Reklama

čtvrtek 22. března 2018

Kiskova barevná revoluce

Erik Best
22. 03. 2018 fw
„Před patnácti lety zničila Amerika mou zemi,“ píše se tento týden v titulku v New York Times nad článkem iráckého spisovatele Sinana Antoona. Podle Antoona mluví některé důvěryhodné odhady v důsledku invaze v roce 2003 o více než milionu mrtvých a následně sestavená vláda podporovaná Spojenými státy podle něj patřila k těm nejzkorumpovanějším na světě


  O „barevných revolucích,“ které následovaly v dalších zemích, Antoon nepíše. Staré režimy byly svrženy s příslibem světlejších zítřků, ve většině případů to ale lidem přineslo jen ještě více utrpení, než život pod starými diktátory. „Barevná revoluce“ a „Majdan“ jsou pro mnohé stále vyjádřením naděje, jiní je používají jako nadávku. Když dnes Miloš Zeman v MF Dnes použil oba dva termíny, bylo jasné, jak to myslí. Dával najevo plnou podporu svému příteli Robertu Ficovi a stejně jako Fico obviňoval Andreje Kisku z toho, že straní silám, které to se Slovenskem nemyslí dobře, ať už slibují cokoli.

37 komentářů :

 1. Ta bilance Anglo-americké lži o zbraních hromadného ničení stála jen v Iráku přes milion mrtvých civilistů. Stálo tato masová vražda - zdaleka ovšem nekončící, diktatuře světového kapitálu za to? Tato masová vražda iniciovala serii vražd civilistů v dalších válkách, které týmiž jsou vedeny proti dalším národům a státům.
  Ale oba státy - Británie a USA jsou na takové zacházení s lidským pokolením závisláci - vzpomeňte těch 170 milionů povražděných Indiánů, těch 15-20 milionů povražděných černých otroků, vzpomeňme na těch 60 milionů mrtvých ve 2. světové válce, které má na svědomí s Německem rovným dílem Británie. A z takové závislosti se vymanit? Těžká, přetěžká je pro masové vrahy odvykačka!
  Barevné revoluce, Majdany, jara-léta-podzimy-zimy - tak to už začalo v Řecku povstáním Británie proti tamní demokracii po válce - z toho byli uprchlíci i u nás a pučistická vláda militaristů myslím na více jak 20 roků. Pak v Madarsku tuším 1956, pokračovalo v ČSR 1968 atd.... a také nezapomeňme na vraždění JUESEJ v Chile a nastolení pučisty Pinocheta, na Grenadě.... Prostě nejen ten bájný pučistický Západ, ale i Východ bude muset něco investovat do pučů, aby uhájil právo, pravdu a spravedlnost proti násilí...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Téměř kompletní seznam terorismu a válek USA, proti téměř každému kousku světa, pouze za 200 let.

   Odkaz je v PDF:

   https://uloz.to/!B1YVUy5NX/200-let-terorismu-usa-prehledny-seznam-cr-rektalni-agresori-sion-panek-exbolsevik-frankenstein-stetina-nyni-cia-prazak-kocab-hrabivej-schwarzenberg-transatlanticka-kolonie-prazsko-stredoevropsky-mindrak-exhavel-krasno-avi-pdf

   Vova

   Smazat
  2. Kde by sa tam vzalo 170 mil. Indiánov. Triezveho odhady hovoria o 15 mil. Netreba preháňať.

   Smazat
  3. Vlado 16:57

   Chyba v přepisu, jedná se zřejmě o 17 milionů. Díky za upozornění, máte-li relevantní údaje.

   Vova

   Smazat
  4. Tak nebo onak jde vlastně o holocaust Indiánů v tom nejpravějším slova smyslu !!Problémem je jen to, že jednoznačně nelze obvinit jen Anglosasy nebo jiné skupiny. To na podtatě ale nic nemění.Byla to ostuda lidského rodu !!

   Smazat
  5. 22. března 2018 18:06

   Vážený pane Vaše slova do kamene tesati.

   "Tak nebo onak jde vlastně o holocaust Indiánů v tom nejpravějším slova smyslu !!"

