Reklama

úterý 13. března 2018

Ondráček

Jiří Jírovec
13. 3. 2018

I největší oponenti Zemana uznávají, že je politický šachista, který vidí o několik tahů dopředu. Nu, president pronesl u Soukupa naprostou blbost. Prý stačilo, aby se Ondráček omluvil a bylo to. Pane presidente, hazardujete se svou pověstí. Protože býváte spojován s vulgární mluvou, použiji dále tři výrazy, které jsou v české společnosti běžné. Ale hovno, pane presidente, Ondráček byl jen bargain chip, tedy páka k hlavnímu cíli, jímž je zlikvidovat Babiše. Koalici všehoschopných nešlo o to, aby se Ondráček omluvil. Cožpak některý z fialových poslanců kdy řekl, koukni Ondráček, omluv se a máš náš hlas. Za těch 30 let jsi dokázal, že jsi na policii odborník, byl jsi po roce 90 prověřen, tak co. Pamatuj na rodinu, dostaneš o několik tisícovek víc. To je přece dobrý honorář za pár slov.

Ti poslanci ale dělali pravý opak. Drželi Ondráčka blízko u ohně, aby se smažil.

Mlátička, která tloukla děti, kurva komunistická. Kdyby se omluvil, řekli by, že je kurva komunistická a dodali že je skandální, že komunisti mohou vůbec ve Sněmovně být, protože to jsou kurvy proradné, kterým není možné věřit.

Alternativně by řekli: Dobře, Ondráček se pochlapil, ale komunisti jsou kurvy proradné, kterým není možné věřit. Těm se takové předsednictví výboru nesmí svěřit. To by byla urážka nevinných mlácených dětí.

Vzpomeňme na Martu Semelovou když byla u moderátora Klepetka v Hydeparku. Měla mluvit o programu KSČM, ale moderátor neustále stáčel hovor na Horákovou. Asi měl zadání od editora, jak má pořad vyznít. 

Komunisti jsou kurvy, protože Horákovou zabili a neomluvili se. Pokud se omluvili, tak nedostatečně, připaloval moderátor Semelovou u ohně. Když se ohradila, že je v Hydeparku sama za sebe, přisunul Klepetko pánvičku ještě blíže. Na obrazovce se zamihotal potřebný obraz:

Semelová je kurva, protože (jistě falešně) připustila, že poprava Horáková byla chyba, ale řekla, že se přiznala. I kdyby se omluvila, byla by kurva proradná, protože je od komunistů.

39 komentářů :

 1. To je příklad, kdy s prezidentem nesouhlasím- za co by se měl omlouvat boha jeho.A ty komentáře v článku- řekněte mi, musí si jedna skupina lidí nechat srát na hlavu a vymývat mozky? Až jim to začneme vracet stejnou mincí, možná že poteče i krev.
  Furt mám poslouchat zparchantělé herce, které média označují za celebrity- proč bych je měl vzývat a oslavovat- proto že jsou v televizi? Komedianti a herci byli kdysi baviči davů- a dnes by chtěli kázat, co si kdo má myslet? Proč v televizi nedostane stejné slovo dělník z Vítkovice Heavy machinery, nebo nájemník z bytu OKD, horník?Ať řeknou národu jak se jim žije, ať místo opuštěných pejsků ukazují opuštěné lidi, ať řeknou jaké to je když se děti a vnoučata honí za mamonem, U nás v práci si jeden po prezidentských volbách nalepil na skříňku karikaturu prezidenta z Reflexu- Národ sobě- a nesundal to. Prý nejsme jako on(ten co to nalepil- ať to tam má)Ale už mě to sere a půjdu proti tomu- opravdu oni si ti sluníčkáři a jim podobní myslí že si budou ohýbat zákony normy a demokracii podle toho jak se jim to zrovna hodí.
  NE

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:24: Velmi dobře napsané.

   Smazat
  2. Ono je dost věcí, kdy se Zemanem nesouhlasím, ale když jsem slyšel blábol Drahoše? Bylo snadno rozhodnuto. Ondrášek je poctivý chlap, kterého si začalo mnoho lidí vážit. V PS jich moc není.

   Smazat
 2. Každý vlastizrádce si zasluhuje popravu. A Horáková byla vlastizrádkyní, proto skončila na popravišti. Vymyté choré mozky možná dodají, že ji komunisti ještě navíc mučili. Ačkoli se Horáková ke všemu obvinění přiznala a krom toho byla na své protistátní skutky nadmíru hrdá a pyšná... Ale choré mozky tohle ignorují, ti mají přece z hodin politického školení mužstva jiný obrázek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bohužel doktorka Milada Horáková chtěla vyhnat komunisty od moci bombardováním našich velkých průmyslových měst - Prahy, Plzně, Brna a dalších - americkými atomovými bombami. Prohlásila to před soudem bez mučení a docela hrdě. Pak se nedivte, že lidi psali petice a přáli si její smrt!

