Reklama

úterý 6. března 2018

Jan Schneider: Jeden Majdan stačil!

Jan Schneider
6.3.2018 PrvníZprávy
Dlouholetý kriminalista, nyní komunistický poslanec Zdeněk Ondráček byl demokraticky zvolen do čela parlamentní komise na kontrolu Generální inspekce bezpečnostních sborů. Píše v komentáři pro Prvnizpravy.cz 
Ondráčkovým neúspěšným protikandidátem byl člen Pirátské strany Mikuláš Ferjenčík, který jako protiváhu dlouholetých Ondráčkových praktických zkušeností policisty nabídl své studium ve Velké Británii, péčí Open Society Fund, své nedokončené studium Základů humanitní vzdělanosti na Fakultě humanitních studií Univerzity Karlovy (od zahájení svého studia roku 2011 dosáhl titulu bakalář) a argument nad jiné pádný, spočívající na předpokladu, že díky volebním výsledkům by tato funkce měla připadnout pirátům. Holt, jak říkal major Terazky, „odbornost vždy rozhodujúca“!

Ondráčkovou neúspěšnou protikandidátkou byla Zuzana Majerová Zahradníková, členka ODS, jejíž kádrová výhoda oproti Ondráčkovi spočívala v tom, že již ve svých 17 letech podepsala petici „Několik vět“ a v listopadu 1989 organizovala stávku studentů. Nedostudovala dějiny výtvarného umění a po dlouholetém pobytu v Kanadě se věnuje výuce angličtiny. Ona i Ferjenčík jsou však poslanci poprvé, a oproti Ondráčkovi nemají žádné předchozí zkušenosti ani s parlamentní, ani s bezpečnostní problematikou.

Tvrdým procitnutím do tušené nové reality je záhadné „fakebookové“ vyjádření Andreje Babiše. Prý by rád Ondráčka vyzval, ať se omluví, nebo ať na tuto funkci rezignuje. Když by to Babiš udělal rád, tak proč to Babiš neudělá? Ale když prý nikdo nenavrhne odvolání Ondráčka, udělá to prý sám.

Za co a komu se tedy omlouvali v listopadu 1989 příslušníci pohotovostního pluku na Letné? To byla kolektivní omluva, tedy i za Ondráčka. Všichni přítomní na Letenské pláni ji aklamací přijali. Nebo je omluva bez individuálního odpustku neúčinná? Proboha, za co by se měl Ondráček omlouvat? Snad za to, že mu je líto, že v lednu 1989 nepotkal na Václaváku Andreje Babiše?

Proč se neomluvil Miroslav Kalousek, který Ondráčka urazil tak, že to seznal i mandátový a imunitní výbor sněmovny a omluvu mu nařídil? Kalousek by se ostatně v logice věci měl omlouvat i za své členství v Lidové straně, pilíři Národní fronty v režimu, který sami poslanci uzákonili jako zločinný! Je však pravda, že není sám, kdo má máslo na hlavě, a že oproti Jaromíru Štětinovi, prokázaném agentovi StB a udavači, je Kalousek docela tuctový případ.

Ostatně, proč by se Ondráček omlouval, když ani po tomto ponížení by ho ostatní poslanci nevolili, jak se sami vyjádřili? Co to je za tyátr?

Bídná je intelektuální a politická zakrnělost těch, kteří okřikují Ondráčka. Není známo, že by Masarykova první republika vyžadovala spektakulární omluvy po c. a k. četnících, z nichž vytvořila vlastní bezpečnostní sbor! A ti nesporně za předchozího režimu vykonávali řádně své povinnosti!

Vtírá se otázka, co je toto vlastně za přístup – koho charakterizuje to bezohledné kádrování, které nezná míru ani promlčení? Nu ano, správně, je to typická charakterová vada přeběhlíků, především bývalých „komunistů“, kteří ve skutečnosti asi nikdy ničemu nevěřili, pouze oportunně převlékali a převlékají kabáty a agresivní kádrování druhých mají vyzkoušené jako účinnou obranu útokem. To jsou ti, kteří dělají každý režim nesnesitelným. Ti, kteří nepotřebují páteř, když mají hroší kůži.

