Reklama

.

.

středa 7. března 2018

Milion chvilek nebo Milionový chlívek? Demonstrace proti Zdeňku Ondráčkovi a Andreji Babišovi organizuje narychlo založená neziskovka, kterou sponzoruje člen šlechtické rodiny Lobkowiczů

7.3. 2018   Rukojmí
Demonstrace proti Zdeňku Ondráčkovi a Andreji Babišovi organizuje narychlo založená neziskovka, kterou sponzoruje člen šlechtické rodiny Lobkowiczů a lidé napojení na TOP09, ODS, neziskovku AIESEC a Drahošovskou akademickou obec! Babiš se lekl a vyděsil z toho, co se děje Ficovi na Slovensku, a proto podrazil KSČM!
V pondělí večer proběhly v České republice podivně organizované demonstrace v mnoha městech proti Andreji Babišovi. Veškerá mainstreamová média tyto demonstrace zúžila na protesty proti pátečnímu zvolení Zdeňka Ondráčka z KSČM do čela sněmovní komise pro kontrolu GIBS, ale ve skutečnosti tyto demonstrace nebyly pořádány primárně proti Ondráčkovi, ale proti Andreji Babišovi. Jenže tyto demonstrace nevznikly samovolně, byly totiž odstartovány premiérovým výrokem o jeho ochotě odvolat Zdeňka Ondráčka, který spustil v České republice demonstrace a protesty, které dosud Andrej Babiš nezažil.

Český dezignovaný premiér se totiž lekl toho, co se děje na Slovensku. Organizované protesty v ulicích a mediální sektor tam v těchto hodinách a dnech řídí operátoři ze zahraničí, kteří jsou napojeni na neziskovou chobotnici Open Society George Sorose. Máme v této chvíli informace již o 3 pracovnících Open Society, kteří v těchto hodinách operují na území Slovenské republiky a koordinují slovenská média a opozici ke svržení vlády. Situaci na Slovensku monitoruje náš zpravodaj přímo na místě. Pokud jde o Andreje Babiše, ten zatím vůbec neví, komu by se měl zavděčit, jestli řvoucí ulici, koaličním partnerům ve sněmovně, médiím nebo vlastním spolustraníkům, kterým se nelíbí tady KSČM, támhle ČSSD, tady SPD, támhle Zeman. Jenže s takovou politikou jeho hnutí skončí ještě dříve, než začne vládnout.Organizátor a předseda neziskovky Milion chvilek Mikuláš Minář (vlevo) s Andrejem Babišem při předávání petice do jeho rukou, aby rezignoval na funkci premiéra. Babiš si netuší, jaké komedie se zúčastnil, že tito lidé jdou po krku nejen jemu, ale celému jeho hnutí.

Jenže jednu věc Andrej Babiš ví moc dobře, má totiž pochopitelně přístup k utajovaným informacím a má od zpravodajců z první ruky informace o tom, kdo na Slovensku organizuje protesty. A protože se jedná o mocenské křídlo George Sorose, jehož Středoevropskou univerzitu pozval Andrej Babiš k přestěhování do Prahy v minulém roce, tak je jasné, že má strach a obavy, že by si znepřátelil tohoto původem maďarského finančníka, a aby se proces majdanizace ze Slovenska nepřelil a neokopíroval i do českých ulic a českých měst.

Abychom si osvěžili paměť, zopakujeme si faktografické údaje. Po skončení sněmovních voleb v ČR se Hnutí ANO a KSČM dohodly na obsazení pozic ve výborech poslanecké sněmovny. Jednou z dohod byla i pozice předsedy kontrolního výboru GIBS, na kterou byl dopředu už avizován Zdeněk Ondráček. Andrej Babiš s tím neměl problém. A neměl s tím problém ani ve chvíli, kdy Česká televize vytáhla z archivu zaprášené video z listopadu 1989, kde mladý Zdeněk Ondráček jako člen zásahového pořádkového sboru SNB poskytl redaktorce ČST rozhovor.
Andrej Babiš si pustil televizi a to neměl dělat. Události na Slovensku ho vyděsily a začal v panice dělat brutální politické chyby

Jenže potom se začaly dít věci. Uvnitř Babišova hnutí ANO začal probublávat odpor proti jmenování Zdeňka Ondráčka do této funkce a koncem minulého roku došlo ke skandálu, když kvůli odporu poslanců za Hnutí ANO v prvním pokusu Zdeněk Ondráček neprošel a nebyl zvolen ani při opakování na druhý pokus. Rozčílení KSČM bylo mohutné, předseda Vojtěch Filip vyzval Andreje Babiše, aby si ve svém hnutí udělal pořádek.

Těsně po Novém roce následoval třetí pokus, který také nedopadl. KSČM došla trpělivost a pohrozila, že přestane podporovat a tolerovat Babišovu menšinovou vládu, pokud Zdeněk Ondráček nebude zvolen, protože na jeho kandidatuře nic měnit nehodlá. A teprve tato hrozba zabrala, kdy Andrej Babiš svým poslancům “vysvětlil”, o co se hraje, takže donutil minulý pátek část svých poslanců před hlasováním odejít ze sněmovny, aby tím snížili hlasovací kvórum potřebné pro schválení kandidáta. A podařilo se, Zdeněk Ondráček byl do funkce opravdu na 4. pokus zvolen. Jenže, co se začalo poté odehrávat, to nahnalo Andreji Babišovi strach.Mikuláš Minář, předseda neziskovky Milion Chvilek, která je organizátorem petice a protestů proti Babišovi.

Už v sobotu ráno začalo docházet k aktivizaci českého neziskového sektoru napojeného na Open Society organizace George Sorose, došlo k aktivizaci lidí napojených na neziskovku AIESEC, která nasunuje do českého školství islám, politici TOP09 a ODS ve spolupráci s akademickou obcí, která podporovala Jiřího Drahoše do funkce prezidenta, začali svolávat demonstrace do českých měst a byla rovněž spuštěna petice za rezignaci Andreje Babiše. A tady se začíná odehrávat nebezpečný majdanizační obraz, který má stejný rukopis jako demonstrace a mediální útoky na Slovensku proti Robertu Ficovi a jeho vládě.
“Milionový chlívek” proti Babišovi vznikl koncem ledna a na jeho provoz na transparentním účtu se sešlo za pouhých 33 dní provozu přes půl milionu korun

