Reklama

neděle 18. března 2018

Okupant, který dostal 92% hlasů

Jaroslav Loudil
19. 3. 2018   
podle zatím neúplných výsledků dosáhl Vladimír Putin  v letošní prezidentské volbě mnohem lepšího výsledku, jak roku 2012. Nyní zhruba 75 % !! při volební  účasti přes 60 %. Jeho obliba v Rusku výrazně poskočila , když roku 2014 bravurním  a chytrým zásahem osvobodil Krym. Tehdá dal parádní - "Šach mat" - všem idiotům  z NATO i USA. 


Naše masmédia hlavního proudu  i různí - "analytici a servilní  politologové"  ,které je - "opravdu radost poslouchat !!" -  ronili krokodýlí slzy nad údajnou prohlubující se chudobou a bídou ruských občanů, do které je Putin prý zavlekl  tím, že nechtěl před NATO padnout  s prosíkem na kolena  a žádat odpustky.  No  a máte to tady , směšní šaškové, čeští politologové ! My u nás jen neustále zkoumáme, kolik dalších igelitek dokážeme v supermarketu napakovat nepotřebnými zhovadilostmi, ruský národ má však mnohem více. Má - patriotismus, víru, oběť , úctu k obětem předků, úctu k vlastnímu národu, úctu ke svobodě ... a to je podstatně více, než kulatý mastný pupek propálený slivovicí a nacpaný kaviárem. Rusko kdysi porazilo Napoleona  i Hitlera.  Věřím, že se tedy nikdy nezalekne vojenských výhrůžek NATO a bude už navždy dělat svrchovaně samostanou a svobodnou politiku.

P.S. Blahopřání do Moskvy. Ehm, 75 % a 5 % , pane Kalousek, to je myslím si trošku rozdíl !! Bude se vám dobře spát ? A na onom - "příšerně zkoušeném a okupovaném Krymu" - dostal Putin nějakých 92 % !! Tak to je ovšem paráda ! Okupant  a dostal 92 %. Zdá se, že redaktoři ČT by se už měli konečně probrat a přestat blábolit nesmysly. Nějak to totiž všechno - "nesedí" !!

https://www.youtube.com/watch?v=2VCJJ_ODQ0E

https://www.youtube.com/watch?v=7drKddDhmXQ

126 komentářů :

 1. Je to konspirace a volební podvod ako sa komoušu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. VVP = 76.4 % => fotbal = 0

   Smazat
  2. Klíčovým podovodem je ten cirka milion, milion a půl naházenej do urny tajnejma a jimi najatou svoločí. Proč? Komentátoři na Západě i u nás si nad touto "záhadou" lámali makovice. Ale je to jednoduchá matika. Chujlec získal hlasy 55 milionů voličů ze 109 milionů možných (počet registrovaných voličů v RF). A kolik pak je 55 x 2? No správně! 110! Tedy o milion víc než je potřeba k tomu prohlásit před světem: "Zvolila mě většina"! Jenže bez těch masových podvodů by to tvrdit nemoh, páč 54 x 2 je co? Je pouze 108 milionů! Tedy méně než polovina bylo by to v pytli ...

   Smazat
  3. Kavárenský povaleč se odkopal. Konspirátor a IQ houpacího koně. vašek

   Smazat
  4. No to je teda matematyka! No to žasnu, na to bych nepřišel. Viděl jsem, jak Putinovi agenti z volebních komisí před kamerami, o kterých dozajista nevěděli(!?) házeli volební lístky do uren. Zrovna tak něco podobného, jako když na sebe Rusové upozorňují tím, že agenta v Angli otráví plynem, který je ihned prozradí, že to byli https://cms.parlamentnilisty.cz/image.ashx?w=80&h=57&f=8_636569068119838678.jpg&id=131216oni a nikdo jiný. U nás je, nevím přesně, přes pět mil. voličů? Zeman vyhrál ,,jen" o asi sto tisíc. Kdyby ti vaši agenti ty hlasy nenaházeli? Milion sem milion tam. Druhý měl pouhoučkých 12% odevzdaných hlasů. Nejsem bůhvíjajý přítel kapitalistického Ruska, ale tohle jste mě po ránu pobavil. P.S. Byl jsem členem volební komise při posledních volbách, kde byli zástupci pěti pol. stran. Věřte, ti si to hlídají. A jak to dělají v Rusku? Tady to od počítače nemohu posoudit. Musíme(te) se spolehnost na pravdivost informací v ČT. tam to rozebereou ještě lépe, než vy!

   Smazat
  5. Žeby si to aj dokázal, blbeček trolíček? To akože klamú aj tí pozorovatelia z USA a Západnej Európy? Nože to vysvetli, mantáčik.

   Smazat
  6. Já nevím,proč vy Slováci, hrdí vlastenci pracujete u Čehúnů a nediskutujete spíše o vaší politické situaci. Necháte se opít rohlíkem a manipulovat. Samozřejmě, jako u každých voleb na celém světě, dochází k podvodům a manipulacím.. Ale jen u ruských voleb vidíme kamery, které snímají volební urny. To by chtělo zavést i u nás a možná by v tom Parlamentu několik 5% stran ani nebylo...
   Těch stížností a podvodů by bylo určitě při naši potenciální účasti 5 milionů více, než asi 1000 stížností, při účasti 60 milionů :)

   Smazat
  7. Keby agenti Grudinina nefalsovali volby, vitazstvo by bolo este evidentnejsie

   Smazat
  8. Tak tohle je blábol roku !!!! Gratuluji !'

