Reklama

pátek 23. března 2018

Jaderné hlavice proti Rusku, Mayová jako Porošeno: Toto podpořila EU i Babiš? Hajlující angličtí fotbalisté

Radim Valenčík
23. 3. 2018 blog autora
Theresa May prepared to use nuclear weapons against Russia - (Theresa May připravila k odpálení jaderné zbraně proti Rusku).
Pozor! Toto není z nějakého proruského webu.
Toto je z Daily Star, (viz zde)**) A autorem výroku není zprofanovaný Porošenko, který pokazil vše, co se dalo, ale na jeho úroveň klesla "pokračovatelka" Thatcherové! Dostatečně šílené, ne?


Tak jsem hledal, čemu z jejího šílenství dali za účasti Babiše podporu europapaláši. Nenašel jsem to. Nejpodrobnější informace jsem našel ZDE.

Toto jsem z celé zprávy vypreparoval:
"Prezidenti a premiéři ostatních zemí Evropské unie souhlasí s názorem britské vlády, že za útok nervovou látkou v jihobritském Salisbury je velmi pravděpodobně odpovědné Rusko. Uvedl to na twitteru předseda unijních schůzek Donald Tusk s tím, že podle summitu EU není jiné věrohodné vysvětlení. Šéfové států a vlád evropského bloku už při příchodu na dnešní bruselské jednání v mnoha případech zdůrazňovali jednotu evropského postoje ke kauze... Summit tedy večer zřejmě poněkud posílil vyznění diplomaty předem připravených závěrů schůzky, které uváděly, že lídři berou britská obvinění "mimořádně vážně". Před půlnocí byly publikovány závěry, které summit k útoku v Salisbury přijal. Šéfové států a vlád bloku v nich zdůraznili svou solidaritu se Spojeným královstvím tváří v tvář závažné výzvě evropské společné bezpečnosti. Zdůraznili, že použití jedovatých chemikálií jako zbraně je za jakýchkoli okolností zcela nepřijatelné a musí být trvale a jednoznačně odmítáno, neboť představuje 'bezpečnostní hrozbu pro všechny'."

Toť vše. Trochu divné. Taková kombinace toho, co říká Tusk, toho, co se událo, ale nikde, co se vlastně přijalo. Přitom všude zdůrazňovaná a mediálně nafouknutá "jednota před půlnocí".

Tak jsem se nejdříve přes FB obrátil s dotazem na přátele:

Tady je poměrně podrobná zpráva, ale přesné znění toho, na čem se dohodli, jsem nenašel. Neporadíte někdo?

Nic. Žádná odpověď. Po několik hodin.

Tak jsem šel konkrétně s dotazem na Terezu Spencrovou, která vždy ví všechno. Odpověděla: "zatím to vypadá na "velký tajemství"... neumím to najít...".

Vypadá to spíš na mediální bublinu těžkého kalibru. Tak aspoň toto, Angličtí fotbalisté na Hitlerově olympiádě v roce 1936, kterou měl drzost připomenout současný britský ministr zahraničí Johnson:Angličtí fotbalisté hajlují na Hitlerově Olympiádě v Berlíně 1936

Jak se tomu říká? Chucpe?

Nebo to, co na FB připomněl Peter Markup:
"Spojené království a jeho politici lhali o Iráku a jeho údajných zbraních hromadného ničení. Lhali o skutečných příčinách pádu letounu PanAm 103 nad skotským Lockerbie. Lhali a lžou o situaci v Libyi i v Sýrii, kde dodnes podporují teroristy.

Hodláme podpořit mnohonásobné usvědčené lháře, kteří svojí agresivní politikou ohrožují celý svět a zhoršovat proto dále svoje vztahy s Ruskem? TOTO by mělo být v zájmu naší země a jejích daňových poplatníků?"

**)  Po několika týdnech od svého nástupu do funkce premiérky v roce 2016 řekla Theresa May v Dolní sněmovně, že nemá žádné zábrany zahájit jaderný útok. Dokonce i kdyby zabil "sto tisíc nevinných mužů, žen a dětí". Paní Mayová byla pevná ve svém postoji a řekla, že nemá smysl mít jaderné zbraně, pokud by Spojené království nebylo připraveno používat je ve válce. Řekla: "Naši nepřátelé potřebují vědět, že budeme připraveni je použít..Na rozdíl od některých návrhů, které by mohly mít odstrašující účinek, ale ve skutečnosti bychom nebyli ochotni jej použít."
Británie má "nepřetržitý" odstrašující prostředek na moři s nejméně jednou ponorkou třídy Vanguard neustále na hlídce - s nákladem až 120 použitelných hlavic. (doplněno redakcí NR)
Jestliže 100 000 mužů, žen a dětí je pro Theresu May přijatelná oběť, jistě nemůže mít zábrany obětovat jednoho dávno vytěženého dále již nepoužitelného agenta a jeho dceru.

Zdroj: http://radimvalencik.pise.cz/5569-mayova-jako-poroseno-toto-podporila-eu-i-bab

95 komentářů :

 1. Odpovědi
  1. Cromvela na ty ksindly Anglický, když dal srazit hlavu Karlu I, tak by si poradil i s nějakou neplodnou zrůdičkou.

