Reklama

.

.

čtvrtek 29. března 2018

Odmítám žit i umřít v rabské zemi – vždyť i Rakousko se té zvůli vzepřelo

Lubomír Man
29. 3. 2018
„Učím se shýbat nízko vaz a líbat důtky svého kata“, může si dnes naše republika deklamovat verše Svatopluka Čecha z jeho Písní otroka, protože se otrokem z vůle našich představitelů, pánů Babiše a Stropnického, skutečně stala. Právě v těchto dnech vyhošťuje totiž na pokyn malíčku britské premiérky Mayové tři ruské diplomaty. A za jakýže to zločin? Za ten, že se kdosi pokusil otrávit někdejšího ruského agenta Skripala, který v devadesátých letech minulého století zradil svou vlast Britanii, šest let si za tento svůj přečin odseděl v ruském vězení, a pak, v rámci výměny agentů mezi Britanií a Ruskem v r. 2010, našel nový domov v jihoanglickém městě Salisbury. V jehož parku, na lavičce, byl v dopoledních hodinách 4. března nalezen společně se svou dcerou v bezvědomí. A to údajně po útoku nervovým plynem.

To stačilo britské premiérce Mayové, aby z útoku Na Skripala a jeho dceru podle mustru Švejkova výroku: „Zabili jste nám arcivédu, takže vám dáme do držky“, obvinila Rusko. Třebaže první a zásadní kriminalistická zásada Cui bono, čili komu to prospívá, účast Ruska na aféře naprosto vylučuje, protože Rusko poškozuje, ale na Západ jako osnovatele aféry ukazuje oběma ukazováčky, protože tomu aféra naopak prospívá. Docela jako by byla provedena na jeho objednávku.

Ale cui bono sem, cui bono tam, na tapetě musí zůstat Rusko, a to nejenže bez motivu, ale též bez důkazů, a to dokonce bez důkazů tří.

1) Nebyl dosud předložen jediný důkaz, že Skripal byl skutečně otráven nervovým plynem.

2) I kdyby otráven nervovým plynem byl, nebyl předložen jediný důkaz o tom, že se jedná o plyn ruský.

3) Nebyl předložen jediný důkaz, že za pokusem otrávit Skripala stojí Rusko či dokonce Putin, jak se vyjádřil ne zcela duševně zdravý britský ministr zahraničí.

Takže bez důkazů a jen tak od boku obvinila vláda premérky Mayové z pokusu otrávit Skripala Rusko a vypověděla z Britanie 21 ruských diplomatů. Nu a protože takovýto trest za čin, pro který nemělo Rusko srozumitelnou pohnutku a Britanie zas důkaz ruské viny, se zdál premiérce neúměrně mírný, rozpoutala (samozřejmě s Washingtonem jako hybatelem v pozadí), fantastickou světovou kampaň za vyhazovy ruských diplomatů ze západních zemí. 33 zemí světa bylo britskou vládou vyzváno, aby se k britské vyhošťovací akci připojily a vyhazovaly ze svých území, co se třeba Rusku i jen podobá či co se tak nějak po rusku jen tak mele. A navíc byl na 22. března svoláno do Bruselu zláštní zasedání premiérů a prezidentů států EU s tím, aby zde jednotně i poslušně vyslovili názor, že za útok nervovou látkou v Salisbury je podle všeho odpovědné Rusko, a následně nahlásili premiérce, kolik ruských diplomatů se tedy chystají ze svých zemí vystrnadit.

Akce však neproběhla tak hladce, jak se čekalo. Ne samozřejmě z naší strany, premér naší vlády v demisi Babiš ukázněně zařadil naši republiku do zdravého jádra EU, které se na nic neptá, neremcá, a činí to, co je třeba, ale neprojevily kupodivu stejnou kázeň země všechny. A našly se mezi i nimi i takové, které se vymlouvaly v tom smyslu, že jim k odsouzení Ruska chybí důkaz o jeho vině, ale samozřejmě, hned jak se ten důkaz najde, přestanou se ošívat a okamžitě se pak k vyhazovu ruských diplomatů připojí.

