Reklama

pondělí 19. března 2018

Jiskry fašismu

Pavel Letko 
19.03.2018 E-republika
Naše děti jsou v dobrých rukou a my starší budeme také. Budeme se na ně moci spolehnout. Na ně a na americké zbraně, které budeme stále hojněji nakupovat. Beze zbraní není války, to dá rozum.


Skrývají se v lesích Jižní Moravy i severní Ukrajiny, aby pomohli zažehnout požár od Šumavy až k Uralu a následně jej hasit. Branné oddíly mládeže pod vedením příslušníků ozbrojených sil České republiky. Momentálně cvičí s bratrskými oddíly ukrajinských národních socialistů, „Національні Дружини“. Jejich propagační video můžete zhlédnout níže:
Čím se tyto jednotky zabývají? Jejich činnost je velmi pestrá. Od dohlížení na schvalování rozpočtu, kdy drží městské zastupitelstvo do té doby, dokud není demokraticky schváleno to, co si velitelé těchto složek přejí, po boj proti drogám, restauracím a opilcům, či jak sami říkají „proti alkoholové genocidě ukrajinského lidu“. Ministr vnitra Ukrajiny Avakov sice označil jejich jednání za protiprávní a ilegální, to jim ovšem nebránilo pochodovat centrem Kyjeva. Není divu, mají totiž poslání.


Řád a pořádek


V jejich náborovém textu se píše:  
Pro pacifisty zde není místo. Pacifisté samozřejmě sní o míru po celém světě, ale realita je krutá: … v ulicích našich měst útočí organizovaný zločin. Proto je nyní v společnosti třeba neříkat dobrá Slova, ale dělat rozhodná opatření. Pokud jste připraveni použít Sílu proti těm, kdož otravují náš národ, obchodníkům s drogami, alkoholikům a kolaborantům, čekáme tě mezi řadami těch, kteří zřídí Ukrajinský Řád. .

Velká písmena jsme ponechali s přihlédnutím k originálu. Jedním z velitelů „Національні Дружини“ je Igor Michajlenko – Čerkas, jeden z velitelů batalionu Azov. Symboly praporu jsou žlutá vlajka s černým symbolem Werwolfů, to jest vlčím hákem (Wolfsangel), to je runa, kterou často používali nacisté a stále používají někteří neonacisté. V pozadí se nachází okultistický symbol černého slunce a v dolní části znaku je vidět státní znak Ukrajiny (ukrajinský trojzubec). Podobný vlčí hák užívala i 2. tanková divize Waffen-SS „Das Reich“. Černé slunce je původně indoevropský okultní symbol a někdy je označován jako symbol okultismu Třetí říše. Pro ty, kteří se ohánějí tím, že jde o okrajový jev, připomínám, že hlavní velitel Azovu Andrij Bileckij byl zvolen do parlamentu v roce 2014 se ziskem 33,75% hlasů.


Družba naší mládeže


A co mají společného naše „ Національні Дружини“ s Azovem? Velitele, rétoriku, důraz na násilí, přičemž sami sebe někdy označují za civilní zálohu batalionu Azov. Podle některých ukrajinských novinářů však nejde o fašisty a zjevná podobnost je jen zdánlivá. Proč? Podle nich v zemi, kde policie jakkoliv přejmenovaná a přeorganizovaná, avšak stále se stejnými policisty a pod vlivem stále stejných oligarchů, je nefunkční, takže logicky nastupují k ustanovení řádu a pořádku civilní paramilitární jednotky. Pokud by prý někoho napadla spojitost s SA a její „junáckou“ zálohou Jugendbund, je vedle jak ta jedle. Jugendbund totiž stejně tak jako SA vznikly v Německu v roce 1920 a 1922. Zatímco oddíly, o nichž je řeč, v Německu vůbec nevznikly. Navíc SA vznikly z hospodských rváčů, zatímco ukrajinské oddíly ze skalních fotbalových fanoušků. Můžeme být klidní, naše děti jsou v dobrých rukou. Podívejte, jak jim to vedle nacionálních socialistů Ukrajiny sluší:


