Reklama

.

.

středa 7. března 2018

P.C.Roberts: Stalinistická čistka v Americe?


7. 3. 2018      PaulCraigRoberts
Tento rok by se pro USA mohl stát rokem rokem rozhodujícím. Zdá se být totiž jasné, že vojenskobezpečnostní komplex a Demokratická strana s dopomocí svých mediálních vazalů zcela vážně zamýšlí zbavit Donalda Trumpa jeho úřadu. Jeden z otevřených strůjců na tomto díle nedávno prohlásil: „Musíme se ho zbavit už teď, dřív než bude téměř aklamací zvolen prezidentem podruhé“. Všeobecně už vešlo ve známost, že Russiagate není ve skutečnosti ničím jiným než spiknutím vojenskobezpečnostního komplexu, Obamova režimu, Demokratického národního komitétu a presstitutek, cíleným k likvidaci prezidenta Trumpa. Což je ovšem fakt, který americké presstitutky ještě nikdy veřejnosti neprozradily. Stejně jako je faktem, že tato veřejnost nevěří tvrzení demokratů a presstitutek o tom, že Trump spolupracoval s Putinem na krádeži amerických voleb.

Takže zde máme následující otázku: uspějí Mueller (autor zcela nepřesvědčivého materiálu Russiagate o ruském ovlivnění amerických prezidentských voleb-pozn.red), a demokraté s čistkou na odstranění Trumpa, jak Josef Stalin uspěl s čistkou na odstranění Leninových bolševiků včetně Nikolaje Bucharina, kterého Lenin nazýval „zlatým hochem revoluce?“ Anebo se Demokratická strana i presstitutky znemožní časem až tak, že se země obrátí ještě více doprava?

Stalin nepotřeboval žádná fakta k tomu, aby učinil cokoliv, protože měl absolutní moc. Ani presstitutky se sháněním faktů příliš neobtěžují, ale absolutní moc přece jen nemají. A kromě toho jim lidé nevěří – a ještě méně věří Muellerovi.

Mnohým se zdá podivné, že Trump v situaci, kdy jeho nepřátelé pro své útoky na něj nemají v ruce žádné důkazy, proti nim ještě nevystoupil. Muellerovy výpady žádnou Russigate totiž nepotvrzují, takže proč nebyli Mueller, Rosenstein a další z party za své zločiny dosud obviněni?

Budoucnost Ameriky napjatě čeká právě na zodpovězení této otázky. Mlčí snad Trumpův režim proto, aby nechal presstitutky a demokraty ničit si dál svoji důvěryhodnost, anebo je Trump prostě jen natolik slabý či zmatený, že neví, jak se zbavit těch, kteří se snaží zbavit jeho?

Jestliže platí možnost první, pak se Amerika pohne doprava až přiliš.A platí-li možnost druhá, bude mít svoji vlastní čistku i Amerika. A bude to čístka, která půjde ve stopě stalinského modelu, včetně toho, že zasáhne i ty, kteří Trumpa jen volili.

Tohle ovšem není jediná věc, která by v roce 2018 mohla vyřešena. Další je zejména situace vojenská.

Už od dob Druhé světové války se Washington spoléhal na svou vojenskou převahu. Avšak nyní oznámil prezident Ruska vlastnictví čehosi, což nejsou z pohledu USA jen superzbraně, které – jak někteří říkají – vyrovnávají americký náskok, ale daleko tento náskok předstihují a představují revolučně novou situaci nejen pro USA, ale pro celou západní alianci.

Tento předstih, který nejsou USA schopny v dohledné době vyrovnat, ovšem znamená, že washingtonská politika zastrašování zastrašit Rusko už prostě nedokáže.

Takže – jestliže se politika Washingtonu vůči Rusku bude i nadále opírat o chování nepřátelské, může se dočkat čehosi velmi nepříjemného. Tygr je prostě dnes už jen papírový. Jde o druhořadou mocnost, jehož arogance se s tím bude muset vypořádat.

