Reklama

.

.

neděle 4. března 2018

Kaliňák vs Nicholsonová - debata o vražde Jána Kuciaka 4.3.2018

4.3.2018

https://www.youtube.com/watch?amp;v=igZWQGL4Qgo

(své vlastní video neumí Youtube prostřednictvím Google resp. Bloggeru najít, ale když poťukáte na link nahoře, uvidíte a uslyšíte velmi zajímavé informace ze Slovenska)

29 komentářů :

 1. Přišlo mi, že už i slovenská televize přešla na model televize české (až dosud jsem Slováky obdivoval, že mají přece jen větší kuráž a nedají se zmanipulovat).
  Zhodnocení: Kaliňák sice trapně kličkoval a vyhýbal se většině otázek, ale co předvedla ta Nicholsonová, to byla ukázka neslýchané demagogie. A když jí Kaliňák položil konkrétní dotazy o vině za přitáhnutí italské mafie na Slovensko, mlčela jak ryba. Celé mi to připomíná puč, kterým byl svržen Nečas. Asi mají pravdu naši skeptici, kteří se zmiňují o požáru Říšského sněmu. Bože, jen těch žvástů o přelomové událostí, bodu zlomu apod. Že ten svinský režim, co panuje tady i tam, má na svědomí desítky životů a možná i vražd, toho si nikdy z těch chytráků nevšiml.
  Jinak, zajímavé to je, člověk jen žasne, co se na Slovači děje.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale on ten Reichstag vážně zapálil van der Lubbe, nacisty to zaskočilo ... Dimitrov v tom ovšem nejel, jak konstatoval nezávislý soud ...
   http://spartacus-educational.com/GERlubbe.htm

   Vymazat
  2. Der Lubbe byl dementi chudak ,ktreremu dali do ruky benzin a sirky ,zavedli v noci do Reichstagu a pomohli mu zalozit požár.A Dimitrov to zajiste nebyl,stejne jako v Glivici strilel nekdo jiný ,ne polska armada.To by museli byt vsichni uplni idioti.I italska mafie nebude vrazdit bezvyznamneho maleho slovenskeho novinarika se slecnou.

   Vymazat
 2. Dnes v nedelu som pozeral na SK TV o 5 minut 12 s Nicholsonovou a Kalinakom. Kalinák vôbec nie je moj faforit, je to minister vnútra , polícia pod jeho vedením ma asi tak pracovnú nápln von z auto a naspät do auta. Chodiaceho policajta po uliciach a vonku neuvidíte. Definoval by som to ako voziaci sa policajti, ktorí idu ku polícii aby si to na polícii odsedeli, odvozili sa na aute a po odpracovaní rokoch na polícii dostali niekolko stoviek tisíc eur ako odstupné a poberali výsluhový dôchodok. To je asi tak všetko o výkonnosti našej slov. polície a tiež justície. Chodiaceho policajta som nevidel najmenej dvadsat rokov. Akurát ked prejdú z auta na obed alebo svačinu. Preto opät kvitnú čierne skládky, vlámačky a celková kriminalita. Nato je naozaj Kalinák fachman, zastáva sa našich nechodiacich ale len v autách voziacich sa príslušnikov VB. Nech žije Kriminalita na Slovensku pod vedením Kalináka! Ale nerobím si ani ilúziu o našej opozícii. Ked sa Kalinák pýtal Nicholsonovej prečo dala 10. milion. eur počas vládnutia SAS italským Vadalovcom nezmohla sa na odpoved a iba niečo breptala , bolo vidiet že aj ona ma za ušami a nezmohla sa na odpoved. Preto neverím ani Kalinákovi ani opozícii ani Kiskovi ktorí si tragickú vraždu novinára Kuciaka a jeho snúbenice sprivatizovali na svoju propagandu a demagógiu. Tak je to u nás na Slovensku, v jednom mal Kiska pravdu. Občania nedôveruju lenivej , neschopnej polícii a sudcomafii.