Jsou to stejné procesy, jaké probíhaly během Arabského jara 2011, kdy neziskové organizace přenášely protesty a nepokoje z jedné země do druhé. V Česku i na Slovensku v těchto dnech probíhají procesy, které mají společného jmenovatele v podobě zahraniční moci, která se snaží vměšovat do vnitřních záležitostí obou zemí. Ve spolupráci se Svobodným vysílačem CS jsme se tudíž pokusili zmapovat lidi a organizátory protestů proti Andreji Babišovi a Zdeňku Ondráčkovi. A je to opravdu děsivé.Samotnou petici za rezignaci Andreje Babiše spustila neziskovka s názvem Milion chvilek [1], která byla narychlo založena a registrována teprve 31. ledna tohoto roku a předsedou neziskovky je Mikuláš Minář, student filosofie a bohemistiky na FF UK v Praze. Zabývá se filosofickými úvahami o lidských právech a migraci, jak je uvedeno na serveru Encyklopedie migrace, více najdete zde. Dále jsou členy představenstva Benjamin Roll a Martin Vrba. Cílem této neziskovky je de facto jenom jeden cíl, dosáhnout rezignace Andreje Babiše na funkci premiéra České republiky. Je zajímavé, že automatický doplňovač slov v mobilním telefonu opravuje název “Milion chvilek” na “Milionový chlívek”, což je opravdu vtipné a dokonce bych řekl i trefné s ohledem na politické neziskovky jako takové, ale to zásadní a hlavní nás čeká ve chvíli, kdy se podíváme neziskovce na transparentní účet.

Za 33 dnů provozu tohoto účtu už neziskovka vybrala skoro 700.000,- Kč [2]. O takové štědré podpoře si můžou nechat servery alternativy jenom zdát. Najdeme tam totiž dokonalý odraz toho, kdo stojí za takovými projekty, které mají podkopat výsledek demokratických parlamentních voleb a mají z ulice diktovat demokraticky zvoleným politikům, kdy mají rezignovat a kdo smí a nesmí kandidovat do předsednických výborů ve sněmovně.Výpis z obchodního registru.
Demonstrace proti Babišovi organizují ti samí lidé, kteří se pohybovali okolo volební kampaně Jiřího Drahoše. Pražská havlérka, neziskovky, akademická obec a šlechta

Režisér a scénárista Petr Weigel poslal neziskovce 10.000,- Kč, JUDr. Irena Hosanová, která je signatářkou Kroměřížské výzvy, poslala 5.000,- Kč a rovných 20 tisíc korun poslal šlechtic Johannes Lobkowicz.Pokud lidé v neziskovkách usilují o změnu politických poměrů v ČR, potom bychom si měli položit otázku, jestli neziskové projekty sponzorované mj. i šlechtou v České republice prosazují opravdu české zájmy a ne třeba zájmy šlechtických rodů ve vztahu k restitučním nárokům, protože právě tyto nároky v poslední době znovu vyplouvají na povrch, zejména v souvislosti s nároky šlechtického rodu Colloredo-Mansfeld.Johannes Lobkowicz poslal Mikuláši Minářovi na jeho práci proti Babišovi rovných 20 tisíc. To není mnoho.

Když se ale dostaneme k otázce šlechtických rodů, automaticky skončíme u Karla Schwarzenberga a jeho politické partaje TOP09. A právě tato strana stojí za organizací protestů proti Andreji Babišovi. A ten se vyděsil, když zjistil, že TOP09 a lidé okolo neziskového sektoru jsou napojeni na ty samé procesy, které probíhají na Slovensku proti Robertu Ficovi. Pojďme se podívat, kdo organizuje v ČR protesty proti Andreji Babišovi a Zdeňku Ondráčkovi.

Organizátoři v Praze

Lucie Kohoutová, pracuje ve společnosti GoOut, s.r.o. Mánesova 917/28, Vinohrady, Praha 2, jednatelem je VOJTĚCH KNYTTL, nar. 24. listopadu 1985, Pod Střelnicí 1366, Žatec, a druhým jednatelem a zároveň druhým organizátorem v Praze je VOJTĚCH OTEVŘEL, nar. 12. dubna 1984, třída Obránců míru 166, Žatec. Společnost GoOut.cz působí od září 2011, Cílem GoOut.cz je vytvářet aktuální databázi kulturních událostí, jako jsou koncerty, divadelní představení, výstavy, ale také klubové a jiné akce. GoOut.cz se pořádáním této akce naprosto zpolitizoval. Dále se na pražském protestu podílel dobrovolník Oskar Rejchrt.Vojtěch Otevřel a Vojtěch Knyttl, organizátoři protestů proti Andreji Babišovi a Zdeňku Ondráčkovi v Praze.

Organizátoři v Plzni

Marek Ženíšek, zastupitel TOP09, absolvent amerického programu International Visitor Leadership, Robert Elva Frouz, středoškolský učitel, vystudoval teologii na Jihočeské univerzitě a také filozofickou fakultu Univerzity Karlovy, byl tam viděn i Martin Baxa (ODS), dále Josef Průša, do roku 2011 rektor Západočeské univerzity z doby, kdy se na právech prodávaly právnické tituly, tzv. turbo studia v Plzni.

Organizátoři v Písku

Jan Říšský, aktuálně absolvuje stáž ve společnosti AIESEC, která nasunuje multikulti výukové a poznávací programy do českých mateřských a základních škol. V Ruské federaci je AIESEC registrován jako cizí agent, společně s Transparency International, Open Society nadací George Sorose nebo americkou neziskovkou USAID.

Organizátoři v Brně

Vojtěch Vrabec, studuje obor bezpečnostní a strategická studia na brněnské Masarykově univerzitě a působí na Pražském studentském summitu v pozici předsedy DISEC v Modelu OSN, spolupracuje s neziskovkou Asociace pro mezinárodní otázky (AMO).

Organizátoři v Olomouci

Pořadatelem byla místní organizace KDU-ČSL Olomouc, ačkoli má být akce apolitická.

Organizátoři v Ostravě

Vladimír Dubový, studoval na technické univerzitě Vysoké školy báňské v Ostravě. Promluvil zde místopředseda Konfederace politických vězňů Leo Žídek.

Organizátoři v Liberci

David Forbelský, strana Svobodní.

Organizátoři v Hradci Králové

Hana Jurčíková, studovala dějiny umění na Karlově univerzitě a Lukáš Kulhánek. Promluvil zde ředitel hradecké pobočky organizace Paměť národa Tomáš Heller.

Organizátoři v Českých Budějovicích

Helga Albrechtová, studovala na Jihočeské univerzitě, a Jan Kneifl.Johannes Lobkowicz, přispěl na transparentní účet neziskovky Milion chvilek Mikuláše Mináře.

Organizátoři v Pardubicích

Ivana Böhmová, studovala na fakultě humanitních studií Univerzity Karlovy.

Organizátoři v Břeclavi

Zlata Maděřičová, ředitelka v Jihomoravské komunitní nadaci.