   Děkuji Vova

   Smazat
 2. Americká demokracie prosazována zbraněmi.
  Každý stát který takto obsadili válka pokračuje a nikdy nemá skončit.I na tom Slovensku to začalo vraždou a když mají oporu v prezidentovi,tak to jde snáze.Ukrajinský Janukovič včas utekl,jinak skončil jako ti před ním.Židé chtějí ovládnout i státní správu,nejen finance,když to nejde přes volby,tak přes mrtvoly.

  OdpovědětSmazat
 3. Kiska je hloupá loutka, které se loutkovodiči zbaví okamžitě jak ho nebudou potřebovat. Otázka zní zda si své jednání zodpoví sám, nebo kolik lidí, jeho pomocníků a podporovatelů, sebou vezme do pekla. Až se začne lámat chleba, nikomu nebudou nic platné nejapné a plané výmluvy, vlastizrádci se za války stavěli ke zdi a nyní probíhá, naštěstí pro ně, jenom studená válka, ale zrada je zrada.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Uz sa tesim kedy zacne nova vlada fungovat.
   Ak za pokusom o prevrat na Slovensku ozaj stoji Kiska a Soros, to sa teda budu diat veci.
   Predpokladam, ze ani jedna Sorosova agentura to na SK neprezije.
   A je otazne, ci to prezije Kiska.
   Vladna koalicia ma 79 hlaso, Kotleba ma 12 alebo 14, co spolu tvori ustavnu vacsinu.
   Kotlebova strana ma Kisku plne zuby, v pripadnom hlasovani o odvolani prezidenta sa rada prida ku koalicii.

   Smazat
  2. Kiska je slovenský Bakala. Ví se, jak přesně přišel v USA k bohatství? Nebo prostě se jeden den živil, podobně jako Bakala, jako pomocný kuchař a druhý den měl na kontě miliony?

   Smazat
  3. Kiska kdesi v USA umyval riad, potom bol niekde na benzinke, ani neviem.
   Ale co je zaujimave, sam sa vyjadril, ze pracoval u žida, povodom z Ukrajiny, a ze sa mu tak pacila sudrznos židovskej komunity, ze premyslal o tom, ze prejde na židovsku vieru.
   Ci presiel alebo nie, to neviem, ale je divne, ako podporuje vladu na Ukrajine, kde kde je v parlamente 80 percent poslancou zidovskeho vierovyznania. Vratane prezidenta.
   A poradcu mu v minulosti robil Butora, znamy to prislusnik židovskej komunity.
   Takze ?

   Smazat
  4. Je viac ako isté, že Kiska v USA absolvoval "školenie". Ktovie ako si ho našli.
   A netreba si robiť nádeje, že Pellegrini s Ficom za chrbtom rozpúta vojnu proti mimovládkam a proti Kiskovi.

   Smazat
 4. Dobře to Zeman řekl žádným puberťákům a vlastizrádcům se ustupovat nebude.

  OdpovědětSmazat
 5. Já to zkrátím. Současná demokracie je maska, pod kterou se skrývá největší ohrožení světa všech dob - kapitalismus. Pokud chceme přežít, musíme jeho moc zlomit.

  Štefan

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:25

   KAPITALISMUS můžeme s klidem nazývat RAKOVINA, která požírá, požírá až do sebe samého SKONU ...?!

   Vova

   Smazat
  2. To vůbec není o kapitalismu nebo socialismu, komunismu atd. Je to o lidech, západní země přece taky jsou jako kapitalistické a vládnou jim socialisté. Kapitalismus je odvozen od slova kapitál, tedy bohatství a původně to znamenalo že tam kde jsou bohatí lidé je i bohatý stát. Ovšem dneska už jsou i ty tzv. kapitalistické země vinou socialistických regulací tak zadlužené, že o nějakém kapitalismu nemůže být ani řeči. Dělat socialistický kapitalismus je jako říkat pravolevicová a jiná hybridní strana. Prostě buď tak nebo tak ale slučovat neslučitelné nejde. Podívejte u nás, začnete podnikat, abyste vydělal peníze a najednou přijde socialistický či komunistický politik a řekne - ne, vy nebudete podnikat v neděli, ne, vy nesmíte podnikat přesčas, ne, vy to nemůžete dělat tak jak chcete, ale jak my chceme. Proto všechno krachuje.

