Reklama

.

.

čtvrtek 8. března 2018

Inaugurace prezidenta republiky Miloše Zemana... Na Hradčanském náměstí pod sochou T.G.M. ve směru vyhlídky a ulici Ke Hradu bude umístěna velkoplošná LED obrazovka s audiosystémem, na které bude možné sledovat průběh inaugurace prezidenta republiky ve Vladislavském sále a Svatováclavské kapli.

8.3. 2018   Hrad
Prezident republiky Miloš Zeman složí ve čtvrtek dne 8. března 2018 ve 14.00 hodin na společné schůzi obou komor Parlamentu ČR ve Vladislavském sále Pražského hradu slib prezidenta republiky.
Vstup do areálu Pražského hradu je možný z Hradčanského náměstí průchodem kolem Arcibiskupského paláce a vstupem přes IV. nádvoří, zde bude také výjimečně i východ z areálu.(foto:plzen.cz)

 Informace pro návštěvníky Pražského hradu - inaugurace 8. března 2018

Ve čtvrtek dne 8. března 2018 v době od 6 do 20 hodin bude omezen provoz na Pražském hradě. Návštěvníků se ale dotkne minimálně.

Na Hradčanském náměstí pod sochou T.G.M. ve směru vyhlídky a ulici Ke Hradu bude umístěna velkoplošná LED obrazovka s audiosystémem, na které bude možné sledovat průběh inaugurace prezidenta republiky ve Vladislavském sále a Svatováclavské kapli.


Vyhrazený prostor pro diváky bude také na téměř celém III. nádvoří (vstup ve směru od Vikářské ulice/průchodu z II. nádvoří).

Vstup do areálu Pražského hradu je možný z Hradčanského náměstí průchodem kolem Arcibiskupského paláce a vstupem přes IV. nádvoří, zde bude také výjimečně i východ z areálu.

Vstup do areálu Pražského hradu z ulice U Prašného mostu zůstává stejný, jako v běžných dnech.

Vstup do areálu Pražského hradu z ulice Na Opyši zůstává stejný, jako v běžných dnech.

Omezen je přístup pouze na I. nádvoří, část II. nádvoří (určenou pro parkování vozidel hostů) a část III. nádvoří. Průchod III. nádvořím z náměstí U Svatého Jiří nebude možný, je nutné projít ulicí Vikářskou a dále pokračovat na II. nádvoří.

Pro návštěvníky budou připraveny informační cedule v českém a anglickém jazyce a také informátoři, kteří pomohou s orientací.

Chystáte-li se navštívit ve čtvrtek dne 8. března 2018 Pražský hrad, prosím, počítejte s časovou rezervou a možnými nárazovými frontami u bezpečnostních vstupních kontrol.

Děkujeme za pochopení.

Jiří Ovčáček, ředitel Odboru tiskového a tiskový mluvčí prezidenta republiky

41 komentářů :

 1. Nevidím to dobře, zatím u Hradu 25 odpůrců, hlásilo radio Impuls. Měli se sejít před dvěma hodinama a prd. Téměř všechny sdělovací prostředky upozorňovaly na tuto demonstraci. Kdyby jich přišlo 10x tolik je mi to pořád nějak málo, k tak masivní podpoře demanstrace. Že by Pražané přišli k rozumu? Jak takovou neúčast vokecá ČT?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co mají okecat president vyhrál volby a kavárnické podržtašky můžou emigrovat.

   Vymazat
 2. 12:36
  Včera bylo pozdě aneb po hadráku přivedli ty kolaborantský šmejdi tuhle republiku "cu grunt"!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zemi jste vykradli vy, komunisticti vlastizradci!

   Vymazat
  2. 14:02
   Co to meleš ty havlosračko vožralá?!!!!

   Vymazat
  3. Komunisti vykradli ?A co pak "demokradi"rozkradli ?Fabriky,zemedelstvi ,cela sidliste ,pole lesy lany ,skoly školky nemocnice divadla .Jen blbci jako14.02 nam tady zustali

   Vymazat
  4. Za bolševika jsme nebyly zadlužení . Žilose sskromně ale bylo fajn . Dnes se narodí sem tam miminko a hned po narození je zadlužené . Čt napadá demokraticky zvolené politiky .

   Vymazat
  5. 14:02 Moc se šermuje tímhle pindem! Jako včera Kalousek! Dneska jsem mu to napsal na profil, blbcoj. A tož nač mu je celá "vlast", když mu ji sebere cizí rasa! Rasa a její zájem stojí nad jednotlivými jejími větvemi, národy. A WWII. prohrála Naše rasa jako celek, ne jen nějací Němci! Každý Čech se moh dříve či později poněmčit, nikdo to nepozná, ale čmoudem se nestane a do mentality koránu či jiných divošských kultů nepronikne i kdyby se potentočkval! Slované by bývali byli z velké části odsunuti za Ural, kde by toto území osídlili naší, tedy Bílou rasou a zachránili ho tak pro nás! Nyní připadne rase žluté, bohužel. Tak jako celý zbytek Ruska a ten ocásek na konci Asie zvaný Evropa zase rasám tmavým. Páč dějiny píší jen rasy rozpínavé a ostatní - ty zdegenerované a změkčilé z ní bývají odejity. A to čeká nás, je to po porážce v roce 45 náš neodvratný osud. Stalinský systém na Východě jen dočasně zakonzervoval stav, který se ale i tak stal historicky neudržitelným. Celkově vyhrál sice SSSR, ale Rusové byli poraženým národem ve WWII - http://img-fotki.yandex.ru/get/3304/tapirr.11f/0_27c44_2dd8151b_orig.jpg