Organizátoři v Hodoníně

Lucie Ambrozková, studovala na Karlově univerzitě a pracuje v Centru pro rodinu a sociální péči Hodonín, z.s.

Organizátoři ve Frýdku Místku

Filip Meček.

Organizátoři v Turnově

Josef Uchytil, zastupitel, člen kulturní komise a člen finančního výboru v Turnově, byl zvolen za stranu Turnov potřebuje změnu, aktuálně je bez politické příslušnosti.

Organizátoři v Novém Jičíně

Ivana Janíková

Organizátoři v Litoměřicích

Petra Černá
Vyhrožování Zdeňku Ondráčkovi fyzickou likvidací, výhrůžky obdržela i jeho rodina a děti!

Zdeněk Ondráček včera v poslanecké sněmovně rezignoval na svoji funkci, ve které vydržel pouhých 5 dní. Jak uvedl v emotivním projevu ve videu, které je v úvodu tohoto článku, odstupuje z funkce ne kvůli sobě, nebo kvůli nátlaku v poslanecké sněmovně nebo z ulice, ale kvůli obavám o bezpečnost svojí rodiny, protože událost ze Slovenska, kde byli zavražděni dva mladí lidé za dosud nevyjasněných okolností, zcela jednoznačně dokazuje, že někdo se už nebojí ani zabíjet, aby dosáhl v té či oné zemi Evropy politických změn, které nemají a nebudou mít s demokracií naprosto nic společného.

Výhrůžné telefonáty rodině Zdeňka Ondráčka byly podle našich informací z okruhu KSČM natolik za hranou, že nebylo pochyb o tom, že byly míněny zcela vážně. Podobné výhrůžky přichází i na Slovensku politiků vládní strany SMER, lehký cizí akcent několika volajících navíc naznačuje, že celá nátlaková akce proti Robertu Ficovi je opravdu řízena z ciziny. Útoky ze strany médií, neziskového sektoru a organizované pouliční eventy v mnoha městech obou republik potvrzují operační koordinaci lidmi, kteří se specializují na barevné revoluce.Zdeněk Ondráček (KSČM). Jeho rodině začaly po zvolení do čela sněmovní komise pro GIBS chodit výhrůžky, které s ohledem na události na Slovensku už nemohl ignorovat.

Slovenský mainstream přinesl před dvěma dny lživou dezinformaci s cílem pošpinit server Aeronet, že prý jsme si vymysleli informaci s tím, že na Slovensko dorazil Marcello Fabiani. Redaktor slovenského časopisu TREND, pan Michal Lehuta, se snažil od nás získat exkluzivní informace, které jsme získali ve spolupráci s novináři z několika zemí, kteří získali přístup k emailové komunikaci několika národních poboček Open Society Foundations v Evropě. Poskytnutí informací jsme odmítli, naše investigace nadále pokračuje a rozhodně se nebudeme o takového sólo kapra dělit se slovenským mainstreamem. To ani náhodou. V brzké době přineseme jména, kontakty, napojení těchto lidí na média a pohyb těchto osob zmapujeme a přineseme sérii článků o těchto lidech.
Média se snaží odvést pozornost od probíhajícího státního převratu na Slovensku a od hlavní role neziskové mafie George Sorose na procesech vyvolávání nepokojů a protestů v ČR a na Slovensku. Robert Fico ví moc dobře, kdo proti němu organizuje média a slovenskou ulici. Babiš si nechce vztahy se Sorosem rozházet?

Odhalíme i napojení redaktorů a šéfredaktorů předních serverů slovenského a českého mainstreamu na zahraniční struktury a cizí nevládní organizace a fondy. Chobotnice vztahů je tak rozsáhlá, že máme obavy, že ani Robert Fico a ani Andrej Babiš doopravdy vůbec netuší, proti komu stojí. Je však neuvěřitelné, že prakticky 30 let po sametové revoluci jsou opět lidé vyháněni do ulic, opět už někdo chce pošlapávat volební proces a výsledek demokratických voleb, jako před 4 roky na Ukrajině, už zase někdo kádruje v parlamentu lidi, podle třídního původu, kdo může a nemůže vykonávat předsedu jednoho z poslaneckých výborů, už opět šlechta sponzoruje pouliční křiklouny a jejich neziskovky.Vojtěch Knyttl a Vojtěch Otevřel, neziskovka GoOut. Otázkou je, jestli Andej Babiš chce, aby politiku v Česku určovala ulice řízená např. těmito mladíky, anebo aby o politice rozhodovali občané v demokratických volbách. Pokud si to Babiš nesrovná v hlavě, bude brzy ve stejné pozici jako Robert Fico.

Andrej Babiš si musí uvědomit, že pokud chce být premiérem ČR, nesmí se chovat jako politik, ale jako vojevůdce, protože to, co teď probíhá, to není politika, ale otevřená válka. Pokud bude podrážet spojence, jakým je KSČM a demokraticky zvolený poslanec, který měl být předsedou komise pro GIBS, pokud se bude řídit podle křiku z ulice, který sponzorují Lobkowiczové a signatáři Kroměřížské výzvy, pokud si myslí, že podrazem na spojence si získá přízeň někoho jiného, hluboce se mýlí. Cílem nepřítele je totiž zbavit generála nejprve jeho spojenců, kteří ho drží u moci a v pozici. O jednoho spojence včera už Andrej Babiš přišel, o podporu KSČM. Ve chvíli, kdy přijde o všechny spojence, tak jeho politická kariéra skončí. A nic, naprosto nic s tím nezmůže. Může i klidně vyhrát další volby, ale s nikým už koalici nesestaví.
Babiš skončí v politice, pokud bude podrážet své spojence. Tuhle zásadu zřejmě v businessu nepochytil, tam to funguje často jinak. “Pokud podáš svým ústupkem ulici prst, sežerou tě i s rodinou!”, zaznělo na grémiu hnutí ANO. A Babiš na varování nedal

Kdo to odnese nejvíc, to je SPD. Protože ta může prosadit svůj program jedině ve spolupráci s Andrejem Babišem a KSČM. Pokud ale Babiš začne tuto koalici rozbíjet způsobem, jakým ostudně předvedl o víkendu, kdy se vyděsil z demonstrací na Slovensku proti Ficovi a honem rychle hodil zpátečku a vyzval k odvolání Zdeňka Ondráčka z pozice předsedy komise pro GIBS, do které byl paradoxně právě díky hlasům Hnutí ANO zvolen o 24 hodin dříve, tak to ukazuje na čirý a zoufalý alibismus a také amatérismus. A poslední informace ukazují, že uvnitř Hnutí Ano je obrovský odpor proti spolupráci s ČSSD, daleko větší odpor, než proti spolupráci s KSČM, a to je co říct. Andrej Babiš se dostává do pozice, kdy bude muset začít bojovat s vlastní stranou. A to je cesta do pekel, ale také k dalším předčasným volbám. Jako na Slovensku? To se teprve ukáže, nakročeno k tomu je opravdu výrazně.

