Reklama

.

.

středa 7. března 2018

Lež a nenávist

Karel Sýs
7.3.2018
I jinak objektivní Stanislav Kužel při vzpomínce na prvního československého kosmonauta Remka si neodpustí: „V roce 1976 byl zahájen výběr kandidátů na kosmický let a – jak jinak než podle sovětského vzoru – z řad pilotů nadzvukových stíhaček.“
Správně měl napsat podle amerického vzoru, neboť jak Virgil Grissom, tak John Glenn a další astronauti byli zprvu piloty nadzvukových stíhaček.Martin Daneš, sám sebe trefně a pravdivě nazývající „kavárenským povalečem“, se v Metru v článku Rudí investoři raduje nad zatím nejasným případem čínské firmy CEFC. Prý jen údajně nám Čína pomůže k rozvoji: „Lámal jsem si hlavu nad tím, jak nám prospějí čínské nákupy podílů v prosperujících firmách… O tom, že v nich nějaký užitek pro sebe vidí Číňané, není pochyb. Zítra možná zjistíme, že Pivovary Lobkowicz a fotbalovou Slavii vlastní čínský stát, respektive Komunistická strana Číny. SK Slavia už rudou pěticípou hvězdu ve znaku má, v případě znaku Pivovaru Lobkowicz postačí dát ji namísto knížecí koruny.“

Kdyby šlo jen o pivo a o fotbal! Rozkradení státu a rozprodání prosperujících podniků nekomunistickým státům a firmám mu nevadí, smutný osud Škodovky, Tatry, Pragovky atd. ani nezmiňuje.

Inu, Česko je hezké, ale už není české! I voly odeslané do Němec musíme zdanit. Snad ještě vzduch smíme dýchat, aniž bychom si to museli nechat schválit v Bruselu.

V těchto dnech má televize i rozhlas plnou hubu T. G. Masaryka a jeho demokracie, kterou je prý třeba chránit. A ba že je! Masaryk by na demonstranty poslal policajty a vydal by pokyn nestřílet do korun stromů, aby se v nich mohli schovat nejmladší piráti.

Dosud jakžtakž naše země se propadá do fašismu, v němž není radno ani nechat se zvolit prezidentem, předsedou vlády, šéfem parlamentní komise, nebo jen členem Rady ČTK…

Zmajdanovatělá ulice rozhoduje, v Čechách i na kdysi bratrském Slovensku.

Ještě hořící pochodně a už jen „Vlajko vzhůru“!


KAREL SÝS
24 komentářů :

 1. Souhlas. Díval jsem se dnes na schůzi PS k odvolání Okamury.Okamuru nemusím není to má krevní skupina stejně jako celé SPD ale přesto musím říci.Zneužívání lidských obětí pro dosazení politických cílů, je to největší svinstvo co může být, daleko větší než samotné popírání holokaustu.Nositelé toho svinstva a absolutní nemorálnosti patří opravdu vyloučit ze slušné společnosti. Prozatím mají díky své drzosti mají navrch, ale jednou za to všechno dostanou pořádně po čuni.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Viděl jsem Kalouska a Bartošku (či jak se menuje ten slizoun od lidovců) a byl jsem na mrtvici. Něco tak odpuzujícího aby jeden pohledal.

   Vymazat
  2. Vidíte a používáte jejich lži,pan Okamura žádný holokaust nepopírá.

   Vymazat
 2. Všude v Evropě se rozehrávají Majdany. Když si zjistíme, kdo stojí v pozadí, dojdeme až na Wall Street a k bublinám:
  https://www.marketwatch.com/investing/index/djia/charts
  Zadejte si celou dobu sledování (all) a dojde to každému. Je jen otázkou měsíců, kdy bublinka praskne. PK2

  OdpovědětVymazat
 3. Teď už zbývá jen zpívat: Teď když máme co jsme chtěly do prdele zvesela.

  OdpovědětVymazat
 4. Rozhazujíc nenávist a nesnášenlivost plnými hrstmi a s pěnou u huby, chrlíc citáty Čapka, Masaryka a dalších velikánů, kteří se musí v hrobě obracet, snaží se takzvaní demokraté, Kalousek, Bělobrádek, Gazdík, Stanjura plus další poskoci vyškolení v USA,zvrátit demokratické procesy v této zdivočelé zemi.

  OdpovědětVymazat
 5. Takzvaní demokraté, Kalousek, Bělobrádek, Gazdík, Stanjura plus další poskoci vyškolení v USA si mohou dovolit jen to, co jim ostatní umožní...
  A v tom je "problém":

  "Nejhorší na politické scéně z hlediska osudu jedinců ale je, že na nedůvěryhodnou personu si zadělal Babiš. Spadl na úroveň kluků z ODS nebo chaotů ze STAN. Andrej Babiš se totiž nečekaně rozhodl přidat k návrhu ODS na odvolání Ondráčka z funkce. Páteční hlasování také označil i za svou chybu. Kdyby nebyl připosejřený, pokrčil by rameny a připomenul by, že poslanci ANO jsou dospělí lidé s právem účastnit se voleb a jezdit trolejbusem. Proto se rozhodli, jak se rozhodli. Takto naopak ukázal, že je na stejné pozici jako Sobotka. Ocas mezi nohy, když na něho někdo zaštěká, a neví v tom okamžiku, co má dělat. Prostě další eurohujer, který se drží na pozici jenom díky agendě protimigrantské politiky.To není dobrá věštba pro dny budoucí. Jít s pravicovým davem v ondráčkovské módě je pro něho jako obléci si rubáš,“ dodal Doubrava.

  https://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Priposejreny-Babis-a-hlupaci-v-ulicich-Pred-zpravou-ze-Ondracek-to-sam-slozil-se-rozpoutalo-peklo-Rok-89-SNB-Prekvapiva-slova-z-KSCM-526971

  OdpovědětVymazat
 6. Jen jestli tohle vzepětí sluníčkářů není jen jejich bitva v Ardenách?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. obávám se, že ne, na to mají moc velkou podporu imperialistických zločinců.

