Reklama

.

.

neděle 11. března 2018

Po shlédnutí Českých lvů na veřejnoprávní ČT musím konstatovat, že ani feudál neměl takovou moc, jako nikým nevolení mluvčí umělecké fronty.

Tomas Trojan
11.3. 2018   Rukojmí
Co je demokratického na nikým nevolené instituci? Vůbec nic
Jestli ještě někdy uslyším, že ČT je poslední pilíř demokracie, že s ČT stojí a padají naše demokratické hodnoty, tak se vážně prohlásím za krále země České. Ne že bych to myslel vážně, to jen obrazně, abych vyvážil tu idiotskou představu o České televizi, jako pilíři naší demokracie.

Česká televize je všechno možné, jenom ne proboha nějaký piliř demokracie.

Jestli tu máme nějakou nikým nevolenou instituci, povinně placenou z koncesionářských poplatků, není to nic jiného než feudální přežitek. Umělci, kteří nemají žádný mandát vzešlý z demokratických voleb si uzurpují právo skrz veřejnoprávní média, mluvit nám do našich životů a kázat, koho máme nebo nemáme volit.

Umělci zabili nezávislost České televize

Všichni jsme to viděli doslova v přímém přenosu, jak si někteří lidé představují nezávislost veřejnoprávních médií. Má snad taková pokladní ze supermarketu možnost hlásat v přímém přenosu ČT, co si myslí o žblebtech našich veřejnoprávních umělců? Ne a těžko někdy bude.

Veřejnoprávní umělci, nejen že si v ČT mohou říkat co chtějí a kdy chtějí bez jakéhokoliv mandátu, oni jsou z peněz této veřejnoprávní instituce dokonce placeni. A do toho všeho začnou tihle chytráci kvákat něco o pilíři demokracie? Jediné o co těmhle lidem jde, jsou naše peníze na jejich drahé životy.

Mám takový pocit, že ještě dva takové přenosy a z České televize zůstane jenom kanál pro děti. Tam už snad politiku nikdo tahat nebude.


Teď si dám ještě Otázky Václava Moravce a jestli to přežiju, tak i panáka :-)))

69 komentářů :

 1. To je právě ta jejich „demokracie"co většina nechce.

  OdpovědětVymazat
 2. Odpovědi
  1. Tím je neodstavíte.Stačí se domluvit a přestat platit koncesionářské poplatky a přerušit jim"penězovod".

   Vymazat
  2. Jak si neplacení poplatků představujete? Jak se chcete domluvit s ostatními? Víte, že si vládnoucí zločinci zařídili zákony, kterými vás za neplacení vyřídí. Slyšel jste o penále z prodlení? Víta, jak horentně naskakuje? Víte, co si přirazí exekutor? Chcete bydlet pod mostem?

   Vymazat
  3. To neni jen nedemokraticka instituce , ale primo MONOPOL na propagandu kterou Goebbels mel v Risi.
   Monopol na urcovani koho zvolit a co ma vlada delat hlavne proti zajmum vetsiny.
   V zajmu zahranicnich vlad , instituci a organizaci prosazujicich za kazdou cenu zniceni naroda. Provokujici konflikty napr. s cikany , aby pak ppropaganda presvedcila Cely svet , jak kruti raasiste jsou cesi.
   Tedy rasismus proti cechum za kkazdou cenu..Dnes proti Slovanum bez vyjimky , proti nam vsem. Vypnou televizi znamena zacit zit , myslet a vedet ,normalne.

   Vymazat
  4. Pražská kavárenská havloidní kvakárna12. března 2018 0:22

   https://cs.wikipedia.org/wiki/Pra%C5%BEsk%C3%A1_kav%C3%A1rna
   Havloidi, sluníčkáři, pravdoláskaři, dobroseri a jiná banda\\verbež z pražské kavárenské kvakárny jsou tí, kteří nás chtějí za naše peníze, za použití jejich lží (fake news), násilí a nenávisti přesvědčit o své „jediné havloidní pravdě“!
   Slovník havloidní kvakárny:
   • antisemita - kdo ukáže na vysoce nadstandardní zastoupení Židů ve všech vládách a důležitých úřadech od roku 1989, stejně jako že na většině arbitráží vydělávají Židé
   • lidskoprávní organizace - firma, která za státní (čili naše) peníze likviduje většinovou společnost a prosazuje vykřičené práva menšin, které jdou proti celé původní společnosti
   • nácek, fašista - vlastenec, který se snaží zachovat stát v původní formě s dědictvím předků
   • radikál - kdo chce bojovat pro správnou věc
   • xenofob - kdo brání vlast proti cizím a dobře známým, zničujícím prvkům naší společnosti