   Smazat
  2. Je to pravda nebo fake news?:
   • www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Prekvapujici-uvaha-historika-Milada-Horakova-mozna-nebyla-popravena-314171

   Smazat
  3. Vlastí šermuje kde kdo, ale co to je a kde to je? Domov tvého národa? Jenže rasa a její zájem stojí nad jednotlivými jejími větvemi, národy. A WWII. prohrála Naše rasa jako celek, ne jen nějací Němci! Každý Čech se moh dříve či později poněmčit, nikdo to nepozná, ale čmoudem se nestane a do mentality koránu či jiných divošských kultů nepronikne i kdyby se potentočkval! Slované by bývali byli z velké části odsunuti za Ural, kde by toto území osídlili naší, tedy Bílou rasou a zachránili ho tak pro nás! Nyní připadne rase žluté, bohužel. Tak jako celý zbytek Ruska a ten ocásek na konci Asie zvaný Evropa zase rasám tmavým. Páč dějiny píší jen rasy rozpínavé a ostatní - ty zdegenerované a změkčilé z ní bývají odejity. A to čeká nás, je to po porážce v roce 45 náš neodvratný osud. Stalinský systém na Východě jen dočasně zakonzervoval stav, který se ale i tak stal historicky neudržitelným. Celkově vyhrál sice SSSR, ale Rusové byli poraženým národem ve WWII - http://img-fotki.yandex.ru/get/3304/tapirr.11f/0_27c44_2dd8151b_orig.jpg

   Smazat
 3. Je to neuvěřitelné, ale třicet let po hadrové šaškárně je to pořád stejné.Když chceš vyjádřit zlo spomeň komunisty.To už začal zloděj všech zlodějů Václav Klaus starší.Aby rozběhl zlodějinu století, tak věnoval celou ČS flotilu Koženému a ještě návdavkem mu věnoval 100 melounů na opravy.Nikoho nezajímá,že k té nepovedené taškařici se západ připravoval desetiletí.První pokus v 68 se nevydařil. Tak ten druhý pokus byl uspěšný.To už při tom byli i komunisté jako je Vladimír Dlouhý ,Petr Pavel a jim podobní. Ale pozor nemůže se to hodit jenom na lůzu ten bývalý nepořádek.Tak se obětují soudruzi, kteří se k problémům stavěji rovně.Ti křiváci jen ukazují prstem vygumované mládež a vzniká zajímavá třaskavá směs. Co dokáže vidíme na Slovensku.Věřte, že ke všemu špatnému Vás mladé očkujou zlořádi největšího kalibru.

  OdpovědětSmazat
 4. Ondráček byl zástupné téma. Příležitost, kde by mohli revanšisté uspět. A také se jim to povedlo. Ale ustupování revanšistům nepovede ke klidu. Pouze přibližuje o další krůček jejich vítězství – zvrácení výsledku voleb a nastolení proEUrounijní a proimigrační vlády, která zlikviduje náš národ, dle Sorošových plánů. Už dávno byl nejvyšší čas, omezit, či rušit neziskovky, které vyvíjejí politické aktivity. To je funkce politických stran a ne nikým nevolené sorošovy armády. P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. P.K. Napsal jste to za mě souhlas.

   Smazat
  2. Je poměrně legrační sledovat jak se lidi jako vy začali naparovat, bít v prsasa a sami sebe přesvědčovat že jste vyhráli volby a že Babiš bojuje za vaše zájmy, že je snad protiunijní apod. Ten samý Babiš na kterém jste ještě před pár měsíci nenechali nit suchou.

   Smazat
  3. Anonymní13. března 2018 12:23
   „Je poměrně legrační sledovat jak se lidi jako vy začali naparovat, ..“
   Už méně legrační je sledovat, jak se mění bezpečnostní situace, možnost zatažení do vojenského konfliktu, možnost zavalení země afričany, atd. Takže svět se mění a my se měníme s ním. Nehledě na to, zda to někomu připadá legrační, nebo jako naparování. P.K.

   Smazat
 5. Když musí, tak musí. Zeman je občas blb, ale náš.

