
  než postavit svoji pravdu na pilíři propagandistické lži.
  Pan premiér Andrej Babiš
  je exemplárním případem*

  OdpovědětSmazat
 10. 19. BŘEZNA 2018 18:41 LIDOVKY.CZ > ZPRÁVY > SVĚT
  Útok v Salisbury je část vzorce ruského chování, míní Stoltenberg
  Zdroj: https://www.lidovky.cz/utok-v-salisbury-je-cast-vzorce-ruskeho-chovani-mini-stoltenberg-py9-/zpravy-svet.aspx?c=A

  ..vůbec si neuvědomují že usvědčují samy sebe.
  Kdyby se jim podobná situace ve skutečnosti udála
  bylo by na celý případ vyhlášeno embargo
  ...měli by opravdové obavy o zmaření vyšetřování*

  OdpovědětSmazat
 11. Jakékoli důkazy o nevině Ruska jsou bezpředmětné. Nikdo ze "západního" světa je nebude brát v potaz. Zločince pravda nezajímá, jde jen o jejich prospěch za jakoukoli cenu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Za Hitlera mohl za vše odporné a zlé MEZINÁRODNÍ ŽID, za vyvolených pseudodemokratů může za vše odporné a zlé jenom "HOLYWOODSKÝ" RUS... jako by z oka vypadl židákovi z hitlerovského filmu z doby SLOVANSKÉHO, cikánského a židovského holokaustu... Evropští "BLBŠTAJNI" jsou nepoučitelní generacemi - zato o to víc namyšlení... třeba jako Němcová a kavárenská nalita.

   Smazat
  2. Ruský filosof Platonov tvrdí, že USA vznikly jako epicentrum židozednářské civilizace. Tato země se formovala hlavně pod vlivem židovských živlů a slovy W. Sombarta byla „emanací židovského ducha“. Všechny síly zla, brutality, rozvratu a rozkladu, které jsou vlastní židozednářské civilizaci, se v historii USA uskutečnily nejúplněji a nejdůsledněji. Aby skrylo své zločinné plány před lidstvem, vytváří světové zákulisí propagandistické mýty, jejichž cílem je překrucovat historická fakta. Hlavním takovýmto mýtem je mýtus o „holocaustu Židů za druhé světové války“. Jsou podnikány pokusy podat věc tak, že hlavní obětí byli nikoli Slované, ale Židé. Podle výpočtů historiků za války podle maximalistických odhadů zahynulo ne více než 1,5 mil. Židů. Propagandisté holokaustu a především sionistické kruhy tento počet zečtyřnásobili, když rouhačsky uváděli počet šesti miliónů zemřelých Židů. Z kořenů staré slovanské civilizace vyrostl strom, jehož každá větvička se natáhla vlastním směrem. Je nutné vzít v potaz, že národům slovanské civilizace připadl obtížný historický úkol – být baštou, která stojí v cestě silám světového zla v nejširším smyslu tohoto slova – západní a osmanské agresi, fašismu a hlavně sionismu a jeho rudé odnoži! - https://vk.com/video32678291_171743331

   Smazat
  3. ==================================

   Anonymní 20. března 2018 17:55

   Tuhle nacistickou propagandu sem kdosi kopíruje snad už po padesáté!

   ==================================

   Smazat
  4. 18:05
   Kdyby jen po desátý....ale co chtít od někom s diagnózou F73,jen mazat a mazat nebo zařídit klecové lůžko!☺

   Smazat
  5. 18:27
   Po padesáté...

   Smazat
  6. 18:05 To je jen realita, ty "nacisto" připitomělej. Kdo se o to zajímá tak ví, že Žid vždy trestal národy mu nepoddajné (Španělská říše, Osmanský kalifát, Ruské impérium) a odměňoval ty které ho hostily a s ním se o lup podělily (Nizozemci, Angličané, Američané)! A celých 1300 let historie evropské civilizace o tom svědčí!

   Smazat
  7. 18:41
   S diagnózou F73 se nedivím,že ses zapoměl na počátku navštěvovaní zvláštní školy a do nekonečna opakuješ svoje demenťárny!

   Smazat
  8. 18:27 Však to je pro tebe, užgryndanej čechomužiku! Budeš z toho před popravou zkoušenej, tak abys to uměl zpaměti! :))

   Smazat
  9. 19:45 Těší mě! 007 - Bond! James Bond.