   Vymazat
  5. 23,17
   A co si myslíte, že by se stalo, kdyby se tak stalo? Kdyby se většina lidí doopravdy rozhodla přestat platit poplatky?
   Jako mávnutím kouzelného proutku by televizi převedli do rozpočtových organizací a těch 6-7 miliard by tato hlásná trouba dostávala z našich daní. Jediné, co by jsme tím mohli získat, jsou vyšší daně, na jejichž zvýšení by svedli nutnost dotování tohoto hadího hnízda.

   Vymazat
  6. Omlouvám se, platí pro 23,24

   Vymazat
  7. Vždyť stačí platit do depozitu právní úschovy,vyhnete se exekuci a tv nedostane nic.

   Vymazat
  8. Tady je řečeno mnohé:
   https://www.phpfusion.cz/blogs/2403/Z-ceske-televize-je-zumpa,-misto-kultury-vysila-politickou-agitku

   Vymazat
  9. Pane Hricák, vy si myslíte, že by někdo dnes převedl ČT do rozpočtové organizace a převáděl 6 - 7 miliard? To si skutečně myslíte? J.C.

   Vymazat
  10. to 23:17
   Nestačí protože musíme platit. jsem pro kodování signálu, kdo chce poslouchat a dívat se ať platí, pak se ihned ukáže jakou demokratickou hodnotu ČT lidem přináší. Když něco musím a nechci, pak je to totalita.

   Vymazat
  11. "Veřejnoprávní" média a tento stát jedno jsou. Postupují a jednají tak, jak to vyžaduje tento stát. Stejně jako soudy, policie, exekutoři a další páky tohoto státu. Zákonodárci, exekutiva a justice - to jsou pravá příčina mediální žumpy tohoto státu. T

   Vymazat
  12. Oprava: to je pravá příčina

   Vymazat
  13. Stačí vypnout,ale živíte je dál.Ono stačí přepnout a živíte ty zmrdy dál!Na ČT se dávno nedívám a musím platit dál!To je ta demokracie,živit ty,kteří vás nezajímají,otravují vám život a pasují se na velebohy.

   Vymazat
  14. 10,11
   Zdá se vám to nepředstavitelné? A dokázal by jste si před 15-20 lety představit, že se situace v médiích bude dnes blížit sedmdesátým letům minulého století?
   Jestli s něčím, tak s ideologickým výplachem mozků a cenzurou jsem skutečně nepočítal.

   Vymazat
  15. 23:43 Máte recht . Není radno si zahrávat s tímto molochem . Řešení musí vzejít ze sněmovny v podobě nějakého zákona . Ovšem to bude jenom tehdy až bude Okamura nebo někdo podobný ve vládě .

   Vymazat
  16. 14:25
   18:52

   Dnes je to mnohem horší než v roce 1970, naše myšlení mají předělat všehoschopní smradi, společně s tragédianty, parazity, nejhorší verze socialistického molochu, v kapitalismu.

   Poslanecká sněmovna vůbec nic nezmění, ti jsou připo§raní až za ušima u Moravce to v neděli předvedl Bábiš:"O žádných změnách v ČT vůbec neuvažuji" a oni naoplátku přimhouří kamery a utichne Šuman v ČT, oni to vědí, že jsou piraně.

   Politici jim díky vašim platbám, vykusují kaštany až na dřeň.

   Nepo§rat se a přestat platit, jináč se nic nezmění, NEPLATÍM!!!

