Reklama

úterý 20. března 2018

Jiří Drahoš čeká obrovský úspěch svého spolku "Společně pro Česko"

Jiří Baťa
20. 3. 2018
Jak informují internetová media, neúspěšný kandidát na post prezidenta Jiří Drahoš zakládá, s několika svými přáteli, spolek „Společně pro Česko“. Podle jeho vyjádření to bude spolek otevřený, apolitický. Sebevědomě prohlásil, že očekává, že se do spolku přihlásí „obrovské množství lidí“. Důvodů, proč se rozhodl(i) spolek založit je hned několik, nicméně není od věci ty hlavní důvody zmínit. Především se pan Drahoš zmiňuje o občanské veřejnosti o které říká, že lidé chtějí být aktivní, nechtějí být pasivní ve smyslu jít jednou za pět let odvolit a nic ví. Pan Drahoš mluví o něčem co si myslí, ale ve skutečnosti o tom ví velice málo, jestli vůbec. Říkat, že lidé chtějí být aktivní je natolik absurdní, že je s podivem, že o tom neúspěšný kandidát (nebo právě proto?) mluví. Pravda totiž je, že lidem vůbec nikdo nebrání být aktivní, celou řadu let byli vyzývání k iniciativnímu a aktivnímu přístupu k řešení celé řadě společenských problémů, ale jak je vidět, většina lidí je víc pohodlná, než ochotná aktivitu vyjádřit. A to navzdory tomu, že „remcají“, jsou nespokojení, že mají výhrady k tomu či onomu, ale jakkoli se jim aktivita nabízela (a stále nabízí) jaksi se nehodlají do aktivit zapojit. Pan Drahoš velmi pozitivně ocenil aktivitu a přístup mladých lidí, zřejmě studenty a žáky základních a středních škol nevyjímaje, jaký „pozitivní“ postoj zaujímají k současným společenským a politickým (těm rozumí nejlépe) problémům. Je tedy otázka, o čem pan Drahoš vlastně mluví: Nabízí domněnka, že jde ryze o populistické, falešné gesto, kterým jakoby chtěl vyjádřit ochotu a podporu být lidem, včetně mládeže, v jejich (případném) zájmu být aktivními, nápomocen.

Pan Drahoš zmínil, že nikdy nepočítal s tím, že by zakládal politickou stranu. Říká, že v tuto chvíli jich dost, problémem je jejich spolupráce a koordinace činnosti. Zmínka o nezakládání politické strany je poněkud problematická, protože v době předvolební kampaně pana Drahoše několikrát z jeho volebního štábu zazněla úvaha založit novou politickou stranu. Snad jen díky negativní odezvě či reakci na tento záměr, od svého úmyslu odstoupil. Dnes ovšem říká, že to nikdy neměl v úmyslu.

Ani jeho další řeč není nijak co do reality přesvědčivá. Prý jej trápí skutečnost, že po poslední prezidentské volbě občané cítí, že jsou mezi městy a venkovem vykopávány příkopy . Tento názor je do značné míry demagogický. Mluvit o příkopech jako přímý důsledek posledních prezidentských voleb je neskutečná hloupost, ne-li drzost. Není pochyb o tom, že společnost je svým způsobem rozdělena, avšak ne v důsledku prezidentských voleb, ale v důsledku dříve vyeskalovaných třídních rozdílů, vyvolaných pražskou kavárnou, pravdoláskaři a uměle vygenerovanou elitou, která se dost výrazně diferencovala od té části občanů, kteří v parlamentních volbách volili hnutí ANO, SPD a jejichž představitelé dnes se stavují vládu, resp., že v prezidentských volbách volili M. Zemana, proto kterému mají výrazné (neopodstatněné) výhrady. Pan Drahoš to ale vidí jinak. Tvrdí, že sice respektuje vítězství M. Zemana, ale nesouhlasí či má výhrady k jeho politické činnosti. Odtud jeho názor, že společnost je od prezidentských voleb rozdělena.

