Reklama

středa 14. března 2018

Mají za úkol prokousnout Ficovi hrdlo, protože není sluníčkář a odmítá imigranty. Soros je zlo, které končí krveprolitím. Okamura, Klaus ml. či Keller promlouvají k dění na Slovensku

ANKETA 

14.3.2018 ParlamentníListy
Jak informovala ČTK, maďarský premiér Viktor Orbán řekl, že v současném dění na Slovensku spatřuje rukopis George Sorose a jeho organizací, které podle něj útočí na vlády zemí, jež se migraci brání – včetně Maďarska, Česka a Slovenska. Soros podle něj chce přeměnit Evropu v kontinent migrantů.„Říše“ amerického miliardáře maďarského původu George Sorose podle Orbána usiluje o to, aby z Evropy učinila kontinent migrantů, a útočí na všechny, „kteří se jí v jejích snahách snaží zabránit; nejen na Maďarsko, ale i na Česko a Slovensko“.
Orbán spatřuje v současném dění na Slovensku „rukopis Sorose a jeho organizací“ a nepochybuje, že „Sorosova síť nevynechá jedinou příležitost, aby svrhla vládu, která je proti imigraci“.
Na vyhrocování slovenské vládní krize se dnes už aktivně podílejí lidé jak z Bruselu, tak lidé napojení například na Sorose
ParlamentníListy.cz se dotázaly politiků, co si o tom myslí. Ti politici, kteří odpověděli, velmi často souhlasí s názorem Viktora Orbána a varují, aby k Majdanu nedošlo i u nás. Motivem k převratu má být prý odpor visegrádských zemí k masové imigraci nařízené z Bruselu.


„Tento názor maďarského prezidenta jsme zaznamenali. Není žádným tajemstvím, že George Soros – a jím zřizovaná síť neziskovek a spřízněných médií – není spokojen s výsledky voleb a s vládami v zemích V4 a v Rakousku,“ odpověděl na dotaz ParlamentníchListů.cz mluvčí prezidenta republiky Jiří Ovčáček.

Premiér a předseda hnutí ANO Andrej Babiš na dotaz nereagoval.

„Na vyhrocování slovenské vládní krize se dnes už aktivně podílejí lidé jak z Bruselu, tak lidé napojení například na Sorose – tím prvním je například prezident Kiska, který měl vloni v New Yorku jednání se Sorosem, a to solitérní bez zástupců ambasády a ministerstva zahraničí. Je jasné, že tam tedy neprojednával nic, co by měla vědět slovenská vláda. A na Slovensku se dnes hraje o hodně – o rozvrat Visegrádské skupiny, která je jediným blokem v EU, který Bruselu oponuje, a nejen v otázce přijímání imigrantů,“ řekl ParlamentnímListům.cz místopředseda Poslanecké sněmovny a předseda SPD Tomio Okamura.

„Ten rukopis v tom nevidí zdaleka jen Viktor Orbán. Silám, k nimž ta stopa vede, nejde jen o povolnost zemí V4 k reexportu migrační vlny, vyvolané politikou západních metropolí, kterým říká Evropská unie ‚pane‘. Cílem je decimovat vznikající vozovou hradbu proti jejich arogantní zvůli ve všech oblastech. Ve válkách, pustošících Střední východ i sever Afriky, je víc ‚privátních armád‘ než těch v erárních mundúrech. Také politický útok na legálně zvolené vlády se vede hlavně ‚hybridními‘ strukturami, naoko ‚nevládními‘, ba ‚dobročinnými‘. Viktor Orgán má určitě i šťavnaté doličné předměty. Neměl by si je nechávat pro sebe, ale nabídnout světové veřejnosti,“ uvedl místopředseda KSČM Josef Skála. Předseda komunistů Vojtěch Filip na dotaz nereagoval.

„Orbán má pravdu,“ reagoval stručně poslanec ODS Václav Klaus ml.
„To, co rozehrál na Slovensku prezident Kiska, má rukopis mimoústavního puče, jehož důsledky budou pro Slovensko tragické. Toto by nikdy nemohl Kiska spustit, kdyby za sebou neměl mocnou zahraniční politickou podporu. V opačném případě by dříve či později skončil před soudem. Z toho mně vychází, že Viktor Orbán a nakonec i Robert Fico míří přesně – souhlasím s nimi,“ uvedl předseda SPO Jan Veleba.

