Reklama

čtvrtek 15. března 2018

„Mayová je úplný blázen.“ Assange okomentoval situaci o vyhoštění ruských diplomatů

15. 3. 2018 Sputnik
Zakladatel WikiLeaks Julian Assange, který se skrývá v ekvádorském velvyslanectví v Londýně, okomentoval situaci o vyhoštění 23 ruských diplomatů z Velké Británie v souvislosti s otravou bývalého plukovníka GRU Sergeje Skripala a jeho dcery Julie.


„Theresa Mayová se ocitla ve složité situaci. Pokud Moskva stojí za otravou Sergeje a Julie Skripalových, udělali to s největší pravděpodobností, aby vyprovokovali reakci ze strany Velké Británie. Vyhnout se takové pasti je možné pouze za pomoci velmi vynalézavého kroku," napsal tvůrce WikiLeaks.

„Bohužel, veřejné oznámení Mayové byl docela předvídatelný neúspěšný pokus a vyhnání ruského velvyslance a dá se považovat pouze za slabost a za nedostatek důvěry ke kremelské vině či předpovědi britského ministerstva zahraničních věcí toho, že je dnes ruský velvyslanec užitečný Británii víc, než kdy předtím," shrnul Assange na svém Twitteru.


- - - 

59 komentářů :

 1. No počkejme si ještě 14 dnů až proběhnou volby prezidenta v Rusku. Pak si své ranečky sbalí minimálně stejný počet diplomatů z Británie a smutně pofrčí domů z Ruska a opět bude pláč a ukřivděné vřeštění co si to Rus dovolil. Možná Rusko vůbec nepotřebuje diplomatické vztahy s touto trvale vůči nim nepřátelskou zemí a bylo by nejrozumnější úplné zrušení diplomatických vztahů. Nač jim jsou takové vztahy. To by byl šok na ostrově.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:47 Souhlas přesně tak co se s nimi mazat.

   Smazat
  2. Je součástí hry. Koncentrace zákulisního řízení zotročování lidstva se přenáší z Anglie do Číny. Anglie se postupně bude stávat chudší a bezvýznamnější.

   Smazat
  3. 14,00 - asi ano, ale za to zlo a násilí, které už pár stovek let Anglie šíří po celém světě, si nic jiného nezaslouží, naopak si myslím, že je to velmi milosrdné.

   Smazat
  4. No jsem zvědav na odpověď, Rusko není stát, který odpovídá na každou debilitu. Většinou prostě jenom plácne mopslíka po prdeli a dál to neřeší.

   Smazat
  5. Britska May je loutka PLAZA vycpana nelidskou nenavisti !
   To je u britu a jejich islamskeho teroristickeho dovozu normalni. To je spojuje.

   Smazat
 2. Za všechny lidi postřílené ve světě kalašnikovem může Rusko. Rusové jsou tak pitomí aby na sebe upozorňovali nějakým svým plynem při likvidaci vlastizrádce? Prostě bum a hotovo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Daj si studenu sprchu mozno pomoze

   Smazat
  2. Raději se nevyjadřujte k událostem, které jsou mimo možnost vašeho chápání. Zkuste nějaké forum, které bude blíže vašim možnostem.
   Trumbelínek.

   Smazat
  3. Naprosto s vámi souhlasím. Pravda časem vyplouvá napovrch. I v Japonsku jsou si dnes již vědomi toho, že atomové bomby na Hirošimu a Nagasaki svrhla spojenecká vojska, nikoliv americká armáda. No a kdo byl vůdčí osobností spojeneckých vojsk, přece Stalin s Rudou armádou. Tam je potřeba hledat původce použití atomových zbraní vůči civilnímu obyvatelstvu Japonska. Je třeba do historie vnést reálný pohled.

   Smazat
  4. Pokud chvíli budete takové zprávy sledovat. tak rychle zjistíte, že jsou to pouze informační vhozy pro řízení davu, které mají se skutečností pramálo společného. Společnost otroků je udržována v matrixu, kde pravda je k dispozici pouze pro úzkou skupinu lidí. To ovšem bylo dříve, díky internetu a logického myšlení jsou vzorce na ovládání davu ve zprávách do očí bijící a navíc lze snadno odhalovat falešné zprávy, protože existují nadšenci, kteří se tím zabývají a rychle nacházejí trhliny ve falešné konstrukci. Pouze musíte mít to štěstí být vzdělaní v socialistickém školství, které učilo skutečnému kritickému a logickému myšlení.