   Vymazat
  6. 14:02

   Tady to začalo s Junkem a končilo Odcházením s Bakalou!

   https://uloz.to/!QA43BsWJ/obcan-vaclav-havel-tuneluje-tragikomedie-cr-1989-cover-jpg

   Bartončík z nebes

   Vymazat
  7. 14:02
   nech klávesnici na pokoji a mazej si dělat úkol,přiblblý studente.

   Vymazat
  8. 14:02 Zavři hubu bílé bláto.

   Vymazat
  9. 16:58
   22:28

   Vy dva jogurti, za čárkou se dělá pausa.
   Tak starý a stále tak blbý ...?

   https://uloz.to/live/!Tfbv8MCUV/analyza-17-11-1989-vice-google-cz-autor-miroslav-dolejsi-politicky-vezen-po-r-1989-vladnoucim-teatrem-opet-zatracen-prestoze-si-odsedel-19-let-o-sametu-napsal-r-1990-a-skoncil-25let-media-mlci-osvetlil-osobu-jm-havel-mkv-avi

   Vymazat
 3. jen jsem kuknul na čt- a vidím Švarcnberka a slyším, všude plno policistů a na novinkách jen o odpůrcích- to je dnes Svět to by jeden blil.

  OdpovědětVymazat
 4. Doufejme, ze se to komunisticke prase zase neozere jako nad temi korunovacnimi klenotami.
  Ostud uz nadelal Putinuv vlezdoprdelka vic nez dost!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 14;01
   Větší ostudu než udělal Trump v Panamě nejde udělat,tak zmlkni ty tupá kreaturo!!!!

   Vymazat
  2. 14.01 On se zúčastňuje i ŠTĚTINA? Jistě píšete o něm, nebo o někom z Národní Fronty příživníků na komunistických ... Plojhar (mrtev), ale Kalousek? Ten se jistě zviditelní. Možná předvede svých šest vyzpovídaných spoluposlanců...

   Vymazat
  3. Je s podivem,že to věčně zlitý a podělaný kníže nechrápalo,jak to mají Poserplínové ve zvyku!!!!☺

   Vymazat
  4. 15:27 S výjimkou republikánské Francie a Švýcarska byly vládní posty všech předválečných evropských monarchistických a imperiálních států obsazeny aristokraty, jejichž pruský duch vyzdvihoval ctnosti jako prostota, střídmost, povinnost a politická nezkorumpovatelnost. V kontrastu s typickým liberálním a demokratickým očerňováním klade Venner důraz na dynamismus, modernismus a génia aristokracie, jež ze své podstaty jako němá výčitka tvoří protiklad k buržoazně demokratickým společnostem, kde jsou všichni podřízeni penězům (což je inherentně židovská sféra). A dnes bohužel tomuhle syndromu podlehla i šlechta ....

   Vymazat
  5. 14:01
   proč tak pomlouváš Kalouska

   Vymazat
  6. Anonymní 8. března 2018 14:01

   Doufejme, ze se to komunisticke prase zase neozere jako nad temi korunovacnimi klenotami.
   Ostud uz nadelal Putinuv vlezdoprdelka vic nez dost!

   ***********************************************

   Raději mlčte, tady máte svého střízlivého zrzka.

   https://uloz.to/live/!Tfbv8MCUV/analyza-17-11-1989-vice-google-cz-autor-miroslav-dolejsi-politicky-vezen-po-r-1989-vladnoucim-teatrem-opet-zatracen-prestoze-si-odsedel-19-let-o-sametu-napsal-r-1990-a-skoncil-25let-media-mlci-osvetlil-osobu-jm-havel-mkv-avi

   Vymazat
  7. ... mimochodem a tu to nezaznělo (sic!), Dominique Venner byl francouzský esejista, historik a nacionalistický aktivista. Byl členem francouzského pravicového hnutí Jeune Nation, bývalým členem OAS a zakladatelem pravicového hnutí "Europe-Droite" spáchal sebevraždu v katedrále na protest proti sodomistům ve Francii!

   Vymazat
 5. Modrá kráva Mirka v čele a za ní stádo podobně postižených TOPáků opustilo na protest inaguraci. To je ta jejich představa slušnosti a respektování demokratických principů. Hlavně teď honem do televize, ať mají co největší prostor.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 14:59- přesně tak! Tohle mně napadlo taky- prezidentův projev věcný, dobrý, opět mluvil z patra bez papírů, ale místo, aby začala naše veřejnoprávní TV hodnotit, určitě dostanou slovo ti mrzáci co opustili sál a jejich příznivci.3x fuj ty veřejnoprávní médium.