   Smazat
  2. Ta skareda anglicka jeblina pripravila rakety?? A kam tie doletia??? V Syrii uz Rusko vyplo GPS, ked sa hovori o utoku 600Tomahavkov. Teraz ti kreteni netrafia ani domov

   Smazat
 2. Odpovědi
  1. Hezky napsáno.Ono dnes poslouchat a sledovat propagandistické žumpy typu ČT,ČR a jejich odnože.Tam překrucují de facto vše.Nedávno jsem poslouchal jedno české rádio,kde reportér mluvil o tom táboře někde u Písku,a tvrdil,že to byl protektorátní tábor?????tedy v podstatě český,když tady byl protektorát.Víte,to jsou bláboly,člověk žasne.Před několika lety jsem sledoval ČT 2,nějaký pořad k Únoru 1948,říkám si,podívám se,očekával jsem logicky na obrazovce šiky dělníků,Lidových milicí,transparenty a pod.A víte co tam ukázali???????Člověka s puškou za popelnicí,jak střílí???Oni ti všiváci prolhaní použili záběry z Května 1945!!!!!!!!Tak se to dělá,pak se nedivím českým ovcím,že věří absolutně všemu,co vidí a slyší.Manipulace s fakty,propaganda,lhaní.To je jejich krédo,ale otázka je,kdo za tím vším stojí?A ještě jeden postřeh z TV,tuším žumpa Barrandov,pořad bez cenzury,nějaký mladý historik,a otázky diváků formou sms,jedna divačka píše,že 2.sv.válku začalo Německo?A historik začal koktat a vím co chtěl říci,na sto procent,že Sovětský svaz.Tak jsem jim tam poslal mail,co to jako mělo znamenat?Bez reakce.Myslím,že tady je to už ztracené,výplach mozků pokračuje nezmenšenou silou.Co bude dále,to už ani nechci vidět.
   Andrle

   Smazat
 3. a ještě lhali o Mnichovu, britská svoloč,

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vrchol pokrytectví. Náš premiér si neustále stěžuje, že jeho členství v STB nejni pravda, čapí hnízdo také neukrad. Presunkce neviny tady neexistuje, on a jeho rodina těmi jak říká lživé obvinění jsou vymyšlená a oni tím trpí. A najednou ten samý člověk obviní be nejmenšího důkazu celý národ, jen pro to že to řekli dva američtí lesprdelkové ve Velké Británii. Ubohej pokrytec a já debil že jsem toho zmrda volil.

   Smazat
  2. 20:06 Konečně jste na to přišel, otázka je, jestli není pozdě

   Smazat
  3. 20:06
   Moje rodina Babiše ani náhodou, švagr podniká ve stavebnictví, zná jeho skutky, jde přes mrtvoly, povídá.
   Ale ten nás neovlivnil, volili jsme SPD, a prezidenta M. Zemana, proč né?

   Životní paradoxy, bratranec se jmenuje Bureš, teď na něj s posměchem hledí i na poště?

   A aby to nebylo málo, neteř dostudovává VŠ v Praze a žije zde a jmenuje se K. Zemanová? Dovedete si představit, jak se na ní v Praze tvářili. Všechny volby vypustila.

   Slováci se nám diví, proč jej češi volili ...
   HBZ

   Smazat
  4. A my se divíme Slovánkům, že si přivodili úžerníka Kisku.
   Leo

   Smazat
  5. 8:25
   Neměl jsem na mysli prezidenta M. Zemana s porovnáním a obsluhou pumpy v USA multimilionářem slov. prez. Kiskou, ale A. Babišem.
   HBZ

   Smazat
 4. Velká Británie -Británie -Malá Británie - nějaký ostrov na okraji Evropy.

  OdpovědětSmazat
 5. TÉMĚŘ VŠICHNI V ANGLII HULÍ TRÁVU! PRACOVAL JSEM TAM A MŮŽU VÁM ŘÍCI, ŽE JSME PRACOVALI ZA LINÉ BRITY JAKO ČERNOBÍLÝ OTROCI. KÁLIM JIM NA JEJICH HLAVY, MAKEJTE SI SAMI, OTROKÁŘI NENAŽRANÍ!
  J.Bureš

  OdpovědětSmazat
 6. Krásný snímek fotbalistů z demokratické Velké Británie. Hail Hitler.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. * 11.března 1938 ozbrojený převrat v Rakousku (Arthur Seyß-Inquart); v noci z 11. na 12.března překročila německá vojska rakouské hranice
   * 10.dubna 1938 se konalo REFERENDUM o připojení Rakouska k Německé říši: 4.474.000 oprávněných voličů, účast 99,71%, 99,73% hlasovalo "ano".
   * 15.května 1938 se v Berlíně hrálo fotbalové utkání Německo - Anglie 3:6, 120.000 diváků (na obrázku nahoře obě mužstva před výkopem)
   * 19.května 1938 soustředění Wehrmachtu u hranic Československa
   * 20.května 1938 částečná mobilizace československých záloh

   Smazat
  2. Pane Kopecký 20:08
   Děkuji za informace, ještě by mne zajímalo, jakého data prchl prezident dr.E. Beneš po své abdikaci s téměř celou vládní garniturou.
   Včetně vojenského velení, tajných služeb, které zde zanechali veškeré kompro materiály na naše obyvatelstvo.
   To je hrdinství, fuj hanba jim!

   Vova

   Smazat
  3. Vova 22:48 vy jste mimořádný omezenec. Patřilo by se výstižnější slovo. Chcete tvrdit, že z pohledu existence českého národa bylo v dané situaci jakékoli jiné, lepší řešení? Můj otec byl v té době mobilizován, z armády propuštěn koncem října 1938. Já s matkou jsem se stal utečencem ze Sudet 1. října 1938, navrátilcem 18. května 1945. Takže o té době něco vím. Je mi z vás na zvracení, hrdino na účet tehdejší generace. To se to, neználku, vykecává. Nebýt onoho tehdejšího, vlastně geniálního řešení neseného Edvardem Benešem, nejspíš by tu ani jeden z nás nebyl, troubo.