  OdpovědětVymazat
 3. No nevím. Jezdím na Slovensko často. Pochůzkářů nevidět, ale pomalu jezdících policejních aut po městě v noci je hafo. Rovněž jsem viděl, jak dva policajti vyvádějí zloděje z Lídlu. Proti dvou cca 2 m chlapům neměl šancí. Ženy v hlídkách tam myslím zrušili. I pokutu jsem platil 15 Euro za 56 km v obci a byl jsem rád, že nechtějí víc. Policie má několik pojízdných hlídek s nadupanými auty různých barev a značek takže BACHA. Ani v osadách se nemazlí a nepřizpůsobilí se přizpůsobují. U hranic jsou často k vidění policejní razie prohledávající náklaďáky a autobusy a hledající běžence. Třeba je to pouze můj zkreslený dojem zvenku, ale pokud jsou nějaké problémy s policií, není to v líných policajtech. Míra.

  OdpovědětVymazat
 4. Nestyda Nicholsonová, oblečená, neoblečená, byť snad do smutečních barev, evidentně pouze bez zkrupulí využívá vraždy těchto lidí jen ve prospěch své opoziční strany a zviditelnění se, fuj. Je to odporné, jak neštěstí jednotlivců využívá opozice i s proglobalistickou loutkou v čele země hlavně pro svoje mocenské cíle, ještě jednou fuj, hanba. Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
 5. Slovenska opozicia hrozne bazi po moci,deru sa k moci vsetkymi aj nemoznymi sposobmiNie som Fikov fanda,ale predstavme si vo vlade sfetovaneho Culika,sprofanovaneho Budaja,managera Carefouru Galka a pychave stistko Nicholson,prezident Kiska je osobita kapitola,ktora pred casom ponukla uzemie SR,ako skladisko pre NATO.Zial,na slovensku-kovbojsku,nema kto vladnut!

  OdpovědětVymazat
 6. nuž - na Slovensko zavítal - pred tou vraždou - chlapík, ktorý rozbiehal majdan v Kieve - stačí ? - a k tej baba - býk je nebezpečný zpredu, krava zozadu, a hlupák z každej strany - tá partia vie jedno, sú poučení, klamstvo je možno použiť hocikedy, nikto sa nepýta či ním je, keď pri klamstve prichytili Matoviča - odpoveď - no a čo, koho to zaujíma, lenže ako povedal môj otec, klamať treba vedieť, inak ti prestanú veriť aj keď povieš pravdu, k novinárom len toľko, chovali sa presne tak, ako a kto ich platil, a tak aj keď prišli s pravdou, neuverili im, zvlášť, ak sa dostal uvedený nebožtík k údajom, ktoré potápali aj druhú stranu, nielen Smer - Fico bol včera veľmi rozhodný, zbytok lavíruje - takže príde s niečim, no - nechajme sa prekvapiť

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Něco tak drzýho a demagogickýho jako je Nicolsonová jsem už dlouho neviděla ani na naší politický scéně - a to je co říct. Tluče hubou až do chvíle, kdy má předložit argumenty. Pokud nejsou a to je většinou, tak začne bejt vzteklá. Potřebuje ještě pár hodin doškolování od svých amerických učitelů. Kráva jedna.

   Vymazat
 7. Každopádně ta kráva,ví toho mnoho,jak to bylo zorganizované,vůbec nejsou překvapeni tou vraždou,jakoby na tu vraždu čekala celá opozice.Jen mě je divné,když se tvrdí,že je rozvedená s Nicholsonem,přitom oba spolupracovali s Kuciakem.Mám takové tušení,že Nicholson neodletěl do Kanady,ale skrývá se v Čechách.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ad 7:46 - "..,jakoby na tu vraždu čekala celá opozice.", nečekala, ta byla se vším všudy připravená! Nebuďme naivní, že náhodou zabili redaktora a náhodou demonstrovali zpřízněné mediální a jiné bojůvky v řadě měst ve světě, k vůli ještě neobjasněné vraždě neznámého redaktora, neznámým pachatelem.

