Reklama

.

.

úterý 27. března 2018

Nepodložená obvinění západních velmocí proti Rusku a „davová hysterie“ duševně i mocensky malých politiků z vazalských zemí EU a NATO jsou přípravou k válce!!!

Ladislav Kašuka
27.3. 2018   posláno redakci NR
Nevím, jak v této situaci korektně popsat, co se nyní děje, takže to napíši úplně otevřeně a bez servítků! Svět se prostě po....!!! Série nesmyslných a nepodložených verbálních útoků a obvinění proti Ruské federaci, jenž začala v okamžiku, kdy se Rusko postavilo po dlouhých letech nečinnosti na ochranu svého syrského spojence, graduje obviněním z chemického útoku (nařízeného podle  britského ministra dokonce samotným Putinem) ve „Velké“ Británii.

Většině států sdružených v EU v NATO a dokonce v samotném (již dávno Amíky ovládaném) OSN, je úplně jedno, že ještě není ani jisté, zda to byl nervový plyn Novičok, nebo nějaké jiné svinstvo z Ruska, Česka, Anglie, USA, nebo jiné země schopné takovou věc vyrobit. Odpověď je všem těm západním „géniům“ jasná!!!! Může za to Rusko vříská britský otylec a radostná odezva na toto oslí hýkání přichází okamžitě z USA a z Bruselu!!!

K tomuto oslímu hýkání a hyenímu chechtotu radosti z jednoty pocházející z tuposti a řiťolezectví těch malých a bezvýznamných, lezoucích usilovně do zadku těm velkým a mocným, se přidávají další a další politici z jednotlivých zemí velké mordorské říše, ve které jsou tím nejvyšším ideálem peníze a jejich mocní touží po nerostném bohatství a úrodných pláních největší země světa, která se neustále odmítá podrobit jejich diktátu!!!

„Mordorští kapitáni“, tedy již po léta připravují světovou veřejnost na nezbytnost války s tím „zlým nepřítelem demokracie“ a vykreslují Rusko jako hrozbu pro celý svět, která se bude muset nějakým způsobem „zdemokratizovat“, nebo úplně zničit. Na této válečné propagandě spolupracuje spousta chytrých lidí za peníze a ještě větší spousta totálních tupců z blbosti a z loajality vůči těm, které obdivují, nebo se jich bojí.

Pokud tomuto stádu ovcí a jejich pastýřům dovolíme, třebas si jen na chvilku pomyslet, že jim ty jejich propagandistické lži již většina lidí věří, rozpoutají tyto zrůdy ARMAGEDON TŘETÍ SVĚTOVÉ VÁLKY!!!!!

45 komentářů :

 1. Nemáte zrovna optimistické vize, ovšem nic se nejí tak horké, jak se uvaří. Kdyby Ušáci mohli, tak už dávno bojují, nejlépe rukama někoho jiného a do posledního spojeneckého vojáka. Jenže mají slíbeno, že se případný konflikt nevyhne ani Americe a to je drží na řetězu. Chuť by byla, což o to, ale odvaha jaksi chybí, zejména po tom co jim Putin ukázal některé svoje nové zbraňové systémy. Válka měla začít už v roce 2014, ale nějak jim to nevyšlo a takhle to půjde i nadále a čím déle to bude trvat, tím lépe pro Rusko a celý svět. Buďme v klidu a zbytečně Rusa neprovokujme, zatím na to každý debil doplatil. A o tom to je.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kasuka daj si jinou fotku vypadaj jako sislavy huhna ve spanku!!

