Reklama

.

.

neděle 4. března 2018

Jaroslav Bašta: Statistika a dveře do pekla

- rp -
4. 3. 2018  PrvníZprávy

Když se někdo odváží psát o problémech, o nichž vládnoucí politici nechtějí nic slyšet, dostane se mu označení „kontroverzní“ autor a touto nálepkou se média i jejich majitelé vypořádají také s myšlenkami a návrhy v jeho pracích obsažených.V lepším případě se nezmiňují, v tom horším se možní čtenáři odrazují dalšími adjektivy – konspirační, extrémistický, prokremelský a podobně. Přesně tento osud potkal první tři knihy Thilo Sarrazina a nemine ani tu čtvrtou s dlouhým názvem „Přání otcem myšlenky Evropa, měna, vzdělanost, přistěhovalectví – proč politika tak často selhává“. Píše v komentáři pro Prvnizpravy.cz Jaroslav Bašta.

Věnuje se v ní především německé politice a jejím selháním, které mají negativní dopad na celou Evropskou unii. Z českého pohledu je extrémně důležitá pasáž věnovaná německé přistěhovalecké politice v období po zhroucení hraničního režimu v roce 2015. Zaměřuje se na převážně muslimské migranty z Afriky a západní Asie z pohledu více než půl století trvajících neúspěšných pokusů o jejich integraci do německé společnosti a ekonomiky. Snaží se tyto zkušenosti převést do statistického výhledu pro nejbližších 30 let.

Vypracoval modelovou projekci důsledků ilegální migrace, která vysvětluje dynamiku tohoto procesu. Zakládá se na tom, že většina migrantů (až 80%) jsou mladí muži, kteří za sebou v rámci slučování rodin přizvou manželského partnera a rodinné příslušníky. S ohledem na jejich vysokou míru porodnosti Thilo Sarrazin předpokládá, že jejich počet během dvou desetiletí vzroste na pětinásobek, jak nasvědčují dosavadní zkušenosti. Demografický vývoj Německa tedy bude záviset na každoročním počtu přicházejících uprchlíků. Jednoduchá tabulka v jeho knize vyráží dech.

Zde je třeba připomenout, že Angela Merkelová se brání návrhům na omezení (tzv. zastropování navrhované bavorskou CSU) přílivu migrantů na 220 000 ročně. Při zachování dosavadní dynamiky v letech 2016 a 2017 se tedy dá předpokládat, že k roku 2040 počet uprchlického obyvatelstva a jejich potomků dosáhne počtu kolem 25 milionů osob. V případě, že by se zvýšil na 0,5 milionu ročně by to bylo 45,5 milionu, tedy více než polovina dosavadních německých obyvatel. Jen pro pořádek dodávám, že při návratu na úroveň roku 2015 (příliv 1,2 milionu) by to již dosáhlo 90 milionů, takže Němci by se v roce 2040 stali ve své zemi menšinou.

Sarrazinova statistika dostatečně vysvětluje onen zdánlivě nesmyslný tlak na přerozdělování migrantů v rámci EU. Ostatně, George Soros se několikrát nechal slyšet, že Evropská unie by měla ročně přijímat 3 miliony uprchlíků, v tom případě by afrikanizace našeho malého kontinentu proběhla během života jedné generace. Dosavadní přístup německých úřadů, které zvolna povolují pro muslimské uprchlíky bigamii může celý proces islamizace a výměny původního obyvatelstva Německa urychlit.

Myslím si, že na popsání tohoto typu budoucnosti Evropské unie se hodí terminologie, kterou v roce 1990 používali moji podřízení na Federálním ministerstvu vnitra, když chtěli popsat předlistopadové poměry: „Víte, my jsme byli rozděleni jako koně na tažné a chovné. Tažní pracovali a chovní dělali kariéru.“ Vycházím-li z analýzy Thila Sarrazina, čeká nás něco podobného, jenže v původním významu těchto slov. Jen mi není jasné, kde se nachází bod zlomu, za nímž se to již utáhnout nedá... Dodává Jaroslav Bašta.

