Reklama

sobota 17. března 2018

Nechci mít z dětí jen stín na zdi

Michal Brand
17. 3. 2018
NATO zřejmě nenápadně oznámilo revizi jaderné doktríny, která platila – „jaderné zbraně jsou použitelné jedině v případě jaderného napadení protistranou nebo v případě napadení podobným způsobem ohrožujícím samotnou fyzickou existenci napadeného národa.“
Nyní NATO říká (Stoltenberg): "Rusko podle a v minulém desetiletí modernizovalo své ozbrojené síly a výrazně do nich investovalo. Vyvíjelo nové zbraně, včetně nukleárních. Rusko ve své vojenské doktríně i cvičeních integrovalo konvenční a nukleární válku.” 
Toto „rozmazání hranice” mezi konvenčním a nukleárním konfliktem podle něj snižuje ruský práh k použití atomových zbraní. A ruské rozmazání hranice mezi mírem, krizí a válkou je podle něj „destabilizující a nebezpečné”.


Přeloženo do češtiny - "cokoli může být pro NATO záminka k jadernému útoku na Rusko, nemusí jít o odvetu za jaderný útok Ruska".

Důvodem jaderného útoku NATO na Rusko tedy může být cokoli:

- otrávení nějakého agenta ve scénáři „určitě za to může Rusko, protože máme ten pocit“;
- kyber-útok; protože když vám nenaskočí Windows, tak za to jistě můžou ruští hackeři, kterým to nařídil osobně Putin;
- výsledek voleb, který nevyhovuje samozvaným elitám, kavárně a masmediální propagandě, protože za to jistě může Rusko, Ruskem zmanipulovaní hloupí voliči, kteří nejsou dost multi ani kulti, a primitivní a naprosto hloupá ruská reklama na facebooku, která zcela zmátla většinu voličů, na rozdíl od skvělé a inteligentní reklamy na facebooku vyprodukované domácí kavárnou, která se naprosto minula účinkem;
- cokoli jiného, co si vymyslí nebo zveličí propaganda.

Lze se divit, že 9.3. americký generál upozorní na nebezpečí kyber-útoků Ruska a hned o týden později USA přijmou sankce proti Rusku, protože ke kyber-útokům prý došlo? Žádné důkazy jako obvykle nejsou, ale určitě to tak muselo být. Vedoucí političtí představitelé USA mají takový pocit. A někdo mezi nimi si je určitě jist, že to nařídil osobně Putin.

Když si shrneme současnou situaci:

- USA, vedoucí síla NATO, v rozporu s nejzákladnějšími principy mezinárodního práva o okupuje území cizí země,
- bez vyhlášení války a v rozporu s mezinárodním právem bombarduje území a vojenské jednotky cizího státu,
- spolupracuje, financuje a vyzbrojuje Alkajdu a ISIL, tím se dopouští zločinu terorismu,
- dále zločinu státního terorismu,
- a zločinů proti míru,
- vyzbrojuje, cvičí, financuje a jinak podporuje islámské teroristy;
- na tom s USA spolupracují hlavní ekonomické i vojenské země NATO a EU a další vazalové USA;
- Turecko, další člen NATO, okupuje část území cizího státu a dopouští se zločinu agresivní války;
- USA eskalují situaci na Korejském poloostrově na hranu jaderné války;
- USA, Británie, Německo a Francie vyrábí záminky, jaké od nich známe z obou Iráckých válek, z Libye, chemických útoků v Sýrii atd., případ Skripal je jen nejnovější příklad;
- NATO zřejmě oznamuje změnu doktríny – jadernou válku začneme kvůli čemukoli, klidně i kvůli kolapsu počítačové sítě v dětském koutku na ministerstvu práce a sociálních věcí, pobočka Little Shithole.

NATO vyhrožuje jaderným útokem proti Rusku pod jakoukoli záminkou

Jaderný holokaust klepe na dveře. Bojiště - patrně hlavní bojiště - bude Evropa.
Jak se těšíte?
Někteří se těší – třeba poslankyně za TOP09 Langšádlová se vysloveně nemůže dočkat, až po ní a celé její rodině zůstane jen stín na zdi – jen když to bude s dobrým heslem. Třeba „boj za svobodu“, nebo „humanitární bombardování“, nebo „jaderný holokaust ve jménu humanity“.