Na Slovensku mají korupci. Až padne Fico, budou mít korupci plus migranty „Myslím si, že na Slovensku mají korupci. Až padne Fico, budou mít korupci plus migranty,“ zhodnotil situaci lakonicky europoslanec Jan Keller.

„To nevím, zda Soros tlačí ČR někam… Jsem proti nelegální migraci, a když pomáhat, tak tam, odkud prchají,“ míní poslanec ANO Milan Brázdil.

„Já na Slovensku pozoruji hlavně rukopis Ficova Smeru, jejichž působení bylo značně destrukční, takže je jasné, že nyní hledají jasné terče, namísto aby řešili problémy, které způsobili,“ míní poslanec Pirátů František Kopřiva.

„Kalousek a Soros mohou za všechno,“ smál se europoslanec KDU-ČSL Tomáš Zdechovský. „Jinak osobně vždy bych méně říkal a více v podobných situacích mlčel. Mohu mít názor na Sorose jakýkoli, ale nedával bych mu psí hlavu za vše. On novináře Kuciaka určitě nezavraždil,“ dodal Zdechovský.


„Opravdu to vypadá, jak říká Viktor Orbán. A je to pro celou Evropu obrovsky nebezpečné. George Soros přes své neziskové organizace vytváří a vnucuje evropským státům politiku multikulturalismu, čemuž se musíme bránit. Proto také naše hnutí SPD již nějakou dobu prosazuje zákaz financování neziskových organizací s politickým a ideologickým programem, které jsou dnes úzce propojeny na činnost státní správy z prostředků státního rozpočtu. U neziskovek řízených a financovaných ze zahraničí je potřeba zajistit transparentnost v jejich počínání. Činnost těchto politických neziskovek považuji za zásadní ohrožení,“ upozorňuje místopředseda poslaneckého klubu SPD Radek Rozvoral.

„Pan Soros má svou vizi světa a dostatek peněz k jejímu prosazování. Činí tak již dlouho prostřednictvím svých příznivců a následovníků, kteří spojili svůj profesní život s organizacemi závislými na jeho financích. Tomu nelze zabránit. Fenoménem pana Sorose je, že tak činí se soukromým kapitálem na rozdíl od tvarování společnosti a názorů prostřednictvím peněz daňových poplatníků. Nikdo si dnes nedělá iluzi, že tak nečiní všechny státy, které si nárokují velmocenskou pozici. Sorosovým fenoménem ale je činnost prostřednictvím občanské společnosti a otázkou pro filozofy je, jak dalece je myšlenka občanské společnosti společná s myšlenkou společnosti stavěné na demokratických principech zastupitelské demokracie. Zde spatřuji největší a možná i ústavní rozpor a nedivil bych se budoucím reakcím spatřujícím v jeho činnosti ohrožení současných společenských principů. Ať Soros jasně řekne, že současná demokracie globálního kapitálu je v koncích, a můžeme se začít bavit, co dále. My komunisté v tom máme totiž dávno jasno!“ uvedl místopředseda KSČM Leo Luzar.

Podobné dění můžeme vidět také u nás u takzvaného Demokratického bloku

„Ztotožňuji se s názorem pana Orbána, protože na demonstraci, která byla původně vedena proti zavraždění dvou lidí, se najednou objevily transparenty proti vládě premiéra Fica, který se neztotožňuje s proimigrační politikou EU, a lidé byli de facto vmanipulováni do protivládní demonstrace. Když se podíváme na politické dění, vidíme, že EU hrozí rozpad a neziskové organizace financované Sorosem dělají, co se dá, aby tomu zabránily, a rozkol V4 by EU potřebovala. Podobné dění můžeme vidět také u nás u takzvaného Demokratického bloku, který hledá sebemenší záminku k vyvolání nepokojů a snaží se zvrátit demokratické volby počínaje prezidentskými až po volby v Poslanecké sněmovně, a tím se snaží destabilizovat Poslaneckou sněmovnu a vyjednávání o vládě. Tím popírají veškerou demokracii, které mají jen plnou pusu,“ podotkla poslankyně SPD Karla Maříková.

