Reklama

.

.

středa 7. března 2018

Minirozhovor s mladým anonymním politologem: Ať si, kdo chce, co chce, říká, ČT24 zvala veřejnost na demonstrace

- ps -
7.3.2018 PrvníZpárvy

"Ať si, kdo chce, co chce, říká, ČT24 zvala veřejnost na demonstrace pro odvolání poslance Ondráčka z vedení komise pro kontrolu GIPS a z kterých se vyklubala i demonstrace proti premiérovi v demisi Andrejovi Babišovi," tvrdí student politologie.

To je vážné obvinění. Podle čeho tak soudíte?

"Když se ráno díváte na program ČT24 a každou čtvrthodinu slyšíte, že se budou na jedenácti místech konat demonstrace pro odvolání komunistického poslance, které organizují náhodní dobrovolníci pomocí facebooku, tak to není nic jiného než pozvánka na tyto demonstrace," říká dál student politologie, který si nepřeje být jmenovaný, aby jej profesoři politologie nepovažovali za kolegu.

Ale vždyť to Česká televize dělá u všech událostí. Třeba zvala na setkání Pražanů s úspěšnou olympioničkou Ester Ledeckou?

"To je sice pravda, ale to není politická akce. To byla akce Magistrátu Prahy a pro veřejnost bez jakéhokoliv politického zaměření, ale v případě demonstrací zvala jen ty voliče, kteří mají protestovat proti voličům jiných stran.A to není všechno."

Co vás ještě popudilo?

"Že se těm demonstracím věnovala pozornost v dalších zpravodajských relacích. Téměř všude byl štáb, který v přímých vstupech informoval, že se někde stovky a na některých místech snad i tisící lidí přišlo vyslovit pro nějaký názor, který byl pořád omíláný. Navíc se k tomu přidali stálí kritici Andreje Babiše, kteří protestovali, že je trestně stíhaný a že jej považují zase podle zpráv především České televize za agenta estébáka před rokem 1990."

Stejně si myslím, že až na tu čtvrthodinovou opakovanost zpráv a délkou neobvyklých přenosů a počtem míst odkud se vysílaly vstupy, asi Česká televize plnila úlohu zpravodajství? Proč to popíráte?
"Trochu divné nebyly jen reportáže z míst demonstrací, ale třeba nedávno i reportáž z návštěvy premiéra na Zlínsku. Díváte se na obrázky, kde jde Babiš a vedle stojící člověk křičí na něj: Ať žije soudruh Bureš! Vsadil bych se, že to byl v ten den ojedinělý výkřik. Určitě by se našlo mnohem více obrázků, jak Babiše lidi vítají a usmívají se na něj. To je stejné jako záběry na dvě červené karty v rukou osob, které přišly na setkání s prezidentem Zemanem, které nikdy nezapomene natočit Česká televize. Jako na zavolanou."

Říkáte jako na zavolanou? Kdo a komu volal?

"???"
 
 
- - -71 komentářů :

 1. Člověka potěší, objeví-li se politolog s mojí krevní skupinou, a ještě k tomu je mladý, který se nehlásí k mainstreamovým politickým aktivistům.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kyvadlo dějin se již překlopilo na druhou stranu a Sorošové, Roschildové a jim podobní chtěli stihnout více v boji proti masám lidí. Ale čím více tlačili chudáky do kouta tím více dochází k odporu. A jedním z odporů je, že masy si ve ještě svobodných volbách nenechají již vnutit ELITAMI navržené kandidáty. Proto ELITY těsně po volbách vytváří různé Majdany. elity nechtějí čekat ani 4. roky na další volby. ELITY všechno chtějí hned jako Hitler. A HITLERA sponzorovali opět ELITY. Je rok 2018 a opět jsme ve třídním boji. Boj většiny proti 1mu procentu ELIT a jejich 20ti procentu přisluhovačů. A na druhé straně je 80%,kteří vždycky vyhrají volby...Takže, když se začnou zpochybňovat volby, tak to je ten okamžik, kdy ELITY ztrácí kontrolu nad davem....

   Vymazat
 2. Mladý politolog je bystrý !!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kuciak nebyl politolog , ale byl taky bystrý . To se dnes nevyplácí a je to nebezpečné .