-VK-

Šéfredaktor AE News

78 komentářů :

 1. Babiš by měl předat velení tomu Brabcovi. Jednak má mizerné vyjadřovací schopnosti, byť částečně jazykovou minibariérou, nepřesvědčivými argumenty a hlavně je vydíratelný svým trestním stíháním.
  Finance umí Šilerová a Vondráček je slušný diplomat. Zatím ta celá parta žije ve stínu Babiše, který je všechny ovládá přes prachy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Někdo má špatné vyjadřovací schopnosti, jiný má zase v hlavě zmatek, debile.

   Vymazat
  2. To sou vodporný stvůry na tý fotce v článku! Skoro jako tyhle! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/c2c576b97f72115.jpg

   Vymazat
  3. Babiš má snad také nějaké poradce, pokud jsou ale stejně připodělaní , jakmile se nepřítel nahlas projeví, je to začátek jeho konce. Může si pak psát Deník starého poseroutky. Sám si na tuhle situaci zadělal. Měl už konečně přijmout do vlády ty , co s ním jít chtěli.To jsou jediní spojenci. A ne je podrážet. Nepřátelé čekají na každý byť jen náznak špatného rozhodnutí a kroku.

   Vymazat
  4. 8:25 Děkuji, pane debile.

   Vymazat
  5. Vraťme se k podstatě. Výše jmenovanou kolaboratskou pakáž je třeba si zapamatovat a vypráskat ji z naší krásné vlasti.

   Vymazat
  6. KAŽDÉ BABIŠOVO ROZHODNUTÍ ZHODNOTÍ TI SABOTÉŘI JAKO ŠPATNÉ!jinak na těch foto ty zjevy-??Pro tohle zachranovat národní identitu??Bože..
   Zdraví Jean

   Vymazat
  7. JEAN Na těch fotech stejní POMATENCI jako kdysi Hitler Jugend.Mají za sebou mocnou zahraniční politickou podporu-vylezli zpoza sukně Frau Merkel-jinak jsou to nejzbabělejší krysy jaké tato planeta nosila!

   Vymazat
 2. Dneska jsem zkouknul pořad pana Soukupa na ČT Barandov a mohu vám říci, takovou prču jste ještě neviděli. Bylo to mimo jiné i o České veřejnoprávní televizi vedené panem Dvořákem. Nebyl to první díl, v archívu to najde, stojí to za to. Jenomže v pátek je další díl rozhovorů s panem presidentem a to nebude o nic méně výživnější. Jde jen o jedno o rozkrývání lží a nenávisti, zcela jasně tady stojí fakta a argumenty proti demagogii zlodějině a lži. Kdo chce být v obraze a vědět o co kráčí, ať se klidně podívá, stojí to za to.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. https://www.barrandov.tv/kauzy-jaromira-soukupa

   Vymazat
 3. Opozícia, riadená prezidentom, pripravuje štátny prevrat? Rátajú aj s obeťami, tak ako boli obeťami zrejme aj novinár Ján Kuciak so snúbenicou? Ich naprogramovaná smrť bola spúšťačom reťazovej reakcie
  a v momente boli všade rovnaké kahance, ktoré zapaľovali za obete, okamžite išla zvesť do celej Európy, v europarlamente držali minútu ticha za obete a do slovenských ulíc vyšli študenti s anglickými transparentami...
  V pondelok sa verejnosť dozvedela o vražde a temer okamžite boli k dostaniu odznaky s fotkou Kuciaka, tríčká s jeho obrazom a jeho snúbenice..
  Podľa vzoru ukrajinského majdanu tak už majú natlačené letáky, odznaky, tričká...
  Všetko je dopredu pripravené a organizované, úžerník z Popradu je napojený na sorosove peňazovody,rovnako strany SaS, Sme rodina a OĽANO, ktoré sú jeho dielom. Sponzoruje aj nový subjekt, Progresívne
  Slovensko, banda zapredancov, ktorá má nahradiť Smer. Situácia je kritická. Opozícia využíva vraždy na uchopenie moci? Obete podľa osnovatelia puču vybrali aj zabili, alebo dali zabiť?
  Silou mocou derú sa k moci a nemajú dostatočnú podporu občanov? Vražda sa stala dobrou zámienkou...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem zvědav zda tu vraždu vyšetří . Hlavně že padne asi vláda . To bude konec demokracie na Slovensku .

   Vymazat
  2. Je to síla. Majdan v plným proudu. Držíme vám Slovákům palce, ať to ustojíte!

   Vymazat
  3. Včera na Slovensku, zítra v Čechách. Já to sice nepamatuju,ale rudá mládež vyhazovala profesory z vysokých škol.Když nové svazáky nezastavíme možná si to zopakujeme.

   Vymazat
  4. Fašizace jako na Ukrajině. Chaos, násilí, teror.

   Vymazat
  5. 23:48 To já si pamatuju, jak modrá mládež vyhazovala profesory z vysokých škol. Z této mládeže jsou dnešní profesoři a politici, kteří štvou proti demokraticky zvolenému vedení země. Prostě profesinální revolucionáři, kterým se stále více hroutí JEJICH totalita.

   Vymazat
  6. On vtip v tom, že lidé, ti obyčejní, budou sice remcat, vědí i co se děje, ale demonstraci nezorganizují. Jednak nejsou peníze a ani čas, musíte chodit do práce. Jediná šance jsou volby. Proto ta sorosovska smečka chce obejít volby. Vůbec bych se nedivil, kdyby v konečném důsledku obvinili Fica z vraždy a Smer zrušili jako mafiánskou organizaci. A kdyby se přece jen podařilo něco zorganizovat, začne se střílet do lidí - Nebeská sotňa. Praktiky známe. Lidi se začnou bát. Pokud i tak ne, můžou se dovést příslušní bojovníci ze zahraničí.

   No a na Slovači je i jisté množství totálních pitomců. Ti sice nemají žádné výhody aktivistů mimovládek, ale nenávidí Fica až za hrob, jako by jim znásilnil babičku. Ti půjdou s majdanisty. Svou chybu si neuvědomí ani pak, když se Slovensko zaplaví Afričany, ale zas z toho obviní Fica.