   Vymazat
  2. Velká Británie sdělila, že došlo k útoku nervově paralytickými bojovými látkami, tedy nikdo nemá šanci přežít. Policista z místa činu je už doma a dva Rusové, na které byl údajně spáchán útok ještě nadále jsou na živu a s největší pravděpodobnosti, jsou v docela dobrém zdravotním stavu, protože, kdyby tomu tak nebylo, představitelé Velké Británie, by už dávno jejich "strašný zdravotní stav" použila k ještě většímu rozdmýchání hysterie proti Rusku. Jenže ti dva jsou v dobrém zdravotní stavu a použít jejich dobrý zdravotní stav k hysterii proti Rusku není možné, protože by celá věc se lží o útoku, vyšla naprázdno a byla by velkou blamáži. Ona to velká blamáž je už nyní, protože se vyhlašuje, zatím jen diplomatická válka, proti Rusku na základě vymyšlených faktů. Nyní je vše ve fázi, jak ze strany Velké Británie vše dovézt do ještě větších protiruských sankcí, dokud se neukáže, že vše byl jenom propagandistický útok a k útoku ze strany Ruska vůbec nedošlo. Všechno toto je normálním lidem jasné, ale politici, kteří dělají karieru, nemají odvahu předstoupit před lidi a říct jim, je to vymyšlené a s Velkou Británii nebudeme dělat před obyčejnými lidmi dělat šašky. Ale realita je horší. Bez důkazů jsou udělaná opatření na hranici vyhlášení války. Kdo se postaví proti, je označen za Ruského agenta. Je to všechno zkouška do jaké míra jsou státy NATO připraveny, až jim vyhlásí rozkaz i bez příčiny zaútočit na Rusko, tak všichni bez námitek sklapnou paty a půjdou zaútočit. Je pravdou že Američani budou bojovat s Ruskem do posledního Evropana. Ámen !

   Vymazat
  3. 0:14: řekl bych, že tvoje jméno je vybráno velice příhodně - Nobody.

   Vymazat
  4. Tu nejde o žádný "důkazy"! Thereska May je geniální politička která vstoupí do světové histrie vedle takových velkých mužů a žen jako Vilém Dobyvatel, Alžběta Veliká, admirál Nelson, Winston Churchill či Margareth Thatcherová! Ona dokázala to o čem Cibulka blouzní! Totiž odhalila kdo je a kdo není ruský agent pouhou nadhozenou udičkou! Zcela bez použití psychotroniky dokázala tím dát Putleroj a jeho pátý koloně v EU přes hubu!

   Vymazat
 2. Piráti : https://youtu.be/h2nLhfPNkgQ
  ODS : https://youtu.be/XuAzYSYrxA4

  OdpovědětVymazat
 3. Treba si len uvedomit , ze USA a NATO investovali do rozvratu krajin Blizkeho vychodu a ruska mld.$ odrazu prisiel niekto a zarazil rabovanie a napadnutie suverenneho statu.Utrpeli skodu , tak sa snazie poskodit protistranu , na kazdom mieste.
  7 rokov vedu vojnu v Syrii , statisice ludi boli zabiti a dnes p.Marikova lamentuje , ako Rusko podporuje zabijanie civilistov/o tich 1.3 miliona v Iraku nehovori/! Len sa Cesi hrdte , ze ste clenmi onoho exklusivniho vrazedniho klubu s menom NATO , Nato vrazdi a presadzuje zaujmy USA , spolu s OSN .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jj bohužel je to tak. Jsme členy zločinného paktu NATO.

   Vymazat
  2. Zločinecké, teroristické a válkychtivé NATO!27. března 2018 22:24

   NATO a USA jsou jako dva v jednom! Severoatlantická aliance NATO byla založená v r. 1949. Varšavská smlouva jako vojenský blok na obranu evropských demokratických států vznikla až v r. 1955. Její vznik byla existence agresivního útočného paktu NATO.
   NATO je nebezpečný, válkychtivý, mezinárodní útočný vojenský pakt! Mocenský imperialistický nástroj a skanzen studené války! Útočný pakt armád pro americká válečná dobrodružství ve světě. Ohrožuje světový mír a bezpečnost mnoha mírumilovných států!
   NATO realizuje mise v Iráku, v Afghánistánu, na hranicích doteku s Ruskem v Pobaltí, ale nikdy nevyslalo mise na ochranu hranic Schengenu před migranty.
   NATO válčí v Afghánistánu, v Iráku, své jednotky má v Pobaltí, poradce na Ukrajině, kde koordinují útoky proti domobraně v Doněcku.
   Armády členských států NATO slouží jako křoví, kryjící a legalizující agresivní záměry zločinné zahraniční politiky USA. Vyslání vojáků AČR do pobaltské mise NATO je v rozporu Ústavou ČR, se zájmy ČR a nás občanů! Také je v rozporu s Chartou OSN a Severoatlantickou smlouvou. Co tohle všechno má společného s obranou naší ČR?!