Naše děti jsou v dobrých rukou a my starší budeme také. Budeme se na ně moci spolehnout. Na ně a na americké zbraně, které budeme stále hojněji nakupovat. Beze zbraní není války, to dá rozum. Připraveným štěstí přeje, chyťme jej za pačesy a navyšujme vojenský rozpočet, co to jde. Pro pacifisty tady místo nebude. Chystá se válka, to chvilku trvá, i ten fašismus se nedostal v Německu k moci přes noc. Bylo třeba dlouhých 13 let, než se konečně vůdce chopil absolutní moci. A dalších 7 let,  než začala 2. světová válka. Tak není divu, že my si na tu třetí budeme muset také chvilku počkat. Jde o to, aby občané, nejlépe vychovaní od mládí jako Jungendbund, šli na jatka radostně a hrdě za zpěvů vlasteneckých písní a žehnání všech šamanů naší doby. Neptejme se po smyslu takové války, smyslem je válka sama. Neptejme se a vyražme do země zaslíbené! Drang nach Osten!

Znak ukrajinského Azova
Znak divize SS - podobnost čistě náhodná

Naši mladí jsou v dobrých rukou
Naši mladí jsou v dobrých rukou II

Naši mladí jsou v dobrých rukou III


 

Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 450 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme! 
Související články:

54 komentářů :

 1. Pane Letko, proboha, tohle už Vám nesežerou ani Vaši věrní čtenáři.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:17, on to nevzdává, ale má to marné. Přitom každé dítě by mělo být připraveno bránit evropské hodnoty se zbraní v ruce a mělo by vědět, kde se skrývá nepřítel. Velmi fandím těmto projektům, stejně jako vy, a je nás opravdu hodně.

   Smazat
  2. 19:52, už jsi tady dlouho nebyl nacisto. Lobotomie nepomohla? Škoda, většinou po tomto zákroku lidé sice hodně zhloupnou, ale zato zkrotnou. U tebe se to povedlo jen napůl.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. 8:01
   Chudáku s Q90 a ještě A52☺

   Smazat
  7. 20.17 U tebe nebylo vůbec možný lobootomii udělat, páč expertům se spektrometrem trvalo pouhých pět sekund zjistit že jsi pouze smrdutý pšouk z Putlerovy prdele!:D:D:D

   Smazat
 2. Ty banderovský svině by měli nahnat k jámám v Babim jaru a názorně jim ukázat,jak dopadnou oni a jejich uASSacký učitelé!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. 8:02
   Sám máš A52,tak raději zmlkni,ať se to náhodou ty tvoji uASSacký hulibrci nedozví☺

   Smazat
  5. A vás rudej xindl pěkně na parníček a do kotle - hnátama napřed. A ten oslizlej mozol co vám raší mezi rachitickými ramínky pěkně oblejvat studenou vodou, abyste neomdleli bolestí předčasně a užili si to dokud za ním nezaklapne ocelovej dekl:))))

   Smazat
  6. 10;28
   F73,Q90 A52 a Q56....jsi jasnej vítěz!!!!☺☺☺☺☺ Škoda je,že tu směsici z tebe nemůžu mít na pitevnim stole,to by bylo pokoukáníčko a focení do lékařských časopisů

   Smazat
  7. 11:01 Co ty můžeš mít na jakýmkoliv stole, když se vznášíš jako smrad z Putlerovy prdele:)) Maximálně se tam tak můžeš křížit s puchem rozkládajících se komoušskejch gerontů ... jéé, pane ředitelí!:)))

   Smazat
 3. Mimo téma. Gazprom začal rozřezávat rozestavěný Turecký proud. Podle dosavadních informací už rozebrali Rusové 500 km potrubí. To může znamenat jediné. Změna v turecko-ruských vztazích a opět složitější situaci v Sýrii.
  Uvidíme, co bude dál.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. https://www.youtube.com/watch?v=HaapOh6jXKw

   Smazat
  2. To může znamenat jen jedno, že USA díky Turecku vyhráli a bude se dodávat plyn z Kataru přez část Sýrie, jak bylo původně ujednáno. Anebo v tom naopak nejsou USA, ale Rusko.

