Reklama

neděle 18. března 2018

Lékař ze Salisbury: Nejsou žádné hromadné otravy

18. 3. 2018        zdroj
Ve Velké Británii se stále více lidí zajímá o to, zda byl vůbec Skripal otráven? Pokud by byl, kde jsou jeho fotografie z nemocničního pokoje? Svého času byly fotografie Litviněnka ve všech novinách. A proč, jak se ukázalo, nebyli další otrávení, vždyť se jedná o nervový paralytický plyn se širokým spektrem účinku. Dr. Stephen Davis, konzultant rychlé lékařské pomoci v Salisbury, v rozhovoru s listem The Times řekl, že "40 osob s příznaky otravy nervovou paralytickou látkou" je lež.


Byli tam jen tři pacienti s běžnou otravou a nepotřebovali léčbu, prohlásil Stephen Davis.

Někteří soudí, že lékař si tímto přiznáním podepsal rozsudek smrti. Jiní věří, že lékař byl najat ruskými tajnými službami, aby vnesl zmatek do šetření.

Je možné, že operace "Ruské jedy třídy Novičok" byla vyvíjena v USA a byla zinscenována v Salisbury v podmínkách tak přísné utajenosti, že nebyl informován ani Scotland Yard, ani lékaři o tom, čím byl ve skutečnosti otráven Skripal se svou dcerou a jaký dostali protijed. Plán operace zná pouze Theresa May, Boris Johnson a ministerstvo zahraničí USA.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

42 komentářů :

 1. The biggest waiste of world !Boris Johnson , Teresa May and USA!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Britanie selhala,na co tam mají zpravodajské služby a slavné vyšetřovací orgány,jen proto,aby se domnívali.Jsou vinní,protože tomu činu nezabránili. Co se zdá jisté,tak,když nemají důkazy,tak obviňují bez důkazů vždy jen Rusko,Syrii a jiné státy.Jednoduché vyjádření,aby zastínili svou chybu.Mayová odstoupit nehodlá,tak se ukazuje politika vyspělých západních státu.Hodit to na Rusko a svět jim musí uvěřit.Nevěřím,že by Rusko bylo tak schopné a vše se dělo jen v jejich režii.Jsou neschopné hlavně ty státy,které takto vystupuji.
   A. Dieslová

   Smazat
  2. Žádný Boris Johnson neexistuje. Je to jen dobře nalíčený Pavlásek, který to má jako vedlejšák, neb u nás jsou herci špatně placení....

   Smazat
  3. Jenom dokázali,že ti jejich skotljaryni jsou největší komedianti světa.....

   Smazat
 2. Theresa May, Boris Johnson a ministerstvo zahraničí USA to provedly.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já si myslím, že je třeba trochu ochladit emoce a skutečně počkat na předložené důkazy. Současný vztah západu k Rusku není vřelý. Položme si tedy otázky. Co by Rusko získalo likvidací bývalého zběhlého agenta? Co by získal západ likvidací bývalého Ruského agenta? Jsou v likvidaci agenta zapojeny velmoci, nebo šlo o něco osobnějšího?Dělat unáhlené závěry z nenávisti je tak snadné.
   Vladimír Moravec

   Smazat
  2. Vladimír Moravec Ale ano je tu více článků a je to také logické. Zadlužený západ chce krást Syrskou ropu.

   Smazat
  3. Viníka hledej tam kde je prospěch.

   Smazat
 3. Proboha, to jsou žvásty.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Odkdy se důvodnému podezření říká žvásty, svazáku?

   Smazat
  2. A co jsou žvásty? Že nejsou fotky těch otrávených? Ani toho policajta, který už je v pořádku? Že nemůže jít velvyslanec Ruska k otrávené občance Ruska a ani o ni nedostává zprávy? Že Angličani vědí, že je to určitý plyn, ale neznají jeho složení, protože ho umějí vyrobit jenom Rusové? Že člověk, který ten plyn vyrobil, je v emigraci v USA už přes deset let a že by Američani s jeho pomocí ten plyn nevytvořili, protože to dělají jenom Rusové?