Za další velký problém považuje skutečnost, že 850 tisíc lidí je v exekuci. K tomu řekl, že nesouhlasí s názorem prezidenta M. Zemana který prý prohlásil, že si za tuto situaci mohou lidé sami. Drahošův postoj k názoru M. Zemana je problematický však v tom, že za exekuce si zřejmě nemohou lidé, jak tvrdí M. Zeman, ale zřejmě někdo jiný. Je sice pravda, že některé exekuce byly způsobeny zlotřilostí věřitelů, případně samotných exekutorů, nicméně většina dluhů, do kterých se občané dostali, byly způsobeny jejich vlastním přičiněním. Jiná věc je exekuční realita jako taková, neboť ve srovnání se stejnými finančními nástroji a opatřeními ve světě, je český exekuční systém natolik zvlčilý až zločinecký, že nemá ve světě obdobu.

Pokud by se snad panu Drahošovi a spol. podařilo eliminovat zaběhnuté exekuční zvyklosti (byť již byly nedávno částečně upraveny a zmírněny), bylo by nejspíš možné považovat to za jeho první osobní úspěch a počin pro společnost. Nicméně, tímto postojem pan Drahoš opět nepřímo útočí na prezidenta Zemana, když dává veřejně najevo své výhrady proti názorům M. Zemana, čímž jenom zvětšuje příkop, který sám cíleně vykopává mezi sebou a prezidentem.

Ke spolku Společně pro Česko se vyjádřil, že by to bude spolek otevřený, apolitický. Cílem spolku podle něj nebude jen dokola o věcech diskutovat, ale přicházet také s praktickými řešeními. Také zde se nabízí značná nereálnost, resp. nepravdivost jeho slov když říká, že nechtějí o věcech jen diskutovat, ale také je řešit. Sice tvrdí, že spolek bude apolitický, ale jedním dechem dodává, že se bude snažit hovořit s řadou politiků, protože má řadu kontaktů v politické sféře, získaných v době své bohaté prezidentské kampaně. Tak toto je „apolitičnost“ přímo ukázková.

Farizejské je také jeho prohlášení, že jeho ambicí je kandidatura do horní komory parlamentu je jako nezávislý kandidát s průřezovou podporou napříč spektrem. Také zmínil, že očekává ( v rámci existence, resp. činnosti spolku Společně pro Česko) podporu a spolupráci s demokratickými stranami, mezi které řadí především ODS, TOP 09, KDU-ČSL a Piráty. Tím jen zase potvrzuje své nečisté a nečestné ůmysly, když předpokládá spolupráci a podporu za „apolitičnost“ tohoto pochybného spolku.

Jako senátorský kandidát by chtěl kandidovat za pražskou část Prahy 4, ke které prý má osobní vztah a vazby. Reaguje tak prý na přání občanů, aby se dál angažoval ve veřejném životě, neboť jeho postoje jsou jim blízké a on by prý mohl mnohé věci a problémy (možná s velkou dávkou štěstí) ovlivnit. Nebude to mít asi lejké, protože soupřkou mu bude jeho bývalá (jím vyhozená) spolupracovnice, profesorka Syková.

Nu což, pan Drahoš podlehl kouzlu popularity, slávy, obdivu a toku peněz, kterých se mu dostalo v době jeho prezidentské kampaně. Uvěřil tak lidem, kteří mu s velkou dávkou falešných sympatií projevili náklonnost a přízeň, neboť se pro ně stal tím správným člověkem (bílým koněm), který by jednak hájil jejich zájmy, ale také prosazoval jejich požadavky způsobem něco za něco. Pan Drahoš tuto nabídku pojal svérázně, obrazně řečeno místo prstu uchopil zrovna celou ruku. Šance se mají využívat, ne je přehlížet, nebo jimi dokonce opovrhovat. Toho si byl, resp. je pan Drahoš vědom, protože to by mu manželka nikdy neodpustila, kdyby ji odřeknutím měl připravit o slávu a peníze! Ale to už je jeho problém a naše zbytečná starost!

62 komentářů :

 1. A já sa udělám tú velikú vranú, potem si založím politickú stranu.
  A sú u nás doma Lájosové Bácsi, co dajú peňazí koľko sa len páči....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vaše Mirka Němcová

   Když ve Vladislavském sále na Pražském hradě ve svém inauguračním projevu prezident Miloš Zeman zaútočil na veřejnoprávní Českou televizi, které vyčetl příklon k TOP 09 a neobjektivitu, na protest přímo při jeho projevu odešla ze sálu poslankyně ODS Miroslava Němcová. A protože pro některé voliče to bylo velmi odvážné a obdivuhodné gesto, vznikla za něj jako poděkování akce „Květiny díků pro Miroslavu Němcovou“.