Jim podobní nyní zkouší zažehnout nějaký majdan na Slovensku, když chtějí tragickou událost zneužít k útoku na vládu a tak zmařit výsledky demokratických voleb a pootočit chod dějin. Slovenská vláda byla osočena několik hodin po objevení zastřelených a okamžitě vyzvána k demisi, aniž by kdo z těch turbo-aktivistů chtěl vyčkat na výsledek vyšetřování (časový horizont neomylně připomíná rychlost, s jakou byly uvaleny sankce na Rusko, aniž by bylo dodnes vyšetřeno, kdo malajsijský boeing sestřelil – zřetelně jde o identický modus operandi).

A ti naši turbo-aktivisti (jejichž ultrasenzitivnost na cizí chyby před téměř třiceti lety nutně připomíná princeznu na hrášku, nejde-li přímo o diagnózu) chtějí opět dostat lidi na Národní, kde by se zase mohla objevit nějaká další příležitost, jak eskalovat společenské napětí.

To už je ale i záležitost našich zpravodajských a bezpečnostních orgánů, aby si všímaly, kdo zvyšuje napětí a cílí do oblasti, kde stále ještě (zdánlivě) demokratické akce začínají mít za cíl změnu demokratických poměrů v naší zemi! končí komentář Jan Schneider.


- - -
Jan Schneider: Slovo do pranice

77 komentářů :

 1. Copak Pirát=hlupák ?,to snad není pravda?????

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ne Pirát ale nedostudovaný holobrádek. Naučte se porozumět čtenému textu. Stejný holobrádek jako většina účastníku demonstace. Jsou-li demokraté, měli by se sznámit s tímto příspěvkem, možná by začali přemýšlet.
   bv

   Smazat
  2. Pirát byl a vždy bude název pro mimozákonnou násilnickou osobu či skupinu osob (předchůdci teroristů, ale i názvy je potřeba čas od času jinovovat). Zda je či není hlupák (dělá něco z neznalosti) nebo ví co činí (je v něčím žoldu) to už je jiná kategorie, ale více alternativ nenacházím (takže snad raději ten hlupák?).
   Ďuro Trulo

   Smazat
  3. Do strany s názvem "Pirátská" může vstoupit pouze puberťák, hlupák nebo feťák.

   Smazat
  4. Pirát= digitální anarchista, ultralevičák, kosmopolita, vítač imigrantů, vlastizrádce!

   Smazat
  5. Toníčku,Toníčku...to rovnítko jste tam dal Vy.Nikdo jiný.A pak se tváříte jako Divíšek.

   Smazat
  6. Jedno z hesel roku 1989: nebude rozhodovat stranická příslušnost ale odbornost.

   Smazat
  7. 19:04 - To heslo znělo: "Odborníci na svá místa".

   Smazat
  8. Nevím přesně jak znělo,ale vím přesně,že mělo v podtextu:
   "HAVLOIDI,PŘEVLÉKAČI KABÁTŮ,PODVODNÍ RESTITUENTI A TUNELÁŘI VPŘED"

   Smazat
  9. Pokud chci něco kontrolovat, musím o tom něco vědět, musím tomu, co kontroluji, rozumět. Jinak jsem tam jen pro okrasu a aby se neřeklo, že nemáme kontrolní komisi. No a tento požadavek splňoval nejlépe pan Ondráček. Proti komunismu jsem chodila demonstrovat někdy od roku 86 a potkala jsem tam plno policajtů, co tam byli spíš do počtu a všelijak se zašívali a do nikoho netloukli. Já nevím, co dělal tenkrát pan Ondráček. Je mladší než já, možná o víc jak deset let. Plno kluků šlo k policii, protože jim tam umožnili vzdělání (tenkrát se na střední školu nedostal ani zdaleka každý), někdo prostě proto, že chtěl pomáhat a chránit (věřte nevěřte, i za socíku se děly krádeže, vraždy, přepadení, znásilnění, no a někdo ty lumpy honit musel).Nasazovat teď někomu psí hlavu za to, že byl čestnější než Štětinové a podobní a nepřevlékl hned kabát, ale stojí si za svým přesvědčením, je ubohost.

   Smazat
 2. Přesně napsáno, děkuji za článek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. jediné řešení - zákon na ochranu republiky!!!