  OdpovědětSmazat
 6. Prezident toho má moc a moc si také nakládá, a zbytečně navíc v jeho věku už tolik neunese. Místo časté simultánky nebo hodně "bleskovek" za sebou, ať si raději vychutná občas jen klasické šachy či "Maharádžu". Všeho moc škodí. A nejvíce urputné lpění na vlastních chybách. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 7. Ale hovno Jiří.
  Jakmile prošlo parlamentem
  zdanění církevních restitucí
  začala celá tahle komedie !
  Než se naučíte pojmenovat zlo pravým jménem
  zlo vás umlčí*

  OdpovědětSmazat
 8. Autor článku si protiřečí.. Nejdříve potvrzuje, že i největší oponenti Zemana uznávají, že pan prezident "je politický šachista, který vidí o několik tahů dopředu" a vzápětí nám sděluje, že "president pronesl u Soukupa naprostou blbost?"

  Má pocit, že je lepší "politický šachista" než Miloš Zeman ? Otázkou tak spíš je, kdo a proč hazarduje se svou pověstí...
  L.S.

  OdpovědětSmazat
 9. Ve jménu víry, ( nikoliv v Ježíška, ale víry ve své náboženství)
  možná prodá Milouš
  svoji duši*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Náboženství je nejrošířenější fake news!

   Smazat
 10. M. Zeman říká, že byl 3x vyhozen komunisty z práce. Já byl vystrnaděný zapšklým komunistou 5 let po převratu. Chlubí se, že má dvě vysoké školy. Nemá ani jednu!!! Přesto dělal šéfa, a vyhazoval (jemu, jim) nepohodlné. V čase, kdy on lanařil do KSČ spolustudenty, já ještě pásl husy, bylo mi tak 11... To nevadí, jsi stará struktura, on byl a je nečitelná (svině).

  Ze života každodeního:
  Víte, že v trianglu obcí Jihlava - Znojmo - J. Hradec si osoba handicapovaná jenom tak na vyhrazené místo v dopravním prostředku nesedne?

  OdpovědětSmazat
 11. Správně pane Jírovče. Ondráček a Semelová jsou kurvy komunistický. Souhlasím.

  OdpovědětSmazat
 12. Ondráček komunista jako mladý zasahoval proti demonstrantům je pro GIBS nepřijatelný. Generál Pavel vyškolený pro případnou válku proti západu je v čele NATO žádoucí. To jsou paradoxy.

  OdpovědětSmazat
 13. To nebyla jen Horáková,ale plno jiných.Gottwald ten malomyslný ožrala si bral příklad v SSSR od svého vzoru masového vraha Stalina

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co levičáků i komunistů padlo za oběť Západem vydatně živenému stihomamu etablujícího se poválečného komunistického režimu. Každopádně všechny ty srdceryvné pláče pravice nad oběťmi jsou velice uvěřitelné. Za vykoupení každého popraveného či vězněného socialisty i komunisty by všichni pravičáci dali cokoli, včetně svého vlastního majetku i života. Samozřejmě jim tu nepředstíranou lítost naprosto a bezezbytku věřím.

   Smazat
  2. 17:25 Najděte si na stránkách ÚSTR životopisy těch "jiných" a představte nám někoho, kdo byl odsouzen nevinně. Tedy z těch, kdo nebyli členy KSČ.

   Smazat
 14. politické oponenty i sve bývalé kamarády z revoluce likvidovali podle vzoru ze SSSR.Ale tam to Lenin a Stalin trochu přepísknuli.dvacet milionu mrtvých

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:49
   Za to uASS demokrati jsou dokonalost sama....zvlášť,co se týká vyvražďování původních obyvatel,Indiánů!!!

   Smazat
  2. Anonymní 18:49

   S těmi počty bych si nebyl vůbec jistý, ale skutečností zůstává, že tyto osobnosti jsou v Rusku dodnes mezi lidmi uctívané v takové míře, jaké se nedostává v západních "demokraciích", včetně nás, ani figurkám na počátku politického působení, ještě než se stihnou zdiskreditovat(zpravidla velice rychle).
   Asi ti Rusové ví něco, co my nevíme.

   Smazat
  3. Války kapitálu stály stovky milionů životů a nikdo se nepozastavuje nad tím. A ty miliony mrtvých, o kterých je řeč jsou zcela v rozporu s tím, jak rostl počet obyvatel SSSR. U nás se nevraždí (až tak moc a s veselostí) a obyvatel nepřibývá? Není ovšem bez zajímavostí, kolik těch popravených jak v SSR tak po r. 1948 u nás bylo ve skutečností obětí Západních rozvědek, které je svým jakoby nechtěným udavačstvím naší Stb přivedlo na šibenice. Proč se nehovoří o podvrzích o zradách Horáků a Horákových, nastrojených na tácku Západními rozvědkami naší Stb? Západní rozvědky dodávali materiál o zradě cíleně proto, aby ukázali diktaturu proletariátu jako nelidskou a vyvolali u nás odpor proti socializmu. A víte, že si stejně počínal jako Západ po r. 1948, Hitler již po r. 1934 - i jeho agenti dodávali do Kremlu podvrhy o zradě vojenských velitelů i celých štábů proto, aby byli likvidováni. Takže Západ se jen shlédl po r. 1948 v Hitlerově šikovnosti a stal se jeho plagiátorem! A ZDALEKA NEJEN V TOMTO OBORU ŠPIONÁŽE!