   Organizátoři, kteří událost založili na facebookových stránkách, zvali občany i voliče dnes v pozdějších odpoledních hodinách před Poslaneckou sněmovnu Parlamentu České republiky, přičemž zde chtěli podpořit Miroslavu Němcovou a předat jí jako poděkování květiny. Děkovat se mělo především za její gesto, které udělala 8. 3., když během inauguračního projevu Miloše Zemana protestně opustila sál s tím, že kdyby dál poslouchala prezidentův proslov plný útoků, dostala by infarkt. Následovali ji i někteří poslanci TOP 09 a KDU-ČSL.


   Němcová si k odchodu vybrala moment, který nebyl zvlášť problematický. Mediální mainstream tak musel vytvořit dojem, že Zeman řekl něco hrozného, analyzuje docent

   Nemohla jsem dál, dostala bych inkfart. Miroslava Němcová vysvětluje, proč odešla při inauguraci. Zeman prý přísahal křivě
   "V úterý 20. 3. se sejdeme a předáme před sněmovnou paní poslankyni květiny jako poděkování.za její odvahu a postoj k inauguračnímu projevu prezidenta. Vítáni jsou nejen ti, kdo květiny přinesou, ale i ti, kdo chtějí paní Němcovou podpořit či ji poděkovat," svolávali organizátoři.   „Tímto bych jí rád poděkoval za její odvahu jako občan i volič, že v české politice pomohla zachovat nejen statečnost, ale i důstojnost. Myslím, že nejsem jediný, proto vznikla tato událost. V úterý 20. 3. se sejdeme a předáme před Sněmovnou paní poslankyni květiny jako poděkování,“ uvedl v popisu akce jeden z organizátorů.

   Na akci dorazilo několik desítek lidí a Miroslava Němcová byla mimořádně dojatá. Dokonce se prý z přívalu vděku málem rozplakala. "Ale budu tvrdá, vydržím to," slyšel fotograf PL.cz její ujištění.

   Mirka v záplavě květin

   Předání květin poslankyni Miroslavě Němcové jako v... Předání květin poslankyni Miroslavě Němcové jako v... Předání květin poslankyni Miroslavě Němcové jako v... Předání květin poslankyni Miroslavě Němcové jako v... Předání květin poslankyni Miroslavě Němcové jako v... Předání květin poslankyni Miroslavě Němcové jako v...
   Sama poslankyně později všem vyjádřila svůj dík přes sociální sítě. "Jsem vám velmi vděčná za podporu a těšilo mě, že jsem se s vámi mohla pozdravit a podat vám ruku. Spojuje nás víra v to, že naše země má na víc a určitě si uvědomujeme, že to, kam jako společnost dojdeme, záleží na každém z nás," ujistila.

   Za spolek Šalamoun Džon Vbok

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Drahoš je pako s hlavou v americké prdeli.

   Smazat
  4. Na akci Předání květin přijdu, Adéla ještě nevečeřela. Baron Ruppert von Kratschmar.

   Smazat
  5. P.S. Místo na ukolébavku se krmí na Modlitbu.

   Smazat
  6. Snad by si měla ta rohlíková Mirka dát pozor, aby nedopadla jako ta její jmenovkyně, co si vyžádala astrologickou předpověď na celý měsíc. Astrolog to zpracoval a pak ji říká: Tady vidím, že vás budou všichni chválit, dávat vám květinové dary, dokonce i na rukách nosit. Pani Mirka se rozzářila, zaplatila a jde spokojená domu. Astrplog se zaní smutně dívá a říká si pro sebe: No to víte pani, pohřeb už takový bývá.

   Smazat
 2. Spolek "poslední cesta".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už to vidím. Ten spolek "aktivních lidí" bude vždy připraven účastnit se libovolné demonstrace. Je to zdraví prospěšná aktivita na čerstvém vzduchu, spojená s propláchnutím plic nějakým tím skandováním nebo zpšvem a přispívá i k zdokonalení manuální zručnosti výrobou transparentů. Jen ten název je poněkud nepřesný. Správně by mělo být: "Společně pro Drahoše & His Boys".