   Smazat
 3. A přesně tohle co píšete v článku by měla uvádět na pravou míru naše veřejnoprávní média- pozvat si třeba hosty např. ústavní soudce, a ti by pěkně do kamery řekli jak se věci mají, jak si teda ti křiklouni( i když to jsou manipulovaná hovádka)tu demokracii představují...Referenda to nee, demokratické volby? Noo podle toho jak dopadnou...FUJ je mi z takových čachrů na blití a zároveň mě to neuvěřitelně sere- kdo stojí v pozadí, komu prospívá neustálé štvaní a rozdmýchávání vášní?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:32 Vy byste to vymňouk. Veřejnoprávní média přece slouží k organizování takovýchto majdanů. Občas jim sice ujede, že celou tu včerejší maškarádu spunktovali 4 studentíci, ale celý den poctivě informovali, co se kde chystá na večer. Jen aby to zájemci a čumilové neprošvihli. A také aby všude byli zpravodajové. Někde se to přes veškerou snahu moc nepovedlo, zůstaly tam jen stánky s peticemi, ale k vyvolání dojmu v dutých makovicích, že "Kdo neskáče chce totalitu", to bohatě stačilo.

   Smazat
 4. Tak jako "kauza novinář" je ve službách kapitálu, tak i ta česká "prdíkauza Ondráček". Pohled pro pozorovatele z venčí ukazuje jen na ubohost české politrucké scény ve službách soudobé totality, které se říká demokracie. Když si projedeme historii posledních 27 roků, tak pokud nemáme zatemnění mozku, musí se nám jevit scéna - a nejen domácí - jako dobře naformátovaný blázinec. Jako sešlost psychopatů po lobotomii. Tomu blízinci u nás uniklo jen několik občanů se zachovanou soudností a ty je nutné dostihnout a lobotomovat. A tak zatím ti lobotomovaní vítězí, vzorně se organizují na Václavácích či v pražských kavárnách, sjednoceni stavem svého rozumu i politického jazyka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak jak byla pečlivě připravena vražda mladého páru na Slovensku, tu "naši" nemohli kopírovat, tak pomohli(neúčastí) zvolit Ondráčka jako kladivo na čarodějnice, rozbušku českou. Znovu připomínám slova jednoho "sluníčkáře", "počkejte na jaře, to bude mazec"! Povolný.

   Smazat
  2. 11:59

   "Slova jednoho..." - co to je za sdělení?
   To řekl kdo, kdy a kde - a v jaké souvislosti?

   Smazat
  3. 12:05-nejsem IT a momentálně nemám ani svůj PC. Zkuste pátrat v archivu NR, PL nebo Čro+. Nebyl neznámý, tuším z kulturní nebo akademické fronty. Politika s takovou "upřímností" bych si pamatoval , tak hodně štěstí, Povolný.

   Smazat
  4. 12:21
   Takže tu něco tvrdíte a ostatní si to mají "vypátrat"? Zajímavý přístup...

   Smazat
  5. 12:05
   12:24

   Člověče, Vy chcete od Povolného vysvětlení? To jste ještě nepochopil, co to je za pomateného debila? Maříte čas.

   Kokotko

   Smazat
  6. Ale pánové, k "vysvětlení" mne zvala naposled STB před 89. a používala slovník Kokotka. Neznáme se? Povolný.

   Smazat
  7. 12:49

   Pokud si opravdu pozvali takového debila, to už jim opravdu musel docházet dech a zoufale potřebovali vykázat aspoň nějakou činnost.

   Kokotko

   Smazat
  8. Omlouvám se panu Kokotkovi a anonymovi 11:59, 12:21 (asi téže osobě) za to, že většina diskutérů na tomto vebu nerespektuje jejich, jimi pro jistotu nevyslovený názor. Jak nedemokratické a nespravedlivé, že ta většina příspěvků si dovolí kritizovat jejich páníšky a pokusy (poslední) o jeuromejdan a ti kverulanti jim na to přišli a ještě to vyřvávají do světa. Nedej bože si to někdo přečte a uvěří tomu a jaká hrůza, začne se podle toho chovat třeba při volbách. Je načase, aby je zrušili (tedy ty volby, otroky ještě potřebují).
   Ďuro Trulo alias Somárik Sprostučký

   Smazat
  9. Ano Kokotko, má odmítnutí pozvánek jste ignorovali.