   Smazat
  5. 20:57
   Jak tak sleduji vývoj zpravodajství na Čt je nám nenásilně zvěstováno, že válku vyhrála USA army a Británie na pomoci německých odbojářů a podporovaných ruských diverzních skupin.(samozřejmně tyto skupiny bojovali i proti Stalinovi).

   Smazat
  6. Ale rusove muzou taky za to , ze dodavaji USA zemni plyn a snazi se vyjednavat , kdyz Usaci zadnou smlouvu nikdy nedodrzi...Protoze jim to prekazi v vrazdeni populaci jinych statu a i dnes vlastnich obcanu...

   Smazat
  7. 11:53 to myslel dobře, v nadsázce. Proč by Rusové zabíjeli někoho složitě nějakým debilním plynem s nejistým výsledkem, když mohou nějakým amer. kvérem: bum a je vymalováno. Kolik let je nám vtloukáno, že kdokoliv je zabit kalašnikovem, mohou za to Rusové. Prostě z principu.

   Smazat
 3. USA a Velká Británie ztrácí s Ruskem trpělivost. Sankce se minuly účinkem a Rusko ekonomicky není na kolenou, spíše naopak ještě ekonomicky roste, Putin vyhraje prezidentské volby s velkou převahou a Majdan v Rusku se konat nejspíš nebude, Ukrajina je na pokraji bankrotu a stojí západní země obrovské peníze, aby ji udržely nad vodou, v Sírii se dodnes nepodařilo svrhnout Assada, nyní Rusko představilo světu nové zbraně, které eliminují obrovskou převahu NATO, takže USA zbrojí a zbrojí a je to zatím k ničemu. Co s tím. Je nutné něco vymyslet a tak vymysleli akci s chemickou otravnou látkou Novičok, tedy akci, která je podobná tomu když před napadením Polska v roce 1939 Hitler s převlečenými vojáky do Polských uniforem napadl svůj vysílač a pak napadl Polsko. Když napadl o dva roky později v červnu 1941 Rusko, zdůvodnil to už jenom bojem proti komunistům, tak jak to udělali Američani, když napadli Vietnam, který jim nic neudělal. Jsme svědky stejné divadelní hry, hrané vždy na jiné světové scéně a autoři jsou pořádd jedni a ti samí a to je demokratický západ.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Věřit tomu , že si Němci napadli svůj vysílač v polských uniformách, může jen debil!...

   Smazat
  2. 16.47 Alfred Helmuth NAUJOCKS, tehdy zahraniční oddělení SD (pod Heydrichem), člen NSDAP, podle vás nebyl Němec... Hmm, "debil" vám říká maminka?

   Smazat
  3. 16:47 Nějakej zpracovanej soploň a tady kecá, co mu nabušili do duté hlavičky.

   Smazat
  4. Napadení německého vysílače jejich vojáky v polských uniformách je faktem známým 70 let!��

   Smazat
  5. Anonymní 19:07

   Aby tato notoricky známá fakta měli ve svých vyhulených hlavách produkty poplyšového školství, to přeci po nich nemůžete chtít. Takhle zvládnout se přihlásit na fejsbůůůk, to jo. Ale znát pojem Gliwice, nebo umět spočítat trojčlenku? To na ně ani nezkoušejte.

   Smazat
  6. Jsem prezil pad se skaly a jsem PREZIVSI jez przil sve preziti a jsem tudiz kandidat na preziveckou pensi tzv HOLOKAUSTNIK .Budu mit na ni narok za 30 let ale nikdo mi me preziti brat nebude neb ho nahlasim jakozto antisemitu a memavistnika nejvetsi demogracie na svjete Israhele

   Smazat
  7. Snazi se vyvolat paniky a atmosferu ohrozeni a napadeni Ruskem aby dosahli Sprevedliveho Hnevu tezce ukrivdenych u populace /aby je populacejejich vlastni ihned nevykopla jako valecne zlocince /aby potom mohli zapocit katastrofy.
   /9/11 a P.Harbour/ jako priklad. Proto ty toxicke plyny , sestrely letadel, vrazdy udavacskych spionu , ktere ani neochrani a tak uz jine dalsi nenajdou. Drzi v tajnosti jejich Bio Laborator v Tbilisi , Gruzii , ktere vse vyrabi a pasuje se vsude kde je chteji pouzit. Doktor , intelligent Gottlieb pracujic v CIA pak je vyrabel v obrovskem mnozstvi jako predtim dr. Framz Haber Laureat Nobelovy ceny vyrabel masakrujici otravne plyny pro
   1. sv.valku /Chlor, yperit, sarin, ortho fosfaty atd./. A jeste sam ochotne na fronte organizoval jejich pouziti !!
   Je toho prilis moc co chteji nejen zakryt ale obvinit jine z vlastnich zlocinu..