   Vymazat
 8. Slováci, viděl jsem včera Kiskův projev. Absolutně se odkopal. To co žádá na základě neobjasněné vraždy novináře, to se teda odhalil. Nezávidím vám ho. Nad Tatrou sa blíska hromy bijú, bude zle, moc zle. M.R.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je rok karmy, takže každému sa to vráti. Prezident a spol. sú len vydierateľné bábky, ktorým na Slovensku vôbec nezáleží.Tančeky opozície sú rozpoznateľné, treba sa len zamyslieť a dieliky pospájať do mozaiky. Česi to zatiaľ zvládli, vďaka!

   Vymazat
 9. nie - naozaj je v Canade, ale majú maslo na hlave, a vedia že Kaliňák o tom vie a má dosť času ich poslať do zabudnutia, najviac kscheftov sa robilo okolo Bélu, a aj Kiskovi poradcovia - sic - sú práve zakladatelia jeho strany, Bélovej, takže tak, šebeJ a Bútora - obaja s veľmi tesnými väzbami na isté veľvyslanectvo, pokrvný príbuzný Sorosa - čo dodať, rozdelili ČSFR, teraz hrajú na rozpad Ukrainy a Slovenska

  OdpovědětVymazat
 10. ...v r.1989 fiktivní zabití studenta Šmída
  ...v r.2018 skutečná vražda novináře Kuciaka
  ... SCÉNÁŘ PRO STÁTNÍ PŘEVRAT STEJNÝ..

  OdpovědětVymazat
 11. Fico si neuvědomil, že ikdyž sundal nohu z plynu, ignoroval V4 a téměř vlezl Bruselu do zadku, že se jej pokusí dostat stejně jako Kadáfího, obrazně řečeno. Slabost se neodpouští. Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
 12. Fico řekl, že Kiskuv projev nebyl napsaný na Slovensku. Je jasné, že dobře ví, kde byl napsán projev, který přečetl Kiska. Takové projevy se píší na velvyslanectví USA kteréhokoliv státu ve kterém se USA rozhodne že udělá barevnou revoluci. Jsme ale u otázky, komu to všechno slouží? Je také zajímavé, jak to funguje. Asad v Sírii neustále používá chemické zbraně i když si každý klepe na čelo, že kdyby to dělal, dělal by to hlavně proti sobě. Opozice na Slovensku křičí, že Fico zavraždil dva nevinné lidi. Je to ta samá situace. Fico zavraždil dva lidi, tím zařídil, aby se opozice mohla dostat k vládě. Že to nemá logiku? Ale má. Opozice na Slovensku hraje o čas. Co se nepovede udělat v nejbližších dnech to se nepovede udělat už vůbec. Kdo zabil novináře, to ani není důležité. Je ale třeba toho využít. Musí to opozici stát obrovské peníze, které investuje do demonstrací. Jestli si někdo myslí, že demonstranti to dělají zadarmo, tak se šeredně mýlí. Demonstraci dělají profesionálně vycvičení a vyškolení demonstranti, kteří jsou dobře koordinování se sdělovacími prostředky. USA už má dost Fica a jeho levicových opatření na Slovensku. Až bude pravice na Slovensku u moci můžou Američani konečně na Slovensko umístit rakety namířené na Rusko a USA bude v nejbližší době moct rozpoutat válku proti Rusku. Motiv dvojnásobně vraždy ještě není znám. Nelze vyloučit ani milostný trojuhelník. Novinář se svou přítelkyní měli brát. Někdo, kdo to neunesl mohl provést to co se stalo. Známé jsou skutečnosti, že nedošlo k násilnému vloupání. Novinář a jeho přítelkyně znali vraha dobře a udělali mu kávu. Novinář nechal vraha se svou přítelkyni a sám šel do garáže opravovat osobní vozidlo Laborgíni - tedy auto nejméně za pět milionů. Z toho je jasné, že investigativní novináři jsou na Slovensku nadstardantně placeni. Pokud ale to byla vražda na objednávku, pachatele a objednatele by Slovneská policia měla hledat v lavicích opozice.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Amerika pak bude bojovat proti Rusku za své zájmy do posledního Slováka!

