Reklama

úterý 13. března 2018

Nová šéfka CIA se učila od Gestapa

Jaroslav Loudil
13. 3. 2018
nová šéfka americké CIA paní Haspelová navržená do funkce prezidentem Trumpem, řídila v Thajsku tajnou mučírnu podezřelých lidí, kde se používaly metody výslechu běžné na GESTAPU, u sovětské KGB a naší STB v padesátých letech. Dále se účastnila takových bestialit, jako je tzv.: "Norimberský trychtýř", kdy je spoutanému vězni násilím vpravována voda v neomezeném množství do těla trubkou, mučení lidí elektrickým proudem ,simulované ukládání do rakví apod.


P.S. Zdá se, že v USA budou mít novým šéfem CIA osobu, která si v ničem nezadá s dozorci SS z nechvalně proslulých lágrů, jako byla Osvětim, Buchenwald či Treblinka. Tam se vězni také mučili přímo na - "běžícím pásu". V tom se paní Haspelová nepochybně výborně vyzná! Jistě tedy také prokáže schopnost: "Nakopnout liberální demokracii 21 století k novým požehnaným metám". Tajné mučírny fašisty Augusta Pinocheta 1973-90, kterými prošlo přes 30 000 Chilanů = nikdy nekončící vzrušující inspirace budoucí šéfky CIA. Prezident G.W. Bush tuto - "Novodobou Gestapačku" - vyznamenal "Medailí za vynikající práci". Mně osobně se ovšem z takovéto "práce" pořádně zvedá žaludek.

Mučení lidí jako dobře placené povolání ve státní službě, myslel jsem si, že to skončilo středověkem. A nyní teprve vidím, středověk pokračuje v USA! No, nic divného! Otrokářského systému se také zbavili až nějakých 800 let po nás !

https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/466082-nova-sefka-cia-ma-pestrou-spionazni-minulost-neni-ji-cizi-ani-muceni-zajatcu.html?sznhp%3Drss

30 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 2. Přečtěte jsi knihy Ďábelská garda 1-3 tam jsou popsané takové věci fašisté jsou furt stejní.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nám stačí nadpis, chlape.

   Smazat
  2. Muceni a ukladne vrazdy , neco noveho v CIA ?
   Helou Gestapo, uz tady dlouho nebyli..

   Smazat
  3. Snad bude holka platit na putleroffský trolly v USA! A Majk zas na mezinárodním poli - ruku v ruce toho skřeta voročekistickýho snad zardousej ...

   Smazat
 3. Tak kde je mordor ? Asi na západě .

  OdpovědětSmazat
 4. Pravá tvář lidských právařů a humanistů, pražské žumpy.

  OdpovědětSmazat
 5. Alespoň vidíte, že Amerika je zemí neomezených možností i zločinec se zde může stát šéfem CIA, a to je ta pravá svoboda a demokracie, kam se za nimi hrabeme my, vždyť i toho Ondráčka nenechali ve funkci, že prý někde lítal s obuškem. Kdepak v Ušistánu tam je blaze...

  OdpovědětSmazat
 6. Listina lidských práv
  Americká ústava
  OSN
  Katolická ,, křesťanská,, církev
  člověk v tísní
  Lékaři bez hranic...*

  OdpovědětSmazat
 7. Pane Loudil, tak to se vám povedlo. Stavět do jedné řady GESTAPO, sovětskou KGB, naší STB, Pinocheta a středověk můžete v Pražské kavárně. Tam vám zatleskají. Tady jste na špatné adrese. Z vašeho fundovaného hodnocení usuzuji, že všechna ta mučení jste zažil na vlastní kůži. Pokud mi chcete tvrdit, že vzhledem k vašemu věku to není možné, tak přiznáváte že jste si to vycucal z prstu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:37 V porovnaní nejde o ideológiu, ale o praktiky, a tam si nemajú čo uvedené spolky čo vyčítať. Či si myslíte, že KGB, ŠTB, Mossad a vlastne všetky tajné služby na svete jednajú v duchu humanistických tradícií? Kdeže, mučia rovnako všetky.