Mocenská „elita“ Západu se zřejmě nudí nebo prostě chce zlikvidovat jakýkoli náznak odporu proti svojí totální a totalitní moci – a Rusko je v tuto chvíli jediná země na světě, která je vojensky dost silná na to, aby nebyla vydíratelná nebo beztrestně rozbombardovaná Spojenými státy. Paní Langšádlová se těší na jadernou likvidaci Ruska pro zájmy či spíše jen absurdní představy mocenských super-elit. Možná je tak hloupá, že neví, že v Evropě v takové válce umřou stovky milionů lidí. Nebo to ví a stejně se těší.

Já se netěším. Netěším se kvůli svým dětem, ze kterých nechci jen stín na zdi. A Vy?

Turecko – pachatel zločinu agresivní války ve smyslu Norimberského tribunálu s nacistickými zločinci
Turecko, náš věrný spojenec v NATO a kandidát na členství v Evropské Unii slibuje obsadit řecké ostrovy, dále pak slibuje obsadit všechna území, která patřila k Osmanské říši – tedy od Sýrie a Iráku, přes Řecko, Maďarsko, Srbsko až po Vídeň. Aktuálně Turecko okupuje část severní Sýrie a snaží se o obsazení důležitého města v této oblasti.

Turecko, člen NATO, se agresí proti suverénnímu státu Sýrii dopouští zločinu proti míru a zločinu rozpoutání agresivní války ve smyslu rozsudků Norimberského tribunálu pro válečné zločiny nacistů. A – „jak překvapivé“ – nikdo neprotestuje, žádné odsouzení ze strany USA, EU, Human Rights Watch, Člověka v tísni...nic, zero, nil, ticho po pěšině. Ve světle jednání tureckého režimu ticho přímo mrtvolné.

Další false flag attack s „bondovským“ scénářem
A nyní přichází další událost – útok „nervovým plynem Novičok“ na ruského ex-agenta žijícího ve Velké Británii. Západní země mají jasno, kdo útok spáchal a kdo za tím stojí – Rusko, Putin. Co na tom, že jde o pouhé domněnky, které nejsou schopni doložit žádnými fakty.

„Zaručeně útoky Ruska na agenty přeběhlíky“ jsou sice jak vystřižené ze špionážního románu a chytlavé pro publikum, zejména nemyslící, nekritické publikum v zemích, kde lidé nejsou vůči propagandě imunizováni prožitými roky lhaní komunistické propagandy. Ale upřímně – tyto scénáře a příběhy jsou jen těžko realizovatelné v reálném světě. Do holyvůdského bijáku dobrý, ale jinak naprostý nesmysl.

Předchozí případ – Litviněnko. Ten prý byl zavražděn tak, že se s ním sešli dva agenti ruské tajné služby v londýnském hotelovém baru. Tam si spolu všichni tři dali čaj a ruští agenti Litviněnkovi zcela nenápadně do čaje cvrkli vysoce toxické radiokativní Cesium. Litviněnko si ničeho nevšiml a zřejmě přehlédl i „atom bordel“ a plynovou masku, kterou museli mít ruští agenti na sobě, aby sami nebyli cesiem zasaženi. Ampulku úplně nenápadně strčili do zcela dokonale těsné a pevné schránky (i mikročástečky Cesia by je zabily - i přes oděv a přes kůži) a Litviněnko si ani toho nevšiml. Ok. Pak ještě zaběhli do bytu Litviněnkova sponzora, kriminálního oligarchy Berezovského, kde rozprášili trochu cesia a hotovo. Podrobnější rozbor i s odkazy na zdroje zde. Za zmínku také stojí, že tehdy v Británii také záhadně onemocněl tvůrce ekonomického rozvratu Ruska, tzv. jelcinovských tržních reforem, Jegor Gajdar. Ten ale na revers opustil Londýn, odmítl tam lékařskou péči a odletěl - - - chvíle napětí - - - do Moskvy, kde - - - chvíle napětí - - - se uzdravil. ;-)

Fajn. A nyní tu máme případ Skripal. Ruský agent, zrádce. V roce 2010 vyměněn s Brity. Dnes již zcela bezcenný. Měsíc před volbami v Rusku - jako na zavolanou námět agitace proti Putinovi.