   Smazat
  4. S těmi kompromateriály se blbeček Vova také mýlí. Plk. Moravec si ty důležité vzal s sebou do Londýna, ostatní byly spáleny.
   Leo

   Smazat
  5. 8:27 Plk. Moravec mohl vzít jen tolik, kam sahaly jeho okamžité možnosti a pravomoci. On totiž čs. stát pokračoval, takže skartací kompro materiálu před okupací cizí mocí byla vlastně povinna Druhá čs. republika. Ta ovšem vstoupila v podobě zbytkové česko moravské části pod ochranu Německé říše „dobrovolně“, takže každý, kdo by oficiálně zavelel ke skartacím byl trestně stíhatelný. Proto cokoli bylo během hroucení RČS skartováno či vyvezeno, bylo skartováno a vyvezeno nelegálně se všemi riziky jednajících osob. Pro přispěvatele „Vova“ nejspíš nepochopitelné.

   Smazat
  6. Vy tři blbouni pod "Vovou", čtěte pečlivě zběhnutí potkani!

   Edvard Beneš byl vrah, píše šlechtic!

   10.07.2015 10:31 PL

   Ostré kritice podrobil zámecký pán Jan N. A. Berwid-Buquoy (KDU-ČSL) osobnost bývalého československého prezidenta Edvarda Beneše. Upozorňuje, že zatímco justici komunistického prezidenta Klementa Gottwalda je vyčítána justiční poprava Milady Horákové, za prezidentování Edvarda Beneše v letech 1945-1948 bylo popraveno 66 žen a matek. A žádnou z nich Beneš neomilostnil. Naproti tomu rekordmanem v udělování milostí byl prý poslední komunistický prezident, jinak médii hojně zatracovaný Gustáv Husák.

   Nedávno jsme si připomněli 65. výročí popravy Milady Horákové. Komunistická justice tehdy popravila ženu a matku. Její provinění (vyzvědačství) odpovídalo i podle tehdejších právních norem maximálnímu trestu v rozmezí mezi 15–20 roky odnětí svobody. „Poprava oběšením byla tedy zcela jasnou justiční vraždou,“ připomíná Buquoy. Málokdo však prý ví, že justice prezidenta Edvarda Beneše v letech 1945–1948 popravila celkem 66 žen a matek – z toho dokonce dvě příbuzné Milady Horákové, rozené Králové.

   „Jednalo se o Marii Královou (narozenou 2. 8. 1897), oběšenou v Pankrácké věznici dne 08.10. 1945 a Julii Horákovou (narozenou 6. 2. 1910), oběšenou v Pankrácké věznici 17. 1. 1946. Tak jako i v případě zbývajících 64 popravených žen, žádné z nich prezident Beneš milost neudělil,“ tvrdí Buquoy.

   Za Beneše bylo popraveno víc lidí než za celou dobu komunistické dikatury

   A tak pokud chceme mluvit o justičním vrahovi Gottwaldovi, musíme k tomu prý i připojit justičního vraha Beneše. „Přičemž – co se týká zavražděných žen, Beneš ‚vítězí‘ v poměru 66:1 nad Gottwaldem!“ upozorňuje.

   A přidává i další zajímavé srovnání. „To, co stihl Beneš zlikvidovat prostřednictvím trestů smrti v letech 1945–1948 – tím pádem za necelé kratičké 3 roky v „parlamentní demokracii“, to komunisté ani zdaleka nezvládli za dlouhých 42 let v ‚totalitní diktatuře‘.“

   Pak svá tvrzení Buquoy podrobněji rozvádí: „V letech 1945–1948 došlo u 24 tzv. Benešových ‚mimořádných lidových soudů‘ k odsouzení přibližně 23 000 osob, přičemž 738 obžalovaných k trestu smrti. Z toho byl udělen trest smrti 66 ženám a 7 novinářům (Kožíšek, Krychtálek, Křemen, Kříž, Vajtauer a Werner). Kdo se odvážil kritizovat politiku Edvarda Beneše, neměl šanci na přežití!“ tvrdí Buquoy a zapomíná k tomu dodat, že zmínění novináři byli tak potrestáni za svou kolaboraci s nacisty v dobách protektorátu.

   Smazat
  7. Gottwald udělil milost téměř dvěma desítkám odsouzeným

   Buquoy naopak připomíná, že proti rozsudkům nebylo v žádném případě odvolání a poprava musela být vykonána maximálně do 2 hodin po vyhlášení soudního rozhodnutí. „Prezident zásadně ani jednu milost neudělil,“ podotýká.

   Uvádí i další zajímavý fakt. Totiž že Klement Gottwald za pět let svého prezidentování má na svědomí „pouze“ 237 trestů smrti. Z toho udělil milost celkem 17 odsouzeným.

   Antonín Zápotocký, který byl prezidentem v letech 1953–1957, nechal sice popravit 94 k smrti odsouzených, ale za to vyhlásil dokonce dvě amnestie v letech 1953 a 1957, kde byla propuštěna ze žalářů většina obětí „Benešova justičního teroru“. Zajímavé je, že amnestie se nevztahovala na odsouzené komunisty v letech 1950–1953, takže např. Gustáv Husák musel i nadále sedět za mřížemi.

   Podle Buquoye nebyl absolutním rekordmanem v udělování milostí a amnestií T. G. Masaryk, jak se omylem traduje, nýbrž Gustáv Husák. „Za jeho panování v prezidentském úřadě bylo popraveno 38 trestanců. Ovšem na rozdíl od ostatních prezidentů, byl Husák doslova kandidátem pro Guinessovu knihu rekordů, co se týká udělování milostí,“ píše Buquoy.

   Husák totiž například jen v roce 1984 udělil 1876 milostí. „O rok na to 1985 jich bylo dokonce 2110. V roce 1986 klesl počet na 2006, ale rok poté 1987, došlo k rekordu – 3307 omilostněných. Tato řada končí 1988 počtem 2028 milostí,“ vypočítává Buquoy.