   Mirko Hýl

   Vymazat
 3. Ale vždyť víte, že propašovávají i do dětského kanálu ty "správné pohledy a názory" - jak je třeba pomáhat migrantům, jak je lepší barevný princ /nebo princezna, teď si nevzpomenu/ než bílý, jak četl pohádku všemi oblíbený a všudypřítomný pan Donutil, v pohádce o kočičím princovi některé kočičky v hidžábku a další, sleduju to jen když mám vnuka na návštěvě a žasnu, co vše české - tedy naší televizi projde.

  OdpovědětVymazat
 4. Divím se všem, kdo ještě tuhle zlodějinu v přímém přenosu podporuje a nadále platí konces. poplatky.
  Proboha svatého, vždyť oni tímto dali jasně najevo, že ČT není nezávislá!!!!!!! Že je vlastně "jejich"!!!! NE NAŠE, ale jejich!!!!!!
  Už zeman říkal, že je potřeba přestat tyto poplatky platit. Tak se sbalte a hned v pondělí je jděte odhlásit!!!! Ví vůbec někdo, kolik ta Moravcova 4 procentní bu...na bere? Kdo myslíte, že ji financuje? Lidi, vzpamatujte se!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je treba si uvedomit ,ZE CESKA TELEVIZE NENI VUBEC CESKA !!! i kdyz tam mluvi cesky. To je na zmateni vsech..Proc tedy naslouchat a denne, nenavistnym propagandam nepratel Ceske republiky. To je tak tezke zjistit ?/.

   Vymazat
  2. Ten vyhřátý Moravec je ještě větší svině než jeho jmenovec Eman.

   Vymazat
  3. 23:46

   NEPLATÍM!!!

   Mirko Hýl

   Vymazat
 5. To veledílo s KRÓNEROVOU,kde byl výběr naprosto všeho,od cirkusové slepice,přes nesex s Novým,k retro otužileckému socíku,přes bezohledné podnikatelské eko mládí,k šikaně,dále k vzplanutí hodně seniorské lásky,až k procitnutí vdovy,že vychovala se zesnulým sobcem,taktéž dva sobce až k finále,kde zjistí,že ten její otužilec se po setkání se svým synem dauňákem,rozhodne se na vdovu vysrat a vrací se,coby vyléčený antabusem,zpět,ke své původní rodině. No a ve finále se vdova noří do ledové řeky.
  Sama.
  To veledílo,oceněné lvem,je ukázkou filmařské ubohosti.
  Podstatné bylo,že Svěrač pronesl 5 havloidních vět.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To komediální veledílo byla jen veleúbohost a fraška! Nic na tom nezměnila skutečnost, že v ní hráli Kronerová a Nový.

   Vymazat
  2. No a proto já na ty ubohosti nekoukám. Již od roku 1989 jsem neviděl český film ani seriál. Na ty kraviny se nedá koukat, je to to nejubožejší, co kdy kdo hodil na film. To už raději filmy z dílny ruského filmu.

   Vymazat
  3. v zajmu duševniho zdravina24 nekoukam přestože platim jak za feudala třeba na sport vypinam zvuk tolik exkrementu neni možne jinak zastavit

   Vymazat
  4. Pan Zdeněk Podskalský by se divil,jaká havloidní lejna dostávají ceny

   Vymazat
  5. On jim to již dříve řekl režisér, pan Jiří Krejčík(Svatba jako řemen) na Lvech v přímém přenosu: "Proboha netočte takový hovadiny, vždyť je to škoda peněz"!
   A oni se jen oklepali a rychle jej spěchali sundat z pódia.

   Vova

   Vymazat
 6. Je mi líto,kam až veřejnoprávní televize dopadla.Nemáme totáč,redaktoři se nemusí hrbit před vrchností a nemusí
  se obávat vyhození či kádrování.Vzapomínám na hvězdné hodiny ilegálního vysílání ČT po 21.srpnu 68. Děkuji redaktorúm, kteří pro nás obětovali své kariéry a dodnes jim nikdo nepoděkoval.Přitom drželi laťku vysoko na profesionální úrovní. Tuto úctu získali od celého národa, byť nedostali žádný řád, žádného lva. Prostě úctu si musíte zasloužit a ne vykecat. Pochopte, že v penězích ani v přízni mocných tajemství úcty nehledejte

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Velký omyl! Redaktoři se bojí a hrbí jako za totáče. uvědomte si, že většina z nich na to místo, co obsadili, nemá ani vzdělání, ani schopnosti. A protože jsou svými ještě méně schopnými kolegy kádrováni jako za totáče, ale s opačným znaménkem, tak se bojí vyhazovu. Kdo to prohlédne, skočí z okna Zpravodajství, Moravec, neMoravec....

