Reklama

úterý 20. března 2018

Matrix: Vrtění veřejným míněním

Béda
20. 3. 2018 Outsidermedia
Co mají společné pád WTC s údajnou chemickou hrozbou Saddáma Husajna, použitím chemických zbraní Asadovou armádou, střelbou na Majdanu, dvěmi vražednými kauzami ruských exagentů, sestřelením malajského dopravního letadla a vraždou novináře a jeho přítelkyně na Slovensku?


I když to tak na první pohled vůbec nevypadá, mají toho společného hodně:
 1. 0000Všechny tyto excesy jsou spouštěče procesů postupného přeformátování světa. Všechny tyto spouštěče pomáhají spustit určité, někým žádané a plánované politické procesy, které by za normálních okolností bez spouštěčů ovlivňujících masově veřejné mínění šlo těžko spustit. Narazily by na omezení dané ústavou státu, zákony, mezinárodním právem apod.
 2. Všechny slouží k vytvoření obrazu nepřítele, se kterým je potřebné jakýmikoliv prostředky svést rozhodný boj. Tento nepřítel prý stojí v cestě demokracii, pokroku a lidským právům.
 3. Viník masového vraždění anebo masový vrah připravující se k vraždě je odhalen okamžitě, téměř souběžně s probíhajícím kriminálním činem a vůči domnělému mediálně předhozenému viníkovi jsou okamžitě podniknuty nevratné kroky – mobilizováno veřejné mínění – je veřejně lynčován, je proti němu zahájena válka, spuštěn nevolební politický převrat, přijaty anebo posíleny sankce, a to bez toho že by proběhl transparentní soud s dokazováním a s možností hájení mediálně lynčovaného domnělého viníka.
 4. Základní kriminalistické pravidlo – Cui bono – tedy vyšetřování všech, kteří mají motiv, kteří mají důvod, kterým daný kriminální čin prospěje, je od samého začátku přehlíženo. Nezřídka bývá ten, co má nejsilnější motiv, ten komu daný zločin nejvíc prospěje, ustaven do role hlavního vyšetřovatele a obviněným se stane ten, který by realizací zločinu mohl nejvíc tratit. Kuriózní jsou situace, kdy mediálně obviněný provede jemu připisovaný zločin zrovna v době, kdy má na své straně všechny trumfy a vítězství na dosah. Najednou bác! Rupne mu v kouli – provede prý něco – nějakou naprostou šílenost, která nedává absolutně žádný smysl. Něco co jej srazí hluboko zpátky a vítězství mu vzdálí. Jako v případě údajného použití chemických zbraní syrským režimem prezidenta Asada. Anebo v případě elitních agentů zpravodajské služby. Ti si prý z celé široké škály vraždících technik před volbami v jejich zemi vždycky vybírají právě ty techniky, které neomylně ukáží právě na jejich zemi jako na původce zločinu, poškodí jejich vládu v očích veřejnosti celého světa a nahrají argumenty opozici, která je v těžké defenzivě. Navíc použití těchto vraždících technik bývá složité a životu nebezpečné i pro samotné agenty a pro širší veřejnost.
 5. Při výkladu a určování viníka bývá zcela pošlapávána důkazní logika a presumpce neviny. Označený viník je určen bez předložení důkazů, naopak sám se musí vyviňovat předkládáním důkazů o své nevině. Žalobci žádné důkazy předkládat nemusí (ani když je označený pachatel po nich přímo vyžaduje) stačí nepodložená tvrzení žalobců. Každý případný oponent a obhájce označeného viníka je automaticky označen jako agent nepřítele a nepřítel svobody a demokracie, kterému by bylo nejlépe nasadit mu náhubek. Důkazy obžalovaného předem určeného viníka nejsou připouštěny do důkazního řízení, obhajoba nemá možnost v transparentním řízení vyvrátit předkládaná obvinění.
 6. Časem kauza – spouštěč – vždycky vyšumí do ztracena (média se jí přestávají zabývat) ale spuštěné politické procesy, války, sankce, tedy jejich důsledky zůstávají dál v běhu. I kdyby se ukázalo, že všechno bylo úplně jinak než byl oficiální výklad „mienkotvorných“ médií a sborů nájemných politologů a politiků – soudců Urválků. Na výsledku se tím nic nezmění, viníky a zločince nikdo veřejně neobviní a nepotrestá.
Takto se v průběhu času vrství v soudobém kapitalismu na sebe další a další konflikty, mezinárodní zločiny a teror vůči civilnímu obyvatelstvu. Všechno směřuje k velkému třesku – k velké válce supervelmocí. Šílenci, kteří ovládají média, manipulují veřejné mínění a jejich nájemné prostitutky připravují podmínky pro zahájení největšího zločinu v dějinách lidstva. Zřejmě si myslí, že napadená velmoc nesáhne v obraně ke zbraním soudného dne. Ale co když se mýlí?
 