   Vymazat
 4. V německu musí mít doma každý zásoby potravin na deset dnů. Všichni už vědi kde jsou kryty a jak to bude probíhat v případě války. Němci jsou jsou disciplinovaní a každý má navíc pár kanistrů benzínu v garáži. Když to porovnáme u nás. Patříme mezi největší americké poskoky, což Bureš a Stropnický dokazují při každé příležitosti. Oba mají připravené vládní kryty se zásobami na deset let. A co občané? Myslíte že si ty hovada vůbec uvědomují že existujeme.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak už jsou tu zase velikonoce. A tyhle svátky teroristi neradi.Polochlap Mayová a ten její rozcuchanej blb by se měli starat spíš o bezpečnost svých občanů, než rozpoutávat novou válku jen pro to, že amíci to chtěj.

   Vymazat
  2. Jde to s náma opravdu z kopce. Už i do parlamentu ČR zvou kdejakého šaška na dovolený.

   Vymazat
  3. 20:05 Ha ha nepřežijí na sputniku je článek kde usa mají kryty Rusové se o ně postarají.

   Vymazat
  4. je možné že se o us kryty postarají ale už nebude nikdo kdo by to ocenil

   Vymazat
  5. Aby ale stacili do tech krytu dobehnout,dnes by ta valka trvala jen hodinu

   Vymazat
  6. 20:05 fond státních hmotných rezerv už taky u nás připravuje podmínky k válce. Kromě jiného nakoupí masové konzervy, které mají pokrýt měsíční spotřebu.

   Vymazat
  7. Fond hmotných rezerv nakupuje od Bureše.

   Vymazat
 5. Článek z Ústavu ochrany proti zbraním hromadného ničení, Univerzita obrany, Víta Nejedlého, 682 03 Vyškov, napsaný v roce 2011, potvrzující, že :

  "Skupina těchto prekurzorů byla označována krycím názvem NOVIČOK."

  " V důsledku dlouhodobé orientace na výzkum biochemické cholinesterasové reakce má ČR dostatek prostředků chemického průzkumu a kontroly založených na této reakci24 stejně jako toxikologických poznatků potřebných pro účinnou profylaxi25"

  A že u nás žádný "novičok" nikdy nebyl a nikdo o něm nic neví ?!

  Stačí číst: http://www.chemicke-listy.cz/docs/full/2011_05_323-333.pdf

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Omlouvám se, mám jen znalosti chemie z gymplu a nedovedu si představit,jak je náročná výroba ch. zbraní.Soudím,jen podle chvály naši chem.jednotky v Zálivu,že zde máme odborníky a ergokladívko i dostupné vzorky.Navíc zkušenost s voj.skladem ve Vrběticích mne vede k závěru,že ani ministr ČA nemá přehled co se děje v podpalubí.Moc si přeji, aby jsme opravdu neměli podíl na tomto svinstvu, ať se mu říká "novičok",A234 nebo New Choking.

   Vymazat
  2. 21:09 Tady jsou o Novičoku celkem slušné informace:
   https://cs.wikipedia.org/wiki/Novi%C4%8Dok
   Naše prestitutky ani politici si to nejspíš nedokáží najít.

   Vymazat
 6. Vtip týdne : Česko jako první zrušilo účast na MS ve fodbale v Rusku :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 20:09
   Kdysi M.Tučný zpíval:Všichni jsou už v Mexiku....a my to bojkotovali už tehdy....a pak se přidávalo i ME☺☺☺

   Vymazat
  2. tuším že ne naposled

   Vymazat
 7. Ženou to na ostří nože, napíchnutí budme my.

  OdpovědětVymazat
 8. Bude to škoda pokud neuvidíme fodbal , politika nepatří do sportu . V tv prd hraje a ješte takový bolševici západu to poserou . Paní Němcová je v odboji ? :-) :-) :-)

  OdpovědětVymazat
 9. 20:39
  ZloDrżka Němcová má už delší dobu NEMOC ŠÍLENÝCH KRAV!!!!!☺

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nesmíte se tomu divit, to už bývá úděl všech Hovězích Dam.