   Zde máte fakta, prchající památníci s pokřivenou hubou. Nebo to je úsměv, jasnozřiví Sokolové na latrině i když řídká stolice je ještě daleko?!

   Smazat
  8. Pane Vova 22:48 ani jeden z těch tří anonymních gerojů se z hrdinství, radši ani nepodepsalo?
   Souhlasím s váma, jak s Benešem, tak s odsudkem těch tří připosránků.
   Štefan

   Smazat
  9. 22:33 atd. - informaci údajně převzatou od zajisté nijak předpojatého šlechtice Buquoye je zřejmě nutné korigovat zpřesněním formulace, když prezidenti republiky nebyli žalobci, soudci, ani vykonavateli trestu, ale představiteli státu. Tvrdit, že vraždili je hrubou propagandistickou zkratkou, která ukazuje na hodnoty autora textu. Zároveň je hrubě nekorektní v textu ignorovat, že v těsně poválečném období byly souzeny a trestány činy kolaborantů, že tedy jde o období výjimečné dokonce i tím, jak míru tvrdosti soudních rozhodnutí ovlivnily válečné prožitky a lidské ztráty. Nehledě na to, že sám civilizační vývoj tvrdost trestů postupem času změkčuje. Jen demagog a vulgární propagandista takové skutečnosti ignoruje. JiH

   Smazat
  10. Pane Jane Kopecký 23. března 2018 20:08, něco zde načnete, jako pamětník, poté ticho po pěšině, ani muk na dotaz 22:48, ohledně E. B, Váš názor?

   Než se odpovědi chopili tři nekompetentní funebráci a zběhové:
   8:24
   8:27
   10:04
   Podle toho jejich odpovědi taky vypadali, pologramoti. Ohon Leo (...Plk. Moravec si ty důležité vzal s sebou do Londýna, ostatní byly spáleny...), jedná se o archivní, předválečné kompromateriály z českých archívů! Ten Moravec musel mít batoh na zádeh, když si je vzal sám sebou, jak kravín a o Edvardu Benešovi, zběhovi ticho. Ten Leo to je individum plus ti dva nyní mlčící anonymové, připosraní srabi.

   Nyní opět k faktum:

   Ústav pro studium totalitních režimů.

   Zběhové z mocenských kruhů v letech 1938–1945.
   Zběhnutí je jedním z nejtěžších provinění, které se objevovalo a objevuje i v oblastech státních představitelů po celém světě. Nevyhnulo se ani vládním silám předválečného Československa, včetně jeho elitních vojenských, zpravodajských, bezpečnostních útvarů, jako byli třeba i příslušníci pohraniční stráže...atd.

   Vova

   Smazat
  11. 20:05

   1) MOJE poznámka se týkala fotografie anglických fotbalistů zvedajících pravice k nacistickému pozdravu. Vše ostatní jsou VAŠE myšlenkové pochody.
   2) Nemám čas ani chuť vysedávat u computeru ve dne v noci.
   3) Nemám ve zvyku reagovat na každého anonyma nebo pseudonyma - ani tehdy pokud případně reagují na můj příspěvek.
   4) Nemám potřebu rozebírat kdejakou domněnku kohokoli.
   5) Nejsem povinován odpovědí nikomu, s kým jsem se sám nedal do řeči, tím méně pak pisateli anonymnímu nebo skrývajícímu se za přezdívkou (viz bod 3).

   Smazat
 7. Vlastenec, rasista,xenofob,homofob23. března 2018 19:04

  Prosím vás, celý západ na nás sere a vždycky sral,já vůbec nechápu,proč máme pořád potřebu někomu lézt do prdele. Proč se vůbec angažujeme v žabomyší válce o otráveného-neotráveného agenta. Vyserme se na Západ i na Rusa a máme klid. Vůbec nechápu,proč se musíme angažovat do všech prdelí světa.Nejvíc je všechny nasereme, když na nic nebudeme reagovat a budeme si dělat svoje na svém písečku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:04 Nemáte pravdu, Západ si nás hluboce váží, proč by jinak po projevu Václava Velikého celý Americký kongres sve stoje tleskal.

   Smazat
  2. A netleskali spíš sami sobě, jak mají toho blbce velikého, který si tam sypal popel na palici na lopatě spolu s námi?

   Smazat
  3. Tleskal své alkoholické loutce, která jim na stříbrném podnosu přinesla náš trh, naše fabriky, naši armádu a pomohla posunout hranice imperiálního NATO o 800 km blíž Rusku.

   Smazat
  4. všichni tři máte pravdu

   Smazat
 8. Za tohleto bojovali naši piloti v bitvě o Londýn ??
  Pokud ještě existuje někdo z těch pilotů naživu nebo i jako jejich příbuzní, hodil bych jim ty jejich metály na hlavu - a to oficiálně přes velvyslanectví - ať to vidí celý svět.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pracoval jsem v PL v době kdy zavraždili v GB Polského dělníka . Cítil jsem s Polákama . Když ubili řetezem s kladkou našeho spoluobčana tak jsem začal tyto Mnichovské děvky začal nenávidět . Kdy budeme nezávislý na západu , zase posloucháme cizí státy . Ještě nám dejte muslimské kvóty a je to v prdeli .

   Smazat
  2. 19:43
   K tomu muselo dojít, dřív nebo později. Jeho dosavadní lavírování začíná být k pousmání (spíše k pláči).
   Nyní už ani on nebude chtít předčasné volby!
   A máme u nás všechny náznaky, vládního kočkopsa. A budeme tam, kde jsme nechtěli být?
   Ramón

   Smazat
  3. Asi nevite ,ze Ceskoslovensko muselo zaplatit !!!za nase letce v Anglii hodne penez .Po valce nam poslali Anglani ucet i za ty nase padle kluky .Spocitali i ponozky.prectete si knihu ;Stanislav Motl :Kam zmizel zlaty poklad republiky .Budete jednoduse čumet .A idealy o pravu a spravedlnosti vas navzdy prejdou .

