Reklama

.

.

úterý 6. března 2018

Máme to ale kliku, že „pražskou kavárnu“ ovládají „hysterky“!

Adam Mikulášek
6.3. 2018   Rukojmí
A chytří eurohujeři, uvědomující si, že pokrytectvím a „divadelními fraškami“ naše občany neoblbnou, třeba Drahošův sponzor, podnikatel Václav Dejčmar…, jsou drženi v pozadí.
Dejčmarové jsou si plně vědomi toho, co já už opakuji minimálně dva a půl roku – bez sebereflexe to, děvčata a chlapci z „kavárny“, nevyhrajete. Uvědomují si, že problém není v symbolech, jako je hysterčení kolem volby pana Ondráčka nebo kolem vyjadřování ohledně tábora v Letech u Písku. Dobře vědí, že skutečný problém je v prohnilosti upadajícího, tzv. „liberálně demokratického“, establishmentu.
Miliardář, který podpořil Drahoše, odsoudil včerejší demonstrace: Toto v kavárně způsobí rozkol

A já k tomu dodám toto:


Možná pan Ondráček těžce pochybil v roce 1989, když mu bylo 19 let. Ovšem pak to bohatě napravil svou prací v protikorupčním útvaru a jeho veřejným odhalením špinavých policejních praktik po jeho odchodu od policie v roce 2010.

Ale podstatné je něco jiného: „demokrati“ kritizují Ondráčka za jeho mladické pochybení, ale už nekritizují sami sebe za neschopnost zatočit se zlořády v policii a s justiční mafií, nemluvě o neschopnosti vypracovat a uvést do praxe justiční reformu, jež by urychlila naše soudnictví, jedno z nejpomalejších v Evropské unii, kterou se tak zaklínají! Hysterčí kvůli výrokům některých politiků ohledně romského tábora v Letech, ale nebyli schopni se až dosud plně vypořádat s exekuční mafií, jen přihlížejí, jak čím dál víc našich občanů upadá do chudoby a dluhové pasti, leč důležitější je pro ně utrpení těch, kteří již nežijí, a nelze jim tudíž pomoci ani shromážděním všeho bohatství této planety, než utrpení živých, jimž by skutečně mohli účinně pomoci, kdyby jim opravdu šlo o lidi, nikoli o koryta, politikaření a intriky!

Vyčítají Ondráčkovi a mnoha Komunistům, že se dostatečně neomluvili za zločiny minulého režimu (1948-1989), ale copak se někdo z politiků polistopadových dokázal omluvit za zlořády režimu současného??? Omluvil se snad někdo za „divokou“ privatizaci? Za „zhasnutí světel“? Za neschopnost vyjednat pro nás důstojné podmínky ohledně členství v Evropské unii, aby nemuselo být zničeno naše cukrovarnictví či většina chovů prasat? Abychom si udrželi potravinovou soběstačnost? Omluvil se snad někdo za politiku naší konkurenceschopnosti, založené jen a pouze na levné, až otrocky levné pracovní síle, přičemž investice do vědy a výzkumu či podpora rozvoje možností práce s tzv. vyšší přidanou hodnotou Byly zanedbány ve prospěch montoven???

Omluvil se snad někdo za tunely všeho druhu, od Blanky přes OKD až po předražené dálnice či různá ta letadýlka či transportéry??? Omluvil se snad někdo za zaplevelování naší legislativy spoustou výjimek, buzerací, zákazů a dalších nesmyslů, jež činí naše zákony pro mnoho lidí nepřehlednými? Jež nahrávají těm velkým, majícím peníze na zaplacení různých poradců na všechno možné, od daňové po dotační džungli…, na úkor malých živnostníků, kteří tolika financemi nedisponují?

Ani omylem, nikdo z tzv. „tradičních“ politiků se lidu této země neomluvil! Tito lidé umějí jen házet vinu na druhé, za vše můžou Putin, Babiš, Okamura, Ondráček…, už jen čekám, kdy přijdou s tím, že za všechny ty zlořády současnosti může třeba létající špagetové monstrum nebo mimozemšťani…, ale oni sami nikdy nemohou za nic, vždy všechno mysleli dobře, jen holt měli smůlu…, zkrátka… oni nic, oni muzikanti!

Ale, když se to vezme kolem a kolem, je to paradoxně jen dobře. Protože právě jejich uražená ješitnost, pýcha, povýšenost, nabubřelost, komediantská teatrálnost a neschopnost se občanům této země za cokoli omluvit, tak právě tyto negativa zajistí, že tihle lidé jsou již pro většinu našeho národa definitivně odepsaní a že nebudou moci již dlouho ve svých podrazech, lžích a zlodějnách pokračovat.