   Smazat
  9. 12:07 Tak toho co dělal pro Gruďku nebo Źiriňáka ale chytli! Páč kdyby to byl Putlerův falšovač, tak se za prvné nenechá chytit (policii se prokáže se legitkou FSB či GRU, že?) a neponese těch lístků jen pár desítek či stovek, to se nevyplatí! - https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/466570-prezidentske-volby-v-rusku-provazely-masove-podvody-a-tlak-na-volice.html

   Smazat
  10. 7:42 Kdybys nebyl totálně blbý tak by možná mělo cenu ti vysvětlit, že 76% procent z volících není jen těsná většina. Ale je to taková darda, že v tom žádné podvody nemohou hrát roli.

   Smazat
  11. Už je na světě první úvaha z Telegraphu. Rusko má 108 mil. oprávněných voličů, mínus 1.4 z Krymu, který se neuznává.
   Navalnyj vyzval k bojkotu voleb a 34% nehlasovalo.
   Putin tak ve skutečnosti získal pouhých 49%. Tím pádem nemá ani nadpoloviční většinu.

   Pokud se vezme v úvahu tento fakt i bez neskutečného počtu porušení pravidel, potom se má konat DRUHÉ KOLO s jediným protikandidátem, který by byl schopný Putina prorazit a tím je Alexej Navalnyj s 34%, kterého nechal Putin těsně před volbami uklidit z cesty.

   Vítězství nebude uznáno, svět chce spravedlivé volby, diktátora neuzná.

   Smazat
  12. 16:28 - za tohle si tady pochvalu nevysloužíš...

   Smazat
  13. Je famózní, že tu nějací ichtylové brečí nad "podvody u voleb" v Rusku, ale když Bush jr. zfalšoval volby s pomocí vlastního Bráchy na Floridě, nikdo z nich ani necek. A to měl Bush ještě tu drzost žádat nejvyšší soud USA, aby nedovolil přepočítávání hlasů, že by jej to poškodilo na cti. Tehdy jsem nechápal na jaký a nechápu to dodnes.

   Smazat
  14. A jak se to povedlo ? Volby byly jen jeden den a prostor na podvody minimální! Verne je sevou fantazií
   proti některým rusofobům slabý břídil !!

   Smazat
  15. 16:59, jenže v USA jsou volby staré víc než 200 let, systém je ověřený a demokratický. To je ten ohromný rozdíl.

   Smazat
  16. 18:47
   Nenech se vysmát ty NEUŽITEČNÝ idiote☺
   V uASS demokrati nejsou,to jsme viděli při švindlvolbách s Bushem a teď při posledních volbách taky!!!!!

   Smazat
  17. 7:42
   Pánové a dámy, doufejme, že ten anonym 7:42 je aspoň generál štábu NATO. Protože s takovými retardovanými šašky v čele NATO rozpoutá třetí světovou tak, že svoje rakety zapomene "odjistit" a ony spadnou neškodně do lesa. :-)

   Tidehunter

   Smazat
  18. 16:28 No to je tedy průšvih. Podle tohoto pravidla bude nutné provést nové volby v celém světě. Nikde vítěz voleb nezískal nadpoloviční většinu ze všech oprávněných voličů. Přesto, že by při třeba 50% účasti dostal 100% hlasů.

   Je pozoruhodné, jak pevně se taková pitomost dokáže uchytit v prázdných makovicích. U nás také "Demokraté" posuzují výsledky voleb podle toho, kolik lidí někoho NEVOLILO. Ale ani oni nepřišli s takovou absurditou, že by započítali všechny oprávněné voliče. V tom má Telegraph prvenství. Kdyby tak postupovali naši "demokraté" tak by museli přiznat, že je nevolilo 98% ze všech voličů. Přesto se považují za ty "jediné osvícené" a Babiš s drtivým vítězstvím prý "nemá právo vládnout, protože ho nevolilo 70%".
   Milý trumbero, ve volbách se nepočítá, kolik lidí někomu NEDALO hlas, ale kolik ze zúčastněných hlas někomu dalo. Tak je tomu už od antických dob, pokud to nevíš.

   Smazat
  19. Chuj, chod si dat studenu sprchu

   Smazat
  20. 18:47 chachacha
   V USA maji tu demokracii tak dokonalou, ze se kandidati tretich stran dostanou do televize jen na RT (Russia Today), cerstve registrovanou jako cizi agent. Kdyz se Jill Stein dozadovala ucasti v prezidentske debate, tak ji na ulici sebrala policie. Tak dokonale zabetonovanej system v Rusku zdaleka nemaji...

   Smazat
  21. seš blbej nebo co troubo copak nevidiš,že dostal okupant 92% hlasů to už něco řiká ne ty

   Smazat
  22. Ten se ale umí přetvařovat, co? Taková je skutečná tvář agenta F73 ! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 2. Sakra to byl výkon. Za to si zasloužíš určitě odměnu.
  Názor nic moc, ale ta rychlost ta se určitě počítá.
  Václav

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Normálně mu to trvá 10 minut, ale tentokrát to stihl za 6 minut. Asi dostali příplatky při příležitosti voleb. A ještě si odpovídá, pašák.

   Smazat
 3. Milý adolescente, co ty víš o komouších. Vždyť v té době byl i tvůj fotr v plýnkách.

  OdpovědětSmazat
 4. USA , NATO a BRITANIE BY MELI SKLAPNOUT A VYPADNOUT !