   Smazat
  10. Rudá Soňo 12:21, nenechte se znechutit, bezduchými, bláboly toho Kokokota Ďura Trola a daších anonymů, bez argumentů. Závidí vám délku vašeho penisu (mluvím obrazně). Donutili mne k tomu.
   Vaše vždy oddaná,
   Zata Chudá

   Smazat
  11. 17:02- nenávist až za hrob umí jen jedno etnikum. Nepatřím k němu ale umím si představit, co s tvým penisem. I Vám oddaná Zlata Chudá.

   Smazat
  12. 17:30

   Takže chceš říct, že ta tvoje skvoš co tě pořád hájí je vlastně tranďák? Soňo

   Kokotko

   Smazat
  13. 18:46

   Vida, objevilo se nám tu nové Kokotko.
   Co teď s tím? - Mám Vám případně poslat číslo konta, že byste ode mně přezdívku odkoupil(a), když už se Vám zalíbila?

   Kokotko

   Smazat
  14. 18:50


   Podle mne jste tím "n o v é" stručně vystihl něco podstatného. - Navíc je depresivní vidět, že se z té nestravitelnost nevymykají ani začínající političtí aktivisté jako Slimáci.
   Zázrak nepřijde, bude to dál na debilech.....
   Zlato Chudá

   Kokotko

   Smazat
  15. Kokotkové, opravdu nevím kdo je kdo a který je z vás ten pravý kokot(ko),ale bavím se, Povolný.

   Smazat
  16. PS. trochu mi to připomíná pohádku, kde dva čerty nahradí Belzebub.

   Smazat
 5. A kdy se omluví: ODS,ČSSD, KDÚČSL za rozkradení tohoto státu?
  Václav

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:55 - Správně jste měl vyjmenovat všechny politické strany a hnutí, které byly po roce 1989 ve vládě. I ty už zaniknuté, jako VV...

   Smazat
 6. Článek hezky popisuje takovou zdánlivě jednoduchou situaci a to ... každá společnost má svoji strukturu řízení. Policista koná svoji práci, úředník, vedoucí, dělník atd. Jsou vinni tím, že pracují? Všichni mohou svoji práci vykonávat v souladu s nepsanou morálkou a nebo ke své práci přidají léčbu svého ega a činí se tak pro okolí nepříjemným, až nebezpečným elementem. To platí v každém režimu. Režim nemůže za vše, za jednotlivými skutky stojí samotní lidé .....
  Volat dnes k odpovědnosti straníky režimu z před roku 1989 je totální selhání. Historii mohu znát, mít na ní názor, ale dnes my snad chceme tvořit současnost a budoucnost lépe, než zmíněný režim, ten naše stávající problémy nevyřeší, byť je zapříčinil, ale ne tím, že byl .....
  ABC

  OdpovědětSmazat
 7. Majdany jsou metodou, jak při rozvrácení stávající společnosti (čímkoli, od vraždy, mediální lžipropagandy, bílých koní až po zneužití silových složek) zachovat stávající penězovody, dlouhodobě dobře zformované a seřízené. Poněvadž klanově korporátní a nadnárodní skupiny jsou vážně ohroženy, nevzdají se svých posic smírnou cestou. Proč by měly? Inaugurace prezidenta bude jedním z rozhodujících momentů v ČR. Na Slovensku, jak se zdá, je pro Sorose rozhodnuto.

  OdpovědětSmazat
 8. Dobrý článek pro mě jsou zase ostatní kandidáti nepřijatelný.

  OdpovědětSmazat
 9. Článek bez kudrlinek, skutečně ostatní kandidáti na tuto pozici jsou naprosto směšní, ale i nebezpeční pro své fatální neznalosti a žádnou praxi. Proč opět řve "de blok" v parlamentu i na ulici, no snaží se na některých naivních měšťácích a studentech, případně nyní již infilrovaných COSFP (Sorošovými chapadly) vzbudit pocit zachránců demokracie, kterou však především jejich "de blok" tvrdě pošlapává a volá to známé - chyťte zloděje". Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 10. Z toho Babiše se vyklubala taky pěkná prostitutka.

  OdpovědětSmazat
 11. Zajímalo by mne, kdo to platí. Nebo se ty petiční stánky někde fasují?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zajímavý názor, topra šeská petišní schránka!
   Ďuro Trulo

   Smazat
  2. 12:24 Přidejte ještě natštení peticí, výrobu mnoha stejných transparentů, ozvučovací techniku, tribuny a osvětlení, bleskové vyřízení povolení k pořádání demonstrace...
   Jo jo, "uvědomělost", dobře vyfutrovaná penězi, to je mocná síla.

