Reklama

pátek 16. března 2018

Londýnský primátor Khan se stává cenzorem: Svoboda Britů se snižuje

16. 3. 2018        PrvníZprávy Je nejvyšším cenzorem ve jménu "politické správnosti". Podle primátora Londýna cenzura na internetu není dost tvrdá. Proto je fanouškem cenzurních zákonů německého ministra Heiko Maase. Pokud je někdo v Londýně advokát "politické správnosti", pak je to starosta Sadiq Khan. Všechno musí být genderově neutrální, všichni musí respektovat všechna náboženství, musí být upřednostňovány menšiny. Ale běda, Londýňané si stěžují na islámské teroristické útoky, kriminalitu a násilí! To je "součástí života v kosmopolitním městě", patří k životu kosmopolitního města!

Sadiq Khan je přeborníkem multikulturní a multietnické Británie. On sám je muslimem britsko-pákistánského původu. Jeho sestra Farhat Khan byla do roku 2011 vdaná za radikálního islamistu Makbool Javaida. Ve své advokátní praxi také Sadiq Khan obhajoval obviněné islámské extremisty. Od května 2016 je Khan starostou Londýna.

Khan je rád na čele tzv. boje proti nenávistným řečem. Jeho myšlenky jsou podobné myšlenkám George Sorose: nenávidí vše, co je zaměřeno proti multikulturní přistěhovalecké společnosti.

Jak jednostranná je  tato politika se ukázalo, když v posledních dnech nesměli do Velké Británie novináři a aktivisté z USA, Kanady a Rakouska, zatímco bezpočet islamistů přichází do země bez problémů po celá léta.

Kdo podle Khanova názoru nemá jezdit do Velké Británie a do Londýna? Donald Trump! Khan to vysvětlil: "Trump není vítán!"

Nedávno vyzval americké internetové společnosti v Silicon Valley, aby zasahovali více proti "nenávisti na síti". Zvláště Facebook a Twitter by měly cenzurovat více, říká Khan

Sadiq Khan je velkým fanouškem cenzurních zákonů, které byly vydány v Německu za minulé vlády Angely Merkelové a ministra Heiko Maase. V Německu musí internetové platformy odstranit určitý obsah do 24 hodin, jinak budou vystaveny závažným trestům. Khan také chce, aby takové předpisy byly zavedeny ve Spojeném království a ve Spojených státech.

19 komentářů :

 1. A co cekate od invaznich parasitu..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tohle přijde k nám, jestli se nepodaří zastavit havloidy a sorošismus!

   Smazat
 2. Tyto země dobrovolně dělali vše pro svou islamizaci.Ani nemá cenu komentovat.Stačí přečíst některou z knih Benjamina Kurase -český spisovatel, dramatik, překladatel a publicista židovského vyznání, žijící ve Velké Británii
  Ale běda, I VÍDENANÉ si stěžují na islámské útoky, kriminalitu a násilí! To je "součástí života v kosmopolitním městě",* patří k životu kosmopolitního města!*PROSTĚ NORMÁL,ŽE,SOROŠI!Rakušané si natahali do země Turky,již je tam třetí generace.Aby za ně vykonávali podřadné práce.Dnes Mají rakouské občanství ,neuznávají evropskou kulturu,většina nevzdělaná dnes rodina např.8dospělých jedinců,všichni na AMS-úřad práce.Zdemolovaná páchnoucí sídliště..Jsou okresy ,kterým říkám Istambul.Jedte U BAHNEM-metrem-90%Turků,černochů.Sledujte po ulici učitelku s dětmi či studenty-stejné složení!!!!
  Nedobyli Víden před 333lety-nyní dokázali jak píše KURAS dělohami svých žen dobrovolně..A bylo by unás též,ale zde jsou malésociální výhody ,a tam do 5 let dostanou byt na super sídlišti...JEAN

