Reklama

čtvrtek 29. března 2018

Izolace Putina a Zemana

Erik Best
29. 3. 2018      EB
Předseda Sněmovny reprezentantů Paul Ryan v pondělí v Praze vydal prohlášení, ve kterém vítá rozhodnutí Trumpovy administrativy o vyhoštění ruských diplomatů a říká, že „Spojené státy musí i nadále vést mezinárodní úsilí směřující k izolaci Ruska, aby Rusové pochopili, že jejich chování nebude tolerováno.“ Miloš Zeman je při připisování viny za útok nervovým plynem mnohem opatrnější než americké ministerstvo zahraničí.


To tvrdí, že „Rusko použilo nervový plyn vojenského původu při pokusu o vraždu britského občana a jeho dcery v Salisbury.“ Ryan se během své krátké návštěvy Prahy se Zemanem nesejde. To vyvolává dojem, ať už jsou skutečné důvody jakékoli, že se Ryan Zemanovi cíleně vyhýbá, aby ho dostal do izolace kvůli jeho přílišné podpoře Putina. Zeman je ale i tak prezidentem spojence v rámci NATO. Jeho izolací by Spojené státy mohly ohrozit vlastní obchodní zájmy (jedním z hlavních Ryanových úkolů při návštěvě Prahy je propagace helikoptér Bell). Navíc to pomáhá příštímu kandidátovi na prezidenta zemanovského střihu. Zeman sice nakonec odejde, jeho 2,85 milionu voličů ale nikam nezmizí.

57 komentářů :

 1. Tenhle zkurvvenec americkej nám tu normálně skrytě vyhrožoval...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je naprostá pravda: budete zbrojit ve výši 2% HDP a tuto částku věnujete na kupování naších zbraní,koupíte naše předražené vrtulníky, okamžitě vyhostíte Ruské diplomaty, na každou naší vojenskou operaci v bombardování neposlušných států budete křičet hurá to je demokracie,

   Smazat
  2. 11:56 To je možné až v dnešní době "svobody, demokracie, plné suverenity a respektování lidských práv". Na rozdíl od doby "totality, nesvobody, podřízenosti a okupace", kdy něco takového možné nebylo.

   Smazat
  3. Poláci už nakupují nepříliš funkční rakety Patriot ( Izrael byl výkonem raket Patriot šokován) za 5 miliard USD a ČR bude brzo nakupovat předražené, koncepčně zastaralé vrtulníky Bell, které nikdo jiný nechce.

   Smazat
  4. To by mě ani tak nesralo, že vyhrožoval, ale víc mě sere, jak nás má za idioty. Viz ty mašličky, jak 100 let bráníme demokracii. Kurva, a kde je těch padesát let od Mnichova po Hadrák? Nebo že by Kléma až Gustík bránili demokracii? A ještě mu ti idioti tleskali! Ježíš, jak já se stydím...

   Smazat
  5. Nemějte těm tleskajícím to jejich chování za zlé. Konečně se dostali ke korytům a chtějí si je zasloužit. Možná by bylo řešením poslanecký plat roven minimálnímu platu v republice plus náhrady. Možná by je pak to nadšení při pleskání přešlo ... J.P.

   Smazat
 2. Je ptázkou, jaké poslání Ryan zde má, patrně je exponentem "deep state" (stejně jako Tillerson) s úkolem zajistit zbojařské prodeje z USA. Je tak otazné, proč by se měl s prezidentem setkat.