   Vymazat
 7. Jenže ta naše dnešní tzv. demokracie nemá společného s Masarykem vůbec nic, daleko bližší našim blokdemokratům je demokracie "filosofa" Benita Musoliniho. A to se zdá být trochu problémem pro myslící občany Česka.
  A Babiš jako nedůvěryhodná osoba? To bude podobné, prostě je to osoba mezi nedůvěryhodnými "patlamentáři" ta nejdůvěryhodnější.
  Je to tedy mazec, největší lháři dostávají největší porci slova, největší demagogové, šejdíři a zloději největšího kalibru se šplhají pomocí kapitálu na výsluní a diktují světlé zítřky v podobě cenzury, ramen spravedlnosti v podobě lupičů, soudců v podobě ¨lipských". A ne že přijdou, ale už jsou košaté stromy politických procesů! A národní puberta i se svou uhrovitostí mysli a duše se stává hnací silou. "Mládež vede republiku"! Kde a kdy jsem to už slyšel?
  "A vyděrači vítězí" - to prý bude heslo parlamentu, neříkám kterého, ale moudrý si domyslí.

  OdpovědětVymazat
 8. Babiš dělá tanečky, které moc neumí, není nic horšího než nerozhodný šéf, ten posere na co sáhne a je lidem pro smích. Babiši vzpamatuj se, lidé ti to dlouho trpět nebudou a půjdeš od válu a k tomu ještě do basy. Majetek ti soudy zprivatizují a nebudeš mít ani na pohřeb. Zeman by mu měl dát jasný konečný termín a šmytec.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A kam půjdeš ty, omezenej diskuzní troubo? Všechno co napíšeš, jsou sračky. Nechte Babiše na pokoji sebranko mizerná! A šmytec.

   Vymazat
  2. Babiš neumí tanečky? Babiš neumí řídit? Při svých vydělaných milionech nebo miliardách a při svých velkopodnicích? Cha - chaá…! Nemusíme ho milovat, ale to je snad to poslední co mu lze vytknout. Možná se mu nechce do dalších voleb, které by stejně vyhrál (viz preference), a volil menší zlo. Ondráček je znalý a spíš než jeho minulost vadilo, že by mohl rýpat do některých tabulizovaných kauz. Míra.

   Vymazat
  3. 17:50, nevadí ti, že byl zvolen? Nebo že bychom zavedli národní frontu pod vedením TOP09?

   Vymazat
 9. 18:31
  Zklidni hormon blbišovská kobliho,včera se demispremiér zesral v síni!

  OdpovědětVymazat
 10. Když už i Karel Sýs mluví o fašismu, vypadá to na konec legrace. - Nejde ani tolik o to, kdo ten fašismus ztělesňuje (hádky o tom budou zuřivé a nekonečné), ale o samotnou skutečnost, že se ta nákaza ve společnosti šíří. Jak dlouhá je inkubační doba?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, pane Kopecký, jsme směrováni k fašizmu lidmi, do kterých byste to neřekl. Pokud se dožiji "horké" fáze, ověřím si jistě můj předpoklad, kdo uteče, u zbylých charaktery. Možná by bylo lépe se nedožít ale ověřit si životní zkušenost není také k zahození. Povolný.

   Vymazat
  2. 0:31

   Nevím kým jste Vy směrován, ani kam jste směrován, pane Povolný, a ani mne to nezajímá.

   Chci Vám jen důrazně připomenout, co jste podle všeho zapomněl, ačkoli jsem Vám to výslovně napsal: že si nepřeji, abyste mě oslovoval. Ráčíte si to už konečně zapamatovat?!

   Vymazat
 11. Demokracii je třeba chránit před pomýleným lidem, a moc uchovat v rukou elitních demokratů, které sama prozřetelnost vynesla na pidestal moci aby ochránili lůzu před špatnou volbou.

  OdpovědětVymazat
 12. At se stane, co se stane, ceskou demokracii to neohrozi, protoze tady zadna neni.
  Jinak, vsechny takove akce a zmeny ve svete maji jeden jmenovatel: CIA. Tam je treba se divat prvne. Proc by to ted v Evrope melo byt jine. Vychazi jim to od 40. let, a vsude.

  OdpovědětVymazat
 13. Ano souhlas jde o korporátní fašismus co se nám snaží vnutit havloidní šmejdi.

  OdpovědětVymazat
 14. Skvěle řečeno Karlem Sýsem! Včera jsem sledoval pořad v ČT1 o otřesné situaci mnohých lidí, majících vysoko do žlabu. A když to srovnám, co se děje v české politice, je mi na blití. Především z odporných KDU - ČSL a TOP 09.

  OdpovědětVymazat
 15. v dobach předrevolučnich kdy ještě vladli monarchove a cirke stačilo vovčanum ranni a večerni kazani v kostelich dnes cirkev nemui ani zpostele vstat nahražka za cirkevni kazetele je gebls bedinka a povinně placene desatky pro obe je to takove trdični a ustalene pravidlo jak za totality tak za demokratury otazkou je co je to zalidi kteři se nechaji dobrovolně manipulovat a vraždit propagandou vtomto pohledu mi přijde že žadny pokrok neexistuje když si odmyslim některe vynalezy co ale existuje je štvani lidi z opovrhovane ulice proti sobě

  OdpovědětVymazat