   Smazat
  10. F73? Aha! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  11. 8:22
   Pozdě a ještě špatně přiřazená fotka,ale co naplat Q90☺

   Smazat
  12. Víc jsem pod tím nevygooglil, Kjů devadesátko - http://risovach.ru/upload/2012/09/comics_Lenin_orig_1347032282.jpg

   Smazat
 12. ...navíc se propaganda v naší zemi
  stala kontraproduktivní...
  Ukazuje se
  že vyrábíme a vyvíjíme chemické bojové pochoutky*

  OdpovědětSmazat
 13. To je jako s tou Kubiceho zprávou, rychle rozšířit před volbami a potom od toho rychle utéct. To už tady přece bylo.

  OdpovědětSmazat
 14. Jasně, Skřípala v nemocnici neukážou. Jed nepředvedou. Hromadu idiotů nevěří v Boha, ale hromadu idiotů věří ve Skřípala.
  A také jsem neviděl Vladislava Vološina, existuje?
  Co kdyby Terka zase pro změnu začala jančit ohledně něho?

  OdpovědětSmazat
 15. Je usmevne , ze kazdy stat EU , okamzite rozpoznal pravdu a pridal sa k sankciam pre RF.Vsetci okamzite rozumeli o co ide a jediny agresor a strojca je Putin! Nepodcenujme Putina , zeby snad 2 tyzdne pred volbami nechal odpravit zradcu v sluzbach UK! Chceli mu podkurit a oslabit pred nastavajucimi volbami.A opat usmevne , ako veduci volebnej kampane Putina podakoval Britanii za neocakavaney volebny vysledok Putina.Na druhej strane , vidno ze ide do tuheho a chrapun Trump a spol.EU,Putinovi ani nezagratulovali k vitazstvu.Zda sa , ze su v ocakavani niecoho vazneho , ak nie tragickeho !

  OdpovědětSmazat
 16. a stejně za to může Putin

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A divíš se? Z diagnózou F73? - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 17. V Británii vůbec jsou odbornící na všechno, nějakej borec z jakéhosi šopu s hadrama v Londýně, zásoboval všechna světová média zaručenýma zprávama ze Sýrie. Nevím jak to dělal, ale pravda to stejně nikdy nebyla a britská vláda asi teď někde zakoupila věšteckou kouli a teď vědí všechno už tři dny dopředu než se to stane. Jó kdo umí ten umí. Škoda že tu kouli neměli na brexit, tam to hrubě prosšvihli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:33

   Né pane, ti vychcaně a zavčas zdrhli od stáda, ještě větších individují, než jsou oni ... EU.

   Specialisté na tvůrce svých demokratických exilových vlád, pro jim podřízené státy, vše pod patronací USA!

   My jsme taktéž stále, nesvéprávná, podřízená země?! To není jasné, snad jen batoleti.

   Vova

   Smazat
 18. Anglie má problém s muslimy,znásilňovali,prodávali,mučili bílé nezletilé holky mnoho let,jsou to Pákistánci,věděla to policie,úřady,všechno zametali pod koberec,aby nedej Bože nebyli za obviněni,že jsou rasisté,dělo se to na více místech,obětovali svoje děti.Kde je napsáno,že proto ten povyk,aby se bílí nenaštvali a nezakroutili krky muslimům a celé té sebrance,co je chrání,proto honem odpoutat pozornost.

  OdpovědětSmazat
 19. Pro mě je neuvěřitelné, kdyby chtěli Rusové zlikvidovat tu velezrádnou svini, dvojitého agenta, který přece musí počítat se svou likvidací z obou stran, aby na sebe upozorňovali nějakým ,,ruským" plynem, kterým ho pouze(!!!) přiotráví. Já být Rus tak ho zlikviduju třeba koltem, nebo Winchesterovkou, ať je to na Američanech. Nebo ne?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Navíc on nebyl dvojitý agent, byl to kádrovák na jejich špionážní centrále, takže vyžvanil jména a tím to haslo, jiné informace neměl, takže se Rusové nemuseli obávat, že ještě něco po 10 letech vykecá.

   Smazat
  2. Toho agenta znám - je to F73 - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 20. Nejenom že jed okamžitě diagnostikovali, ale podali i protijed. Kupodivu k zasažení špiona došlo na nějaké vzdálené lavičce, asi aby nebyl nakažen nikdo jiný. Kdosi je tam našel, bůh ví kdy, jak si tam sedějí a mají oči v sloup, přitom když zasáhly ty ženštiny na letišti bratra Kima, tak ten sebou seknul okamžitě a nebylo mu pomoci. Přestože Novičok je prej 8x nebezpečnější než ten Kimův koktejl. Ten, kdo je našel, tak nebyl zasažen, ale zasažen byl kupodivu policajt, který byl přivolán. A nebo který prohlížel jejich dům, zde nejsou informace jednoznačné. Od té doby nikdo nikoho z otrávených neviděl a nesmí za ruskou občankou do nemocnice ani velvyslanec Ruska. Prostě všechno tak nějak britsky v pořádku a standardní.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Skoro stejný příspěvek jako ten můj, byl jste rychlejší. Máte u nás webkameru? :))

   Smazat
 21. Já nesmírně obdivuju Angličany. Jen si to představte. Na lavičce leží postarší muž a mladá žena. Je večer. Jak dlouho tam jsou = ? Jde kolem policista a jako správný strážce zákona se snaží zasáhnout. Zavolá záchranku. V nemocnici a mozná ještě v sanitce nešťastníkům okamžitě podávají specifická antidota a zabrání smrti.

