Reklama

.

.

pátek 9. března 2018

Nezapadá do verze příběhu o profesionální popravě nájemným vrahem

9. 3. 2018         AENews (2. 3. 2018)
Exkluzivně: Slovenský novinář a jeho přítelkyně se nijak nebránili, vraha zřejmě pustili přímo do domu. Teorie o italské mafii se hroutí? Neziskový sektor už naplánoval demonstrace proti vládě Roberta Fica nejen na Slovensku, ale i v celé Evropě! Nevládky mají jasno, do konce března chtějí demisi vlády, Fica začali opouštět jeho vlastní lidé! Situace na Slovensku dramaticky eskaluje doslova každou hodinou. Redakce AE News získala exkluzivní informace z okruhu vyšetřování dvojnásobné vraždy slovenského novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové, které nyní jako první médium přinášíme. Podle ohledání místa činu existují podle našeho zdroje některé nevyjasněné okolnosti, které na místě vraždy nezapadají do verze příběhu o profesionální popravě nájemným vrahem.

Pozice těl obou obětí prý nevykazovala žádné známky obrany, boje, útěku a pokusů o záchranu života. V podobných případech se oběti snaží schovat, obvykle se brání, hází po útočníkovi různé předměty, vybavení bytu, drtivá část lidí instinktivně běží se zamknout do koupelny (psychologové neví přesně, proč zrovna tam, je to zvláštní fenomén), většina násilných vražd v rodinných domech probíhá v koupelně, anebo je oběť zastřelena výstřelem do zad během útěku směrem pryč od útočníka. V případě Jána Kuciaka tomu ale místo činu neodpovídá.
Slovenská policie proto začala mohutné kolo výslechů v okolí širokého příbuzenstva obou zavražděných a zpětně se prověřují veškeré kontakty Jána Kuciaka na spolupracovníky, neziskový sektor a všechny potenciální osoby, které mohl Ján Kuciak znát a mohl jim otevřít dveře a pustit je dovnitř domu. Přestože v době, kdy jsme získali tyto informace, nebyla ještě dokončena soudní pitva obou zavražděných, podle prvotního ohledání, jak uvádí náš zdroj, bylo zcela zjevné, že oběti byly zastřeleny zepředu, tedy čelem k útočníkovi, což opět narušuje teorii o tom, že do domu vnikl cizí člověk.

Uno per tutti

Další zajímavostí je skutečnost, že útočník musel vědět, že Ján Kuciak bydlí v domě s přítelkyní a není jasné, proč vrah, který by chtěl Kuciaka zabít, šel zvonit ke dveřím, aby potom vraždil uvnitř v chodbě domu, když nemohl vědět, jestli Ján Kuciak nebude mít návštěvu, novinářské jednání nebo poradu. Vrah se navíc ani nepokoušel oběti odklidit z místa činu, aby zametl stopy. Naopak, teatrálně na místě zanechal vzkaz v podobě postavené nábojnice, což je symbol italské mafie “Uno per tutti” (Jeden za všechny). Symbol postavené nábojnice se používá tam, kde jedna oběť má být výstrahou všem ostatním, od toho právě výraz Uno per tutti.
Ten, kdo spáchal tyto dvě vraždy, jednoznačně usiloval o to, aby to vypadalo na práci italské mafie, ale místo činu tomu neodpovídá. Oba zavraždění zřejmě svého vraha znali, nebo minimálně jedna z obětí vraha pustila dovnitř domu a komunikovala s ním tváří tvář v chodbě. Co je opravdu děsivé, to je koordinace a synchronizace slovenského nevládního sektoru a slovenských médií, které jen několik hodin po medializaci této kauzy už mají připravené demonstrace [1] po celém Slovensku a dokonce i v Evropě. Všechno to připomíná mediální scénář sestřelení českého premiéra v hollywoodském eposu, jaký se odehrál v roce 2013 v České republice při zinscenovaném pádu Nečasovy vlády na základě pseudokauzy žárlivé milenky Jany Nagyové, která zaúkolovala vojenské zpravodajce, aby sledovali Nečasovu manželku. Zástupná kauza vedla po dvou týdnech mediální masáže k demisi premiéra. A na Slovensku se rozjel podobný proces.

Ficův ministr kultury podrazil premiéra v nejhorší možné chvíli, na Slovensko dorazil architekt barevných revolucí