   Smazat
 12. Ti takzvaní současní revolucionáři,si vůbec neuvědomují,že se karta může obrátit a oni dopadnou jak ve Velké francouzské revoluci.Prostě a jednoduše"revoluce požere své děti.I když si myslím,že většina těch mladých co stojí a vyřvávají po náměstích,vůbec neví co to Velká francouzská,a potažmo velká říjnová revoluce Byly.Oni v lastně ani neví co znamená 25.únor 48,dle nedávné ankety reportérů v ulicích Českých Budějovic před Gymnáziem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Revoluce 1789, 1848, 1948, 1989.
   I dnes na Ukrajine si myslej že mají revoluci 1968.
   Ja osobne mám názor že to bila revoluce na Ukrajine 1848!!! 1848!!! A ktemu aj Uherská revoluce 1848-49.

   Smazat
 13. Autorův další výborný článek. Pan Schneider představuje naprostou špičku v oboru a jeho názory jsou pro mě vždycky pohlazením po duši. Musím se při této příležitosti ale veřejně přiznat, že tentokrát mě demonstrace "proti Ondráčkovi" a s nimi spojený mediální a politický šrumec kupodivu téměř nerozčiloval. S poněkud otevřenými ústy jsem sledoval neuvěřitelnou hroší kůži Babiše, politiků ODS, kteří zapomněli kolik jejich ministrů a poslanců prošlo KSČ, politiků TOP 09, kteří se tváří, že europoslanec a hlavně agent STB Štětina k nim snad nikdy nepatřil atd. Moc mě také udivilo, že se najdou mezi námi stovky a tisíce spoluobčanů, kteří jsou ochotni ze sebe dělat naprosté debily na náměstích. Jsou to velmi poučné dny, které nyní prožíváme...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Možná na ta náměstí budeme muset vyjít také, nepodělají-li se naši vůdci a neustoupí-li tlaku liberálům. Vše závisí na Babišovi a odborech, jen společné úsilí zvrátí snahu "majdanistů"! Povolný.

   Smazat
  2. Už jsem v slovenském mediálním prostoru viděl heslo: "FICO - VRAH DĚTÍ" A podobná hesla se začínají množit jak migranti v Německu.

   Možná se jednoznačně prokáže, že Jána Kuciaka nechal zabít Fico s Babišovou pomocí.

   Smazat
  3. 17:23 Jen blbněte! Média se toho chytí, přidají k tomu Zemana s Ondráčkem a máme Majdan jako z praku.

   Smazat
  4. 20:52
   Tahle havložumpa dávno nemá s médii nic společného!

   Smazat
 14. 13:35 Babiš mě doslova šokoval. Věřím, že zrovna on má na hlavě o několik tun másla víc, než pan Ondráček, ale koryto je hold až na prvním místě.

  OdpovědětSmazat
 15. Ano máte pravdu. Není co dodat.

  OdpovědětSmazat
 16. Tak, pár hňupů na ulici vyhrálo, Ondráček dobrovolně odstoupil. Pevně doufám a věřím, že teď bude následovat další manifestace a to kvůli připosranému Slovákovi. Věřím, že tento hrdina se zachová stejně, důstojně, jako PAN Ondráček a bude ho následovat. Uvidíme.

  OdpovědětSmazat
 17. Názor JANA KELLERA:

  „Myslím si, že KSČM udělala hned dvojitou chybu tím, že trvala na zvolení poslance Ondráčka předsedou zmíněné komise. Jednak se tím vmanévrovala do diskuse o policejním násilí v roce ´89, což nemůže ustát. Druhá věc je ještě závažnější. Ohrozila tím jednání o vládě a zase o něco přiblížila předčasné volby, ve kterých se nemusí dostat přes pět procent ani ona, ani ČSSD. A je tu třetí problém. Česká politická scéna se bude do krve hádat o krutosti policie v minulosti, zatímco se v západních zemích šíří no-go zóny, do kterých se policisté bojí vkročit. Až to přijde k nám, budeme zase zaskočeni.“

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ad Kopecký - to si nemyslím, Ondráček je zástupný problém, jde o Babiše a Zemana.