   Smazat
 3. Ten akademickej cancour je blbější, než jsem si kdy myslel.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vážení přátelé,

   jistě jste si všimli, že ve čtvrtek proběhla studentská stávka #VyjdiVen. Na sokolovském gymnáziu byl jedním z organizátorů můj syn Daniel Stark, za což mu veřejně děkuji. Co mě velice překvapilo, byly reakce některých diskutujících na sociálních sítích. Občas kouknu, pro pobavení, na proruský informační portál Aeronet. Čekal jsem lecos, ale to, co jsem tam našel, předčilo všechna má očekávání. Koukám na titulek "Skandál v Sokolově: Akci #VyjdiVen tam organizoval nezletilý student gymnázia" Ano, jsem otcem největšího vyvrhela v Sokolově, člena všech možných skupin a buněk, kterým vévodí "Haveljugend". Odkaz na článek je zde:
   https://aeronet.cz/…/hodina-kresleni-na-zs-v-chomutove-nam…/
   Dalším šokem je, že autorem článku je Radek Laurin, zaměstnanec Městského domu kultury a předseda kulturní komise města Sokolov. Bez toho, aby si ověřil základní údaje, jako je vyjádření MŠMT k této události, které potvrzuje, že k porušení školského zákona v žádném případě nedošlo - http://www.msmt.cz/reakce-msmt-na-studentskou-stavku. Nebyl ani schopný si ověřit Danův věk. Šestý ročník nutně neznamená, že studentovi je 16 let. Navíc zveřejnil, bez souhlasu zákonného zástupce, osobní údaje nezletilé osoby (jméno a foto), což táké není úplně v pořádku - toto ještě řeším a uvidím, co s tím dál. Nakonec jsem se rozhodl napsat dopis řediteli MDK a starostovi města s žádostí o prošetření celé události a s žádostí o zvážení možnosti odvolat pana Laurina z pozice předsedy kulturní komise města. Myslím si, že jeho chování je neslučitelné s vykonáváním této funkce. Ještě zkusím napsat do redakce Aeronetu a požadovat po ní stažení článku. Tak uvidíme :) Nedalo mi to, musel jsem to sem napsat.

   Petr Starka

   Smazat
  2. Pane Starko, vyhledem k tomu, že váš syn útočí na svobodu slova v této zemi, že odmítá uznávat a snaží se násilím změnit výsledky demokratických voleb, porušuje ústavu a zákony této země a to vše zjevně s vaší podporou, vyhlašuji vás a vaší rodinu za veřejného nepřítele. Vaše konání je útokem na demokratické svobody tisíců občanů!

   Smazat
  3. cha cha chaaaaa
   jo jo
   penizek se zachtelo, bezpracne a rychle
   stacilo by se zeptat, kde tatinek pracuje :)

   Smazat
  4. 23:12 Fundovaná odpověď pro pana Starka, se kterou nelze nesouhlasit, je tady:
   https://aeronet.cz/news/otec-nezletileho-organizatora-studentske-stavky-vyjdiven-ze-sokolovskeho-gymnazia-je-na-politickou-aktivizaci-a-verejne-vystupovani-sveho-syna-hrdy-ale-kdyz-se-o-nem-pise-v-tisku-to-uz-mu-vadi/

   Smazat
  5. Ten tatínek asi taky není moc bystrý. Říká, že chlapci nemusí být 16 let, jakoby naznačoval, že je plnoletý, a hned následuje, že zveřejnili chlapcovu fotku a iniciály, aniž se dovolili jeho zákonného zástupce. Takže asi je chlapec nesvéprávný, pak tato dvě tvrzení platí.

   Smazat
  6. Mrzí mě útoky na pana Starka a jeho syna jelikož tím se nic neřeší. Servry a'la Rus či USA nehrají roli, pokud si uvědomíme, že ideová destrukce začala už v r.1990. Problém 90% obyvatel (včetně rodiny Starků) je v tom, že věří v polistopadové hodnoty, které hodnotami nikdy nebyly. Zahraniční neokolonialismus rychle zesynchronizoval s domácí mafio-kracií a TENTO STAV je od roku 1990 vydáván za demokratickou NORMU! No a mladý, naivní student, podporován svým popleteným tátou, jde do boje za zájmy 1) české fin.mafie; 2) plutokratů z Wall Streetu co ovládají mainstreamová média. Je možné odsoudit různé Starky jen proto, že podlehli dobře promyšlené demagogii? S pozdravem R.Z. (rolav.zi@gmail.com)

   Smazat
  7. Anonymní 21. března 2018 10:40

   Máte na mysli, tento mediální, marketingový kšeft otce? To je ta lítost, to jsou ty hodnoty, dle Vás, naivko!