   Smazat
  8. 19:07 blbovi 16:47 to těžko někdo vysvětlí.

   Smazat
 4. Jestliźe p.Dvořàk vystavil blábol pí. Zacharovové bylo by fér zveřejnit přepis ministrině VB T.May.Jestliže jej může zveřejnit ruský Kommersant,tak jistê neni problém jej "sehnat" a vystavit na NR aby diskuse byla k něčem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. May na rozdíl od Zacharovové omílá ČT kolem dokola. Myslet je třeba!

   Smazat
  2. Cukrářka v akci....a komersant jsou duraci a pindosníci...

   Smazat
 5. Mnozí z nás se dívali na postsovětské Rusko s nadějí. Chtěli jsme lepší vztah a je tragické, že se prezident Putin rozhodl jednat tímto způsobem. Ale nebudeme tolerovat ohrožení života britského lidu a dalších na britské půdě od ruské vlády. Ani nebudeme tolerovat takové zjevné porušování mezinárodních závazků Ruska.
  Řekla Theresa May

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jen je hrozně divné, že tento plyn byl vyroben ještě v SSSR.... takže mohl být také ve skladu nejen v Rusku, jako nástupnické zemi, ale třeba i na Ukrajině, u nás, v NDR, Polsku atd.... nebo ne?
   Zatím ani neví, kde ta látka byla použita, jestli na věnci na hřbitově nebo v kavárně , ale přesně vědí, že to udělala ruská vláda... Proč tedy nepošlou vzorek do mezinárodní laboratoře a i Rusku? Přeci i vrah u soudu musí být usvědčen nějakým doličným předmětem, nebo ne?
   Nějak je těch náhod a souvislostí mnoho..
   Nehledá se vrah, ale padne vláda na Slovensku, místo výročí okupace německými nacisty studenti stávkují za Ústavu, kterou zcela jistě nikdy nečetli, stupňuje se napětí....
   Nový Majdan ve střední Evropě a otevírání cesty proti Rusku?

   Smazat
  2. Jedno musíme uznat, že není v silách Putina, tedy Ruska, aby ochránilo osoby na území Velké Británie, proti útoku západních zpravodajských služeb i tedy Velké Británie, které se rozhodnou zaútočit na koholiv, kdo je na území Velké Británie. Británie to provedla a Rusko z toho obvinila, bez důkazů.

   Smazat
  3. Netřeba polemizovat. Je to forma angloušáckého způsobu svého ospravedlnění zločinu a jestli svět bude věřit nebo né je jim to šum a fuk.Doposavad věří ve svou nezastupitelnou pravomoc a proto je RF největší nepřítel protože to nechtějí pochopit.

   Smazat
  4. Ona si dovoli rici o GB neco sluzneho, kdyz GB pomahala USA napadnout IRAK, pak Libyi a ted Syrii. Tohle je mezinarodni zavazek GB- kde se zabiji, tam jsou Britove ochotni pomoci, urcie pomahali i v tomto pripade.

   Smazat
  5. Co se týče použití chemických zbraní jako záminky k incidentu je běžná praxe tajných služeb, vidět byla několikrát v Sýrii.Běžne by by se takový incident vyšetřoval týdny nebo měsíce,tam se vyřešil na druhý den vypuštěním 60-ti Pershingů na syrské letiště, bez jakýchkoliv důkazů a nyní chystají"bílé přilby" obdobnou akci do Damašku.

   Smazat
  6. Ta nána si asi myslí Británie je ještě říší nad kterou slunce nezapadá. Ale ono to je tak že postupem doby se nad Angii (VB už ja na cestě do dějin) začíná stmívat. Ještě malý krůček a Terka dostane vybrat buď burku nebo ukamenování.