  OdpovědětSmazat
 5. V situaci jako je dnes Putinovi ani nic jinyho Nezbylo.
  Nevzit nabizeny Krym /s jeho strategickou polohou/ byl by kriminalni cin proti Rusku.
  Usaci poslali Nuland s kolacky misto pirozek a to se taky prodrazilo az do miliard pomoci Ukrajine a dalsi existence je pofiderni..
  Inu parasiti jsou v mode tak do nich cpe horem padem, voni se odvdeci, jiny zase videj co se navrati..
  Putin je jedinej v celym svete a Rusove jsou z toho paf a nikdo nevysvetli jaky okolnosti vedly k jeho umisteni , kde nema konkurenci..
  Uroven neanvisti Usaku je primo pak umerna jeho volebnim uspechum. Ma to v Kremlu na dozivoti...
  Gratulace.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Okolnosti? Sobčak si ho kdysi vybral k tomu, aby dal do pořádku bezpečnost v Skt.Petěrburgu, kde to vypadalo jak v Chicagu, a on to dokázal. Přes všecky současné kecy o válce v Čečensku ji dokázal ukončit. No, a pak si ho vybral Jelcin, který byl sice ožrala, ale vlastenec, a který nakonec pochopil, co mají v plánu jeho západní "přátelé". Putin - to je jeho omluva Rusům a pomsta "přátelům...

   Smazat
  2. Hnulo se v Jelcinovi svedomi za ty zlociny , co von a jeho rodina Rusku napachali...

   Smazat
 6. Blahopřání do Ruska veškeré mu lidu který jsi váží své země a stoji zaní !vynikajici Jarin

  OdpovědětSmazat
 7. Včera večer ve zprávách, ale nevím na kterém programu, jsem zahlédl a zaslechl pohoršenou zprávu, jak v Číně postupuje technika proti svobodě a lidským právům. Policajti tam testují brýle s kamerou, která, napojená přes počítač do databáze, ve zlomku vteřiny oskenuje obličej a porovná ho se seznamem hledaných osob. Proč to píšu? Protože se tam pohoršovali nad tím, že tam již umístili 170 milionů kamer a dalších 400 milionů umístí v následujících dvou letech. A to je přesně to, čeho si už musí všimnout i slepý. My máme kamery na každém rohu. Ale to jsou demokratické kamery. Ty v Číně šmírují a berou lidem soukromí a svobodu.
  Kdyby u nás přišlo volit přes šedesát procent a tři čtvrtiny z voličů dalo hlas Kalouskovi, oslavovala by to naše kulturní fronta, jako velké vítězství demokracie. Když se to ale stane v Rusku Putinovi, je to důkaz totality a manipulace voleb.
  Opravdu, i blbý a slepý už si musí všimnout, jak je s námi manipulováno.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sám podle sebe vidíte, že se snažej s námi manipulovat, ale nejde to a nejde. My totiž umíme přemýšlet a dávat si věci dohromady. Notabene hlavně ten, kdo zažil válku, 50. léta, 60. léta atd. Dříve byla jen literatura - byť zakázaná ale člověk se k ní dostal když chtěl, vyprávění přeživších, dneska je tolik kanálů, serverů atd. radost pohledět a vzdělávat se. To však dnešní vymydlená mládež bohužel neumí. Škoda mluvit, teda psát. Hezký den

   Smazat
 8. Vivat Vladimír Vladimírovič Putin ů, záruka míru.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bože, Putina chraň...

   Smazat
  2. Tolik servilnosti. Chce se mi zvracet.

   Smazat
 9. No tím spíš to hraje do karet těm, kteří tvrdí, že by se Krym měl vrátit zpět bez lidí a že jsou tito lidé legitimním cílem. Pokud to extrapolujeme na Doněck, potom je tamní střelba a zabíjení legální.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejsem zrovna zastáncem separatismu. Osobně totiž považuji separatismus za výrobu nových koryt. Ale nebyli to náhodou Američané, potažmo západ, kdo s ním začali v Kosovu, potažmo v bývalé Jugoslávii?
   Ono je poměrně snadné vyvolat ducha nenávisti k nějaké skupině obyvatel. Že za mojí bídu můžou židé, muslimové, křesťané, Albánci, nebo naopak Srbové. Ale udržet takového ducha nenávisti v nějakých mantinelech, ale hlavně, smířit se s ním ve všech případech bez rozdílu, to už je věc jiná.
   I obyvatelům východu Ukrajiny by bylo pumpička, zda budou žít pod Kyjevem, Moskvou, nebo Doněckem. Kdyby je nechali napokoji. Nechali je mluvit, jak jim zobák narostl a netrhali jim na kusy jejich hodnoty, které jsou pro ně nedotknutelné.
   Já si dobře vzpomínám na chronologii událostí na Ukrajině. Začalo to jazykovým zákonem. Pokračovalo pochody neonacistů a glorifikací zločince Bandery. Do toho byl přimíchaný ekonomický marasmus, zaviněný mafiánským okrádáním. Doněck nechtěl samostatnost, ani připojení k Rusku. V počátku volali po autonomii a odpoutání se od kyjevských zlodějů. Teprve, když tam dorazily oddíly neonacistických bojůvek a došlo k zabíjení nespokojených civilistů (třeba v Oděse), začala situace gradovat do současného stavu.
   Nevyčítejte tento stav lidem v Doněcku, ale americkým loutkám v Kyjevě. Ti posrali, co mohli.

   Smazat
  2. Pane Hricáku omlouvám se, že odbočuji od tématu,ale víte v čím já vidím separát ismus? V těch hnusných párkách co Vám nabízejí za hříšné peníze a zároveň poukazují jací byli komunisté štváči.

   Smazat
  3. 6:56 Vše už tu bylo, technologie je furt stejná. Zjistěte si, kdo byl Ante Pavelič, jazykový zákon a genocida Srbů. Pak mluvte o separatismu.

   Smazat
  4. Pane Hričáku,ti s tím nezačli v Kosovu,ale už v roce 1776!!!