  OdpovědětSmazat
 3. "Nejde o izolaci Ruska, aby pochopilo, že jejich chování nebude tolerováno". Tyto slova Paula Ryena je nutné přeložit. Doslovný překlad zní: "Pokud Rusové nepochopí, že všechny nerostné suroviny své země, mají okamžitě odevzdat USA, do té doby bude Rusko izolované, protože není možné, aby nějaké Rusko odmítalo platit astronomické dluhy USA". Prvopočátek všeho je v zadlužení západních zemí, které všechny od Francie počínaje, po USA konče přesahuje víc jak 120% HDP. (Rusko je zadlužené 15% HDP). Místo toho, aby tyto země s tím něco dělaly, tedy přiškrcení životní úrovně svých občanů, řeší to tím způsobem, že vysávají ostatní země světa. V současné době je skutečnost ale taková, že Rusko a Čína odmítají platit dluhy USA a ostatních tzv. demokracii. Když to otevřeně odmítl, platit dluhy západu, Husajn byl okamžitě zlikvidován a to samé se stalo Kadáfimu. Jenže Rusko a Čína to je jiný kalibr. Ale západ se nevzdává. Má osvědčené metody, kterými jsou barevné revoluce, puče a státní převraty. Když ani to nepomůže, následuje humanitární bombardování. Věc je o to složitější, že konkrétně USA nezáleží ani na EU, protože, aby byly splacené dluhy USA se snaží Američani izolovat Rusko tím způsobem, aby nemohlo dodávat levný plyn a ropu do států Evropské Unie. Akce USA, kdy rozeštvalo Polsko proti Rusku, následovaly akce na znemožnění vybudování plynovodu po Baltem do SRN, následovalo rozeštvání Ukrajiny proti Rusku, následovalo zákaz Bulhrasku, aby dovolilo vybudovat plynovod do Evropy, následovala válka v Sírii, aby se podařilo odstranit Asada a vybudovat plynovod z Kataru, který by prodávaly firmy z USA. Jde o to přinutit
  Evropu, aby kupovala drahé suroviny z USA a když by to mělo být z Ruska, tak jedině přes Americké naftařské firmy. Ono je logické, že USA z plynu a ropy z Ruska zatím nic nemají a Rusko odmítá platit USA výpalné, tak jak tomu bylo za Jelcina. Zatím se USA nedaří donutit Rusko, aby vše co má odevzdalo, jinak USA bude muset zaútočit vojensky. Rusko a Čína to jaksi nechtějí pochopit a dluhy USA je nezajímají, Ale to je velká chyba. Dlužník, je ochoten nepředvídatelných činů a v rámci super zadlužené mocnosti je riziko zničení světa obrovské.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:52 A je tu nově "petrojuan", který se pro USA může stát, ve svých důsledcích, vážným "problémem":

   https://www.hlavnespravy.sk/cina-spusta-petrojuan-nemecko-francuzsko-zacali-potichu-vymienat-usa-za-cinu/1280096

   https://translate.google.cz/translate?hl=cs&sl=pl&u=https://www.bankier.pl/wiadomosc/Petrojuan-rzuca-wyzwanie-dolarowi-7579706.html&prev=search

   Smazat
  2. Anonymní 11:52
   Přesně,souhlasím a chválím.
   USA nemá co jiného nabídnout jen zbraně a tak navyšováním vojenských rozpočtů států NATO,chce donutit nakupovat USA zbraně.Také to vidím podobně,Čína měla vyrábět,Rusko dodávat suroviny a neoconi obchodovat.

   Smazat
  3. to je to pověstné obamovo kroucení rukou neposlušným státům- tohle se děje

   Smazat
  4. 100% pravda

   Smazat
  5. nabízí se otázka, proč proboha ten americký průmysl alespoň zčásti nepřebudují na mírovou výrobu, vždyť tam kromě zbraní a pár blbostí téměř nic nevyrábí

   Smazat
  6. Nemají na to kvalitní zaměstnance jako v Japonsku, Jižní Koree nebo jinde v Asii. Výroba v USA má nižší normy než v Evropě a je nekvalitní. Není tam systém kvalitního učňovského školství , zaměstnanec se neztotožňuje s cíly firmy, jako je tomu v Asii. USA nejsou ten zázrak , za jaký ho lidé co tam nikdy nebyli mají.

   Smazat
 4. Netuším o jaké izolaci Miloše Zemana Erik Best mluví ?
  Níže uvedené informace potvrzují, že opět měl náš prezident Miloš Zeman pravdu !
  L.S.