   NÁZEV: Petr Stark
   IČO: 44642164
   FORMA: Fyz. osoba podnikající
   DIČ: CZ7008242274, Detail DIČ
   ADRESA: Sokolov
   MAPA: Firmy na stejné adrese - mapa

   Živnostenský rejstřík:

   Jméno a příjmení:Petr Stark
   Sídlo:zobrazit celou adresu
   Živnostenské oprávnění č.1
   Provozovny
   Předmět podnikání:Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
   ***********************************************

   Druh živnosti:Ohlašovací volná
   Obory činnosti:Velkoobchod a maloobchod
   Zahájeno: 06.03.2009
   Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


   ***********************************************
   Zahájeno: 06.03.2009

   Zprostředkování obchodu a služeb
   Zahájeno: 27.02.2015
   Příprava a vypracování technických návrhů, grafické a kresličské práce
   Zahájeno: 27.02.2015
   ***********************************************


   Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení
   Zahájeno: 27.02.2015
   Návrhářská, designérská, aranžérská činnost a modeling
   Zahájeno: 27.02.2015
   Poskytování software
   Zahájeno: 14.09.1992
   Ukončeno: 06.03.2009
   Vznik oprávnění:14.09.1992
   Doba platnosti oprávnění:na dobu neurčitou   ***********************************************
   Údaje z veřejné části Živnostenského rejstříku Petr Stark
   Tato stránka obsahuje údaje firmy Petr Stark ze živnostenského rejstříku. Údaje byly staženy dne 13. dubna 2017 a dle údajú systému nebyly do dnešního data změněny.

   Vova

   Smazat
  8. Anonymní 21. března 2018 10:40

   "... No a mladý, naivní student, podporován svým popleteným tátou, jde do boje za zájmy 1) české fin.mafie ..." ZA SVÉ FINANČNÍ ZÁJMY RODINY STARKŮ!

   Vova

   Smazat
  9. Jestliže někdo organizuje veřejné akce, těžko může žádat, aby se novináři tázali na povolení o něm v této souvislosti informovat. Představte si, že by měli třeba žádat každého účastníka demonstrace o povolení zveřejnit jeho fotografii ...

   Smazat
  10. Pane Vova.
   Snažím se u lidí oslovovat jejich lepší stránku duše. Naivita je stravitelnější než kolaborace. Ale zpět k panu P.S. Ověřoval jste správnou osobu? Podepsal se Petr Starka, nikoli Stark. Přijmení STARKA=61x ; STARK=93x (v ČR). R.Z.

   Smazat
  11. 16:11

   Naprosto správnou osobu na 100% ze Sokolova!

   Starka pod dopisem je překlep, skutečně mělo být Petr STARK jako syn Daniel STARK !!!

   Vy máte nádherný život, nejste svědek Jehovův?

   Základní údaje dle RES (Registr ekonomických subjektů)
   IČO: 44642164
   Firma: Petr Stark
   Právní forma: Podnikající fyzická osoba tuzemská
   Okres: Sokolov
   Základní územní jednotka: Sokolov
   Počet zaměstnanců: Bez zaměstnanců
   Institucionální sektor: Osoby samostatně výdělečně činné
   Datum vzniku: 14.9.1992
   Základní údaje DPH
   IČO: 44642164
   DIČ: CZ7008242274
   Typ subjektu: Fyzická osoba
   Obchodní firma / název / jméno: Petr Stark
   Sídlo: Mičurinova 1155 SOKOLOV 356 01 SOKOLOV 1
   Zapsal Finanční úřad pro Karlovarský kraj
   Územní pracoviště v Sokolově, Růžové náměstí 1629, SOKOLOV, tel.: 352 328 111
   Bankovní účty určené ke zveřejnění:
   Účet Datum zveřejnění
   670100-2212968522/6210 30.3.2016
   152273278/0600 1.4.2013
   Typ registrace: Plátce
   Registrace platná od: 10.2.2003
   Kontakty na Petr Stark IČO: 44642164

   ***********************************************

   Dnes výňatek:
   Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
   Zahájeno: 27.02.2015
   Návrhářská, designérská, aranžérská činnost a modeling
   Zahájeno: 27.02.2015
   Poskytování software
   Zahájeno: 14.09.1992
   Ukončeno: 06.03.2009
   Vznik oprávnění:14.09.1992
   Doba platnosti oprávnění:na dobu neurčitou

   Smazat
  12. Obdivuji jasnozřivecké schopnosti některých přispěvovatelů. Podobný výčet živností najdete u mnoha podnikatelských subjektů. Často název jedné živnosti zastřešuje spoustu různých činností. Spojovat tak účast na demonstraci syna a pracovní nasazení otce je tak více než odvážné. Bylo by fajn svá tvrzení doložit konkrétními skutky či dokumenty. Ale internet snese cokoli a jít více do hloubky už není na dvě kliknutí myší, že?

