Reklama

.

.

sobota 31. března 2018

Česká hymna může být adaptací Bohemian Rhapsody od Queen, text složí Banga

Tomáš Vyoral
31.3. 2018   Rukojmí
Podle informací našeho zpravodaje pracuje ČOV v čele s Kejvalem na několika ambiciózních konceptech, které posunou Českou státnost. Na stole jsou Bohemian Rhapsody a We Are The Champions od Queen co by hymny. A co ambice vlajky?
Státní hymna má být nově adaptací jedné ze skladeb skupiny Queen, a to buď Bohemian Rhapsody nebo We Are The Champions. "Nesporná výhoda obou skladeb je v jejich stopáži a v dostatečném množství slok. Plusem je rovněž obecné povědomí o těchto písních," uvedl Kejval s tím, že malinko upřednostňuje Bohemian rhapsody. "V názvu je přece jen to Bohemian ("Česká" - jeden z možných překladů, pozn. redaktora)," dodal.

Kejval současně nevylučuje ani možnost převzetí Ódy na radost, kterou momentálně jako svou "hymnu" využívá Evropská unie. Tím by podle něj Česká republika konečně dostatečně stvrdila svou loajalitu k tomuto společenství.

Text nové hymny by podle kuloárních informací mohl dostat na zakázku všeobecně uznávaný hudebník Radek Banga. Kejval tuto informaci zatím nepotvrdil, nicméně uznal, že Radek je podle něj dostatečně progresivní, ambiciózní a navíc má dostatek odvahy, aby se takového úkolu mohl plně zhostit. "Některé příliš ambiciózní pasáže Radkova textu bychom nechali v brumendu, nebo by je orchestr přehlušil hoboji," zaplašil Kejval některé obavy o možné přílišné umělcově progresivitě.

Kejval rovněž potvrdil, že na pořadu dne je i vylepšení české vlajky. "Co si budeme povídat, máme jednu z nejméně barevných vlajek na světě, která navíc v nezaujatém divákovi nevzbudí žádné emoce. Mně osobně by se líbilo přidání růžové, případně ještě dalších barev. Na bílém pozadí si dokáží představit také drobnou vlajku Tibetu, případně číslovku s aktuálním počtem obyvatel, která by se průběžně měnila na základě demokratického vývoje. Myslím, že tím bychom konečně mohli být světoví," zakončil předseda pyšně s tím, že jako výtvarníka mají v hledáčku Davida Černého.

Poznámka autora: veškerý text včetně citací je smýšlený, podobnost s reálnými osobami je čistě náhodná.

42 komentářů :

 1. Spíš než hymnu toto veledílo připomíná hymen během deflorace.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nuz do vasej hymny vam kecat nebudem,ale tu vlajku by ste si ozaj mohli vylepsit, vlastne uplne zmenit.
   Je to vlajka byvaleho Ceskoslovenska, a nie terajsej Ceskej republiky.

   Vymazat
  2. To je pravda, federální shromáždění se zavázalo, že Česká republika nebude užívat symbolů Československa. Také svá vnoučata opravuji, to je Československá vlajka ne Česká. Původní Česká byla jako ploská bílo-červená.

   Vymazat
  3. 11:05
   Kecej si do svých symbolů. Tato vlajka nemá přiblbé kříže, je to symbol daný barvavi. Tobě to asi nic neřekne.

   Vymazat
  4. HISTORICKY DOKUMENT O CESKE REPUBLICE

   https://www.youtube.com/watch?v=zRDdP9X73Ds&feature=share

   Vymazat
 2. Pane Vyorale to se povedlo sem napsal níž v článku že si mají sportovci pustit rytmuse nebo bangu když se jím hymna nelíbí. Hlavně že se líbí nám občanům této země.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím, se-em na jejich "novou hymnu, nám se libí naše stará!

   Vymazat
 3. Pane autore, tento Váš veřejní výmysl a žert se Vám fakt nezdařil!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 23:46, to nebyl žert. Talentovaný a všemi obdivovaný pan Banga už má skutečně rozepsáno pár verzí. Bohužel polovina textu bude vypípána a polovinu přehluší baskytary.