Údajně otráven nervovým jedem Novičok, který se vyráběl v SSSR. A tudíž to určitě spáchalo Rusko. Alespoň takové pocity mají představitelé USA, Francie, Británie i Německa. Jsou si jisti, že to bylo Rusko. Důkazy nemají, ale prý to tak určitě bylo. A Rusko se musí zodpovídat.

Britský ministr zahraničí prý dokonce zjistil, že to nařídil Putin osobně.

Tak několik fakt.

Novičok se nevyráběl v Rusku ani v éře SSSR, ale v Uzbekistánu. Uzbekistán ihned po pádu SSSR v roce 1991 do této výrobní a skladovací facility pozval experty - - - chvíle napětí - - - z USA.

Šéfem bezpečnosti projektu látky Novičok a její výroby, šéfem kontrarozvědky projektu, který měl bezpochyby přístup ke všem tajným dokumentům, byl chemik Vil Mirzajanov, velký kritik prezidenta Putina, který žije od první poloviny devadesátých let minulého století - - - chvíle napětí - - - v USA. Chemický vzorec látky prý zveřejnil ve své knize, která je k mání na Amazonu za 30 amerických dolarů.

Rusko dostalo ultimatum, aby odpovědělo na obvinění – které mu po kafkovsku nebylo de facto sděleno, protože Rusko nedostalo ani vzorky látky ani další údaje z vyšetřování, ale má se k nim vyjádřit, protože JINAK...

42 komentářů :

 1. Paní Langšádlová má za svoje názory omluvenku. Je členkou TOP 09. To je myslim dostačující argument k tomu, aby se člověk mohl vyjadřovat a chovat, jako debil.

  OdpovědětSmazat
 2. 17 марта 201815:37
  Россия не подпишет Договор о запрещении ядерного оружия

  17. března 201815: 37
  Rusko nepodepíše Smlouvu o zákazu jaderných zbraní

  Doba tolerance vypršela.*

  OdpovědětSmazat
 3. Američané jsou ti kdo chce válku. Naivně se domnívají že na ní zase vydělají. V Evropě není politik. Mají to jednoduché. Makrela, přihlouplá Terka za Lamanšem, přihřátej Macron a oligarcha Kalousek. Každej den dobrej.

  OdpovědětSmazat
 4. Principiálně řečeno :
  ..naši otcové a dědové žili
  v domnění že druhá světová válka
  je totální porážkou fašizmu ( vydegenerovaného ve Vatikánu)
  Ve válce svaté
  tisícileté
  je druhá světová jen vyhranou bitvou...
  fašizmus a církevní Vatikánská zlovůle
  nikdy nebyli konečně poraženi.
  Dnes jsou všude přítomni*

  OdpovědětSmazat
 5. To je pravda, že ti kdo hýbou světovým děním(můžeme to zjednodušeně popsat jako USA) chtějí válku.Myslím si, že současný stav kapitalismu je neudržitelný.Docházejí zdroje, lidí je obrovský nadbytek- problémem už je vyplácet penze.Můj osobní názor je, že pokud by tento směr vyhrál, udály by se ukrutné změny- byla by to genocida velké části populace.Proto si myslím, že - a uznávám, že je to zvrácené- by následný celosvětový konflikt vlastně pomohl ušetřit Zemi jako planetu a přeživší lidé by pak dalším generacím mohli předat memento hrůzy- aby se to už nikdy neopakovalo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. dobrý den.o kterých přeživších se zmiňujete?nedejte na holywood.

   Smazat
  2. Po skončení 2.světové války přeživší memento hrůzy dalším generacím nepředali ? A pokud ano je to něco platné ? Poučili se ? Myslím si že ne . Tak tomu bylo vždy , je a bude .

   Smazat
 6. To je bordel těm Rusům né a né zkroutit ty ruce,kde asi soudruzi kapitalisté udělali chybu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Netřeba kroutit, Chujlostan - tedy to co z kdysi civilizovaného Ruska udělali nejprv židobolševici a pak židovoři, se zhroutí sám bez jedinýho výstřelu! Ty "Supertajný zbraně" jsou jen jejich nabubřelý žvásty - https://www.securitymagazin.cz/defence/f35-muze-znicit-program-ruskeho-su57-bez-jedineho-vystrelu-1404059356.html