  ".. i dnes v České republice existují programy na vývoje detektorů pro chemické a biologické látky. A k tomu tyto látky potřebujete mít k dispozici, abyste detektor otestoval a zjistit účinnost. Musí se vyrábět v malém množství a jejich evidence podléhá přísné kontrole. Vím, kde se vyrábí a kdo za to zodpovídá, ale vzhledem k tomu, že se jedná o utajované skutečnosti, pro něž mám bezpečnostní prověrku, nebudu a nemohu to sdělovat."
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Jaroslav-Stefec-Zeman-je-vazeny-statnik-Novicok-Slozeni-je-zname-Takto-to-s-tim-bylo-v-CSSR-A-narovinu-i-dnes-u-nas-529855https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Jaroslav-Stefec-Zeman-je-vazeny-statnik-Novicok-Slozeni-je-zname-Takto-to-s-tim-bylo-v-CSSR-A-narovinu-i-dnes-u-nas-529855

  "V každém případě však zjištění, že se u nás k „laboratorním účelům“ pracuje "jen s malým množstvím" těchto nebezpečných látek, je v tomto případě směšné, neboť několik gramů by bohatě stačilo ke stovkám útoků podobných tomu ze Salisbury."
  https://www.euportal.cz/Articles/18827-novicok-se-u-nas-skutecne-vyrabi-priznal-reditel-vojenskeho-vyzkumneho-ustavu-v-brne.aspx


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To kde se vyvinuly detektory NPL v ČR, můžete snadno dohledat sami z otevřených zdrojů, pokud si dáte jen trochu práce. Klíčový guru vývoje u nás to veřejně publikuje. Dohledal jsem si schválenou reakci prekurzorů a jejich popis na výrobu A232. Není třeba argumentovat utajením.Osobně pochybuji ,že BIS něco vyšetří, protože staří vojáci se s nimi nebudou bavit. BIS je hromada namyšleného testosteronu. Dává větší smysl si povolat chemického náčelníka a zeptat se ho, nebo když už tak pověřit vojenské zpravodajce.

   Smazat
  2. A ještě jedna věc. Pokud byla použita řada látek A230,232 nebo 234 tak letální dávka je extrémně malá. Pokud to přežili a odešli do parku, tak musela být smrtící koncetrace velmi nízká. Podle našeho guru, alianční armády nedisponují dostatečným vybavením pro detekci s výjimkou AČR. No připusťme, že je česká armáda vybavila. Ono to funguje ale tak, že vy zjistíte velmi rychle, že jde o NPL a zhruba jaká. Říci úplně přesně složení molekul můžete až za použití spektrometrie porovnáním s databází BCHL. To si nutně vyžádá určitý čas. Mě fascinuje, že to britové věděli hned. Umíte si někdo představit, jak pašujete prekurzory do GB, tam to někde mícháte a aplikujete na rám dveří ? Obzvláště, když víte, jakého zabijáka vezete ? Žádné momentálně dostupné antidotum Vás nemůže zachránit, abyste neměli doživotní následky i když to přežijete. Opravdu nejednodušší to měli samotní britové. Ale uznávám, že spekuluji.

   Smazat
  3. Ogařiska!
   Erik Best, ikdyž se snaží jakoby neutrálně komentovat mezinárodní dění, je ve skutečnosti kovaný kádr neokonů, ovšem vyšší třída (není tak přímočaře debilní jako ČT Moravec). Takže vždy nejdříve vysloví neutrální hodnocení a následně ho okoření jemnými podpásovkami. Podobně kdysi vystupoval na Blistech karel dolejší (velká písmena si nezaslouží hajzl) s jeho rozbory vojenské situace v regionech. No skončil u propagace neokonského korporátního fašismu a Čulík se svezl s ním, jinak si na katedře Slavistiky v londoncity ani neškrtl. Podobně se projevuje Břeťa Olšer (prý valašský katolík, ale my Valaši víme svoje). Minule adoroval na NR za zrušení práva nosit zbraň, ikdyž velmi opatrně (po judášsku). Podobně jsou na tom parlamentní listy, které v nepodstaných tématech se tváří jako alternativa a v důležitých nenápadně podsouvají názot majstrýmu. Inu sorošovy hajzlpapíry jsou zatím v oblibě, ale všeho do času. Čtěte pozorně, hodnoťte pomocí logiky a svoje názory hajte srdcem a nikdo Vás nezmanipuluje. Hajzlové mocipánů GP a jejich slouhů už jsou zoufalí, což je vidět i na mizerné úrovni propagandy v ČT (důkazy nemáme, ale terce věříme, protože je naše).
   Ďuro Trulo

   Smazat
 5. Ať si svůj předražený šrot nechá jen shání prachy po celém světě.

