Reklama

.

.

neděle 11. března 2018

Nejbohatší ženy podnikatelky žijí dnes v Číně

Jaroslav Loudil
11. 3. 2018
v záplavě ne zrovna dobrých zpráv o přípravách nových Majdanů na Slovensku a v ČR , tedy - "o opravě výsledků demokratických voleb" - zmanipulovanou demonstrující masou křiklounů z ulice, se čas od času objeví zprávička ,která potěší i zahřeje. Takovouto "drobností ?" se mi jeví i ta zpráva ,která oznamuje ,že nejbohatší "self-made" podnikatelky , tedy ženy , které se ke svému bohatství propracovaly vlastní inteligencí, nápadem a tvrdou prací, nikoli jen dědictvím nebo výhodným sňatkem ,dnes žijí v komunistické Číně. První čtyři místa !!! světového žebříčku nejbohatších a nejúspěšnějších "self- made" podnikatelek dnes patří podnikatelkám z komunistické Číny. Paní Čou Čchun-fej (*1972) je nejbohatší ženou planety s majetkem přes 200 miliard korun.


Naši Sluníčkáři a Pražská Kavárna by měli zpozornět ! Jak to, že v "totalitní zemi", "komunistické zemi" ,kde vládne - "tak odporný vůdce" jako je prezident Xi , proti kterému Kalousek s Bursíkem (ha, ha , ha, ha !!") tak statečně bojovali v pražském podhradí, mají ženy vytvořeny tak skvělé podmínky pro svou osobní realizaci a podnikání, že "na celé čáře rozdrtily" všechny ostatní ženy ze států liberální demokracie = USA, Německa, Anglie, Francie ...atd ? V zemi velkého politického spojence USA ,sunnitské Saudské Arábii, nesmí ženy řídit auto , dát si někde sklenku alkoholu či si zajít s cizím mužem popovídat do kavárny ,aniž by byly následně veřejně za trest bičovány. Přesto naše veřejnoprávní televize udržuje svou stálou zpravodajku Šámalovou v Číně, nikoli Saudské Arábii. A tato - "trapná zaprodaná směšná slépka" - pak z Číny denně hlásí jenom samé hrozné věci. Ano, ze země, kde po dobu 30 let 1980-2010 rostl HDP průměrným tempem 10 % za rok a kde je již průměrný občan bohatší dle nominálního HDP na hlavu jak občan země NATO a EU Bulharska. A Číňané žijící ve velkoměstech Kanton, Šenčen, Šanghaj a Peking jsou již bohatší než průměrný občan naší ČR. V roce 1980 byl přitom průměrný Číňan chudší než průměrný Afričan, občan černého kontinentu.

Je třeba si uvědomit zásadní věc. Naše západní hodnoty svobody a liberální demokracie nemají celosvětovou univerzální platnost !! Nelze je vnucovat někomu, kdo je nechce . Mnoho zemí a států světa se dnes úspěšně rozvíjí a vzkvétá i bez liberální demokracie, která navíc nyní evidentně prochází vážnou krizí.

Je dobře, že v Číně se v rukou různých podnikatelů (podnikatelek) hromadí obří bohatství. Je možné to považovat za rostoucí protiváhu miliardám Dolarů tak slizkých a odporných figur dneška, jako je miliardář Soros v USA. Člověk, jehož chapadla v podobě neziskovek objímají tento svět a mění výsledky demokratických voleb dobře zinscenovanými majdany. 1.400 milionů mimořádně tvrdě pracujících obyvatel dnešní Číny ( = tři EU-27) nám všem dává naději , že Sorosové a jim podobní nakonec neuspějí.

https://www.tyden.cz/rubriky/byznys/svet/mezi-svetovymi-self-made-miliardarkami-dominuji-cinanky_470714.html
https://www.youtube.com/watch?v=2syTP5H1DDc

16 komentářů :

 1. Netřeba komentáře, je jasně vidět který systém je úspěšnější, to žádné TV neovlivní, číňané z nás mají akorát srandu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18:36 Nemáte zcela pravdu, všude je něco. U nás jsou bezesporu zase nejchytřejší ženy na světě, jen tak namátkou, Němcová,Vášáriová,Langšádlová,Filipovská,Džamila Stehlíková, Šabatová, Šiklová a mohl bych dlouze pokračovat. takovou ELITU jen tak někde nenajdete.