„Není bohužel dosud znám důvod vraždy pana Kuciaka a jeho snoubenky, který by dokonce ani nemusel souviset s jeho novinářskou profesí. To, co se rozpoutalo pak na Slovensku proti vládě, je opravdu zvláštní, takže bych i věřil tomu, že v pozadí může stát miliardář Soros,“ říká senátor ČSSD Vladimír Plaček.

„Po vítězství euroskeptických stran v Itálii je zde pro Brusel reálné nebezpečí, že státy V4 společně s Rakouskem a Itálií dají dohromady dostatečný počet hlasů, aby zablokovaly nekompetentní, byť ambiciózní návrhy Bruselu. Připadá mi proto možné, že celý ten lynč a davové akce na Slovensku, kdy pachatel vraždy je předem znám a mediálně odsouzen ještě předtím, než policie celý případ vyšetří anebo než bude alespoň s dostatečnou důvěryhodností znám motiv, je organizován. Zrovna tak chystané protesty v ČR ‚za záchranu ČT‘, kterou nikdo neohrožuje, mi přijdou svým modem operandi slovenskému vývoji podobné. My v SPD požadujeme, aby politické neziskové organizace nebyly placeny ze státního rozpočtu (k tomu si přece platíme stát). Rovněž požadujeme, aby tyto neziskovky jasně deklarovaly příjem financí ze zahraničí (i nepřímý, přes tuzemské fondy financované ze zahraničí). Role pana Sorose v tomto procesu je mi neznámá, ale přijde mi, že je to vývoj, který jsme již několikrát viděli například na Ukrajině nebo v Jugoslávii. Možná by stálo za to připomenout, že před 100 lety skončila první světová válka, která začala dvojitou vraždou a skončila 20 miliony mrtvých. To by si všichni aktivisté současných Majdanů měli uvědomit. Važme si míru, ať o něj nepřijdeme,“ upozorňuje poslanec SPD Jiří Kobza.

Další Majdan pod jakoukoli záminkou čekejme u nás...


„Také z dění na Slovensku nemám radost. Nicméně názor premiéra Orbána, který vidí aktivitu pana Sorose doslova za ‚každý rohem‘, nesdílím. Obdobné hony na jednotlivce jsou vždy průvodním jevem utužování režimu v dané zemi. Takovým příkladem může být i Turecko a jeho pronásledování duchovního Gülena. Myslím si, že místo hledání vnitřních nepřátel bychom se naopak měli snažit najít společnou řeč. Už příběh o Svatoplukovi a jeho prutech nás učí, že lépe se podrobují rozdělené společnosti. A právě v rozdělování společnosti vidím větší riziko pro naši současnost než v názorech jednotlivců typu Sorose, kteří se jen snaží změnit společenské postoje k obrazu svému. Jestliže chceme zabránit roztříštění, a tím i oslabení společnosti, snažme se nalézt společné národní postoje, respektujme vítěze i méně úspěšné z voleb a nestavme si ve společnosti názorové barikády, ze kterých jen křičíme, a přitom neposloucháme. Různé konspirační teorie a hony na vnitřní nepřátele nechme v totalitní minulosti,“ domnívá se poslanec ODS Karel Krejza.

„Nerada bych se pouštěla do spekulací, nedisponuji relevantním i materiály, které by objasnily celkové působení pana Sorose. To, že se snaží prostřednictvím peněz působit na politický vývoj a směřování v několika zemích, je asi zřejmé. Ostatně ty organizace, které dotuje, to ani nepopírají a lze lehce dohledat účel jejich činnosti,“ míní poslankyně SPD Lucie Šafránková.

„Mám stejné vidění jako pan premiér Orbán. Soros je zlo, které končí násilím a krveprolitím. Divím se, že náš premiér Babiš toto zlo veřejně nepojmenuje a nezaúkoluje naše tajné služby, aby mu k tomu zajistily dostatek důkazů. Zde platí, že kdo zlu nečelí, sám jej páchá. V konečném důsledku může jeho nečinnost svrhnout i jeho samého. Doporučil bych proto panu premiérovi vyhodit několik PR poradců, kteří mu tak ‚moudře‘ radí, a najmout si poradce na bezpečnost. Bude se mu to určitě hodit,“ říká poslanec KSČM Zdeněk Ondráček.