Takto neotrocky a přitom i inteligentně – protože dobře věděly, že podobný důkaz se nikdy nemůže najít – se zachovaly tyto hrdé a nerabské země: Rakousko, Belgie, Bulharsko, Řecko, Maďarsko, Irsko, Lucembursko, Malta, Portugalsko, Slovensko a Slovinsko.

Jméno naší země tedy v tomto seznamu chybí, protože nám Čechům nebylo třeba se po nějakém důkazu o vině Ruska pídit, my jsme se plně a ukázněně spolehli na kolektivní rozum a úsudek Anglosasů, Francouzů a Němců, kteří jistě dobře vědí, co činí, tak jako to věděli a byli chytří – zatímco my hloupí – i v roce 1938, kdy nás v Mnichově prodali za Hitlerův slib míru, a tím přiložili sirku k požáru Druhé světové války, jež zahubila 72 milionů lidí.a 12 milionů sovětských vojáků muselo padnout, aby nás Čechy vyvlekli ze stejné oprátky, která předtím zardousila téměř všechnu evropskou židovskou populaci.

A tady, na tomto místě, se srovnání jednání představitelů Rakouska a naší země na rokovaní EU v Bruselu neubráníte. Rakušané by se bez vítězství Rusů nad Hitlerem stali panským národem – zatímco my bychom bez téhož vyletěli komínem v Osvětimi. Ale oni v Bruselu prosbu Mayové o vyhoštění Rusů ze země odmítli, ale my, kteří bychom zde dnes bez Rusů nebyli, jsme jejich vyhoštění s bohorovným klidem přijali.

Existuje ještě nějaký křiklavější příklad lidské perfidity.

Narodil jsem se do Masarykovy samostatné svobodné republiky a konec mého života probíhá v republice nesvépravné, která se s ochotou zapojuje do spolku západních zemí, jež vytrvalými provokacemi Ruska přibližuje novou válku, tentokrát nukleární. A my v tom vesele a bezstarostně jedeme s ostatními, i my tlučeme do válečných bubnů, i my vypravujeme naše vojáky k ruské hranici, jako bychom zcela ztratili historickou paměť a snad i rozum.

A já na tomto místě prohlašuji, že nechci mít s tímto šíleným předválečným tancem nic společného. Odmítám, aby moje země byla zemí vazalskou a činila tak vazaly i ze všech nás, jejich občanů.

Zvedněme se ze země, na které ležíme jako otroci, a povstaňme k životu národa svobodného a svépravného.

Protože žít jinak za žití nestojí.

49 komentářů :

 1. Přece všem je zřejmé, že o žádné důkazy nejde, a že nakonec tato aktivita přinese Anglii nakonec punc lháře (stejně jako Blairovi). Jde jenom o to, aby na pokyn "deep state" z USA se všichni globálně spojení s globálním četníkem, zachovali loajálně, splnili úkoly, nasměrovali aktivity k III. světové válce, což se stalo. V dané politické situaci se ČR vůbec nemohla odvážit vybočit z programu, a „hrdě“ trumfnout své chlebodárce z EU. Ti, kteří si stěžují na naše postavení, tedy slovy „Odmítám, aby moje země byla zemí vazalskou“, se právě probudili ze sna, který jim trvá již od 1989. Že III. válka pravděpodobně nebude, že ani Majdany neuspějí, ani Zeman s Babišem nepadnou, je výsledkem prohry USA v Sýrii a rozhodnutím Ruska vést válku, a to definitivní.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Globální politická situace je taková, že jiná než zbabělá povaha na místě ministra zahraničí by v situaci, kdy v Rakousku nahlas hovoří o bezprecendentním nátlaku Londýna na vyhoštění ruských diplomatů, stačilo suše reagovat ve stylu: Nepředložili jste důkazy, žádné vyhošování nebude. Jenže když nám vládnou skety a političtí diletanti...

   Vymazat
  2. Nevím jak si to vysvětlit, tedy, ruským plynem spáchaná vražda nebo pokus o vraždu - je vinno Rusko, bere se to jako teroristický čin. Afgánským, somálským nebo syrským občanem spáchaný útok - jak to, že nejsou vedeny sankce proti těm zemím tak jak proti Rusku? Mám asi dlouhé vedení.