   Vymazat
  2. 13:24
   Kuciak nebyl ani politolog, ani novinář a dle mého názoru byl pouze chamtivý a byl použit a poté odstraněn pro vyšší zájmy.

   Vymazat
 3. Čt už dávno není naše televize, ale pouze jejich televize. Televize total. bl.( Kalouskovců a lidovců). Není to zpravodajská televize, ale propagandistické médium, ato nikoliv svých koncesionářů, ale těch co jí skutečně "vlastní" a zcela ovládají, řídí. A tak pouze a jen tyto své milované "vlastníky" glorifikuje a podporuje, ostatní naopak jenom očerňuje a uráží, bez zkrupulí. Proč se to děje nejvíce v současné době, po prohrách pražského mainstreamu a rádoby elit pražské kavárny ve všech volbách? Právě proto, že si uvědomují svoji současnou zranitelnost na vrcholné politické scéně a snaží se takto nátlakově zvrátit výsledky voleb. V demokraticky zvolené sněmovně na to nemají sílu, tak to zkoušejí jinak, pomocí naivity pár spoluobčanů, jejich voličů na náměstí, kde jim přednášejí m.j. o možnosti nového února 48. A tato neuvěřitelná drzost, díky nekomunikaci našeho prezidenta a premiéra nebo jejich podceňování dnešního stavu ve společnosti, jim zatím prochází! Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. je smutné, že to nevadilo socdem premiérovi a
   bohužel s tím nehodlá hnout ani Bureš
   moc velké sousto

   Vymazat
  2. Čt by se konečně měla veřejně přihlásit ke svému pravému znaku, složenému z pentagramu, obráceného kříže a Davidovy hvězdy... ale zaručeně z Čech a od Čechů, jež oblbuje, jedině ty vydřené prachy.

   Vymazat
  3. Bureš na tu svou ústupčivost doplatí. Dnes se nezastane Okamury, zítra se nikdo nezastane jej.

   Vymazat
  4. ČT je teď zvaná jako Goebbel's TV No1

   Vymazat
  5. Ano, všechno je to jinak! Máme důkazy! -
   http://g.cz/demonstrace-proti-ondrackovi-financoval-kalousek-a-usa/

   Vymazat
 4. Zrušením Čt bychom jako národ skutečně o nic nepřišli.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. http://krajtl.blog.cz/1803/prima-volba-reditele-ceske-televize

   Vymazat
 5. Demokracionála

  Již povstaň, lide, světa prostý,
  již povstaň a zbav se svých běd!
  Ukonči „elit“ útlak sprostý,
  do rukou uchop moci svět!
  Ten kdo sotva světlo světa spatří,
  ať svobodu má u nohou!
  Ať celý život se s ní bratří,
  ať k vládě všech ho povedou!

  Ref. :
  :Ať jen občan světu vládne,
  od východu ke slunci západu!
  Ať svět celý slastně sténá
  pod diktátem občanů:


  Ať pevně vlády žezlo třímá,
  ať zemi svoji řídí lid!
  Potřeby svoje nejlíp vnímá,
  on vládu zaslouží si mít.
  V jeho vládě budem klidně spávat,
  v bezpečí, v míru, v lásce žít.
  houf dětí mít, s nimi si hrávat,
  své lidství šířit, velebit.

  Ref. Ať jen Občan …


  Rádoby všichni světa vládci
  na kolenou jen musí stát,
  přiznat, že na něho jsou krátcí,
  když zří tu moc ten majestát.
  Ať jen zkusí nepřátelé různí
  občanu - vládci ublížit,
  polnice naše ihned zazní,
  my za sebe budem se bít!

  Ref. Ať jen Občan …

  Štefan

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lze k veršům připojit melodii. Kdysi to byla melodie hymny velkého státu.

   Vymazat
  2. 13:16 Opravdu? Jste si tím jistý?

   Vymazat
  3. 13:16, 17:10
   Melodie je samozřejmě z internacionály.
   Štefan

   Vymazat
  4. Anonym 17.10 - skutečně, Internacionála byla po jistý čas hymnou Sovětského Ruska

   Vymazat
  5. 21:47 - do roku 1944

   Vymazat
 6. Jo ten název mají špatný bruselská TV. Ten bureš si kope vlastní hrob souhlasí s odvoláním Ondráčka. Příště budou chtít odvolat jeho.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11:45 Bureš to včera posral na celé čáře. Nevím, jetli je to takový posera, nebo vychcánek, ale asi obojí bude pravda. Doufám, že ty protesty kvůli němu budou a že taky odstoupí, jako pan Ondráček. Oproti Ondráčkovi toho má na svědomí určitě mnohem víc. Prašivec.