Právě dnes totiž teatrálně odešel z pozice ministra kultury SR Marek Maďarič [2], který tím zasadil Robertu Ficovi ránu do zad, protože toto symbolické gesto de facto znamená, že Ficova vláda nemá důvěru vlastních ministrů. Nevládní sektor a média požadují odstoupení ministra vnitra Roberta Kaliňáka, nejbližšího spojence Roberta Fica. Pokud padne Kaliňák, padne i Robert Fico. Ještě nikdy nebylo Slovensko v situaci, kdy v zájmu svržení vlády došlo k zinscenování vraždy novináře a jeho snoubenky způsobem, aby veškeré stopy vedly k vládnoucí straně SMER. Co by se stalo, kdyby Ján Kuciak nebyl zastřelen? Koncem tohoto týdne, jak měl prý v plánu, by uveřejnil svůj 139. článek, tentokrát o italské mafii na východním Slovensku. A co by se stalo? Nic! Vůbec nic, jako se nestalo po publikování předchozích 138 Kuciakových článků. Jenže po jeho vraždě, článek, který nestihl dopsat, může svrhnout slovenskou vládu. Všechno je nachystáno.
Naše redakce získala před dvěma hodinami informaci, že na Slovensko dorazila pravá ruka George Sorose, Marcello Fabiani. Je to jeden z architektů Oranžové revoluce na Ukrajině v roce 2004. Tajemný Marcello se objevuje všude tam, kde padají vlády a režimy, naše redakce chystá ve spolupráci exkluzivní článek o tomto člověku, který jezdí po světě a pomáhá koordinovat facebookové crowd eventy v ulicích, naposledy minulý měsíc organizoval v Moskvě a v Petrohradu demonstrace Alexeje Navalného. Robert Fico a Robert Kaliňák stojí proti člověku, který je profesionální prodlouženou rukou George Sorose na svrhávání režimů a vlád. Stejně tak jako v mnoha zemích Evropy, i na Slovensku udeřily tuhé mrazy, ale oteplení o víkendu může vyhnat do ulic tisíce lidí, ale především média mohou vyvolat tak enormní tlak na slovenskou vládu, že ministři Roberta Fica mohou dostat strach a mohou se pokusit postavit na stranu budoucích vítězů. Dnešní dýka do zad od ministra kultury Maďariče by měla být jasným varováním pro slovenského premiéra.

Slovenským městům hrozí majdanizace, záležet bude i na počasí a mrazech

Zatímco slovenská policie bude intenzivně pátrat po pachatelovi nebo pachatelích brutální dvojité vraždy, média a nevládky nebudou na výsledek vyšetřování čekat, budou chtít zorganizovat pád slovenské vlády a vyvolání předčasných voleb. S nálepkou zkorumpované strany, na které je stín morálního podílu na vraždě mladého novináře, jak to neustále opakují slovenská média, by strana SMER mohla skončit v propadlišti dějin. Poslední volby v regionech ukázaly, že SMER je na tom opravdu čím dál tím hůře. Stejně jako Petr Nečas, i Robert Fico by mohl přijít o vládu kvůli podrazu lidí, kteří ho ještě donedávna podporovali. Slovenská veřejnost chce něco udělat s korupcí, která na Slovensku představuje obrovský problém. Jenže lék na korupci nabízí mistr jedu, George Soros a jeho fondy ovládaný neziskový sektor a média na Slovensku. Pokud chcete vidět, jak by vypadalo Slovensko pod vládou sluníčkového mainstreamu a nevládních organizací, podívejte se na Ukrajinu. To je laboratoř George Sorose a jeho projektu “Rainbow Revolution”, který vstoupil do historie pod názvem Revoluce na Majdanu.
Ukrajina byla v roce 2013 ve stejné situaci jako Slovensko. Mohutná korupce a lidé se chtěli zbavit hlavy státu, která tuto korupci tolerovala. Přišel Majdan, Victoria Nuland rozdala majdanistům metamfetaminem napuštěné pečené koláčky a demonstranti vzali lovecké pušky a začali střílet do neozbrojených policistů pořádkových jednotek Berkut. Na Slovensku se také lidé chtějí zbavit korupce a do ulic a na slovenská majdanizovaná náměstí je svolávají ty samé hlásné trouby jako v Kyjevě, tzn. neziskový sektor a fake news mainstreamová média vlastněná cizími společnostmi, jako je třeba německý Ringier Axel Springer vydavatelství, pro které psal zavražděný Ján Kuciak.
Není jasné, kolik lidí vyjde o víkendu na Slovensku do ulic. Důležitá ale bude síla mediální baráže slovenského mainstreamu. Proti organizovanému útoku médií proti vládě se jenom obtížně drží politická pozice. Najednou zjišťujeme, že Ján Kuciak je jenom vymodleným důvodem ke svržení vlády. Občané na Slovensku musí vidět o několik tahů dopředu, jinak jim hrozí, že zopakují chyby ukrajinských občanů, kteří slepě věřili několika stovkám uřvaných aktivistů z kyjevského náměstí, že svržením prezidenta se zbaví korupce. Dnes je na Ukrajině rozvrat, země je v občanské válce a korupce je asi tak 1000x větší, než byla za Janukovyče. Demokracie je o volbách, ne o svrhávání vlád z ulic a náměstí za popohánění zfašizovanými médii. Neopakujte prosím na Slovensku pochod ukrajinských lumíků do propasti, kterou vám nachystali profesionální architekti barevných revolucí z ciziny.