   Vymazat
  2. Nemoc šílených krav. Mayová to roznesla po evropě.

   Vymazat
  3. Němcová nemá BSA, ona BSA je.

   Vymazat
 10. Nepředhánějme se v hrubostech,ta dáma vskutku není nic moc, klasik (Horníček) by použil "ošklivé kačátko".

  OdpovědětVymazat
 11. To není hrubost,v jejím případě je to slušně komentovaná realita!

  OdpovědětVymazat
 12. Nechci být sprostý ale z Vladislavského sálu nechtěla předčasně odejít , vyhnal jí hemeroid . Ostatní toho využili a zdrhli domů

  OdpovědětVymazat
 13. Při té veškeré komedii štvaní proti Rusku za vlastně zpackanou vraždu agenty CIA, je zde otázka. Proč Rusko nikterak nereaguje na kejhání hus západu a v klidu se věnuje svým domácím problémům? Kdyby si nebylo jisté svou silou, určitě by jednalo jinak. V Sýrii Putin předvedl jen malou ukázku něčeho, co USA nemají, a to zrušení GPS. A bez toho amíci nic nesvedou. Co kdyby se ukázalo, že by se jejich rakety vrátily do místa startu, co? A bylo po vyhrožování Sýrii a chemickém Fake útoku na Asada. Tím Putin jen dokázal, že žádná, i kdyby jich byly statisíce, raketa do Ruska nedoletí a je otázkou, kam by jim je Rusko poslalo. Nestačilo posadit USA křižník doprostřed Rumunska podle přístrojů GPS a při tom být uprostřed Černého moře? Proto mohl Putin vyhlásit snížení nákladů na zbrojení. Už tolik zbraní nepotřebuje a to co má stačí na totální zničení USA i NATO. Amíci si to asi uvědomili a proto vsadili na poslední pokus poštvání kdekoho proti Rusku. Myslí si, že se Rusové leknou tzv. ISOLACE ve světě a svrhnou Putina. Toho se nedočkají. Navíc Putin teď vyžene z Ruska všechny západní špiony, CIA diplomaty, neziskovky, sorošovy fondy, zničí pátou kolonu USA v Rusku a tak dál. Rusko má sice problémy způsobené staletími útoků západu na Rusko, ale má i dostatek zdrojů, kvalifikovaných vědců, vlasteneckých občanů pro které je Rusko jejich vlastí. Na rozdíl od USA má budoucnost a na tom nikdo nic nezmění.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co když to opravdu zinscenovali odpůrci presidenta Putina po tichém souhlasu Britů.Ta reakce byla blesková a neadekvátní, ničím a žádným vyšetřováním nepodložená.

   Vymazat
  2. O Rusko se nebojte ,Rusko prezilo jine idioty ,a dokonce elegantnejsi nezli ona hovada z ostrova . On i Corbin je pry antisemita jak hlasili dnes zidovske zpravy I24, zidovka stanice vysila z NY.Rusko nejlepsi asi udela kdyz se uzavre pribrzdi trosku olej plyn a zacne se starat o sebe a ne o tento svetovy bordel ktery lzid vymyslel ale zapomnel ze sedi na one vetvi ,kterou si sam podrezal .Dale nezapomente ze hlavni stvani vedou zlocinci, oligarchove kteri museli z Ruska uprchnout v dusledku "Velkeho kradeni"po uchlastani Jelcina -opet zida - a jez jsou opet vsichni zase -zide.Je to az stereotypni a jak proste .Je to jako zacarovany kruh ,neco jako ti buzeranti v tom velkem kruhu a zase opet ,jsme u toho porad to same at jde o cokoli jsou tam a porad zpozad zad stvou a intrikuji

   Vymazat
 14. No kdysi Rakouskouherske risi stacilo k valce atentat na France a dnes NATO bude stacit Rusky agent..proc by za nej nemelo padnout nekolik milionu lidi??