   Smazat
  5. Nebyt separatizmu ,tak mame dodnes Rakousko a Slovaci mluvi maďarsky.Vychodni "Ukrajina" je odedavna obydlena rusky mluvicimi .Rika vam neco Kyjevska Rus ?A na vychodni Ukrajine "legalne" vrazdi kyjevsti fašouni vlastni obyvatelstvo.Super ,to muze schvalovat snad jenom Štetina ,kniže a spol.

   Smazat
  6. 11:27 Nebýt separatismu tak dodnes neexistují žádné americké státy ani většina evropských států. Separatismus je sprosté slovo jen když se to "panstvu" hodí.

   Smazat
  7. Bagoune, pak z takového Ruska by mělo vzniknout nepřeberné množství nových států. Například jen z tamních republik, které jsou plnoprávné státy se vším všudy jen bez mezinárodní právní subjektivity, by vzniklo 21 států s 26 mil. obyvately a Rusko by se smrsklo o 5 mil.km^2.

   Pak i jednotlivé oblasti mají své struktury a od centra jsou vzdáleny víc než Washington od Prahy. Taktéž je známá rivalita mezi jednotlivými městy, třeba Jekatěrinburg a Petrohrad se naprosto neshodnou s Moskvou. Tato dvě města volí jednoznačně liberály, Moskva je někde uprostřed. To by se také mohlo rozdělit. Nemluvě o oblasti zvané Cossakia. A mohli bychom pokračovat.

   Smazat
  8. Bagoune,
   před Rakouskem Uherskem bylo České království, tak že nešlo, alespoň z mého pohledu, ani tak o separatismus, ale nápravu do původního stavu.
   Na druhou stranu, když přejedu hranice do Rakouska, kam to mám co by kamenem dohodil, napadá mne občas hříšná myšlenka. Co bych dal za to, kdyby u nás fungoval stát jako v Rakousku. Mám tam za ty roky i pár známých od kterých čerpám informace. To jsou desítky zdánlivých maličkostí. Např. Můžete mít na jednu registrační značku až tři auta. Přičemž platíte povinné ručení jenom na jedno - nejsilnější z nich. To se nepočítá podle obsahu motoru, ale podle výkonu motoru. To ocení majitelé naftových aut, kteří u nás za dvoulitr v naftě musejí platit často mnohem víc, než majitelé benzínové třináctistovky, i když ta třináctka je často výkonnější, než ten naftový dvoulitr.
   Sedláci dostávají dotace za produkci. Za litr mléka, kilo masa,... Výsledek? Cenově srovnatelné potraviny v nesrovnatelné kvalitě.
   a dalo by se pokračovat.
   Občas mne napadá hříšná myšlenka, že největším škůdcem českého národa byl Masaryk.

   Smazat
  9. To je podobné, ako bi v Sliezsku,v meste BRESLAU niesli transparent stop Českému Imperializmu!!

   Ale každí rozumní človek vie že Sliezsko do okupácie Fridrichom II. Pruskym kráľom, bolo súčasťou Českého Kráľovstva, a neskôr pod vládov Hbsburgovcou. A teraz bi tam niekto pomýlený propagandou opití vykrikoval, že Sliezsko je Poľsko.

   A to sa stalo na Kryme, kde Ukrajinci nevediaci históriu Krymu, kričia Krym je Ukrajina, a neberú fakt, že pravé Gréci, na Kryme pokrstili Vladimíra, knieža Kyjevskej Rusi, od Grékou na Kryme prijal krst.

   Tak aj dnes sa dá v Mukačeve, spochybniť či Zakarpatcou krstil Cyril a Metod, alebo prijali krst od Kyjeva??
   A pritom vyše 900 rokov Zakarpatcy žijúci pod Karpatami nemali tušenie, že nejaká Ukrajina vlastne existuje. A to žili vyše 900 rokov mimo Ukrajinu.

   A čo také Moldavsko, kde územia mimo Besarabiu si v 1991 prehlasili Podnesterskú Moldavsku Republiku (PMR) kde im Kišiňeu dáva za vinu, že sa nechcú spojiť z Besarabiou.   Smazat
 10. "...když roku 2014 bravurním a chytrým zásahem osvobodil Krym."
  Z této hlášky až skoro mrazí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A co jako? Padl nějaký výstřel? Byli zranění a mrtví? Bouří se obyvatelstvo proti osvoboditeli?

   Smazat
  2. Pod záminkou výskytu zbraní hromadného ničení v Iráku, napadly vojska USA tuto zemi. Dodnes v Iráku žádné zbraně hromadného ničení nenašli. Při této válce zabili Američané více než 1 000 000 obyvatel Iráku. Opravdu osvoboditelé - vrazi z USA.

   Smazat
  3. 8:56 Voni je ani nehledali, protože věděli, že tam jsou. Na co se namáhat, když Bílý otec z Washingtonu řekl, že tam prostě jsou.

   Smazat
  4. Papež Alexander VI. (Borgia) kdysi prohlásil, že on, jako Papež, v Boha ani věřit nemusí... proč by tedy západní politici věřili ve lži požehnané vrcholnými západními politiky a kázanými presstituty celého Západního světa? Stačí, že jim uvěří toury a rourky, kteří je živi a dřou na ně, plnící řady kanonenfutru. Západní oficíři těm lžím také nemusí věřit, stačí, že VĚŘÍ VE VÁLKU...

   Smazat
  5. 6:46
   a z hlášky
   "na Ukrajině řádí fašistické hordy a to samé by bylo na Krymu"
   z toho tě nemrazí?

   Smazat
  6. 6.46 pUTIN KRYM, česky církevně právně řečeno, RESTITUOVAL. A JAK PROHLÁSIL JEDEN Z PROTAGONISTŮ PLYŠOVÉHO PŘEVZETÍ STÁTNÍ MOCI, CO BYLO UKRADENO (Rusku Krym Ukrajincem Chruščovem), MUSÍ BÝT VRÁCENO.