 - - -
 

45 komentářů :

 1. Tam, kde je kapitalismus nemůže být demokracie. Až to pochopíme, může být lépe.
  Štefan

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. USA stále hledají své dno. Trump odmítl pogratulovat Putinovi ke zvolení. Tak to je úplná zoufalost!

   Smazat
  2. Ad 10:57 - pak už se Trump definitivně zbláznil, nejdřív nepodá ruku Angele a teď negratuluje Putinovi , místo toho , aby se s ním sešel a začal jednat. Jak se v jiné souvislosti praví ve Švejkovi : "...to může udělat jen blbec."

   Smazat
  3. Hop a je tu lidoop!20. března 2018 11:55

   Ta hadrová loutka Trumpovič je samozvaná nabubřelá slibotechna, zvaná bublifuk s če-če zrzavou prohazovačkou! V ve volebním klání slíbil, že uklidí ten sajrajt na „emerickém“ dvorku! V prezidentských volbách nasliboval „emerickým“ voličským blbečkům všelico+něco navíc, protože věděl, že slibem nezarmoutí, jen oblbne podvyživené „emerické“ IQ! Ale po volbách se srazu odkopal a zradil důvěrčivý „emerický“ lid. Přijal agresivní militaristickou neokonzervativní linii vojensko-bezpečnostního komplexu. A teď se Trumpovič odkopává, jako arcilhář! Fuj, že se nestydí! To je ta "emerická" demokratúra v jeho přímém podaní! A proto: 3x fuj!-fuj!-fuj!
   Lze očekávat, že Velikému náčelníku z Bílé chatrče začnou z ciziny expedovat v pytlích chcíplé okupantské zrůdy a zombie ze zločinecké a teroristické bandy jménem US Army!
   • www.seznamzpravy.cz/clanek/trumpovi-zamestnanci-popsali-v-nove-knize-prezidenta-je-pologramotny-a-detinsky-41406?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
   • www.reflex.cz/clanek/komentare/84073/nejvetsim-silencem-i-geniem-letosniho-roku-je-americky-prezident-donald-trump.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
   • www.novarepublika.cz/2018/01/pokryteckemu-trumpovi-vadi-udajna.html#more

   Smazat
  4. Pšonek je další idiot, který gratulovat nebude:

   https://cz.sputniknews.com/svet/201803206991314-Polsko-prezident-Putin-vitezstvi-volby/

   Smazat
  5. Lupiči a vrazi, kteří vyvraždili původní obyvatelstvo a ukradli si celý kontinent, založili kapitalistické USA pro sebe. Tento systém nazvat demokracií a ty vrahy demokraty byla největší drzost v dějinách.Kdo tomu věří dopadne stejně jako indiáni a nemusí to zase až tak dlouho trvat.

   Smazat
 2. A vražda novináře a jeho přítelkyně na Slovensku, je vyšetřována, nebo ne? Protože hesla demonstrace jsou do vyšetření jaksi, účelová, a mimo mísu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. cíle bylo dosaženo .Ti , kteří měli největší zájem na vyšetření té vraždy Kaliňák i Fico jsou pryč. Nechápu tu mamu té holčiny , jak pořád ječí na demonstracích , místo toho, aby držela smutek. Doufám, že to v září Slováci Olano, Sme rodina a SAS spočítají. Mohou to spočítat i Most-Híd.