   Smazat
  3. 17,46
   Nevím. Pamatuji si, když Putin křísil již jednou pohřbený Turecký proud, vyžadoval od Turků "betonové záruky". Když se pak práce rozeběhly, měl jsem za to, že to mají posichrované. Nákup ruských systémů PVO mne v tom jenom utvrzoval. Tahle informace, pokud je pravdivá, ale dost dramaticky mění situaci.
   A zdaleka se to netýká jenom dodávek plynu.

   Smazat
  4. A jen tak mimochodem, ten kanál na UT, je hodně podivný. Nikde není o něčem tak zásadním ani zmínka. Alespoň dosud ne.

   Smazat
  5. A ještě něco z Kommersantu. 19:42 Эрдоган поздравил Путина с победой на выборах.
   Pokud to není ironické podpíchnutí, potom to nevypadá na vážnou roztržku. EU ještě negratulovala.

   Smazat
  6. Nevím. Na nějaké závěry je ještě brzy. Možná jde o nějakou kachnu. Nebo také o zatím ututlávaný velký problém.
   Od počátku syrské války jsem byl přesvědčený, že šlo o vytvoření koridoru pro trubky na katarský plyn a saudskou ropu. Na tom samozřejmě neměli zájem Rusové, protože by jim v Evropě narostla konkurence. Asad byl Rusům zavázaný, proto zřejmě myšlenku produktovodů přes Sýrii shodil ze stolu. A málem ho to stálo život.
   Těžko se v situaci orientovat, zvlášť, když se neustále mění. Jedno je ale zřejmé už dnes. EU jako odběratel ruských uhlovodíků dávno ztratila punc věrohodnosti a Rusové musejí makat na vybudování sítě nových zákazníků a na diverzifikaci ekonomiky, aby byla stále méně závislá na prodeji surovin.
   Evidentně jim jde o čas.

   Smazat
  7. Rozřezávat nové potrubí je hloupost. To by nikdo neudělal. Mazimálně by se zakonzervovala dostavěná část, aby se mohlo později pokračovat. Uvedená "zpráva" je typická vylhaná zpráva, kachna,fake news.