   Vymazat
  2. Zajimave, jakym smerem sel a jde socialismus v Cine. U nas mohl jit podobne, ale vylepsili jsme ho tak, ze nas rust zajistuje jen 21% DPH, pokud tedy je.

   Vymazat
 2. Jak to, že čínské komunisty nepochválí náš milovaný Miloš Zeman nepochválí a sveřepě trvá na budování kapitalismu v naší bývalé rozvinuté socialistické vlasti a dnes neúspěšné a pro vlastní obyvatele chudé kolonii? Může to některý z jeho obdivovatelů vysvětlit?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co to meleš, je to náš prezident a má povzbuzovat vlastní národ a vlastní podnikatele nebo podnikatelky a ne chválit cizáky. A hlavně má se snažit vystrnadit zrádce a kolaboranty. My máme svoji cestu i když nám ji po celou dobu kradli elitáři v Komunistické straně a nyní sloužící Washingtonu. Ale doba elitářů se chýlí ke konci možná již za našich životů si nikdo vážit elitářů nebude a bude je správně považovat za parazity, kterými jsou.

   Vymazat
  2. Západní (evropské) hodnoty11. března 2018 21:51

   • www.novarepublika.cz/2017/07/evropske-hodnoty-jsou-shnile-brambory.html
   Západní hodnoty jsou ty které především vyhovují západním státům. Kdo se postaví proti je označen za toho kdo je proti těmto hodnotám. Po převratu 17.11.1989 jsme přijali západní hodnoty a to tím, že jsme se podle všech ekonomických kritérií stali kolonii Západu. A funguje to takto. Oni nám dají evropské dotace v řádu milionů EUR, za které musíme stavět cyklostezky, rozhledny a další nesmysly a my jsme jim darovali veškerý průmysl, zlikvidovali jsem si zemědělství a odvádíme na Západ zisky v řádech stovek milionů EUR. Takže to vypadá, že nám EU daruje peníze na ty cyklostezky, na kterých musí viset velká tabule, jak to postavila EU. Ale na miliardových ziscích, které plynou od nás na Západ žádná taková tabule není. Jinými slovy oni nám dají 10 EURO a MY ODVEDEM 10.000 EURO a ještě jim děkujeme a protože oni na Západě mají pořád málo tak naše centrální banka nám ještě korunu úmyslně znehodnotí, aby to, co dovážíme, bylo pro nás vícenásobně dražší, a to co vyvážíme, aby bylo vícenásobně levnější. A rozdíl jde do bilionů korun, o které jsme okradeni. NO A TO VŠECHNO JSOU ZÁPADNÍ HODNOTY, KTERÉ NESMÍ NIKDO KRITIZOVAT A NIKDO O NICH NESMÍ ANI DISKUTOVAT, PROTOŽE TYTO HODNOTY TO JE TO, NA ČEM STOJÍ ZÁPAD. TYTO ZÁPADNÍ HODNOTY NEJSOU BEZBRANNÉ, ALE JSOU CHRÁNĚNY STOVKAMI AMERICKÝCH ZÁKLADEN PO SVĚTĚ. Mimochodem Západ vyloupil Afriku, Latinskou Ameriku a Asii. A teď rabuje střední Evropu a chystá se vyrabovat Rusko a Čínu. A TO JSOU VŠECHNO ZÁPADNÍ HODNOTY.
   KDE JSOU ZÁPADNÍ EVROPSKÉ HODNOTY? Na zbytečných summitech, na shnilých bramborách, na přípravě války s Ruskem, na evropském zábavním podniku? Evropské hodnoty jsou shnilé brambory a podřadné jídlo pro nás - Slovany.
   Pokud se mluví o západních (evropských) hodnotách a o cestě do Evropy, patří k tomu i no-go zóny, nezákonní emigrace vetřelců, jejich terorismus a kriminalita. Bez toho už dnes Evropa nemůže být. Nejdeme přece do staré dobré Evropy, ale do té nové dnešní.