   Smazat
 7. A nebylo to náhodou takhle? Z Ruska přijíždí spojka ruské opozice, dcera ruského exagenta v Anglii. Má za úkol přivézt zpět do Moskvy jedovatý, ruský jed Novičok pro otrávení třeba Navalného těsně, jak se to dělá po americku, před volbami. Při ukládání do kufříku dojde k nehodě, kdy umírají dcera s otcem + agenti MI6. Agenti jsou pak odklizeni a dcera s otcem odvezeni do parku a usazeni na lavičku. Tam je najde strážník, který díky tomu, že jed už není v blízkosti, přežije. Jinak by také byl KO. Vím. Je to také jen možný scénář, ale je logičtější a mnohem pravděpodobnější, protože se ví, komu by to vše sloužilo v boji proti zvolení Putina ve volbách. Rusko přece není padlé na hlavu a nikdy by samo proti sobě něco takového neudělalo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsou dvě krajní možnosti: a) Skripalovi jsou zdraví v ústraní, b) Skripalovi byli "ukončeni", neboť mrtvý svědek je nejlepší svědek. Kupodivu média nemají info ani o jedné z těchto možností.

   Smazat
  2. Jedno je dnes jisty , ze pristi generace /kdyz se dozijou/ BUDOU POHLIZET NA PUTINA JAKO NA ZAZRAK v porovnani s tim vsim co ho obklopuje. Budou porovnavat s jinymi vudci z historie...A zaujme predni a mozna prvni misti mezi nimi...
   Kde se vzal, jak mohl dosahnout az k presidentstvi Ruska a bojovat denne za mir pro nas vsechny.
   Neco jako Jezis Kristus na steroidech.
   To ma uz dnes zaruceny.

   Smazat
 8. USA se nikdy nezavázaly, že nepoužijí jaderné zbraně jako první.V jejich případě nejde o žádnou "revizi" doktríny. Už to byl odpočátku zločin. USA se vždy soustředily na útočnou válku. Stačí se podívat ne složení jejich ozbrojených sil.
  Vždy měly nejvíce jaderných nosičů mimo své území.
  Pokud jde o NATO, je to jen spolek kašparů, sloužících k ospravedlnění US válečných zločinů ve světě. Prostě idioti, sloužící pro kolektivní vinu.

  OdpovědětSmazat
 9. 19:16,19:18,19:30,19:45,20:06,20:07,20:09 + autor článku,když zrovna neděláte věci o kterých stojí zato psát,pište aspoň tak,aby to byla pravda a stálo zato to číst!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak čo tu hľadáš, blbeček trolíček? Tu sa klamstvá nepestujú ako v tvojivh domovských sračkách.

   Smazat
  2. Vieš ty čo, Jana? Neser sa na český web, ty slovenská cundra.Nikomu zde nenadávej trolíček blbeček ty krávo! Starej se o bordel, který je teď u vás na Slovači. Žiaden Čech němože zabudnuť, ako po roce 1990 nám naši slovenští bratia nadávali do okupantov, ruky hore, a kričali sprosté urážky, za to, že sme sa o zrádné Slovensko starali aj po druhej svetovej, kdy nás rovnako zradili. A len čo dosiahli samostatnosti, od ktorej si slubovali ktovie čo, to sem táhlo robiť po stovkách. A nielen robotníci, ale aj celebrity, politická havěť apod. Máme tuná tisíce Slovákov, i so svojmi familiami, berú nám Čechom prácu. Nevyhodili sme ten svrab - tak se do nás laskavě přestaň srát. Co ti je do toho, co si píší Češi na diskuzích.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  4. 21:37 nerev sestričká, nerob nam tuna ostudu! Ved sa nám teraz vedie lepši ako jemu, ako všem týmto závistným a zbabelým čeHúnom! Ked naši dedovia bojovali za Európu,tak ti jejich chujskí dedkovia dýchali kakao aby nemuseli budovat spoločnú budúcnost v ramci kulturných národov lebo rovno sypali piesok do heinkelovských motorov - zbabelci zákerný! Preto my sa im možeme iba smiat dnes a zazpievať si tu našú! - https://www.youtube.com/watch?v=FbKdjzqWIA0