  OdpovědětVymazat
 15. přečtěte si tento článek, je to k věci: http://www.zvedavec.org/komentare/2018/03/7545-co-se-stalo-s-tim-zapadem-kde-jsem-se-kdysi-narodil.htm

  OdpovědětVymazat
 16. Osobne sa smrti v atómovom výbuchu nebojím. Ak budem na správnom mieste v správny čas, potrvá to 0,3 sekundy a rozplyniem sa. Beriem to, je to lepšie ako zomierať na najakú vleklú, bolestivú chorobu. Jediné, čo by ma hnevalo, ak by ma ešte niečo hnevalo, ak by sa tým arogantným psychopatom a ich pankhartom, čo vyvolali vojnu, nič nestalo. Ako povedal p. Putin 'načo by bol svet bez Rusk'?".

  OdpovědětVymazat
 17. Já se docela bojím, možná víc nějakého posejpátka,po kterém zblbnu a budu se na každého usmívat a pokojně pracovat,nebo naopak zešílím a začnu lidi kolem sebe zabíjet. Snad je dost moudrých lidí,aby se to nestalo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10:12: Většina lidí po atomové válce prý umře v důsledku hladu způsobeného atomovou zimou - stejná zima jak před 60 miliony roky, kdy vyhynuli dinozauři - je zapřičiněna poklesem průměrné teploty, neurody v důskledu tzv. atomového mraku kolujicího po dobu přinejmenším několik let kolem Zemi. Tento mechanismus by zapříčinil pouze v případě valčení atomovkami Pakistanu a Indie /oba státy po 200 hlavicích, kdežto USSA a Rusko 5 a 4 tisíce hlavi/ smrt 1-2 miliardy lidí. Z umírání hladem nemáte strach? To prý je jedna z nejhorších smrtí. V důsledku globální atomové války zahynou všichni, i ti zalezlí pod zemí. Anebo si myslí, že tam budou zalezlí sto let a pak vylezou a budou v kapitalistickém duchu pokračovat ve zlodějině a lžích? Nechápu jak zde lidé pořad melou o atomové válce, o které vlastně ani - asi ve většině - nic nevědí. Jinak to může být jedině důkazem toho o čem psal před více než 40 roky Erich Fromm, totiž je to důkazem znecitlivění k životu. On psal mimo jiné také o obdivu mužské populace k autům - chlapi se zajímají více o auta než o ženy. Toto znecitlivění k životu je jedním ze zásadních znaků kapitalismu, toho nejlepšího zřízení v dějinách - tak si to myslí mnoho lidí. Komunismus - nazvěme tu minulou dobu komunismem - skrachoval, proto kapitalismus je nejlepší. Tak to říkají ostatně i mladé generaci ve školách. Životaschopný kapitalismus je to medové růžové.

   Vymazat
  2. 14:44 No ano!Svět má právo na restart! - http://veda-a-technika.eurozpravy.cz/veda/210211-zkazu-zeme-by-lidstvo-prezilo-svet-po-jaderne-valce-by-ale-nikdy-nebyl-stejny/


   Štěstí přeje připraveným - http://veda-a-technika.eurozpravy.cz/veda/218885-blizi-se-soudny-den-v-lesich-vznikaji-tajne-tabory-pro-preziti-blizici-se-krize/

   Vymazat
 18. Filozofové asi zalomí rukama, ale oba systémy jsou nemravné. Vím o čem mluvím, prožil jsem 40 let v socialismu a teď cca 30 let v kapitalismu. V obou režimech jsem byl bezpartajní a naprosto obyčejný člověk. Politici se tvářili,že jim jde o mé štěstí. Sorry.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 15:31 - Já jsem také prožil 40 let v socialismu a cca 30 let v kapitalismu. Také jsem byl bezpartajní a obyčejný člověk. A můžu napsat, že v socialismu se mi žilo lépe!

   Vymazat
  2. 18:52: A já se přidávám Vám. Ten socialismus byl rozhodně více lidský.

   Vymazat
 19. Od kdy západ che zničit Rusko ? Od Napoleonských válek ! Teď řinči zbraněmi ale zapomínají ,že je konec s touto zemi!

  OdpovědětVymazat