Reklama

.

.

pátek 9. března 2018

Irena Ryšánková:,, Při volbě prezidenta ukázal lid velkou nezávislost smýšlení. Nezávislost na nafoukanosti elit i na manipulativnosti médií... Zeman totiž nerozděluje společnost, rozdělují ji právě ti, kteří se nemohou smířit s tím, že lid zvolil právě jeho. A to je nebezpečné a nedemokratické!"

9.3. 2018   PL,část rozhovoru
Analytička Irena Ryšánková sledovala prezidentův inaugurační projev i vše, co se kolem něj ve Vladislavském sále Pražského hradu rozpoutalo.Pokud jde o kritiku České televize, ti, kdož mne znají, vědí, že jsem velký zastánce médií veřejné služby. Ale Zeman citoval analýzu FSV UK. Vůči její odbornosti nejsou výhrady. A bohužel Česká televize pak své kritiky upevnila v názoru tím, že těsně po projevu prezidenta udělala rozhovory s těmi, kteří se nad projevem pobouřili tak, že odešli....
Prezident přímo zvolený občany, většinou odpůrci euroatlantismu, ačkoliv on sám byl zakladatelem a prvním sponzorem kanceláře NATO v Česku. Prezident přímo zvolený občany proti vůli mnoha politických stran a naprosté většiny médií. Ostatně jeho podpora přímé volbě hejtmanů a starostů je dostatečnou prioritou a myslím, že mnoha politikům se již nyní točí hlava. Neumějí si představit ani volby, ani svou odpovědnost po nich. Zejména při vědomí toho, že při volbě prezidenta ukázal lid velkou nezávislost smýšlení. Nezávislost na nafoukanosti elit i na manipulativnosti médií.

Naprosto chápu, že Zdeněk Bakala je Zemanovi solí v očích, protože Zdeněk Bakala je ekonomický problém. Ano, Miloš Zeman měl pravdu, Bakala připravil lidi o práci, připravil lidi o byty a ano, jeho média soustavně útočí na hlavu státu. A ano, do velké míry mají tendenci být elitářská. Miloš Zeman si to vyřídil s těmi, kdo na něj dost nevybíravě útočí. Dnes nelze jeho hlas ignorovat. Ano, má na to právo. Není odpovědný lidem v sále ani novinářům. Je odpovědný svým voličům na náměstích.
Pokud jde o kritiku České televize, ti, kdož mne znají, vědí, že jsem velký zastánce médií veřejné služby. Ale Zeman citoval analýzu FSV UK. Vůči její odbornosti nejsou výhrady. A bohužel Česká televize pak své kritiky upevnila v názoru tím, že těsně po projevu prezidenta udělala rozhovory s těmi, kteří se nad projevem pobouřili tak, že odešli. Ze sálu plného zákonodárců odešla přitom pouze Miroslava Němcová a za ní několik lidí. Čímž Česká televize bizarním způsobem slova Miloše Zemana potvrdila. Škoda, protože vím, že oba tam přítomní reportéři jsou skutečně dobří profíci.

Poslanci TOP 09 a Miroslava Němcová odešli ze sálu. Na protest. Když si stoupli před TV kamery, dali průchod svému rozezlení, že prezident zaútočil na „nezávislá média“. Chápete jejich rozhořčení? Jak se vám to rýmuje s tím, že někteří z nich ostentativně odsuzují některá jim nepříjemná média jako „dezinformační“? Která média jsou tedy „nezávislá“ a která „dezinformační“?


Jejich rozhořčení chápu. To je jejich vlísávání se do přízně médií. Miroslava Němcová pamatuje ještě televizní krizi a stále je nachystaná vyrazit k boji se spacákem v ruce. No, v desetiprocentní ODS dnes panuje amnézie. Němcová si nepamatuje dobu, kdy kandidát na europoslance za ODS Kožušník chtěl privatizaci České televize, Ivan Langer ji chtěl zestátnit a Dana Jaklová chtěla vehnat Český rozhlas do developerských nájmů kdesi na okraji Prahy. Snaha zestátnit nebo zprivatizovat média veřejné služby byla vlastní tehdy vládní ODS velmi dlouho… Politici ještě, zdá se, namnoze nepochopili, že mediální svět se mění. Že technologie umožňují rozvoj médií, i názorových. A říkat o médiích, která přinášejí jim nepříjemné informace, že jsou dezinformační, je krátkozraké. Cenzurovat jiné informace je nesmyslné. Už nikdy nikdo nebude mít informační monopol.
Politici by se měli zamyslet nad tím, že názory jsou a budou různé. Vysmívat se jim nemají právo. Zdá se, že pro některé má demokracie limity. I ČSSD odmítá dát občanům právo referenda o setrvání země v EU, do které jsme referendem vstoupili.