   Smazat
  2. soc. vekslák, kap. sadzkár, lichvár a havloid Kiska20. března 2018 12:02

   Jeden z najhorších výrokov Kisky: Aj keby sa zistilo, že vražda (Jána Kuciaka) nemá nič spoločné s touto vládou (Ficovou), táto vláda musí padnut“!
   PS: Tento výrok a spájanie nesúvisiacich vecí je v právnom štáte absolútne neprijateľné!
   • www.youtube.com/watch?v=1paTIKJ2mxU
   • www.youtube.com/watch?v=whPDbNyuF_U
   • www.youtube.com/watch?v=nM197xTPEEM
   • http://edochmelar.sk/nedajte-sa-zmanipulovat-oligarchia-sa-neda-porazit-volbami
   • www.novarepublika.cz/2018/03/nejvetsi-slovensky-denik-je-napojen-na.html#more
   • www.vlasteneckenoviny.cz/?p=197196 (video)
   • www.noveslovo.sk/c/Vrazda_novinara_a_rekonstrukcia_statu

   Smazat
  3. 12:02
   To je přesně podle bodu č.6 diskutovaného článku.

   Smazat
 3. Vše je ve službách diktatury kapitálu, a kdo nechce posluhovat, je zločinec. Samozřejmě i za posluhu máme odměny, ne, že by vše chtěl kapitál zadarmo - proto nemáme lidovou armádu či polici, ale žoldnéřskou, proto nemáme milice, ale žoldnéřské bezpečnostní agentury, proto nemáme lidovou správu věci veřejných, ale byrokratickou..... Všechny "sloupy" státu jsou majetkem kapitálu, dokonce i ta slepá spravedlnost!- To vše muselo být odebráno z myslí i rukou občanům, neb ti jsou kapitálu nebezpeční - a jsou určeni jen pro otroctví. Kapitalisté nejsou šílenci, naopak, oni kalkulují docela dobře, za šílence se musí někdy ale vydávat jimi zkorumpovaní politici! A ono to není tak nesnadné, když také vlastníte všechny hlásné trouby i Trouby a své lži melete na mlýnku, spousta lidí, zejména co nemají jiné životní zkušenosti, uvěří a spousta se jich nechá i koupit, dokonce i někteří za babku - viz třeba ti dnes na náměstích. A bude válka, bude mazec a i ti, co dnes volají sláva kapitálu, sláva Majdanům a válkám, zmoudří. Už dlouho nebyla Světová a lidé nechtějí znát svou historií, raději žijí zítřkem, ale že už třeba zítra nebude? VADÍ - NEVADÍ?!

  OdpovědětSmazat
 4. Vidím to podobně, ta mediální masáž je úplně hysterická. Neustálé obviňování legitimní vlády z chemických útoků v Sýrii a spojování je nepřímo s Ruskem. Denně je nám předhazované, jak jsou špatní v médiích není jediná pozitivní událost směrem k RF. Ani zmínka o Ruské humanitární pomoci na východě Ukrajiny, pomoc uprchlíkům z Ukrajiny, pomoc při hledání práce (jestli se nemýlím tak jich je 1. mil na území RF z východní Ukr.), potravinová a lékařská pomoc v Sýrii. Neustále, zbraně, hrozba, chemický útok, rozpínavost, autokracie, cinknuté volby, ovlivňování voleb, hackerské útoky atd., atd. . Já bych se rád dočkal, abych viděl v televizi reportáže o mučení CIA, o obchodě s lidskými orgány, o obchodě s lidmi v Kosovu, o nynější „demokracii“ v Libyi, o dodávkách zbraní na Ukrajinu, o dodávkách zbraní do Sýrie, o potlačení sebeurčení Katalánců, o demonstracích, které byly na Islandu, o válečných zvěrstvech ve Vietnamu, o nenajitých chemických zbraní v Iráku, o hladomoru dětí v Iráku, o genocidě a zvěrstev na Volyňské Ukrajině (a tady je i odpověď proč ruská populace nechce zažít čistky, které prožili Poláci, Češi a pamatují si řádění Banderovců), o no go zónách na západě (pedofilie, polygamie, mrzačení dívek, nucené sňatky)….. . Mohl bych dlouho pokračovat o tom co bych chtěl vidět a asi neuvidím, protože se to nehodí. Zato budu pořád dokola hledět co Rusko dělá špatně. Jsem rád, že mnoho lidí se probudilo a konečně lidé začínají hledat jinde než v masmédiích a utvářejí si vlastní nezávislý názor. Jinak Češi mají ve vínku být papežštější než papež, dlouho nám trvá než si zformujeme svůj názor. Po druhé světové jsme všichni byli v rudých gardách a partyzáni a po sametové jsme všichni byli v disentu, tímto se nechci dotknou těch skutečných hrdinů, ale jsme tací.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mám obavu, že většina lidí se neprobudila a současně k nim přibyla většina mládeže díky masírování ve školách naší pedagogickou inteligencí. T