   Vymazat
  7. 23:57 To je hlavně dílo tohodle dua! - https://pp.vk.me/c638823/v638823068/6e6b/-Vnc10oW1Wc.jpg

   Vymazat
  8. 8:53, ukliknul ses, je to tohle duo http://www.spolocnezaslovensko.sk/wp-content/uploads/2017/09/web_Soros-na-koni-OR-OR.png

   Vymazat
  9. Je zajímavá logika Matoviča a Sulíka, s porozuměním kišky.
   Fico s Kaliňákem zabili toho nešťastníka, aby mohli odejít z vlády a snášeli nátlak fašistické "demokracie" pravičáků, jen tak pro radost.
   To co předvádí ti výše jmenovaní, je jasně usvědčuje z organizováni vražd.
   Aby se konečně, za jakoukoliv cenu, dostali ke korytu.
   Spoléhají na to, že se střelec nenajde. A jelikož se nenajde, bude z toho obviněn Fico.
   Ale nakonec, je to jako s našimi socany. Posluž čertu, peklem se ti odmění.

   Vymazat
  10. Ano, oni masírují veřejnost, že Fico a Kaliňákem dali zastřelit toho mladého a jeho snoubenku, protože kšeftovali spolu s NDranghetou ve věci eurofondů a mladej na to přišel. Úplně jasné, ne? A než se Kiska vrátil z lyžovačky, mládež stála jak jeden muž pod praporem i s tričkama. Jen čirou náhodou to je krásně všechno synchronizované s Českem. I v Sýrii je umírněná svobodná a demokratická opozice a na Ukrajině na Majdanu střílel Putin.

   Vymazat
  11. 9:53 Jo ten prej jede ve všem! Skoro tak schopnej jak Putler. Nebo Kalousek!:) -
   http://g.cz/demonstrace-proti-ondrackovi-financoval-kalousek-a-usa/

   Vymazat
 4. Ještě přijde čas, kdy bude zapotřebí projevit odvahu. A pozor, odvaha bolí!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bolet to bude jen když tě chytnem, rudej škubánku. Když zůstaneš klidnej, nic se ti nestane! Aspoň ne hned:)

   Vymazat
  2. ☺☺☺☺☺☺☺

   Vymazat
  3. To , že i Lobkovitz je zapojený do téhle frašky dokládá jen smutnou pravdu, že skutečná česká šlechta skončila katovou sekyrou na Staroměstském náměstí. Mimochodem ,i to stejnojmenné pivo se nedá pít.

   Vymazat
  4. Bratře Žižko, málo jsi toho pokosil.

   Vymazat
 5. Babiš musí ukâzat že je chlap a né spocený Kalousek s Bělobrádkem . Pokud budou předčasné volby budeme hlasovat ANO a dostanou 40% .

  OdpovědětVymazat
 6. Babiše jsem nevolil. Ve vsi kam jezdíme, kdysi v hospodě jézédovci nadávali na nějakého Babiše že fungujícímu družstvu shodil mléčné kvóty, kůli nimž chtěli koupit vedlejší krachující zemědělské družstvo. Když pak najednou za několik roků najednou kandidoval za ANO, všichni na něj pěli chválu, to je ten pravej, má dost peněz, ten nebude krást. Na námitky, že se v podnikání chová jako grázl a v politice nebude jinej, byli úplne hluší. Stejně si myslím, že za valnou většinu problémů si svou blbostí můžeme sami. Tím ale vůbec nedávám za pravdu těm grázlům v čele s Hovňouskem, kterým se stýská po přeplněných korýtkách.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jenže příteli, teď jsou grázlem shozené kvóty vedlejší téma. Jak už bylo řečeno, momentálně čekáme, jestli se ten grázl dokáže přetransformovat do vojevůdce anebo je skutečně posranej. To je teď důležité. Jsme ve válce a ani ta horká není daleko. Nejhorší je, že bojujeme vlastně proti svým, kteří se nechali koupit (nebo přesvědčit).

   Vymazat
  2. Vím že ty kvóty pasé, ale Babiš podle všeho bude vychcanej posranej židáček a asi od něho nic dobrého nevzejde, asi by bylo lepší kdyby se vrátil domů k čobolákům.

   Vymazat
 7. Článek je výborný a v zásadě s ním souhlasím.
  K Ondráčkovi - tehdy jsem ty kluky viděl na vlastní oči, neměl jsem esenbáky v lásce, ale nepochyboval jsem o tom, že plní své rozkazy. Byl jsem antikomunista, ale chápu postoj Ondráčka. Chtěl svým vyjádřením objasnit, že tehdy plnil rozkazy. Pamatuji se také, že ti zástupci pohotovostního pluku se národu omlouvali.
  Otázka: proč těm kavárenským kecalům nevadí třeba dnešní soudci, kteří byli před listopadem komunisty jako p.ase´? Proč jim nevadí bývalí komunisti jako p.ase v nynějším demokratickém bloku, na ministerstvech? No protože nejde o Ondráčka, jde o cestičku, jak majdanizovat tyto společnost. Držím palce Ficovi, aby vydržel a Zemanovi přeji zdraví, aby také vydržel. Budou to oba potřebovat, stejně jako lidé, co mají jiný názor, že ta majdanovská kavárenská galérka.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Esesáci, gestapáci, estébáci a Ondráčkovci plnili jen rozkazy, kdyby se Hitler omluvil, mohl dělat předsedu ANO a KSČM, po slučovacím sjezdu.

   Vymazat
  2. 5:44, no vida, tak Ondráček je ekvivalent Heidricha, možná horší, to tu ještě nebylo.

   Vymazat
  3. ministr vnitra z pohotovostního pluku nevadí?

   Vymazat
  4. 8:43
   Jak je videt tak nevadí....zřejmě to havložumpě ještě nikdo z uASSacký ambasády nepřipoměl.

   Vymazat
  5. 5.44 ty jsi čistý produkt inkluze

   Vymazat
  6. 5:44 odkud jsi dorazil, fetko.

   Vymazat
  7. 5:44 Sláva!!! Jaro je tady! Blbost už kvete! Ale nezapomeňte, že po květu přijdou plody. A to zas bude v álejích nablito.

   Vymazat
  8. Jak je vidět podle těch demonstrací, najdou se houfy stejných vypatlanců jako je ten 5:44. Jsou to nenávistí sežraní tvorové.

   Vymazat
 8. 23:11
  Oni se bojí voleb.Proto vyvolávají současné nepokoje za pomoci těch zmetků z neziskovek.Počítají s MAJDANEM.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Když se nám nepodaří zastavit Majdan, tak na volby zapomeňte. Maxiálně bude veselice s výběrem Mádl prezident a koloběžka premiér, Moravec ministr zahraničí a Kalousek ministr financí...