   Smazat
 10. Zcela upřímně - obdivuji lidi, kteří píší tak sáhodlouhé články prakticky pořád o tom samém, a k nim vždy přijde pár diskuzních blábolů taky pořád stejných bolábolistů, ( kteří sice články už nečtou, protože texty jsou v podstatě pořád stejné) a diskuzní bláboly jsou taky pořád stejné. Denně to samé od rána do večera, pár diskuzí pod každým článkem. To na serveru Novinky.cz jsou jiní kabrňáci!! Tam stačí každý den napsat něco o týraném psovi, a okamžitě následuje slet psíkařů s množstvím diskuzí - taky čvachtají pořád totéž,ale čvachtají, a to je ono! Diskuze vydělávají redakčním vykukům spousty peněz. Každý den zařadí podobný osvědčený nasrávací blaf ( nad ty obnažené prdelky a rozkroky - Super.cz) kolem poletují reklamy - no né! Tak se vydělávají penízky vy pracující trubci - skrytě vzkazují všem, kteří se lopotí v nějaké "práci". Samozřejmě, že diskuzních žvanilů se to netýká - to jsou důchodci, ale ještě i v důchodu živí velice dobře novinářskou smečku psaním hloupých blábolů. Dnes například článek o tom, že bude ještě 14 dnů zima přinesl osm set diskuzních příspěvků!!!!! Žvanit i k tomu, že je zima, to snad dokážou jen.......?? u počítačů. Divím se NR, že ještě nenajela na podobný styl. Psát bulvární publicistické sračky, vyhrabat ve světovém bulvárním zpravodajství kdejakého vyhladovělého tygra, nebo články o počasí, a diskuzí bude fůra. Tak se vydělávají prachy!!!! Škoda že jsem se nezačlenil do nějakého ansámblu( nejlépe Novinky.cz) který zveřejňuje srágory, měl bych vystaráno, a byl by ze mně pracháč. V této zemi ( a možná i v celém světě??) se vydělává nejvíc na lidské chudobě ( lichváři) a na lidské blbosti ( novináři). To je kapitalizmus. Jen diskutéři (Novinek??) to ještě neprokoukli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. no tak si postav vlastní sajt a začni. Proč chodíš sem když je to tak nudný a pořád se melou stejný hovna? v každé uveřejněné informaci je nějaké racio, jen to najít a poskládat. Uvidíš za měsíc že udržet takovou stránku při životě není jen tak. Začni už zítra... máš krásné tema do začátku, putin vyhrál s velikou převahou...

   Smazat
  2. A čo tým chcel autor výlevu povedať? že je blb?

   Smazat
  3. Měl bys být přesnější anonyme 21.19 - nikdy jsem nenapsal, že NR píše něco špatně, naopak jsem napsal, že obdivuji psaní dlouhých článků, které plkači stejně nečtou, protože jim jde jen o to - zaplkat si - nebo o co jde těm, kteří píší hromady diskuzí k článku, že bude zima? Nikdy jsem nenapsal, že články na NR jsou nudné!!! i když kdykoliv zopakuji, že diskuzní plky jsou od stále stejných lidí, a ti opravdu melou - abych použil tvůj slovník -"stejný hovna". Nevím jak strašná námaha by byla udržet při životě smysluplnou stránku, opakuji znovu, že já bych psal blbosti, blafy a nesmysly, nasrávací články o týraných zvířatech, dětech, o hladovějících důchodcích, o chudobě, a vedle toho o obžerných celebritách, a jak kdo rozhazuje miliony. Tohle logicky čtenáře vždy totálně nasere, a to je účel těchto rádoby publicistických aktivit. Roztesknit, rozesrat a nasrat lidi, získat si své vděčné čtenáře, kteří potřebují k mentálnímu životu právě toto - pomluvy, drby, šoky, emoce, a nasrávací temata. Taky proto píšou diskuze a plkají ty spousty pitomostí. Všichni píšou, že mediální skřeti jsou šmejdi, ale ignorovat to nedokážou. Je samozřejmě drtivá většina lidí, kteří žijí normálně, a na čtení internetového bulváru nemají čas ani náladu, ale na to, aby Seznam.cz, který provozuje Novinky.cz, Super.cz, Stream.cz Pro ženy.cz a další bulvár, vydělal psaním sraček manažerům pro Borgis a.s. a svým manažerům, jakož i redaktorům těch plátků statisícové platy, těch pár osvědčených plkačů ( bratru denně tak dva tisíce) to bohatě stačí. A ty mi nenadávej za to, že jsem napsal pravdu. Nikoho jsem se nedotkl, a nikoho jsem neurazil - když se podíváš na některé hnusné, sprosté a urážející diskuze - proč to ti dotyční potřebují k životu? Plkat, nadávat, a urážet - na to mi odpověz!