   Smazat
  2. Ja nevim, ale stale se vam nelibi to masirovani medii a pritom drtiva vetsina naroda je presvedcena a jeste jsem nevidel nekoho, ze by se proti tomu postavil, ze tohle delali i v Rudem pravu. Ze nam jen lhali. Ja si to take myslel, ale ucitel HISTORY classes na college v USA, ktery i publikoval, mi potvrdil,ze ty me nejhorsi priklady z RP byly vsechny pravdive. Ale pokud lidi budou verit, ze RP jen lhalo a na celou socialistickou minulost se bude tahle tak zvracene, pak si tahle spolecnost zasluhuje jen kapitalismus a tyhle lzi. Protoze kdyby pravda mela zvitezit, tak pak tohle vse, vcetne lhani o socialismu, musi padnout. A padl by i kapitalismus. A to vypada jak ta nejlepsi pohadka Bozeny Nemcove, ci K.J. Erbena.

   Smazat
  3. Ne že bychom skákali v socíku blahem a věřili v neomylnost a čistou pravdu Rudého práva. Právě proto, že tomu tak nebylo, tak jsme naletěli propagandě, že diktatura kapitálu je lepší než diktatura proletariátu. A teprve, když jsme si pak po r. 1989 odzkoušeli, co je to kapitalismus a Černé právo, zjistili jsme, že jsme spadli z deště do žumpy. A to je náš dnešní problém: kde bylo hůř, zda na dešti, či v žumpě. Jak pro koho!

   Smazat
 5. ČT..kdo lže,ten i krade......teď toho nalhali víc a neví si rady..i Stropnický toho nakecal přespříliž,už začíná točit,....takže máme Nového Čuka a Geka.....

  OdpovědětSmazat
 6. Stale jeste podlehame iluzi ze nejmohutnejsi ekonomicka a vojenska velmoc je rizena racionalne. Bohuzel tomu tak zrejme neni. Boj o moc v jejich nejvyssich strukturach a primo pred ocima sveta pusobi dost hrozive. Dosazovani "klientu" na ruzna mista v politicke a vojenske strukture, pripomina posledni dny Rimske rise i svymi viditelnymi dusledky. Kdyz se napriklad srazeji americke supermoderni valecne lodi s mamutimi nakladnimi lodemi na sirem mori. Coz je zjevne dusledek dosazovani neschopnych velitelu na zaklade rodinnych a majetkovych pomeru. Pokud veli Americkym raketovym vojskum nejaky neschopny, ale treti synovec McCaina, pak nas opravdu ochranuj Panbuh.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ...řekl bych spíš, ochraňuj nás Putin!

   Smazat
 7. Západní primitivismus je flagrantní. K západu vzhlíží opět jenom místní primitivové, havloidi, odéesáci a podobná verbež.

  OdpovědětSmazat
 8. 10:33
  A banderovskej ksindl bez mozku!!!!

  OdpovědětSmazat
 9. Tak tohle bych podepsal.

  OdpovědětSmazat
 10. USA - impérium s politikou grázlů.