Doba silných médií je pryč. Navždy. Je třeba si to přiznat. Módní blogerky sleduje víc lidí než „seriózní“ zpravodajství.


Odchod ze sálu byl marketingová hra, která se dala vcelku předvídat. Nic jiného. Miroslava Němcová, Miroslav Kalousek a jiní přece vždycky byli, mírně řečeno, útoční k Miloši Zemanovi. Tak teď měli konečně způsob, jak vyjádřit svůj nesouhlas s demokratickou volbou lidu. Ono jich je navíc dohromady asi pět, takže jejich odchodem jistě řady nijak neprořídly. Navíc to vypadalo, že se jich nějak osobně dotklo, že se hovoří o Zdeňku Bakalovi.

Jim teď nezbývá nic jiného, než přesvědčit o své pravdě poloprázdná náměstí. Prozatím se jim to nevede.

Jak vnímáte to často naznačované očekávání, že prezident bude zcela nadstranický, bude povznesený nad běžný politický provoz a během takovýchto slavnostních chvil „nepojede“ svou partikulární agendu a nebude si vyřizovat účty s lidmi, kteří ho štvou? Co ještě bychom k Zemanovu projevu měli říci? Co po něm teď bude jinak?
Myslíte, že bude dvacet let trvale snášet poměrně nevybíravé útoky a bude stále nadstranicky mlčet? Nebo se bude lísat do přízně novinářů? Opravdu? Není ovce.

V den prezidentské inaugurace byl zveřejněn rozhovor s režisérem Janem Hřebejkem. Ten na dotaz, zda pohrdá voliči Miloše Zemana, odpověděl: ,,Dneska už jo. Ale tehdy ne, tehdy se mohl někdo splést. Kdo ho volil podruhé, sorry. (...) To jsou lidi, se kterými nechci mít nic společného.“ Co k tomuto vyjádření říci? Jak to „ladí“ s uměřenou rétorikou odpůrců Zemana během prezidentské kampaně, kdy jako kdyby chtěli podpořit sdělení Jiřího Drahoše o „sjednocování společnosti“ a neexistenci „pražské kavárny“, kterou si prý vymyslel Jiří Ovčáček?

Je pozoruhodné, jak z těch, kteří sami sebe označují za demokraty, vždycky vypadne totalitní myšlení v nejryzejší podobě.

Protože to pohrdání voličem někoho jiného, než chci „já“, je přece totalitní myšlení. Pohrdání názory oponenta je totalitní myšlení. Pan Hřebejk by si měl ale uvědomit, že žije i z peněz lidí, jimiž pohrdá. Že lístky na jeho filmy kupují i lidé, kteří musejí tvrdě pracovat a volí Miloše Zemana. Že granty na rozvoj české kinematografie financují i lidé, se kterými nechce mít nic společného. Zakáže jim tedy vstup na své filmy? Nebude už nikdy žádat ministerstvo o miliony na film či jeho propagaci? Na poslední projekt nazvaný Zahradnictví/ Dezertér dostal z veřejných prostředků fondu – tedy i od voličů Miloše Zemana – šest milionů. Vrátí je?

Sjednocování společnosti je heslo, které rozděluje. Zeman totiž nerozděluje společnost, rozdělují ji právě ti, kteří se nemohou smířit s tím, že lid zvolil právě jeho. A to je nebezpečné a nedemokratické. Ryzí demokrat totiž vždy uzná regulérní volbu jiného.

70 komentářů :

 1. Ryšánková? Neznám. Co takhle raději zveřejnit názor na Zemanův projev od Klause, Zemanova přítele? Nehodí se do krámu?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní9. března 2018 20:18...že paní Ryšánkovou neznáte, ale to vůbec nevadí. Tady jde o to, jestli s názorem souhlasíte, je Vám ukradený nebo nesouhlasíte.