  OdpovědětSmazat
 6. Zeman prostě Ryana nepozval a nevím, já jsem rád a Kalouskovi a spol. to vadí. Ostatně on zde nebyl ten Ryan na politické návštěvě, ale na turistické podívané. A nejspíše jako agent Pentagonu a tak je lépe, aby se jeden nestal velezrádcem, se s takovými individui nestýkat. A pak v USA se politruci mění jako apoštolové na pražském oprloji a kdo ví, čím Ryan bude, až se vrátí do USA. A náhodou nepožádal u nás o azyl?

  OdpovědětSmazat
 7. ....Ryan přijel jako turista, tak neměl co řečnit v Parlamentu. Hlavním důvodem návštěvy bylo odvezení ruského hekra Nikulina. Ten má v USA svědčit proti Trumphovi, proto Ryan nemohl přijet oficiálně.... Jak přijede nějaký potentát z Ameriky nebo EU, tak to nevěstí nic dobrého, obzvláště v dnešní době, kdy přípravy USA na 3.světovou válku vrcholí. Namísto ruských diplomatů, by bylo potřeba udělat pořádek v té peleši agentů na ambasádě USA. Údajně snad na facebuku ambasáda USA vypsala nějaký grant na "potlačení dezinformačních médií v ČR" Pokud je to pravda , tak by ta banda z Tržní měla být vypráskána kompletně. To je vměšování do našich vnitřních záležitostí. Nemohu za to, ale Američany už začínám docela nesnášet, je to nafoukaná pakáž, která šíří jen zlo a libuje si ve válkách. Jejich štvaní proti Rusku je tak průhledné, ten kdo to štvaní řídí, je úplný dement. Neoconi kolem sebe kopou jako ta kobyla, co mele z posledního. Američany v ČR mají rádi jen ti, kteří jsou z amerických peněz živeni, občané je však už prokoukli a nemají o nich valné mínění.

  OdpovědětSmazat
 8. Mluvit o mezinárodní izolaci, když si se mnou nechce z více jak 200 států Světa asi 20 hrát!? A z toho navíc celkem asi 19 bezcenných z hlediska herního? Jo, kdyby se tak spojila Čína s USA proti Rusku, to by bylo na pováženou. Ale ty drobné kolem centrální kasy? - Méně než zlobivé dítě, které jednou dostane na holou - sociálka - nesociálka.

  OdpovědětSmazat
 9. Turista který jde řečnit do parlamentu by mněl bý vyveden a posléze vyprovozen za hranice ČR. A s ním i ti kteří tomuto hovadu naslouchali. Včetně "dámy" Němcové.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. není turista jako turista- páníček si přišel prohlédnout psí boudu- mají ty politiky ať přímo nebo nepřímo podchycené- ať už formou cukru(děti na školách v USA), nebo formou biče- něco o vás víme....takže tak se v té naší demokracii věci mají

   Smazat
  2. 11:58
   12:03
   12:38
   12:47

   Některá česká média mylně informovala, že jde o soukromou cestu. Ve skutečnosti se jedná o oficiální návštěvu (jak už upozornil i pisatel 13:07 níže):
   https://www.speaker.gov/press-release/speaker-ryan-begins-official-visit-czech-republic

   K vystoupení ve Sněmovně PČR ho pozval její předseda Radek Vondráček.

   Na Hrad pozván nebyl - a sám se pozvat nemůže.

   Kecy o stoletém výročí jsou omáčka. Přijel loobovat za prodej amerických zbraní.

   Paul Ryan patřil před volbami 2016 k Trumpovým odpůrcům a pravděpodobně k nim patří i nadále.