   Smazat
  13. 22. března 2018 12:20 - R.Z. (rolav.zi@gmail.com)


   Tak mi oponujte fakty, jděte také do hloubky, pouze třikrát jste klinul Vy, aniž byste vyvrátil tisíce jmen a příjmení Petr STARK z veřejného Registru ekonomických subjektů z metropole SOKOLOVO.
   A to "že?", to se k Vám hodí, že?

   Línej jak vepř a chytrej jak Bill Gates ...?!

   Vova

   Smazat
  14. 22. března 2018 12:20 - R.Z. (rolav.zi@gmail.com) INTELEKTU(L)ÁL K NEZAPLACENÍ.

   To jsou Vaše cinty Rolave?

   1/ No a mladý, naivní student, podporován svým popleteným tátou, jde do boje za zájmy 1) české fin.mafie ...   Další Váš proticint Rolave?

   2/ Spojovat tak účast na demonstraci syna a pracovní nasazení otce je tak více než odvážné ...

   Vova

   Smazat
 4. Ha, apolitický spolek, a jeho náplní bude - politika. Tím opět potvrzuje, že jeho lebeční dutina je opravdu jenom prázdným prostorem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Právě naopak, jako politická strana by museli "Slušňáci" projít volbami, a to mají strach. Lepší je přece být apolitický spolek a "vytvářet návrhy novel zákonů a další legislativní opatření". Pravý odkaz V. Havla - apolitická politika. Kdepak, tahle parta je vždy o pár kroků vepředu.

   Smazat
  2. Prostě neziskovka.

   Smazat
 5. Spíš spolek pro zničení České země nýmand dutý ubohý.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to šašek, chce být in za každé situace, v minulosti i dnes, jinak však nic neví a vědět nechce. Karel z Plzně

   Smazat
 6. Jiří Drahoš vyhlásil kandidaturu a založení spolku. A co se nestalo... Hned má problém. Vlastně dva.
  https://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Jiri-Drahos-vyhlasil-kandidaturu-a-zalozeni-spolku-A-co-se-nestalo-Hned-ma-problem-Vlastne-dva-528809

  OdpovědětSmazat
 7. Slováci si pěkně nadělali do bot demonstracema:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Kiska-se-prave-jmenoval-tyranem-Tak-priste-zase-za-slusnost-jo-deti-Pravnik-rozebral-co-se-dnes-stalo-na-Slovensku-528837

  OdpovědětSmazat
 8. nadržení migranti by se s ní nemilovali ASI, ale určitě,a to hned všichni najednou aby zažila pořádnou INkluzi.

  OdpovědětSmazat
 9. Drahoš s charismou pohřebního řečníka v krematoriu nepochopil, že jeho politický čas už uplynul. Snad ještě ten senát, to by bylo přilepšení k důchodu. Doufám, že ho jeho protikandidátka rozválcuje. Vždyť vlastní ho v Třinci vypískali.
  Morave

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. NIC
   nového s Drahošem. Jen se potvrzuje, že kamery a nastrčené mikrofony omámily i mnoho jeho předchůdců natolik, že se domnívá být hvězdou mediálního prostoru.
   Dělat nepolitickou politiku tady začal hlásat
   zločinec V.Havel, plody sbíráme dodnes...

   Smazat
 10. Vážení, přání je jedna věc a realita druhá. Všichni si přejeme aby zde byl klid a podmínky pro slušný život, realita je však taková, že do podzimu bude Drahoš na hradě a Babiš v prdeli. Podívejte se na Slovensko.Co bude, neurčujeme my, ale drzá a placená ulice.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. I za cenu ,ze by zastrelili Steigerwalda a Moravce s milencem ?

   Smazat
  2. 8:49
   Doufám,že váš nápad někdo realizuje....ale pod podmínkou,že nezapomene na jejich VEŠKERÉ PRIBUZENSTVO!!!!