- - -

22 komentářů :

 1. USA:
  Kehinde Willey, černý homosexuální malíř (jak příznačné), který se proslavil portrétem Baracka Obamy, namaloval obrazy, na nichž černé ženy drží hlavy dekapitovaných bílých žen. Prý se inspiroval klasickými evropskými vyobrazeními biblických příběhů od Caravaggiho a Gentileschiho, ale rozhodl se vykreslit Juditu jako černou a Holoferne jako bílou ženu. Sám k tomu řekl: "Je to trochu hra na "zabíjení bělochů".  Multikulturní rasismus se definitivně odkopal. Co bude teď? Organizované pogromy na bělochy?

  Zdroj: https://www.telegraph.co.uk/art/artists/obama-portrait-paint...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 23:14
   No a co má být?

   Vymazat
  2. 0:05
   Nic,ale jsi první v pořadí na realizaci živýho obrazu!

   Vymazat
  3. Vážený pane Bašta jako odborník, můžete nám prosím sdělit něco o panu Miroslavu Dolejšímu, proč je v médiích vše kolem jeho života tabu.

   Tento zakázaný pán, vše popsal do detailu, již v roce 1989, vytrpěl si své i za nacismu, vždy ho všehoschopní zadupali, ale on se neshrbil! Lidé o něm většinově nemají ponětí ...

   ODVÁŽNÝ ČLOVĚK, O KTERÉM SE KRUTĚ MLČÍ, TENTO PÁN OSVĚTLIL CHARAKTER VÁCLAVA HAVLA A DISENTU - "SAMETOVOU REVOLUCI", ČILI PODVOD A BYL UMLČEN. NAPSAL KNIHU ANALÝZA 17. LISTOPADU 1989, KTERÁ SE STALA NEPŘÁTELSKOU A ZAKÁZANOU V MÉDIÍCH I JAKÁKOLIV ZMÍNKA O PANU M. DOLEJŠÍMU. RUML MU NABÍZEL DOŽIVOTNÍ POBYT VE ŠVÝCARSKU ZA MLČENÍ. ODMÍTL JEJ A TÍM BYL DO KONCE ŽIVOTA ZAVRHNUT!

   Analýza 17. listopadu 1989 - Miroslav Dolejší

   MIROSLAV DOLEJŠÍ (20.11.1931 – 26.6.2001).

   ANALÝZA 17. LISTOPADU A ZMĚN VE VÝCHODNÍ EVROPĚ V ..... Zpráva parlamentní Komise FS pro vyšetření podstaty událostí 17.11.1989 byla prohlášena za utajenou a nebyla zveřejněna.

   Základní mystifikací je tvrzení že, 17. 11. 1989 došlo v Československu ke spontánní revoluci obyvatelstva proti vládě KSČ. Tento politický převrat byl připravován přibližně od června 1988, přičemž situace k němu byly vypracovány už od prověrek v KSČ 1969-70 a založení Charty 77. Tento závěr dokládají tato fakta:

   1) K převratům došlo ve všech komunistických státech Evropy synchronizovaně v průběhu 7 měsíců. Z hlediska sociologického a psychologického je vyloučeno, aby tyto převraty byly uskutečněny spontánně, neorganizovaným, dezorientovaným a víceméně loajálním obyvatelstvem, proti téměř neomezené moci komunistických vlád těchto zemí, zajišťovaných vojensky a bezpečnostně druhou největší mocností světa - SSSR, jejíž síla nebyla otřesena.

   2) Výsledkem všech těchto převratů je ponechání moci v rukou komunistických stran - více nebo méně skrytě (přejmenování stran, taktické úpravy pogramů, přesun skrytých kádrových rezerv do vedení a naopak, atd.).

   Miroslav Dolejší (20. listopadu 1931 Velké Přítočno u Kladna – 26. června 2001 Praha) byl český politický vězeň, a antisemitský publicista, známý svou statí Analýza událostí 17. listopadu 1989, podle které byla sametová revoluce předem dohodnuté předání moci mezi komunistickými tajnými službami a špičkami disentu.