   Smazat
  4. Bagoun 1:04 je pravda, že si čs. stát zaplatil svoji válečnou účast proti Velkoněmecké říši. Tím se zařadil mezi vítězné mocnosti. Budiž. To by zcela platilo, pokud by se jednalo o jednotky výhradně pod čs. velením, které potom s výzbrojí a výstrojí přešly na čs. území a zde pokračovaly jako základ čs. armády. Zajímavé může být, do jaké míry bylo toto vypořádání tolerantní či korektní např. s ohledem na škody způsobené Mnichovskou dohodou a jaký byl přístup "západních" mocností a jaký tehdejšího SSSR.

   Smazat
 9. Proč Anglie vystupuje z EU když nás chce poučovat . Teď uvidíme jak se zachová Babiš zda jako podnikatel nebo konečně jako politik vůdce . Pokud je srágora může prezident vyhlásit předčasné volby .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naprostý souhlas 19:20. Pokud Babiš uskuteční vyhoštění ruských diplomatů, tak můj hlas nedostane, udělá z nás totiž úplné blbce a šašky. Ostatní státy se zhovadilé anglány vykašlou, jen my si z naprosto nepochopitelných důvodů zkomplikujeme vztahy s Ruskem.

   Smazat
  2. To podpisuji.Ostatne se to dalo cekat ,ze s funkci premiera se Babis po..e a bude poslouchat .Vidite vidite ,vy ,kdo jste ho volili .Cele volby a tak zvana demokracie je podvod.Viz Spanelsko a katalansti POSLANCI zvoleni v demokratickych volbach .A ted pujdou sedet !!! Ze my blbci jim porad ty kecy o demokracii zerem .Dobre nam tak.

   Smazat
 10. Bude toho asi mnohem víc, než jen vzmáhající se Rusko, jeho obranyschopnost a vítězství V. V. Putina v prezidentské volbě, co ty britské přivádí do stavu nekontrolovatelné psychózy. Hraničící s nezvladatelnou zuřivosti a záští.
  Co mě ovšem zneklidňuje mnohem více, je to, v jakém rozsahu a jak snadno se nechávají i ostatní představitelé západních států (vč. babišovců) vmanipulovat do stáda ovcí, a připojovat se k těm britským pomatencům.
  Těm, kteří by Rusko a jeho lid nejraději zašlapali do země, jako kdysi i ti Římané chtěli to Kartágo.
  Lze toto kolektivní šílenství evr. bafuňářů ještě i považovat za projev většinové vůle evropských národů? Obyč. lidí?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:57 To nejsou normální lidi, to je speciálně vybraná kolekce snadno ovladatelných individuí, kolik je jich třeba bezdětných, tj. bez zodpovědnosti, to není náhoda.

   Smazat
 11. Pokud se mohu spolehnout na své zkušenosti, bude následovat bojkot mistrovství světa v kopané...

  OdpovědětSmazat
 12. Je dobré se seznámit s "pozoruhodnou úvahou" předsedy KSČM Vojtěcha Filipa :

  "Premiér v demisi Babiš mluvil v pátek o možném vyhoštění ruských diplomatů i s předsedou KSČM Vojtěchem Filipem. Filip po schůzce na úřadu vlády novinářům řekl, že doufá, že příští vláda tolerovaná KSČM by taková rozhodnutí bez souhlasu komunistické strany nedělala.

  „Výsledek je věcí vlády v demisi, nikoli vlády, kterou by KSČM podporovala,“ řekl Filip. Podotkl, že nechce dávat ultimáta. „Jestli tato vláda rozhodne jiným způsobem, tak doufáme, že příští vláda, kterou by tolerovala KSČM, by taková rozhodnutí bez souhlasu KSČM nedělala,“ dodal Filip.

  Předseda KSČM míní, že do řádného vyšetření otravy dvojitého agenta Sergeje Skripala a jeho dcery by šlo o předčasný krok.

  Zdroj: https://www.lidovky.cz/premier-babis-o-planu-vyhostit-ruske-diplomaty-informoval-zemana-1c2-/zpravy-domov.aspx?c=A180323_134810_ln_domov_ele


  "Vlk se nažere a koza zůstane celá !", "soudruhu" Filipe ...!?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:59 správný postřeh. Soudruh Filip, stejně jako ti jeho skauti, chce jinými slovy říct: "my nic, my muzikanti a myjeme si ručičky. A osobně si myslím, že Babinský je jen hokynář a ne politik.

   Smazat
  2. A ten poslední trapnej štěk--"vlk se nažere" .... bla bla bla - měl znamenat co vašnosto 19.59? Jakej vlk? Pan Filip má jako vždy pravdu. Věc se musí vyšetřit, prokázat přesně jak to bylo, a pak je možno k tomu zaujmout stanovisko. Tak to řekl a mínil. Bez těch vašich vlků a nažranejch koz voni bejvalej soudruhu!?

   Smazat
  3. Úžasně správnej postřeh soudruhu 20.14 - jen do Filipa! Kdo že si myje ručičky vy blbče? Co asi tak může KSČM dělat? Může říct my s tím nesouhlasíme - a to by něco vylepšilo? Byly by nějaké- zase jinak blbé - bláboly na diskuzích? Všichni blábolisti by se měli začít léčit - lidská blbost nezná mezí, zdá se, že je pořád březí.. proč musíte mocí mermo stále někoho napadat - nejlépe ze svého brlohu od počítače, kde vám nehrozí vůbec -ale vůbec nic!!! Jděte na úřad vlády a podejte tam protestní nótu namísto toho pitomýho žvanění!