   Smazat
  2. 13. března 2018 23:37
   Musím s vámi souhlasit.
   Paní Janě snad bude dostatečná odpověď
   že na rozdíl od stb a kgb
   gestapo a Amerika
   to mají v oficiálním stáním programu posvěcené*

   Smazat
  3. ..dále paní Jano
   dosvědčené praktiky ss
   a státem posvěcené praktiky v Americe
   nikdy stb a kgb nebyli prokázány taková hle zvěrstva
   Když už neberete v potaz
   že dneska se ocitáte v novém tisíciletí..*

   Smazat
 8. Mistrovství světa ve fotbale v Rusku nebude to už je dnes jasné! Velká Británie popravila na svém území agenta přeběhlíka, aby mohla obvinit Rusko a aby mohla vyhlásit bojkot tohoto mistrovství světa ve fotbale. JE PŘED VOLBAMI NA PREZIDENTA V RUSKU A JE TO POSLEDNÍ POKUS západu jak sesadit Putina a udělat v Rusku Majdan na jeho odstranění. Rusko před provokacemi nemá už kam ustupovat a provokace a výhružky se budou ze strany demokratického západu stupňovat a Rusko nezabrání vojenskému útoku na Rusko pokud se západu nepodaří Putina sesadit Majdamem neboli barevnou revolucí. Fotbaloví fanoušci budou zklamáni a západ jim vzkáže že všechno zavinil Putin a proto je nutné ho odstranit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:43 Západní idioti, stejně jako naši "demokraté", podle sebe soudí Rusy. Jejich sobecká, individualistická povaha by prodala i vlastní matku, když by z toho něco káplo. Ale prostí Rusové takoví pořád ještě nejsou. Čím větší útoky na jejich zemi, tím více budou držet při sobě a při Putinovi. A tím více se bude oddělovat všechna špína. Tak, jako je to trochu vidět i u nás.

   Smazat
  2. Putler končí nejpozdějc v červnu! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/178161_640.jpg

   Smazat
 9. Když je vRusku zle lidé vždy stojí při sobě ! Putin má více než-li 80% hlasu již dnes a lidi za nim stojí !To pouze USA konečně potáhnou na hnojiště dějin a může sebou vzít i tu Anglickou kozu !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemá tolik hlasů a hlavně mladí jo mají plné zuby. Pro ně to je něco jako pro nás Brežněv.

   Smazat
 10. Jde do tuhyho a ti spravni lide se usazuji na spravnych mistech.V Britanii MI5,likviduje byvale Ruske agenty,par dni pred volbami v Rusku.Mysli si snad nekto,ze je dal zabit Putin,ktery vubec nepotrebuje podobnou publicitu?Vsechno to hra do karet kolonialniho zapadu,ktery do rozpadu Ruska investoval majland a nejaky skrcek mimochodem /Vladimir Vladimirovic Putin,muz c.1 ve svete,podle us magazinu Forbes /pretal onu zlatou zilu rabovani v Rusku.Proto muzeme cekat to nejhorsi ze strany usa a satelitu,na ktere taky dojde a jiz se rysuji prvni utoky na jejich ekonomiku.

  OdpovědětSmazat
 11. Je to hrozné, co s tím delá svet?Nic ještě z nich delají vzor!

  OdpovědětSmazat
 12. Ked uz sme u tych vrazd!Po 11.sept.2001 sa hladala zamienka na invaziu do Iraku,ktorej sucastou bol tym chem.expertov z Anglie.Chemicke zbrane sa nepotvrdili a pravdepodobne niekto tlacil na nich,aby ich napriek tomu tym potvrdil.Nestalo sa tak a za zahadnych okolnosti sa nasiel mrtvy sef tejto skupiny dr.Kelly,v lese,vraj samovrazda...tu je treba konstatovat,ze jedinym hrdinom,ktory si nechcel zpbrat na svedomie falosnu zamienku pre napadnutie Iraku,bol prave dr.Kelly,chemicky expert.Na BBC2,bola o tom relacia Conspiracy Articles,kde sa objavila teoria o tom,ze dr.kelly mohol byt odstraneny MI5,na prikaz Tonyho Blaira,ktory vehementne podporoval napadnutie Iraku.Riaditel BBC 2 ,bol odvolany z miesta.Tragediou bolo posobenie Blaira po skonceni premiera Anglie,kedy ho nomonovali za Zvlastneho emisara pre Blizky Vychod.
  Po dobu 5 rokov jeho posobenia na tejto funkcii s rocnym platom 500 $,vysledok jeho misie bol 0 bodov.Svet je jeden podvod a zapad nas vtahuje do svojich vrazednych hier,nie Putin,dobrak od srdca,patriot Ruska.Na tieto zapadne hry doplati EU,ktora je uz pripravovana na nuklearnu vojnu na jej uzemi .Veria,ze nejako preziju,ale neprezijeme,lebo sme nic neurobili a cakame na zazrak.