   Vymazat
 3. Mám na pana Loudila dotaz. Dáma na fotce je miliardářka?

  OdpovědětVymazat
 4. 19:05
  a co myslíš,že je v Číně za systém?

  OdpovědětVymazat
 5. Je hloupost nazývat čínský režim komunismem, protože jedním z hlavních atributů komunismu je společné vlastnictví výrobních prostředků, tedy nemožnost soukromého podnikání a dalším je neexistence společenských tříd, což v Číně také není a nikdo o to neusiluje. Čínský politický systém je prostě systémem jedné strany, která má v názvu slovo "komunistická", což je pouze zachování tradičního názvu, podobně jako Švýcarská konfederace není konfederací, nýbrž federací, kdy si pouze ponechali svůj původní tradiční název. Přesto mě nepřekvapuje, že naši televizní redaktoři, především z České televize se v souvislosti s Čínou soustavně drží slova "komunistická", protože jsou nejen prolhaní, ale i hloupí, což dokazují denně i v oblasti nepolitických témat.

  OdpovědětVymazat
 6. Hlavně jestli si někdo myslí, že může mít miliardy jen tak, aniž by spolupracoval se zákulisním řízením světa tak je naivka. Z podstaty to nemůže být ani chytrý ani dobrý člověk, ale pouze otrok sloužící zlatému praseti.

  OdpovědětVymazat
 7. 19:02- jednoduše vysvětlitelné, postřehli jste někdy, někdo, zda-li by si dovolil v této bohaté enklávě, zakládat své příspěvkové nezisky, obrodný filantrop Džordž Soroš. Co tolik odpomohl od úspor Britům a toliko miluje na slovensku, bratry cikány. A celkově je jeho srdeční záležitostí blahodárná a prosperující EU, co mu nedá spát. Jen aby ji vizuelně probarvil, kosmopolitní a charakterní člověk. Soudruzi číňané, by mu prokopli pr$del. Povolný

  OdpovědětVymazat
 8. No v Saudské Arábii , Pákistánu nebo v Nigérii to asi nebude, pokud se obyčejné kameny neberou jako zlato. Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
 9. Pane Loudile!, vždyť vy jim to zde ukrutně kazíte! Až si článek přečte třeba ta Šámalová (ČTV), tak snad i pukne. Vztekem.
  Co ta se nadře, aby Číně a Číňanům nasadila psí hlavu, a teď toto!
  Ale ona nám to jistě zítra z obrazovky objasní, a vytře vám zrak ...

  OdpovědětVymazat
 10. Těm, kteří jsou bohatí v tomto věku, přikazuj, ať nejsou pyšní a nedoufají v nejisté bohatství, nýbrž v Boha, který nás štědře opatřuje vším, co potřebujeme; napomínej je, ať konají dobro a jsou bohatí v dobrých skutcích, štědří, dobročinní,
  a tak ať si střádají dobrý základ pro budoucnost, aby obdrželi pravý život. (Písmo Svaté, 1. Timoteovi 6, 17-19)

  OdpovědětVymazat
 11. Pokud existuje Čína a Rusko tak se NWO nepovede.

  OdpovědětVymazat
 12. Asi mi něco uniká, ale proč se Loudilové a jiní komouši rozplývají nad vysokým počtem miliardářů?

  No a abychom si uvedli na pravou míru ty bláboly jak jsou Číňani bohatší než Češi, o západních zemích nemluvě, tak tady předkládám vypovídající graf

  https://goo.gl/wJiomN

  OdpovědětVymazat