   Smazat
 6. To vyjádření té báby by měli Rusové vzít vážně a ten ostrůvek zla vymazat z mapy světa!Po těch
  výhrůžkách na to mají plné právo!

  Pavel Beran

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Berane, berane,
   tvůj zmíněný ostrůvek zla není Anglie,
   ale USA.
   Mayová je, stejně jako třeba Královna převaděčů
   A.Merkel a další elity, POUZE loutka v rukách
   těch,kteří řídí nadnárodní systémy světa.
   Od říše zla - USA, jsou pod taktovkou CIA úkolováni vrcholní politici Evropy a EU pouhými poskoky.

   R. Kozel

   Smazat
  2. Ono je to trochu jinak. Zdrojeem zla nejsou hnUSA, ani nadnárodní kapitál, ani židi atd. Je jím dolar - modla, která chce krev. Jistě, nějací lidé jí stvořili, ale dnes se ze sluhy stale pánem.
   J. Hruška

   Smazat
 7. CIA si jezdí po světě a vždy si zatkne koho chce. Má tajné věznice, kde mučí a zabíjí lidi a tady bez očividného důkazu mluví o zásahu na jejich území. Jaký mají důkaz? Kdo konkrétně to provedl, když ulice jsou prošpikované kamerami?
  ANO demokrati, NEJSME jako oni, Jsme horší.....

  OdpovědětSmazat
 8. Britská vláda je totálně dementní!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Británie zatím nepožádala ČR o vyhoštění ruských diplomatů

   http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/mzv-britanie-zatim-nepozadala-cr-o-vyhosteni-ruskych-diplomatu/1597996

   To bude zase nářez!!!!

   Smazat
 9. Stojí to za stále větší hovno. Dnes už se nikdo nemaže s nějakými důkazy. Sestřelím dopravní letadlo, otrávím špiona, zabiji novináře,... a jenom řeknu, udělal to Putin.
  Když se mne nějaký dotěrný pisálek zeptá na důkazy, odbudu ho slovy"Prostě to udělal, protože jsem to řekl".
  A když to řeknu já, tak to musí být pravda, protože já "důkazy" mám, ale neřeknu jaké. Musíte mi věřit.
  Takhle nějak to posledních pět let funguje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:42: mně tohleto, nařčení ze všeho zlého Putina, připominá Ezopovou pohádku o vlku a beránku, který přišel spolu s vlkem napít se vody. Ať beránek říkal co říkal nakonec byl sežrán, protože vlk měl chuť ho sežrat.

   Smazat
 10. Soudružka Májová to tentokrát přepískla. Asi jí doma teče do bot a potřebuje sanovat ekonomiku alespoň znárodněním ruských vkladů v britských bankách. Tady vůbec nejde o nějakého zapomenutého agenta, tady jde o život (Anglii). Proto hysterka Májová vystupuje zcela hloupě v trojroli prokurátora, vyšetřovatele a soudce v jedné osobě. Bohužel za tuto její provokaci zaplatí nejenom Británie. Jeden anglický politolog dnes napsal, že Mayová celému světu ukazuje slabost Británie a nekvalifikované a nekvalitní vedení této země (o směšném otroubkovi Borisovi v roli ministra zahraničí škoda slov). Dokonce píše o možnosti, že tohoto exšpióna mohli zlikvidovat sami Američané (plyn jistě mají, protože vynálezce tohoto nervového plynu žije už dvacet let v USA), protože se spolupodílel na sběru důkazů pro demokraty (spolu s Cris Steelem) proti Trumpovi. Pro mě osobně je nejsměšnější informace Mayové, že nikdo z královské rodiny nepojede na fotbalové MS. To je neuvěřitelné, ona si snad myslí, že celý svět líbá jejich britský trůn jako v dobách britského impéria.