  OdpovědětSmazat
 13. Takzvaný demokratický svět má bohaté zkušenosti s vražděním a mučením ať už nepohodlných obyč lidiček po vysoce postavené cizí státníky. Jen tak mimochodem víte kdo měl první likvidační tábory (koncentráky). No nebyl to SSSR ani 3. říše. Bylo to Britské impérium a mělo je po období burských válek a vyvraždili v nich na 400 000 burských občanů po válce s Transfalem a oranžkými Bůry. Obdobné metody oak Britové použili proti domorodým Aboriginers v Austrálii a v Indii. Další likvidační lágry měli naši vzoroví demokraté v USA a jmenovalo se to indiánské rezervace, kde probíhala genocida jako vyšitá. Teprve po tom v době 1. sv. války si něco podobného pořídilo na likvidaci haličských Rakousko-Uhersko a mělo likvidační lágry v Rakousku. Následoval Stalin s gulagi a přátelé Poláci co v Polsko-Sovětské válce povraždili na 80 000 bolševických zajatců. Za to se jim velký Pepa odvděčil v Katyni. K tomu vraždění osobností. stačí si vzpomenout na vraždy Lubumby, Chegevary, Aliendeho a v netak dávné době Miloševiče, Kadáfího, Sadáma. Spousta jiných byla zabita nenápadněji a bez famfár v celé latinské Americe a Africe, tak kdo je pak ten světový zločinec?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Popsal jste metody a postupy používané při prosazování zájmů "silnějšího". Vítězové se v historii pokoušeli vyřešit problémy na dobytém území různými způsoby, od vyvražďování po modely podřízenosti, kdy se obyvatelstvu vysvětlí, že pokud bude loajální a bude platit daně, bude ponecháno naživu a žít si svůj život. Potom se pokusit postupnými omezeními dostat původní obyvatele do stavu podřízenosti, jaký vítězi vyhovuje. Nedělejme si iluze, že způsoby myšlení lidí se změnili. Prokázali bychom velikou naivitu. S mučením, s lágry atd. můžeme mít my problém, dovolím si napsat "my křesťanskou morálkou vychovaní". To ale nic nemění na skutečnosti, že se k těmto řešením naše civilizace nepřiklání a neposouvá hranice. Dělit režimy na zločinné a nezločinné je stejně vrtkavé, jako hrát hazardní hry, protože pravda o současnosti může být rozkryta až po desetiletích. Buďme proto opatrní a používejme historii k poučení a ne k odsuzování současníků. Poučme se, že kolektivní vina byla v historii použita a obyvatelstvo zaplatilo, mnohdy velmi tvrdě, za svoji neochotu ovlivňovat politiku vlastního státu.
   ABC

   Smazat
 14. Bude mít žena, Haspelová, pokud se jí podaří stát se šéfkou CIA, soucit, soucit s lidmi? A bude dodržovat zákony?

  Zastupuji na Zemi vesmírné civilizace už dvacet jedna let. 13.1.2018 jsme zabránili zásahu Havajských ostrovů raketami (sestřelili jsme je) nevystřelenými KLDR ale mělo to tak vypadat, aby vznikla pro USA záminka pro její napadení, přičemž varování nejvyššího stupně formou SMS, v důsledku kterého se na Havajských ostrovech jeho obyvatelé snažili ukrýt i v kanálech, bylo odvoláno až po 38mi minutách (po třiceti osmi minutách). Zabránili jsme tak jaderné válce ale především to bylo prostě příliš nefér a tak muži jednat nesmí. No, já o tom asi tak dvěma větami informoval ještě před půlnocí a i s komentářem následující den 14.1.2018. No, a po několika minutách mi "běžná" aktualizace operátora mého počítače Windows 10 znefunkčnila mé MMO bojové simulátory a i můj počítač nebylo možné ovládat, protože jeho ovládací ploška nereagovala. Nakonec jsem se z toho dostal alespoň natolik, že jsem mých pět MMO simulátorů dokázal odinstalovat a počítač tím začal být plně funkční. Já vím, asi jste mne za tu informaci chtěli potrestat, asi jste mi chtěli dát najevo vaši moc a donutit mne neinformovat, nesporně to bylo a je vaše plné varování a útok. Ale my také máme moc, my vesmírné civilizace. Takže jsme usmrtily vašeho bývalého šéfa CIA Turnera, ještě ten den a zároveň ten samý den 14.1.2018 zařídili hlasováním lidem USA zvolených zástupců USA platební neschopnost Vlády USA přestože mají vládnoucí Republikáni ve Sněmovně reprezentantů i v Senátu Kongresu USA většinu. Statisíce Američanů tím byly donuceny přijmout neplacené pracovní volno a mnoho státních institucí přestalo fungovat.