   Vymazat
 4. Zcela zbytečný blábol, už 50. variace tady na téma "hymna". Hádám že s novičokem, hymnou a Nikulinem nás budou "alternativní" grafomani oblažovat ještě několik týdnů, než se začnou realizovat na jiný podobně "důležitých" tématech.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máte 0:26 skvělou možnost tyto stránky nenavštěvovat zvlášť, když na mysli máte věci důležitější. Snad abyste některou z nich zmínil? Byl bych vděčen! V plné úctě

   Vymazat
 5. Nová reforma? Státní hymny? Prý za 6OO tisíc. Aha, tak je to jasný.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Čechy vyloupené, Čechy mé. Sakra, kdo to napsal?

   Vymazat
 6. 0:36 - t.j. pekna hymna !
  Ale me se vice zamlova : "CTYRI MYSI V JEDNE DIRE, JEDNA DRUHE PRDEL LIZE... atd. atd.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to je snad na buzeranty ,typ mlady Stropnicky!!

   Vymazat
 7. Před 50 léty už byla věc propracována podrobněji. Vlastní hymny měla i některá ministerstva. Například:
  ZAHRANIČNÍ OBCHOD: Něco za cibuli, něco za křen, něco zaplatíme, něco zapřem...
  ENERGETIKA: Stará, stará, rozsviť lucernu...
  ZDRAVOTNICTVÍ: Umrem, umrem, ale neviem kedy...
  PRÁCE A SOCIÁLNÍCH VĚCÍ: Ej, zomrela mi stará, už som vdovec...

  OdpovědětVymazat
 8. Kejval je přece jeden z těch exkluzivních grázlíků placených Hušákem a spoluzodpovědných za krach Sazky (další Jansta, Ječmínek atd.), čímž sport připravili o významný zdroj financí. Proč mu to sportovci neotlučou o palici a ještě ho nachávají v čele OV?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokud to je pravda, pak by se to mělo více ventilovat. Zváštní je, že Hušák je beztrestný. To by se nikomu jinému nestalo. Okrást na zakázku sport a být osvobozen.

   Vymazat
  2. 6:25: No vidíte, já nejsem tak znalý politické scény ale zdal se mě divný s tím Veselovským - příliš toho namluvil.

   Vymazat
  3. ...tunelování Českého stříbra-národního bohatsví,Ceske Sazky, probihalo systematicky a zcela v primem prenosu.Ukol byl znicit ji za kazdou cenu a snizit tak jeji hodnotu tak,aby ji mohli i kdyz u neceho tak nesmirne ziskoveho a lukrativniho to byl problem.Propoustel sve manazery,aby jim mohl vyplacet odstupne v radech desitek milionu(jeden z nich dostal 8milionou),i kdyz uz Sazka krachovala,atd.,atd.Sam Hušák si nechal vyplacet temer 5,6 milionu korun mesicne. Nyni Hušák skupuje nemovitosti ve Španelsku a investuje "vydelane" penize ziskane likvidaci Sazky.Zijeme ve zvlastnim state.

   Vymazat
  4. 6:25
   A sekunduje mu inklusivní kráva Valoch-ová.

   Vymazat
 9. Řeší hymnu, přitom hrozí, že v blízké budoucnosti již žádná Česká republika vůbec nebude. Leda na papíře. S Dublinem 4, Euromedem, zaváděním náhubků, vytvořením Evropského superstátu časem ČR reálně zmizí ze světa. Zákony bude tvořit kdesi daleko "velká čtyřka", demokracie prakticky nebude vůbec existovat, namísto svobody náhubky a v ulicích budou patrolovat beztrestně kriminální gangy budoucích vládců dovezené z ciziny. viz http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/vyzva-nemecke-vlade-chci-svuj-zivot-zpatky/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co máte proti muslimům? Oni jsou přínos pro Evropu, obohacení krve, nový svěží vítr myšlenek, pořádek a řád, bez těchto nových Evropanů Evropa zahyne.

   Takový hnusný xenofobní článek. To by se mělo trestat zlámáním všech prstů na pravé ruce. Všem, tomu kdo ho napsal, kdo ho uveřejnil a kdo ho šíří. Tedy i vám a nejlépe i vaší rodině pro výstrahu.