   ČEKÁM PROTO, KDY SE VRÁTÍ ČESKÉMU NÁRODU MAJETEK, UKRADENÝ MU PO ROCE 1989...

   Smazat
  7. Osvobodil je spravne.Krym byl a je rusky.Mrazi jen Pravemu sektoru a Azovu.Dobre jim tak.

   Smazat
 11. Hitlera volilo celé Německo a také to byl okupant

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ó Bóže, co ty jsi za vemeno!《6:53》, Hitler Německo okupoval?- co za pitomosti ti kantoří za posledních 30 let ty děti učí? Vlastně když nemají nic pořádného v hlavě ...?
   Volič-Vilč

   Smazat
  2. 6:53
   A ty, kulturní úderko z haveljugend, se chováš stejně. Udělali byste to taky, to naznačují cesty vlastizrádců za svými milými krajany do sudetoněmeckého landsmannschaftu.

   Smazat
  3. 6.53 z ustavu pro choromyslne.I takovi zde žiji

   Smazat
  4. Hm a co jste chtěl 6:53 vlastně sdělit ?
   Že od té doby žádné volby neplatí ?
   Nebo že platí jen ty, které vám vyhovují ?
   Nějak svůj výkřik rozveďte :-)
   Heriot.

   Smazat
  5. 6:53 Ano, volilo. Ale co bylo příčinou? Blbost obyvatel, věřící jeho propagandě. Především z toho by se měli poučit dnešní nemyslící "obránci demokracie", demonstrující na náměstích a opakující demagogické lži. Pro vás to platí také.

   Smazat
 12. Ale Hitler okupoval celou evropu a vraždil...nějak jsem si toho nevšiml u Putina, který je na vrcholné funkci už nějaký pátek ty osle :-).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Páč na to nemá sílu. Jináč by ale Helsinki či Bukurešť čekal osud Grozného nebo Allepa ...

   Smazat
  2. 7:45 Napiš podrobně, jak jsi na to přišel.
   Páč jinak budou všichni vědět, že to nemáš v hlavě v pořádku.

   Smazat
  3. Toto je reakce na anonyma 7.45. V Čečensku, jehož hlavním městem je Groznyj, získal Putin 93 hlasů voličů

   Smazat
  4. 10:19 No z těch co tam zbyli a to jsou povětšinou agenti GRU! Viz jistý Kádyrov ... tomu se všady jen smějou! - https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/466624-v-rusku-to-nebyly-skutecne-volby-tvrdi-pozorovatele-z-obse.html

   Spíš bude zajímavý co čeká ty tvořící oněch 7%. Kulka, provaz, jed jako v Anglii?

   Smazat
  5. 15:30 Nazdar Cibulko! To o Čečensku a popravách ti zase prozradilo siderické kyvadélko?

   Smazat
  6. 15:30 Jestlipak OBSE sledovala také mediální vyváženost prezidentské kampaně u nás? To by byla zajímavá zpráva, jaký prostor dostali jednotliví kandidáti ve veřejnoprávních médiích. To se ovšem na Novinkách nedozvíme.

   Smazat
  7. 16:46 - přesně... a kdyby OBSE věděla, jak se dělá nekampaň, jak se na bilbordech propaguje kniha, která jednomu z kandidátů vyšla jako na potvoru těsně před volbama, jak se do kampaně zapojila skupina přátel jednoho kandidáta... jo, to by OBSE koukala...

   Smazat
  8. 16:57 A jak by teprve koukala, kdyby se blíže podívala na "skupiny přátel" ostatních kandidátů...Bilbórdy s jejich knihami by opravdu nenašla. Na psaní knih jim chybělo to podstatné - rozum a zkušenosti.

   Smazat
  9. 7:45
   Oni jsou v Helsinkách nebo Bukurešti nějací teroristé? A pokud je Rusko tak slabé, proč jsou z něho politici a generálové NATO včetně politruka Petra Pavla tak podělaní až za ušima a všude vykládají o hrozně Ruska? Nějak vám ta novodobá propaganda nedává smysl. Měli byste v tom vašem ústavu pro choromyslné sladit noty, aby by vaše bláboly neodhalil aspoň školák. :-)

   Tidehunter

   Smazat
 13. Vladimir Putin získal v prezidentských volbách po sčítání 99,75 % hlasů 76,67 %. Hlasovalo pro něj také víc než za všechny ostatní uchazeče dohromady a než ty, kteří nepřišli volit.
  Gratulace!

  OdpovědětSmazat
 14. Máme všichni radost z takového vítězství Putina. Bravo.
  Co se týče ČT ta se neprobere. V ČT dobře ví co říkají, chtějí/musí dělají propagandu, pravda je nezajímá, vadí jim.
  Když si vzpomenu, někdy před 4 lety, když klesla cena ropy, kolega v práci (radostně) předvídal pád Ruska, další předvídali (taky radostně) pád Ruska po zavedení sankcí po navrácení Krymu. Potom se zase rozhodlo, že s Putinem se nebudeme (Západ) bavit a bude se bojkotovat - to už jsem se smál. A za pár dní do Moskvy letěla bába z Německa. Nebo nějaký blbeček z Liberce, že prý vyvěsil plakát přes celý barák s Putinem s hitlerovským knírkem, a us-německá media u nás byly nadšené. Dále úspěch v Sýrii ..., je toho moc a doufám že ještě bude.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. I takoví debilové v Liberci jsou, bohužel

   Smazat
  2. To byla pí.starostka zvolena za ČSSD .Už vite koho volit .😣😣😣

   Smazat
  3. Češi od porážky na Bílé Hoře zapomněli jak se bojuje . Dnes znají jen transparenty v angličtině a červené karty . Z národa husitského se stal národ ovcí , řiťolezu a udavačů . Za koryto by aj fotra a matku prodali . RUSOVÉ jsou hrdý národ . Dokážou žít skromně . You tube : 8 marta .