   Smazat
  4. Sralbotka si taky myslel, že mu církevní restituce neuškodí a jak dopadl. Pokud Babiš nechá vyhostit ruské diplomaty, a pak to tu bude chtít zasekat migrantskou kozom.dskou sebrankou , n e p ř e ž i j e. Ještě citátek nakonec "Dnes tolerantní a politicky korektní, zítra cizincem ve vlastní zemi"!

   Smazat
  5. 20.22 To musi rict a jasne.Pajtlovat v tomto nelze.Jestlize i komuniste budou alibisticky vahat ,pak to muzou zabalit .To uz je nebude volit ani noha od stolu .Techhle protiruskych hratek uz bylo dost.Treti svetovou snad nebudou podporovat.

   Smazat
 13. Občas stačí""provokace"""Svatojiřskou stužkou nošenou veřejně....z toho se uASSacká verbež a havlobanderovskej odpad může posrat!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kde se Svatojiřská stužka dá sehnat?

   Smazat
  2. Anonymní 23. března 2018 20:41

   Přece na americký ambasádě, vole!

   Smazat
  3. 20:43
   Trochu vedle☺...ale přesně tam,jak píše kolega,mají je pro Čechy.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. No tak,na Ruské ambasádě je Svatojiřskych stužek dost!!!

   Smazat
  8. Anonymní 23. března 2018 21:14

   Když to nevíš, pak nechápu, proč tady vůbec zdržuješ.
   Já jsem mu aspoň poradil místo, kde to na beton budou vědět.

   Smazat
  9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  11. No tak,chlapi,na naši rozhádanost čeká ta uASS havěť nejvíc!!!!
   My jsme potomci Svatopluka,my se nedáme,kurva fix!!!!!

   Smazat
  12. Snad nepojedu pro lentočku prez celou republiku .

   Smazat
  13. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  14. 7:55
   F73,A52,Q90,Q56....těm,co v Čechách nosí uASSacký ""lajtuchy"" na klopách říkají ZMRDI OKUPANTSKY!!!!!!

   Smazat
  15. Expertům se spektrometrem by trvalo pět sekund zjistit že jsi pouze smrdutý pšouk z prdele agenta A52 - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg
   P. S.: Sprav si už to "R" konečně, ať ty tvý skřeky rudýho dementa začnou aspoň krapet dávat smysl! :D:D:D

   Smazat
 14. Jak jsem už psal. Pokud má začít válka s Ruskem, na kterou se Západ už značně dlouhou dobu chystá (od 2002), musí ji začít co nejdříve, dokud nemá Rusko avizované zbraně plně ve výzbroji. A dokud Čína a jihozápadní Asie nejsou ještě pevně ukotveny v v pozicích. Válka musí začít v létě a v té době se na území Ruska musí aktivizovat spící džihádistické buňky a řezači hlav momentálně svážení ze Sýrie. Že jde už skutečně o hodně, uvidíme v poklesu rublu, eura a jüanu a v nárůstu kursu dolaru.

  OdpovědětSmazat
 15. Oni se především strašně bojí.To,že se stal Putin opět presidentem je pro tyto loutky horší nežli nejnovější jaderná bomba,nebo strategická raketa.Oni prostě nevědí jak dál a dělají školácké chyby.To co vymysleli s otráveným oboustranně vytěženým a bezcennýnm agentem je tak jednoduché,že by to nevymyslela ani slečna Márphlová.

  OdpovědětSmazat
 16. Jiří Jírovec23. března 2018 21:00

  Tak se nám zase politici semkli. Lžou stejně, jako kdykoli jindy. Bush, Blair, Havel, Albrightová, Mayová, Sarkozy a kdokoli další.

  Neexistuje žádný rozumný důvod, proč by Rusové měli zabíjet bývalého špióna. V jejich zájmu je zrušení sankcí, co nejlepší ekonomická spolupráce s EU a zejména s Německem.

  S druhou stranou to je jinak. Potřebuje protivníka pro vytvoření atmosféry strachu. Potřebují udržet kšeft se zbrojením. V Česku bude automaticky potlačena diskuse o tom, že nejsou peníze na důchody. Budou se prosazovat ona 2% HDP pro NATO. To je nějakých šedesát miliard korun ročně (až ta hranice bude dosažena).

  NR zmínila tlak USA, aby ČR koupilo jejich vrtulníky. No, původně se mluvilo o tom, že Američané skoro neochotně odsouhlasili, že nám "pomohou". Doprdelevlezismus popsal krásně Jiří Haussmann:
  (http://www.obrys-kmen.cz/index.php/rocnik-2015/74-24-2015-17-cervna-2015/716-americka-mise).

  Jak si asi ti pablbové u moci představují příští válku? No, mají svoje vybavené bunkry, kde přežijí. A co my ostatní? Ochrání nás Kocáb, který bude stát na hranicích a silou své vůle odradí nepřítele od vstupu - viz Ostře sledované vlaky?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ta válka začne jako hybridní na území Ruska. Proč jinak by dělali skríning DNA obyvatel? Předpokládám, že to bude série chemických nebo bakteriologických útoků s tím, že to Rusáci chystali na Západ a vymklo se jim to z ruky. Džihádistické bandy tam jsou už dávno a žádný fotbal nebude. Zároveň chystají útok proti Rusku v OSN. První krok bude vyhození z RB a druhým krokem vyhození z OSN. Barák je v NY, prostě je odsud vyhodí. Kdo bude protestovat? Tusk?