   Vymazat
  2. 15:05 Všichni budou blábolit, že Zemanův projev byl útokem na svobodu slova. To se vsadím. Přestože Zeman pouze CITOVAL anlýzu FF UK. A jako obvykle, žádný z reportérů jim to nepřipomene.

   Vymazat
  3. Miruna zjistila, že se nebudou u švédských stolů podávat její milované rohlíky....

   Vymazat
 6. Hrdinní bojovníci za svobodu slova (Kalousek, Němcová, Feri, Schwarzenberg, Jurečka či Pospíšil) by se teď měli vypravit osobně mezi lidi, aby si ověřili, zda svým si protestem skutečně zajistili jejich hlasy v příštích volbách.

  Kokotko

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 15:11 Jsou to opravdu hrdinové. Jako každý lump, když na něj někdo ukáže prstem, tak kouká kde nechal tesař díru.
   Byl jsem opravdu zvědavý, jakou provokaci si kavárna připraví. A vida, příležitost se našla. Stačilo ocitovat odbornou analýzu objektivity ČT a potrefené husy teď budou kejhat celé dny. Blbci v ČT si neuvědomují, že výsledky té analýzy jen potvrdí.

   Vymazat
 7. 15:11
  To je opravdu hrdinný odboj ala havlolejnolahvárenská žumpa!!!!

  OdpovědětVymazat
 8. Němcová z ODS - ty potrefená huso a krávo,co sis dovolila odejít z inagurace..Jsi hovno u cesty co pořád jen a jen smrdí a otravuje svým puchem svoje okolí.Nejsi pravicová politička,jsi hloupá a užvaněná píča!!!

  OdpovědětVymazat
 9. Doporučil bych nyní komunistům a SPD aby na nejbližší schůzi PS předložili bod kde PS odsoudí ty poslance, kteří odešli uprostřed projevu Zemana, odsoudí jako projev naprosté neúcty s slavnostnímu ceremoniály, prezidentovi i lidu ČR. Hlasů na to mají dost aby to prosadili.
  Ale jinak ČT nezklamala, měla připravené okamžité zahájení dehonestace Zemana, asi jako odplata za včerejší pořad Soukupa z TV Barandov o nekalých praktikách a lžích v ČT, ten se s nimi nesral.

  OdpovědětVymazat
 10. 15:34- a tak zase jsou to jenom lidi, jestli museli na wecko, tak museli. V souvislosti s těmi odpůrci mě napadá, jestli by nebylo načase jim dát vyžrat jejich vlastní medicínku.

  OdpovědětVymazat
 11. Němcová, to je přinejmenším na cenu Františka Kriegla. Poté co ji obdržel cikán Banga, tak je to spíš výsměch. Škoda že tato skupinka "čestných", nezavršila svůj odchod hromadnou sebevraždou. Moc by tím národu pomohli.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vážený, pan Kriegl byl statečný člověk a ocenění s jeho jménem dávané těmto ubožákům, je jeho urážka a ponížení. Ti co ho dávají zasluhují naprosté opovržení za zneužití jeho jména.

   Vymazat
  2. 16:02 Já mám na pana Kriegla naprosto stejný názor, jako vy a souhlasím s tím, že dávat takovou cenu těmto individuím, je hluboké ponížení a zneuctění památky F. Kriegla.

   Vymazat
  3. 16:02

   Když už úcta, neuškodí taky napsat správně jeho jméno: František Kriegel -

   Vymazat
 12. Teď hovořila Mirka . Prej dostala skoro infarkt a zmyzela asi pro rohlíky :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zhrzená skoro "premierka" a pořád nic!!!
   Jen okolo kydá špínu, nic jiného neumí.
   Co ministr-traktorista Jurečka? Z jednoho hnízda vypadli. Stydím se za ně!!!!

   Vymazat
  2. 16:05 pana exministra Jurečky vpustit do výběhu mezi čuníky, tak normální člověk nemá šanci poznat, kdo je kdo. Snad jen MVDR by byl tohoto schopen.

   Vymazat
 13. To sebrání těch rozbíječů státu samozřejmě bylo předem domluveno na demonstraci, kdo je u nás idiotem a přece se nemohli vzdát pro dobré myšlenky Zemana svého poslání a občanům se postižením svého ducha předvést. Ale přece nebudeme soudit invalidy ducha, kdoví, jaké školy a jak dokončili svoje vzdělání a už vůbec nežádejme po takto postižených lidskou slušnost. Ostatně autentické odpůrce Zemana zdobí nejen chomout, ale i jařmo, za které je vodí jejich páni. A kdoví, za kolik se předváděli a taková sorta lidí nemá nikdy dost!

  OdpovědětVymazat
 14. Už se těším na komentář Jana Kellera k vystoupení oněch obránců svobody projevu.

  Kokotko

  OdpovědětVymazat
 15. To zas bude výblitků našich demokratů.
  Ty největší prodejné politické svině teď vykládají o útoku presidenta na média.
  A Němcovou nenazývejte krávou.Neurážejte prosím to užitečné zvíře.

  OdpovědětVymazat