Reklama

.

.

pondělí 5. března 2018

Nikdo nás neposlouchal, tak teď poslouchejte: Všechny systémy protivzdušné obrany můžete spláchnout do záchodu

Napsal/přeložil: Quaker
5.3. 2018 
Nový Sarmat, strategický komplex raket s plochou dráhou letu bez omezení vzdálenosti, vybavený jadernou výzbrojí, bezpilotní jaderné ponorky – nic z toho u našich drahých partnerů neexistuje a ani není rozpracováno, ohlásil Vladimir Putin.Zároveň Vladimir Vladimirovič vyhlásil soutěž o jména těchto dvou nových zbraní, své návrhy mohou soutěžící poslat na webové stránky ministerstva obrany Ruské federace.

Další nový raketový komplex již své jméno získal – Kinžal.

Jako bonus máme – manévrující blok s plochou dráhou letu, s rychlostí Mach 20 (let v plazmě) Avantgard.

To vše je k dispozici a funguje dobře. Navíc sériová výroba již začala.

Jako třešnička na dortu – laserová zbraň, pro niž se také hledá jméno.

Pro dnešek stačí, i když je toho víc. A teď, drazí partneři, co vy na to?

Dodatek 1 – vzkaz partnerům: vše, čemu jste chtěli zabránit, se stalo. Máte čas přemýšlet a poslat na zasloužený odpočinek ty, kteří to zavinili.

Dodatek 2 - jako ochutnávku předkládáme:


- Raketu s plochou dráhou letu s jaderným pohonem a jadernou hlavicí. Neomezený rozsah manévrovací vzdálenosti. Jaderný dron s atomovou hlavicí, který může létat nad celou Zemí ve výšce padesáti metrů a napadnout cíl z jakéhokoliv směru, vždy, kdykoliv bude třeba.

- Bezpilotní ponorky s jadernými hlavicemi, o rychlosti několikanásobně vyšší než konvenční jaderné ponorky, hloubka operační činnosti v kilometrech, ultra malých rozměrů. A také s jadernou výzbrojí. Operační činnost v oblasti celého oceánu. Sledují reliéf dna v libovolné hloubce.

- Zbraně hyperzvukové: „Drazí přátelé, Rusko je má. A hypersonický komplex už slouží v bojové pohotovosti v jižním vojenském okruhu.“

- Lasery, ano, ty máme také …

Obecně platí, že – VŠECHNY systémy protivzdušné obrany můžete spláchnout do záchodu. Měly by stejný úspěch jako praky.

A co je nejdůležitější:

„Neporušujeme žádné existující smlouvy, vytvořili jsme systémy, kterých se stávající dohody netýkají“To nejpodstatnější na jednom videu:
video zde
(Nejednou jsme naše „partnery“ varovali, že budeme muset sáhnout k asymetrickým opatřením, budou-li nás dále ohrožovat.)

P.S. Očekáváme „za kopečkama“ příslušný vřískot…

Zdroj: Quaker_66

Vyšlo na: Ostrov Janiky

Foto: Kremlin.ru

51 komentářů :

 1. Výborná ukázka toho, že Rusko není Nigérie nebo Pobřeží slonoviny.
  Snad to pár vypatlanců "Západu" se svými agresivními sklony konečně pochopí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nepohopí,jsou to zaťatí vypatlanci.Uvidíte co spustí naši hrabří novináři a komentátoři vč.TV

   Vymazat
  2. Skvělý projev Putina hodný svět. státníka, lídra a svět. ochránce míru. Chvála mu, gospodinu!

   Vymazat
  3. Mě se hrozně líbí, jak naše média tak nějak jaksi drží hubu. Nebo spíš jim spadla sanice. Ale vážně - osobně to vnímám tak, že právě byl když ne zneutralizován, tak alespoň značně oddálen jaderný konflikt, na který USA svým plíživým způsobem připravovali svět. Kdyby mi někdo v osmašedesátém řekl, že někdy řeknu to, čím uzavřu svou úvahu, dal bych mu po čuni: Zaplaťpánbůh za Rusko.

   Vymazat
  4. Kandidát na Nobelovu cenu Míru, jaký tu nebyl minimálně 50 roků, jestli vůbec takového formátu byl.

   Vymazat
  5. 23:38, mírotvůrce, který vyrábí zbraně a hrozí jimi?