   MM

   Smazat
 4. Evropa se vskutku dostává do dobrých rukou. Nevím odkud začít - Salazarovo Portugalsko asi zrovna není příkladným vorem nového vzedmutí vyspělejší formy EU naci/faši. Ale hned sousední Španělsko jede přímo spanilou jízdu frankismu - když se podíváme na snahy Katalánců po sebeurčení. Itálie, ta také výborně balancuje v kdysi vratkých, byť zvrácených krocích svého miláčka Musoliniho. Jen kousek na sever a jsme u Ustašovců, to bylo takové laskavé společenství SS kolem Zagrebu - tam se také vyučilo hodně Hlinkových gardistů, kteří rovněž dnes vykvétají na slovenských náměstích. Ale to jsme míjeli Maďarsko s Horthyho demokracií podle vzoru Adolfa Hitlera, ale tu historii Orbán zkrotil, proto ta nelibost USA a EU vůči němu! A hupky dál za Karpaty - kdopak se nám to tam pod záštitou Velkoněmecké říše klube - ejhle - banderovci, zase v kurzu naci-faši. Nebojte se nevynechám Polsko, tam vůbec byli jako jednička Evropy v náruči Adofa Hitlera - pan Pilsudski a pan Beck - první spěchali z Varšavy do Berlína podepsat společný pakt. Ten trojlístek pak na pobřeží Baltu - jejich SS jednotky dnes osvěžené o čerstvou krev parádují svým maršem jedna radost vstříc faši-naci. Kdopak se nám to ale cukl z tohoto spolku dědiců ideologie a praxe Adolfa Hitlera. Zrádci Finové, nejsou v NATO a nechce se jim bojovat za "hodnoty" USA? A to jim trpíme! Mannerheim u nich zůstal v historii. To zase naši Vikingové, ti měli svého milovaného Quislinga a tak zase oprašují svoji nadřazenost, hlavně vůči dětem cizinců - posílají rasa na nerasu. Nevím, jak je to s Dány, co byli za chrta dáni, ale takoví Nizozemci či Lucemburčané, Karle IV: co se vrtíš v hrobě, neobracej se obličejem ke dnu rakve . Ti aspoň ke svému stylu faši-naci dělají dobré kšefty jako daňové ráje. Francie, o jak krásné je vzpomínání na Petaina a na ten vznosný krok Adolfa Hitlera pod Eifelovkou. Cože? Že tam vládne chlapec s babičkou? Sodoma a gomora? A tak nám zbývají demokraté z Malomocné Británie. I ta se vrací ke své imperiální politice - kolonie v Africe a Asii sice ztratila, ale víte jak by bylo pro ní povznášející kolonizovat Rusko?! To je ovšem její stařičká tužba, k jejímu naplnění plnou parou směřoval věrný sluha imperialismu W. Churchill. On ve svém obdivu k Hitlerovi a nacismu nebyl horší než Chamberlein. Ale když Hitler zklamal jeho důvěru a otočil se místo na Východ na Západ, hned hledal spojence v SSSR a škemral u Stalina v Teheránu i na Jaltě. A velice si mnul pak ruce, jak ten Stalin to u Moskvy ustál, věděl, že SSSR zachránilo Británii pře vyloděním Němců. A tak když měla Británie a USA vstoupit do seriózní války proti Hitlerovi, tak přes dva roky pod různými záminkami zdržoval vylodění v Normandii. To viděl jako báječný nápad, když se mezi sebou budou mydlit Sověti a Němci, obojí pěkně jako národy vykrvácí a zkaťáky z války bude pak sklízet on a Británie. Ale ouha, ta východni fronta se nějak řítí a tak 10 měsíců před koncem války vstoupí i Británie do skutečné války - no proto, že vznikla hrůza, aby ti moskali neskončili na břehu La Manche. Jo takový byl demokrat Churchill a taková byla imperialistická Británie. A aby bylo sp=ojenectví ve válce honem ukončeno, pan Chuerchill na konci války vyjednává s SS jednotkami o přezbrojení a o pokračování války s Británii a USA znovu proti SSSR. Dokonce hned nechal zřídit řadu letišť v Německu pro starty bombardéru na Východ. Jenža Roosevelt řekl NE, to tad se Churchill naštval a tak se co nejdříve vypravil do USA do Fultonu, aby vyhlásil Studenou války, vyrobil a spustil železnou oponu - holt demograt každým coulem, jako Adolf. A pak se někteří dnes diví, že Mayová a spol vyřváva jako Hitler, jen nezvedá k tomu pravici, protože si musí prsty ukazovat při čtení text - kdopak ji ho napsal, když Hitler nežije?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Každou velkou tragédii předcházelo vymývání mozků. Ona většina mladých, kteří běhají dnes po lesích a střílejí po sobě airsoftovými zbraněmi, má o skutečné službě v armádě hodně naivní představy. Za prvé, ve válkách se skutečně umírá a mrzačí. To není jako v počítačových hrách. Za druhé, v armádě neexistuje demokracie. Tam se o rozkazech nediskutuje ale rozkazy se plní. Ať jsou sebestupidnější a jejich plnění smrdí krchovem. Za nesplnění se staví ke zdi.
   Situaci usnadňuje "zápal pro věc". Když jsou vojáci přesvědčení o šlechetnosti svého poslání, jsou ochotni páchat ty nejhorší zločiny a ještě při nich obětovat i své životy.