Kdyby se eurohujerské agendy naopak ujali lidé inteligentní jako pan Dejčmar, tedy nikoli moudří, ale mnohem chytřejší…, kteří by pochopili, že divadelními fraškami typu antibabiš nebo Týden neklidu lidi neoblbnou, že by se napřed museli omluvit, značnou část „profláklých“ politiků obětovat, a pak teprve by se jim snad mohlo podařit někoho přesvědčit, že právě oni jsou „lepší“ než ti „totalitáři“ a „Putinovi agenti“, kteří mají v současné sněmovně většinu…, tedy kdyby se těmto inteligentnějším manipulátorům povedlo ovládnout „pražskou kavárnu“, mohl by se jim ten návrat Česka do „bruselskoněmecké náruče“ skutečně podařit.

Takže…, jen více Kalousků, Štěpánových, Vášáryových a spol., a naopak méně Václavů Dejčmarů a dalších, kteří jsou schopni nás do toho „tvrdého jádra“ přivést na základě skutečně inteligentní a profesionální demagogie, jež by mohla značnou část lidí opravdu zmást a třeba i přesvědčit, že právě ono přimknutí se k „tvrdému jádru EU“ je pro naši zemi onou jedinou a nejlepší cestou, jež „nemá alternativu“.Též doporučuji něco pro odlehčení…


Slabikář do postmoderní doby – určeno jen pro silné nátury!A teď něco skutečně vážného!!!

Eurokomise žádá do hodiny mazat nepohodlné příspěvky z Facebooku a dalších sociálních sítí, píší na Idnesu!

22 komentářů :

 1. Inu, ani ti chytřejší ten svůj "starý dobrý svět" bezuzdného elitářství a parazitnictví neudrží, budou-li pokračovat ve stereotypech systému, který je jim kolébkou i rakví.

  OdpovědětVymazat
 2. No ozvali se ti největší idioti:Bělobrádek, Sanjura,Fiala (ODS), Kalousek.
  Pan Ondráček docela správně označil část parlametu za žumpu. Naprostý souhlas.
  Václav

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Víte, co mě na těchto výše jmenovaných idiotech nejvíc baví? Všichni jsou více méně zapřisáhlými nepřáteli referend o důležitých věcech, ale svolávat a podporovat kravály na náměstí na podporu svých úchylných představ o demokracii, to jim nevadí.

   Vymazat
  2. 23:21

   Ale to je přece správné - mají rozhodovat aktivní občané a ne peciválové.

   Vymazat
 3. Velmi trefné, jen dodávám, že "de blok", který spoluorganizoval, spolu s některými prudce inteligentními komediaty, protivládní demonstrace svých několika příznivců, nejvíce jich mají samozřejmě v Praze, zřejmě evidentně vůbec neuznává demokracii a chce se asi přejmenovat na Totalitní blok. V čele tedy jejich totalitního bloku budou stát pidistrany, které volili lidé snad jen v Praze, ato jen proto, že si to přejí hlavně svolávači demonstrací s P.kavárnou a B.Štěpánovou v čele. Běda, když někdo bude v nějakém větším periodiku proti tomu. Bude jeho příspěvek ihned smazán, kdežto jejich příspěvky, kde případně přímo "hovoří" o lynči některých poslanců( viz na seznamu cz. novinky), tam budou viset (příspěvky) i nadále. Doufám jen, že podobné chování Novinek aj., probere alespoň prezident ve své čtvrteční debatě na jedné televizi a seznamu "poděkuje". Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
 4. Je prima, když se scházejí ve svých tlupách v době chřipkové epidemie. Alespoň něco si předají, když jsou rozumu a myšlení prosti.

  OdpovědětVymazat
 5. Drahoš se ztratil v propadlišti dějin. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Drahoš chce kandidovat do Senátu ČR. Snad někde v Praze, tam je hlupáků koncentrace. Ale na venkově? Ani omylem.

   Vymazat
 6. To jsou body pro komunisty. A já jim je přeju.
  Ondráček je hrdina.

  OdpovědětVymazat
 7. No dívám se na TV Barandov musím uznat, že Soukup udělal z Babiše naprostého idiota. Jenom Babiš si to asi neuvědomil.