   Vymazat
  3. Podle logiky – kdo vyráběl, ten i vražil – by jsme měli začít vymýšlet výmluvy. Protože kolik lidí roztrhal SEMTEX . . . a kdo ho vyráběl? Aha! Takže chlapci ze zamini, nechám keců o Rusech a peláším rozesílat maily na všechny strany : MY NÉÉÉ, MY NÉÉÉ, MY NÉÉÉ

   Vymazat
  4. ...Za posměchu tretu z plechu na hruď pověsil mu pán.... To fungovalo za Sv.Čecha, fungovalo za (na) Václava Havla, na "Ješitu", funguje i na Babišku... Jako když za Husáka "naši" sportovci "bojkotovali" olympiádu v USA na revanš za jejich bojkot olympiády v Moskvě... Prostě ten kdo jim platil, ten i poručil.

   Příprava na válku způsobem, vedoucím ke genocidě Českého národa, ke Slovanskému holokaustu. U nás zničením civilní ochrany a nezbytných prostředků pro přežití žen a dětí, civilistů všech věkových skupin...

   Ďáblův flanďák se smíchem zalyká... kopytem podupává, OCASEM NA MŠI ZVONÍ, MULTIKULTURNĚ RAPUJE...

   Vymazat
  5. 13:52
   Ten průměrný komediant a naprostý diletant jak na úseku obrany tak MZ se na možnost vyhoštění ruských diplomatů třásl jak pes na jitrničku.

   Vymazat
 2. Jo tak tady si můžete počíst o burešovi:

  http://svobodnenoviny.eu/jsme-pevnou-soucasti-a-hrazi-socialismu-a-miru/

  OdpovědětVymazat
 3. Stropnický - špatnej malej herec,ale velkej čurák...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Asi jako Babiš velký byznismen v dlouhém černém českém tunelu. On nekradol on využíval tmy a zoberal.

   Vymazat
  2. Vtip je v tom, že nejen v Těžké Barboře prokázal, že je skvělým hercem, ale že je i nyní schopným hercem skrývajícím svou prodejnou a patolízalskou povahu. I dobří herci bývají zrádci a prodejci duší...

   Vymazat
 4. Pravda je taková, že se upil irskou tulamorkou ! Tak je snad jasné kam vedou stopy, ne ?

  OdpovědětVymazat
 5. Mylně jsem se před lety domníval, že v osobě Schwarnzenberga, máme nejtupějšího ministra zahraničí. Avšak, stačil ho předběhnout Zaorálek, no ta přiblble se tváříci marioneta, ce se tam dnes vyskytuje, tak na toho nikdo nemá a mít nebude. O Babišovi, je škoda mluvit. Toho snad mohl prokouknout každý už dávno. Bohužel.

  OdpovědětVymazat
 6. Dokud nebudou předloženy důkazy, je samotné otrávení Skripala jenom pohádka, na kterou je možné věřit asi tak, jako na zelené marťany s tykadlama. Pohádka o marťanech je však nevinná a zábavná, na rozdíl od té nebezpečné o Skripalovi.

  OdpovědětVymazat
 7. To jaký postoj zaujímají Babiš a Stropnický ke kauze Skripal je naprosto hnusné. Chovají se jako správní vazalové,kteří okamžitě chtějí co nejlépe splnit přání svého pána ,zavděčit se mu a zároveň potvrdit ,že ČR zůstává nadále poslušnou kolonií USA , Anglie a Německa.
  Pravděpodobně už jim nebude ani vadit Babišovo trestní stíhání.
  Bohužel, většina občanů si tuto sebranku zvolila a teď
  se budeme ještě všichni divit co ještě vyprodukují.

  OdpovědětVymazat
 8. Pane Mane, to, že ten důkaz nemáte Vy, neznamená, že ten důkaz neexistuje.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Myslíte průkazné zapojení britské MI6 a CIA do operace Dubler? Ostatně jak Skripala za dané nevýtěžné situace využít jinak, že se obětuje ve jménu útoku na jeho bývalou a jím bezskurpulozně zrazenou vlast?