71 komentářů :

 1. UA, pak Slovensko a potom i my, ČR. "Neziskovky" a jimi dosazované loutky postupně přebírají vládu také nad zeměmi středu Evropy. A my tyto "Nevládky", které nám však postupně začínají vládnout, ještě finančně podporujeme. Mnoho miliard dává naše vláda 7 000 cům politickým neziskovkám (cca jich je asi 130 000) a k tomu jim přispívají další "dobrodějové" ze zahraničí i z ČR. A ony si již vytvořily svoji údernou pěst, hezky nazvanou ANTIFA, která jim čistí, obrazně i de fakto, jejich pole působnosti, tj. v podstatě území celého státu. Na Slovensku již vláda vzniklá z voleb, začíná také prohrávat a co bude u nás, a kdy? A co naše vláda, hodí vidle do sena ? Pelikán určitě ano. Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pelikán přece nepůjde proti bráchovi. Mají to dobře domluvené.

   Vymazat
  2. Kolik dáváme na neziskovky ročně v Kč9. března 2018 18:45

   • www.vlasteneckenoviny.cz/?p=196338
   Člověk v tísni, o.p.s. (249 628 650), Organizace pro pomoc uprchlíkům (46 786 527), Sdružení pro integraci a migraci (30 079 876), Poradna pro integraci (22 973 418), InBáze (10 565 144), Multikulturní centrum Praha (23 611 803), META - Sdružení pro příležitosti migrantů (21 042 731), Centrum pro integraci cizinců (25 969 612), Evropská kontaktní skupina o.s. (31 227 714), Poradna pro občanství, obč. a lidská práva (50 547 441), Slovo 21, z.s. (25 148 073), Sdružení občanů zabývajících se emigranty (7 016 246), MOST PRO, o.p.s. (6 004 237), La Strada CR, o.p.s. (1 169 596), Lačhe Čhave (nedohledáno), AMIGA, z.s. (nedohledáno), Charita ČR (nedohledáno v stovkách milionů Kč).
   Jak vidět z naších chudých daňových kapes vydáváno více jak půl miliardy korun ročně pro potřeby cikánů a ilegálních vetřelců do ČR. Zajímá se vůbec někdo z vlády, z politiků, NKÚ a jiných orgánů, jak „odpovědně“ je s těmito (našimi) penězi nakládáno, kam jsou investovány a jaké jsou příjmy těch, kteří v těchto organizacích těžce (nepochybně až vysílením padající) pracují? Vždyť politické neziskovky jsou nátlaková forma pro prosazování nebezpečných agend! To na jedné straně.
   Na druhé straně se i nadále nedostávají peníze na léky, léčebné procedury, zdravotní pomůcky, organizují se sbírky peněz (viz např. Tří královská a celá řada dalších akcí), sběr víček od PET lahví, charitativní akce a nevím co ještě na těžce nemocné, nevyléčitelné děti, zdravotně postižené a celou řadu jiných sociálně postižených spoluobčanů. Na tyto všechny se musí vybírat mezi občany, zatímco sta miliony korun jde pro někoho, kdo tu ještě ani není, resp. pro ty kteří se na tom jako pijavice bezostyšně (na ministerské úrovni) přiživují. To už nezmiňuji naše „poněkud více než je zdrávo bohaté spoluobčany - miliardáře“, kteří by rovněž mohli na tyto účely nějakým tím miliónkem přispět. Mohli, ale nepřispějí. Tedy až na jednu vzácnou výjimku. Tou je prezident Miloš Zeman, který i když není miliardář, celý svůj plat dává Klokánku!

   Vymazat
 2. Proč Fabiany nedostane od Slováku poi držce...Slováci probuďte se,bojujte,tohle co se děje je pokus o puč v přímém přenosu!!!!Braňte se Sorošovcům a zblbé studentské chátře..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V Praze uz se šmejdi svolavaji.V čele je jakysi elitni synacek studujici DAMU (jako v listopadu) a take Olga Sommerova -nenavistna kavarnice dotovana stedre ČT.

   Vymazat
 3. Občané nalétli již při říjnových volbách. Jejich výsledek tomu odpovídá. Na výzvu mainstreamu "potrestali tradiční strany" a nechali si místo nich podstrčit otevřené vítače - Piráty. Dnes se konstatuje, že zákon o referendu nelze (v rozumné podobě) protlačit, na což upozorňovala Aliance národních sil minimálně půl roku před říjnovými volbami, a to setrvale. Navrhovala, aby se volby použily jako referendum a občané podle toho též volili. Pak by ovšem vypadalo rozdělení hlasů ve Sněmovně po volbách jinak. Marně. Občanům bylo podstrčeno jiné téma k volbám. Podle toho ty volby i dopadly. Tento rok je přitom velmi důležitý, neboť má být podepisována smlouva Dublin IV, poté Globální kompakt a v mezidobí ještě ratifikována Istanbulská úmluva. Všechny vedoucí v té či oné podobě k likvidaci našeho státu a národa. Působí to dojmem, že jediný, kdo přemýšlel dopředu a předvídal případné důsledky voleb na průběh událostí v r. 2018 byla opravdu jen ANS. Kdo se teď přihlásí k odpovědnosti za to, že vůči EU nejen že nikdo nic neprosadil, ale že se o to ani prakticky nepokusil? Snad SPD či přímo T.O.? Nikoliv. Jaké poučení si vezmou do budoucnosti, když jsou dnes v parlamentu jako kůl v plotě? Za této situace jsme oslabený stát, na čemž příliš nezmění ani úspěšné znovuzvolení M. Zemana prezidentem ČR. Nemá se totiž o koho v Parlamentu opřít. A ČSSD tou oporou nebude. Určitě ne v období jeho prezidentování. Ta má sama existenční problémy, ať to chce vidět či nikoliv. Tak se nedivme, že i nad námi krouží Soros a spol. za pomoci našich domácích kolaborantů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. T.O. se opravdu většinu času jen brání( o A.B. nemluvě), přitom nejlepší obranou je útok. Ato atak nikoliv na pařáty netvora ů, ale na jeho srdce nebo mozek. Sílu a znalosti na to má-jí, musí si jenom správně vybrat bojiště. Karel z Plzně