   Vymazat
  2. Presto se voli politici ve volebnich mistnostech ,nikoli na ulici.Majdan neni naš vzor.

   Vymazat
  3. 11:45
   Dobrý postřeh. To máte tak s jídlem roste chuť. Babiš si ústupky podřezává větev.
   Sadím se, že jeho hnutí bude rozloženo asi jako předchozí strana p. Okamury. A obviní ho že ukrad penize které po volbách dostal!
   Jo chtěl hrát velkou hru s velkými hráči.

   Vymazat
  4. Bureš se veřejně odkopal a ukázal, že není důvěryhodný! Je to vážný signál pro veřejnost!

   Vymazat
  5. 12:12 Když on by nejraději vládnul s ODS. To je jeho krevní skupina. Tak se mu nedivte, že se jim snaží nadbíhat.
   Z tohoto důvodu jsem velmi skeptický k tomu, aby mu levice umožnila vládnout. Dostane důvěru a potom bude s "demokraty" vesele schvalovat jejich zákony. A ti, kteří mu umožnili vládnout, už s tím nic nenadělají, protože na vyslovení nedůvěry nebudou mít dost hlasů.

   Vymazat
  6. Babiš zklamal. Ondráček byl zvolen nanejvýš demokraticky. Ustoupil bandě z demagogického bloku a teď už se poveze. Měl, podle rady, neuznat zprávu ČT, zrušit radu a udělat s nimi pořádek. Jak si může dovolit Česká nezávislá a apolitická televize dovolit svolávat demonstrace proti členovi sněmovny. To si Babiš neumí udělat s těmi ožralými Kalousky a Stanjury pořádek? V tom případě tam nemá co dělat. Co na jednání ČT říká rada??????

   Vymazat
  7. Babišovi bych už nevěřil ani dnešní datum - a pokud jde o tu komunistickou podporu vládě, vedle toho nože do zad v případě Z. Ondráčka Babiš v sobotním Právu v rozhovoru milostivě svolil, že KSČM by teda eventuálně mohla vládu podporovat, ale ani náhodou do čehokoli mluvit. A pak se s takovým bavte!

   Vymazat
  8. 21:52
   Blbiš včera všechno vyjednávání s KSČM posral!

   Vymazat
 7. Od prvního oznámení Jakubem Železným, že demonstrace proti Zdeňku Ondráčkovi budou probíhat v 11 městech Česka, aniž řekl ve kterých mi bylo zřejmé, že je to opět echo: Národe povstaň. Zmanipulované stádo, které skoro nečte a nemá čas číst ani se vzdělávat- vyrazilo do zbraně. A ten ubohý nástroj se ani na okamžik nezačervená!

  OdpovědětVymazat
 8. Na demonstrace proti Ondráčkovi nezvala jen ČT, dokonce rozhlasové stanice, které se až tak politikou nezaobírají (hudební). Mě se zdá, že až na tak veliký humbuk bylo těch demonstrantů sakra málo.

  OdpovědětVymazat
 9. Pořád se tu pláče nad Čt.Tak ji přestaňme platit.Jediná možnost jak ji chytit pod krkem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 12:20
   Nevěřte, že kdyby skutečně nikdo neplatil, že by nebyl prohlasován zákon o povinném placení i když nemáte TV. A jako na kotle by Vám chodila komise a zjišťoval by. zda nemáte více TV přijimačů případně by Vám zaúčtovali i dobrazovku domovního zvonku.

   Vymazat
  2. 13:57 tak začíná připosrabnost.

   Vymazat
  3. oprava:připosranost.Když ty ždímaly kopne deset milionu do kulí, tak si nic nedovolí.