   Vymazat
  2. Človíčku, nejen pan Man nemá ten důkaz ,ale podle toho čur...Stropnického ani GB. Jasně jsem si ho dnes poslechl. Ten komediant prohlásil, že věří GB a že si myslí, že se nemůže čekat na důkazy a v určitý moment se musí rozhodnout. Prostě ty důkazy nemají, pouze věří GB a tak nebuď za pitomce.Jinak si myslím, že pícháš svého syna, no a teď mi to vyvrať ty hloupej Jando.Kdyby se Ti zdálo, že jsem Tě obvinil bez důkazů, tak to není pravda, máš aparát?Předpokládám, že máš.Je to Tvůj aparát.Předpokládám, že je. Máš motiv? Samozřejmě že ano, jsi známý buzerant a nebylo to poprvé, buzeruješ tady totiž už dlouho. No tak vidíš ten důkaz je stejný.

   Vymazat
  3. 13:21 Podle vaší logiky: Někdo by vás mohl obvinit z nějakého trestného činu, a my bychom sice neměli žádný důkaz, že jste něco provedl, ale řekli bychom, že to "neznamená, že ten důkaz neexistuje".

   Vymazat
  4. A pokud Británie ten důkaz má?

   Vymazat
  5. 13:45 ale jděte,fámulus Man postrádá důkazy,vy zas vite o zapojeni různých agentur.Divné,proč nechcete taky na lhářce Zacharovové doloženi důkazů v případě nařčení z nátlaku na odvolàni diplomatů a nebo novičoku s ČR,he?Odvolàváni diplomatů je jen reakce států i těch trpasličích,ak řikaji v Rusku,celkově na jejich agresivni a neomalenou zahranični politiku a připad Skripal vše jen dotvrdil.

   Vymazat
  6. 15:31 Jasně že "má", ale je děsně tajný, takže ho nemůže nikomu sdělit, aby se nepřišlo na to, jak byl vyroben. To by pak mohl takové křivárny inscenovat kdekdo.

   Vymazat
  7. 15:31 Pokud ho má, neměla by ho snad nejdřív předložit, a potom teprve vyzývat ostatní státy k solidaritě trestem vypovězení diplomatů? Hypoteticky - vy byste nejdříve obviněného pověsil, a potom se sháněl po důkazech? To je absurdní a zrůdné.

   Vymazat
  8. 16:40: počkej si na důkaz stejného druhu, jak řečnil o tom na půdě OSN ten černý emerický diplomat v roce 2002, myslím, že se jmenoval Powell, který tehdy říkal, že Irak vlastní zbraně hromadného ničení - chemické a je blízko zhotovení atomové pumy. Jak se ukazalo pak byl to nesmysl - který také propagoval Blair, který pak s idíotským úsměvem prohlásil, že se spletl. Není to dneska podobná aféra s tím Skripalem. No, řekl bych, že není. Tehdy ty "důkazy" byly přesvědčivější. Jinak Tvoje uvažování je všechno, ale ne logika.

   Vymazat
  9. 13:21 ráčil jste si článek pana Mana vůbec přečíst? Pokud ano, jste vůbec schopen psaný text pochopit? A kdyby i ano, tou zásadní otázkou je, že nelze kohokoli s naprostou určitostí nejen obvinit, ale dokonce i sankcionovat, pokud proti němu nejsou známy prokazatelné a nezpochybnitelné důkazy. To jste skutečně tak natvrdlý, že můžete napsat takovou tautologii? Tuším, že studu schopen nejste, takže se ve své duchovní bídě mějte.

   Vymazat
 9. 13:21 - to máte pravdu, že to neznamená, že důkaz neexistuje, ale je normální si na ten důkaz počkat a teprve potom jednat!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prave ho vyrabeji, musime si pockat. Kolik ze natocili reportazi ze Syrie, ktere byly divadelni povahy, bez spetky reality?

   Zapadu je pravda u prdele a na to take chcipne. I pote se bude dvit, "jak se to mohlo stat".

   Vymazat
 10. Netlachejme, spojme se v národně sociálním hnutím a tvrdě pracujme společně na změně stavu, který je z Písní otroka jako vystřižený. Je mi zle z líbačů důtek a vší té zotročelé služebné chásky globálních parazitů. Tato země zasluhuje do čela své chrabré obránce a budovatele, nikoli zrádce a prodejce duší.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Založ si národně sociální hnutí a začni.

   Vymazat
 11. Asi spatne nastavene budiky v teto zemi. Mely zvonit jiz pred nekolika lety...