   Navrhuji jít příkladem, být avantgardou, něčím pozitivním Evropě přispět a jako českou hymnu zvolit tuto:

   https://www.youtube.com/watch?v=xmLYRkeXVvI

   Vymazat
  2. 6:49: prý hrozí krach dolaru - po zavedení petrojuanu, řešení krachu již je v proudu - jeden rok - připravuje se nová měna společná pro USSA a EU s všeobecnou bankovní digitalizaci, patrně čípy. Na novou měnu se již prý připravuje řada bank: Deutsches Bank, HSBC atd. Tak to se budeme mít. Konečně těm kreaturám jako Bill Gates, Rotschild, Soros, Rockefeller se uskuteční jejich sny a stanou se opravdu pány světa. Ke krachu dolaru dojde nejspíše letos.

   Vymazat
  3. 8:34, díky za info, babo Vango, ale s tím Billim Gatesem v kumpanii těch ostatních jste lehce ulítnul. Gates je sice rváč, který často nebral ohledy, ale ne kreatura, tuto charakteristiku směřujte na toho maďarského pivovarníka. A jak se Gates a Soros dostali do vašeho výpisu k podařené dvojce R&R, to je mi záhadou, protože ti dva jsou naprosto jiná liga.

   Vymazat
 10. No možná, že časem ve Francii, Anglii a Německu časem přidají ke své hymně nějakou tu oslavnou sloku na Mohameda...Vidíte může být stále ještě hůř, i když už o moc asi ne.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No ony už nějaké podobné návrhy padly, takže se možná v budoucnu dočkáme.

   Vymazat
 11. Ale naco se trápit s novou, stačí to jen lépe interpretovat. Třeba jako zde:

  https://www.youtube.com/watch?v=NloApr8sj1U

  nebo zde:

  https://www.youtube.com/watch?v=kLrM4RGidyk

  OdpovědětVymazat
 12. To co si dovoluje ta zrádcovská klika, si nedovolili ani "totalitní" komunisté. Ani germánskou hymnu, která byla Hitlerovi vším, Merklová nezměnila.

  OdpovědětVymazat
 13. Něco trochu mimo topic.
  ČT Dvořák a spol. nás přesvědčují, že DVB-T2 přinese "zvýšenou kvalitu" příjmu TV programů. Je to zaplacený nesmysl - viz názory skutečných odborníků. Jediný smysl je uvolnit další vysílací pásma pro byznys a zvýšit obrat výrobcům elektroniky zkrácením doby použitelnosti starších zařízení. To není žádný Apríl ale holá skutečnost. Je jen divné, že se proti tomu nikdo neozývá.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 9:51
   raději bych si předplatit aby ty sračky vůbec nebyli vysílány.

   Vymazat
  2. Jde o podvod pácháný na občanech na jejich účet už jednou jsme museli uvolnit frekreace, které stát prodal soukromým firmám nejspíš s cizími majoritními vlastníky a dosud nevím za kolik. Neměli jsme na výběr a museli jsme do tohoto obchodu investovat cca 1000Kč,koupí settopboxu. Jsme velmi slušní občané a tuto rošťárnu jsme tolerovali.Co čert nechtěl,kdeže by nás napadlo že za pár let se bude situace opakovat. Stát se chová jako monopol a nedává nám šanci žádného výběru. Kdyby se chtěl zachovat slušně,bylo by na místě nabídnout bezplatnou výměnu stboxu za nové a vzniklé náklady uhradit že zisku prodeje nově získaných frekvencí. Divím se,že se dosud nikdo neozval, moc mě mrzí mnou zvolená strana Pirátů. Právě od ní se čekal pořádek nejen v oblasti IT jak projektů,tak aplikací, tlak na sladění cen mobil.komunikace na úroveň Evropy a dozor na čachry s frekvencemi(analyza ůsledkú). Zatím se mi jeví servilní stranou,bez vlastních zásad.