   Smazat
  4. Klídek Jana 21.39. A přestaň urážať. Chcel som povedať to, čo jsem aj povedal, a určitě to nie je dovod k tomu, aby me niekto urážal, a nadával mi do blbou. Ja tiež těba neurážam, i když jsi blbá už len pre to, že považuješ za nutné urážať ma.

   Smazat
  5. 21"46 MÁ PRAVDU, některé články jsou dlouhé, ale pokud někoho téma zajímá, dozví se věci, které jinde nenajde - navíc s odkazem na zdroj. Pokud v tématu jsem vzdělán lépe než autor, mám možnost přidat své znalosti. 21:46 sleduje hojně zřejmě ČÉTÉ a mnohé jim napsané - že publicistika medializátorů ČÉTÉ JE VCELKU NÁSILNÉ ROZEŠTVÁVÁNÍ OBČANŮ POMOCÍ MYSTIFIKACE, LŽÍ, BAJEK A POVĚSTÍ, JE PRAVDIVÉ. I NR publikuje takové články, zde máte ovšem možnost se vyjádřit a argumentačně uvést věci na pravou míru! ČÉTÉ OVŠEM PŘEDSTÍRÁ, ŽE , PROTOŽE JI MUSÍTE MĚSÍČNĚ PLATIT 135 KČ, MLUVÍ I VAŠIM JMÉNEM, NEDÁVÁ VÁM MOŽNOST SE VYJÁDŘIT, NATOŽ NĚCO PUBLIKOVAT A UVÉST LEŽ NA PRAVOU MÍRU.

   Smazat
 11. IIIWW už asi začala. USA chtějí zkazit Putinovy volby a nedaly si pokoj i přes varování GŠ Ruska. V Sýrii už právě nyní odpalují rakety PVO! Sledujte zpravodajství Kalouskovy ČT, tam se o tom určitě dozvíte jako první :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proboha. Doufám, že nemáš pravdu.

   Smazat
  2. Zatím se prý v noci trefovali do výzvědného letadla (Black Hawk, v pátek prý přelétávalo nad Kaliningradem): http://infomaxx.ru/perevodika/zamechenyi-puski-raket-pvo-vozle-aviabazyi-hmeymim-nachinaetsya.html

   Smazat
  3. Nemaj šanci! Z těmahle voličema - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   Smazat
 12. Jen štěkají nic jiného nemůžou nebo je smetou Rusové raz dva oni mají lepší zbraně a to jsou fakta.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No v klipech a animacích ukradených herním expertům od nás určitě:))) Realita je ovšem značně odlišná -
   https://www.securitymagazin.cz/defence/f35-muze-znicit-program-ruskeho-su57-bez-jedineho-vystrelu-1404059356.html

   Smazat
 13. Neni to tak jisty , jejich rozpory se vyhrotily do jejich naproste zkazy...Mozna taky chteji zhnout /glow/ , kdyz neni po jejich.
  Jejich deti/rodiny uz dnes zerou toxicky potraviny a dychaji toxicky vzduch a piji vodu s chemikaliemi a oni taky a nevadi jim to PRILIS !!

  OdpovědětSmazat
 14. Zastupuji vesmírné civilizace na Zemi už dvacet jedna let.