   Vymazat
  2. Proč se chlubíš svou nevzdělaností? To je nějaká podmínka členství v pražské žumpě? Jen trochu informovaný člověk ji zná.

   Vymazat
  3. 20:40
   Ty nejsi informovaný a už vůbec ne vzdělaný. Ty jen žiješ ve své přihlouplé mikrobublině, zemanův jednozávitový, zcela nekritický řiťolízači.

   Vymazat
  4. Klaus se nijak k projevu nevyjádřil, imbecile.

   Vymazat
  5. 21:05
   Jdi do prdele, demente.
   A nesnaž se z toho vykroutit tak, že to neřekl přímo Klaus, ale jeho institut.


   https://www.novinky.cz/domaci/465717-nepochopil-situaci-a-poskvrnil-posvatnost-chvile-ztrhal-klausuv-institut-zemanuv-projev.html

   Vymazat
  6. Jdi už spát študentíku a nedávej nám tady najevo svojí hloupost.

   Vymazat
  7. 21:11
   Budu si dělat co chci, kdy chci a jak chci, senilní, impotentní, rudý soudruhu.

   Vymazat
  8. Jenom do času. Na každou svini se vaří voda hajzle kolaborantský.

   Vymazat
  9. 21:09, naprosto souhlasím. Zeman měl světlé chvilky těsně po volbách, ale tohle totálně podělal. Je naprosto nepřijatelné, aby během tak výjimečných okamžiků dával průchod svým animozitám, ať už více či méně oprávněným. Není možné, aby při inauguraci výslovně jmenoval v negativním duchu, a pokud ano, tak jen náznakem, a i to v nadějném duchu, že se vše zlepší. I kdyby byla pravděpodobnost mizivá. Tohle státník prostě nemůže udělat.

   Jedinou výjimkou je hrozba války, kdy president může vyslovit jméno nepřítele v souvislosti s obranou vlasti. Ale v této chvíli zatím Česko ve válce není. Držel jsem mu palce, ale zklamal mě. Propásl možnost být skutečně národním presidentem a zbytečně proti sobě poštval své odpůrce hned na začátku.

   Vymazat
  10. 20:18 "Ryšánková? Neznám." - "A vy jste kdo?" - Autora této ignorantské otázky znáte? Ale farizeje poznáte bezpečně? Tak se
   podívejte, kolik se jich k Vám přidalo. Přímo definiční kusy! sck


   Vymazat
  11. Přátelé, a což tohoto člověka (prvního 20:18) ignorovat? Na jeho plky nereagovat. To by byla pro něj zoufalá situace. Komu by adresoval svoje vulgarity? Prosím zkusme to jednou! PROSÍM! On nás nepřesvědčí, my jeho taky ne a nevšímat se ho je jediný způsob, jak mu to zde znechutit.

   Vymazat
  12. Myslíte ten příspěvek z Institutu VK? Jak víte, že se s ním VK ztotožnil?

   Vymazat
  13. I feel so blessed and fulfilled. I've been reluctant in applying for a loan i heard about online because everything seems too good to be true, but i was convinced & shocked when my friend at my place of work got a loan from Progresive Loan INC. & we both confirmed it and i also went ahead to apply, today am a proud owner of my company and making money for my family and a happy mom. Well i'm Annie Joe by name from Pauls Valley, Oklahoma. As a single mom with three kids it was hard to get a job that could take care of me and my kids and I had so much bills to pay and to make it worst I had bad credit so i couldn't obtain a loan from any bank. I had an ideal to start a business as an hair stylist but had no capital to start, Tried all type of banks but didn't work out until I was referred by my co-worker to a godsent lender advertising to give a loan at 2% interest rate. I sent them a mail using their official email address (progresiveloan@yahoo.com) and I got a reply immediately and my loan was approved, and I was directed to the Bank site where I withdrawed my loan directly to my account. To cut the story short am proud of my hair stylist company and promise to testify to the world how my life was transformed.. If you are in need of any kind of loan, i advise you contact Progresive Loan INC and be financially lifted Email: progresiveloan@yahoo.com OR Call/Text +1(603) 786-7565   Vymazat
  14. Milá Aničko, jsme s tebou. Zkus tohle:
   https://www.barclays.co.uk/loans/find-the-best-loans-for-you/

   Jinak kebule můžeš dělat i doma.

