Reklama

sobota 17. března 2018

Občané a děti kapitalismu

32 komentářů :

 1. Zoufalost soudruhů typu PPK dosahuje vrcholu. Ani po 30 letech se evidentně stále nevyrovnali s kolapsem jejich milovaného totalitního režimu ve kterém jim bylo tak dobře, teplíčko a smrádeček. Nikdo soudruhům nenarušoval klid na "práci" nějakými volbami. Nikoho se na nic nemuseli ptát a nikomu se zodpovídat. Prostě ráj na zemi.

  Tito zkrachovanci už cítí, že po jejich karierním konci, který nastal před oněmi 30 lety, protože bez stranické knížky nejsou nic, se rychle blíží i konec životní. A panicky a zoufale ze všech sil vyhlížejí nějakou novou komunistickou revoluci.

  Mohlo by mi být těchto zoufalců líto, ale není. Mají přesně to co chtějí, jak myslí a jak se chovají. Kdo chce kam, pomozme mu tam, každý vlastního štěstí strůjcem.
  Opravdu soudruhu PPK nezávidím ten pocit až bude na smrtelné posteli zavírat oči a už bude definitivně jasné, že žádná vysněná revoluce opravdu nepřišla a půl jeho života bylo naprosto zbytečného a promarněného.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16;00
   A ty seš stejnej havloidiot bez vlastní myšlenky stejně,jako tomu bylo před hadrákem!!!!
   Jen čím jsi starší,tím tě debilita zmáhá a vypisuješ stejný hovadiny jako ten tvůj zdechlej udavač!!!!

   Smazat
  2. 16:22

   Soudruhu, neztrácej tady čas a běž společně se soudruhem PPK vyhlížet onen neodvratný konec kapitalismu :-D

   Smazat
  3. 16:29
   Hele havlodemente z hvězd a phuhů,tak už vyhlížíš ty untermensch okupanty,aby tě a ostatní havloidiot přijeli evakuovat do Fuckingtownu s tou svojí Plechovou kavalérií???!!!☺

   Smazat
  4. Anonym 16:00 je přesvědčen, jak je "chytrý" a přitom píše hlouposti až je k smíchu ! Zřejmě to bude produkt popřevratové zlodějské, prolhané doby resp. školy ! Tito noví "hrdinové" jsou o to smělejší, oč měně toho o světě ví ! Kdyby měli ve škole nějaký dějepis, tak by věděli, že porážka kapitalismu ve Francii v roce 1814 a návrat Bourbonů na Francouzský trůn bylo dočasné vítězství reakce nad pokrokem stejně jako kontrarevoluční puče ve Východní Evropě zorganizované agentem Gorbačovem za pomocí CIA!! Vítězství těchto reakčních sil je pouze dočasným extempore !!

   Smazat
  5. Anonymní17. března 2018 16:00
   Filcka přisátá k americký prdeli tu opět perlí. Každému tu nadává, přitom blahem uchcává. To není náhoda, že tady tato lidská hyena vždy jako první vije na měsíc.
   Kdo ho platí toho čmouda, nebo je jen blbej jouda?

   Smazat
 2. Anonymní17. března 2018 16:00

  kde se nedostává protiargumentů, přichází na řadu nálepkování "soudruh", že ano?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jakých protiargumentů? Soudruh PPK jen vaří z vody, žádný argument k podpoře svých "myšlenek" nepřinesl, celý jeho text je ve stylu "přání otcem myšlenky", fantazírování založené na ničem.
   Takže si trhni nohou.

   Smazat
  2. 16:22 kulturní úderko z pornojandojugend, nemůžeš pochopit myšlenky PPK, jelikož ty nemáš, kromě negativních žádné.

   Smazat
  3. 16:29 Představte si, vy NEOsoudruhu, že my ostatní máme pocit, že byste měl především vypadnout vy, a neztrácet tady s námi čas. Jste tu takhle "máklý" jediný. Snadno identifikovatelný podle jednoduchých idejí a především velmi primitivního slovníku a stylistiky. Redakce vás tu ráda vidí, protože hned prvním příspěvkem někoho iritujete a vyvoláváte diskuzi. (Dokonce jeden čas byli redaktoři v podezření, že vaše příspěvky sami vymýšlí.)

   Smazat
 3. A on je tady dnes snad nějaký kapitalismus?
  Včera se tu se mnou jeden debil za podpory soudruha Dvořáka mohutně hádal, že prý u nás nikdy nebyl komunismus.

  No to co tu bylo mezi lety 1948-1989 mělo ke komunismu daleko blíž než to co tu máme dnes ke kapitalismu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co to bylo? Normální režim, kdy hajzlové nemohli krást a lhát.

   Smazat
  2. 16.18
   tak ty debile ,byl tady,nebo k tomu měl jen blíž.
   Jsi jen neznalý kretén .

   Smazat
  3. 17:36 Nemohli, páč si na tohle všecko a ještě mnoho dalšího udělali monopol komoušský podlidi ...