  Je zřejmé, že otrava Skripala byla naplánována na prezidentské volby v Rusku. Tu souvislost tam nevidí jenom blbec. Že by Putin nechal otrávit Skripala týden před volbama, to by musel být padlý na hlavu. To si ale evidentně myslí o svých občanech západní elity. Možná, že ale padlí na hlavu jsou, co my víme?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mayová zrovna dočetla starou detektivku a dostala spásný nápad,ale nepočítala se slečnou Márflovou....

   Smazat
 11. Autor článku se mýlí, když píše že : "Označený viník je určen bez předložení důkazů". Všichni přece dobře víme, že ve změti několika tisíc tun stavebního rumu, který zbyl po řízené demolici dvojčat v New Yorku se našel "nezvratný důkaz" o pachateli tohoto teroristického činu. Nepamatujete si, že zde byl nalezen celkem nepoškozený osobní doklad, tedy cestovní pas Muhamada Atty? Chtělo by se říci zázrak, ale šlo jen o perfektní práci amerických vyšetřovatelů. P.S. Doufám, že jste pochopili, že se jedná o hodně velkou ironii a nadsázku. František

  OdpovědětSmazat
 12. No jo fuhrer ukázal usa jak se to má dělat a oni to neustále praktikují.

  OdpovědětSmazat
 13. Jan Werich: „Mně se na tom nejvíc líbí ten optimismus, že co čtenář (posluchač, divák), to blbec.“

  OdpovědětSmazat
 14. Mám velmi nepříjemný dojem, že se vše chýlí raketovou rychlostí k závěru. Když se navzájem vypovídají vyslanci, bývá to předzvěstí války. Myslím, že letošního Silvestra budu slavit nejvíc, jak je vůbec možné. (Bude-li ještě jaký.)

  OdpovědětSmazat
 15. Právě slyším ze zpráv britské vyjádření, že "naši spojenci nás musí vší silou podpořit" ... Myslím, že bychom je opravdu měli vší silou podpořit, až svá tvrzení dokážou. (Míním skutečné důkazy, ne typu jedna paní povídala, že její prasynovec s praprastrýcovy strany možná pracoval někde v nějaké ruské chemičce a tam se vyráběly nějaké chemikálie a proto každá chemikálie by mohla pocházet z Ruska)

  OdpovědětSmazat
 16. Přečtěte si na Novinkách vyjádření Ukrajinského novináře k tamní válce....nebude věřit vlastním očím!!!!☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:58 - Hele mameluku, nejdřív se vyškol a pak lez na tuto veřejní stránku, protože:
   - Ukrajinský novinář se píše s malý "u" - ukrajinský,
   - patří se a je slušné také uvést čtenářům link (odkaz) na doporučovaný článek.
   PS: Nemysli si, že diváci jsou takoví blbci, že na Tvé doporučení budou na netu pátrat na link jakéhosi vágního článku o vyjádření k tamní válce! To už jsi tak blbej, vašnosto?!

   Smazat
  2. 12:11
   Když neumiš hledat a rozumět psanému tak jdi na Blicí listy ty vemeno tupý!!!!!
   P.S. A tady jsou povětšinou čtenáři a ne diváci,volotrku!!!!

   Smazat
 17. Včera a dnes.
  Včera - komanči nás dusili, liali nám nasilu svoje demagógie cez TV, rozhlas, tisk a všetci sme ich mali plné zuby. Nik im už neveril ani koľko je hodín, ale tvárili sme sa, že je to všetko OK. Komanči postrkovali spoločnosť do stavu, kde sme ako jednotlivci byť nechceli. Keď prišiel r. 89, netušili sme, do čoho ideme, ale menil sa system, nie len jedna tvár za nejakú inú, tak sme na námestiach s kľúčami zápalisto demonštrovali. No, ako idioti. Pripadali sme si dôležití, pretože účasťou podporujeme budúce dobro, lásku a všeobjímajúcu spravodlivosť pre každého. Ten povznesený pocit, že síce stratenú v dave, ale svoju osobnosť a ego mám posilené, veď som tam bol - dmeonštroval so - predsa!
  Dnes - tá istá masa ľudí. Sú nas-štvaní, že nás niekto svojími zvrátenosťami (korektnosť, inklúzia, LGBTI, gender, multikulti, žiarovky, krivé uhorky, mimovládky, ...) opäť všetkých tlačí do niečoho, v čom opäť ako jedinci nechceme byť. A zasa z nasštvanosti ideme demonštrovať, vyjadriť svoju nespokojnosť a ani si neuvedomujeme, že do čela protestu sa votrel politik, s ktorým síce nesúhlasíme, ale keď už sme tu, tak tu aj zostaneme - veď sa v dave tak dobre cítime, všetci sme predsa proti tomu zlu, sme spolu a spolu to dokážeme zmeniť k lepšiemu. No, ako idioti. Nevidíme, že to je tento raz a pre zmenu pokus o štátny prevrat, lebo to nechceme vidieť. Niečoho takého by sme sa predsa nezúčastnili, nie? Chceme len vyjadriť svoju nespokojnosť ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Aspoň vidíš, jací jste hlupáci neschopní vlastního kritického přemýšlení. Nejste "jako" idioti, jste idioti.