   Vymazat
  2. No to si piste ze se hrbi a chodi na koberec ,kdyz se sefovi neco nelibi.Snad si proboha vazne nemyslite ,ze nikoho nevyhodili z CT nebo CRo ???To ze to vykladaji v ČT ješte neznamena ,ze je to pravda.Pripominate mi soudruhy ,kteři vypraveli ,jak je tady u nas sovetska armada v 68 na naši ochranu.Taky tomu veřili.Mozek ,mozek pouzivejte !!!

   Vymazat
 7. Politické neziskové organizace, na Slovensku hezky řečeno "nevládky", a např.Čt jsou zde v našem politickém prostoru jako nositelé názorů svých vedoucích představitelů, kteří zároveň mají také aspiraci na skutečné politické vedení naší nebo třeba jiné země. Mají k tomu navíc mnoho mediálního prostoru a vlastně minimální odpovědnost za svá, mnohdy "jedovatá" slova nebo činy. Nikomu se nezodpovídají a radní pro kontrolu "vyváženosti" a slušnosti , např.v Čt jsou sami posíláni na různé výlety po celém světě, Čt jim platí např. počítače, mobily atd. Ředitel Čt a ostatní tamější "elity" v podstatě si zřídily stát ve státě, z našich poplatků a zcela bez naší kontroly. A tyto instituce již dnes mají tolik "odvahy", že se pokoušejí suplovat roli volených orgánů státu a mediálním tlakem, ač námi nevoleni ( nevládky), defakto spravovat tuto zemi. S tímto je skutečně již nutno něco dělat, jinak opravdu vůbec nemá cenu chodit k volbám, ale stačí nám pouze poslouchat vybrané hosty v Čt, popřípadě "šéfy nevládek"! Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. S tím musí udělat "něco" naši zvolení zástupci. Bude to prověrka především Hnutí ANO, a já se obávám, že Andrej, to Slovačisko málo odvážné, zase bude kličkovat až nakonec od odpovědnosti uhne.

   Vymazat
  2. zatim uhnul pokažde

   Vymazat
  3. No právě: v nadcházejících předčasných volbách (veřejné tajemství od vrabců na steše) to Andrejkovi musíme spočítat!

   Vymazat
  4. 7:54

   Opakuji se:

   Poslanecká sněmovna vůbec nic nezmění, ti jsou připo§raní až za ušima u Moravce to v neděli předvedl Bábiš:"O žádných změnách v ČT vůbec neuvažuji" a oni naoplátku přimhouří kamery a utichne Šuman v ČT, oni to vědí, že jsou piraně.

   Politici jim díky vašim platbám, vykusují kaštany až na dřeň.

   Nepo§rat se a přestat platit, jináč se nic nezmění, NEPLATÍM!!!

   Mirko Hýl

   Vymazat
 8. TAK REFERENDUM za zrušení poplatků!Jean

  OdpovědětVymazat
 9. Šišla, Nový. Jeden z největších kritiků prezidenta Zemana, no to by tak scházelo, aby nedostal cenu.

  OdpovědětVymazat
 10. A co soudruh pohraničník podporučík Svěrák v hlavní akci....jak říka Hutka ...kdysi to podepsali němcům, potom bolševíkům, pak anticharta a nakonec euchalifát...kam vítr tam plášť

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. svěrak hraje že ma staženy svuj svěrak aby mohl lepe vyše dale a hlavně vice dojit z našich desatku o nic jineho než nepřerušit penězovod nejde natož že by šlo nějakou neviditelnou demokracii ono totiž nikdo jiny tak dokonale jak svěrak potřebuje neni ochoten ani se dosud nenarodil přestože miliardařu mame neurekom

   Vymazat
  2. 8:01

   Vždyť to není Svěrák, nýbrž Cimrman ...?