   Kokotko

   Smazat
 10. Je tu Ryan soukromě nebo oficiálně?
  https://www.speaker.gov/press-release/speaker-ryan-begins-official-visit-czech-republic

  OdpovědětSmazat
 11. Pošlete špióna Ryana do prdele !
  Zde je slovanská země a hlavně neníislimsky zamořená .

  OdpovědětSmazat
 12. Ryan nám přišel "kroutit ruce" abychom byli poslušný. Naše vláda a parlament se bude tetelit blahem, že je navštívil a večer z toho neusnou, až na čestné vyjímky.

  OdpovědětSmazat
 13. 12:03 Je dobre, ze nas nemas rad ! Protoze jsi hnup, ktery si plete Americany a Neocon's !

  My vas nemame radi TAKE, pro vasi neiformovanost a hloupost !
  Napsal American !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. tak co sem lezeš ????

   Smazat
  2. Bože můj! Ten ubohej uslintanej žvanil Honolulu mele pořád dokola o neinformovanosti a hlouposti. Taková sračka!!

   Smazat
 14. Ryan je zmrd, nic jiného.

  OdpovědětSmazat
 15. Valku proti rusku NECHCE Trumpova America, ale ti, kterym vy lizete zadek !

  Trump zije peklo na zemi, protoze chce udrzet mir !

  Vy nemate pravo posuzovat nikoho, protoze mate cenzuru a blokadu informaci !

  VY nevolnici , kdyby jste vedeli o dvojakosti
  - a "karierni flexibilite" toho TURISTY , tak by jste ho nebrali vazne.

  Americu representuje Trump a nikdo jiny ! On je CEO zeme ! (CEO = Chief executive officer ! = Nejvyssi hodnost.)

  OdpovědětSmazat
 16. HUSH MONEY = uplatek za umlceni porno hvezdy, aby mlcela o necem, co se stalo pred mnoha lety !

  STETKA dostala od Trumpa $ 130 000 , ale Globaliste ji preplatili a ona ted keca o sexualnim dobrodruzstvi , ktere se stalo pred mnoha lety ! ($ 130 000 samozrejme nevratila).

  Zde mate ukazku co musi Trump resit mimo 10-ti jinych veci kazdy den. (Korea, zbrane ve skole, zdravotnictvi, danovy system, atd. atd.) A vy zde rozebirate Turistu.

  Nezapomente svolat vladni zasedani, az ja prijedu do Prahy a ozeru se na Smichove !

  OdpovědětSmazat
 17. Tak americké ministerstvo zahraničí se plete, vlastně lže. Nebyl zavražděn občan VB a jeho dcera, ale občan Ruska a jeho dcera, též občanka Ruska. Skripal měl prý obě občanství.

  OdpovědětSmazat
 18. MATE PODRBANE PRIORITY A HODNOTY ! Kladete zvetseny duraz na neco , co Americane z ulice vubec nevnimaji !

  My stojime za Trumpem a ne za nejakym byrokratem, ktery nevi na kterou stranu patri - jako korouhvicka na Klatovske vezi !

  OdpovědětSmazat
 19. Nekdo vam predhodi BOBEK a vy se ohledne toho hadate !
  V JAR bylo v roce 2017 zavrazdeno 420 farmaru a vy to ignorujete, pritom invaze z Afriky je vetsi nebezpeci, nez to, ze Rusove se fackuji se svym agentem nekde UK.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jste honolulu viďte?tak mi povězte jak se tedy změnil postoj usa od nástupu trumpa k zahraniční politice?Já osobně tam absolutně nevidím změnu k lepšímu

   Smazat
 20. Bystrý džentlmen na soukromé cestě
  po krásách naší vlasti.
  A tak zavítal do muzea voskových figur
  aby při svém vylučovacím procesu velké strany
  měl sobě rovné posluchače*

  OdpovědětSmazat
 21. 9. BŘEZNA 2018 16:00 LIDOVKY.CZ > ZPRÁVY > KULTURA
  Rutinní záchrana světa. V centru Prahy se natáčí americký špionský seriál :))*