  OdpovědětVymazat
 12. Jednání Babiše a Stropnického je k zblití. Měli by také říct, jak si tu válku s Ruskem do které se po hlavě ženou, vlastně představují. Jako Hurvínek, který tvrdí, že se ho na jeho představu dosud nikdo nezeptal?

  OdpovědětVymazat
 13. Na Parlamentních listech je článek s bývalým zpravodajcem Karlem Köcherem, který pracoval i pro CIA. Ten se domnívá, že ta aféra s otravou Skripala je dalším střípkem do mozaiky v plánované přípravě USA (a jejich nejbližších vazalů VB) na napadení Ruska. Vyhošťování ruských diplomatů je snahou západu zbavit se ruských zpravodajců na svém území, k vůli zajištění si výhody momentu překvapení. Západu jde o to aby Rusko nemělo možnost disponovat informacemi od těch svých zpravodajců o čase, místu a rozsahu vojenského útoku předem než USA se svými vazaly v NATO na Rusko zaútočí. A politici vazalských zemí USA, včetně našich jsou nesmyslným obviňováním Ruska bez jakýchkoliv důkazů přesvědčováni a tlačeni Američany a Brity k válce proti Rusku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to je hodně věrohodnej zpravodajec, když si pouští hubu na špacír, notabene v takovým "plátku", jako jsou Parlamentní listy.

   Vymazat
  2. 15:32 Můžete uvést zdroje "neplátky", kterým věříte, příp. konkrétní informace ? Nebo jen rozdáváte nálepky a zpochybňujete ?

   Vymazat
  3. Zkurvy syn zid Kocher by mel byt hluboko zalezly nekde v dire hluboke mohli by si ho najit potomci tech kterym pomohl do hrobu za jidassky $ od CIA ktere slouzil prodavanim agentu

   Vymazat
  4. Co takhle vy 15:32, 17:02 a 48:22 - že byste zvažovali logiku informace namísto klasifikování autora? Přílišný nápor na váš intelekt?

   Vymazat
 14. http://www.rukojmi.cz/clanky/5894-pavel-kopecky-novicok-se-pry-u-nas-skutecne-vyrabi-priznal-reditel-vojenskeho-vyzkumneho-ustavu-v-brne

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. „Malé množství jich vyrábí i Vojenský výzkumný ústav v Brně“. Ústav k tomu má podle ředitele souhlas Organizace pro zákaz chemických zbraní. Řádově jde prý o gramy, takže vlastně nejde o výrobu. Spíše o laboratorní přípravu „malého množství“, kvůli testování jejich vlastností. Ano, laboratorní podmínky. Neviděli jsme právě jeden z těch "testů" náhodou v Británii?

   Možná ano, možná ne. Je totiž otázka, zda onen slavný "novičok" vůbec existuje, nebo zda si toto označení nevymysleli Britové ve spolupráci s několika dalšími "dvojitými agenty". Právě o tom hovoří ředitel Šafář, když říká, že vidí problém již v tom, co se za novičok označuje. „Nikde oficiálně nebylo řečeno, co je to za látku. Není to v žádné odborné literatuře, že zrovna tato látka je novičok“. Možná je také agent Kremlu, protože téměř doslova opakuje to, co od začátku říkají Rusové.

   Vymazat
 15. Pre mňa za mna aj keby sa Rakúsko nepostavilo proti, čo má je polomer JA som a budem proti, pretože ja mám svoj rozum a nečakane na niekoho - iný stat- názor

  OdpovědětVymazat
 16. Nyní na Novinkách zveřejnili zprávu, že se Skripalova dcera velmi dobře zotavuje a je mimo nebezpečí. To je tedy gól!!! Nikdo nepřežije útok "novičokem" = důvodem otravy nebyl novičok = britská premiérka lhářka a blbka zároveň, britský ministr zahraničních věcí je nevychované a drzé hovado = vyhošťovatelé ruských diplomatů jsou naprostí blbečci, kteří navíc prokázali, že nemají páteř a ani čest...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Podivej se do historie te prolhane zeme a (hodne davno) a zjistis ze jsou to jen prolhani zmetci povetsinou osklivci -konske obliceje(to je mnozenim se v pribuzenstvu za zachvani nakradeneho majetku).Vzdy vynikali sedmilhari a svou silu si utuzovali nasilim na narodech ktere olupovali a okradali dle vzoru Rima (ktery take skoncil na buzerantech) Vsichni premieri byli vzdy poskoci kohokoli a i ta posledni krava co se klani beduinovi ze Saudi arabie kde koza jeste pred 50 lety byla znakem bohace ,svedci o tom jaci zmetci jsou na tuto funkci vyhledavani a dosazovani ,a neargumentuj nejakou volbou lidu to neexistuje to je pohadka pro IQ pod 80