   Smazat
 11. Jiří Drahoš čeká obrovský úspěch svého spolku "Společně pro Česko" Velmi dobře provedena analýza. Dovolím si dodat, že "elita" Jiří Drahoš si ten spolek nevymyslel. Ten člověk očividně na to nemá. S největší pravděpodobností je za tím opět "šedá eminence" Kalousek, který si připravuje zadní vrátka, jelikož jeho TOPka mele z posledního. Lamberk

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lamberk 21. března 2018 7:50

   Projekt Drahoš vznikl v Kni-hovně V. Havla(Bakalovo dílo), naprosto veřejně se k němu přihlásil jeho ředitel Michael Žantovský. S tím, že pan Drahoš byl přímo nadržený, oslovením jeho osoby. Ostatní kandidáty v mžiku svým točným tancem odhodil, nezapíral M.Ž.!
   Tím pádem i lidé kolem Schwarzenberga a TOP09,
   proto se Kalousek v době přímo před volbami, zastrčil někam do šuplíku. Aby nebyl tak spojován s touto akcí.

   Ramón

   Smazat
 12. Nevím, kdo Drahošovi radí, ale asi nemá všech 5 pohromadě. To si fakt myslí, že se za nějakého neúspěšného člověka postaví zase ta samá kohorta VIP příživníků, jako za dobře zaplaceného kandidáta na prezidenta? Uvidíme, kdo z jeho poradců, které do ledna měl, se zase začne angažovat. Asi jich moc nebude.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Drahoš nemusí mít vůbec nic pohromadě, stačí když jeho okolí bude aktivní, bude drzé a bude řvát na ulicích. Oni si to své prostě vyřvou.

   Smazat
 13. Naše generace musela sbirat stary papir a srot ,dnesni zakladaci budou chodit povinne do drhošova spolku !!!To to sbirani papiru bylo uzitecnejsi .

  OdpovědětSmazat
 14. Vážení, chceme podpořit vše co by přineslo klid ve společnosti, chceme, aby politici pracovali pro nás - platíme si je, chceme aby soudy a policie byly nestranné, chceme...... to je vše, chceme, ale neříkáme to už snad ani v hospodách, jen píšeme do diskuzí na internetu a to je vše. Protivník chce také, ale úplně něco jiného, co se nám nelíbí, jsou toho plné stránky novin, Rádio i Televize, slyšíme to na demonstracích, ve školách a oni toho opravdu dosáhnou, jsou vidět, jsou slyšet a tím pádem "mají pravdu", svět jim tleská, peníze se jim hrnou...Nestěžujme si na Němcovou, Kalouska, Fialu, Drahoše? Bakalu či další, dělají jen to co jim dovolujeme a mlčením s nimi souhlasíme. Žádné volby samy od sebe nic nezajistí. Naše pasivita je natolik výmluvná, že ještě letos se dočkáme změn z kterých nás bude bolet hlava.

  OdpovědětSmazat
 15. Pro Daniela Starku ze Sokolova!Je mi vás moc líto.Máte vymydlený mozek,jinak by jste svému synovi vysvětlil,co je to demokracie,co znamená někoho demokraticky zvolit,co je to ÚSTAVA,co je to svoboda slova,co jsou to veřejnoprávní media,multikulturní společnost,jaká rizika nese,co je to sociální stát,co je to bezdomovectví,atd.Bohužel,vy jste tak slabý rodič,že neznáte ani vaše povinnosti k dětem ,vychovat z nich svobodně myslící lidi.Jakpak jste na tom s charakterem?Asi nic moc?Franta

  OdpovědětSmazat
 16. A proč si myslíte, že pan Drahoš nemá dost sobě rovných stoupenců, zblblých je u nás na vidle! A bude do počtu i v té zbytečné instituci naší soudobé diktatury.

  OdpovědětSmazat
 17. Budiž "vzdělanci - akademikovi" přáno.
  Je vidět co je zač, když po svém debaklu si nedá pokoj. V Praze se do Senátu určitě dostane, o tom není pochyb, ale tam ani není vidět, aby nedělal lidem špatně od žaludku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A zaměstnanci "kolegové "z VŠCHT PRAHA si schutí odplivnou, jak zde byl milován. Prospěchář a vlezdoprdepolitikum. Slova mého známého, který zde přednáší!
   Ing. Jiří Novák

   Smazat
 18. Vznik spolku "Budoucnost pro Česko", avizovaný neúspěšným kandidátem na prezidenta Jiřím Drahošem, nelze, dle mého názoru, podcenit, ale ani přecenit.