   Smazat
  2. Globální správnej postřeh soudruhu 21:00 a 22:04 - jen do Babiše! Kdo že si myje ručičky vy blbče? Co asi tak může ANO dělat? Může říct my s tím nesouhlasíme - a to by něco vylepšilo? Byly by nějaké- zase jinak blbé - bláboly na diskuzích? Všichni blábolisti by se měli začít léčit - lidská blbost nezná mezí, zdá se, že je pořád březí.. proč musíte mocí mermo stále někoho napadat - nejlépe ze svého brlohu od počítače, kde vám nehrozí vůbec -ale vůbec nic!!! Jděte na úřad vlády a podejte tam protestní nótu namísto toho pitomýho žvanění!

   Smazat
  3. 23:12, o čem to blábolíte vy paranoidní troubo. Babiš je malá ryba s nikdo o něm nemluvil.

   Smazat
  4. 23:12 tapetáři s tím bonmotem "lidská blbost nezná mezí, zdá se, že je pořád březí" už unavuješ. Diskutuj o tom, co pravda je a co pravda není. Tento server není generálním štábem organizovaného odporu, domnívám se. Pouze diskusním fórem svého druhu, troubo.

   Smazat
 17. Kocáb v multi-kulti integraci vždy vpřed.

  OdpovědětSmazat
 18. Jemu vždycky vpřed do uASSackýho velvysranectví a do jejich PRDELE!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sprav si už to "R" konečně, ať ty tvý skřeky rudýho dementa začnou aspoň krapet dávat smysl:)))

   Smazat
  2. 7:56
   Vyliž si prdel A52!!!!!!

   Smazat
  3. 8:22 Agent A 52 - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   ti vzkazuje že s přídělem jedovatý pěny do koupele máš teď útrum! :D:D:D

   Smazat
  4. P. S.: A sprav si i "Z"! Páč UAZem už jezděj jen putleroffský posraniny! Frajeři používaj vozy F73! - http://fortewheel.com/resources/images/RICK-F73%201_R.jpg

   Smazat
 19. Tak Rusové se určitě bojí té jedné ponorky na ten hnusný ostrov stačí jeden Satan.

  OdpovědětSmazat
 20. Dobrývečer.
  Co se týče té Georgijevské (svatojiřské) stužky tak si můžete napsat na České mírové fórum cmf@centrum.cz, nebo koukněte na web http://www.ceskemiroveforum.com/.
  Já jsem si vloni napsala, slušně jsem poprosila a dostala jsem jich 5, které jsem pochopitelně také rozdala. Paní doktorka Vítová přečetla příběh mojí tetičky, kterou fašisti popravili v roce 1945 v Kounicových kolejích v Brně. Přečetla to při zahájení pochodu Nesmrtelného pluku v Praze 2017. Letos zse pojedu se stužou na kabátě a kyticí do Kunčiček dát květiny pod pamětní desku 39 popravených občanů takové malé obce. Moje tetička je jediná žena a podle abecedy je na prvním místě.
  Jsem také zvědavá jak to zase bude s jízdou Nočních vlků. To zase pojedou kanálama, protože je naši "partneři či vlastně sousedé" nepustí?.
  Pěkný den.

  OdpovědětSmazat
 21. pokr.
  Omlouvám se za ta scházející písmena. Díky.
  Zkrátka Angláni a ostatní zkouší co Rusové vydrží. Tak jim přidáme, aby věděli. A nejen Angláni.
  „Chraňte se vzbudit Rusa. Vy netušíte, čím tohle probuzení pro vás skončí. Můžete ho zadupat do bláta, promíchat s lejny, vysmívat se mu, ponižovat ho, opovrhovat jím a urážet ho…
  A v tu chvíli, kdy se vám začne zdát, že jste nad Rusem zvítězili, že jste ho zničili, na věky věků zostudili, rozdrtili na prášek, najednou se stane něco neobvyklého a pro vás překvapivého: On přijde k vám domů. Unaveně klesne na židli, na kolena si položí samopal a zadívá se vám do očí.
  Bude cítit prachem, krví, smrtí. Ale bude ve vašem domě. A v tu chvíli vám Rus položí otázku: „V čem je síla, bratře?“ A právě v tuhle chvíli tisíckrát zalitujete, že nejste Rusovi bratrem. Protože bratrovi on dokáže odpustit. Ale nepříteli nikdy. Francouzi si to ještě pamatují. Němci to vědí… Rus žije spravedlností. Obyvatel Západu žije lživými brífinky a záludnými tiskovými konferencemi. Dokud v jeho srdci žije spravedlnost, Rus se vždy dokáže zvednout z bláta, z temnot, z pekla. A s tímhle vy nedokážete udělat vůbec nic.“
  Tak hezký večer.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Moc pěkně napsáno , děkujeme
   paní Věro .
   Marcel

   Smazat
 22. Rusové nemají s otravou nic společného . Jinak by dávno otrávili Navalného a né páprdu v GB . Určitě nepočítali s obrovským výtezstvim Vladimíra Putina . Pokud Babiš vyhostí Rusy bude to jeho ostuda a my mu to spočítáme . Obyčejný Ruský lid ví že většina Čechoslováků je s nima a ví koho ďedové nás osvobodili . Spasibo dedu za pabjedu !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemaj, to je fakt, ti už 101 let nemaj s ničím nic společnýho! Toho agenta určitě otrávilo když si uprd tenhle dědek s označením F73 - http://risovach.ru/upload/2012/09/comics_Lenin_orig_1347032282.jpg