   Vymazat
 13. Nejen tam,ale i v řadách Justiční mafie!

  OdpovědětVymazat
 14. Když jsme u těch útoků pod falešnou vlajkou, jak uvedl jeden z prvních příspěvků pod článkem, vzpomněla jsem si ještě na jeden, a to těsně před referendem o brexitu, pamatujete? Někdo zavraždil paní, která byla pro imigranty, pracovala pro jejich integraci, a byla také proti brexitu, a byla poměrně dosti známá, ale ne zas moc. Asi tak jako mladý novinář ze Slovenska - kolegové jej znali, možná hodně politiků jej znalo, soudců či vyšetřovatelů, ale moc pochybuji o tom, že ho znala široká veřejnost. Když se, stejně jako v případě Asad-chemické zbraně, zamyslíme nad otázkou Qui prodest?, myslím, že můžeme mít jasno. Takových útoků je celá řada, ostatně jednou tady o tom vyšel celý článek, který je mapoval, zajímavé čtení to bylo. Co je na tom ovšem velmi nebezpečné, obludné, je bezmoc obětí jakkoli se bránit, zvlášť když se do toho zamotá mafie, korupce za posledních 25 let, to pak vzniká nevyřešitelný případ, a stín a pachuť viny na těch, proti kterým to bylo namířeno, zůstane. Mně bylo divné, proč Fico poslední dobou tolik vyměkl a začal být vůči EU daleko vstřícnější. Co za tím bylo, se asi nikdy nedozvíme, ale můžeme se dohadovat. Západní prachy a vyhrožování už zlomilo nejednoho borce. Proto vidím jako obzvláštní událost znovuzvolení pana Zemana, západní zájmy se zřejmě i kvůli tomu přesunuly na Slovensko. Ale i u nás se může stát kdykoli totéž, vybere se obětní beránek z jedné strany, aby tato mohla na dalších událostech profitovat. Vystoupení té paní nestojí za komentář, jestli ta se dostane k nějakému většímu lizu, pámbůh s vámi, bratia Slováci. Projev prezidenta republiky Kisky názorně ukázal, v jakém rozvratu se ocitne země, kde prezident a premiér si jdou po krku, i přes malé pravomoci prezidenta. Ficův projev byl sebeobranný, a doufám, že většina lidí ho chápala, až na mladé placené demonstranty. Kaliniakův projev se mi líbil, i když v minulosti měl nějaké aféry, ty ale mohly mít stejný podtext jako tahle, takže nevím, jak ho hodnotit. Největší obavu mám ale z toho, že u nás se může kdykoli přihodit totéž - západ totiž nikdy nespí. Zdravím Pavla

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Paní Pavla.
   Perfektní.
   Fico ví,jak se jede po něm,jakýmkoliv způsobem,ale zřejmě netušil,že to bude podpořeno vraždou.Proto i trochu vyměkl,určitě dostal už dříve varování.