Dojde k tomuto vypořádání v roce 2018?

Tento web, milí přátelé, je alternativou k Matrixu. Jestliže zmizí, zmizí i pravda a presstitutky najdou volnou cestu ke službě jednomu procentu a válce.

Postavte se za pravdu. Zde je návod, jak našemu webu můžete pomoci: https://www.paulcraigroberts.org/pages/donate/

Vybral a přeložil Lubomír Man

36 komentářů :

 1. Pane Mane, už jste tomu chudinkovi nějaký prachy poslal?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ja Trumpa volil
   A planuju ho volit znova
   Co ty?
   Frajere

   Vymazat
  2. "Nebuď zvědavej, budeš brzo starej."

   Vymazat
  3. 3:56 to jsem cekal, blbou odpoved od havlovskeho hlupaka

   Vymazat
  4. 4:49
   Co nám je do voleb uASSackejch okupantů a idiotů??!!!!

   Vymazat
  5. 8:53 Všechno! Páč tam se rozhoduje vo tom, jak dlouho tu ještě budeš hýkat, rudá posranino:)

   Vymazat
  6. P. S.: Sprav si už to "R" konečně, ať ty tvý skřeky rudýho dementa začnou aspoň krapet dávat smysl.

   Vymazat
  7. 9;13
   Ten zrzavej idiot má starosti s kurvama a ještě je to ultrakokot,takže je mi u prdele,zmrd zrzavej.....A ty taky,frickokokote!

   Vymazat
  8. 9:16 Von to asi prej bude Putlerův agent! Já to řiikám furt - ať ho sundaj a kormidla se ujme Mr. Pence! ten to s komoušema vezme vod kredence!

   Vymazat
  9. Kdo je Trump? - https://www.youtube.com/watch?v=7GW_zDKpld4

   Vymazat
  10. 9:23
   Kdo je Putler ty frickokote tapetujicí do nekonečna stejný hovadiny?
   No pochlubil se nějakou vlastní myšlenkou ty Vygume!☺

   Vymazat
  11. 9:31 Kdo asi? Jako komoušská židofilcka bys to měl vědět nejlíp! - http://iks2010.info/?p=134613

   Vymazat
  12. 10:03
   Takhle mluvit o tý zaostalý pizdě,která tě po havlomejdanu vyběhla na svět????
   Dost se divím,že po tý události nevydáváš skřeky jako tvůj brácha Homo debilis!!!!☺

   Vymazat
  13. 10:19 Přesně o tý na čase 3 minuty 50 sekund tu - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   Ty jsi tam určitě taky:)

   Vymazat
  14. Tipoval bych tě na toho na 45-tý se-kundě!:)))

   Vymazat
  15. Ale možná, že jsi ten na rovných 8-mi minutách!:)))

   Vymazat
  16. Ty sračko májová,nemá cenu otevírat ty tvoje odkazy na dokola se opakující hovadinu!!!!!
   Ale jak říkám,havložumpě bez mozku to nemyslelo a NIKSY MYSLET NEBUDE!!!!!☺

   Vymazat
  17. 13:02 Niksy kiksy, lejnere putleryči! Zas si vylez z prdele týhletý žůžovce?:))) - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BC301.jpg

   Vymazat
  18. A ty Májové zákony nech na pokoji, ty na vás smradi chazarský vžycinky platily! -
   https://cs.wikipedia.org/wiki/M%C3%A1jov%C3%A9_z%C3%A1kony

   Vymazat
  19. Staré české přísloví praví:Čím víc rejpeš do hovna,tím víc smrdí!!!!!
   A ty smrdíš jak uASSacký kurvy kufr,takže na tebe seru,potrate opičí kurvy....A pindej si co chceš,stejně jsi tady pro všechny jen ZMRD!!!!!☺