   Vymazat
  6. Ježek je taky plný bodlin a je to snad agresor???? :-)

   Vymazat
 2. Závěrečná část projevu Putina o zajištění bezpečnosti Ruska s českými titulky zde:
  https://rutube.ru/video/93e9a71d66c6af4f8de7a1ae575b7666/

  Ihned bych vystoupil z NATO a připojil se do blokové struktury k Rusku a další půl století míru by bylo zajištěno.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Těžko. V Česku a Slovensku právě začíná Majdan.

   Vymazat
  2. 21:29 V Česku určitě ne těch pár tisíc uřvaných kavárnických blbečků na to nemá a lidé s nimi nepůjdou.

   Vymazat
  3. 22:23 Na Majdanu také bylo na začátku pár tisíc uřvaných blbečků.
   Mik

   Vymazat
  4. Vono uz bylo videt ze nastrceni Obonga z Keni , slouzilo jen a poze k dalsimu zdevastovani USA.
   Nemyslej to s USA dobre ti uvnitr USA a president a vlada tam Besni proti treba S.Koreji. besni na spatnej hrob.
   Jejich vlastni.
   Jak Severni Korea a Cina Utopily FURY A Fire ve vlastnich bazinach washingtonskych sracek.
   Smlouva o pratelstvi a pomoci , /vo ktery asi blb netusil ,nez zacal krucet/ mluvi jasne.
   Mimo to Cong s radosti poridi dalsi Vietnam ve valce konvencni a ostatni asijske staty jiste PoMOHOU. Myslim, ze Vietnam by rad splatil nejaky ty dluhy Uh-USA.
   Potesenim, obzvlastnim je pak sundavat jejich miliardova letadla a milionove helikoptery , napr. Chinook.
   V Nuklearni valce , ale toho se Usaci tezko odvazi.. Usaci radi , kdyz se jen objevi neco jako strasidlo zpanikujou strasnym nezvladatelnym strachem../9/11/.
   A vojska taky. Zeptejte se v Syrii , kdyz se zacne strilet zpatky...

   Vymazat
  5. Potesenim jiste je sundavat jejich letadla a helikoptery a drony jejich USA vlastnimi zbranemi...Obzvlastni poteseni..
   A strilet jejich vojaky...Ve valkach ...
   Made in USA !!

   Vymazat
  6. A tak celkem jasne muzeme rict ,ze Putin ma hodne pomahacu i tam, kde by se to nikdy necekalo...
   A jeste rvou o nepratelstvi...Parasita nezastavis.

   Vymazat
 3. Samozřejmě už jsem viděl některé reakce, že prý Putin jen tak blafuje, kde by to prý ti mužici vzali, že to jsou jenom předvolební řečičky atd. atd. Jak se říká přání otcem myšlenky. Ano Hitler to udělal, nějakému důležitému státníkovi před válkou ukazoval finální fázi pásové výroby jejich nejlepších letadel a přitom točil dokolečka několik hotových letadel, aby je oblafnul, což se mu povedlo. Ale Putin, no dovolte to že by blafoval on? To si může myslet jenom úplný blb, nebo Rusofob. Kde ty zbraně vzali? Prostě je za situace neustálých sankcí vyvinuli a vyrobili. Jó, jó Rusy už podcenilo více hlupáků a jak dopadli. Jak? Vždycky špatně! A o tom to je.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Už jsem tady psal, že Avantgard není funkční. Laserová zbraň, která ještě nemá název taky ne. Navíc, tohle je jen jedna stránka obrany, ta přehlednější. Mnohem účinnější je ta tajná, hybridní. Víte, že do Ruska proudí stovky tun heroinu z Afghánistánu? Pamatujete před dvěma týdny na dva kufry s kokainem v ruské ambasádě v Brazílii? Jaký je problém infikovat vodu nebo potraviny, nebo během voleb zavraždit třeba Grudinina a neuznat Putina jako presidenta? A mohl bych spekulovat do rána. Situace se zhoršuje doslova každým dnem a protivník je nelítostný.