   Smazat
  3. 22. března 2018 13:44

   Takže dle Vaší logiky nám vládne socialistický lidumil, premiér v demisi pan A. Babiš?

   Páni, to jsou paradoxy, kapitalismus je všepožírající nástroj zhouby v mozcích, postižených všudypřítomným mamonem.

   Kdo si myslí, že má málo, pouze ten nejbohatší na světě, zplundrovat, odrbat, vyrabovat, vyvraždit v zájmu svého patologického mamonu!

   To lepší je za náma, hrneme se (ne)dobrovolně do propasti a to nejsem katastrofalista ...?!

   Ani komunista, celoživotní nestraník.

   Ramón

   Smazat
  4. 13:44 Teda, vy to máte v kebuli pořádně pomotané. Pořád ještě věříte na pohádky, že když všechen společný majetek zprivatizujeme do soukromých rukou, tak se všichni budeme mít dobře? Co třeba vaše zahrádka? Také jste jí dal sousedovi a teď na ní dřete za almužnu jako zaměstnanec? A máte se lépe, než když patřila vám a vaší rodině? Nebo se má lépe soused a vy jen podle jeho not nadáváte, jak vám socialisti ubližují?

   Smazat
  5. 16:00
   A vy věříte, že když bude všechno státní, tak nastane kýžený blahobyt - všichni stejně málo?
   15:03
   Vy nevidíte, že Babič je kovahý levičák? A je úplně jedno, že podniká, ale myšlení má totalně levicové tedy socialistické.

   Smazat
  6. 16:19 Zapomeňte na fráze a zamyslete se nad tou analogií se zahrádkou. A vysvětlete mi prosím, jak se v takových podmínkách budete mít dobře. Ne z pohledu nového majitele. Ale z pohledu toho, komu patřila. To jste vy také, pokud nepatříte mezi Bakaly a spol.

   Smazat
  7. 16:19 Oprava,,kovaní levičák?''

   Smazat
  8. 16:19
   Zahrádku nechte zahrádkou nato vám - neodpovím, vybral jste neuchopitelný příklad?
   15:03
   Kapitalismus v plné síle je zatím nepřekonán, příkladem nám mohou být spojené státy. Jak dopadla levopravá Čína v recesy mozků. Číňané raději opuštějí potápějící se loď a přesídlují i s penězi právě do těch zatracovaných spojených států! Dám vám svů příklad rovnostářství, kam až to může zajít. Dokument kuchař na cestách, Americký kuchař povečeřel v mrakodrapu, hotelu a herně ve Vegas s majitele miliardářem, jež obsluhovali osobní služební. Kuchař se jej optal, proč nemáte okna do ulice na dění kolem hotele. Miliardář mu odpověděl, že se raději dívá na svůj stometrový bazén, než na ten plebs dole, z kterého když jej spatří je mu z nich zle a celý den má skaženou náladu. To je skutečný pravičák a má to v hlavě srovnané. Na rozdíl od typického levičáka A. Babiče, neví co chce. Otázka pro vás, chcete být majitel hotelu nebo rovnostářský socialistický šéf ANO?

   Smazat
  9. 18:28
   plácáte totální nesmysly

   Smazat
  10. 18:28 Analogie se zahrádkou je pro vás "neuchopitelná", protože na zřetelný princip nevystačíte s naučenými frázemi a musel byste začít myslet?

   Smazat
  11. 18:28!!
   Jakékoliv myšlenky (i ty nejpravdivější) vyjádřené primitivním jazykem s hrubkami, se stávají v myslích čitatelů nevěrohodnými a mnohdy i nesrozumitelnými (když počet hrubek převýší počet sdílených myšlenek).
   Naučte se spisovný jazyk český a hlavně logicky, věcně a pravdivě myslet a komunikovat. Držím Vám všechny palce.
   Ďuro Trulo

   Smazat
  12. 19:39
   Děkuji za kompliment, že jsem se já na místo frází, nedočkal od vás odpovědi, bez naučených opakovaných frází.
   Žádná odpověď je obrazem vašeho duševního kypění?
   Ale nerýpnout si do oponenta, to byste neusnul!