  OdpovědětSmazat
 11. Je to docela podlý anglosaský způsob, jakým Briti a další západní polit. sebranka odpovídají na nezlomnost Ruska a na jeho vojensko-politické úspěchy v Sýrii (i jinde).
  Jak jen možno totiž to Rusko (a jeho představitele) v očích mezinár. i ruské veřejnosti pošpinit. A fabrikovat z něj darebácký stát.
  Ovšem tím, že Británie odmítla jak účast Ruska, tak i mezinár. organizace OPCW na vyšetření celé této obludnosti, a také i to, že bez přesvědčivých důkazů dává Rusku svá ultimáta hraničící s rozpoutáním otevřeného globálního konfliktu vnáší do mezinár. vztahů prvek banditismu.
  Tak podobného dnešním praktikám US hunů.
  Pokud experti na jadernou válku varovali, že před jejím prahem stojíme tak za pět 12, pak jsme byli opět o nějakou tu "minutu" posunuti k té soudné hodině.
  S tím ovšem Rusko nic neudělá!
  Pokud mu tu válku chtějí vnutit, bude muset reagovat a budou ji mít i ti, kdo ji těmito cílenými provokacemi vyvolávají. A my s nimi ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co čekáte od následnice Neville Chamberlaina? Když jim USA slíbily NOVÝ DEŠTNÍK, údajně fungující proti raketám...

   Smazat
 12. Kapitalistům nestačí 30 miliónů obětí první světové války a 70 miliónů obětí druhé světové války. Kapitalisti nejsou schopní řešit problémy jinak, než válkou a tedy zabíjením lidí. Důvody jak válku vyvolat se vždy najdou a pak nás v historii učí, že první světová vypukla kvůli atentátu na potentáta, druhá, že vznikla kvůli Hitlerovi a třetí vznikne kvůli Rusku. Všechno je to velká lež a všechny války, které byly a které ještě západ vyvolá vznikly kvůli nenažranosti elit jak ve Velké Británie, USA, Německa a Francie. Mimochodem tyto státy už napadly v minulém století Rusko a Rusko nikdy nenapadlo tyto státy. Pro doplnění faktem je také že první atomové zbraně použilo USA a chemické zbraně první použilo Německo a žádnou, ani atomovou ani chemickou zbraň nepoužilo Rusko. Jinými slovy, kdo jednou použije takové nehumanní zbraně, použije je kdykoliv znovu a jak to známe z dnešních dnů vždy si to demokraticky zdůvodní.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, u všech svinstev a válek stojí vždy tyto 4 země. U Mnichova byla výměna, tam byla fašistická Itálie...
   Všichni, kteří dnes stávkují na Slovensku, v České republice, by si měli uvědomit, že jejich protesty organizované Myrdou, který je vidět i na videích se mohou zvrtnout v majdanské jaro a mohou umírat oni a jejich blízcí. Až bude válka, nikdo nebude rozlišovat...
   Co čekat, pokud už otevřeně zmiňují i článek 5 (Nato)

   Smazat
  2. 16:24 Boží hovádka musela nahnat mládežnický plebs do ulic právě dnes, aby si Češi nedej bože nepřipomenuli Mnichovskou zradu západních přátel a obsazení Československa hitlerovci :-)

   Smazat
 13. Není co řešit. Nepohodlní a přeběhnuvší agenti se vždy likvidovali a to jakýmkoliv způsobem, který byl nejvhodnější.