„Jde bezesporu o takzvaný model Reichstag, který po nacistech úspěšně praktikují USA a jejich neziskovky po celé planetě – to znamená umělé vytváření provokací, kdy často obětují vlastní lidi. Například oblíbená byla vražda či únos politika v Latinské Americe a následně z toho obvinili vládu. V Sýrii byly sarinové útoky na protivládní demonstranty a v Kyjevě opět střelba do protivládních demonstrantů. Dnes už víme, že za vším jsou ti, kdo si přejí krizi a likvidaci legitimní vlády. Nejde o konspirace, například sarin do Sýrie prošel z Iráku přes Turecko s vědomím CIA. Podobný osud čeká nejen Slovensko, ale i nás. Brusel a sorosovci nikdy nepřipustí rostoucí sílu protibruselské a protisluníčkářské opozice a její vládu, takže další Majdan pod jakoukoli záminkou čekejme u nás. Máme tu protivníky, kteří se neštítí vraždit vlastní lidi ve jménu svého dobra,“ varuje poslanec SPD Jiří Kohoutek.
 

V textu, který najdete celý ZDE dále vyslovují své názory: poslanec SPD Lubomír Volný, senátor ODS Jaroslav Zeman, senátor KSČM Václav Homolka, poslanec SPD Radovan Vích, poslanec KSČM Jiří Valenta, poslanec SPD Pavel Jelínek, senátor ODS Jiří Burian, poslankyně SPD Ivana Nevludová. ...
 

Nebezpečí, že se Budapešť příchodem migrantů změní na špinavé a nebezpečné město

Přijímání migrantů by podle Orbána Maďarsko finančně zruinovalo. „Buď peníze utratíme na rozvoj, nebo na vybudování útočiště pro migranty,“ řekl předseda vládní strany Fidesz, která je favoritem parlamentních voleb vypsaných na 8. dubna.

Maďarsko by podle Orbána finančně nezvládlo příchod deseti tisíc migrantů, které podle něj plánuje do země poslat Evropská unie. Upozornil na finanční problémy, které masová migrace přinesla bohatším zemím, jako jsou Rakousko a Německo. Peníze z maďarské státní pokladny je podle Orbána potřeba vynakládat „na Maďary, maďarskou mládež, důchodce a maďarské obce než na migranty z jiných zemí“.

On a jeho strana Fidesz jsou podle maďarského premiéra zárukou, že země nebude zaplavena migranty „a nezmění se, jako se změnila řada západoevropských měst“.

Před nebezpečím, že se Budapešť příchodem migrantů změní na špinavé a nebezpečné město, varoval ve videu zveřejněném na Facebooku také šéf úřadu premiéra János Lázár. Jako odstrašující příklad přitom použil Vídeň, což na rakouské politické scéně vyvolalo ostrou kritiku.

Orbán dlouhodobě obviňuje miliardáře Sorose z podpory masové imigrace do Evropy. V pátek dokonce uvedl, že jeho „rukopis“ vidí i za současnou napjatou situací na Slovensku. Podle něj vývoj v zemi po vraždě novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové souvisí se snahou Sorose svrhnout středoevropské vlády, které nesouhlasí s imigrací do svých zemí.


- - -

(Celý text ankety najdete zde)

18 komentářů :

 1. Jděte už s těma majdanama do kelu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:21
   Táhni i s uASSackejma sračkama do prdele a bude klid,Majdan je jejich dílo!!!!

   Smazat
  2. Fico novináři: Neotravujte. Vy jste ten poslední, s kým bych chtěl dělat rozhovor!
   Získat krátkou URL141260
   Ani druhý den po zasedání Republikové rady Mostu-Híd, ze které vzešel požadavek na předčasné volby, předseda vlády SR Robert Fico neposkytl veřejnou reakci ke stanovisku koaličního partnera, uvedl portál Hnonline.sk.
   Ve středu přišel premiér do parlamentu na zasedání poslaneckého klubu Směru-SD, novinářům se však opět vyhnul.