   Miroslav Dolejší
   Narození
   20. listopadu 1931
   Velké Přítočno
   Úmrtí
   26. června 2001 (ve věku 69 let)
   Praha

   V roce 1951 byl vyloučen ze studií na vyšší průmyslové školy strojní v Kladně a poslán do uhelných dolů, protože v klubovně Československého svazu mládeže demonstrativně vyvěsil britskou vlajku. Téhož roku navázal kontakt se skupinou národně demokratického odboje. Krátce nato jej zatkla StB a po 15 měsících vyšetřovací vazby, kde byl mučen, byl odsouzen Státním soudem v Praze ke 23 rokům vězení za velezradu a špionáž. Do propuštění na základě amnestie prezidenta Novotného v květnu 1960 prošel osmi věznicemi a uranovými lágry.

   V roce 1964 se oženil a v roce 1968 se manželům Dolejším narodil syn. Po začátku normalizace v roce 1969 byl propuštěn ze zaměstnání pro svoji činnost v organizaci politických vězňů K–231.

   Prosím vše o jeho životě odkaz vyhledávač Google:

   miroslav dolejší zpráva o 17. listopadu


   Díky! Čest jeho památce!

   Ramón

   Vymazat
  4. https://uloz.to/live/!dt6PSE2FQ2gi/karel-kryl-demokracie-rozkveta-pisen-slozena-po-roce-1989-dnes-nehratelna-pro-radia-a-media-jako-celek-popisuje-vyrcenou-pravdu-a-realitu-politiky-a-predpoved-budoucnosti-v-ceske-republice-avi

   Vymazat
  5. https://uloz.to/live/!m3A3ain9N6Oq/radek-masin-z-usa-o-vaclavu-havlovi-a-spolupraci-s-stb-avi

   Vymazat
  6. https://uloz.to/!yo3WLVAsIygn/analyza-17-listopadu1989-miroslav-dolejsi-pdf

   Vymazat
  7. Prosím dotaz?

   Znáte někdo pana Miroslava Dolejšího, politického vězně, který si odseděl 19 let!

   Děkuji za odpověď,
   s pozdravem.

   Vova

   Ps. Průzkum pro anonymní 5. března 2018 13:27

   Vymazat
 2. Trochu mě mate, že nikdo neodhalil podstatu celého toho tyátru. Nejde přece o uprchlíky, ani o oběti války, jde o organizovaný přesun zatím neozbrojených vojáků ze zemí, kde válka není. Nikdo přece není s to ujít pěšky několik set či tisíc kilometrů během týdne či měsíce. Ti lidé byli posbírání bůhví kde, nejspíš pomocí náboru, a pak přepraveni např. do Turecka, odkud jakoby vyrazili do Evropy. Pro mainstream byla uspořádána kašpařina ve smyslu - tady přes hranice utíkají oběti války (drobnostmi, jako je kvalitní oblečení, početní vedoucí se smarthony, kteří postup řídili, strava a nápoje, které jim byli průběžně dodávány, se nikdo z novinářů nezabýval), následně ještě tentýž den se podobná akce odehrála u dalších hranic , to si nikdo nevšiml kolon autobusů, které "uprchlíky" převážely? Takže za týden (i dříve byli tzv. migranti z Turecka v Německu. A protože lidi nemají čas na myšlení a vlastně ani nevědí, jak se tomu postavit - do médií se nedostanou - tak jen přihlížejí. Ale když už tu máme ten internet a alternativní blogy, proč místo planých žvástů nevtloukat lidem do hlavy podstatu: nejde o migranty, jde o přepravu vojáků, kterým se později dodají zbraně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mikeši, tvá zmíněná "podstata celého toho tyátru..."
   již byla dávno odhalena těmi, kdož se o tento tyátr zajímali. A to hned v létě 2015,kdy se vydalo statisíce vetřelců na pochod do Evropy, především do Německa.
   Blbí němečtí občané, zmasírovaní státní propagandou, nad drobnostmi neuvažovali.
   Jim nepřišlo vůbec na mysl, jak jsou "uprchlíci" oblečeni,nebo kdo jim "chudákům", dodal barevné transparenty s fotkou královny převaděčů - A.Merkel.
   Spisovatel Thilo Sarrazin popsal již roky předtím ve své knize Deutschland schafft sich ab, vydána i v překladu u nás, pod titulem Německo páchá sebevraždu,
   budoucí realitu státu,jehož národní identita bude zničena a nahrazena islámem.