   Vymazat
 17. Česká republika se, zadnicemi předsedy vlády a ministra zahraničních věcí, pokálela. Po kolikáté již a kolikrát ještě !

  OdpovědětVymazat
 18. Všechno co dělají kapitalisté je o penězích. Vtip je ten, že lidé to nevědí. Převolební kampaň probíha tak, že návnadou pro hloupé voliče jsou samořejmě také peníze - pro ně samotné. O tom, co znamená zvolení rozdělovatelů peněz, o tocích peněz v EU, lidé se nedozvědí nic, podobně jak do dneška většina lidí neví, jak vypukla první a druhá světová válka - bylo to o penězích. Vlastní osvěta hloupého lidu proběhnout nemůže, protože by se ukázalo, že jednoznačně přičinou válek jsou /velcí/ kapitalisté. Podobně nikdo také třeba v Polsku oficiálně nemluví o tom, že osvěta v tomto státě probíhá již 200 let podle anglického návodu a navíc za aktivního anglického příspění. To se dozvíte pouze od neoficiálních zdrojů. Způsob prověrky pravdivosti neoficiálního zdroje - bohužel dosti obtížný - vlastní kritický rozum. Pokud se týče našeho českého vzdělávání - neholedbejme se, že je pokrokové. Tuším, že vzorec je stejný jako v případě Polska. Proč jsem toto vše napsal? Tusím, že ta na první pohled přimočarost a zdaloby se čestnost Babiše - je proti korupci atd - má co dělat s čím tak asi? - s penězi. Proč by jinak udělal to co udělal - vyhostil 3 ruské diplomaty. Je to o tom, o čem se blbý lid nedozví - o penězích. Stejně tomu bylo v roce 1989 - jak nás všechny oblfafli, co? Přičinou celé té sametové frašky bylo totéž, co vždy v kapitalismu. Také u případu Sripal - jedná se o peníze v pozadí, třeba krach Nordstreamu. Hloupý lid je krmen floskulemi o demokracii, stejně jak v roce 1989, stejně jako v případě Adolf Hitler /tam to bylo o nebezpečí bolševismu a judaismu/ - kdyby Hitler neměl podporu těch pilířů demokracie - bankéřů - k ničemu by nedošlo. Nejhodnotnější články zde a také komentáře - ty jsou někdy lepší než samotné články - jsou ty, které odhalují vlastní přičinu toho kapitalistického hemžení. Jinak odpovězte si na otázku, proč 70 let po válce jsou stále utajeny některé okolnosti z druhé světové války. Tuším, že je to stejné jako s okolnostmi vzdělávání v Polsku a bude se jednat o co? - no přece o peníze a navíc lidem by došlo, jak to vlastně v tom kapitalismu chodí. Zde malá poznámka na okraj - co si budete myslet o Roosveltovi, když se dozvíte, že předem věděl o útoku na Pearl Harbour - no jo řeknete si, účel světí prostředky. Stejně tak to bylo 11. září 2011 - účel světí prostředky. Zde přicházím k dilematu. 2. světová válka - vlastně vypukla kvůli Emeričanům, kterí vyhlásili embargo na ropu pro Japonsko. Emeričané, to byli ale ti, co nezakopávali do písku zajatce, co nevystříleli všechny zajatce myslím v Nankingu, tak že je nahnali ještě do moře. Zvítezili prostě ti lepší, běloši, ne krutí Asiati, Pearl Harbour je omluvitelný, stejně tak jak shození dvou atomových pum. Závěrečná myšlenka: zvítězili ti lepší - více humanitární. Ale co pak afganská válka - myslím, že se ji říkalo Golf War. 5000 mrtvých american boys a 1,5 milionů lidí podřadné rasy, plevele, který stejně bude třeba odstranit /kyžená miliarda Billa Gatese/. Ono ti nosiči světla, USSA nějak asi zdegenerovali, co říkáte? Nějak vázne ta filosofie nastíněná o dobrých umyslech USSA zmíněná výše, není-liž pravda? Co by tak asi říkali american boys kdyby se jim nějakým zázrakem podařilo srazit Rusko na kolena? 200 tisic mrtvých obětí demokracie při svržení atomových pum dokázali zdůvodnit hravě - pumy byly shozeny, aby byly uhájeny emerické životy. Tečka.