   Vova

   Vymazat
 11. Přátelé poučte mne: co to je ČT? Co je Český lev? Co jsou Otázky Václava Moravce?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. - ČT (krycí název Česká televize) je zdroj lží, aktivistických agitací, falešných zpráv opisovaných z manipulativních stanic jako jsou BBC, CNN a pod.

   - Český lev - původně heraldický znak Českého království - dnes mj. cena za nejlépe proměněné veřejné peníze v "duchovní hodnoty", a to bez veřejné kontroly.

   - Otázky Václava Moravce (OVM) jsou krycí název pro nezávazné nedělní potlachání "hochů a děvčat jedné jediné pravdy", přenášené do českých domácností, které o ně již mnoho let nejeví pražádný zájem, zato silně uspokojují teplé sebevzhlíživé ego jejich protagonisty.

   Další otázky?

   Vymazat
  2. Taky to vypínám, ale obávám se že strkáme hlavu do písku. Ti komedianti jsou zjevně dobře organizováni a hýkají postupně, po jednom, aby vypadalo, že je jich moc. Měli bychom veřejně a hromadně ukázat, že slušní lidé se nenechají oblbovat minoritní kolaborantskou pakáží,

   Vymazat
  3. 7:42 Hlavně by měli zvednout zadky ty okradení horníci a přijet na Václavák.

   Vymazat
 12. Dokonce už i bulvár jim plive do ksichtu, ale oni si pořád myslí, že prší:
  http://www.zvedavec.org/vezkratce/15193/
  Sebrat jim granty a dotace, lehkoživkům.

  OdpovědětVymazat
 13. zatimco v klauzově podvodu tisicileti padli všechny největši podniky tedy aby mohli byt dokonale rozkradeny tak jediny velkopodnik jako je čete čro a kulturni fronta prosperuje i v kapitalismu milovimi kroky za užasne podpory mistniho a apatickeho obyvatelstva a že bude vesele dal pokračovat v rustu jak v počtu zaměstnanych tak i platech tak o tom nemam pochyb malo kdo vi že v zemi našich současnych novych přatel a vzoru demokracie donal usa je něco jako statni televize nemožne a to od dob co televize začala vysilat jen mi je divne že tento moloch a relikivie komunismu v době rozkvetleho kapitalismu ještě nikdo z našich demokradu nezrušil ato bez nahrady mame přeci obnovene a bohate cirkve ktere maji daleko větši klasifikaci jak v kazani tak i v mistifikaci což by mělo dokonale pokryt i rozpuštěnou gebls bedynku

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jen málo lidí je schopno si přiznat, že příčina je nikoli v "rozkvetlém" nýbrž v hnijícím kapitalismu.

   Vymazat
  2. 11:06 Kapitalismus by nevadil, kdyby byl veden baťovským způsobem, hlavní problém je lichva a zvůle bank. Ve státě má být jen jedna banka a ta má sledovat celé hospodářství a peníze tisknout podle toho, jestli se hospoářská situace vyvíjí podle definované strategie. To by ovšem národohospodářství nesměli studovat buzny. Síť všehoschopných bank ožebražuje republiku až nebude z čeho brát. Aktuální dluh je 200 tisíc na osobu a stále roste.

   Vymazat
 14. Tři pilíře demokracie - pluralita názorů, svoboda projevu, svobodné volby? Pitomost. Demokracie má jediný pilíř - politickou svobodu, bez níž lid nemůže vládnout. A tu tady ani náhodou nemáme.

  Štefan

  OdpovědětVymazat
 15. Na ty pohádky v ČT bych moc nespoléhal. V rámci financování rádoby režiserů, scenáristů a komediantů je nožno předtvořit jakoukoliv starou českou pohádku na multikulti škváru a oblbovat děti.
  Václav

  OdpovědětVymazat
 16. Zatím jenom pláčeme nad rozlitým mlékem.ale příjde čas, kdy budeme muset vyrazit do ulic a smést tu naplaveninu ¨KAVÁRNY¨nebo ona smete nás.
  lada

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ja si porad naivne myslim ,ze rozhoduji volby.To je to ,co tyhle kavarniky s.re.Jejich nadeje je pražský majdan .Tam by to chteli dotlačit.V Praze je tupcu vycpanych dobrym bydlem a prachama hodne.