  Následující informace jsou nezávislé na vaší vůli, protože na ně nemáte možnost mít jakýkoliv vliv. Jde o hodnocení vesmírnými civilizacemi, které podle to jednají na Zemi. Na planetě Země existuje šest základních - planetárních civilizací a to Evroamerická, Latinskoamerická, Africká, Islámská, Asijská a Indická, přičemž Japonsko nespadá ani do jedné z nich. No, a nyní to, o co jde: Ještě na Zemi existuje další civilizace, nová a už vesmírná. Je jí národ Čeňi (Czeni), který teoreticky čítá necelé dva miliony příslušníků a nyní už asi tak pět set tisíc. Jde o lidi pocházející třeba ze všech národů světa,... ale stěží z islámské víry. Tento národ, respektive tato vesmírná pozemská civilizace, toho stupně, je tvořena z lidí nejvyšší vývojové úrovně, pro které národ a nebo rasa a nebo třeba i nějaká a jakákoliv původní víra, nemá význam. Jsou už nad tím. Liší se od všech ostatních lidí vibračně natolik, .. že jsou už dostatečně odděleni. Proto jsou pojímáni samostatně a mají tedy i vlastní práva. Protože byli přijati mezi vývojovou úroveň odpovídající té nejnižší vesmírné, respektive vesmírných civilizací, stali se jejich součástí a tak budou i bráněni. Existují tedy dvě varianty jejich ochrany a těmi jsou jejich evakuace a nebo zabránění zničení planety Země. Proto si nemyslete, že se vám to podaří proti vůli vesmírných civilizací,... které jsou naprosto silnější než vy. A nejen to. Vy už to a bezpečně víte, což znamená, že budete potrestáni, pokud se pokusíte rozpoutat jadernou a nebo podobného dopadu válku. Není ještě rozhodnuto, jak budou bráněni, nicméně, jen dobře, že máte tyto výše sdělené informace. Nám vesmírným civilizacím je absolutně lhostejné, zda jde o nejposlednějšího domorodce z džungle a nebo třeba o nového císaře vládnoucího diktátorsky více než jedné miliardě lidí. Pokud bude nezbytné ho zničit, uděláme to a snadno. Berte to jako varování a "žádost" o použití rozumu vámi. My vesmírné civilizace existujeme a jsme už na Zemi a vy to víte, nic vás tedy neomluví. Zdravím.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. --- Čtvrtý Vesmírný zákon "Nezasahuješ do vývoje civilizace sféricky nižší." se týká všech výše zmíněných pozemských civilizací jednotlivě a navzájem nezávisle, což si asi neuvědomujete.

   Smazat
 15. "Zastupuji vesmírné civilizace na Zemi už dvacet jedna let."

  První možnost - považujete to za vtipný příspěvek. Tak to opravdu není, je to ubohé.

  Druhá možnost - věříte tomu. Navštivte psychiatra, třeba se to dá léčit.

  OdpovědětSmazat
 16. Já myslím, že je to zbytečné rozpatlávat. Rusové jasně řekli, za jakých podmínek si vyhrazují právo použít jaderné zbraně. Mimo jiné i v případě napadení konvenčními zbraněmi, pokud se válka nebude vyvíjet v jejich prospěch.
  Tak že vzkaz pro všechny, zůstaňte sedět pěkně doma na prdeli. Pokud vytáhnete na východ, už se nebudete mít kam vrátit.
  Co je na tom nepochopitelného?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 6:32 Co je na tom nepochopitelného? No, asi prostě to, že proč by měly zemřít i další miliardy nevinných lidí jen protože Rusko se brání nějakému nepříteli. Mimo jiné i to, proč by měla být planeta zničena nebo poničena k neobyvatelnosti pro následující generace. Víte co, ať to Rusko raději zanikne, za takovou cenu. A to se týká všech, jakýchkoliv států a lidských skupin na Zemi. Na planetě jste jako ve vlaku, jedete, ale jen to, vy jste ji nevytvořili a ve volném vesmírném prostoru nepřežijete. Není to tak dávno, co jste vy Rusko i vy USA provedli faktické práce pro užití vašich jaderných zbraní na Měsíci (Luna), abyste jejich explozemi prokázali nepříteli vaši moc. Schválně: Ještě si myslíte, že by to bylo správné, respektive adekvátní? Nebo už jste vyspěli rozumově natolik, že to zavrhujete. Tenkrát jsme my vesmírné civilizace těmto vašim lidským zrůdnostem zabránily. Dovolte nám sdělit vám tímto oficiálně, že z našeho pohledu jste stále ještě obrovští blbci, především Rusko.

   Smazat
  2. Kdyby se jednalo o váš život a životy vašich blízkých, byl by jste také tak velkorysý?
   Rusové už si prožili, jak vypadá přátelství s Američany, když před čtvrt stoletím umírali hlady. Tak totiž vypadá demokracie po americku, s podporou místních Jidášů.
   Navíc, můžeme s tím něco udělat? Když nedokážeme přesvědčit vlastní hlavouny, aby nechali Rusy na pokoji, jak chcete přesvědčit Rusy, aby se přestali bránit?