  OdpovědětVymazat
 19. 16:40: Nějaký světlonosič prohlásil, že pan Mann je famulus. Nůže nevěděl jsem co je famulus. Podíval jsem se and I must say that I have red it in English /musím říci, že jsem si to přečetl anglicky - protože když v Google napišete famulus jste instruován v angličtině - asi náš troll ovláda dobře rovněž angličtinu/. Chtěl jsem říci, že beru spíše našeho famuluse pana Mana, než Tvé výplody. JInak mě prosím Tě prozraď v čem je pan Man slouhou - takový je totiž vlastní význám toho slova, nikoliv ten, kterým operuješ - zasvěcenec. Slouhou a to emerickým seš tak akorát ty. Pan Man je jinak spisovatel, což s tvým intelektem, ty nikdy nebudeš. Vlastně ano, když zde bude emerický progres ve vývoji údalosti, možná budeš i spisovatel. A jinak bezděčně jsem tě opatřil označením světlonosič, což přeloženo do latiny zní Lucifér. Doporučil bych ti spíše jiné stranky ke čtení, třeba Novinky jsem slyšel, že by byly dobré. Nová republika, zdá se mě nevyhovuje tvému uzpůsobení. Běž tam, kde vyznávají zásadu, čím hůře tím lépe.

  OdpovědětVymazat
 20. Jestli tedy opravdu existuje nějaký Skripal, a jestli byl dvojitým agentem, a jestli ho někdo otrávil, tak to je snad naprosto v pořádku a proč se tím dojímat a proč se tím vůbec zabývat? Je dobře, že takového člověka někdo chtěl zlikvidovat a je dobře, jestli se mu to podařilo. Umírají miliony nevinných civilů, včetně dětí, a nepochybně na jejich smrti mají podíl tací gauneři, jakým např. "pan" Skripal byl.

  OdpovědětVymazat
 21. Stručně, s tím co a jak napsal pan Man v diskutovaném článku, se beze zbytku shoduji. Roli nevědomého nebo jakkoli skvěle uplaceného otroka odmítám! Míra a úroveň současného oblbování může být přijatelná leda pro slouhy, ignoranty a hlupáky. JiH

  OdpovědětVymazat
 22. Když někdo protestuje proti životu v rabské zemi, tak aby se to nevykládalo tak, že život v arabské zemi mu nevadí..

  OdpovědětVymazat
 23. Rakousko nás vskutku zaskočilo, že neskáče, jak Brusel píská. Tak přece jen pravda, že Rakušané a Maďaři byli pány a my jen kmány ve vlastní zemi - no a to poznamenání dobou Temna nám zůstane jako prokletí. Tak přece se jen biřicům po Bílé Hoře podařilo nám z palice vymlátit pravdu a že vzdor snahám Masaryka a pak socíku se zatím nepodařilo pravdu, právo a spravedlnost vrátit do našich - českých myslí a činů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nevím, jestli se to dá vysvětlit tím co píšete, protože v tom případě by třeba Slovensko nemohlo být mezi těmi, kteří si zachovali rozum a neskáčou jak Británie píská.
   Důvody, proč se "naši" zastupitelé zachovali takto nedůstojně je myslím třeba hledat někde jinde, v jejich osobních zájmech. Ostatně mě ani nikoho z mých blízkých, vesměs Čechů, se nikdo neptal.

   Vymazat
 24. A jak to chcete udělat? Výdyť tolik lidí už je nasranejch. Nechtějí dovolit ani stupidní referendum, okleštění jsme všichni až běda a furt držíme hubu! Do toho máme vypatlanou mládež, která by jen hulila trávu a hrála na konzolích. Fakt svět se v prdel obrátil

  OdpovědětVymazat