   Vymazat
 2. Odpovědi
  1. Na víc nemáš, nekritický zemanův maňásku? Klaus, přestože je Zemanův přítel, nemá v hlavě nasráno a umí zkritizovat i přítele, pokud je potřeba.

   Vymazat
  2. Pokud myslíte tuhle kritiku
   Cituji:
   "Nepochopil situaci a poskvrnil posvátnost chvíle, ztrhal Klausův institut Zemanův projev "
   Čím?Že vyslovil pravdu?
   ŘEKL BYCH,ŽE KLAUS POSKVRNIL CELÝ PRESIDENTSKÝ ÚŘAD SVOJÍ ŠÍLENOU AMNESTIÍ.
   To Vám nevadí?
   Mně zase nevadí,že řekl,že média a novináři překrucují pravdu a že Bakala je zloděj.
   Co na tom není pravda?Zkuste to vyjádřit.
   A proč by to nemohl říct ve svém projevu při inauguraci?Naopak je dobře,že to pojmenoval.

   Vymazat
  3. 21:08

   Zřejmě máš dlouhé vedení. Tohle přízemní žvanění ať si Zeman nechá na regionální potlach s občany, ale nejsou hodny vážnosti prezidentského inauguračního projevu.
   Pokud to nejste schopen pochopit tak je mi vás líto.

   A právě Klaus se tady na těchto stránkách poměrně často cituje. Ale jen když se to zrovna hodí.

   Vymazat
  4. 21:13 Pravda je hodna jakéhokoliv projevu, tedy i inauguračního! A proč by tuto pravdu mělo slyšet jen několik desítek nebo i stovek tisíc občanů na "potlachu" s presidentem, když ho může říct přímo do kamery pro MILIONY. A to vás, myslím, nejvíc štve, že OPĚT zvoleného presidenta nemohl nikdo přerušovat, dávat mu nesmyslné otázky, dělat uštěpačné ksichty a odvádět pozornost od merita věci. K bývalému presidentovi p. Klausovi : S mnoho jeho SOUČASNÝCH názorů souhlasím, s tímto však ne. Jsou si s p. presidentem Zemanem blízcí, ale tak jako tak jsou i v mnohém rozdílní.

   Vymazat
  5. 21:13
   zase potvrzuješ,že jsi jen hlupák.
   Víc už nepiš .Už jsi nás o tom přesvědčil.

   Vymazat
  6. Jakápak pravda Věruško? Třeba když jdete na pohřeb jediného syna své známé a při kondolenci jí řeknete, že je dobře že zdechnul, protože to byl zkurvysyn? I kdyby to tisíckrát byla pravda, tohle se při podobném okamžiku neříká.

   Vy musíte být asi hodně oblíbená, anebo spíš ne moc chytrá. Anebo nejspíš obojí.

   Vymazat
  7. 11:38 Hezky jste se snažil. Na pohřby jedinců, kteří zasluhují výše uvedené hodnocení nechodím ani jinak o ně nemám zájem, popásat se na slzách jiného také nemám v povaze. Nevím, proč do debaty o projevu pana presidenta zatahujete úvahy o mé oblíbenosti a chytrosti/hlouposti. A vlastně to ani vědět nechci. Protože bychom si takhle mohli vyměňovat "poklony" donekonečna, končím diskusi s vámi zcela novým pozdravem : Pac a pusu !

   Vymazat
 3. a jak jste přišel na to že Klauz je Zemanúv přítel? Oba stojí na opačných březích naší řeky odjaživa...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To myslíš vážně nebo jen netušíš která bije?

   Vymazat
 4. Hřebejkova UČITELKA nic moc . Tolik vyhhozených peněz mohlo jít třeba na památník v Letech .