   Vymazat
  2. Souhlasím s Vámi.V říjnových volbách jsme měli možnost všechny ty politické prostitutky vypráskat z parlamentu.Bohužel spousta lidí to nepochopila,buď nevolili vůbec,nebo volili Piráty,což byla obrovská chyba,která se nám vymstí.

   Vymazat
  3. ..PIRÁTI jsou TOPKA s dredy ...!

   Vymazat
  4. TOP09 dostala 3.6%, ale zbytek si dosvindlovala.
   Co se tyka Piratu, tak ty by "omladina" volila stejne. S tim se nic delat neda.

   Vymazat
 4. Opravdu strašný co se děje poslat na studentíky policajty a dát jim na zadek obuchem to by je vyléčilo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A dopadnout jak Ondráček

   Vymazat
  2. Podeziram TOP09, jstli v tajne volbe nevolili Ondracka. Smysl by to davalo. U nas se taky zacalo Majdanizovat. Nastesti Ondracek to utal a odstoupil, cimz mozna zachranil celou CR od Majdanizace. Kdo vi?

   Vymazat
  3. Tamhle v Barcelone dobili na 900 lidi kteri sli VOLIT !!!A u nas to nikomu nevadi .EU a demokracie se ukazala .Majdan se chysta i u nas.Zeman a Babis je nestravitelne sousto pro kavarenske svazaky

   Vymazat
  4. 15:24 "...poslat na studentíky policajty..." -
   - Kde jste se zakecal, když Pámbu rozdával rozum? Piráti ovládají hromadná sdělovadla?
   Že všichni presstituti štvali minulé volební období proti Sobotkovi a z jeho úzkostného dodržování předpisů jste si VŠICHNI dělali srandu (SUCHAR Sobotka-to bylo ták ffftipný!). Takže jste vysadili do sedla těžkýho frajera s CHARIZMATEM, a teď mu budeme líbat podrážky od hnoje z Čapího hnízda a čuchat k jeho charizmatu - miliardovým dotacím, na který se VŠICHNI složíme! BLBCI! (Za blbce jsme teď všichni)

   Vymazat
 5. 15:24 Rodiče by je měli varovat do čeho se bezhlavě hrnou.
  Případně i pomoci pohlavku aby domysleli důsledky.

  OdpovědětVymazat
 6. Neziskovky je nutné kontrolovat kdo je platí. Transparentnost je žádoucí a hlavně omezit jejich množství. Za podvratné činy by měly nést trestní odpovědnost. Na jejich rozvrat není nikdo zvědavý, stačil rok 1989 a hadrová zlodějina.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kolik dáváme na neziskovky ročně v Kč9. března 2018 18:49

   • www.vlasteneckenoviny.cz/?p=196338
   Člověk v tísni, o.p.s. (249 628 650), Organizace pro pomoc uprchlíkům (46 786 527), Sdružení pro integraci a migraci (30 079 876), Poradna pro integraci (22 973 418), InBáze (10 565 144), Multikulturní centrum Praha (23 611 803), META - Sdružení pro příležitosti migrantů (21 042 731), Centrum pro integraci cizinců (25 969 612), Evropská kontaktní skupina o.s. (31 227 714), Poradna pro občanství, obč. a lidská práva (50 547 441), Slovo 21, z.s. (25 148 073), Sdružení občanů zabývajících se emigranty (7 016 246), MOST PRO, o.p.s. (6 004 237), La Strada CR, o.p.s. (1 169 596), Lačhe Čhave (nedohledáno), AMIGA, z.s. (nedohledáno), Charita ČR (nedohledáno v stovkách milionů Kč).
   Jak vidět z naších chudých daňových kapes vydáváno více jak půl miliardy korun ročně pro potřeby cikánů a ilegálních vetřelců do ČR. Zajímá se vůbec někdo z vlády, z politiků, NKÚ a jiných orgánů, jak „odpovědně“ je s těmito (našimi) penězi nakládáno, kam jsou investovány a jaké jsou příjmy těch, kteří v těchto organizacích těžce (nepochybně až vysílením padající) pracují? Vždyť politické neziskovky jsou nátlaková forma pro prosazování nebezpečných agend! To na jedné straně.
   Na druhé straně se i nadále nedostávají peníze na léky, léčebné procedury, zdravotní pomůcky, organizují se sbírky peněz (viz např. Tří královská a celá řada dalších akcí), sběr víček od PET lahví, charitativní akce a nevím co ještě na těžce nemocné, nevyléčitelné děti, zdravotně postižené a celou řadu jiných sociálně postižených spoluobčanů. Na tyto všechny se musí vybírat mezi občany, zatímco sta miliony korun jde pro někoho, kdo tu ještě ani není, resp. pro ty kteří se na tom jako pijavice bezostyšně (na ministerské úrovni) přiživují. To už nezmiňuji naše „poněkud více než je zdrávo bohaté spoluobčany - miliardáře“, kteří by rovněž mohli na tyto účely nějakým tím miliónkem přispět. Mohli, ale nepřispějí. Tedy až na jednu vzácnou výjimku. Tou je prezident Miloš Zeman, který i když není miliardář, celý svůj plat dává Klokánku!