   Na otázky novinářů premiér odpověděl, ať neotravují.

   Reportér portálu, pro který psal novinář Jan Kuciak, který byl zavražděn se premiéra zeptal, jestli je pravda, že nabídl svou funkci.

   "Pane redaktore, na rozhovor je potřeba vždy dvou lidí a vy jste ten poslední, s kým mám o rozhovor zájem," odpověděl premiér.

   Ficův mediální poradce Erik Tomáš o tomto nevěděl a oznámil: „Je to pro mě nová informace. Komunikace mezi novináři a politiky by měla být standardní. Budeme se o ni snažit i nadále".

   Smazat
  3. Hranol padol! Práve to vyhlásili!

   Smazat
  4. Pre Hranola je jediná cesta! Táto -
   http://imgbox.com/D2xehPtN

   Smazat
 2. Na Slovensku proběhly demonstrace a je v rozpuku vládní krize. Na jednom z protestů mě zaujal plakát: Fico, už ma Sörös.

  U nás se také lidé sešli na náměstích a bude se demonstrovat i dnes v Praze. Politická krize z toho nevzejde. Nemáme vládu, které by bylo možné vyjádřit nedůvěru, když nemá důvěru. Prezident a premiér v demisi zařídili, aby Babiš mohl mít Česko k dispozici coby svou firmu.

  Petice, která má vyzvat Babiše k odstoupení, by neměla na toho predátora účinek ani po případném sehnání miliónu podpisů. Vždy může říct, že mu ve svobodných volbách dalo hlas víc lidí. Babiš ale paranoidně tvrdí, že občané, kterým se jeho počínání nelíbí, chtějí zrušit výsledky voleb.

  Mýlí se. Nikdo mu nebrání, aby lítal po krajích a Praze jako motorová myš. Nedokáže sice obohatit žánr Velký vůdce osobně řídí zemi z konkrétních míst, který vynalezla a půl století provozuje dynastie Kimů. Ale Babišovi voliči vidí, že šéf maká se zarputilým státnickým výrazem.

  Nikdo také nezpochybňuje volbu prezidenta. Toho už může z Hradu dostat jenom zdraví. Zítra se má protestovat nikoli proti tomu, že Babiš i Zeman byli zvoleni. Lidé chtějí nahlas říct: „Už nás Sörös!“ Pokud u toho nebudou porušovat zákon, mají na to plné právo. Demokracie totiž nekončí volbami. Bezprostředním podnětem pro vyjádření zmíněného vztahu k prezidentovi se stal jeho inaugurační projev. Zcela jistě Zemana do jeho obsahu a formy nikdo nenutil. Musel tedy očekávat reakci.

  Jenže nespokojenost, která se dostává do ulic, vznikla proto, že prezident nehraje podle pravidel. Ihned po volbách zveřejnil svou ideální představu: každý z více než dvou miliónů sedmi set tisíc občanů, kteří ho nechtěli, teď musí pět let držet ústa, zatímco on ta svoje bude otvírat, jak se mu zlíbí. To se lidem příčí. A už chápou, podle jakých not Zeman jede. V Rusku se s tím nepárali: „Náš člověk v Praze ještě pět let.“

  Zemanovým a Babišovým stoupencům nic nebrání v uspořádání manifestací na podporu jejich vyvolenců. Zemanovci už vlastně sílu lásky k prezidentovi ukázali v den inaugurace přímo na Hradě.

  Na řadě jsou babišovci. V čele průvodu by se mohly nést posvátné dlaždice. Následovaly by transparenty. Třeba: Maká Božka, maká Jarda, ať má Babiš miliardy! nebo Čau lidi, čau Česko, Andrej lepší Ceaušeska. A nakonec Ráno ANO, večer ANO, bude líp, má milá Anno!