   "Kde nejsou argumenty, tam nenajdeš myšlenku".

   Staré, trefné čínské rčení, milý tazateli, co nemá kloudnou odpověď na význam slova kapitalismus. Nezahrádkář

   Smazat
  13. 20:12 Obávám se, že vám poněkud uniká návaznost jednotlivých příspěvků. Vůbec netuším, na jakou otázku jsem vám měl odpovědět. Autor 16:00, 16:45 a 19:39.

   Smazat
  14. 22. března 2018 21:36
   Vážený pisateli, neděláte-li si z této diskuze legrácky, což snad ne. Jde mi o odpovědi na 18:28 a následnou 20:12, vůbec mi není jasné, kde jste vzal "Autor 16:00, 16:45 a 19:39".

   Mám podezření na sabotáž známého osla pana -Ďuro Trulo 22. března 2018 20:05, tento exot je tím znám a je dosti často titulován pitom...?

   Smazat
 6. Přál bych vám bratři Slováci, abyste se toho Sorosova mamlase Kisky zbavili!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To se spíš zbaví Fica.

   Smazat
  2. A keďže to už ináč nepôjde! - http://imgbox.com/D2xehPtN

   Smazat
 7. Eriku
  tohle je především
  katolické prokleté církve
  Barevná revoluce.
  To by ten Kysko
  musel být v každém katolickém kostelu ,....*

  OdpovědětSmazat
 8. Andrej Kiska je škvrnov na národe Slovenskom.Aspoň mám svedomie čisté že som toho úžerníka nevolil,čo chceli ovce to majú.Lepší bol poľovník Gašparovič ako úžera KriskaKriska.

  OdpovědětSmazat
 9. škvrnou - ta tak -

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:19!
   Andrej Kiska slovenského mena, rusnáckého priezviska (kisa - pusa) je v skutočnosti korporátně fašistický scientolog (v podstatě moderný satanista), zvolený ppre-sidentom SR za sorošové zelené papieriky (sračkoplasty). Keď Slováci nemali rozum (pri jeho volbe) a nemajú ho ani teraz (pri jeho zrade a satanistickej žertve dvoch ciciakov), tak Slovákom už nije pomoci a musia si vyžrať čo si navarili.
   Ďuro Trulo alias Somárik Sprostučký (zvaný uprimný)

   Smazat
 10. Bratři na Slovensku držte se,prezident lichvář a nový premiér smažka ;))

  OdpovědětSmazat
 11. Trestně stíhaný Kiska - prezidentem. Pak se přes korupci vykoupil z trestu. Tož to je základní parametr té osoby, kterou si zvolili Slováci! V Česku trestně stíhaný premiér - za chvíli to bude rok, ale dále se naše sloupy práva a spravedlnosti nedostaly! Také kam by spěchaly, ten přídomek je možné dávat snad do nekonečna. Ne že bych Babišovi fandil - sociální program ano, militaristický program ne! ANO vadí pak ten strašák - referendum - i já souhlasím, že vystoupit z EU, když jsme si jako blbci odhlasovali vlez, by bylo dost dramatické. Tedy naše volba je mezi nechat se zavraždit nebo spáchat sebevraždu. Co je důstojnější pro nás?
  Víte, jak mezinárodní oligarchie, která i nám vládne, hned chtěla odrbat Katalánce, když se rozhodli, že budou žít bez okovů frankismu. Já bych spíše byl pro referendum o vystoupení z NATO. Mimo NATO je Rakousko, Finsko, Švédsko, Švýcarsko, Irsko a další....a nevedou si zle. Už ten pocit, že mne nikdo nediriguje do vraždění či okupace druhých národů je pro neutrální státy dobrý. Jak vy se cítíte, jako okupant?
  Ale ukažte prstem na nějakého politika v Česku, který by mohl tč. vládnout lépe, než Babiš. Okamura potřebuje ještě hodně tréningu, má sympatie kvůli referendu, ale to samo o sobě nestačí!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.