  To že jsou Rusové šlendriáni, co neuměj ani pořádně otrávit člověka svým vlastním jedem, to ví každý. Ale Angličany obdivuju. Neboť bleskurychle, (rozhodovaly minuty), dokázali identifikovat, že se jedná o nervově paralytickou bojovou látku, kterou nikdo nezná, a mohli tak oba nešťastníky ochránit před smrtí.

  OdpovědětSmazat
 22. Moc se mi libí náš paralytik pro zahraniční bludy, který říká, že sice máme v armádě nejlepší chemiky analytiky, ale že nemáme syntetiky. A tak chceme po Rusku důkaz k jejich výroku, že novyček MOHL pocházet mj. také z Česka. Ale jak jsme se zde dočetli, vzorec je znám, zařízení na výrobu bylo i s autorem jedu přestěhováno do USA z Uzbekistanu a v tomto zařízení se školili i čeští "chemici". Takže srandičky s vážnou tváří takédiplomatů? Samozřejmě o to více komičtější, že jsme také zkritizovali Rusko za to, že si dovoluje drze žádat Malomocnou Británii a paní Mayovou, aby laskavě své tvrzení doložila důkazy. MY, NADLIDÉ, PŘECE NEMUSÍME MÍT ŽÁDNÉ DŮKAZY PRO SVÉ TVRZENÍ, KDYŽ POTŘEBUJEME UDĚLAT VE SVĚTĚ HUMBUK A ROZVRAT!!! Ale všimli jste si? Ona to také tvrdí šalomounsky Majka - podezření padá.... No a podle Ruska podezření padá také stejnou vahou na dalšího více jak půl tuctu zemí. A to se to lže a ještě lépe krade - svobodo slova! Kde jsi, kam tě naše náměstí zašantročila, pod své zvratky?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je přeci urážka, vždyť sám KALOUSEK je vysokoškolsky vzdělaný (chlubí se tím a vytahuje se na ty, kteří se oživí i bez VŠ) CHEMICKÝ TECHNOLOG. PRO NĚHO BY NEMOHL BÝT PROBLÉM CHRLIT V NAŠICH CHEMIČKÁCH NOVIČOKY VE VELKÉM... kdybychom ještě nějaké chemičky měli. Ony jsou totiž, díky plyšovému puči, zcizeny do soukromých, nejspíše zahraničních rukou...

   Smazat
  2. 20. března 2018 23:08

   Gigantická gumová hlava M. Kalousek pracoval v Mitasu, vyvíjel kopací meruny, inspiroval se většinou v zrcadle a duši si nasazoval na svou kedlubnu (lidovec kondomák) ...


   Katalogy pneumatik Mitas. Pneumatiky požadované našimi zákazníky: zemědělské a industriální pneumatiky, traktorové radiální pneumatiky, radiální a diagonální implementy. Katalogy pneumatik Mitas. Katalogy ke stažení ...

   Vova

   Smazat
 23. Dnes jsem slysel v radiovem vysilani, ze jedine Recko bloklo na sumitu EU tvrdou odsuzujici rezoluci proti RF, protoze Britove nepredlozili zadne dukazy. Ale proc to pisu... tady se opet ve vsech svetovych mediich dehonestuje RF a proc??? Vyvolava se v obyvatelich tzv. demokratickych zemi pocit, ze Rusko muze za vse spatne a je potreba s nim zuctovat jednou pro vzdy? Na internetu ctu v diskusich, ze to vetsina rozumnych lidi vnima ve spravnem kontextu, ale stele jsme jen mlcici vetsina, ktera je aktivni jen u klavesnice. To tzv. Prazska kavarna je schpna pro svou pravdu vyjit nejen do ulic, ale i zblbnout nasi mladez pro sve cile. Kdy se ozveme i my, rozumni mirumilovni lide, aby nas bylo opravdu slyset???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:43
   To víte,uASSacký okupanti nařídili a poslouchat se """musí""""

   Smazat
  2. F73? Víc jsem pod tím nevygooglil - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.