   Smazat
 15. Ruské volby proběhly v jeden den pod dohledem online kamer a pozorovatelů ze zahraničí, přesto se objevují hlasy o netransparentnosti, falšování. Porovnejte to s volbami u nás, které vždy probíhají dva dny a přes noc mezi těma dvěma dny volební místnosti i s urnami většinou ani nejsou hlídány. Na online kamery ve volebních místnostech můžete rovnou zapomenout. Při posledních volbách údajně vypadl volební web a po jeho údajném obnovení začaly záhadně a na poslední chvíli naskakovat hlasy ve velkém jen pidistranám KDUČSL, TOP09, STAN. Bylo to prý díky voličům ze zahraničí, ale že těch hlasů bylo o celé tisíce víc než těch co se skutečně zaregistrovali na ambasádách to nikdo neřeší. Jinak Putin se o svou zemi a svůj národ opravdu svědomitě stará, proto to jeho voliči oceňují opakovaným zvolením Putina do čela země. Většina našich politici na svou zemi vyloženě serou a svůj mandát berou jen jako prostředek ke zbohatnutí. Když je za to čeští voliči posledně ocenili, ještě se tomu divili a snaží se dostat zpět k moci skrz organizování uličních nepokojů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:32 anonyme pravdu díš z křiváka demokrata nevychováš.

   Smazat
  2. Čekám, kdy Kalouskovci a STANaři začnou brečet, že jejich protegé protikandidátům Putina zablokoval hlasy Porošenko, když Rusům na Ukrajině znemožnil volit na ZÚ Ruska ruského presidenta... ale asi se nedočkám. Že by se Kalousek vzeky nalil jako sám Václav Havel? ;-)

   Smazat
  3. 8:32 Souhlas a když je dospělý poslali ho háje tak oblbují mládež. Šmejdi.

   Smazat
  4. 8:32, Putin se stará? Proto jim asi klesá životní úroveň a stoupá počet extrémně bohatých, kteří svá aktiva on-line vyváží ven z Ruska.

   Smazat
  5. Jasně, že se Putin stará. Jeho dolarová konta ve Švýcarech by stála za zveřejnění.

   Smazat
  6. "Jeho dolarová konta ve Švýcarech by stála za zveřejnění"

   To je nápad! Vy vypadáte jako mimořádně inteligentní a obeznámený člověk, který ví víc než my všichni dohromady. Nedělejte s tím prosím tajnosti a podělte se s námi o ta odhalení. Předem velice děkuji.

   Smazat
 16. Další šílená politická neziskovka financovaná americkým NEDem.

  http://www.chinfluence.eu/cs/

  OdpovědětSmazat
 17. Bravo Rusko! Bravo pane prezidente Putine!

  OdpovědětSmazat
 18. Poslední dobou samé potěšující zprávy. Pan Putin opět prezidentem, zmrdovi Bartoškovi ČEZ sebral chlastovné.

  OdpovědětSmazat
 19. Koukám, že se bez zájména "který" polistopadová čeština neobejde. Všechno se dostává, všeho jsou desítky... Mluvím o vítězství prznění nejkrásnějšího, nejbohatšího jazyka..., tedy kdysi...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ad 10,02
   Nejkrásnější a nejbohatší jazyk?
   Chachá!
   Je to jazyk socek! Inteligentní a vzdělaní lidé přece používají anglinu! Koukni na tituly Tv pořadů, projdi se po ulicích a mrkni na názvy obchodů, paláců či celých soustav objektů a pak uvidíš.
   Češi jsme jen na Staromáku, když přijedou vítězní čeští sportovní živnostníci.
   Češi! Češi!

   Smazat
  2. 10:34, moje řeč, je to jazyk socek. Ale nesouhlasím, že tím jediným je angličtina. Nastupuje čínština a francouzština taky úplně nevymizela. Pro Čechy by bylo nejvhodnější na češtinu zapomenout a startovat s němčinou s tím, že se anglinu doučí. Čeština je primitivní, hlavně vůči němčině.

   Smazat
 20. Tak Putin dostal na Krymu 92% a okrajini co jedou na Krym tak musí každý procházet přes místnosti pravdy. Tam dostanou otázky byl jste na majdanu,doněcku , mluvit se musí rusky, zkontrolují Vám telefon , sociální site a pc, seberou otisky a ofotí...a pokud něco najdou tak se už nikdy na Krym nedostanete/zapreštěno/ ...co chtěli to mají...viz rusnext.ru

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je banderofašismus, který glorifikují štětiny.

   Smazat
  2. 11:00, nepřejte si vědět, co si myslí občané Doněcka o Rusku.

   Smazat
  3. Na Krymu nezabijejí svoje občany !
   Na Ukrajině bohužel ano .

   Smazat
 21. No, jsou i tací, co si myslí, že se Putin ani nenamáhal a že v Rusku vůbec žádné volby nebyly, vše to byla jen potěmkinova vesnice, včetně těch námitek a kritiky, které vznesli virtuální nezávislí zahraniční supervizoři (supervizionáři). Dokonce i protikandidáti Putina byly smyšlení, včetně jejich prezidentské kampaně. Zeptejte se v Černém domě, tam vám to potvrdí i s tím, že se do takovýchto voleb povedlo CIA vměšovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak demokrati, když vám vadí podvody u voleb, v řádu cca 1000, jak to, že vám nevadí zablokování přístupu k volbám na Ukrajině? To je demokratické??? Kolik tam celkem nemohlo volit lidí a byly ty volby přinejmenším ovlivněny stejně, v opačném pólu?