   Vymazat
  2. 15:39 Neziskovky ne omezit, ale zrušit. O všechno se má starat stát, proto si ho platíme. Žádné podvraťáky placené Sorošem tady nepotřebujem.

   Vymazat
  3. 11:32 "Žádné podvraťáky placené Sorošem" - To řešil Putin, zakázal zákonem placení podvraťáků zahraničními "dobráčky". Taky to od humanistů schytal.

   Vymazat
 7. Je vidět, že existují síly, pro které je demokracie pouze klacek bez obsahu.
  Nadnárodním architektům je dobrá pouze v případě, pokud zaplacená mediální masáž zabírá na zblblého voliče. Pokud ne, nastupuje armáda podplacených neziskovek, která zařídí ovládnutí teritoria pouliční cestou. Bohužel ten syndrom důležitosti, syndrom, že zrovna JÁ jsem účasten zásadních společenských změn je uvnitř mnoha lidí, zejména mladých, plných elánu. Jen si každý pod tou změnou představuje (pokud si vůbec něco představuje a není jen v revolučním rauši), že budou řešeny právě jeho problémy.Nebudou. Cíl ale bude splněn, do vedení se dostanou ti "správně poddajní" plátci převratu.
  Měli by se slováci podívat na ukrajinu, kam to kráčí. I když je demokracie velmi křehká a mnohdy podivně znetvořená dáma, je zatím to nejlepší, co lidskou pospolitost drželo pohromadě, protože jedině ona má zpětnou vazbu, která vždy může zafungovat o volbách a nezapomíná na žádného občana, pokud on nezapomíná na ni a k volbám chodí.
  Proto tu zmínku v inauguračním projevu prezidenta vůči manipulačním mediím vjdím jako velmi, velmi aktuální. Zde jsou také připraveni národ rozeštvat, způsobit chaos a potom vpustit své donátory, aby převzali moc, když už jim ta demokratická cesta skrze neuvěřitelnou masáž naštěstí selhala.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 15:47, vážně Slováci? Hotely jsou plné cizinců, hlavně Čechů. To jak se to má udělat? To lze jen referendem a volbami, pokud ještě předtím nedojde k převratu, což je úplně možné. To samé jako na Ukrajině a vůbec to nemusí být Slováci. Prostě banda se probije do Úřadu vlády a převezme moc. Pokud tomu nezabrání policie, jak se bude organizovat běžný člověk, který navíc nemá právo jakkoliv zasahovat?

   Vymazat
 8. ... a co je hlavní , skončí to rozpadem Slovenska,mnozí by měli jit na doučování maďarštiny

  OdpovědětVymazat
 9. nie je to tak samé hlúposti - kde to ten autor berie? - nie je pravdou že pili spolu kávičku s vrahom - jednoducho na stole v obývačke ostali tri šálky - s čajom, a dve s kávou, dotyčná snúbenica mala zvyk zapíjať kávu čajom, vrah vošiel dnu zozadu cez nezamknuté dvere, od záhrady, v dome v kuchyni - je to vidno zo záhrady videl len zavraždenú, zavraždený inštaloval nabíjačky dole v pivnici, šiel rovno k nej a strieľal možno nemal ani potuchy kde je Kuciak, zasekol sa mu náboj a tak prebíjal, nemohol riskovať pobehovať so spriečeným nábojom v hlavni, a ten sa našiel na zemi, pri dochode, Kuciak keď začul výstrel, šiel hore schodmi a museli sa stretnúť na odpočívadle, z neho ide cesta von a aj do pivnice, a tak ho strelil z bezprostrednej blízkosti, takže ten čo šiel dnu, a strieľal, nemusel vôbec hľadať Kuciaka, stačila aj snúbenica, rozhodne nemohol tušiť - vrah - že Kuciak je v pivnici, a ak tu tušil, a čakal naň. tak to bol len ten, čo vedel, že nabíja baterku v pivnici - zbytok je show našich Matoviča a SaS - no - na ČT2 šla teraz relácia akože o Slovensku a prezentovali sa tam naši novinári, . No - špina a odpad - a toto sa prezentuje vo verejnej TV susedného štátu a zastupujú slovenskú novinársku obec, na povracanie - tie drísty, reči o demokracii, brániť pred Ficom a spol. tak sa zdá, že Hlas Ameriky presídlil do Prahy a pokračuje ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokud vím, na venkově nikdy nebylo zvykem se přes den zamykat, takže řečem o tom,že vraha znali a pustili dovnitř také nevěřím. Ostatně i v bytovém domě je zvykem otevřít dveře, když někdo zazvoní, má-li zbraň, dovnitř se už pustí sám. A protože se u nás naštěstí nevraždí zas tak často, většina z nás na zaklepání či zvonění otevírá zcela automaticky.