  OdpovědětSmazat
 3. Demokraticky jse si je tam natahali a patom zvolili. Teď se pomaloučku už dusíte z jejich sevření, ale nebojte se, bude hůř! Když vám určujou co se smí a co ne, ato ve všech směrech života, tak sklopíte "uši", ani nezabečíte a jdete dál a jenom přežíváte. Jsou mrtví a ranění, po řádění přistěhovalců, vámi zvolený starosta řekne, s tím v multikulti musíte počítat! A u nás, ta naše hloupoučká omladina, která neví o světě nic, přestože třebas ovládá jednu cizí řeč a nevěří, že ji tedy již něco dokáže vůbec překvapit, vidí nebezpečí jenom, když někdo vyjádří o něčem svůj názor. A volá - on (oni) nesmí svobodně mluvit, protože tím urazil svobodné médium. Že to médium se chová jednostranně, bez pravidel a kontroly, bez možnosti v něm vyjadřování rozdílných názorů na věci a s jasným, již připraveným názorovým výsledkem na tu kterou zprávu, jeho zpravodaji a "hosty", tedy převážně zcela nezaujatým "Kalouskem" či "Vladimírou Dvořákovou" a jinými stejného názoru, tak to je nezajímá. Chudinky dětičky, však vy se jednou také dočkáte toho, co se dnes děje v těchto zemích, já jen říkám za ty své, nedej bůh! Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 4. "Žádný národ není možné porazit, pokud se neporazí sám".
  Jestli si sami tady zavlečem muslimy s úmyslem že je předěláme na lidi, kteří uznávají naše hodnoty, tak jsme úplní tupci. Muslim je od mala vychovaný, že on je vládce světa a ostatní nevěřící jsou prašiví psi, kteří mu musí sloužit. Válku v Sírii začali Američani protože Assad jim znemožnil přes svoje území postavit plynovod do Evropy, kterým by prodávali Evropanům plyn z Kataru. Sírie byl výstavní stát s moderními městy. Podle dnešních záběrů je tento stát zničen jako Hitlerovské Německo po druhé světové válce. Za kolik milionů výbušnin tam Američani museli dovézt, aby dokázali takové zvěrstvo a jaké jejich zbrojařské firmy dosáhli zisků za prodej zbraní teroristům, které dovezli, vycvičili a vyzbrojili?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 7:38 máte naprostou pravdu v tom , že je naprosto nemožná převýchova muslimů . Podařilo se snad za ta dlouhá staletí převychovat cikány ???

   Smazat
 5. Jak píši výše-jedte se do VÍDNĚ -krásného města na modrém Dunaji -města Mozarta podívat.luxusní nákupní ulice Kärntner Straße ,tam ještě vidět nějakého pravého"Rakušana" jinak -Turky,burky..Rumunské mafie tam mají žebráky bez různých údů,co se povalují na ulicícha obtěžují .Téměř každý černoch co se tam nachází je drogový dealer.
  A víte že Češi měli do roku 2011 zakázano na rakouský pracovní trh??Báli se že jim vezmeme pracovní místa.My ,kteří jsme jim kulturně nejblíž,byt chudší..My kteří jsme tam na počátku 20století měli silnou menšinu,obchodníci...ABSUDNÍ,bohu-žel,pravdivé
  Mně se to dotýká ,mám s Vídní moc společného..Zdravím Jean

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jean, to máte tak. Rakušané se právem báli, že Češi budou v Rakousku pracovat. To si ověřili za staletí společného státu, i za totálního nasazení Čechů v Říši (tedy i v Rakousku) Rakušana Adolfa Hitlera.

   Jak sám uvádíte, barevní se vtírají do Evropy za BEZPRACNÝM ŽIVOTEM... takže k jejich VYDRŽOVÁNÍ pracovní místa Rakušanům přibývají... a vzhledem k tomu co černý muslim stojí, nezbývá dost peněz na Evropsky důstojnou mzdu pro bílé Evropany.

   A tady je vaše šance Jean... dělat za peníz výrazně lepší než v tuzemsku, ale zase o tolik nižší, že se za ně bílým Rakušanovi, Němci, Francouzi, Nizozemci, ..... nevyplatí ani vstát ráno z postele.

   Smazat
  2. JA ,JA,ALE ale mnozí čistokrevní Rakušané již vstali z postele a utekli do jiných zemí -nejen AUstrálie,Madarska ,Bulharska....
   Před STRAŠIDLEM,CO OBCHÁZÍ EVROPU ,TO JE STRAŠIDLO ISLÁMSKÉ...