   Vymazat
  4. 14:44 Ale dovolí. Zákon je na jejich straně. Až k někomu přijde exekutor s policií zabavit majetek za dluh na poplatcích, tak všichni vyměknou. Je nutné změnit zákon, tlačme na politiky. Blíží se volby, každá strana se bude snažit zavděčit, proto je ta správná doba. Ale nedělejme si velké iluze. Veřejnoprávní média už ten tlak cítí. Proto také hned zneužívají smrt novináře na Slovensku k preventivnímu řevu, že média se musí bránit proti všem nepřátelům svobody slova.

   Vymazat
  5. 17:33 "Veřejnoprávní média už ten tlak cítí." Již v několika případech jsem se přesvědčila o tom, že reagují na diskuse na "kontraservrech": např. na demonstraci proti Ondráčkovi byl transparent v tom smyslu, že ani Valaši nechtějí komunistickou mlátičku. To proto, že na těchto servrech se mluví, diskutuje a píší se články o tom, že tohle všechno (demonstrace, neuznávání výsledků voleb, dehonestace presidenta, hon na premiéra atd.atd.), je "práce" zhrzené pražské kavárny. Také se snaží do záběrů mezi mládeží nalézt alespoň pár "starochů". A k postoji premiéra ke zvolení Ondráčka : Já si myslím, že jeho zvolením byl premiér překvapen a sice proto, že Ondráčka nevolili poslanci za ANO, ale právě ti z DebilBloku. Aby mohli v součinnosti s ČT a ostatními "novináři" pořádat hrátky - ne antiondráčkovské, ale antibabiškovské. Asi premiér uznal ( a možná že i p. Ondráček), že bojuje na tolika frontách, a další už otvírat nelze. Koneckonců když lidi na Václaváku BISku kontrolovat odborníkem nepotřebují, tak to halt nemusí zajímat ani ten nepodtstatný zbytek republiky, že ?!

   Vymazat
 10. ALL THANKS TO UPSTART LOAN AM NOW FINANCIALLY STABLE . upstartloan@yahoo.com
  I am Michelle Huxford from Casper, Wyoming. I was in a very chronic financial issue and terminal health situation some few weeks back. After all my search for assistance from friends and neighbors proved abortive, I feel there was no one who truly cares. I became so emaciated due to lack of good food and my 2 kids age 5 and 8 were not also good looking due to lack of proper care as a result of finance. One faithful morning I saw an old time friend of my late husband and I told him all I have been going through and he said the only way he could help was to direct me to a good loan agency that also helped him, He explained to me on how he was financially down and how he got boosted by this loan agency UPSTART LOAN INC ( upstartloan@yahoo.com ) who grant him 245,000 USD loan at an affordable rate. He further assured me that they were the only legit loan firm he found in the quest of seeking for loan after been scammed by various fake loan lenders online. He gave me their email: upstartloan@yahoo.com or text/call (574) 301-1639, That was how i applied and was also granted a loan and my life changed for the good. CONTACT THE ONLY GENUINE LENDERS( UPSTART LOAN INC) VIA email: upstartloan@yahoo.com or call +1 (574) 301-1639 to resolve your financial mess.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. who da fuck are you?

   are you fucking blind?

   cannot see we speak in CZECH here?

   __

   and get da fuck out of here with your ads and loans.

   Vymazat
  2. Zdenda "Obušek" dostal kulku (do schránky v obálce) a šel ... slušnej komouš! Jiní by tu kulku ale potřebovali obdržet tak říkajíc horkou cestou:)))

   Vymazat
  3. Ti američtí lichváři na tom musejí být setsakra zle, když se snaží lovit až u nás. Nejspíš viděli demonstraci proti Ondráčkovi. Tak chtějí někoho z těch proamerických idiotů získat pro "jediného poctivého" lichváře.

   Vymazat
 11. V česke republice máme ,navzdory cedulim na demonstracich stale uredni jazyk čestinu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13:28 Opravdu? Proč jsou tedy na stránkách STÁTNÍ instituce CTHH (Centrum proti terorizmu a hybridním hrozbám MV ČR) příspěvky zveřejňovány česky i anglicky? Když to porovnám s dobou, když jsme byli "v područí a okupováni SSSR", tak kupodivu tehdy státní instituce nevydávaly své materiály také v ruštině. Nesvědčí to o jakémsi "zápachu ve státě dánském"?
   https://twitter.com/CTHH_MV

   Vymazat
  2. 18:20
   To není zápach,to je kafilerka jak vyšitá!!!!