  OdpovědětVymazat
 5. Hřebejk je vepřová hlava.
  Blbeček, který parazituje celý svůj mrzký profesní život.
  I to jméno, zkomolenina slova "hřebík":-D

  OdpovědětVymazat
 6. Projev pana prezidenta, naprosto pravdivý zejména co se týče České televize. Reportéři ČT vzápětí neobjektivitu v rozhovorech potvrdili, a když už mluvili s panem Okamurou, bylo vidět jak na pokyn režiséra, rozhovor utnuli. O hospodaření ČT, vysílá ČT Barandov seriál o neuvěřitelných praktikách p. Dvořáka a jeho výhružkách panu Soukupovi. V archivu ČT Barandov si to můžete najít a stojí to za to. Zvláště když prý študáci chtějí opět manifestovat prý za ČT svobodu a demokracii. Kdo se tam bude s nimi prodůcírovat to je asi každému jasné. Hovňousek a spol, Štěpánová, Kocáb, Bursík, Člověk v plísni a další výtečníci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bára Štěpánová vyfasuje koloběžku a šavli po Havlovi a vyrazí do boje.

   Vymazat
  2. Bára bude dusit. Dusit a dusit.

   Vymazat
  3. 12:04
   Dusit, dusit až se svou nenávistí udusí sama.
   Potom řeknu- pokoj její hříšné duši

   Vymazat
  4. Je smutné, že ačkoliv je dosud možné dohledat informace k různým politickým tématům, jsou studenti a obecně především mladí lidé skupinou, která snadno podléhá propagandě a nechá se zmanipulovat kdejakým přitroublým kavárníkem, hercem zpěvákem, učitelem nebo rozhlasovým či televizním redaktorem. Překvapivě tito lidé podléhají goebbelsovská metodě, kterou se striktně řídí ČT: "Stokrát opakovaná lež se stává pravdou". Jakoby si neuvědomovali, že se právě v těchto letech hraje o jejich životy, resp. budoucnost. Pokud chtějí žít v autoritativním světě jako bezcení otroci, ať nadále věří ultraliberální postmodernistické ideologii, kterou u nás prosazují dehumanizovaní kolaborantští politici, jako např. Drahoš, Kalousek, Štětina, Němcová, Bělobrádek, Herman, atd. Pokud však chtějí žít důstojně v bezpečném světě, měli by urychleně začít samostatně přemýšlet a nepodléhat těm, co usilují o zničení tradičních hodnot v kosmopolitním světě.

   Vymazat
 7. Dotklo se jich, že mluvil o bakalovi, protože od něj dostali kolik? bratru dvacet milionů? Dotklo se jich, že mluvil o bakalovi, protože si s ním černohorský namastil kapsu v becherovce a teď honí mladé děvy po praze, které mu skákají na jeho jaguára. A pak ta desetiprocentní nebo jako to tam píšete ODS, tak to je nadsazené díky VK ml., jinak by byli v prdeli i s dechem. Pak ten Fila, co se si taky pospíšil ke kameře čt na hradě, má nové brejličky, moc pěkný, na tom si dal záležet, ale kdo tohle může volit, to musí být snad už jen ten nejposlednější zoufalec. Zase se předvedli, a ono je to nakonec dobře, aspoň každý vidí, co to je za ptáčky. No a pak že pan president nemá úctu k místu, kde mluvil. Krásný sál, co něco takového staletí neslyšel. Právě naopak, pan president tímto svým dost kontroverzním projevem vešel do dějin, ale ne tak jak si zoufalci placení bakalou z nakradených peněz myslí. Spravedlnost musí být, i kdyby na chleba nebylo, a pan president, třebaže dost riskantně, se postavil na správnou stranu, a tou jsou lidé. Lidé važte si tohoto kontroverzního presidenta, protože stojí na vaší straně, jako lev, i když se smrtí na jazyku, ale celým srdcem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naprosto mi mluvíte z duše, kdybychom se podívali do historie, jaké problémy měl Masaryk když se postavil proti hysterické štvanici na Hilsnera, kterou vyvolal tehdejší tisk, kdy na něj studenti kterým přednášel pískali. Tak vlastně vidíme jasnou paralelu s dneškem. A jak se panečku dneska někteří ochránci svobody a demokracie buší zuřivě v prsa a s pěnou u huby vyřvávají Masarykovo jméno. Vždyť by je musel, kdyby mohl nakopat do řiti. Aottj.