  OdpovědětSmazat
 14. Sledoval jsem několik televizních stanic z Evropy a v souvislosti s otravnou látkou Novičuk vysvitla jedna nezpochybnitelná informace a to, že jestli ve Velké Británii indentifikovali tuto látku prokázali, že tuto látku sami vlastní, jinak totiž nelze tento otravný plyn určit tedy zjistit, jenom tím, že Velká Británie tuto látku sama vlastní. Tedy jinými slovy, když se Meyová ptala, jak se tato otravná látka dostala na území Velké Británie musela vědět, že tam už velice dlouho je, nejmíň od doby, kdy se Rozpadl Sovietský svaz, kdy celá řada bývalých Sovietských republik zpřístupnila zpravodajským službám z Velké Británie laboratoře s touto látkou. Tedy jasná provokace ze strany Meyové, protože Velká Britanie tuto látku vlastní a když ji vlastní, asi ji použila, aby mohla následně z tohoto obvinit Rusko. Západ potřebuje nějak vyvolat v Rusku to samé co se nyní podařilo na Slovensku, na Ukrajině, v Libyii, Egyptně, prostě barevná revoluce a dosazení vlády která by umožnila rozkrást Rusko a Rusy zotročit. Západu se to nedaří potřebuji příčinu jak toho dosáhnout a to je jeden ze způsobů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Re (17:17):
   Je velmi pravděpodobné, že některou ze skupiny tzv. novičoků ti Briti skutečně mají. Už i jen proto, aby zkoumali jejich vražedný potenciál a možnosti léčby (což není Úmluvou zakázáno!).
   Stejně jako je to pravděpodobné i pro US specialisty, protože jeden ze spoluautorů těch látek údajně již dlouho pobývá v USA.
   Pokud by ji neměli, nebylo by ji s čím porovnávat, natožpak připisovat její výrobu Rusku.
   Zvláštní je i to, že Briti měli odpověď na otázku, co to bylo za jed, tak rychle, že snad ani žádnou průzkumnou/vyhledávací analýzu nedělali. To není otázka hodin, ale dnů! ...
   A oni to věděli hned! Podobně jako Porošenko do světa vykřikoval, že boeing MH17 byl sestřelen(!!), a to v době, kdy ještě padal z oblohy.
   ---
   Avšak dnešní používané anal. metody i tak umožňují stanovit strukturu neznámé látky (např. metodou GC/LC-MS či IR spektroskopie aj.).
   Otázkou pro specialisty těch oborů chem. analýzy je ovšem to, zda-li z odebraného biol. materiálu mohli dokázat vyzískat dostatečné množství separované látky k dané analýze, když smrtná dávka těch novičoků je snad na úrovni 1 mg na člověka, a toho zcela jistě nedali celého do homogenizátoru, aby z něj všechno "vymačkali" (tj. vyseparovali k té analýze). Nadto, ten zrádný jidáš "skřípal" ani nezemřel, takže byl zasažen nižším množstvím ...
   Mám za to, že Briti se tváří v tvář specialistům, kteří analýzu znají, utopí ve svým falulacích sami. I to je patrně důvod k tomu, že tak sveřepě odmítají účast renomované organizace OPCW či Ruska.

   Smazat
  2. To, že to udělali Britové sami, je docela možné, stejně možné jak 11.9.2001, kdy v rámci další emerické prosperity usmrtily USSA přes 2000 vlastních lidí v New Yorku.

   Smazat
 15. Tak nevím, zda jen Mayová je úplný blázen, já mám takový pocit, že by se skoro vyplatilo udělat ústavy pro těch pár rozumných co na světě zbyli. Psychiatři nemohou v žádném případě ten zával blázny zvládnout a měli by se věnovat rozumným lidem, jako svátosti. Tedy domovy pro při rozumu a smyslech, bude se to ovšem muset chránit daleko lépe, než blázince, šílenci jsou vynálezaví, zejména v politice a ti smysluzbavení zase ve zbraních. V těch domovech by měla být genetická banka, kdyby ten Světový blázinec jednou skončil, aby se dali naklonovat normální lidé a zahájil se zase čas Země OO:O0.

  OdpovědětSmazat
 16. Jakákoliv debata se západem je marná. Jejich rozum spočívá v síle. Toť celá západní demokracie. Pardon kapitalismus.

  Štefan

  OdpovědětSmazat
 17. Poslat domov Ruskeho velvyslanca , znamena pripravu na vojnu !!

  OdpovědětSmazat
 18. Skripalov,tj.v Anglii takový Kuciak.
  Také záminka pro nastolení a vygradování situace.
  Proto hodně povyku kolem,zatáhnout do toho veřejnost,vystupňovat vše kolem toho a ukázat ihned na předem určeného viníka.
  A všichni kolem už budou plnit jen funkci užitečných idiotů.

  OdpovědětSmazat
 19. Už dlouho, ale poslední roky stále neodbytněji zažívám pocit, jako bych vlezl na loď bláznů.

  OdpovědětSmazat
 20. To je dobře, že už konečně žijeme ve svobodě a demokracii, kde lidé zveřejňující zákulisní práci našich zastupitelů, kteří se jí ze skromnosti nechtějí sami chlubit, se musejí skrývat v obavě z represí a likvidace. Přijali jsme dobrý režim, po kterém jsme jistě všichni toužili.

  OdpovědětSmazat
 21. Prostě žádné mistrovství světa ve fotbale v Rusku nebude a basta!

  OdpovědětSmazat
 22. Hodně přitroublá premiérka, které se zachtělo hrát si na Thatcherovou, vidí, že to s Brexitem pro.írá. Tak raději štve do války, aby si veřejnost Británie nevšimla, že v čele její země stojí neschopná kuchta.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.