Reklama

.

.

pondělí 5. března 2018

Ministerstvo obrany RF: Americké obvinění z "bombardování" Východní Guty se objevila po úspěších syrské armády


5. 3. 2018       zdroj
Obvinění ze strany Západu z údajného bombardování zdravotnických zařízení ve Východní Gutě následovala poté, co se syrská vládní vojska postavila na odpor proamerickým skupinám. Je to uvedeno v prohlášení Ministerstva obrany Ruska, které je k dispozici RT.


"Je s podivem, že po celé měsíce masivních útoků teroristů nebylo učiněno ani jedno odsuzující prohlášení z Washingtonu nebo od evropských partnerů USA. Ministerstvo obrany RF uvedlo, že sotva se ale syrské úřady postavily na odpor proamerickým skupinám, následovala tradiční falešná obviňování z "bombardování zdravotnických zařízení" Východní Guty a kontrolovanými propagandistickými úřady vymyšlené zvěsti o údajném používání "chemických zbraní".

Ministerstvo obrany RF také zdůraznilo, že Washington nepodniká nic v rámci rezoluce OSN ke zkrocení jím kontrolovaných zločineckých skupin ve Východní Gutě.

Dříve ruské ministerstvo obrany sdělilo, že ustanovení rezoluce Rady bezpečnosti OSN o Sýrii neplní zejména Spojené státy.

V předvečer vyzval Bílý dům syrské úřady, Rusko a Írán k dodržování rezoluce 2401 Rady bezpečnosti OSN.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

9 komentářů :

 1. Prosím dotaz?

  Znáte někdo pana Miroslava Dolejšího, politického vězně, který si odseděl 19 let!

  Děkuji za odpověď,
  s pozdravem.

  Vova

  Ps. Průzkum pro anonymní 5. března 2018 13:27

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 23:02 - Zde je link na Dolejšího:
   www.uloz.to/!ecH4Fa7V5/miroslav-dolejsi-analyza-17-listopadu-a-zmen-ve-vychodni-evrope-v-roce-1989-pdf

   Vymazat
 2. Pan Miroslav Dolejší již někdy v 90. letech zemřel. Má pouze příbuzné.

  OdpovědětVymazat
 3. Přesně tak kvičí protože to jejich loutky prohrají.

  OdpovědětVymazat
 4. Včera som videl video na ktorom IS striela po detoch utekajúcich z Gúty pričom ich zachranovali Sýrsky vojaci. Takto umiernene striela po detoch USSA i NATO hýčkaná umiernená opozícia. Videli ste to video ? Bol to asi 7 ročný chlapček a 7 ročné dievčatko , uplne sa triasli od strachu a šoku. Niečo príšerné. Hlavne že takéto,, umiernené ,, zrúdy podporujú USSA , NATO a hlavne náš slávny mainstream. Bolo to v ČT i SK TV ? Ak to videl niekto z Havlozmrdov nech mi vysvetlí ako je to možné že umiernení strielajú po detoch ? Tak Havlozmrdi do toho !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bylo by velice dobré uvést třeba odkaz na zmiňované video, jednak na podporu Vašich slov a také aby se mohli podívat i ostatní a případně i sdílet.

   Vymazat
 5. Američany a spol používají stále stejný model, založený na jednoznačné podpoře ze strany masmédií, který jim dovoluje lhát naprosto cokoliv. Je to ale jen jedna součást boje proti Rusku, který probíhá na všech frontách.

  OdpovědětVymazat
 6. Co dělá USA jsi nemůže dovolit Rusko ! OSN lže a papouškuje co se jim nařídí a vždy maji pravdu prostě nadlidi ! Rusko je pouze Slovanský národ který by měl být zničen aby Amerika měla co žrát v příštích letech !

  OdpovědětVymazat
 7. 2:42 Asi nechápete. Cílem je zničit hrdé národy, o suroviny vůbec nejde. Suroviny jsou pohádka pro media.

  OdpovědětVymazat