  Možná se toho ještě dočkáme.
  S. M.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To bych moc neprotestoval, kdyby byl v našem státě pořádek, jako v Agrofertu. Nevidím nic špatného, když se omezují sleziny užvaněnců, kteří by si měli vydělávat prací. Nevidím nic špatného, když je účtárna pod kontrolou a brání se rozkrádání. Nevidím nic špatného na tom, když lidé dostanou na jídlo i bydlení, nemusí žebrat, spát pod mosty či v kanálech, že nehladoví děti. Proč by vlastně stát sám neměl být vzorovou firmou, proč musí být zavlékán do podvodů, bezpráví, antihumanismu. Já si v tom tedy nelibuji, já dávám přednost řádu a ne neřádu, který zde 30 roků si šlechtíme, takže po rozkradení 6,5 bilionů Kč z majetku občanů byl dále vytvořen dluh onoho "vzorného" státu zvící 2 bilionů, dalšími 2 biliony onen "zdravě" řízený stát občany zadlužil a na skoro milion z nich poslal finanční katy - exekutory. Kdo řídil tento stát a jeho hospodářství, kdo nese plnou odpovědnost i za bankrotující zdravotnictví, zdeformované školství... a také za naše války proti jiným národům a za tu ostudu našeho okupantství? = ODS, lidovci, soc. dem. A nyní mám naletět a uvěřit, že takové řízení státu je pro občany dobré?! Raději chci mít pořádek, jako v Agrofertu a ne bordel jako ve Flédyně.
   Chvála Bohu za Zemana, jsem bezvěrec, ale modlím se za jeho zdraví, všichni ostatní šašci, co byli na tapetě, by byli zhoubou národa a státu! Chvála Bohu za Babiše, jen tě Bože prosím, aby nezměkl a nepodrobil se gaunerům serešům a spol. A i kdyby se měla vrátit vláda komunistů, bude vždy a vždy lepší, než vláda totalitního kapitalismu! Pane Bože, modlím se i za Okamuru, aby prosadil obecné referendum a aby lidé jeho využitím prokázali, že mají více rozumu, než všechny politické loutky a hochštapléři, sluhové kapitálu a militarismu od r. I989. Pane Bože, modlím se i za to, aby jsi zabránil kapitálu v rozpoutání 3. světové války a masovému vraždění lidí, po kterém kapitál tak nepokrytě prahne! Amen.

   Smazat
  2. ono je vlastně jedno, kdo nám vládne,
   stejně na "obyčejný" lidi politici kašlou,
   hrabou miliony a válí se v korytech a lid dře a má pořád prd......

   Smazat
  3. Kde na Slovensku prebehol protest, či ďalej od Bratislavy sa počet znižoval na nulu.
   Tu protestuje jedno Mestečko proti zvyšku Slovenska!!! Mesto ktoré ma do 500 000 obyvateľov, a v ktorom vyšlo podľa médii okolo 50 000 ľudí, chce zmenu.

   Minule už Sulík varoval voličov iných strán že ak budú voliť ĽS a SD tak ich odpíše!!
   Potom si už položiť otázku: načo isť voliť, keď môj hlas, a stranu už dopredu odpísal!!!
   Potom sa nečudovať BRATISLAVČANIA BOLI HLÚPY A AJ BUDÚ!!!
   Veď slovensko má 5300 000 občanov, a pár bláznov v Bratislave chce zmenu, spolu z PROTEKTOROM KISKOM, čo chcú Bruselsky protektorát na Slovensku??????????

   Potom si ostáva položiť otázku: Bratislavský blázni, majú rozhodovať o osude celého Slovenského národa, a osude smerovania Slovenska????

   Veď už manipulujú v TV že sa vnuci, a pravnuci majú osparavdlniť niekomu, Tak niekto má isť do Budapešti za Orbánom: A povedať mu Pán Premier Orbán, prepáčte že moji prarodičia boli pripojený k Maďarskému Kráľovstvu,v 1938 a je nám toho ľúto, že nám vládol regent Horthy??? Už také manipulácie prebiehajú v relácii Večer z Corvinom.
   Manipulujú mládež za niečo čo sa udialo niekde pred 80 rokmy za Slovenského štátu.
   Povinne naženú žiakov, do aul aby ich mohli obviňovať za skutky z pred 80 rokov.