  OdpovědětSmazat
 22. Kdo slyšel tiskovou konferenci Zacharovové, mluvčí min. zahraničí Ruska k otázce vztahu Česka k chemickým zbraním, ten není na pochybách. Ostatně jsme se samï chlubili a předváděli před NATO, jakými jsme v této oblasti chlapíci, vnucovali jsme svoji jednotku chemiků, která s tím má zkušenosti do Iráku a jinam. Mírně dehonestující pro trapnou českou diplomacii pak bylo nahromadění důkazu o vztahu ČR ke zbraním tohoto druhu na základě rešerše veřejně dostupných českých zdrojů, které byly vyjmenovány i s daty publikace. Rusko nadále trvá na tom, že ten jed mohl pocházet z laboratoří vojenského výzkumu ve Vyškově i rozsáhlých toxikologických laboratoří VLA v Hradci Králové. Neb samozřejmě Rusko podědilo i archiv po SSSR, ve kterém je uzvedeno zaúkolování Československa Varšavskou smlouvou výzkumem v tomto tématu, jsou zaznamenány i výsledky pilných českých chemiků. A že se ČSR osvědčilo, to dokazuje přestěhování výsledků tohoto výzkumu do objetí USA. Není tedy dále co řešit, samozřejmě že v ČSR nesporně takový výzkum probíhal, ten výzkum podědila Česká a Slovenská republika a kdo vyloučí, že nějaké to zrno jedu, na Západě pak o více jak 20 roků později nazvaném Novyčok, neuvázlo za nehty. Tak z Novyčoku vznikl novypšouky malé/velké Británie.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:57 U nás ze z Novičoku vyvinul mnohem horší jed. Jmenuje se "Chemik K.". Ten už otrávil většinu republiky. Napadá hlavně lidi s mozkem, kteří po kontaktu s ním mají pěnu u úst a chytají je křeče (od smíchu). Lidé bez mozku mohou být v klidu. Na ty "Chemik K." působí jen jako droga. Propadají eufórii a vydávají se šaškovat do ulic a soutěžit o titul "největší hňup".

   Smazat
 23. Ryan, Ryan, to jméno jsem kdysi slyšel, nechtěl ho někdy, někdo, někde zachraňovat? A vidím, že byl zachráněn, aspoň pro pobavení Česka!

  OdpovědětSmazat
 24. 17:55 ELPE !
  State Department je ovladan globalisty - DOCASNE !
  Tak jako 80 % vsech medii ! My je nemame radi !
  State Department je nase min. zahranici !
  Tato instituce prosazuje agendu NWO ! DOCASNE, nez je Trump vyhaze vsechny !

  -------------------------------------------------------

  Rust (hospodarsky) za Obami = MINUS 2,2 % !
  rust za Trumpa = PLUS 2.6 % t.zn, ze rozdil
  je skoro 5% !

  Nezamestnanos NEJNIZSI ZA 45 LET !

  Nenavist mezi stoupenci presidenta Trumpa a liberalnimi globalisty nejvetsi v dejinach Ameriky !

  Stvava kampan proti presidentovi od medii v rukou pouze jedne skupiny idiotu je nejvetsi jakou jsem kdy videla zazil !

  OdpovědětSmazat
 25. 17:55 ELPE !
  President Trump PRIDAL duchody (Social security) !
  Snizil dane !
  Donutil firmy se vratit do Ameriky !
  Zavedl tarif na dovoz ocele a hliniku ! Tim ochranuje americke pracovniky !
  Opravuje zdravotni system pojebany Obamou !

  Jeho policie (ICE) fackuje kriminalniky a gangstery a deportuje je ze zeme.

  President stale pracuje a malo spi ! Ve vzacnych chvilich klidu hraje golf, vetsinou zde na Floride !

  OdpovědětSmazat
 26. Prijmy pracovniku jak modrych, tak bilych limcu, se zlepsily !