   Smazat
  2. 18:07!
   Báječně vystiženo a pregnantně napsáno. Jedinou vadou na kráse je, že to není text pro idioty, protože těch je tolik, že vždy rozhodují - nezávisle na tom zda jsou užiteční (a či chápou obsah sdělení).
   Ďuro Trulo

   Smazat
  3. Jedinou nadějí pro naši rasu je Reconquista - mezinárodní hnutí za evropské “znovudobytí”, inspirované událostmi zimní revoluce v Kyjevě a osvobozeneckého boje v Donbassu. Hnutí se snaží zapálit jiskru nejnovějšího evropského povstání proti dějinnému osudu a postavit očistný oheň oživení po celé Evropě.

   Tato nová generace bojovníků za skutečnou Evropu vznikla, když neo-bolševické Rusko zahájilo nevyhlášenou válku na Ukrajině, zatímco multikulturní EU, plná opovržení pro evropskou identitu, udělala totéž v Evropě.

   Sjednocení ukrajinských patriotů s ruskými a běloruskými spojenci ve válce proti společnému nepříteli (anti-národní režim Putina), který rozséval semeno sváru ve slovanských zemích - to byl první signál, že Reconquista přichází. “Ukrajina dnes, Rus a celá Evropa zítra” - to byl slogan zpečetěn krví kamarádů, které hrdě přijali jako motto příznivci z Německa a Francie, Španělska a Finska. Strom Reconquisty neustále roste a sílí díky vzniku nových poboček příznivců s jejich vlastním národním duchem a symboly. Proto je tento strom nahromaděn neuvěřitelnou národní solidaritou a synergií od dob 2. světové války.

   Nová Evropa, která se táhne mezi třemi moři (Jaderské, Baltské a to Černé), má geopolitický název - Intermarium. Východoevropské země mají mnoho společného: jsou sjednoceny díky svým etnokulturním zvláštnostem a sdílí odpovědnost za budoucnost naší Matky-Evropy, která je pod útokem z východu i západu. Východní obhájci budují Intermarium, opravdový panevropský „reconquest“ odrazový můstek, který přebírá geopolitický model.

   Symbolický význam Reconquista je nesporný v dnešní době, jelikož je to období civilizační kolize. Stará Evropa zmizela v ulicích Paříže, Kolína nad Rýnem a Bruselu. Rozbřesk Nové Evropy je na vzestupu v Kyjevě - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4

   Smazat
 5. Jdi do prdele ty senilní milovníku fašistů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Co se rozčilujete, vy paka, vždať on má pravdu, tím doprdelním směrem k válce se to šine a vy na to denně jen čumíte, nebo tomu dokonce pomáháte...Ta EU tady není na nic jiného, než na zkoncentrování všech zdrojů Evropy a jejích blbých národů k vyplnění odvěkého snu Anglosionistických fašistů k dobytí Ruska...Před 80 lety to dostal za úkol Dolfek a dneska zase Angela...Tak se chystejte vy i vaši parchanti, co hajlují místo vyučování na náměstích za SchláffenDrecka a ČT. Brzy vás marškumpanie, neboli "marška" nemine, zákon na to jste si už ve volbách odhlasovali...

   Smazat
  3. Ale hovno ty diskuzní válečnej štváči 19.00. I s tou tvojí marškumpanií (to jsi byl ještě mladej -co?) Co může přijít, to budou jen a jen vzájemné provokace, nějaké to řvaní na ulicích, případně rabování a může to i přerůst, už vzhledem k tomu, jak nás bílé nenávidí cigoši (a co už jich je!) i přes to, že tu havěť krmíme. Ale obyčejné lidi nenávidí i ty přiblblé a trapné "hvězdy" a různé elity, a taky bodejť by ne! Nakradli si, což jim umožnila jen "demokracie", šašci a modelky a všelijaký šunt mají hromady peněz, podívejte se taky jak se rozhazuje v mediích, televizích, zkrátka havěť, které jsme v roce 1989 pomohli k bezuzdnému řádění, majetku a hromadám peněz, čemuž oni přezdívají "mzda" - jejich padáky a tak dále, tomu všemu říkají "demokracie" a protože jsou lidi na ně těžce a právem nasraní, mají tito švábi strach, že na základě nějakých nepokojů jim bude jejich nakradený majetek odebrán, mzdy se zkrejhnou, honoráře nebudou, modelky kopnou do prdelky, a mazej někam mejt nádobí! Proto hulákají, a angažujou nějaký smrady a studenty - a těm zase jde o hovno. Ti vůbec nevědí, co je to práce a život. Jsou to frašky, ke kterým mediální šmejdi radostně pískají, i když neříkám, že nemůžou přerůst - ale válka? Jdi se vycpat!