   Vymazat
 15. Domnívám se, že bude těžké hledat viníka, ale ještě těžší bude ho chtít najít. Když si tak přeberu, co se děje ve východní Evropě, mám jasno. Ukrajina se svým banderovským nacismem chlubí a znovu ho praktikuje k velké radosti NATO atd. V Chorvatsku zase dělají radost EU nacističtí ustašovci. V Polsku pohrobci antisemitů a nacistů Pilsudského a Becka skízí pohlazení z USA. Ve Španělsku se znovuzrodil frankismus s velkou podporou Bruselu a frankovi pohrobci za asistence NATO - podobně jako kdysi Hitler a Musolini - by jistě rádi vyzkoušeli své válečné stroje na Barceloně. A proč by mělo Slovensko zůstat pozadu, řekli si Hlinkovci a Tissovci a tak se pokoušejí rozhýbat stát k majdanu. Ano, v těch řadách pohrobků slovenského nacismu je nutné hledat vraha a jeho důvody k výběru zavražděného, dosud prakticky neznámého páru lidí. Majdan po hlinkovsku a "na stráž" jejich nacistické gardy zní teď v uších, které si připouští drsnou pravdu. A tak milí Češi, my máme také kauzu - přece pana Ondráčka, který jako mladík snad použil pendrek na hřbet nějakého demonstranta, nekryt rouškou lupiče, jako dnešní ramena spravedlnosti. Ale ať mne ukáže někdo autentický záznam, jak někomu klečí na krku a rdousí ho, jak mlátí ramena spravedlnosti vskutku křehoučké ženy svými obřími těly, jak pronásledují údajné pachatele a střílí jako smyslu zbavení na divokém západě, ba vraždí "nechtěným" spuštěním pistole nevinné, dokonce také ženy! Ano, taková jsou dnešní ramena spravedlnosti made i diktatura kapitálu. Kdyby tehdy mladík Ondráček a spol jednali na Národní jako dnešní "pomáhat a chránit", tak to by byl tehdy velice slušný hřbitov. A byl jeden simulant, který si hrál na mrtvého a to ještě statista z řad policie!
  Takže kdypak vypukne v Česku majdan? Koho potřebuje kapitál zlikvidovat, dehonestovat, zavraždit, koho potřebuje dosadit na trůn, kdo potřebuje válku a ze všech sil bojuje proti míru, kdo vydělává na bombardování jiných národů.... Ten kdo masově vraždil teroristickými nálety a zavinil smrt mnoha milionů civilistů za 2. světové války, ten kdo vraždil v Hirošimě a Nagasaki, ten kdo vraždil v Srbsku, Iráku, Sýrii, Afghanistáno, Lybii a v dalším více než tuctu států pod záminkou "instalace" tzv. USA demokracie. Demokracie provázené nejen válečnými zvěrstvy, ale i zvěrstvy ve vlastních školách, proti nepohodlným politikům i 3 vlastním prezidentům, zvěrstvy proti Indiánům a černým otrokům! Co jsou ti dva zavraždění proti těm milionům povražděných - třeba 160 milionům Indiánů, podle zdrojů USA! Co je proti tomu i židovský holokaust, proti těm milionům povražděných černochů již jen při jejich lovech na otroky v Africe! A co je proti tomu jeden možná spražený hřbet demonstranta na Národní třídě. Prostě jen umět dělat z prdu koule a z lidí či ze sebe blbce - dnes na Václaváku!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pěkné. Doufám, že jim to na Slovači nevyjde, že lidé pochopí, oč se hraje. Pokud ne, tak pánbůh s ními.

   Vymazat
 16. Vražda Kuciaka je ohavností,ale je to jen zástupný problém pro vyvolání "revoluce" ke svržení Fica .
  A protože naši chlapci z maistrimu a kavárny dostali strach,že pro vyvolání takové "revoluce" u nás by mohl "posloužit" některý z nich ,tak rychle vyvolali protestní akce "proti zvolení Ondráčka" předsedou komise pro kontrolu GIBS.Ale je to namířeno proti vládě a presidentovi s cílem destabilizace .Do dneška se nikdo nikdy nezajímal o složení parlamentních komisí.Ale teď "máme" důvod.
  Jak Slovensko ,tak Česko je čistá sorošovina.
  Když se podíváte na TV záběrech , kdo je na těch náměstích u nás ,tak je to jasné.Pořád stejná Havlisticko-sluníčkářská pakáž.

  OdpovědětVymazat
 17. Donbasizácia Slovenska!!!

  https://www.youtube.com/watch?v=t5rwy7Wuh0w

  OdpovědětVymazat
 18. Pred Prezidenským palácom demonštracia na odstupenie Slovenského Prezidenta.

  https://www.youtube.com/watch?v=hVEBHhlXQFQ

  OdpovědětVymazat
 19. 19:42
  A měli by tu volezlou Krisku vhodit do hajzlu,tam ten parchant patří!!!!!

  OdpovědětVymazat