   Vymazat
  2. Poslyste ,vy jste byl asi primo na miste cinu!!Popis vraha a jeho adresu nemate ?

   Vymazat
  3. My nevíme, jak se to stalo, ale asi měsíc dozadu jsme se s přáteli bavili, že antiimigrantskou politiku vlád V4 by bylo možné změnit jen tak, kdyby se instalovaly vlády, které budou pro imigraci. A takové nemají ve V4 šanci. Jak takovou vládu dosadit a kde? Nejlépe v nejmenší zemi V4, odkud by se to šířilo dál.

   Ovšem byl by problém, jak to udělat, protože ještě za bývalé vlády proběhla Gorila a kromě skřípání zubů ticho po pěšině. Říkali jsme si, že by to chtělo nějaký burcovák, třeba sakrální vraždu. Ovšem odprásklej politik by samozřejmě nikoho nevzrušil, musel by to být někdo nevinný, ale s dostatečným kreditem. Jána Kuciaka nikdo neznal, byl to začínající perspektivní mladý novinář. Tehdy nás nenapadla tahle verze, novinář, ale jen co se to dostalo na veřejnost, řekli jsme si, že to je přesně ono. A ještě k tomu to děvče. Jsem přesvědčen, že se jedná o sakrální vraždu. Proto pachatel se nikdy nevypátrá a vraždu hodí přímo na Fica - dav už to udělal. Teď zbývá demise vlády, kdy úřad převezme Kiska. Kdyby ne, proběhne stejný palácový převrat jako na Ukrajině, dlažební kostky už byly před Úřadem vlády nachystané. Vůbec bych se nedivil, kdyby se přitom začlo "odkudsi" střílet do davu a vznikla by další "Nebeská sotňa"

   A stejne tak bych se vůbec nedivil, kdyby během presidentských voleb v Rusku někdo odprásknul Navalného nebo Grudinina.

   Vymazat
 10. Opravdu nějaký provinční novinář ohrozí italskou mafii a její spolupracovníky na Slovensku? Informace, které měl dotyčný použít proti ní, byly absolutní prdítko. S takovým by si italská mafie něšpinila ruce. Podle mne je největším podezřelým zahradník.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ne, je to podle nás sakrální vražda.

   Vymazat
 11. Obávám se, že se něco chystá i v Česku...., spěchá se, musí se to spustit dříve než Slovensko vychladne. Člověk v plísni mobilizuje, Pánek vyzývá mlaďochy k boji. Mlaďoši, to je ten správný materiál, palice mají vymydlené k obrazu Sorošovu, jsou nasraní a neví proč. Je jen potřeba jen ukázat na jejich "nepřítele", tzv. tekutý hněv svést do toho správného fašistického koryta a on potom podá ten "žádoucí" výkon. Fučíkovo "Lidé bděte!" bylo marné, lidé nebdí, jsou jako v tranzu. Budeme se ještě všichni divit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kuře učí kvočku kvokat9. března 2018 18:55

   Ano, Tvé obavy jsou opodstatněné. Vysokoškoláci, zejména z DAMu připravují PROTIÚSTAVNÍ demonstraci na ochranu demokracie a proti demokraticky zvoleným Zemanovi a Babišovi!

   Vymazat
  2. Je otázka, co zvoli, jestli taky nějakou sakrální vraždu, anebo něco jiného. Zeman a Babiš by si měli dávat hodně velký pozor na to co jedí a pijí.

   Vymazat
 12. ale kde - talianska diaspóra keď začala podnikať na Slovensku, tak ako všade v EU, musela predložiť úradom odpis trestného registra - odpis - všeky trestné činy, aj zmazané, výpis, len trestné činy - ak sú, a na základe bezúhonnosti dostali povolenie k podnikaniu, dokonca v oblasti bezpečnostných služieb!!! - SBS - dotyčný predložil svoj odpis a aj na požiadanie našich orgánov zoznam členov mafie ktorý dostal od talianskej polície, aby vylúčili, že je medzi nimi ...nebol, len menovec hej

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na to, jaký je humbuk okolo nějakého Vadaly, žije on poměrně skromně, alespoň na první pohled. Navíc Vadalů je v Kalábrii hromada, jedná se o rozšířené jméno.