   Vymazat
  2. Jo, stovky tun (denně?). Takže už je ho tam víc než sněhu!? Co se s ním stane, až se oteplí? Roztaje?
   Teď vážně. Putin vyhraje volby, vymění vládu a spoustu dalších lidí, potlačí válku na Ukrajině a ukončí válku v Sýrii. Národní garda v počtu jeden milion mužů udrží vnitřní pořádek v průběhu voleb i několik týdnů (měsíců) po nich. Postupně bude odstaven petrodolar (ve spolupráci s Čínou), dokončeno přezbrojení RA a ... Mezitím se do Evropy přihrnou další migranti, vypukne EU-USA obchodní válka (Evropa konečně zaplatí za Marshallův plán), skončí tranzit plynu přes Ukrajinu, uvede se do provozu Nikaragujský průplav a Thajský kanál a Amerika se stane "Last". Merkel skončí, Itálie zkrachuje a Pobaltí se definitivně vylidní. Británie se stane malou (bez Irska a Skotska), EU se rozpadne.
   Pokračování předchozího příspěvku:
   V r. 2036 zasáhne Zemi asteroid, pokud do té doby nevybuchne Yellowstone, Campi Flegrei, Laacher See nebo Aira...
   Globální sucho vysuší amazonské i konžské pralesy a na pólech začnou růst palmy...¨
   Lidé se odstěhují na Mars, kam si přitáhnou ledové komety, aby tam bylo dost vody...

   Vymazat
  3. Hm, jenom jeden trolík? Jeden trolík žádný trolík. Hochu hochu, rusofobům nastaly těžké časy, nic co bych ti záviděl. A o tom to je.

   Vymazat
  4. 21:40 Grudinin je ze stejný bandy! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/c2c576b97f72115.jpg

   Vymazat
 4. Slyšel-četl jsem celý projev. To je projev mírotvorného a státotvorného politika, který hájí svůj národ a lid. Takový politik v každé zemi a nebude války. Jen ať si státy (USA a EU) drbou hlavu, že neposlouchaly a neposlouchají, co jim Rusko ústy svého prezidenta říká. Bohužel všechny naše EUaUSA rektální vlády od roku 1989 nás "občany ČR" dostaly do nepříjemné situace, kdy jako stát máme holou řiť (téměř vše patří cizákům), dovážíme nekvalitní zboží a potraviny z EU, tlačí nás k přijímání vetřelců s jinou kulturou, snaží se zrušit základní přírodní zákony, že rodinu tvoří žena, muž a děti, podařilo se oblbnout národ, aby si zvolil jako životní krédo konzum. A je toho ještě plno o co jsme přišli my všichni. Ještě štěstí, že máme alespoň toho Zemana, který s Putinem mluví. Veterán VS.

  OdpovědětVymazat
 5. Mohu se mýlit, ale když Vladimír Putin na mnichovské konferenci 2.10.2007 o bezpečnosti ve svém projevu oznámil, že Spojené státy americké usilují o monopolární světovládu, která se vyznačuje tím, že existuje podle jejich přání jen jediné centrum síly, moci a rozhodování, tak zřejmě již byl informován o vývoji a zkouškách zbraní, které nyní veřejně uvedl po cca 10 letech ve svém předvolebním projevu. Nic není náhoda ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. USA v té době už byli světovládce, jen nedobyli Rusko. Putin tam pojmenoval všechny pozvolné prvky přípravy na možnou válku s Ruskem a oznamil, že Rusko se podle toho bude chovat. Tehdy byli ještě "partnery". Deset let poté se to vše ukázalo jako správný odhad.

   Vymazat
 6. Pokud to je pravda, tak se dostáváme do ještě nebezpečnější fáze přípravy 3.světové než dosud byla.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak jak jste řekl. Uz jsou útoky na stabilitu V4, Švedsko obnovilo odvody a vyhlásilo Rusy za nepřítele c.1, Rumuni taktéž, zostřují se boje na Donbase, Ukrajina úplně v rozvalu, půlka Balkánu islamizovaná wahhábisty, západ Evropy zavalen migranty na pokraji velkých problémů a všichni non stop masírováni proti Rusku, východ Evropy až fanaticky rusofobní, NATO báze posilují každým dnem. Tohle vypadá hodně špatně.

   Vymazat
  2. 21:39 - Ano, ale za tou nebezpečnější fázy jsou válkychtivé, zločinecké a teroristické USA a její poskoky! Putin a Rusko jsou mírutvorní!