   Smazat
  2. Dôležité je, že ty si so sebou spokojný. Si najmúdrejší a vysoko nad vecou. Keď sa zmanipulovaní hemžia pod tribúnou, ty isto stojíš na nej a rečníš.

   Smazat
  3. V té první půlce svého vyznání mluvíš doufám za sebe, byť v množném čísle.
   Ale chápu. Nebýt toho, že jsem předválečný ročník, něco jsem zažil a viděl, tak bych možná také zblbnul.

   Smazat
 18. 13:53
  Za to voni budou genitálně geniální!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:02 Na to není třeba být geniální, stačí používat kritické myšlení, k tomu je ale třeba MOZEK a ne genitálie!

   Smazat
  2. 17:28
   Jenže jim zbyl mozek zrovna tam,jako některejm dinosaurům...a těm rozhodně nezůstal v hlavě,ale v ocasu☺

   Smazat
 19. https://www.hlavnespravy.sk/andrej-kiska-odmietol-vymenovat-navrhovane-osoby-na-cele-novej-vlady/1346562

  OdpovědětSmazat
 20. Takhle se to dělá: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/Profesor-Krejci-Rusove-by-byli-blazni-kdyby-zabili-Skripala-A-my-proste-verime-spojencum-jako-pri-bombardovani-Jugoslavie-Jsou-zde-veci-o-Putinovych-volbach-ktere-se-u-nas-nevi-528739

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No my jim samozřejmě nevěříme, ale jsou to spojenci až za hrob (bohužel náš). Oni nám tu naši důvěru zase jednou oplatí, až bude příležitost jako byl např. Mnichov apod.

   Smazat
  2. Asi jte nepochopil/a , Mnicov 2 už dávno probíhá. No někomu to trvá delší dobu. A co bylo pokračování Mnichova?

   Smazat
 21. Kdo sleduje celkové dění kolem roztržky vyvolané západem proti Rusku, tak to začíná, pomalu a jistě, připomínat začátek první světové války. Po atentátu na arcivévodu a jeho ženu v Sarajevu, Rakousko bez jakýchkoliv důkazů, obvinilo Srbsko z organizace atentátu a nastolilo, tak ponižující podmínky Srbsku, že dopředu bylo dopředu jasné, že to nepovede k ničemu jinému, než k válce. Hodně k tomu přispěli rakouští generálové, kterým se dařilo, před první světovou válkou, abnormálně zbrojit a sami sebe ujišťovali, že porazit Srbsko, bude otázka několika dní. Jak to celé dopadlo s výsledkem 30 milionů mrtvých nevinných lidí, to už víme. V dnešní době se v Evropě připravuje úplně stejná výbušná směs a to tím, že se abnormálně zbrojí, generálové z NATA štvou politiky do války proti Rusku a zatím bez důkazů je Rusko obviňováno z útoku chemickými látkami. Západní Evropa se semkla proti Rusku a nastolila podmínky, které samozřejmě Rusko musí odmítnout. Stačí už jenom zmačknout knoflíky od jaderných raket a válka může začít.

  OdpovědětSmazat
 22. Společný znak všeho svinstva na tomto světě = CIA

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.