   Smazat
 3. Vážení, víte co je to zabít jednou ranou dva? To když vezmeme migranty z Ukrajiny jako otroky do našich továren a Ukrajinu osadíme muslimskými migranty, ty vyzbrojíme, vycvičíme a pošleme dále na Východ. Populace v Evropě bude zachráněna, židobolševici budou poraženi a také islámský stát na Ukrajině bude na pár desetiletí zdecimován. To je nápad, co - tak tedy je to můj patent a prosím poplatky, přece také z té hromady lidské blbosti výkvětu nejcivilizovanější Evropy musím mít profit.

  OdpovědětSmazat
 4. Jasně a přesně, bez obalu odpověděl premiér Babiš. Použil jako vždy taktiku, ani ryba ani rak, hlavně si to u nikoho neposrat. Tomu člověku se nedá věřit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A vy byste si to rád s někým posral? S kým? A dá se vám věřit?

   Smazat
 5. Dovede si někdo představit to haló, kdyby se náš president angažoval tak jako slovenský?
  Doufám, že nebude naše společnost tak "naivní" jako na Slovensku. Mám takový dojem, že se to připravovalo delší dobu předem, pouze záminka nebyla dostatečně vhodná. Až smrt dvou lidí "akci" spustila. Poněkud morbidní důvod, ale byl použit.

  Kuciak byl novinář. Toto je pravda. Pravdou také je, že "vrchní policajt" prohlásil, že jeho smrt NEJPRAVDĚPODOBNĚJI SOUVISÍ S JEHO NOVINÁŘSKU ČINNOSTÍ!

  Od tohoto okamžiku se rodily spekulace, že jako investigativní novinář byl na "horké stopě" která spojovala Fica s italskou mafií.
  Tak to byly a jsou opravdu JEN spekulace!

  Nebudu nikomu podsouvat svůj názor,
  ALE: ten kdo sleduje od počátku tuto kauzu, tak MUSEL zaregistrovat, jakou měl Kuciak pracovní náplň!
  Pracoval S VEŘEJNĚ DOSTUPNÝMI ZDROJI a shromažďoval je. Jak se taková činnost nazývá, to vám nejlépe odpoví člověk, který má s novinařinou zkušenosti.

  Až si tuto mozaiku poskládáte, pak dostanete odpopvěď, jestli smrt dvou lidí je skutečným důvodem dnešní situace na Slovensku.

  Ještě dodám, že jsou lidé, kteří NECHGTĚJÍ PRAVDU ANI SLYŠET proto jsou hluší i na pravdivé argumenty.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. keby Fico predvidal mohol toho sorosa obvinit z prania spinavych penazi cez mimivladky z rozvracania republiky z ovlivnovania volieb atd.vydat na neho medzinarodny zatykač strcit do leopoldova.Tam by mu romovia spocitaly ako chce pomocou migrantov tunelovat ich rozpocet.

   Smazat
 6. Dnes jsem vyděl v Havířově v tesku pakistánce asi dvacet let , fousy jak santa . Byl hnusný jako noc .
  Makat nebude jen se přiživuje . Berte si je do Prahy výtači a smažky pirátské .

  OdpovědětSmazat
 7. Prevda, co je to a k čemu je to dobré kapitalismu. Br. vždyť pravda - právo - spravedlnost = záhuba kapitalismu. Nemusím přece dlouho meditovat nad tím, proč čété nemůže říkat pravdu, nemůže hájit právo, hledat spravedlnost. K čemu by ta služka kapitálu byla? A I DVOŘÁCI ČTVERÁCI MUSÍ Z NĚČEHO ŽÍT. A VÍTE, ŽE SE ZE LŽI A PODVODU DOCELA DOBŘE ŽIJE, JEN SE V ČÉTÉ OPTEJTE, KDO Z NICH ŽIJE NA ULICI?

  OdpovědětSmazat
 8. Všude jen Soroš Soroš, vždyť mu kouká parte z prdele, co by ten dědek chtěl ? Brzo půjde pod drn, chtělo by to urychlit.

  OdpovědětSmazat
 9. https://cz.sputniknews.com/slovensko/201803146954633-Schwarzenberg-komentar-Slovensko-deni/

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.