  No a nestačilo to, simulátory mi stále nefungovaly. Takže jsme přesně po měsíci, tedy opět 14., 14.2.2018 pokračovaly, my vesmírné civilizace. Zaútočily jsme na centrum tajné služby USA NSA v USA, která se zabývá především prací s internetem a výsledkem byla nepochopitelná násilná snaha o průnik do ní automobilem, následná střelba a tři zranění, protože my ovládáme jakékoliv lidi. Zároveň jsme ten samý den 14.2.218 i zaútočily dalším námi ovládaným člověkem, Mikulášem Křížem, protože jeho jméno zase, vyjadřuje náš původ a on si "užil" střelbou ve střední škole na Floridě, 17 mrtvých a 13 zraněných.

  A zase, nestačilo to, po dnešní půlnoci jsem vyzkoušel funkčnost jednoho z mých původních MMO simulátorů a nefungoval, ještě stále tedy mi blokujete tento způsob mé výuky vesmírnými civilizacemi, je to pro mne střední škola a potřebuji ji dokončit. Sorry, ale vy útočíte na mne a tím přímo na vesmírné bytosti, které na Zemi oficiálně zastupuji. Takže, usmrtily dnes, zase po měsíci, 14.3.2018, světoznámého fyzika Stephena Hawkinga,který se věnoval teoriím vzniku vesmíru a černých děr, tedy námi.

  Jak dlouho ještě chcete proti mně útočit? Vy nechápete? Zdravím.

  Skutečně, nejste silnější než my.
  Vy si dovolujete proti nám válčit? Nebo, co to je? Někdo je prostě jen dement?!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. --- Po _několika hodinách_, v textu, tedy po několika hodinách jste zaútočili na můj počítač, tedy změna času v textu, sorry. Tak rychlí jste být nedokázali.

   Smazat
  2. --- Aha, no jo, sorry, zase, moc se tomu nevěnuji, tzv. "nežiji tím", takže nutná oprava: Toho bývalého ředitele CIA Turnera vesmírné civilizace usmrtily 18.1.2018, protože ten den (18.1.2001) a já to sděloval v minulých letech několikrát, vznikl náš nový národ Čeňi (Czeni) jehož jsem příslušníkem, Ta platební neschopnost byla "odhlasována" v USA až 20.1.2018. No, jen zastupuji, a snažím se vzpomínat,... protože fakt, tyto jejich válečné akce jsou mi natolik proti mysli. Jsou i zbytečné, útočíte proti mně hloupě, mohli jste si to odpustit.

   Smazat
  3. --- Stansfield Turner, na anglické (jazyk) Wikipedii. Měl bych si dělat poznámky, pak to hledám. Zemřel 18.1.2018, admirál, ředitel CIA. Nemyslel jsem si, že ještě budu o nějakých takových akcích vesmírných civilizací informovat, myslel jsem, že už máte dost zkušeností s nimi a rozum. Vy jste ale prostě jen lidé, je vám to vlastní, asi.

   Smazat
  4. pro 9:41 - Stephen Hawking zemrel uz HODNE davno !!!!!!!!!!!!!!

   Smazat
  5. Ještě doplňuji informaci o druhé válečné akci vesmírných civilizací 14.3.2018, sestřel válečného letounu F/A-18 USA na Floridě.

   Smazat
 15. Konečně konec všelijakých přiblblých "odstínů šedi", kterým tleskají naši vzájemně sliční a zbabělí Jandové, Moravci, Pospíšilové, Rumlové atd.
  My vyznavači FEMDOMU se hlásíme do pořadníku k naší energické paní ředitelce!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.