   Vymazat
 12. PRAVDA ZAČÍNÁ TAM,KDE KONČÍ SIGNÁL ČT...!!

  OdpovědětVymazat
 13. Vůbec nepatřím do fanklubu ANO, ale sabotáž, kterou předvádí tzv.dem.blok,mě nutí ANO volit v předčasných volbách. Babiš ať je co je, chce opravdu pracovat a opoziční hoši ne.To co vidím,není politický boj ,ale sabotáž práce vlády a parlamentu a vyvolávání střetu za každou cenu,proto s nadějí očekávám předčasné volby. Milí DEMOKRATÉ ať rozhodnou volby a ne majdan na ulici.

  OdpovědětVymazat
 14. Nejde o nic nového. Už při sestavování vlády soc.dem. a lidovců (Paroubek a Kalousek) veřejnoprávní média organizovala manipulativní anketu. A co faktické organizování házení vajíček na Proubka? Stále stejné...

  OdpovědětVymazat
 15. Agitaci jim nedělala jen ČT, ale např. i Nova a internetový mainstream (např. Novinky). Prostě demonstrace byla nejspíš dlouho dopředu plánovaná s tím, že záminka se najde - a ejhle, bylo tu zvolení Ondráčka, přičemž je pravděpodobné, že se s jeho zvolením počítalo předem, proto byly už připravené bílé obušky i petice. Ve Sněmovně pro jistotu pro Ondráčka asi hlasovalo i několik poslanců demobloku, aby si jeho zvolení pojistili a měli záminku k demonstraci jistou, mnoho dalších raději nepřišlo vůbec. A nepochybuji, že brzy si opět něco najdou a možná si pozvou i výpomoc z Bruselu tak, jako si ji pozvala na Fica slovenská mainstreamová média.

  OdpovědětVymazat
 16. Tady už není žádný rozdíl mezi komerční a "veřejnoprávní" TV. Všechno na jednom pískovišti. Snad jen malinko vybočuje barandov.
  Sledoval jsem tiskovku Fica a pak povolené otázky pro TA3, Markizu a JOJ. Všechny soukromé ale jen TA3 z toho vyšla jako solid. Ty dvě sestry Novy a Primy se ukázaly jako drbny. Naštěstí tam nebyla STV, něco jako ČT. Modré jak inkoust a jedovaté jak cyankali.

  OdpovědětVymazat
 17. Čt je hlasnou troubou Kalousla a jeho úderki .

  OdpovědětVymazat
 18. Ondráček (poslanec) mě přivedl ve svém odůvodnění ("mlácení demonstrantů") na zajímavou myšlenku, kterou napíšu později.

  Nejdřív musím vysvětlit pojem "MLÁTIČKA", kterou titulují Ondráčka ti "skuteční demokraté". Jak sám Ondráček řekl, že obušek použil jen 2x. Jednou v případě, kdy mu jedna z demonstrujících plivla do tváře a dala mu facku.

  Z tohoto příkladu je patrné, že dotyčná osoba ÚTOČILA na osobu veřejně činnou a tudíž se dopustila ne-li trestného činu, tak alespoň přestupku, a to ZA KAŽDÉHO REŽIMU!!!

  No a teď k té myšlence: O co vlastně ve skutečnosti jde, o svobodu, o demokracii nebo něco jiného? Není to skutečně hra někoho jiného, v níž jsme pouze figurky (mám na mysli celou bývalou RVHP)? Přeci DEMOKRACIE je o diskuzi a ne o "fackovací argumenty", násilné protesty a dehonestaci různých osob, tak jak jsme zvyklí od těch "skutečných demokratů" by tomu odpovídala

  OdpovědětVymazat
 19. Úderky . Kalouskova banda se chová jakoby vyhráli volby :-) Zrusit poplatky pro ČT je to pátá kolona .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Podle dnešního vystoupení Kalouska to má za pár ještě jedno zbrunátnění a bude to, a to nemluvím že byl opět ožralý

   Vymazat
 20. Nabíhá nám tady stejně jako na Slovensku pokus o Majdan. Media ovládly Sorosovy neziskovky a jejich podporovatelé. Bylo by dobře všimnout si, jak dopadla Ukrajina.