   Vymazat
  20. Jen pišti víc ty sobotkovskej muslimofilní posránku jehož zdechlej fotřík pjel kdysi v rámci družby s DDR spolu Merkelkou ve sboru pionýrů: "Buď vsjegdááááááááá búúúúúúúúúděěět něěěěěba, buď vjegdááááá búúúúúúděěět sóóóónce ..." :))))) Ach vy komoušský prasata, kdy už konečně zdrhnete do toho RuASSácka, co? Třeba vám tam Putler poskytne nějakou tu azylovou kvótu někde na Sibíři a možná i příděl jedovatý pěny do koupele!:D:D:D

   Vymazat
  21. Rus bude vždy jen mužikem! Kam ho postavíš, tam zůstane sedět a čekat na rozkaz. Udusá si hlínu v zemljamce, maximálně stluče srub a hnáty vomotá slámou a má "láptě"! Prostě je to jen a pouze ten "bílej negr", jak ho vystih Bronstein. Bez pana Forda by byl i celej Asiat Stalin totálně v prdeli! A to chtěli trockisti, věda že tato spolupráce přivede Rusko k síle a proto jen zdržovali vyjednávání. Kontrakt na stavbu první ruský automobilky začal už v roce 1927, ale srali se do toho nosatý šíbři z Wallstreetu co spolýhali že jim Bronstein přinese Rusko na zlatým podnosu a Forda nesnášeli že jim nakouk do kuchyně a napsal vo tom bestseller. Až když ho Stalin vypakoval za hranice, tak se to podařilo uzavřít - tedy v roce 1932! To už běžela dávno pětiletka, který se taky říkalo "fordizace SSSR".
   Zrovna jako je málo známý fakt to, že to byl americký program půjčky a pronájmu, jenž umožnil Rusům se za války volně pohybovat po území USA a učit se novým technologiím (z retrospektivy se tento krok jeví jako silně naivní a idealistický). V rámci této spolupráce tak v roce 1941 bylo na území USA až zhruba kolem 1200 ruských inženýrů, kteří se školili moderním technologiím a postupům, k tomu je nutné připočíst zhruba několik stovek dalších tzv. OJT (On -The-Job-Training), tedy Rusů na stáži či na praxi v amerických továrnách. A to dokonce i z oblastí, kde Rusové žádnou smlouvu či dlouhodobější spolupráci s USA nikdy neměli - např. podle knihy Dark Sun: The Making of The Hydrogen Bomb od Richarda Rhodese (potvrzeno i výstupy z projektu Venona či deníkem majora Jordana) se jednalo i o oblasti raketového či rozvíjejícího se jaderného průmyslu (včetně dodávek jaderných komponentů apod.). Samozřejmě není také divu, že Rusové tuto spolupráci zneužili a v USA si rozšířili již bez tak širokou základnu špionů a agentů, kteří jim pak po válce prozradili spoustu amerických vojenských tajemství a technologií. Rusové díky této velmi „zištné“ pomoci ušetřili obrovské finanční prostředky na vývoj a výzkum či nákup těchto technologií – tato částka by se pohybovala v desítkách miliard rublů za každý rok pomoci! Navíc s tím se dostali i k technologiím, které by normální cestou jistě nezískali. Obecně tak můžeme zakončit asi tak, že díky této části Lend-Lease se Rusům podařilo získat takové technologie, které jim umožnily stát se jednou ze dvou velmocí 20. století

   Vymazat
  22. 16:48 Ano, to se týká ale slovanských kmenů!
   Skutečným Rusem - potomkem uškujniků však je germánský árijec, který je disciplinovaný, svobodomilovný a spíše faustovský než fatalistický - stejně jako Švédové, Dánové či Němci. Fatalistická "slovanská duše" je reakcí ruského lidu na otroctví, které jim pomohla vydržet, aniž by riskovali své životy při vzpouře. Tato idea byla povzbuzována, ochraňována a zneužívaná mongolsko-byzantsko-židovsko-komunistickými vládci euroasijského Projektu. "Slovanská duše" je ve skutečnosti "otrocká duše." (V angličtině: slavic soul - slavish soul.) Je to sen árijského muže uvrženého do otroctví, ochromující práce a života v ponižujících podmínkách, jehož předkové byli vyhlazeni etnicky cizími elitami, a který nemá vůli čelit realitě a postavit se svým pánům. A tak jediní opravdu pracovití Slovani jsou Ukrajinci! Páč maji vizigótskou krev, ale taky dost slovanský a ta je tíhne dolu - ke korupčení. Nicméně jsou houževnatí, včetně děfčat! Putler je nezlomí - https://www.youtube.com/watch?v=iwUknDRq9uQ