   Smazat
  3. Hřebík na hlavičku jste udeřil. Přesné a výstižné. Díky

   Smazat
  4. Pokud Britové mají důkazy, pak je nemůžete jen tak odvrhnout. Pokud tvrdí, že je za tím konkrétně Putin, potom to bude pravda. Britové nemluví do větru. Dnes namísto gratulace dostal Putin od svého finského protějšku protestní nótu ohledně použití chemických zbraní v zemích Evropy.

   Teď je na Rusku, aby vydalo pachatele. Putin osobně to být nemohl, ale byl to konkrétní agent. Evropa čeká na jméno. Jestli žádné nepadne, potom se to bude považovat za chemický útok na Velkou Británii s příslušnými konsekvencemi.

   K ruské občance velvyslanec nesmí proto, že by ji mohl dorazit. Ještě není mrtvá. Možná by také použil znovu nějaký jed a mohl by ohrozit lékaře a pacienty nemocnice.

   Možná i za útokem na slovenského novináře je Rusko, které se tak snaží destabilizovat země napříč celou Evropou. To vás ještě nenapadlo? Novináře z Telegraphu ano.

   Smazat
  5. 19:05
   Ještě větší blbec než jsme doufali aneb Achillovou patou každého idiota je jeho hlava!!!!

   Smazat
  6. 8,53 američani si nemusí Novyčok vytvářet, dostatek si odvezli z Uzbekistánu, když tam likvidovali výrobu

   Smazat
 4. ALE JSOU !!!
  At ten doktor aspon nekeca.
  PRIZNAKY HROMADNE OTRAVY JSOU VIDET NA DAVECH POLITIKU ,predevsim a jejich posluhu. Jsou totalne Votraveny a chteji votravit celej svet...
  Jejich zoufale hystericke kviceni , bezhlave jednani a chovani , bez jedineho dukazu , ukazuje ze jsou totalne nakazeny tim nervovym plynem .
  A dukazy o tom se mnozi denne...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi mají pravdu. Já jsem stěch dvou dárečků jon.a may otrávený až v česku.

   Smazat
  2. A co Kelly, ten prohlásil že v Iráku žádný chemický zbraně nejsou a za záhadných okolností "spáchal sebevraždu". Pak se všichni vrhli na Sadáma, ukradli mu prachy, rozmlátili zemi a jsou všichni bez trestu!!!!!

   Smazat
  3. Nevím, zda je tomu tak. Jak já to vidím: politici otravují a lidé jsou otrávení. Politici se zavázali militaristům, že udělají vše pro válku a tak konají, ale jen část otrávených občanů se nechce nechat dootrávit. A právě tu pakáž lidskou je nutné sprovodit ze světa, aby se náhodou zase někde ve světě nezrodilo něco jako Mírové hnutí, které by okradlo zbrojaře! Vše má svou logiku i tragedie kriminálníka a zřejmě vraha Skripala.

   Smazat
  4. 19. března 2018 9:04

   Konečně fakta, jen přidám, že jde o brita Kellyho! Skutečně prohlásil, že Saddám v Iráku, již hromadné zbraně nevlastní a vrátil se do Británie v pohodě a klidu.
   Klid skončil, když byl nalezen oběšený ve staré ruině, kde byl náhodně nalezen, jeho přátelé co jej znali, prohlásili byla to vražda, ne sebevražda. A ticho bo Britské pěšině. Saddám po napadení Amerikou, byl odstraněn, chemické zbraně nikde, ale mraky ropy pro USA.

   Vova

   Smazat
  5. Proto dneska nikdo nic nerika , ABY TAKY NEVISEL..