   Smazat
  2. 11:48, proč by to mělo vadit? Je to legitimní právo každé země, aby zvážila, jestli si přeje jakoukoliv politickou činnost sousedního státu na svém území.

   Smazat
 22. Krym obydlený Rusy se 2014 odtrhl od Ukrajiny a odhlasoval si připojení k - "Rusům sousedům".My, ČSR jsme se stejně 1918 odtrhli od Rakouska a jistě bychom se tehdá rádi také přifařili k nějakým 100 milionům dalších Čechů, kdyby žili někde vedle. Nežili a tak jsme udělali samostatný stát. Němce a Rakušáky jsme tehdá moc rádi neměli , tak jako Rusové na Krymu nemají zrovna rádi Ukrajince z Kyjeva. Odtržení Čechů od Rakouska 1914 = to samé, jako odtržení Rusů na Krymu od Ukrajiny 2014. Žádný rozdíl. Krym se jen "opičil" po nás Češích, my jsme jim ukázali cestu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rusové z Krymu se mají rádi s obyčejnými Ukrajinci z Kyjeva. Ale nemají se rádi s banderovskými Walzmany, kteří dnes (dočasně) stojí mezi oběma národy a likvidují Ukrajinu.

   Smazat
 23. Chtěl bych se zeptat neziskovek, to opravdu nemáte nějakého chytřejšího a kvalifikovanějšího trolla? To máme reagovat svými příspěvky na trolly se zakrnělým zeleným mozkem, který zbyl po výplachu lebeční dutiny?

  OdpovědětSmazat
 24. Выборы президента 2018
  https://ria.ru/infografika/20180316/1516332260.html
  Dá se tam vybrat kandidát i region a zjistit podporu po oblastech/regionech/republikách.
  Gratulace Vladimíru Vladimíroviči Putinovi.
  Ohlasy z USA:
  "Liščí zprávy":
  Fox News: President Vladimir Putin wins a fourth term in office
  https://www.youtube.com/watch?v=BTpiOnq3Rpo
  Ohlasy z diskuse:
  – I heard the Democrats interfered in the Russian election to get Putin elected
  :-))
  – The greatest leader in the history of this world, in my opinion!
  – Go Putin the world needs more leaders like him
  – Putin has balls, and so does Trump. I hope they find common ground to kick this fucked up world into something that resembles a civilization.
  – President Putin is totally against Globalism
  – There were eight choices! That’s six more than in the US! International voter watchers at the polls and extra security to see there was no Clinton voter fraud. What more do you want in a fair and free election?
  – President Putin is not a evil man, he stands up for his allies, he protects his country and his people and he does not pretend to be someone he is not! and I don’t believe anything the U.S. government tells me anymore! and this attack in Britain was amateur night and sloppy and the one thing Russians are not is sloppy when it comes to espionage, because they wrote the book on it, it seems to me President Putin is being smeared so President Trump won’t be able to sit down with him and find out the truth about the corruption by American politicians for the last 30years!
  Martin z hor

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No zatím mu zablahopřál jen Vučić, pak Maduro z Venezuely, Lukašenko a president Senegalu. Ostatní ani brnk. Nevím, jestli to je mezinárodní úspěch.

   Smazat
  2. A že si na Vládíka vzpomněli zrovínka v Senegalu co?

   Smazat
  3. 16:59, asi si ho spletli s presidentem Rwandy.

   Smazat
 25. "Diktátor" k "okupantovi"...
  :-)
  Prezident B. Assad mezi vojáky a lidmi ve V. Ghoutě.
  delší záznam
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=247&v=AjXgGLDOBbU
  Holt „Krvavý“ „diktátor“… prý „nenáviděný národem“…
  Co tak trochu srovnat s našimi „humánními“ „demo“KATY ??
  https://www.youtube.com/watch?v=MoC9dxOZ0Ro
  https://www.youtube.com/watch?v=ylapUesMLhM

  Martin z hor

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Martine, nezdá se ti, že to mohla být taky nahraná fraška?

   Smazat
 26. Navalný a CIA v Moskau..... v stréča... https://www.youtube.com/watch?v=iPUlIPI7iO8

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A já myslel, že Ljošu jeho kamarádíčkové odprásknou jako sakrální oběť. No nestalo se, Ljoša zůstal mimo volby, nemělo by to význam.

   Smazat
 27. Zapomenutelného Kalouska, zápornou nulu české demokracie bych ani nezmiňoval. Ale vlastně proč ne, že. Finta, s jakou tento politik zorganizoval "Demokratický blok" politiků 5% ních politických stran, voliči v demokratických volbách vymetených na smetiště parlamentu je varovná. Varovná je především ta skutečnost, že reprezentanty těchto prý demokratických parlamentních frakcí je bezostyšně deklarováno blokování státotvorného úsilí vítězů demokratických voleb. Ano čtete dobře BLOKOVÁNÍ DEMOKRACIE je bohužel zřejmé ze současných činů TOP09, ODS, KDU-ČSL a STAN, jakkoliv se tvrzení, že jsou "demokratické", jako mantra objevuje za každým jejich prohlášením. Jaké štěstí, že voliči včas prohlédli jejich způsob chápání demokracie a poslali je tam, kam již dříve ODS.