   Vymazat
 2. Pan Roberts pravdepodobne nesleduje TV stanice kde trpelive a tisickrat denne vse vysvetluji . Nekdy mam dojem ze tam i bydli u tech vysvetlovacich pultu kde vzdy pet az osm spriznencu vec rozebira a shodne konstatuje ze ten Trump proste do politiky a vedeni statu nepatri neb neposloucha rady a navody ktere primo proverilo vedeni AIPACU israelske pratelske lobby a desitky dalsich pratelskych zidovskych instituci .Prave poslouchanm Wolfa ktery jednu debatu ridi a Sara Rebeca Mosh Josh a Ari pozorne pritajavaji a krouti hlavami nad tim rozsypanym bordelem co nam ten Trump dela .Chudak se snazi jak muze presouva ambassady i kdyz jeste nestoji zacina i nadavat na Putina znameho to vraha a KGB agenta jez likviduje spiony jex predtim omilostnil .Nestaci ani to co se mu libilo jeste nedavno ze on a Putin majji mnoho spolecneho ,hlavne inteligenci .Zidovska rodina asi nebyla vzata na potaz v kruzich vyssich a i ten cinan jiz take neni ten spravny pritel USA

  , neb neposlechl a nenapadl toho lotra racet raketmana v Korea severni. J eto chaost a je treba vec resit neb z toho zacina byt mezinarodni ostuda ze nam ten system nejak nefunguje zacalo to peclivym naplanovanim barevnych revoluci (7zemi behem peti let) a dalsi peclive vymyslene kroky k zachrane tech pitomcu po celem svete co nechapou nasi vznesenou myslenku na jejich zachranu a pomoc

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. My jsme za tu pomoc upřímně vděční, opravdu.

   Vymazat
 3. to ako u nás Kiska - správny to človek - talianska stopa, talianska stopa,talianska stopa,donekonečna - že ak chce niekto brať peniaze od EU a podnikať, tak triviálnou vecou je mať výpis registra trestov, a on ten dotyčný ho má, a povolenie na podnikanie mu dávali tí, čo teraz chcú odvolávať za tento čin, vinia iných za svoje hriechy, ak vôbec nejaké sú, a ak nie vymyslíme ich, takže nielen v USA, ale v celom svete je to rovnaké - kto za tým stojí - no peniaze neziskoviek a kapitál ktorý ich kŕmi

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Talianska stopa... začíná to být poněkud vyšumělé. Přitom plundrování eurofondů vládními činitely prostřednictvím mafie je tak krásný příběh. Jen nikdo by si ho nevšiml, ani kdyby ho Kuciak zveřejnil. Nakonec všechno už zveřejněné bylo a bez povšimnutí prošla i Gorila minulé vlády, kterou taky hodili na Fica. Je to prekérie. Jak vyburcovat národ, aby toho prašivce, co nechce přijímat migranty, vynesl okamžitě v zubech? Čas kvapí. Do voleb daleko a výsledek i tak nejistý. Taková vražda novináře, a ještě k tomu i se snoubenkou, ta už určitě zarezonuje. Vyvolá vládní a ústavní krizi. Tehdy nastupuje seňor Kiska na bílém koni a začne vládnout dekrety. Sám.