   Vymazat
  2. Já bych si Báru jako premiérku představit uměl. I jako mynistrink obrany nebo vnitra. Ale nejlepší by byla na postu ministryně zahraničí.

   Vymazat
 9. Fico drž se ! Hlavně neplaš jako Andrej .

  OdpovědětVymazat
 10. Na Slovensku se nic nevyšetří. V Kyjevě bylo postříleno 100 lidí za bílého dne. Vražedné komando se přihlásilo samo. Všude kamery. Stejně jako v Oděse byli svědky upalování lidé s kamerami a fotoaparáty. Nikdo nikoho neobvinil a ani neobviní. Zmohou se na nevinné. Na Slovensku vraždili profesionálové, po kterých se slehla zem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jojo, nebeská sotňa bude i na Slovensku, musí být.

   Vymazat
  2. 7:19
   Do nějaký spalovny mrtvol se ty banderovci určitě vejdou!!!!

   Vymazat
  3. Mezi mrtvými na Majdanu bohužel nebyli jen Banderovci.

   Vymazat
 11. Mě by zajímalo jak dlouho si nechají tohle líbit od toho bílého bláta.

  OdpovědětVymazat
 12. Nejvíc mě rozesmáli ti koloušci:DDD
  Kdyby blbost nadnášela, tak by poletovali jako holubičky.
  A kdyby věděli jakým grázlům a zločincům dělají užitečné idioty a jakou špínu páchají, tak by si to asi na místě hodili.
  Je to o blbosti a manipulaci. Koloušek je naprogramovaný tak, že ani nic jiného dělat nemůže.

  OdpovědětVymazat
 13. 23:41
  Ano,jsou to užiteční idioti.Ale bylo jim naboucháno do hlavy že utvářejí dějiny a že jdou správným směrem.
  Ale už jim nikdo neřekl,že po použití je klidně zmuchlají a zahodí jako papír.
  Podle hesla používaného hojně Američany:
  "MOUŘENÍN VYKONAL ,MOUŘENÍN MŮŽE JÍT"
  Tak konec konců dopadl Kuciak.

  OdpovědětVymazat
 14. Vše bylo pečlivě připraveno,velmi rychle zrganizovano, soudruh Nosek by zhlédnul závistí.Dojaly mne i akční výbory založené v okresech. Možná se někde cviči i Lidováni milice.Je to zlý sen.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Uzij si havlova
   Jeste si zastrilis
   Bude dost kandelabru?

   Vymazat
 15. Není to tak dávno co někdo vymyslel heslo "domluv bábě" dnes navrhuji nové "domluv vnoučkovi".

  OdpovědětVymazat
 16. Buzeranti vedou v cesku majdan

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A lovci s optikou si z horních poschodí za menší poplatek uloví pár trofejí. Je to rajc. Jen si asi nebudou moct ty hlavy vycpat a pověsit na stěnu.

   Vymazat
 17. Cesky havlovsky blbakov ma jedinou sanci
  Obnovit milice, vzit pendreky a demonstratorum rozmlatit hlavy
  Jinak bude hur

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ovce vlk rozežene, účinnější bývá ovlivnění Ovčáka, nebo jeho výměna.

   Vymazat
 18. ...sloni se jich ulekli
  upadli jim kule kly*

  OdpovědětVymazat
 19. Babiš je naprosto nespolehlivý a zbabělý . Není to tak dávno co se nelichotivě vyjádřil k cikánům . Okamžitě proti němu vystartovali pravdoláskaři a jiná havěť . Ihned všechno odvolal i to co neřekl a omluvil se za to . Totéž provedl i teď s Ondráčkem .Objeví se pár křiklounů a hned je všechno jinak . Takto chce hájit zájmy Česka ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ONDRÁČKOVI zřejmě vyhrožovali ublížením jeho DĚTEM... BABIŠOVI zřejmě vyhrožují ublížením jeho MAJETKU...

   Demokracii pro škodnou je třeba chránit i za cenu života (cizího), za cenu posledního penízku jiných... Davidův a Adolfův odkaz prostě musí být naplněn.

   Goliáš byl před férovým soubojem zákeřně zastřelen, Český národ z Čech zase vytlačí ČERNÝM PÍSTEM potomci a následovníci odkazu těch dvou, s pomocí "neziskových" odnárodněných, byť v Čechách narozených slouhů.

   Vymazat
  2. Vy hlupáci, Babiš vždycky hájil a vždycky bude hájit je SVOJE zájmy!!! Česko ho zajímá jen jako zdroj majetku a že je to to hlupák a neskutečný sedmilhář, to předvádí při každém svém veřejném vystoupení ať už ve sněmovně nebo v televizi. A jestli někdo bere vlezdoprdelního Soukupa a jeho diskuze z Barandova vážně, tak doporučuji dobrého psychiatra :-)

   Vymazat
 20. V Evropě se začíná drát do popředí fašismus. Fašisti, kteří se pro tento účel přejmenovali na demokraty, používají rovněž fašistické metody - kravály, zastrašování, vyhrožování, napadání lidí s jiným názorem a nakonec určitě dojde i k lynčování.takhle začínali náckové v Německu na počátku třicátých let minulého století. Babiš je idiot, když si myslí, že se jim zavděčí. Klubko zmijí musí být rozdrceno tvrdě hned v zárodku, přátelství se zmijemi se hrubě nevyplatí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Za Komančů se tito identifikovali podle rudé členské knížky ,dnes musí na veřejnosti odsoudit a označit vulgárně prezidenta..Tím se prokazuje členství..........Jean
   Jean

   Vymazat
 21. to 5:44,
  Mááte pravdu. A mohl dělat také šéfa ODS, TOP09, Starostům a Lidovcům....... včetně socanů. Těm všem stačí omluva.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 9.42 TA TZV. "OMLUVA" by znamenala přihlásit se k LETSKÉ LŽI o údajné české vině a udělat z ní Goebelsovskou pravdu. Oceňuji, že se v ČR a dokonce i v parlamentní žumpě přes hebreopropagandu najdou lidé, pro které PRAVDA, OTČINA A NÁROD znamená neprodejné hodnoty stejně, jako pro Netanjahua, například...

   Vymazat
 22. Pokud jsou INFO v tomto článku pravdivé blíží se bouře. Rozumnější část elit by měla zapůsobit, aby ovládaní pochopili jádro pudla. Populisté se dají snadno koupit na svou úzkost nejenom nacionální, nas*nost nejenom nákupní, frustraci ze složitosti událostí zhoršujících životní pohodu atd. Chaos zde prospěje imperialistům, organizovaným zločincům, rozšířeným ignorabistům a dalším - hlavně politickým nevzdělancům. Tito poslední ve výčtu volili vůdce Babiše. IT nedává moc šanci to vzdělávání rychle dohonit. EU Majdan přivítá, odstřelovači si již vytvářejí party. Nenechme to dojít tak daleko, imperialisté mají zbraní a militaristických grázlů dost. Žel nevidím vůdčí osobnosti natož systémovou strukturu. Mýlím se?