   Smazat
 23. Británie, toť matka toho hnusného, krvavého mustru, který sužuje Evropu už přes sto let a svět minimálně od devatenáctého století - směs prázdného náboženského puritánství /dnes nahrazeného ideologií tzv lidských práv a demokracie/ nekonečné agresivity, pažravosti a toho nejzhůvěřilejšího pokrytectví. Británii Hitler nevadil do té doby, než se jeho zájmy začaly křížit s těmi britskými. Právě naopak, Britové nechali Hitlera vystoupat až k moci, obnovit sílu Německa a anektovat kdeco. Ani osud Polska Brity příliš nevzrušil, teprve v Norsku zjistili, že s Německem budou muset bojovat. Británie je matkou jejího zparchantělého dítěte - USA, násilnického impéria s divošskou úpadkovou kulturou povrchnosti. Nebýt Británie, tak jak ji svět poznal, mohly se dějiny světa ubírat mnohem lepším směrem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anglosasové dělají v současných kulisách a současnými prostředky to, co dělali vždy. Rozeštvávají evropský kontinent, aby zde nevznikla moc, které by nedokázali čelit. Takovou mocí, by jednoznačně bylo stabilní Rusko, nedejbože ještě ve spojenectví s některým velkým evropským státem. Nic z toho nechtějí Anglosasové připustit. To je základ jejich politiky a v jejím zájmu, také korumpují a vydírají evropské politiky. Velice jim v tom nahrává vyznávaný liberalismus, který prosazuje a legalizuje, že za peníze je ke koupi vše. P.K.

   Smazat
  2. 11 34 Ano, je to tak. Spojenectví kontinentální Evropy v čele s Německem a Ruska, to je představa, z které mají doslova osypky. Přitom by to jasně garantovalo dlouhodobý mír, spolupráci a blahobyt. Jenže by z toho mohli být vyloučeni tito zbyteční, škodliví darebáci.

   Smazat
 24. Už se ukázala práva tvář Británie!!! V minulosti chtěli kolonizovat svět a zradou 1938 v Mnichově s Francii mohou za 60 milionu životu 2.světové války !!! A dnes budou posílat jaderné rakety a vyhladit život na zemi !!!
  Tak do toho páni May,ať do máme už za sebou!!!!!

  OdpovědětSmazat
 25. Dovětek 7:02 Páni May ,že vám není hamba něco takového říkat ! Nějaký život člověka je vám ukradený ,že !!!!

  OdpovědětSmazat
 26. Bude velmi zajímavé, jak si povedou preference našich stran, pokud dojde k vyhoštění ruských diplomatů. Na Hradě prý zuří, píšou PL. Myslela jsem si, že v případných předčasných volbách hodím hlas Babišovi, i když jsem ho nevolila, jen proto, aby měl možnost něco konečně dělat. Ale zdá se, že moje instinktivní nedůvěra k němu, kterou jsem potlačila rozumem, přece jen byla správná. Omráčilo ho být mezi těmi nejvyššími. Tudy na to, už asi vím, o co mu jde. Velká setkání a uznalé poplácávání po zádech. Možná slib, že jeho "obtíže na cestě" budou ze strany EU vyžehleny. Už jsem tedy přehodnotila svůj názor a už ho nikdy volit ani nebudu. To mohl být i Drahoš prezidentem. Troufám si tvrdit, že jestli Babiš vyhoštění Rusů prosadí, preference ANO půjdou rázně dolů. Ale možná včas nasadí zpátečku, má přece vynikající píár, že. Jinak, moc se mi líbil příspěvek paní Jelínkové, díky za něj. Zdravím Pavla

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pavla 8:59

   Nezlobte se, ale představa, že miliardáře Babiše "omráčilo" být mezi těmi nejvyššími je směšná. To by tak možná ještě sedělo na Langšádlovou, Nečase nebo Nagyovou. - Podobně naivní je i srdcervoucí povídání paní Jelínkové o "Rusech".

   Nicméně Váš i její příspěvek jsou velmi cenné: ukazují způsob myšlení (či nemyšlení?) některých voličů.

   Babiš je prostě inteligentní kapitalista, který využil svých znalostí a kontaktů před rokem 1989, aby se zmocnil obrovských majetků. Byl chytřejší a uvážlivější než ostatní. I on ale k tomu potřeboval zkorumpovat mnohé tehdejší politiky. Srovnatelně opatrně a promyšleně postupoval pravděpodobně jen Pavel Tykač, případně ti, jejichž jména se v médiích vůbec neobjevují. - K tomu nepotřebujete instinkt, ale spíš zdravý rozum.

   Kokotko

   Smazat
  2. Kokotko 9:13 je tentokrát holé pravdě blízko. Radost z té reality žádnou nemám.

   Smazat
 27. Blbiš je ZMRD a kolaborantská svině!!!!!
  Až bude vyznamenání za LEZENÍ DO EUROPRDELE A PODPORU uASSackejch okupantů DOSTANE HO JAKO DRUHEJ,SRALBOTKA BUDE PRVNÍ!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jen pišti víc ty kremloidní posránku jehož zdechlej fotřík pjel kdysi v rámci družby s DDR spolu Merkelkou ve sboru pionýrů: "Buď vsjegdááááááááá búúúúúúúúúděěět něěěěěba, buď vjegdááááá búúúúúúděěět sóóóónce ..." :))))) Ach vy komoušský prasata, kdy už konečně zdrhnete do toho Rusácka, co? Třeba vám tam Putler poskytne nějakou tu azylovou kvótu někde na Sibíři a možná i příděl jedovatý pěny do koupele!:D:D:D

   Smazat
  2. Parte ti kouká z tepláků ty zdrápanino slabomyslná!!!!!!
   A nezapomeň,F73,Q90 Q54 Q54 a A52 jsou ZNAČKY MOBILŮ!!!!!☺☺☺☺☺☺☺☺☺

   Smazat
  3. 10:22 Tady máš všechny ty tvý "mobilní" prdonoše na jedný společný fotce, šelomí těkavý prde co se tam ani nezobrazil:) - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/image02021.jpg

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.