  Jeho úspěch se bude odvíjet od vývoje geopolitických změn ve světě i u nás, zvoleného programu, organizačních a finančních možností, atd.

  Založení spolku a jeho počátky zřejmě budou "jednoduché", budou navazovat na volební kampaň Jiřího Drahoše, při které on a jeho spolupracovníci zcela určitě získali celou řadu kontaktů ve všech krajích ČR, finančních sponzorů, organizačních zkušeností a příznivců.

  Pokračování už tak jednoduché nebude... Řízení a organizace činnosti spolku je zcela něco jiného než kampaň pro volbu prezidenta ČR. Řada lidí okolo něho, sponzorů a "příznivců" od něho budou zcela určitě vyžadovat odpověď na otázku: "Co za to ?!", "Jaké "koryto" dostanu?", atd.
  A to bude, i pro Jiřího Drahoše, zřejmě problém. Cítí či necítí se na to slibovat něco, co nemusí nikdy splnit... ? Zrada se neodpouští !
  L.S.

  OdpovědětSmazat
 19. Drahoš byl zajímavý, když mohl porazit Zemana. Jinak je naprosto nezajímavý a podle mého v politice skončil.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A čím byl zajímavý? Jako tančící derviš, nebo jako stahovač králíka za živa, či jako dřevorubec?

   Smazat
 20. Odpovědi
  1. Na hradě je pro něho sarkofág?

   Smazat
  2. I pro jeho psy, kteří jsou s ním v tě třech záhadných urnách. Dvě urny odlišné, od třetí ta byla skutečně s Havlem.

   Ramón

   Smazat
 21. Drahoš je již minulost.

  OdpovědětSmazat
 22. Do značky „Drahoš“, do jejího uvedení do povědomí lidí, dali jisté síly dost peněz a energie. Takže značku nezahodí a pokusí se ji dále zužitkovat. Jakým způsobem? To se nechme překvapit, zatím ani sám nositel značky v tom nemá moc jasno. P.K.

  OdpovědětSmazat
 23. ...pan Drahouš si stále neuvědomuje, že ho v obrovské většině volili a momentálně milovali lidi, kteří nechtěli na hradě M. Zemana a že se mu na nějaký jeho Spolek vyse*ou. Naprosto naivní člověk.

  OdpovědětSmazat
 24. Akademik dinamit Drahoš je Havel Khon-2 na rozštěpenú-kovaní eurokomunistomarxista za 18 a za 20-2.

  OdpovědětSmazat
 25. Poprava,pomílil sem se,mněl sem napsát diamant a né dinamit,tož je to stejný protože nerozeznám yi tak opravujui a to je všechno.Udělal sem písomku s politiki.

  OdpovědětSmazat
 26. Zbyly mu prachy z prezidentské kampaně, nebo dostal doláče od Sorose? Počítám, že to druhé je vysoce pravděpodobné. Heslo "Drahoše do koše" platí i nadále.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21. března 2018 16:09
   Peníze má od zloděje Zdenka Bakaly, tedy od horníků a (ne)majitelů ostravských bytů, viz výše příspěvek 22. března 2018 11:02 Ramón

   Smazat
 27. ... ještě ke Skoropremiérce Mirce -:). To, že si ji Zeman pozval do Lán a zřejmě i to, jak si při audienci s ní pohrál, mu asi nemůže zapomenout. Vzpomínám si na záběry, když šla po schůzce jako v rauši a smála se jako patnáctka; zřejmě si myslela, že má předsednictví vlády v kapse. Ó, ten starý lišák -:)).

  OdpovědětSmazat
 28. Prázdný a falešný Drahoš nemá ze své hlavy nic. Je to loutka v rukou lidí, kteří se nesmířili s prohrou na všech frontách a rozhodli se jít cestou povykování po ulicích.Že bude o jeho tlupu zájem je asi pravda,protože studenti a děti vždy uvítají benefity navíc.Soroš na nich šetřit nebude,protože by tu byl nepříjemný klid.Kalousek už vystřídal několik uskupení a i to poslední s Knížetem šlo stejným směrem.Jeho spojení s Drahošem dopadne ještě hůř,protože tento postrádá jakýkoliv šarm.Ale domluví se, protože chemik chemikovi oči nevyklove.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.