  OdpovědětVymazat
 23. Moudřejší ustoupí - i když vím, že Čapek upozorňoval, že před nacismem nikdy. Ale ten náš domácí rasismus-nacismus v podobě Anti Babiš/Zeman/Okamura/Ondráček přece je jen možná trochu jiného kalibru než ten Adolfa Hitlera (i když vím, že co není, může být, i Hitlerjugend nebyla hned antijuden). Vím že našemu kapitalismu je teprve 27 jar a jeho služtičky a sluhové mají ještě nárok na postpubertální zmatení, zejména když je podpořeno velkými myšlenkami, že v každém tom postpobertovi dřímá druhý Backala, Pingl, ates či ještě lépe Seroš. Všechno - tedy i protiobčanská fronta pražské kavárny a zdegenerovaných systémových stran, má svoji životnost a nedivme se, že když poznali její konec a nevyhnutelnost sešrotování dějinami, že mají pěnu u úst, střídají karmínovou vzteku s mrtvičnou bledostí a zelenou z počínající hniloby.
  Je tedy otázkou času, kdy si občané CZ vymůžou přechod ze života ve lži, do kterého nás nasoukala diktatura kapitálu 1989, do života humanity. A to bude smrt i pražské kavárny - tak se nedivme bojovnému úsilí za prodloužení vlády pakulturní a pademokratické žumpy u nás.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11.39 Nejste-li rasistou, je váš pes obranář jistě BIŠONEK, NEBO ČIVAVA... podle ANTIFA a multikulti přeci není rozdílu mezi rasami..

   A Bišonci i Čivavy jsou jako psi obranáři NEPŘÍPUSTNĚ DISKRIMINOVÁNI ODPORNÝMI PEJSKAŘSKÝMI RASISTY... Preferující na tu práci služební a "bojové" psí rasy. Že se mezi parlamentními romofily a hebreofily a bojovníky proti českému patriotismu v Čechách nenaleznou šlechetní obránci práv obranářů Čivav a Bišonků. Dokonce je diskriminován i Ratlíček a VOŘÍŠEK...

   FARIZEJOVÉ, POSTRÁDÁM VAŠE ANTIRASISTICKÉ VŘEŠTĚNÍ...

   Vymazat
  2. Dávám přednost dětem před psy, asi je nás přeci jen více, co v dětech a ne psech vidí budoucnost státu a národa. Omlouvám se, mne frustrace ze současnosti nepřivedla k mazlíčkům, ale k potřebám základu státu a tím základem je rodina a děti.

   Vymazat
 24. Poslední odstavec právě SPD nepochopila a hlasovala jak hlasoval.

  OdpovědětVymazat
 25. Anonymní8. března 2018 11:49, máte naprostou ale naprostou pravdu.

  OdpovědětVymazat
 26. Zdravím vespolek, odkaz na článek mi poslal táta, tak jsem tu nový a nerozumím několika věcem, mohl by mi je někdo zasvěcenější vysvětlit?

  a) Článek tvrdí, že demonstrace byla zorganizována proti Ondráčkovi a proti Babišovi, přitom název i veškerá propagace se zmiňovaly pouze o Ondráčkovi. Svolána byla 3.3. [1], tedy den před zmiňovaným Babišovým alibistickým příspěvkem na facebooku. V médiích se píše, že v průběhu akce byly slyšet i hlasy proti Babišovi, ale i proti Zemanovi. Na základě čeho si tedy autor článku tvrdí, že akce v pondělí byla primárně organizovaná proti Babišovi?

  b) V článku autor spojuje neziskovku Milion Chvilek a demonstraci proti Ondráčkovi, argument je, že načasování spuštění petice za rezignaci Babiše (neziskovou) bylo souběžné s uspořádáním demonstrací, nicméně to není pravda, petice byla zveřejněna mnohem dříve [2]. Je tedy prokázané nějaké další spojení mezi touto akcí a neziskovkou?

  c) V článku autor píše o aktivizaci českého neziskového sektoru napojeného na Sorose, ale jako důkaz předkládá jen to, že jeden z organizátorů demonstrace v Písku je stážista z AIESEC. Nejsou nějaké lepší, konkrétnější důkazy?
  Dále autor píše, že politici TOP09 a ODS začali svolávat demonstrace, nicméně dále v článku dokládá pouze to, že místopředseda Plzně (Ženíšek, TOP09) pomáhal s organizací Plzeňské demonstrace a Baxa (ODS) na ní pouze promluvil [3]. Tedy jeden politik z TOPky spoluorganizoval jednu z těch mnoha demonstrací, zatímco z článku to zní, jako kdyby TOPka organizovala něco centrálně. Myslel tím autor tedy jenom tu jednu demonstraci?

  d) Proč autorovi připadá podezřelých těch 713 000 Kč na transparentním účtu Milionu Chvilek? Když si člověk rozklikne ten výpis tak uvidí, že valná většina příspěvků je pod 1000 Kč a nejvyšší je 25000 Kč. Osobně by mi přišlo podezřelé, kdyby tam byl třeba jeden za 200 000 Kč, ale takovéto malé příspěvky vypadají jednoduše jako příspěvky od lidí, kteří souhlasí s názorem této neziskovky, nebo ne?
  Také jsem nepochopil, proč autor tak zdůrazňuje těch 20 000 Kč od Lobkowicze, když pak sám napíše, že to "není mnoho". Kdyby to byla nějaká veliká suma peněz, tak nic neřeknu, naopak, ale takhle to zní, že se autor snažil sebevíc najít něco zajímavého a to nejlepší, co našel, je tenhle malý příspěvek.