   A to popsal v době, kdy netušil,co se stane
   v létě roku 2015...
   Od vydání své první knihy žije autor pod policejní ochranou, je mu vyhrožováno fyzickou likvidací ze strany početné turecké menšiny, ale i z tábora těch, kteří si přejí doslova..."Německo ať chcípne !" ,což je výrok
   viceprezidentky Bundestagu Claudie Roth, jinak aktivní ve straně Zelených.
   Je škoda,
   že i alternativní média vč. NR, neuveřejňují více článků a komentářů k současné situaci v Německu, protože kdo sleduje tamější pokryteckou scénu nejen "velké koalice" in natura -
   v němčině, tomu musí být jasné, že Německo je budoucím bitevním polem Evropy.

   Vymazat
  2. Tak popsáno to možná už bylo dávno, ale opakování je matka moudrosti. A protože mainstream občanstvo pořád masíruje svými pohádkami o ubohých obětech války, je třeba to zopakovat.

   Vymazat
  3. Mikeš 23:01

   Opakování je matka moudrosti - jak říkal už Joseph Goebbels...

   Vymazat
 3. Bezděky mne napadlo jediné. Planeta opic. Bílá rasa zdegenerovala a bude nahrazena černou, která je sice na mnohem nižší příčce evolučního vývoje, ale má to hlavní. Schopnost divoké reprodukce a agresivní náboženství.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. O agresivnim křesťanstvi jste neslyšel nikdy.Mrtvol ma za sebou vic nez Hitler se Stalinem dohromady

   Vymazat
  2. I slyšel. Jenomže ho dnes považuji za uzavřenou kapitolu vývoje křesťanské společnosti. Možná, že za několik stovek let se do stejné pozice, v jaké křesťansví dnes je, dostane i islám. Ale dnes je naprosto zřejmé, kdo je na vzestupu a kdo na sestupu.

   Vymazat
  3. bagoune, islám zastydl v 6. století, vy zřejmě taky.

   Vymazat
 4. Asi jste nezaregistroval bombardovani Lybie,Syrie ,Afghanistanu ,Iraku ,Jemenu ,valky asi v peti zemich Afriky.Barevne revoluce zasete amiky a NATO v dalsich zemich.Divite proc jdou pesky jinam .Vzdyt banany tam maji ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Západ dnes zpravidla dodává jenom zbraně. Ty ruce, které je drží, jsou muslimské.I v Afghanistánu už západ jenom sekunduje. Vyzbrojuje, cvičí a občas letecky podpoří.

   Vymazat
 5. Vítači nezachraňují oběti konfliktů, ale organizátory státních převratů, kterým se zvrtly barevné revoluce. Když se jim nepovedlo vydat západním korporacím strategické zdroje a země,tak se budou hodit v Evropě, aby aspoň pomohli udržet místní otroky na uzdě. Skuečné oběti konfliktů týrají v koncentracích kterým se říká uprchlické tábory, aby z nich vyselektovali ba i vychovali psychopaty k účelu terorismu. Zachraňovaní uprchlíci s iphony už se osvědčili tím, že tíhnou k „demokracii západního typu“ a byli schopni rozšířit organizovaný zločin kterým se živili než přišla příležitost podnikat v oblasti „lidských práv a obrany demokracie proti totalitním režimům“.

  OdpovědětVymazat
 6. V otázce kolonizace Evropy muslimy je zajímavý nihilistický postoj katolické církve. Samozřejmě že v poloateistické Evropě je výrazně dnes oslabena jako náboženství, ale cítí se posilněna jako kapitalistický podnik. Možná, že je to tento důvod, který ji spojuje s diktaturou kapitálu v EU a její potřebou kolonistů, jako pracovní síly - křesťanství sem, křesťanství tam, všechno je nám fuk, jen když to snáší zlatá vejce.

  OdpovědětVymazat
 7. Obávám se,že v posledním odstavci pan Bašta nemá tak úplně pravdu.Věta "Tažní pracovali a chovní dělali kariéru"pro socialismus neplatí tak doslova,zato pro dnešek to platí stoprocentně!!

  OdpovědětVymazat
 8. Celá tzv. "migrace" je prvoplánově prováděný přesun muslimů k vytvoření chalífátu nejen jako náboženského uskupení,ale i jako státního útvaru na celém prostoru dnešní Evropy.

  OdpovědětVymazat