  OdpovědětSmazat
 28. Mně se líbí, jak jsou Rusové imunní vůči všem těm zuřivým snahám Západu vměšovat se do jejich věcí a získat nad nimi moc. Vím že po rozpadu SSSR byli také plní optimismu ohledně vztahů se Západem, ale dostali tvrdou školu. Nenechali se však zlomit a poučili se. Sympatický, houževnatý národ. Ani se nedivím občasným snahám o jejich vyhlazení. Stejně tak se ale nedivím, že se to nikdy nepodařilo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:39 Rusové, stejně jako my a Ukrajinci, se dopustili zásadního omylu. Předpokládali, že s bohatším "partnerem" bude probíhat stejně vzájemně výhodná spolupráce, jako tomu bylo v časech RVHP a SSSR. V tom byla a je zásadní chyba. Západ vždycky dbá jen na svůj prospěch, přesněji jen na prospěch vládnoucích elit. Žádná západní země se nesnažila dostat území pod svým vlivem na vyšší úroveň, ale jen je využít. Rusové se díky Putinovi tohoto omylu zbavili. U nás to mnohým stále nedochází. A Ukrajina si to na vlastní kůži vyzkoušela jen částečně, přes vlastní oligarchy. Nejsou na tom tak blbě jako my, kdy vlastní oligarchy už z větší části nahradili zahraniční vlastníci, vládnoucí pomocí "demokratů". Když se pak ve volbách ukáže, že lidé mají větší důvědu k "nedemokratickým" stranám, tak je samozřejmě nutné proti tomu "demokraticky" demonstrovat a snažit se poměr sil zvrátit.

   Smazat
 29. Jo Ruské vlastenectví nejde porazit ničím jsem rád že Putin drtivě vyhrál.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, vlastenectví a lásku ke své zemi jim můžeme závidět nejenom my. a je také pravda, že v jednotě je síla...

   Smazat
 30. Dobře jim tak, Rusům. Zvolili si ho, tak jim bude sedět v Kremlu.

  OdpovědětSmazat
 31. 15:23
  Zase musíš tu svou zhovadilost dávat veřejně najevo ty dutolebe?!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já? Proč zhovadilost. Přeju jim to. Já tady taky musím strpět v prezidentském křesle toho pána, který tam sedí.

   Smazat
  2. 15:36 Mám z tebe radost, hochu. Konečně je z tebe demokrat. Vzpomeň si na svá slova, až budou pseudodemokraté proti němu zase svolávat nějakou nablblou demonstraci.

   Smazat
 32. 25:36
  Máš smůlu,jen ZMRD,udavač,netáhlo a kripl a prouASSackej poskok nám stačil!!!!

  OdpovědětSmazat
 33. ANO, s Putinem v Kremlu, BUDE LÍP. Ano, dobře ,,jim" tak.

  OdpovědětSmazat
 34. Na jednu stranu je třeba Rusům poblahopřát k Putinovi, ve světě skutečně nevidím politika, který by se mu vyrovnal. Na druhou stranu musím Rusy politovat, že zase nikde kolem Putina nevidno srovnatelnou personu, která by ho mohla nahradit.

  OdpovědětSmazat
 35. Zapovídaného největší krajíc! To zcela potvrdily volby v Rusku - kdyby tak to Ruska Západ neryl, nepodkopával jeho suverenitu, neprahl po válce proti němu a po vykradení jeho bohatství, tak by volební úspěch Putina nebyl zdaleka tak grandiózní. Ale ten pocit Rusů, že je Západ znásilňuje, touží, stejně jako Hitler, po jeho vyhlazení, ten je zmobilizoval. V tom je velký rozdíl mezi Židy a Rusy. Židé se kdysi nacismu poddali - a vidíte, jak nyní v Izraeli vyzráli v kvalitě do těch, kteří je kdysi hubili! Ale vzpomeňte, jak vyhrál volby Babiš: nejvíce mu k hlasům a popularitě pomohly pomlouvačné kampaně a korupcí nastolené trestní stíhání. A pokud se budou volby opakovat, vítězství Babiše bude ještě větší, protože útoky jeho protivníků jsou nejen nedůvěryhodné,ale vedené snahou podvést voliče - a na to jsou - aspoň ti co u nás trochu ještě myslí, citliví. Vnímají to jako snahu ne poškodit Babiše a ANO, ale jako poškodit je voliče samé. A prezidentské volby? I tady díky totálně podpásovým kampaním nejen jeho protikandidátů se tito sami deklasovali a stali se pro voliče nevěrohodnými - zase jen individui, prahnoucími po moci, pozlátku a žijící v sebeklamu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A kdyby zas Rusáci věděli, kde je jejich místo a v poklidu by své poklady předali do rukou těch schopnějších a kdyby k tomu jako bonus předali i své obyvatelstvo, žádné problémy by nebyly. Pedofilové, homosexuálové a bezdětné páry by klidně mohli nakupovat bílé dětičky, Rus by hrdlačil, Rusanda by lehla pod každého, komu by se zachtělo... nikdo by se kromě posměšků do nich nenavážel Takhle ať se nediví, že jich všichni mají plné zuby.

   Smazat
  2. 17:31 Vy byste mohl dělat překladatele z řeči politiků do řeči "chátry". Ale opatrně, někdo by si mohl myslet, že jste tak blbý vy.

   Smazat
 36. 17:31
  To s vyčet z vlastních chcanek v nočníku?☺

  OdpovědětSmazat
 37. Blahopřeji ! Putin MALADEC .

  OdpovědětSmazat
 38. Nova nemá Ruský překlad ?
  Rasija , Rasija , Rasija

  OdpovědětSmazat
 39. Top 09 pláče za Navalným .
  Ani slovo o blokádě Ruských voličů na Ukrajině . Demokratický blok. :-)
  Apropó kdy otrávi Navalného :-) :-) :-)

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.