  e) Autor několikrát zmiňuje, že pondělní demonstrace v Česku mají spojitost s demonstracemi na Slovensku, ale asi jsem nepochopil důvod, proč tomu tak je? Ty autorovy argumenty jsou
  * propojení skrz cíl demonstrací - ve Slovensku proti Ficovi, v Česku proti Babišovi, přitom ale České demonstrace byly organizovány opravdu jen proti Ondráčkovi (stačí se podívat na facebook na popisky protestů) a to, že se v průběhu objevily i protesty proti Babišovi může být nějak tajně plánované ale také vůbec nemusí.
  * propojení demonstrací skrz Sorosovy neziskovky, což ale prokázal jen u jediné demonstrace v Písku a ještě dost nejistě. To, že je někdo stážista v neziskovce nemusí znamenat, že mu v neziskovce poradili, ať uspořádá demonstraci. Pak ještě přes spojení Milionu Chvilek a demonstrací, ale to také autor nepodkládá moc spolehlivými důkazy.
  * propojení demonstrací skrz výhružné telefonáty Ondráčkovi a Ficovi, připadá mi ale, že tady chybí ten důkaz o tom, že telefonují ti samí lidé. A nebo že ty telefonující něco spojuje. To, že někomu někdo volá s výhružkami se sice snad nestává tak často, ale přijde mi, že to na tvrzení "demonstrace v Česku a na Slovensku jsou centrálně koordinované někým ze zahraničí" trochu nedostačuje?
  * pak už autor jen slibuje, že rozkryje propojení Českých a Slovenských médií, tak to si budeme muset počkat, ale do té doby mi to připadá dost vágně podložené, spíš nedostatečně. Jsou k tomu nějaké konkrétnější důkazy, případně nepřehlédl jsem něco?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. f) Zaskočilo mě to obvinění Petry Černé z vyhrožování, tak jsem si chtěl najít zdroj, protože autor bohužel žádné zdroje v článku neudává, ale nic jsem nemohl dohledat. Jde to tvrzení něčím podložit?

   [1] Oficiální Přehled oznámených veřejných shromáždění v Praze: http://www.praha.eu/public/ac/9/7e/2639334_857468_shromazdeni.doc
   [2] Datum přidání propagačního videa na youtube: https://www.youtube.com/watch?v=e_8eGerzAjI
   [3] https://www.facebook.com/martin.baxa.3/posts/1879874998702813?pnref=story

   Děkuji, omlouvám se za delší komentář

   Vymazat
  2. 0:30 - pilný a pracující "ve dne v noci". Všechny výklad jsou zbytečné, skutečně. Základní otázkou je zda srocení mladého davu mělo nějaký význam a jaký! Já vím, že jsem asi
   ve 40 starý a v myšlení na podfukáře krátký. Kdyby se omladina srotila a dožadovala se navrácení rozkradených 6,5 bilionů Kč v době odnárodňování majetku občanů, také jejich rodičů, tak bych tomu rozuměl. Kdyby se omladina srotila a demonstrovala za zdravý rozvoj národa, aby se nám masově nerodily děti - invalidé, abychom nevymírali, abychom měli možnost poskytnout svým dětem zdravý rozvoj jejich těla i ducha, tak bych to pochopil. Kdyby omladina se srocovala, aby se skoncovalo s produkcí dlužníku a na tuto "výrobu" napojených exekutorů, soudů, biřiců a sebevražd i vražd dlužníků, tak bych to srocování pochopil. Kdyby se omladina srocovala proti nezaměstnanosti, proti bezdomovectví, proti žebrotě, proti sociální a právní nerovnosti, tak bych to pochopil.
   Ale že se srocuje kvůli nějakému panu Ondráčkovi, který jako 19letý - před 28 roky -asistoval na Národní jako SNB? Tož to mi připadá, že nám už není jako národu pomoci, že už máme v hlavách ne vymeteno, ale TEMNO! Hurá, a to právě je to, co diktatura kapitálu potřebuje a proti které omladina vůbec nemá připomínek v představě, že z každého z nich bude pan Packala, to činí diktátory v zákulisí silnými a českou omladinu lehoučkou hračkou v jejich rukách.

   Vymazat
  3. 19:06 No to víte, byl to můj první komentář na tomto webu, tak jsem si chtěl dát záležet - a trvalo to neočekávaně až do půl jedné. Ale jinak pracuji z domova, takže i takhle pozdní hodina je pro mě někdy úřední :-)

   Komentář jsem psal, protože mě zaujalo autorovo tvrzení, že Slovenské a České protesty jsou propojené (řídí je Soros), o čemž mě ale autor článkem nepřesvědčil, jelikož mi jeho důkazy připadaly nedostačující (z důvodů, které jsem rozepsal v prvním komentáři). Nechtěl jsem se bavit o smyslu demonstrací nebo jestli se má demonstrovat proti Ondráčkovi nebo proti jiným věcem. Zároveň ale nechci Váš komentář ignorovat, jelikož si vážím toho, že si vůbec mého komentáře (pod poněkud starším článkem) někdo všimnul, nechal bych tedy toto vlákno volné pro téma "Soros organizoval pondělní protesty v Česku", o kterém jsem se chtěl bavit původně a Vám odpovím v novém komentáři, aby se diskuze nepletla. Snad to nevadí. A možná dělám zbytečné okolky, třeba už nikdo k tomuto tématu neodepíše...

   Vymazat
 27. Navrhujete spoustu témat pro demonstrace, ale mají společnou jednu věc - jedinou demonstrací je nelze nijak ovlivnit a zároveň se nepojí s nějakým konkrétním impulzem, který by lidi do ulic dostal. Na otázku, jestli by se měla snížit nezaměstnanost vám jistě každý odpoví ano, ale to neznamená, že by demonstrace něco vyřešila. Vyřešit většinu Vámi zmiňovaných otázek může jen kvalitní vláda a dlouhodobá práce.

  Na druhou stranu dosazení někoho do nějaké nevolené funkce je konkrétní impulz a dokonce lze doufat, že demonstrací (+peticí) lze tomuto člověku ukázat, že ho část občanů na daném místě nerada vidí, a že by byla ráda, kdyby z místa odstoupil. Takto obecně (bez zmínky o Ondráčkovi) mi to nepřipadá jako něco škodícího nebo špatného, co myslíte? (Samozřejmě pokud daná pozice není volená přímo, pak jsou demonstrace celkem zbytečné, jelikož jen opakují informaci, kterou jsme se již dozvěděli z výsledků voleb.)

  V konkrétním případě Ondráčka myslím protestujícím hlavně vadilo to, že by do čela GIBS, do sboru, který má vyšetřovat trestné činy spáchané policisty, měl být dosazen člověk, který sám násilím zasahoval proti demonstrantům v 89. Tedy útvar, který by mohl podobné zásahy prošetřovat dnes, by vedl člověk, který takové postupy schvaluje, a i dnes mu připadají správné. Osobně mi na protestech proti takovému přístupu k použití násilí proti demonstrantům, nepřipadá nic špatného a nějak nevidím, proč kvůli tomuto názoru mají podle Vás protestující v hlavách temno. Prostě je to nějaký názor na to, jak má a nemá vypadat policejní zásah a jaké hodnoty má zastávat vedení GIBS.

  OdpovědětVymazat