   Vymazat
  3. 21:49 To co jste popsal nesvědčí o tom, že NATO posiluje. To, a další události, svědčí spíš o tom, že NATO se rozpadá, ztrácí jednotu a schopnost táhnout za 1 provaz. Ještě víc islámských přistěhovalců. Brzy bude na Západě bojovat každý s každým. ... Po napsání těchto řádků mě napadá, že za uprchlickou krizi také může Putin a že to byl majstštyk jak Evropu rozložit :-)
   Mik

   Vymazat
 7. Viete čo to znamená? pokiaľ skutočne je k dispozícii jadrový pohon rakiet? Prevrat vo vesmírnom výskume

  OdpovědětVymazat
 8. Vašku na co jsme lezli do NATO ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proto, že Lahváč Vašek se ožral z pár piv a pak cokoliv podepsal!

   Vymazat
  2. Proto se vyplácí investovat do politiků

   Vymazat
 9. Jen ať Rusko pořádně přitlačí na pilu pryč s usa + eu.

  OdpovědětVymazat
 10. Nova republika,neomilejte tuhle temu kolem a kolem.Uz to tady jednou bylo,nepodyebavejte lidi!Nejsou nove spravy jak dostavaji na prdel amici v Syrii?

  OdpovědětVymazat
 11. 23:19 To jsou právě skvělé zprávy konečně usa zatrhnou tipec.

  OdpovědětVymazat
 12. Kéž by byl V.Putin nesmrtelný... Kéž by...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rozhodne se projevuje jako Archandel Miru s Plamenym mecem na Satany.
   Verim ,ze rusove jsou ted naboznej narod a ze travi hodne casu v kostelich a mozna I dovoleny.Modlenim. Proc.
   Kdyz si predstavi ,ze by nekdo vylez v jejich televizi a prohlasil : Tak a ted si mili rusove zvolte, a mate na vybranou mezi Obongou z keni, Trumpem a Hillary, nebo aspon Bushem.
   Ted tam maji nejakou striptyzku a maj ty volby lehky. MIliony hodin stravi lepe feministky pred zrcadly a kraslenim. Doufaji ,ze je nekdo OBJEVI a dostane do filmu, televise , nebo aspon jako modely.
   Je hodne cest jak se stat parasitou- -celebritou a Sobcak se tesi jak zaujme feministky celeho svetakdyz bude modelovat pred pred kamerou,a dodanim fotek , na kterych bude co nejmin oblecena , nebo co nejvice svlecena /Playboy, Penthouse a miliony dalsich / do tisice casopisu ...
   Obdivujte mne !!

   Vymazat
  2. Bude nesmrtelný, tak jako Lenin. Z toho musí mít chudinka Putin noční můru.

   Vymazat
  3. Ruský lid si to rozhodně nemyslí! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/178161_640.jpg

   Vymazat
 13. Všeobecně vzato se jen potvrzuje co říkávám.
  Angličtina je primitivní jazyk,
  jak mluvíš, tak myslíš...
  Naši západní strategičtí partneři
  jsou skvěle naaranžovaní idioti
  bez schopnosti mluvit a žít pravdu*

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Blbost Amíků6. března 2018 17:43

   Mladí Amíci jsou tak blbí, že si myslí, že naše Země má 2018 let:
   https://cz.sputniknews.com/svet/201801026536343-socialni-site-zeme-narozeniny-2018
   I podle dr. Chocholouška Amíci jsou fakt blbí, jako to tágo! Se svým nízkovýživným IQ se nemají čím chválit. Např. amícke politické elity jsou tak blbé, že samy věří svým vymyšleným žvástům a kecům o Rusku, Kremlu a Putinovi! To proto, že místo mozku mají mnozí z nich HOVNOcuc ze senkrovny. Vůbec nemají vlastní historii, jenom zdědili jednoduchou paměť po svých kriminálních předcích. To, že USA v blízké budoucnosti po zásluze chcípnou na smetišti dějin, je už známo ve světě mnohým lidem míru a lásky - jen Amíci to pro svou blbost ještě nevědí! A pak po nich neštěkne ani ten pes!
   PS: A ta jejich "emeriština" je jednoduchá konská řeč. Stačí si dát jenom brambor do huby a můžeš žvachtlat.

   Vymazat
  2. Před třemi dny zadrželi u Kremlu nějakého Amíka, co si nahlas pro sebe něco breptal. Policajti zjistili, že vypátral nějaké tunely (zřetelně slyšel zvuky z nich vycházející), které začínají právě u Kremlu a táhnou se až do Litvy.