   Smazat
  4. 19:30 To nebyli žádný "původní obyvatelé", anýbrž přivandrovalci z Asie! Tedy tvý příbuzní, rudej mogoloide! A tací se loví:)

   Smazat
 15. Jsem strašně zvědavý, kdy pan Zeman půjde panu Ondráčkovi příkladem a prohlásí: Také jsem byl mladý a blbý a omlouvám se za privatizaci bank.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No jo, Ondráček si možná ani nějaké rozežrané hovado nepraštil. Privatizací bank trpíme až na výjimky všichni.

   Stavím se za pana Jírovce, kterému se urážlivé chování prezidenta Zemana nelíbí, když chce omluvu za nic. Chce Zeman omluvy po policajtech, kteří mlátili hlava nehlava lidi v severních Čechách? Já jsem si užitečné zaměstnání po skončení školy v roce 1970 našel. Zeman toho nebyl schopen. Do blba srovnával sračky v Tigridově Svědectví se sračkami v Pelikánových Listech. To se nedivte, že o poctivé zaměstnání nezavadil a po převratu se úspěšnějším mstil.

   To jsem Zemana volil, aby se nedostal do úřadu člověk, který byl ochoten velebit hrdlořezy Mašiny. Místo toho, aby Zeman zmoudřel, uráží své voliče.

   Smazat
  2. To už byla spíš jen taková koruna všeho. U mě si začal psát mínusy už exhibicí demagogie před hýkajícím nemyslícím davem na Letenské pláni na podzim 89.

   Smazat
  3. 19:23,19:46,19:47 Pokud pan prezident "uráží" takové osoby jako jste vy tím, že pojmenovává věci jak jsou, "tak jen houšť a větší kapky..."
   Není na světě člověk ten, který by se zamlouval lidem všem... L.S.

   Smazat
  4. Anonymní 22:08

   Klid, také jsem Zemana volil v posledních i předešlých volbách. To ale neznamená, že musím být jeho nekritickým obdivovatelem. Naopak, jako v předešlých volbách, i v těch posledních jsem ho volil pouze jako nejmenší zlo. Zeman opravdu není člověk, na kterém by se těžko hledala šmouha. Na to byl v poplyšové politice příliš dlouho.

   Smazat
 16. Pamatuji, jak ubožák Klepetko páčil ze Semelové něco hanlivého na Horákovou. Semelova mlčela, takže to chytrolín Klepetko musel říci za ní. Byla to příležitost zvesela se zasmát idiotovi z televize. Asi to dostal příkazem a za neúspěch mu museli umýt hlavu a snížit prémie. Možná, že ho také bili, kdo ví?

  Vrcholem provokace byla žaloba na Semelovou za to, co za ní řekl ten blbec Klepetko. Kam ty naše soudy dospěly, že řeší prohlášení cizí osoby za někoho, který nic neřekl. Kdyby to došlo k Ústavnímu soudu, pak je velmi pravděpodobné, že by se Semelové pomstil. Lépe by to nevymyslel ani Jaroslav Hašek.

  OdpovědětSmazat
 17. V Rusku jsou tito vrazi uctívaní nebot vyvrazdovaly hlavně Ukrjince.spíš jich bylo víc.Je zajimavý že socialismus provází hladomory

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mohl byste prosím podrobněji rozvést svou myšlenku, jakými způsoby ten zákeřný hlad rozlišoval mezi Ukrajinci a jinými národnostmi, vzhledem k tomu že dalece přesahoval hranice Ukrajiny? Podle teplákových souprav Adidas, nebo ještě i nějakým druhotným výběrem parametrů? Děkuji za vyjasnění.
   Mimochodem, oblast Ukrajiny a Ruska byla čas od času postižena hladomory i v dřívějších dobách, dávno před tím, než došlo k výstřelu z Aurory. Hladomor v letech 1932-33 byl však poslední a v celé éře socialismu po kolektivizaci se již neopakoval(což však bohužel již nelze vyloučit v blízké budoucnosti). Tak jak je to podle vás s tím socialismem a hladomory? I k tomuto předem děkuji za jistě zajímavé a erudované vysvětlení.

   Smazat
 18. 20;06
  Buď piš česky nebo vůbec,vemeno nesprávný!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.