   Vymazat
  2. Na inauguraci, milý zlatý, si mohl své průpovídky strčit do prd€le! Jestli se tohle využije v kampani proti němu, bude zodpovědný jenom on a jeho huba nevymáchaná. Většina ho volila jako hradbu proti amorálnosti EU a plánům jistých skupin, a ne aby si vychutnal svůj triumf osočováním svých protivníků na inauguraci. Takhle se státník nechová. Jestli to pos€®€, půjde země do háje a my všichni s ní.

   Vymazat
  3. 11:47 Co tak strašného řekl? Jenom pravdu a ta někomu vadí.

   Vymazat
  4. 17:18, neměl jmenovat. Ne na inauguraci. Vždyť on přece umí pronést dobrou řeč, a pokud by nerejpnul otevřeně do TOP09, Bakaly a novinářské smečky, tak by to bylo dobré. Inaugurace je mimořádná událost, ne TV debata. Navíc president by měl ukázat vůli spojovat, ne rozdělovat, a ti trotlové, co odešli, jsou také spoluobčané. Je to i jejich president.

   Vymazat
 8. Pan prezident řekl pravdu, a bylo nutné ji říct v tak sledovaném přenosu. Potrefený DEbilizačníKLub samozřejmě hysterčil a zbaběle utekl, a tím tu nepříjemnou pravdu, v které hraje hlavní roli, jen potvrdil.

  OdpovědětVymazat
 9. Neznama tlusta pani se myli. Neexistuje zadna povinnost poslouchat sproste utoky Putinova prasete Zemana.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 22:17

   No, hlavně, že ty seš známej, hubeňoure!

   Vymazat
  2. Nejsem, ale aspon se nezastavam nacistu a komunistu, nepreziram se a nevypadam jako prase.

   Vymazat
  3. Vypadá to,že všichni ti "diskutéři" co tady plivou na presidenta,jsou jen kavárenští študentíci,kteří mají za domácí úkol vstupovat do diskusí a urážet.
   Berme to tak,že jsou to pro kavárnu jen užiteční idioti.
   A svému označení dělají čest.

   Vymazat
  4. Vlastizradneho Ovara ktery urazi svuj vlastni narod snad uz ani urazit nejde. Staci pockat az ten zok sadla praskne, vyvali se smrad a bude pokoj.
   A vy komunisti uz brzo taky vymrete. :)

   Vymazat
  5. Musím vám napsat, že jste hlupáček.

   Vymazat
 10. Paní Ireno, dobrý, díky! Máte ve většině věcí dobrý úsudek (čich) i závěry (výhled). Ještě jednou, děkuju a vydržte!

  OdpovědětVymazat
 11. 22.46- co to je za zmrdíka? Už se udělal a šel spinkat, študentík nevzdělaný? Aby se připravil na demonstraci jemu podobných duševních suterénů  OdpovědětVymazat
 12. Jsem zklamán, myslel jsem, že budou Drahošovci pokračovat v demonstracích, a oni nic, to je tedy lenost, tak jen do toho, Havlistická lůzo, čas pracuje proti vám.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nebojte, ono to přijde, ani se nenadějete jak rychle. Slovensko už začalo, čeští studenti a profesionální demonstranti byli výraznou složkou Majdanu.

   Vymazat
 13. Souhlas s článkem lidi rozděluje „demokratický blok"taky neustále s agenty cizí mocnosti z neziskovek dělají bordel.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ..a církev...na Slovensku katolická církev přímo nabádá k sesazení premiéra..to je hnus*

   Vymazat
  2. 11:32 ano, máte pravdu. Už dlouho jsem čekal na okamžik, kdy nastane chvilka Róberta Bezáka, mladého, přesto již emeritního trnavského arcibiskupa. No a je to tu. Vůbec nejsem překvapen a je to velmi zneklidňující.

   To je v souladu s politikou svatého stolce a jednoznačný důkaz, že papežský úřad byl obsazen hrobařem církve. Až člověka děsí, jak nebývale přesně to zapadá do tzv. "Nostradamovy předpovědi", kterou jsem si výslech r.1992, a která byla z r.1976. Papež cizinec přivodí rozvrat církve před armageddonem.