   Vymazat
 14. Já bych na dané téma raději nežertoval, nebo se najde nějaký přičinlivý idiot a vezme ten žert vážně a bude ho prosazovat. (viz co udělala Eurokomise po přečtení Orvwellova 1984 - nevzala to jako varování, ale jako návod)...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :) to se tady klidně může stát.

   Vymazat
 15. A pokud jde o hymnu EU, tak bych současnou Ódu na radost zaměnil za Osudovou od téhož autora....

  OdpovědětVymazat
 16. Teď mě napadlo, že jestli má Británie více mrtvých, než jen ty dva od Manbídže, jestli padli nějací další SAS v Ghútě, potom jim nebudou moct vzdát oficiálně poctu jako hrdinům, protože se svět dozví, kde vlastně působili. Že byli s teráči hnedka vedle Damašku, odkud kromě ruské ambasády, pálili na všechno okolo. Včetně samotného centra. A jak všichni vědí, zde se nacházely normální civilní objekty a ztráty jsou ohromné.

  Stejně tak profláklá hláška, trapný omyl Evropské komise ohledně chemických útoků, které se nestaly, ale EU už za ně chtěla potrestat Rusko a Asada. Přitom týden předtím varoval Lavrov radikály před použitím chemických zbraní ve Východní Ghútě. Ty zbraně se tam našly, sami teráči je k nim dovedli.

  A což teprve až se rozkecají přeběhlíci z FSA v Ghútě. A že jich je sakra hodně, jelikož ne všichni se nechali odvézt do Idlíbu. Jestlipak to Rusko nebo Sýrie zveřejní? Jestlipak se z toho vyvodí důsledky? Kdyby byly strany prohozeny, dávno by se svolával trestní tribunál s požadavkem vydat Putina a pověsit ho pro výstrahu jako nacistické pohlaváry.

  OdpovědětVymazat
 17. A nebylo by repování bojovnější a s tím i výsledky našich sportovců, kteří podle Kejvalky prohrávají právě z té nudy, kterou by si měli vyslechnout na "podiu"? Jinak ta nová podoba mi připadá jako odul᧠Máme my vůbec nějakou bojovnou píseň v rychlém rymu? Zkuste zrychlit "Kdož su boží bojovníci..."!
  A k předchozímu 15:01. Zrovna ukazovali, jak po nějakém atentátu na nácka v Německu vypukl pogrom na Židy - Křišťálová noc (podle představ Němců). A také byl výklad, že vše bylo předem dobře aranžováno - Hitler, Göbbels, Himmler, Göring, Heidrich.... Tož to mi moc připomíná "kauza Skripalj" - snaha tahle si udělat pogromy na Rusy v EU, zabavit jim majetek, poničit jim majetečk a nechat je zaplatit zvláštní daň za ten pogrom, protože kdyby nebyli židé/Řusové, tak by křišťálová noc nebyla, viník byl dopaden!!! Takže, kde se Malomocná Británie, Frau Mayová a spol. učili? Adolfe, jsi učitelem senilních států Západní Evropy!!! Uži ti staví pomníky! Jaký je rozdíl mezi antisemitismem německých nacistů a antirusismem EU ultraonacistů?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 16:32
   Nikdy jsem nic proti židům nemněl a nemám ale jejich představitele a to jak plzeňské, tak pražské bych s chutí poslal do prdele.

   Vymazat
 18. Kdo toho Kejvala a cikána Bangu pověřil předělávat symboly naši státnosti. Copak se hymna hraje jenom při závodech? Neměl by se k tomu vyjádřit národ a pohnat ty zmetky s vidlemi.

  OdpovědětVymazat
 19. Jako Apryl dobrý,jinak být Kejvalem,tak moc lidi nedrazdim.

  OdpovědětVymazat
 20. Jako výtvarník vyhlídnutý David Černý ?? Další dílo jako 2 panáci močící do nádrže tvaru ČR před muzeem G. Kafky u Hergetovy cihelny ? nebo další Svatý Václav sedící na obráceném koni jako před kinem Lucerna ? Či další tank natřený na růžovo ?? Jinými slovy opět ponížení ČR od tohoto Žida ?? Který jiný národ by si toto dal líbit ??

  OdpovědětVymazat