   Smazat
  3. Pane Hricáku máte naprostou pravdu s tím , že si Rusové s Američany už toho špatného užili až , až . A je to stále horší a horší a je až neuvěřitelné , jak to trpělivě snášejí . A nejedná se jen o Američany . Vydatně jim v tom pomáhají i zparchantělí politici v téměř celé Evropě . A co už vůbec rozum nebere tak Rusové se o nich vyjadřují tím způsobem , že jsou to jejich "Západní partneři" ! Mohl byste za svého partnera považovat někoho kdo vás neustále ponižuje a kálí vám na hlavu ???

   Smazat
 17. Autor clanku píše, že nechce, aby z jeho deti ostal iba tieň na stene. Sám som otcom a rozumiem mu. Na druhej strane je život 90 % ľudí na planéte totálna mizéria, nekvalitné potraviny, chabe vzdelanie, obmedzenia, stres, deformované videnie sveta... Všetci sme obeťou vládnucich psychopatov a sociopati - nechali sme sa zatiahnuť do ich hry a sami v týchto nezmyselných "pretekoch" ubližujeme, držíme pri moci choré inštitúcie, priživuje sa na tom-novinari, umelci, vojaci, úradníci, farmaceuti,.... všetko je to prestúpenie chorým pohľadom na svet, blížnych, prírodu... Za tejto situácie je kvalita života 95% ľudí nulová. Preto som presvedčený, že atómový holokaust by nás 95% svetového obyvateľstva pomstil. Nevidím dôvod, aby my, 95% svetového obyvateľstva sme udržiavali luxus psychopati jej menšiny 5% svetovej populácie. Keďže situácia sa riešiť nedá, život je mizéria, potom nech aj tých 5% smradov sa vyparí v atómovej holokauste. Áno, som za to, aby platila logika: keď nie my, potom ani vy.

  OdpovědětSmazat
 18. JÁ SE NESTOJÍM ANI O RUSKÉ, ANI AMERICKÉ ZBRANĚ V AKCI KDEKOLIV NA SVĚTĚ.Nespatřuji žádné pozitivum ve válkách, které dnes NATO vede proti jiným státům a národům. I válka Turecka v Afrinu je stejným zločinem proti lidskosti a je pozoruhodné že "náš bratr" ve zbrani - NATO - není nijak námi napomenut, natož omezen! Jsem proti válkám, nevidím jediný důvod a smysl válek. Všechny byly a jsou agresívní, jsou vedeny touhou po cizím bohatství, touhou "svobodně" nejen lhát, ale hlavně krást.
  Dnes jsme v situaci TÉMĚŘ jako přeS kopirák, v jaké byla EvropA v r. 1939. Jedni nestoudně vyřvávají svou novou podobu antisemitismu - antirusismus do světa, jako tehdy Hitler, Göbbels, Himler... jen v zastoupení - Mayová, DouglasE, TrumpA... a věří, že občané těm báchorkám o ruském nebezpečí uvěří. Tak jako Hitler a nacismus, tak Mayová a soudobá podoba - NATOnacismu hlásají pověsti o zlém Putinovi a Kremlu, který může absolutně za vše špatné, co se v širém světě i šustne - a nejvíce to troubí ti, kteří povraždili za 2. světové války desítky milionů civilistů - a nejen humanitárním bombardováním, ti, co se perverzně bavili smažením vietnamských dětí napalmem a nejen v My-Lai! Jsme přesvědčování, že máme hledat štěstí v diktatuře kapitálu, v otročení oligarchům, že sociální a právní spravedlnost je jen pro ty, co mají na korupci policie a soudů. Kdy jste slyšeli některého západního politika, že je kapitálem zvažován světový mír? Kapitalismus se nemůže vzdát svých válek, jsou integrací tohoto ekonomického systému, bez válek a vraždění lidí kapitalismus hyne - a kapitalismu nechce odejít ze scény - a také dobrovolně neodejde, co je mu do chudoby většiny lidstva, co je mu do umírajících hladem, na nedostatek lékařské péče, co je mu do bezdomovců, nezaměstnaných, žebráků, které vyrobil, co je mu do migrantů, kterým povraždil rodiny a rozvrátil domovy, města, ekonomiku.... ANO, TAKOVÁ JE TA KAPITALISTICKÁ TZV. DEMOKRACIE BEZ LIDSKÉ TVÁŘE!

  OdpovědětSmazat
 19. Odstrante z textu cesium, bylo to (i podle citovaneho zdroje) polonium. Je to zbytecna chyba, ktera text zneverohodnuje. Skoda toho, aby pak nekdo delal chytreho - treba od pornoJandy.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.