   Jenže Amíci nejsou tak blbí, jak říkáte. Naopak, je tam velká spousta hodných a velice chytrých lidí. Podívejte se na jejich progres ve vědě a technologiích, to uznávají i Číňani. V USA najdete velkou spoustu talentovaných lidí i od nás, nedívejte se jen na pitomce. Ti nejsou ta pravá Amerika.

   Vymazat
 14. Projev jednoho Američana, myslím že moudrého, moudré lidi Emerika má taky, pokud máte zájem o učinku atomových zbraní. Ve videu je: Válka mezi Pakistanem a Indii, tedy relativně na malé části zemského povrchu, povede ke smrti 1-2 miliardy lidí nepřímo, vzdálenými následky použití atomových zbraní: ten jaderný mrak /nevím jak se tomu fenomenu říká, obsahuje radioaktivní prvky, putuje kolem země - i celé roky/ - následná žádná úroda - hladomor - smrt. Blíže video:

  https://www.youtube.com/watch?v=M7hOpT0lPGI

  Jinak můj postřeh: Lidé učastníci se té Putinovy přednášky vypadají jako aparatčíci za Brežněva. Chudák Putin v tom oligarchickém státě dělá co může. Chudák rusky lid nemá štěstí. Jen snad jeho nejvyšší vůdci jsou kupodivu občas opravdu schopní - myslím např. Ivan Hrozný, Petr Veliký a třeba nyní Putin.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chudák váš postřeh
   lituje ze země bez hranic
   a suverenity :)))
   zemi svrchovanou a nad výsost svrchovanou :)))*

   Vymazat
  2. ...nad výsost samostatnou...:))*

   Vymazat
  3. 9:24, nevím, o jakých aparátčících mluvíte, asi žádné Rusy neznáte. To je jako by jste řekl, že v nejvyšším churalu Mongolska vypadají všichni jako Mongolové.

   Sám člověk nic neutáhne, musí mít velkou podporu, a to i vysoce odbornou. Kdyby neměl takové zázemí v rámci státu, už žádné Rusko by neexistovalo. Když projedete jejich sociální sítě, ti lidé se neliší nijak zvlášť od našinců. Podobné zájmy, radostí i strasti, a to tím spíš, že zde jsme zatím ještě stále většinově původními Evropany.

   Vymazat
  4. Pro A z 9:24 h:
   Když chce člověk rozpoznat placené manipulátory (kteří to zkouší stále "nověji a jinak"), pak stačí vědět. že vždy se poznají podle toho, že každou dobrou informaci se snaží "počůrat" a každou špatnost "navonět".
   Pavel p

   Vymazat
  5. Taky ho čeká jasnej konec! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/EkGqBuz.jpg

   Vymazat
  6. Bolo tam 800 akreditovaných novinarov zo zapadu,máš úplnú pravdu,zo západu sa dovolili do demokratického Ruska neobolsevici,asi potomkovia Marxa,Engelsa ,trockeho,všetko ľudia zo západu,ako by breznevovi,ktorý nebol rus,z oka vypadli

   Vymazat
 15. Skúste sa zamyslieť? Severná Kórea vystrelila raketu, ktorá preletela nad morom a nad Japonskom 500 km. A teraz dobre sa myslite!!! Ta raketa letela skúšobný let. Ani pán Boh by nevedel vopred predpovedať, ze motory nevypnu nad Japonskom a nejakym japoncom v počte 5-10 ľudí nespadne na hlavu. Viete si predstavit ake zúfalstvo by nastúpilo u japonského obyvateľstva, ze nedokázali ochrániť japonské uzemie a obyvateľov. Ak by USA a NATO vedeli dat dole tú raketu urobia to hneď jak preletela prvých 10-50 km.
  Tak sa zamyslite ako to asi je s tymi zbraňami???

  OdpovědětVymazat
 16. PUTIN JE NESMÍRNĚ DŮLEŽITOU OSOBNOSTÍ ZA SITUACE,KDY BLÍŽÍCÍ SE HOSPODÁŘSKÝ KRACH A FINANČNÍ KRIZI ZEMÍ TZV.ZÁPADU,SE BUDOU USA SNAŽIT ŘEŠIT JAKO OBVYKLE,VÁLKOU.

  OdpovědětVymazat