   Smazat
 18. Masmediální krysy jsou zase ve svém živlu, vyvraždění celé rodiny Američanem, 4 lidí, to je běžná věc a o tom celkem žádné informace a žádné pohnutí, ale po vraždě novináře, by se měla okamžitě měnit vláda. Jasný důkaz toho jak pracují média a na ně napojené multikulti.

  OdpovědětSmazat
 19. Takže si ještě připomeňme zuřivou kampaň, které byla na přelomu let 2012/2013 vystavena (také) řádně zvolená radní pro školství Jihočeského kraje Vítězslava Baborová. Kampaň tehdy přijel do Třeboně podpořit Daniel Herman.
  Ten už naštěstí do Sněmovny zvolen nebyl a je patrně t.č. pověřen jinými úkoly.

  Zdalipak budou dnešním bojovníkům vydávány medaile za hrdinství v boji proti komunismu?

  OdpovědětSmazat
 20. Včera byl Václavák plnej komediantů!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:15

   Třeba to byli hrdinové, kteří se jen převlékli za komedianty?

   Smazat
  2. To bylo těch komediantů trochu dost, nemyslíte? Jana Kuciaka zabili těsně po zkažených českých prezidentských volbách, takže palivo na revoluci je ještě čerstvé.

   Smazat
  3. Pár komediantů, zbytek je serešjugend.

   Smazat
 21. ZDENĚK ONDRÁČEK ve Sněmovně PČR:

  „Kolegové z pravé části spektra, demokratická žumpo, nebuďte namyšlení! Vaše demokracie znamená, že jsem já, moje rodina, moje děti, vystaveny tlaku.“

  OdpovědětSmazat
 22. No, nemám ani tisícinu analytických schopností jako pan Schneider, ale mám pocit, že Babiš se vyjádřením k případu Ondráček snažil vytvořit situaci, kdy předčasné volby se stanou nevyhnutelné. Není přece blbec a dokáže si představit důsledky svého výpadu proti KSČM. To za prvé. Za druhé musím konstatovat, že česká politika, bez rozdílu jednotlivých stran, se stává prakticky nestravitelnou. Taková dávka pokrytectví, falše, obyčejné stupidity, narcisismu a bezohlednosti ke státním a národním zájmům by musela strhnout do propasti mnohem životaschopnější společenství než je to naše. Pokud se nestane zázrak a nenajde se politicky skutečně odpovědná a tvořivá síla, tak Bůh s námi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:49

   Podle mne jste tím "za druhé" stručně vystihl něco podstatného. - Navíc je depresivní vidět, že se z té nestravitelnost nevymykají ani začínající političtí aktivisté jako Piráti.
   Zázrak nepřijde, bude to dál na lidech.....

   Kokotko

   Smazat
  2. Kdysi nám sluníčka tloukla do hlavy údajnou Masarykovu větu, že dějiny státu se odvíjejí od základů, na kterých byl založen (s podtextem, podívejte se, jaká ta Masarykova republika byla). Nu, a na jakých základech byla postavena tato republika? Podvod s mrtvým studentem, vytvoření falešné ikony z bezcharakterního alkoholika, který pak zaštiťoval všechny ty bolšány, z nichž jsou dnes náramní "demokraté". A tohle je výsledek!

   Smazat
 23. Kdyby měl být brán na paškál každý z ústavních činitelů stejně "DŮSLEDNĚ" jako pan Ondráček, tak je ve vládních kruzích prázdno.

  OdpovědětSmazat
 24. 17:12
  Potřebovali by defenestraci z Nuseláku ti "naši" posranci!!!!

  OdpovědětSmazat
 25. Průběh všech těch demonstrací v různých městech dokazuje, že celé to bylo jednotně organizováno. Využiti byli studenti, případně najatí žoldnéři. Úplně všude se objevily v rukách "demonstrantů" srolované noviny coby připomínka bílých obušků a všude jakési petice a podpisové archy, požadující odchod nejen Ondráčka ale i Babiše. Že by demonstranty všude napadlo totéž? Jasně že ne, všude dostali příslušné pokyny z centra.
  Jinak článek je suprový!

  OdpovědětSmazat
 26. Nefalšovaný všekavárenský slet, je nějak nedovedu spočítat, kolikátý již.