   Vymazat
 13. Kde hledat vraha nebohého novináře a jeho partnerky? Nemyslím, že by stanovení okruhu podezřelých bylo obtížné. Podezřelými jsou samozřejmě všichni, kdo aktivně sunou Slovensko k Majdanu a zavražděný byl jen nezbytnou obětí tohoto snažení. Tedy Ti, co potřebují pučem svrhnout řádně zvolenou a ustavenou vládu. Jen mne zaráží výrok pana Kyšky, aby politici vyvodili ze situace osobní odpovědnost a sám nejde příkladem! Kdo mu brání!!! Ty,ty,ty! Jednou budeš také viseti.
  Něco mi pořád říká, že smrt celkem neznámého novináře (před zavražděním, kdo o něm slyšel?) není tak nepodobná od smrti Jana Masaryka. Toho k smrti nenáviděli protidemokratičtí ministři, národní socialisté a lidovci a tehdy oni měli pádný důvod k vraždě. Jenže potřebovali profíka a toho našli v Britské M15, jak bylo doloženo dokumentací a dokonce bez toho, aby britská špionáž musela vyhovět panu Stropnickému a tyto dokumenty uvolnit jako "přísně tajné". Masaryk zůstal v Únoru 1948 s národem, stejně jako Beneš a protidemokratičtí ministři se cítili ve své práci na pučistickém převratu u nás zrazeni.
  A tak si dnes večer dělají naší pohrobci Háchů a Moravců svátek před slovenským velvyslanectvím v Praze - pod vedením známého "demokrata" pana Putny, který hlásá sice namyšleně "ad maiorem natus sum", přičemž nezná dobře psaní - správně znění je "ad magorem". A petici proti rozkrádání národního majetku a proti korupci přijedou podepsat dokonce i čestní hosté pana Putny z Putnů, pánové Kožený a Packala

  OdpovědětVymazat
 14. Neuvěřitelné se stává skutečností.
  Hodně štěstí bratři.*

  Nad Tatrou sa blýska
  hromy divo bijú,
  nad Tatrou sa blýska
  hromy divo bijú,
  Zastavme ich, bratia,
  veď sa ony stratia,
  Slováci ožijú.
  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdoví, jestli všichni demonstrující v Blavě budou Slováci- ale je to hnus. Místo aby nechali policii dopadnout pachatele, tak ještě než znají vraha, už vědí motiv- to je úplně mimo logické chápání- někdo tu demokracii pouze využívá jako vějičku a používá ji jen když se mu to hodí.
   Ono, socík měl své mouchy ne že ne,ale nespokojenosti a neznalosti bylo využito k tomu, abychom sami vlezli do chomoutu otrokáře.Chtěl bych aby se to obrátilo proti tvůrcům takových převratů

   Vymazat
  2. Ďakujeme za vašu podporu, bratia Češi.MK

   Vymazat
  3. 17:15, nejsou to všechno Slováci, je tam moře Čechů a přijde to i do Česka. Všechny hotely jsou obsazené, je to organizováno.

   Vymazat
  4. Hodně pobožných...katolická církev přímo nabádá
   k odstranění Slovenského premiéra...*

   Vymazat
 15. Pozor na provokatéry,na to čekají ostrostřelci.
  Jen ať se vyblázní podvedená mládež,hlavně nejít do sporu s feťakami.

  OdpovědětVymazat
 16. konec světa Babylonská věž se hroutí, bude hůř

  OdpovědětVymazat
 17. Nikomu z meistrimu přece nejde o zjištění pachatele.Oni dobře ví ,že je to sorovština.
  Vše,co po vraždě následuje je jako přes kopírák stejné všude,kde se Soroš angažuje.
  Ta vražda měla spustit události pro změnu politické mapy Slovenska a zároveň měla vyslat signál pro V4 --"buď budete šlapat,jak my chceme,nebo to umíme zařídit jinak"
  Vražda Kuciaka má

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, je to nejpravděpodobněji SAKRÁLNÍ VRAŽDA.

   Vymazat
 18. Konspirační fantasmagorická pičovina par excellence. Prej, že Aeronet přináší něco "exklusivně" :-D.
  Aneb, alternativní média v akci :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Za koho mluvíš idiote.

   Vymazat
  2. 18:02, no až po svržení vlády budeš čumět na Afričany s třiceti tisícovým důchodem a tvoje babka nedostane ani floka, tak už bude pozdě, debile. To pro začátek.

   Vymazat
 19. 18:02
  Přečti si Fuckingtown post nebo Blicí listy,exote a neser se mezi dospělé!

  OdpovědětVymazat
 20. Polsko, Maďarsko, Slovensko, Česko.
  Čtyři státy, které jsou z EU kritizovány za svůj postoj k emigrantům, a proto jsou z pohledu EU "problematické". Ve všech se "něco" děje, přestože domácí a zahraniční politika nepřekračuje demokratický "normál". "Události" ve všech čtyřech státech mají stejný scenář.

  Poněkud divná souhra "náhod". Snad se to jinak nazvat nedá.