   Smazat
 6. Vy toho zase naserete! Diskutovat ke každý kravině a mlít ještě blbější kraviny. Pár mladých pitomečků si prostě hraje na vojáky - no a co? Spousta kluků si v mládí hrála na vojáky, a pak vojna jako taková je pěkně štvala.A to, že tolik- ale tolik!!! chlapů, kteří dřepí doma, vzrušují přiblblé americké filmy, které jsou samej agent, terorista, zabíjení lidí, a podobný sračky - vás nedojímá? Vždyť už se o ničem jiném ani bavit nedovedou. Někde jsem četl, že podobné srágory, excesy, mučení, zabíjení a tak dále, vzrušují převážně impotenty. Tak že by jich bylo tolik? A skoro každý impotent leze diskutovat o válce kam se jim podaří vlézt? No tak ať si požvaní - no. Vždyť jde o hovno.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dalo by se souhlasit. Kdyby se to týkalo jenom malých kluků. Já si nepamatuji, že by si v dobách mého mládí hráli třicetiletí chlapi na vojáky. Většinou je to, po absolvování základní vojenské služby přešlo.
   Navíc, dnešní generace je totálně zblblá počítačovými hrami a iluzí nesmrtelnosti.
   Já jsem, chvála bohu, skutečnou válku nezažil. Ale stačilo, když nám na cvičení tank přejel nabíječe. Tahle, z mého pohledu, zbytečná smrt mne poznamenala do konce života. Ale hlavně, tenkrát jsem si poprvé uvědomil, že ve vojenském mundůru se může umírat.
   A to byl mír.

   Smazat
  2. No ale zase na druhou stranu pane Hricáku, dřív v každé střední škole byl jako předmět "civilní obrana" - studenti se učili střílet ( i studentky pochopitelně) z opakovačky, a pobírala se bojová technika, bojové plyny, každý měl vyfasovanou plynovou masku a učili se je nasazovat apod. Každý rok byly ve všech školách - i na základkách - bojové poplachy a žactvo prchalo do "krytu" to bývala tělocvična, ale nacvičoval se ten úprk. A o volných sobotách se chodilo na cvičení, házelo se cvičnýma granátama na dálku i na cíl, a pak byl závod v pětiboji, kde byl běh, plížení, střelba, hod granátem a to poslední jsem zapomněl.Tehdy nebyly studenti sice zblblí počítačovými hrami, ani americkými filmovými sračkami, a zrovna tak media nebyla takový štvavý hnůj,ale výcvik civilní obrany byl v osnovách. Pro kluky i holky. A všichni malí kluci si hráli buď na vojáky, nebo na policajty, případně někdy na kovboje. A taky na piráty. Jakési dobrodružství děti láká vždycky, a my jsme byli tak blbí, že jsme považovali i válku za možné dobrodružství, protože jsme už byli přesvědčeni, že nikdy být nemůže. Ta studená byla celých čtyřicet let. Ale kromě těch občanských válek, kdy rozesraní lidi na sebe doráží jak vzteklá psiska, což se za chvíli stane i u nás, regulérní válka už nikdy být nemůže.Jen vybíječky a bojůvky - sice hnusné a trapné, ale lidi jsou trapáci - mrkněte na diskuze, jak se nechávají ovládat mediální žumpou, a to i když ví, že to žumpa je. Holt je to marný boj s blbostí. Media lidi rozesírají záměrně, schválně a účelově, jinak to normální není.

   Smazat
  3. 20:15 při hodinách civilní obrany že se studenti učili střílet? Sakra, jak to, že jsem byl spolu s mnoha dalšími vynechán? A na ty soboty jsem taky nebyl zván. Hajzlíci komoušský, takhle diskriminovat!