  OdpovědětSmazat
 27. Jak říkal Švejk: Majdan bude paní Müllerová. Je to osvědčené a potáhne se to z Ukrajiny přes Slovensko k nám.
  Pracovní ukrajinské zálohy jsou na místě a us army křižuje okolo.

  OdpovědětSmazat
 28. To že je tady několik politických parchantů,to víme,známe je.Ale nejhorší je, že společnost nám v podstatě rozvracejí a destabilizují mladí,většinou studenti.Ti chodí na ta náměstí a tvoří ten "nespokojený lid".Tak "naše" děti a vnoučata dělají MAJDANY.A my si je neumíme srovnat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:49 Vždyť je to až komické. Ti mladí vyvádějí, jako kdyby měli od Ondráčka dodnes jelita. Přitom v té době i jejich rodiče byli ještě děti. Tak od koho mají znát skutečnou pravdu, když média a škola do nich hustí tu "jedinou správnou"?

   Smazat
  2. 21:18...třeba od rodičů,nebo prarodičů.Předpokládám,že ti by jim vysvětlili kam to povede.Pořád si myslím ,že rozumných lidí je tady většina.To rozpoutává jen parta prodejných politických děvek.I když i ty děvky jsou slušnější.

   Smazat
 29. "...Ani noha by nešla demonstrovat, kdyby se stal šéfem kontrolní komise Miroslav Kalousek, ačkoli ten dobře věděl, proč čestným policajtům může vyhrožovat „odstíháním“. ..."

  píše MARTIN HEKRDLA:
  https://a2larm.cz/2018/03/budiz-svetlo/,
  a pokračuje:

  "Všechny dominantní ideologie jsou vždycky jen zpětná zrcátka, v nichž lidé bojují prastaré bitvy, vyhrávají dávné války a hlásí se k ušlechtilým – často dodatečně a pokaždé shora ustaveným – principům. V rámci antiondráčkovských demonstrací za současnost proti minulosti („zločinné“), za demokracii proti oligarchům („bývalým agentům“) a za Západ proti Východu („orientálním despociím) neexistuje žádná poptávka po panoramatickém představení, v němž by – v moderním překladu renesančního klasika – znovu konečně zaznělo: „Světlo! Tak co bude s tím světlem!?“ V našem nynějším Elsinoru se nikdo neptá, kdo komu nalil do ucha jed. A co všechno je – v tuto chvíli a právě zde – vůbec nejpodstatnější pro ideály, jimiž srdce planou."

  OdpovědětSmazat
 30. Geniální myšlenku vyplodily Saša Uhlová a Apolena Rychlíková v A2larmu:

  "Pokud by se Ondráček po roce 1989 stal lidskoprávním aktivistou a upozorňoval na různé excesy policejní práce, byl by pro takovou funkci jako stvořený."

  https://a2larm.cz/2018/03/nikdo-to-za-nas-neudela/

  OdpovědětSmazat
 31. Vystoupení poslance Zdeňka Ondráčka ve Sněmovně PČR v pondělí 6. března:

  https://www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=Nx7woXt0Ixo

  OdpovědětSmazat
 32. Policejní násilí v r. 1989 nás tuze zajímá, zatím co policejní násilí 1989-2018 nás vůbec nezajímá. Mohl by někdo zveřejnit statistiku, kolik občanů zahynulo výstřelem (samozřejmě samovolným) ze zbraně policisty, kolik lidí bylo zabito při automobilových honičkách, mohla by čété z archivu vytáhnout všechny ty "demokratické" mlátičky v maskách loupežníků ze Staromáku či odjinud. Či také všechny ty sebevraždy, co byly vraždami či "nešťastným" pádem z oken spoutaných. Myslím, že by to vydalo už na slušný hřbitov. Mohl by nést název HŘBITOV DEMOKRACIE!

  OdpovědětSmazat
 33. Ti, kdo se tu tolik podivují nad chováním Andreje Babiše, by si především měli uvědomit, že cílem celé kampaně nebyl Ondráček, ale právě Babiš. Je opravdu tak těžké to pochopit? Opravdu si někdo myslí, že k základní výbavě politika nebo podnikatele patří (má patřit) - za všech okolností - přímočarost, upřímnost a zásadovost?

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.