   Smazat
 5. Podvod,chtějí válku,provokují Rusko...Víme všichni

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 5:09 když vime všichni,tak vime,že o jaderné válce se v Rusku diskutuje vice méně stejným


   způsobem,jako by šlo o zvyšováni pokut.Neni se
   však divit tomu,když třeba na stanici Govorit Moskva p.Gudošnikov se divi proč se lidé boji jaderné války,vždyť lidé přežili Hirošimu i Nagasaki v r.1945,a že to nebylo tak destruktivni jak bombardovani Dràžďan.Strach z jaderné války je podle něj zveličený.Jaderná válka podle ruských neni nemyslitelná.Zmáčknou "TO"tlačitko může zmačknout jen prezident,který má bezpodminečnou podporu ruského národa při jakémkoliv ohroženi.

   Smazat
 6. Milí zasraný Angláni, už zase byste rádi rozbili Evropu, dneska není v modě Mnichovský diktát, takzkusíme na střední Evropu jinou metodu. Zničili jste Blízký Východ, zničili jste celé kontinenty kamkoliv spolu s USA vaše smradlavé paznehty vstoupili. Tak se na nás vykašlete, žijte si tam v klídku s negrama a muzulmánama a nám dejte i s vašima radama laskavě pokoj.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Díky za parádní příspěvek! Podepisuji se!

   Smazat
  2. 8:39 - Naši čs. letci pomohli Anglánům zvítězit nad Hitlerem. Mnozí letci padli v boji! Za jejich pomoc od nás Angláni po válce žádali po nás zaplatit veškeré náklady na výstroj, včetně tkaniček od bot! No, není to HUMUS!

   Smazat
  3. 13:27
   Jsou to bezpáteřní svině...A říkají si demokrati,kurvy zkurvený!!!!

   Smazat
  4. Všichni Anglii věří. Finsko už poslalo protestní nótu, teď se chystá Francie a Německo se už vyjádřilo, že s Ruskem rozvazuje veškeré svazky do doby, dokud nevydá pachatele. A protože se uvažuje, že objednavatelem je přímo Putin, nikdo neuzná jeho presidenturu.

   Smazat
  5. 19:08
   Když jim to uASSacký okupanti nařídili,tak musí"""demokraticky""" poslouchat!!!!

   Smazat
 7. Potrebujou zabrat Rusko, jinak by spatne dopadli.

  OdpovědětSmazat
 8. Jak to vidí The Postillon :-)
  http://www.the-postillon.com/2018/03/salisbury-putin.html#.Wq1_A8BOtBU.facebook

  OdpovědětSmazat
 9. Proč by to rusové dělali známým ruským plynem, aby na ně mohli hned poukázat? To je logika. Tomu snad nevěří ani malé dítě.

  OdpovědětSmazat
 10. Mám tam chybu , Rusové a se píše s velkým R.

  OdpovědětSmazat
 11. Kachna byla vypuštěna a teď se bude upřesňovat, jak se to vlastně stalo. Konečná verze bude taková, která bude mít největší ohlas. Prozatím se jen sonduje.

  OdpovědětSmazat
 12. asi takhle - Británie důkazy má /doufám, že jsem to vložila správně a obrázek se otevře
  https://uploads.disquscdn.com/images/a4d95ed8f852b14f5677c523f10f9c3d622ba10301f22a0aac96ee85e166df9d.jpg

  OdpovědětSmazat
 13. Smíchu není nikdy dost☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V Bohnicích mají tak dlouho vycházky alkoholixi?☺

   Smazat
 14. 22:41
  Nepopisuj volotrku☺
  Vymysli něco sám,jestli na to ovšem máš....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Smíchu není nikdy dost alkoholixi☺

   Smazat
  2. 14:21
   Blbus debilus maximus...no jednoho takovýho havloidiota už tady máme,nebudeš Best off best☺

   Smazat
 15. Jinak prosim Vás napadlo mně, protože jsem to nikde nečetl - jak se přišlo na ten novičok, jak byli schopní udělat u toho bývalého agenta diagnosu otravy novičokem. Představte si, že někdo s divnými příznaky je přijat do nemocnice. Budou pomýšlet hned na otravu? Nikoliv.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.