  OdpovědětVymazat
 21. Vystoupení poslance Zdeňka Ondráčka ve Sněmovně PČR v pondělí 6. března:

  https://www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=Nx7woXt0Ixo

  OdpovědětVymazat
 22. Tak jste se již všichni pěkně vykecali a teď honem utíkejte zaplatit koncesionářský poplatek. Pak zase můžete začít nadávat na ČT.

  OdpovědětVymazat
 23. 12 12 Jdi psát komentáře do hospodářských novin.

  OdpovědětVymazat
 24. Ten obrázek je pravdivý . Skončila Sovietská totalita a začala totalita Americká . Prezident Zeman , Babiš , Okamura jsou vlastenci . Ne evropané jako bratrstvo kočičí pracky : topicî se 09 , stan a lidovci sudetnland .

  OdpovědětVymazat
 25. Čt dělala reklamu Drahošovi . Dnes dělá reklamu stranám na hranici volitelnosti . Misto aby za náše peníze byla korektní tak chce zlikvidovat demokraticky zvolené politiky .

  OdpovědětVymazat
 26. Drahoš : jedeme dál ! Nevíte kam až dojel ? :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 19:08 Zajímavé je, že v pondělí na demonstraci na Václavském náměstí zřejmě nebyl...

   Vymazat
  2. Do kravské řiti...

   Vymazat
  3. Na hnojiště dějin...

   Vymazat
 27. Fungování české politiky potvrzeno. David Rath u soudu: Hamáček po mně chtěl peníze pro ČSSD.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 19:10 O tom měl David Rath "informovat" občany ČR ve chvíli, kdy ho s "klepety" přivedli do Poslanecké sněmovny.
   Důvody, proč "neinformoval", zná zřejmě sám. Teď může zřejmě jen litovat ...
   "Kdyby" neplatí ani v tomto případě.
   L.S.

   Vymazat
  2. 19:34

   Mýlíte se.
   Možná o tom tehdy nemluvil sám David Rath (?), ale o tom, že šlo o peníze pro ČSSD se mluvilo od samého začátku aféry.
   A pokud o tom skutečně pomlčel, mohlo to být v klamné naději, že ho za to "přátelé" vytáhnou z bryndy.

   Vymazat
  3. 19:42 Samozřejmě, o tom, že to byly peníze i pro ĆSSD se tehdy "mluvilo", spíše "spekulovalo", především v médiích.
   David Rath ale o tom veřejně, zvláště při svém vystoupení v PS, nemluvil ...

   Tím, že nyní řekl, že ty "že zabavené peníze v jeho korupční kauze mohly být určeny na volební kampaň strany" v podstatě zřejmě přiznal vinu.
   https://zpravy.idnes.cz/david-rath-soud-korupcni-kauza-pacovsky-f09-/krimi.aspx?c=A180307_100659_krimi_jkk

   Vymazat
 28. http://krajtl.blog.cz/1803/prima-volba-reditele-ceske-televize

  OdpovědětVymazat
 29. Už se těším, jak ČT ukáže svojí objektivitu a bude stejně usilovně informovat o demonstraci v pátek ve 14:00, oznámenou panem Rambouskem. Kdo si na to vsadí? Fortuna na to může dát kurs 1:10 000 000.

  OdpovědětVymazat
 30. Právě jsem sledoval finale Světového poháru (10.3.) ve snowboardu ve Švýcarsku, za účasti Ledecké. Pokud jde o reportáž ČT, je to stále o tomtéž. Divák sleduje vítězství Ledecké a její vítězné gesto, včetně detailu jejího obrazu a titulku "winner", zatímco moderátor ještě nékolik minut poté mluví o vítězství její soupeřky a poté co zjistí, že pravý opak je pravdou, začne rozvíjet jakési fantasmagorie o selhání grafiky. Mluvím o tom proto, že tato skutečnost je jen jedním ze stovek, či spíš tisíců. případů snah fatální neprofesionalitu a neschopnost redaktorů ČT, zakrýt nesmyslným následujícím komentářem. Nejen tedy nevěrohodnost informace pro diváka, ale okamžitá snaha kamuflovat ji v domnění, že přece "ten hlupák divák přece MUSÍ věřit tomu co mu říká ČT". Ne tomu, co vidí v přímém přenosu. Jak typické pro práci ČT, že?

  OdpovědětVymazat