   Smazat
  4. 21:48
   Slabomyslný idioti měli vstup zakázán☺

   Smazat
  5. 21:58, nech ho, já ho znám. To je ten blbec v kovbojském klobouku, co se vyfotil do avataru s velkým rozlišením, takže víme, jak vypadá a kdo to je. Starej pupkatej trotl, takovej zlostnej strejc, co by rád něčemu velel, ale každému je k smíchu. Kdybys měl takové problémy se stolicí jako on, taky by ti nebylo všechno jedno. Bez ženské, bez dětí, bez peněz. Předčasně v invalidním důchodu (konečník a tlusté střevo). Nahovno život.

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  8. 20:27 Já taky! Je to Nick honolulu - Vlastenec, rasista, aktivní člen KKK! Kdyby tě ty kremelská židobolševická filcko vopejzaná spatřil - na kilák - dva, tě složí svou winchestrovkou jak škodnou! Teda proč jak, viď? Však jednou to bude povolený i u nás. Pak vás vy hnusný obřezaný xindlové budem střílet na loveckej lístek:)

   Smazat
 7. no - sú dokonca aj u nás, a ako povedali, na oltár vlasti sú ochotní položiť ktorýkoľvek život - len nie svoj, ten si dokážu, na rozdiel od nás - tvrdo uhájiť -

  OdpovědětSmazat
 8. Ten autor Letko je myšlením skutečně mimo, bohužel.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V čem? Vždyť jde jen o pravdivou informaci. Zkuste to popřít.
   Leo

   Smazat
 9. 21:22
  A to jako proč?

  OdpovědětSmazat
 10. 21:22!
  Je slušné odpovědět na dotaz, byť jednoduchý jako od 21:27. Zejména , pokud ten dotaz je naléhavý a neutrální (nikomu nestranící). Taky mne zajímá kdeže je ten Letko s jeho myšlením (prosím pokud možno faktograficky, logicky a hlavně pravdivě a nezaujatě). Díky za odpověď.
  Ďuro Trulo

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vašemu dotazu, Ďuro Trulo, moc nerozumím. Již fakt, že naši nezletilci si hrají na vojáčky s ukrajinskou fašistickou mládeží vám nestačí?
   Leo

   Smazat
 11. Že na Ukrajině vládnou fašisté je bez komentáře. Ovšem ty ,,naše" děti mají na českých uniformách prokazatelně ukrajinské nášivky. Kdyby šlo skutečně o české kluky tak si to určitě někdo nenechá ujít, aby to nerozmáznul. Tady autor totálně ujel. Hoax jako vyšitý. Jen tím nahrává Jandovi a jemu podobným.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Samozřejmě, že je to pravdivé. Pokud tomu nevěříte, tak si zavolejte vedoucímu té výpravy. Tady je na něj kontakt. Hoši byli na Ukrajině spolu s delegací Ministerstva národní obrany v Bachmači. Dokonce Ti, kteří na videu střílejí, si udělali společnou fotku s ministriní. No a když už byli na Ukrajině, tak si odskočili zastřílet se svými přáteli z náckovských "Nacionalnych družin." (Velietel Andrij Bjelickij-dříve velitel batalionu AZOV) http://www.broml.cz/kontakt.html

   Smazat
  2. A bohužel, kromě "E-Republiky" o tom nikdo nechce psát. Někteří proto, že nechtějí uškodit ministryni Šlechtové....

   Smazat
  3. Ministryně Šlechotvá je stejný produkt koblihového ANO jako polní maršál a velediplomat Stropnický, velikán Pelikán či krotitel dálnic a kapšů DanŤuk.

   Smazat
 12. Na poslední fotce má českou nášivku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ta fotka je z videa z té společné akce. Takže ta fotka má společného to, že dokumentuje společné cvičení ukrajinských nacionalistů s našimi nezletilci.

   Smazat
 13. Jo to zavede kraďousek pro své dětské fanoušky.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.