   Vymazat
  2. 6:00 "...ani kdyby ho Kuciak zveřejnil." - Jenže ten "Kuciakův článek" nepsal Kuciak! Ten vyŠÖRÖŠili jeho "kamarádi"! Talijánská stopa, kterou Italové SISce dali, má chybu
   20 roků v datu narození (té stopy). To bratislavské presstitutky přehlížejí a ta koza Dr.Tinová nechá kiškosvazáka blábolit bez skoku do řeči, ač je v tomto oboru mistr nad mistry. Jen mě tak občas napadne: nepočíná si takhle záměrně, aby se zpovídaný
   (interviuwaný) objekt zkompromitoval co nejvíc? sck

   Vymazat
 4. Stejně je nic a nikdo nezachrání padnou a bude líp.

  OdpovědětVymazat
 5. Volil jsem Trumpa a budu ho volit znovu !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nebudeš, Přehazovačka chcípne na rakovinu tlustého střeva způsobenou chlastaním 12ti flašek Coca-Coly a žraním McDonald šmejdu!

   Vymazat
 6. Není to spíše nacistická čistka za ryzost rasy sluhů oligarchie a militaristů? Jinak se zdá, že v tom všem obřím zle, pocházejícím z USA, je Trump to nejmenší.

  OdpovědětVymazat
 7. 10:57 - proti tomu neexistuji zadne namitky, nebot existence nasi rasy a jeji dehonestace a protesty proti jeji existenci, uz nesly vydrzet ! Pendulum se obraci !

  OdpovědětVymazat
 8. Před 60 roky v Americe odrovnali komunisty /McCarthy/ a abych byl upřímný nevím jak dopadly odbory, které hodně znamenaly před 2. světovou válkou. A ted jsou v bodě o kterém rozjímá Roberts.
  Mně osobně komunisté v parlamentu se líbí nejvíce. Myslím si, že vystoupení zvláště pana Kovačíka, vždy stojí za to. Strčí vždy ty pravicové retory do kapsy, má dobrou paměť a jde k jádru věci, tedy přesně k tomu, co za vzletnými řečmi pravicových retorů skutečně je.

  OdpovědětVymazat
 9. Nemyslim si, ze je to az tak moc dulezite, kdo bude presidentem USA. Mel jsem rad Clintona, nez jsem se docetl, jak vlastne vsechno udelal az nakonec sveho presidentstvi proto, aby Bush ml.(nejoblibenejsi president USA, kazdy obcan USA, i ja, mohl rici, ze je chytrejsi nez president) vse ihned zmenil. Obama sliboval nejvic, a nejvic zla udelal. Podivejte do historie, Americani i ve sve zemi si delali co chteli, likvidovali Indiany, nebelosi (Ind., Cernosi a Latino) nesmeli v CA vznest zalubu na belocha (1852, 1854 - Indiani nemseli svedcit u soudu). Vzdy byli takovi, bezohledni a zabijaci. A v tom pokracuji, za kterehokoliv presidenta. A budou. Jsou to jen "lidi", Americane.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. G.W.Bush nejoblíbenější president? WTF?
   Zde je seznam NEJHORŠÍCH presidentů od konce WW2.
   America’s ‘worst’ presidents since World War II. 
   Vede Trump jako bezkonkurenčně nejhorší, za nejhoršího ho oznacilo 41% tázaných.
   G.W. Bush je na pátém místě se šesti procenty

   Donald Trump 41 per cent

   Barack Obama 21 per cent

   Richard Nixon 10 per cent

   Jimmy Carter 8 per cent

   George W. Bush 6 per cent

   Bill Clinton 4 per cent

   Lyndon Johnson 2 per cent

   Ronald Reagan 2 per cent

   Gerald Ford 1 per cent

    Source: Quinnipiac University   Read more: http://www.dailymail.co.uk/news/article-5474829/Trump-tops-poll-worst-presidents-World-War-II.html#ixzz59EldsNby 
   Follow us: @MailOnline on Twitter | DailyMail on Facebook

   Vymazat