  OdpovědětVymazat
 21. Nerozumiem jednej veci. Keď mi príde návšteva pár minút potom, káva podla všetkého nebola dopitá, odídem do garáže kontrolovať batériu a nechám priatelku s mojou návštevou? Nebola to náhodou jej návšteva ohladne tej archológie či čo to robila. Vtedy to ndáva zmysel. Dnes sa už nabíjačky nemusia každú chvílu kontrolovať, vypnú sa samé.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tohle jsem uz napsal do komentare na YT, kde nejvic zarazejici je, ze tam nejsou stopy zapasu, nebo uteku. Proto se muselo jednat o ocekavanou navstevu. Pokud ale ten vrah pil kavu, tak musi mit policie jeho DNA. Pokud by to byl clovek, ktereho sice Kuciak neznal, ale slibil by mu "zajimave informace" a proto si ho pustil domu, tak by ho tam prece nenechal samotneho s pritelkyni a nabijecku by sel zkontrolovat az by si to s nim vsechno vypovidal a ten clovek odesel. Kdyby to byl profesional, tak strili vzdy 2 rany.
   Temer nic, na te vrazde nedava smysl.

   Vymazat
  2. 19:02 Mně zase zaráží, jak tu vraždu všichni okamžitě automaticky spojili s jeho povoláním. Je to samozřejmě pohodlné vysvětlení, ale proč za tím není třeba archeologie jeho partnertky? Nebo nějaké osobní motivy? Proč to všichni komentátoři včetně Kisky berou bez důkazů jako prokázaný fakt?

   Vymazat
  3. Žádné osobní motivy. Určitě ne archeologie. To načasování s Majdanem a "neúspěšnou" volbou presidenta v Česku je do očí bijící. Stejně jako ten spěch na distribuci migrantů z Afriky.

   Mafie dává vždy ránu jistoty. Navíc, jak by mohl Jano Kuciak mafii ohrozit? Jak by se takový zabiják dostal nepozorovaně dovnitř? První rána by musela být slyšet, čili musel mít tlumič. Ten, kdo šel do jejich domu v ten čas, šel tam jen zabíjet a střílel přesně. Navíc musel vědět, že se s nikým nesetká.

   Vymazat
 22. články od aeronetu nepřebírat! Je to náckovský a antisemitskej web. Pozor na ně!Erik

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Etiku, odpočiň si. Nějak ti to nemyslí. Co je v tom článku nackovského a antisemitského? Poučení nás.

   Vymazat
  2. Oprava: pouč nás!

   Vymazat
  3. Tady to je taky antisemitský a nacistický web, toho sis ty blázne nevšiml?

   Vymazat
 23. Viděl bych to tak, že obětovali jednoho, třeba nepohodlného, novináře v rámci politického boje o koryta na Slovensku. Nejspíš se k tomu nachomýtla i jeho přítelkyně jako nepohodlný svědek a tak musela zemřít také. Celá věc se měla svést na Italskou mafii Ndrangetu, ale to jak se zdá krachlo. Teď bude zajímavé sledovat kdo bude nejvíce křičet. Zatím se jednoznačně nejvíc projevil sám prezident a to se mi zdá docela podivné, ne li podezřelé.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Copak nevidíte, že vražda dvou mladých, nadějných lidí před svatbou je mnohem účinnější, než smrt samotného novináře? Pohřeb v bílé rakvi a ve svatebním ... To je až americky dojemné ...

   Vymazat
  2. 20:41, přesně tak. Kdybych chtěl naplánovat sakrální vraždu, tak nějak tak podobně. Zbavit se jednoho novináře (proč tohoto?) lze i jinak a hlavně bez partnerky. Takhle to je přímo výbuch. Ono si myslí, že jsme všichni tupí.

   Vymazat
 24. Kiska chystá zradu
  ,,právě se vracím z Hradu"....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. slov. soc. vekslák, kap. sadzkár a lichvár Kiska9. března 2018 19:00

   • www.youtube.com/watch?v=1paTIKJ2mxU
   • www.youtube.com/watch?v=whPDbNyuF_U

   Vymazat
  2. 18:55 Když se Kiška paktoval s Porošenkem, tak jsem si myslel, že je jenom blb. Ale teď se ukazuje, že je to nebezpečný blb. Až provedou v Bratislavě převrat, tak určitě nezaváhá poslat proti nesouhlasícím "teroristům" všechny tři slovenské tanky. A Porošenko mu na pomoc pošle osvědčené trestné odíly, složené z Banderovců. Joj, to bude naozaj pekné.

   Vymazat
  3. 20:34, skoro bych se s těmi oddíly (schutzstaffel) vsadil.

   Vymazat
 25. Donbasizacia Slovenských miest.

  V zahraničí vyšli protestovať proti Slovenskému scientológovi ktorí momentálne sídli v Prezidenskom paláci, aby odstúpil z úradu a funkcie prezidenta.

  https://www.youtube.com/watch?v=jIKclUrLt5g

  OdpovědětVymazat
 26. 19:03 Video v odkazu není dostupné...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dostupné je. Je to demonstrace španělských fašistů.

   Vymazat
  2. z 9.3. 2018 protest
   https://www.youtube.com/watch?v=BsdiiBQHdEA

   Vymazat