   Vymazat
 14. Drahá Irenko
  vybodněte se na analyzování politického světa
  a soustřeďte se na to co a kolik
  projde vaší namalovanou pusou do žaludku.
  Ve zdravém těle zdravý duch*

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A ty na prstech počítej myšlenky, který ti vniknou do mozku. Bude to dlouho trvat

   Vymazat
  2. No tak se nezlob Irenko*

   Vymazat
 15. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 16. Pani Rysankova !
  Umite velmi dobre psat a analyzovat politickou situaci. NEDEJTE SE nicim omezovat a zastrasovat ci
  dehonestovat ! Piste vice ! Je Vas potreba !

  My se divali na projev presidenta u nas (v Americe) a opravdu jsme si mysleli, ze cela ta parta co odesla, dostala prujem !

  (V mem mladi v Johannesburgu se posrala jednou cela firma.
  Takze nejaky saboter jim dal v Praze neco do kafe - srackopudic, jako nam v JHB.)

  A V.Klaus se degradoval na ultimum ! Ja ho mel rad kvuli jeho znalostem mezinarodnich vztahu.
  ZRADIL PRESIDENTA ZEMANA !

  My volici presidenta Trumpa - Zemanovi fandime !
  AT ZIJE PRESIDENT ZEMAN !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jenom Trump nefandí Zemanovi. Jak je to možné? :D :D :D

   Vymazat
  2. Nema na něj. Teď pojede do Koreje.

   Vymazat
 17. Myslim si, ze V.Klaus dostal zachvat ZAVISTI, nad vybornym projevem presidenta ! Jeho kritika presidenta byla nakopnuti svych pratel ! Bylo to horsi, nez odchod cele party na WC ! A Kalousek sel na panaka !
  Pane Kalousku vy OZRALO - omluvte se panu presidentovi Zemanovi ! Vyhral 2x volby ! Nebesa jsou na
  jeho strane !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, ale spíš by se dalo říci, že peklo je na jeho straně. Vypadal jako v posledním tažení.

   Vymazat
  2. 17.56
   vám by se asi líbilo,aby při projevu trdloval tak jako to předváděl Drahoš?

   Vymazat
  3. Mate pravdu, sotva se klepala, lemra komunisticka.

   Vymazat
 18. Pravda je dnes v éře diktatury kapitálu největší zločin a proto to pronásledování pana prezidenta ČÉTÉ A OSTATNÍMI MEDIÁLNÍMI DLAŽDIČI, KTEŘÍ STOJÍ A PADAJÍ PRÁVĚ S TOUTO DIKTATUROU - TAK SE AŽ TAK NEDIVME, ŽE JEDNAJÍ, JAK JEDNAJÍ. VŠAK I JE JEDNOU DOSTIHNE PRÁVO A SPRAVEDLNOST - NORIMBERK Č.2 A POKUD BY SE TAK NESTALO, NÁŠ SVĚT NESTOJÍ ZA TO ŽÍT.
  Snad před týdnem byl rozhovor s Klausem, mluvil o Zemanovi velice pěkně a pokud uváděl nějaké neshody, tak skutečně věcné, odlišné názory ekonomické... Tak si nejsem jist, nakolik ten prostitut říká, co si myslí Klaus. Myslíte si snad, že různé ty spolky, které si dávají jméno TGM také snad šíří jeho myšlenky? Nic jim není vzdálenějšího, to jméno si k sobě přifařují, aby si vylepšili osobní koryta!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vy komunisticti smejdi nemate pravo se o Masarykovi ani zminovat.

   Vymazat
  2. Pane, teď jste se netrefil, v životě jsem neměl s KSČ a pod. nic společného. Kdybyste uměl číst, rád bych vás nechal nahlédnout do své knihovny, myslím, že mám Masaryka "skoro celého", něco dokonce i v jiných jazycích, než češtině. Proč si myslíte, že ti, kdo říkají pravdu, musí být jen bývalí členové KSČ?

   Vymazat
  3. 11:51 "Proč si myslíte, že ti, kdo říkají pravdu, musí být jen bývalí členové KSČ?" -
   Máte můj hlubokosklon, PANE! Vyjádření tak tvrdé, slušnými slovy vyřčené, prostě NÁDHERA! sck

   Vymazat
 19. 1;42
  Ty už ukonči svojí zbytečnou existencí ty zmrde kolaborantská!

  OdpovědětVymazat