   Vymazat
  2. 9:04
   Pro začátek choďme k volbám a volme strany které tato zvěrstva nepodporují. Řvaní na ulicích přenechme opičákům a negramotům.

   Vymazat
 17. Vázeni, myslím že by pro začátek stačilo nediv ať se na ct. Když jim klesne sledovanost k nule, tak ta slavna rada bude muset něco udělat. Stejně tak můžeme bojkotovat divadla, kina a ostatní akce. Není divák, nejsou penize

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sledovanost nesledovanost na to zvysoka kašlou. Hlavně, že jim jsou bez jakýchkoli kritérií prachy.

   Vymazat
  2. Myslíte si, že někoho s těch dotyčný zajímá sledovanost nebo návštěvnost?
   Důležité je kolik za nic dostanou. Bonus může být že to natočí na exkluzivních místech.

   Vymazat
  3. Naopak, jim bylo vyčítáno, že nemají dohánět sledovanost, jelikož jsou službou veřejnosti a nejsou, tudíž komerční.
   Na vše mají protiargument?

   NEPLATIT!!!

   Vymazat
 18. Myslím, že by bylo správné, aby tzv. veřejnoprávní byla kodována a ten, kdo ji chce, ať si ji platí. Je to technicky nějak nepřekonatelné? Což na toto téma referendum! Pane Okamuro, na tomto tématu by se mohlo referendum odzkoušet, neb nemůže nic moc pokazit, než že zůstane status quo, nebo bude novum!

  OdpovědětVymazat
 19. Nedívat se je málo. Je nutné odhlásit. Jde to bez problémů. Jenže to se diskutéři z internetu bojí. Místo toho plácají o exekutorech za jakési prodlení. Ach jo, stejní poserové jako národní fronta komediantů a presstitutů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11:44 Když voni chtějí koukat na tu Novu, aspoň na sport a televize taky něco stála :-)

   Vymazat
 20. Omyl, politická masáž probíhá i na ČT D, tj. na dětském kanálu. Dětem je zde opakovaně předkládáno, že jejich rodiče VH vysvobodil z totality. Košťál V.

  OdpovědětVymazat
 21. Jsem pro přejmenování této debilní soutěže na ČESKÉ HYJENY!!!!!!!!Matony by mnělo uvažovat o zrušení příspěvkům této pakáži stejně jako profláknuté soutěži Zlatý slavík. Jsou to vyhozené peníze, a má-li tato společnost zájem o propagaci mohla by si vybrat někoho lepšího k podpoře.

  OdpovědětVymazat
 22. Zrovna včera jsem četla výrok amerického herce Jacka Lemmona: "Nikdo si nezaslouží vydělávat tak velké prachy, a už vůbec ne my herci" a že to byl Pan herec!

  OdpovědětVymazat
 23. No a proč si myslíte že si tyto hyeny pěstujeme? První příklad který je po ruce, Kaliňák podal demisi, co bude následovat, co následuje a co je od začátku Sorosem připraveno? Teď budou chtít demisi Fica. Kdo je starší určitě ví že toto byla taktika Hitlera, vyžadovat nesplnitelné, totéž použili na Ukrajině. Chtít nesplnitelné a jak ustoupí tak chtít ještě a ještě a ještě více, dokud je nezničíme a podle nich, demokraticky si neprosadíme, i když ne většinově, svoje. Jestli je tohle demokracie a nic jiného se tady neděje, tak já jsem čínský bůh srandy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 20:20 Jenže finta je v tom, že šéfici to mají zmáklý a říděj dav tak, že si toho není vědom. Dav se domáhá svého práva být jednou kamenován.

   Vymazat
 24. Odložte plyšové medvídky,otevřete si lahváč a vypněte telenovely. Neplačte, že vás uráží totalitní platba na programy soukromé televize pana Kalouska (skryté do závoje veřejnoprávní televize), když máte demokratické právo ČT vypnout. Návod na přežití -pořiďte si satelit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 20:46 Nebo začněte číst knížky, dřív to bylo normální a žádný film stejně nepřekoná svou literární předlohu.

   Vymazat