  OdpovědětVymazat
 8. Je legrační číst si zdejší příspěvky rudých gerojů a i toho autora Adama, který pro zrakový kolaps ani neviděl nynější demonstrace občanů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 22:49
   Nejsem zaručeně rudý geroj, ale to jak Babiš kličkuje při otázkách Soukupa je podobné jako útěk zajíce při honu. Ale Vás bych si při přímém přenosu TV také rád poslechl. Určitě by jste byl naprostý modrý pták.
   A ti už dávno nejsou hájení

   Vymazat
  2. 23:05
   Pardon i Fialový ptáci

   Vymazat
  3. Hloupý člověče. Copak jsme měli vidět? Pár tisíc vřeštících poblouzněných fanatiků, kteří si myslí, že to, co je demokracie, určují jen a pouze oni?
   Že neuznávají výsledky demokratických voleb jenom proto, že nedopadly podle jejich přání?
   Až těch pomatenců budou stovky tisíc, pak se ozvi, ty jeden kontrarevolucionáři, či spíše kolaborante?

   Vymazat
  4. Kolik že to obyvatel má naše republika? A jaký že to byl počet komparsu tak vehementně propagovaného sorošovskou "veřejnoprávní" ČT?

   Vymazat
  5. 22:49 Pár uřvanců a fanatiků nemůže orat s celým národem souhlas netřeba.

   Vymazat
 9. Pražská kavárna se ráda představuje jako zástupce té inteligentnější části národa. Opak je pravdou, jen ti nejblbější honí své pozice ve vědě a školství přes politiku. Normálně na to nemají. A to samé platí o studentech!!! Blbí kantoři a blbí studenti jsou poměrně konzistentní spolek debilů!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejtrefnější název pro toto seskupení asi bude BLB BLOK Sorošova komparzu!

   Vymazat
 10. Parlament neřeší 65000 bezdomovců,exekuce důchodců, nesmyslné nájmy,neřeší montovny a sklady,dovoz odpadu z EU ( i potravin za vyšší ceny než v EU).Parlament kuje pikle, pletichaří a pak se diví výsledkům voleb. Nihil noví sub sole - i ten Vasil sklidil to co zasil.

  OdpovědětVymazat
 11. priemerný vek vrieskajúcich - 20 rokov - no... vytriezvejú po čase pri páse

  OdpovědětVymazat
 12. Je třeba se na vše dívat z nadhledu. Procesy probíhají paralelně. To, co se odehraje v naší zemi je vždy výsledkem vnějších sil, které působí mimo ČR.
  V únoru jsme byli zásobováni archivními záběry z 25.2.1948/ty měly jediné vypovídací hodnotu/ ne ty plky komentátorů kolem. Nikdo z komentátorů nevysvětlil, kde se bralo to nadšení ve tvářích tisíců lidí, ta touha po změně./srovnejte se záběry z nynějších kavárenských demonstrací/
  Domnívám se, že vše, co se nyní děje jen vytváří opět ohromnou masu nespokojených lidí, které na dnešních demonstracích neuvidíte, ale jejich čas přijde. A to, že ty tektonické změny jsou již v chodu je zcela jasné/nyní Itálie/ a pokud by je chtěl někdo zastavit, tak jedině silou, ale to jen dočasně.
  Ti "chytřejší" univerzálové, kterým je dobrý každý režim a dovedou jej využít, aby jim sypal už budou pomalu zas převlékat kabáty. Takže stejně jak se mění geopolitické síly, mění se i klima u nás. tato doba bude neklidná, ale ve vzduchu je opět změna.
  Je to podobné jako v minulosti. Roste skupina lidí, kterým už nelze brát, nelze je více vysávat. To budou ti s radostným očekáváním v obličeji, které uvidíme na budoucích demonstracích, které mnohé změní. Platí to stejně jako fyzikální zákony.
  Žít a nechat žít.

  OdpovědětVymazat
 13. Celé to "dívadlo", které předvádí "systémové"partaje a jejich Fýreři má za účel zablokovat všechny potřebné zákony s pozitivním sociálním dopadem. To dívalo je zaměřeno proti občanům a funkčnímu státu. To dívalo je prezentováno proto, aby se lépe notorickým rozkrádačům národního majetku kradlo, defraudovalo a podle potřeb i vraždilo nepohodlné a svéhlavé! Toto dívadlo pravice a ultrapravice, jako TROP 09, Starostliví či ódées, je zde proto, aby se mohl utáhnout šroub policejního státu v lupičské škrabošce! Systémové partaje se přeměnily v exekutory českého národa, role popravčích jim prý sluší.

  OdpovědětVymazat