   Smazat
 6. Ještě si dovolím zde realita Vídně-dole jsou fota a toto můžete shlédnout stejně v parcích nebo Oberlaa Terme-to jsou krásné lázně s ohromným rozlehlým parkem .Už jim to patří!:::

  http://www.zvedavec.org/prispevky/2017/04/7240-viden-o-vikenduna-brehu-krasneho-modreho-dunaje.htm

  OdpovědětSmazat
 7. Britské impérium dvě staletí ždímalo své kolonie, standardně organizovalo genocidu původního obyvatelstva. Dnes je Británie zcela po zásluze odměňována (bumerangový efekt) vykořeněnými obyvateli svých kolonií. Vykoledovali si to sami a dnes jim teče do bot.

  OdpovědětSmazat
 8. Británie sklízí to, co sama zasela! Parazitovala na 1/3 světa stovky let, odtud se odvíjí její "bohatství". Kdyby v tom zůstaly bývalé koloniální mocnosti samy, čert je vem, ale dříve či později na jejich nenažranost a imperiální panovačnost doplatí i zbytek Evropy.

  OdpovědětSmazat
 9. Královna Alžběta I. by nechala takového drzého jinověrce zavřít do TOWERu, a popravit sekyrou. Její nadnárodní mírové jednotky (Drakeovi a Hawkinsovi piráti a spol.) a aktivisté by vysvětlili jeho soukmenovcům přímo u nich doma a na všech mořích, kdo vládne v Anglii, ve Skotsku, ve Walesu... a na dostřel britských děl.

  Dnes Alžběta II., také královna, kouká jak se barevní roztahují po celé "Velké" Británii a přebírají moc. Problém je v tom, že Římané kdysi barbarskou Británii civilizovali, kdežto dnes BARBAŘI Kdysi civilizovanou bílou Británii BARBARIZUJÍ k obrazu svému, KU STŘEDOVĚKU a k vousu Prorokovu.

  ALLAH AKBAR. Čest Bůch Sorosovcům.

  OdpovědětSmazat
 10. Bohužel, je to tak. Británie je ztracena. Ani brexit ji nezachrání. Radikální marxisté a islamisté už okupují všechny důležité instituce. zachránit se může británie jenom za cenu krvavé revoluce. Británie vyhrála jednu bitvu - brexit, ale musí i vyhrát tu druhou - porazit vlastní neomarxistické elity.
  http://www.epshark.cz/clanek/260/anglie-levicovy-fanatismus-prebira-vladu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Británie není ztracena , zachrání se . Mayová dala ultimátum Rusku a basta .

   Smazat
 11. Jo až jich bude většina tak s tou bílou pakáží „liberálně" zatočí.

  OdpovědětSmazat
 12. V Británii vypukl obrovský pedofilní skandál s tisícovkou dětských obětí. Na ututlávání se v minulosti zasloužila i tehdejší ministryně vnitra Mayová. Teď bojuje o své přežití ve funkci předsedkyně anglické vlády. Mediálně musí pedofilní skandál přehlušit útokem proti Rusku. Hysterka totiž bojuje o své politické přežití.

  OdpovědětSmazat
 13. Navštívil jsem několikrát Londýn, měl jsem možnost komunikovat s tamními obyvateli nejenom o práci, ale všeobecně o jejich životě. Udělal jsem si závěr, že jsou oproti kontinentálním Evropanům poněkud zaostalí, napsal bych silněji, že snad i částečně retardovaní. Možná je to následek jejich staleté izolace na ostrovech za Kanálem, možná proto, že se přes ně nevalily válečné fronty, možná proto, že museli těžce pracovat na udržení monarchie, když ztratili dodávky surovin ze zámořských kolonií (jednou z nich byla i Amerika!). Kupodivu jsem zjistil, že ta jejich svěžejší, ale i vzdělanější část spoluobčanů je vesměs barevná ve všech odstínech (od nejčernějších černochů až po odstíny pakistánské, indické, či filipínské, malajsijské atd.). Pouze tato čerstvá krev dnes pro ně představuje nějakou naději do budoucna, nějaké oživení rasy. Přitom to musím konstatovat jako čistá česká "běloba". Pouze mísení krve snad dokáže zastavit mnohasetletou degeneraci anglické krve, která se dnes bohužel projevuje i u některých vládních činitelů (nejvíce, když sleduji Borise) :-)

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.