  Florida je plna turistu a to nejen americkych a z Kanady, ale i evropskych ! Cenny nemovitosti stale stoupaji na hodnote a lide kteri rozumi prodeji a koupe bohatnou !
  Turiste se chovaji MARNOTRATNE a hloupe ! Je dobre za Trumpa - je dobre za jeho vlady !
  A media nam mohou polibit vyfuk ( ne u auta) !
  At zije president Trump !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. to co se děje pro americký lid mě nezajímá, nerozuměl jste otázce- co se ve stylu zahraniční politiky usa nástupem trumpa změnilo?vůbec nic povídám.Pro zbtek světa se jede ve stejných kolejích

   Smazat
 27. 20:45 ELPE - Ve State Departmentu chybi 40 % pracovniku ! Trump je vyhazel ! Tech 60 % je pod vlivem Neocon's a Globalistu a Trump je NEMUZE vyhazet vsechny !
  NEMA LIDI ! Chce to cas ! Bud trpelivy ! To co bylo budovano od konce 80-tych let nejde prebudovat za par mesicu Trummpovi vlady.
  Rex Tillerson se Trumpovi postavil a letel do penze jako vlastovka !

  OdpovědětSmazat
 28. 20:59 = IDIOT, ktery se pozna podle toho, ze v zacatku kazde vety vola PANA BOHA - je PICUS z Putimi, rodina Pepka Vyskoce !

  Budu opakovat 75 % vseho co se deje se kvam nedostane !
  Mate PRDZVYKANE a upravene informace !
  Je s vami manipulovano !

  OdpovědětSmazat
 29. U vas NEJSOU svobodna media ! Vy nemate osobnosti, jako je u nas Rush Limbaugh, Ann Coulter, Sean Hannity, Mark Levin, Jeanine Pirro, Laura Ingram, Michael Savage, Alex Jones atd, atd.

  Vy mate snazive papousky . V Cesku nektere nahore uvedene osobnosti jdou chytit , ale zase mnohym chybi anglictina !

  A kdyz ja neco prelozim , tak je mi ZALEPENA HUBA ! A
  sk lizim nadavky jako od IDIOTA 20:59 !

  OdpovědětSmazat
 30. Kdyby mnozi KRUPANI, HNUPI mezi vami me neurazeli, tak bych neurazel ja je !

  Uvedomte si, ze mi nadavate za preklad a za VYSVETLENI, ktere u vas nevite a neznate. Uvedomte si , ze NEMAM VLIV na to, co se deje mezi Trumpem a Globalisty. Definitivne jsem vsak na strane presidenta Trumpa a jeho agendy ! Vy lezete do zadku saboterum, jako je Mitch McConell ci Paul Ryan !

  OdpovědětSmazat
 31. Vy mate v Cesku tak vysoke % PITOMCU - mezi vami, ze nadavaji po vyhranych volbach i presidentovi Zemanovi - jedinemu statniku ktereho mate - uznavaneho svetem !

  Opicite se po DEEP STATE ! Tim skodite sami sobe !
  (A to i finanacne !)

  OdpovědětSmazat
 32. U nas v 1 hod. po pulnoci, bude mluvit George Noory.
  Tak koncim a zitra mi muzete nadavat za to, co vam prelozim a co vam Ct.24 NEREKNE !
  Good night !

  OdpovědětSmazat
 33. Měli by tě ty nedomrdku retardovanej pološílenej vymazat z povrchu zemského...a s tebou i ten uASSackej okupantskej untermensch!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 34. Beste, beste. Tak usilovně buduješ svou maskirovku "nezávislého novináře" ale při sebemenším píchnutí se vždycky provalíš. Nemáš na to. Podívej na Míru Kalouska, to je jiný kafe. Do něj by nikdo neřek pro koho dělá.

  OdpovědětSmazat
 35. Co se týká zbraňových systémů, tak pokud Turecko nakupuje S-400, tak proč je rovněž nenakoupit a k tomu vrtulníky Kamov? Dále nějaký ten Kindžal a bude! Co paní ministryně v demisi? Nebylo by to svobodné rozhodnutí? Patrně i Su-čka by vyšla levněji než Gripeny, nebo ty předražené krámy F-35, co nyní nabízejí Amíci všem svým vazalům...

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.