   Smazat
 4. I politika a také novinařina je způsobem, jak se živit. Když si chcete více vydělat, musíte zvýšit výkon a jeho kvalitu. I v politice a novinařině to platí, také u exekutorů a katů. Prostě co za to! No a když politika a novinařina jsou ovládané kapitálem, tak jsou takové, jak si kapitál žádá. Nemůžete po politicích či novinářích chtít, aby byli pravdomluvní, mírumilovní, humanisté, aby byli proti válkám, když je živící
  a korumpující kapitál chce přesný opak, neb právo, spravedlnost, pravda jsou hrobem kapitalismu. K tomuto poznání není potřebná žádná hluboká filosofie, to je
  1 + 1. Kapitalismus musí sloužit kapitalismu a ne socialismu, to snad pochopí každý, v tomto případě je pod IQ 70.
  Mayová a její šášula na křesle pro zahraničí se ohání, že současný útok na Rusko není proti Rusům, že nejsou Rusofobové. Ale copak byli Hitler a spol. semitofobové? Tedy paní Mayová a spol. a pan Hitler a spol. nejednali a nejednají ze strachu z Židů a Rusů, ale z nenávisti k nim - oni byli a jsou antisemité či antirusisté. To je ten prvek, který je důležitý k rozpoutání války: nabudit k jinému národu nenávist děj se co děj - a toto je parketa britské vlády a všech, kteří se k antirusismu přidávají, je to nenávist, jak se říká za hrob - a proto je zapotřebí vyhubit lidstvo. Z lásky ke kapitalismu, k válkám, z obdivu k Hitlerovi. Jablko nepadá daleko od stromu - Malověrná Britane jako imperialistický stát zdaleka ne jen ale sama a zdaleka ne jen Chamberlein, ale i Churchill byli obdivovateli Velkobněmecké říše a jejího Vůdce. A že Churchill v okamžiku ohrožení svým milovaným Vůdcem otočil? Ano, aby pak v okamžiku, kdy nebezpečí opadlo oprášil jednotky SS v Německu a chtěl táhnout na SSSR a dokončit dílo svého velkého voru A. Hitlera - odkazuji na publikaci E. Roosevelta "Jak on to viděl", kde tato velezrada Churchilla na protihitlerovské koalici je popsána. A tomuto zrádci lidstva byl v Praze postaven pomník. Jen čekám, kdy vedle něj bude postaven pomník Hitlera, místo na něj tam Praha má! Tak mládeží, hurá do toho, trochu fanatismu do života! A zdalipak jste si už vyhlédli kandelábry pro své otce, matky, dědy!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zeman rozdává státní vyznamenání svým poskokům, aspoň nám neškodili, i když nepomohli. Vrcholem neúcty bylo vyznamenání Churchillovi, který držel politickou ochrannou ruku nad těmi, kteří plánovali na Československo svrhnout desítky nebo stovky atomových bomb, aby tady pozabíjeli statisíce lidí.

   Smazat
 5. PPK napsal článek vyzývající k uvažování. A skvěle, podle mého soudu. A všem, kteří ke své škodě článek nepochopili, to vysvětlil autor příspěvku 16:26. Rovněž skvěle. Děkuji Vám, pánové. VAL

  OdpovědětSmazat
 6. No těm na kandelábru budou jejich kati brzo závidět. Zářná budoucnost je totiž nečeká.

  OdpovědětSmazat
 7. Dobrý večer.
  Tak pan PPK napsal opravdu skvělý článek.Já děkuji a souhlasím se vším, co napsal do posledního písmene. Opravdu to chce trochu provětrat kůru mozkovou a nahlédnout do svého "já". Ale poctivě sám k sobě a nemusíte ani stát před zrcadlem, aby Vám třeba ze sebe nezabylo nevolno.
  Děkuji a přeji hezký večer.

  OdpovědětSmazat
 8. Žijí mezi námi lidé, kteří nechápou, která bije. Není přece normální, aby skoro milion lidí se stal obětí státního terorismu, kterým jsou exekuce. Nepřehlédnutelní jsou také bezdomovci. Takové svinstvo komunisté nepřipustili. Snad proto ti, kteří žijí z bídy ostatních, komunisty nemají rádi. Zeman se ztrapňuje tvrzením, aby lidé zbytečně neutráceli. Milošek by mohl předvést, jak se na stáří uvede do stavu hybernace někde v kanálu s potrubím na rozvod tepla a tak omezil přísun potravy, aby nemusel za jídlo utrácet.

  OdpovědětSmazat
 9. Super článek, děkuji za takové články.

  OdpovědětSmazat
 10. TA KOBYLA UŽ ZDECHÁVÁ NA ÚBYTĚ, ALE STÁLE JEŠTĚ KOPE... STAČÍ SE NEPŘIBLIŽOVAT...

  OdpovědětSmazat
 11. Jo pěkný článek ono to ani dlouho trvat nebude krachnou a pojede to ve všech zemích.

  OdpovědětSmazat
 12. Ať si autor sní svůj sen o pádu kapitalismu dál. Ale zatím se na světě nic, co by ho mohlo nahradit, neobjevilo. Takže můžeme být v klidu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Milý idiote, a co Čína a rudý přítel Si?!

   Smazat
  2. Milý příteli, a co s ní má být?

   Smazat
  3. 23:09 Žlutý psiskosmah tak akorát buduje kapitalismus po rudošsku! Pude stejně do kytek z celou svou hnusnou kosovokou rasou, až to tam mrdnem ve velkym!

   Smazat
 13. Ten článek je opravdu dobrý a stojí za opakované čtení a přemýšlení o něm. Na tom nic nezmění ti, kterým zřejmě ani opakované čtení nepomůže. Oni nejsou schopni vnímat text či o něm přemýšlet. Proto hned odsudek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:17 - Hele a jestli to nebude tím, že jsou mezi námi i tací, co mají odlišný názor.

   Smazat
 14. Čína je pětina obyvatel světa, tedy pro ujasnění: "Každý pátý obyvatel planety Země je Číňan!" A co jako má být? no například se může změnit situace v tom, že každý dvacátý pátý občan planety Země nebude nadále moci vytěžovat své živobytí z jejích ostatních obyvatel, tedy žít nadále do budoucna na jejich úkor!!!
  Tolik tedy na tak hloupou otázku...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane Pivoňko, měl byste se vyjadřovat srozumitelněji. Takhle nemůžete rozumět ani sám sobě.

   Smazat
  2. No jednoduše říká že je třeba počet těhle zkurvenejch podras zredukovat na minimum!

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.